livescore - live soccer scores

LiveScore 02 Mar 2019

02/03 20:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Arsenal 1
02/03 23:00
FT 
 Bournemouth
Manchester City 
02/03 23:00
FT 
 Brighton
Huddersfield Town 
02/03 23:00
FT 
 Burnley
Crystal Palace 
02/03 23:00
FT 
 Manchester United
Southampton 
02/03 23:00
FT 
 Wolves
Cardiff City 
03/03 01:30
FT 
 West Ham
Newcastle United 
02/03 20:00
FT 
 Espanyol
Valladolid 
02/03 23:15
FT 
 Villarreal
Alaves 
03/03 01:30
FT 
 SD Huesca
Sevilla 
03/03 03:45
FT 
 Real Madrid
Barcelona 
02/03 22:00
FT 
 Empoli
Parma 
03/03 01:00
FT 
 AC Milan
Sassuolo 1
03/03 03:30
FT 
 Lazio
AS Roma 1
02/03 22:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Freiburg 
02/03 22:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Hoffenheim 1
02/03 22:30
FT 
 Hertha Berlin
Mainz 05 
02/03 22:30
FT 
 Nurnberg
RB Leipzig 
02/03 22:30
FT 
 Schalke 04
Fortuna Dusseldorf 
03/03 01:30
FT 
 Monchengladbach
Bayern Munich 
03/03 00:00
FT 
 Caen
PSG 
03/03 03:00
FT 
 Angers SCO
AS Monaco 
03/03 03:00
FT 
 Stade Reims
Amiens 
02/03 23:00
FT 
 Aston Villa
Derby County 
02/03 23:00
FT 
 Brentford
Queens Park Rangers 
02/03 23:00
FT 
 Hull City
Birmingham 
02/03 23:00
FT 
 Ipswich
Reading 
02/03 23:00
FT 
 Millwall
Norwich 
02/03 23:00
FT 
 Preston North End
Bristol City 
02/03 23:00
FT 
 Rotherham United
Blackburn Rovers 
02/03 23:00
FT 
 Stoke City
Nottingham Forest 
02/03 23:00
FT 
 Swansea City
Bolton Wanderers 2
02/03 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Middlesbrough 
03/03 01:30
FT 
1 Heracles Almelo
Utrecht 
03/03 02:45
FT 
 SBV Excelsior
PSV Eindhoven 
03/03 03:45
FT 
 Vitesse Arnhem
NAC Breda 1
03/03 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
Genk 
03/03 03:00
FT 
 Kortrijk
Cercle Brugge 
03/03 03:00
FT 
 Oostende
Red Star Waasland-Beveren 
03/03 03:30
FT 
 Club Brugge
St.-Truidense VV 
02/03 23:30
FT 
 CD Nacional
Desportivo de Tondela 
03/03 02:00
FT 
1 Moreirense
Vitoria Setubal 
03/03 04:30
FT 
 Porto
Benfica 1
02/03 23:00
FT 
 St. Mirren
Livingston 
02/03 23:00
FT 
 Kilmarnock
Motherwell 
02/03 16:50
FT 
1 Melbourne Victory
Newcastle Jets 
02/03 16:30
FT 
 Ural Sr
Zenit St Petersburg 
02/03 19:00
FT 
 Arsenal Tula
CSKA Moscow 
02/03 21:30
FT 
1 Lokomotiv Moscow
Krylya Sovetov Samara 1
03/03 00:00
FT 
 Rubin Kazan
Terek Groznyi 
03/03 02:00
FT 
 Philadelphia Union
Toronto 
03/03 03:30
FT 
 Orlando City
New York City 
03/03 05:30
FT 
 Dallas
New England Revolution 
03/03 05:30
FT 
 Columbus Crew
New York Red Bulls 
03/03 07:00
FT 
1 Houston Dynamo
Real Salt Lake 
03/03 07:00
FT 
1 Colorado Rapids
Portland Timbers 
03/03 07:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Minnesota United 
03/03 09:00
FT 
 LA Galaxy
Chicago Fire 
03/03 11:00
FT 
 San Jose Earthquakes
Montreal Impact 
03/03 11:20
FT 
 Seattle Sounders
Cincinnati 
02/03 12:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Vegalta Sendai 
02/03 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Cerezo Osaka 
02/03 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 
02/03 14:00
FT 
 Vissel Kobe
Sagan Tosu 
02/03 15:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Consadole Sapporo 
02/03 15:00
FT 
 Shonan Bellmare
Tokyo 
02/03 15:00
FT 
 Oita Trinita
Matsumoto Yamaga 
02/03 13:00
FT 
 Incheon United
Jeju United 
02/03 15:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Gangwon 
03/03 00:00
FT 
 Usm Alger
Paradou Ac 
03/03 00:45
FT 
 Js Kabylie
Es Setif 
03/03 01:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Usm Bel Abbes 
03/03 01:00
FT 
 Drb Tadjenant
Om Medea 1
03/03 04:00
FT 
 Almirante Brown
Ca San Miguel 1
03/03 04:00
FT 
 Defensores Unidos
Sacachispas 
03/03 04:00
FT 
 CA Brown Adrogue
Chacarita Juniors 
03/03 04:00
FT 
 Los Andes
Defensores de Belgrano 
03/03 06:05
FT 
 Quilmes
Independiente Rivadavia 
03/03 04:10
FT 
 Rosario Central
Belgrano 
03/03 06:20
FT 
 San Martin San Juan
Godoy Cruz 
03/03 06:20
FT 
 San Martin Tucuman
Lanus 
03/03 08:30
FT 
 River Plate
Newells Old Boys 
03/03 07:00
FT 
 Grupo Universitario
El Porvenir Sct 
02/03 18:00
FT 
 Avan Academy
Ararat Yerevan 
02/03 18:00
FT 
 Alashkert
Pyunik 
02/03 16:15
FT 
 North Pine
Grange Thistle 
03/03 10:05
AET 
 Kangaroo Point Rovers
Broadbeach United 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3], Kangaroo Point Rovers win
02/03 14:30
FT 
 Northern Tigers U20
Macarthur Rams U20 
02/03 15:00
 
1 SWQ Thunder
Magpies Crusaders 
02/03 15:00
 
1 Moreton Bay United
Brisbane City SC 
02/03 16:00
 
 Brisbane Strikers
Gold Coast United 
02/03 17:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Peninsula Power 
02/03 17:00
FT 
 Eastern Suburbs
Queensland Lions SC 
03/03 12:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Werribee City Sc 
02/03 13:30
 
 Avondale Heights
Kingston City 
02/03 15:00
 
 Port Melbourne Sharks
South Melbourne 
02/03 15:00
FT 
 Altona Magic
Hume City 
02/03 16:00
 
 Heidelberg United
Melbourne Knights 
02/03 17:00
FT 
 Pires
Bayswater City 
02/03 19:00
AET 
 Floreat Athena
Rockingham City 
90min [2-2], Penalty [7-6], Floreat Athena win
03/03 11:30
 
 Croydon Kings
West Adelaide 
03/03 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
Trenkwalder Admira 
03/03 00:00
FT 
 St.Polten
Rapid Wien 
03/03 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Wolfsberger AC 
02/03 21:30
FT 
 Juniors OO
Lafnitz 
02/03 21:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
Austria Lustenau 
02/03 20:00
FT 
 Sabail
Standard Sumqayit 
02/03 22:30
FT 
1 Neftci Baku
Sabah 
03/03 00:40
FT 
 Manama Club
East Riffa 
03/03 03:30
FT 
 Americano Rj
Cabofriense Rj 
03/03 04:00
FT 
1 Criciuma
Marcilio Dias Sc 
03/03 06:00
FT 
 Chapecoense
Metropolitanos 
03/03 03:00
FT 
 Moto Club Sao Luis Ma
Santa Cruz 
03/03 03:00
FT 
 Altos/pi
Bahia 
03/03 03:00
FT 
 Sergipe (SE)
Ceara 
03/03 05:30
FT 
 ABC
Salgueiros AC 
03/03 03:00
FT 
 Crac Go
Vila Nova (GO) 
03/03 03:00
FT 
 Anapolina Go
Atletico Clube Goianiense 
03/03 03:00
FT 
1 Aparecidense Go
Goiania 
03/03 03:30
FT 
 Sao Bento
Corinthians 
03/03 03:30
FT 
 Red Bull Brasil
Gremio Novorizontino 
03/03 07:25
FT 
 Santos
Oeste FC 
03/03 02:00
FT 
 Nacional Sp
EC Santo Andre 
03/03 02:00
FT 
 Atibaia
Aa Portuguesa Santista 
03/03 06:00
FT 
 Penapolense
Xv De Piracicaba 1
02/03 18:30
FT 
 Dunav Ruse
Botev Plovdiv 
02/03 21:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Beroe 1
02/03 23:30
FT 
 CSKA Sofia
Septemvri Simitli 
02/03 23:00
FT 
1 Deportes Iquique
O Higgins 1
03/03 05:00
FT 
 Union Espanola
Palestino 
03/03 07:30
FT 
 Universidad de Chile
Huachipato 
02/03 15:30
FT 
 Chongqing Lifan
Guangzhou R&F 
02/03 20:00
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Hebei Hx Xingfu 1
03/03 04:15
FT 
1 Atletico Bucaramanga
Patriotas 1
03/03 06:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Atletico Junior Barranquilla 
03/03 06:30
FT 
 CD Jaguares
Deportes Tolima 
03/03 08:45
FT 
 La Equidad
Cucuta 1
03/03 08:00
 
 Santos De Guapiles
Limon 
03/03 09:30
FT 
 Guadalupe
Ad San Carlos 1
02/03 22:00
FT 
 Hnk Gorica
Rudes 
03/03 00:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb 
02/03 17:15
FT 
 Chrudim
Brno 1
02/03 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Usti nad Labem 
02/03 18:00
 
 Viktoria Plzen U19
Hradec Kralove u19 
02/03 18:30
 
 Pardubice U19
Banik Ostrava u19 
02/03 19:00
 
1 Brno U19
Ceske Budejovice u19 1
02/03 20:00
FT 
 Sparta Praha U19
Zlin U19 
02/03 22:00
FT 
 Dukla Praha
SK Sigma Olomouc 
02/03 22:00
FT 
 Marila Pribram
Mfk Karvina 
02/03 22:00
FT 
 Synot Slovacko
Mlada Boleslav 1
02/03 22:00
FT 
 Viktoria Plzen
Baumit Jablonec 
03/03 00:00
FT 
 Slovan Liberec
Sparta Praha 
02/03 23:00
FT 
 Esbjerg FB
Horsens 
02/03 19:30
FT 
 Aarhus Agf U19
Aalborg Bk U19 
02/03 20:00
FT 
1 Odense Bk U19
Brondby U19 
02/03 20:00
FT 
 Kobenhavn U19
Midtjylland U19 
02/03 20:00
FT 
 Nordsjaelland U19
Sonderjyske U19 
03/03 09:00
FT 
 Emelec
Tecnico Universitario 
02/03 21:00
FT 
 Nogoom El Mostakbal
Haras El Hedoud 
02/03 23:30
FT 
 Ittihad Alexandria
El Dakhleya 
02/03 23:00
FT 
 Eastleigh
Halifax Town 
02/03 23:00
FT 
 Barnet
Barrow 
02/03 23:00
FT 
 Dover Athletic
Braintree Town 1
02/03 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Salford City 
02/03 23:00
FT 
 AFC Fylde
Maidenhead United 
02/03 23:00
FT 
 Harrogate Town
Dagenham and Redbridge 
02/03 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Leyton Orient 
02/03 23:00
FT 
 Wrexham
Chesterfield 
02/03 23:00
FT 
 Alfreton Town
Ashton United 
02/03 23:00
FT 
 Altrincham
Chester FC 1
02/03 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Brackley Town 
02/03 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Curzon Ashton 
02/03 23:00
FT 
 Darlington
Chorley 
02/03 23:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Hereford 
02/03 23:00
FT 
 Guiseley
Southport FC 
02/03 23:00
FT 
 Kidderminster
Nuneaton Town 
02/03 23:00
FT 
 Leamington
York City 
02/03 23:00
FT 
 Stockport County
Spennymoor Town 
02/03 23:00
FT 
 Bath City
Truro City 
02/03 23:00
FT 
 Chelmsford City
Concord Rangers 1
02/03 23:00
FT 
 Chippenham Town
Oxford City 
02/03 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Dartford 
02/03 23:00
FT 
 East Thurrock United
Billericay Town 
02/03 23:00
FT 
 Gloucester City
Wealdstone 
02/03 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Eastbourne Borough 
02/03 23:00
FT 
 Hungerford Town
Woking 
02/03 23:00
FT 
 Slough Town
Hemel Hempstead Town 
02/03 23:00
FT 
 Torquay United
Weston Super Mare 
02/03 23:00
FT 
2 Welling United
St Albans City 
02/03 20:30
FT 
 Southend United
Barnsley 1
02/03 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Coventry 
02/03 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Blackpool 
02/03 23:00
FT 
 Burton Albion
Walsall 
02/03 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Charlton Athletic 
02/03 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Gillingham 
02/03 23:00
FT 
 Luton Town
Rochdale 1
02/03 23:00
FT 
 Oxford United
Scunthorpe United 
02/03 23:00
FT 
 Peterborough United
Wycombe Wanderers 
02/03 23:00
FT 
 Portsmouth
Bradford AFC 
02/03 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
AFC Wimbledon 
02/03 23:00
FT 
 Sunderland
Plymouth Argyle 
02/03 23:00
FT 
 Bury
Macclesfield Town 
02/03 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Northampton Town 
02/03 23:00
FT 
 Exeter City
Tranmere Rovers 
02/03 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Lincoln City 
02/03 23:00
FT 
 Grimsby Town
Cambridge United 
02/03 23:00
FT 
 Mansfield Town
Cheltenham Town 
02/03 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Crawley Town 
02/03 23:00
FT 
 Newport County
Carlisle 
02/03 23:00
FT 
 Notts County
Port Vale 
02/03 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Stevenage Borough 
02/03 23:00
FT 
 Swindon
Colchester United 
02/03 23:00
FT 
 Yeovil Town
Morecambe 
02/03 20:00
FT 
 Honka
Inter Turku 1
02/03 21:30
FT 
 AC Oulu
Musa 
03/03 01:00
FT 
 Andrezieux
Saint Etienne B 
03/03 01:00
FT 
 Stade Bordelais
St Pryve St Hilaire 1
03/03 01:00
FT 
 Sainte Genevieve Sports
Lille B 
02/03 22:00
FT 
 Le Mans
Rodez Aveyron 
02/03 21:45
FT 
 Lorient
Orleans US 45 
02/03 19:00
FT 
 Samtredia
Baia Zugdidi 1
02/03 22:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Metalurgi Rustavi 
03/03 00:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Sioni Bolnisi 
02/03 21:00
FT 
 Fortuna Koln
Kaiserslautern 
02/03 21:00
FT 
 Karlsruher
VfL Osnabruck 
02/03 21:00
FT 
 Sv Meppen
SV Wehen Wiesbaden 
02/03 21:00
FT 
 Preuben Munster
VfR Aalen 
02/03 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Energie Cottbus 
02/03 21:00
FT 
 Fsv Zwickau
Sportfreunde Lotte 
02/03 20:00
FT 
 Paderborn 07
St. Pauli 1
02/03 20:00
FT 
 SV Sandhausen
Erzgebirge Aue 
02/03 20:00
FT 
 Heidenheimer
SSV Jahn Regensburg 
02/03 18:00
FT 
 St Pauli U19
Magdeburg U19 
02/03 19:00
 
1 Union Berlin U19
Rb Leipzig U19 
02/03 20:00
 
 Hannover 96 U19
Hertha Bsc Berlin U19 
02/03 18:00
FT 
 Sc Freiburg U19
Ingolstadt U19 1
02/03 19:15
 
 Nurnberg U19
Bayern Munich U19 
02/03 18:00
 
 Msv Duisburg U19
Schalke 04 U19 
02/03 18:00
FT 
 Rw Essen U19
Bayer Leverkusen U19 
02/03 20:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Preuben Munster U19 
02/03 20:00
 
1 Hamburger Sv Ii
Eintracht Norderstedt 1
02/03 20:30
FT 
1 Etsv Weiche Flensburg
Werder Bremen Am 
02/03 21:00
 
 St Pauli 2
VfB Lubeck 
02/03 22:00
 
 Ssv Jeddeloh
Germania Egestorf 
02/03 20:30
 
 VSG Altglienicke
Zfc Meuselwitz 
02/03 20:30
 
 Berliner Ak 07
VFB Auerbach 
02/03 20:30
 
 Lokomotive Leipzig
Berliner Fc Dynamo 
02/03 21:00
 
 Sc Freiburg Am
SV Waldhof Mannheim 
02/03 21:00
FT 
 FSV Frankfurt
Tsg Balingen 
02/03 21:00
FT 
 Hessen Dreieich
Pirmasens 
02/03 21:00
 
 Saarbrucken
Steinbach 
02/03 21:00
 
1 Eintracht Stadtallendorf
Stuttgart Amateure 1
02/03 21:00
 
 Ssv Ulm 1846
VfR Wormatia Worms 1
02/03 21:00
FT 
 SV Lippstadt
Wuppertaler Sv 
03/03 01:00
FT 
 Aris Thessaloniki
AEK Athens 
03/03 01:30
FT 
1 Pas Giannina
Xanthi 
02/03 21:00
FT 
 Irodotos
Doxa Dramas 
02/03 21:00
 
 Trikala
Ergotelis 1
02/03 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Olympiakos Piraeus U19 
02/03 17:00
FT 
 Pas Giannina U19
Xanthi U19 
02/03 17:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Panaitolikos U19 
02/03 18:30
FT 
 Atromitos U19
Panionios U19 
02/03 20:00
FT 
 Sun Pegasus
Eastern A.A Football Team 
03/03 00:00
FT 
 Budapest Honved
Szombathelyi Haladas 
03/03 00:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Paksi SE 1
03/03 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Debreceni VSC 
03/03 00:00
FT 
 Ujpesti TE
MTK Hungaria FC 
03/03 00:00
FT 
 Fehervar Videoton
Varda Se 
03/03 02:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Diosgyor 1
02/03 19:00
FT 
 Ferencvarosi Tc U19
Illes Akademia Haladas U19 
02/03 22:00
 
 Vikingur Olafsvik
Throttur 
02/03 23:15
FT 
1 Fylkir
IBV Vestmannaeyjar 
03/03 00:00
FT 
 Umf Afturelding
Ka Akureyri 
03/03 01:15
FT 
 Leiknir Reykjavik
Grindavik 
02/03 22:00
FT 
 Pune City
Mumbai City 
03/03 03:00
FT 
 Cobh Ramblers
Athlone 
03/03 03:30
FT 
 Longford Town
Drogheda United 
02/03 18:30
FT 
 Ahi Acre
Maccabi Ahva Yarka 
02/03 22:00
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
03/03 00:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
03/03 00:20
FT 
 Ashdod MS
Maccabi Tel Aviv 
03/03 02:30
FT 
 Maccabi Netanya
Beitar Jerusalem 
02/03 14:30
 
 Maccabi Herzliya U19
Gadna Tel Aviv U19 
02/03 19:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 
02/03 18:00
FT 
 AC Milan U19
Palermo U20 
02/03 18:00
FT 
 AS Roma U19
Atalanta U19 
02/03 18:00
FT 
 Frosinone Youth
Lecce U20 
02/03 19:00
FT 
 Crotone Youth
Lazio U20 
02/03 20:00
FT 
1 Juventus U19
Inter Milan U20 
02/03 21:30
 
 Cuneo
Arezzo 
02/03 21:30
FT 
2 Asd Albissola
Carrarese 
02/03 21:30
FT 
 Piacenza
Juventus U23 
02/03 23:30
FT 
1 Alessandria
Pistoiese 
02/03 23:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Pomigliano 
03/03 01:30
FT 
 Pontedera
Pro Patria 
03/03 03:30
FT 
1 Pisa
Virtus Entella 
03/03 03:30
FT 
 Olbia
Arzachena 1
03/03 03:45
FT 
 Novara
Pro Vercelli 
02/03 21:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Albinoleffe 
02/03 22:00
FT 
 Padova
Crotone 1
02/03 22:00
FT 
 Carpi
Ascoli 1
02/03 22:00
FT 
 Brescia
Cittadella 
03/03 01:00
FT 
 Palermo
Lecce 
02/03 12:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu 
02/03 13:00
 
 Omiya Ardija
Ryukyu 
02/03 13:00
FT 
1 Kyoto Purple Sanga
Kagoshima United 
02/03 13:00
FT 
 Omiya Ardija
Ryukyu 
02/03 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Machida Zelvia 
02/03 14:05
FT 
 Avispa Fukuoka
V-Varen Nagasaki 
02/03 20:00
FT 
 Mount Kenya United
Kakamega 
02/03 12:00
FT 
1 Chunnam Dragons
Asan Mugunghwa 
02/03 14:00
FT 
 Bucheon 1995
Suwon 
02/03 14:00
FT 
 Busan I'Park
Anyang 
03/03 12:00
FT 
1 Ansan Greeners
Daejeon Citizen 
02/03 21:00
 
 Atlantas Klaipeda
Kauno Zalgiris 
02/03 23:00
FT 
1 Stumbras
Baltija Panevezys 1
02/03 21:00
FT 
 Felda United FC
Misc Mifa 
02/03 21:00
FT 
 Pknp
Pahang 
02/03 21:00
FT 
1 Kedah
Selangor PKNS 
03/03 07:00
FT 
 Cruz Azul
Necaxa 
03/03 09:00
FT 
 Leon
Santos Laguna 
03/03 09:00
FT 
 Tigres UANL
Pachuca 
03/03 11:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Monterrey 1
03/03 02:15
FT 
 Toluca Ii
Yalmakan 
03/03 06:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Cafetaleros De Tapachula 
03/03 07:00
FT 
 Celaya
Uaem Potros 1
03/03 09:00
 
 Atletico San Luis
Cimarrones De Sonora 
03/03 09:00
FT 
 Venados
Correcaminos Uat 
03/03 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Alebrijes De Oaxaca 
03/03 11:00
FT 
 Tampico Madero
Atlante 1
02/03 22:00
 
 Rcoz Oued Zem
Union Touarga Sport Rabat 
03/03 01:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Kawkab de Marrakech 
02/03 17:30
FT 
 Magway
Dagon 
03/03 11:35
FT 
 Hawkes Bay United
Tasman United 
02/03 23:00
FT 
 Crusaders FC
Ballymena United 
02/03 23:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Cliftonville 
03/03 05:45
FT 
 General Diaz
Olimpia Asuncion 
03/03 04:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Deportivo Municipal 
03/03 06:45
FT 
1 Carlos Manucci
Real Garcilaso 1
03/03 09:00
FT 
1 Sport Boys
Sporting Cristal 
02/03 22:30
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Korona Kielce 1
03/03 01:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Gornik Zabrze 
03/03 03:30
FT 
2 Wisla Plock
Cracovia Krakow 
02/03 20:45
FT 
 Podbeskidzie
Stal Mielec 
02/03 23:00
FT 
 Bytovia Bytow
Warta Poznan 1
03/03 00:00
FT 
 LKS Lodz
Garbarnia Krakow 
03/03 00:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Chojniczanka Chojnice 
03/03 00:00
FT 
 Sandecja
LKS Nieciecza 
03/03 00:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Odra Opole 
02/03 19:00
FT 
 Pacos Ferreira
Vitoria Guimaraes B 
02/03 23:00
FT 
 Sporting Braga B
UD Oliveirense 
02/03 23:00
FT 
 CD Mafra
Arouca 1
03/03 01:00
FT 
 Academica Coimbra
Penafiel 2
02/03 19:00
FT 
 Feirense U23
Portimonense U23 
02/03 17:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Acs Sirineasa 1
02/03 17:00
 
 Juventus Bucharest
Balotesti 
02/03 17:00
FT 
 Farul Constanta
Snagov 
02/03 20:00
 
 Ripensia Timisoara
UTA Arad 
02/03 19:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Dunarea Calarasi 
03/03 01:00
FT 
1 Cs Voluntari
Steaua Bucuresti 1
02/03 20:50
FT 
 Al Baten
Al Wehda Mecca 
02/03 21:00
FT 
 Al Hazm
Al Feiha 
02/03 23:00
FT 
 Airdrie United
Montrose 
02/03 23:00
FT 
 Dumbarton
Arbroath 1
02/03 23:00
FT 
 Forfar Athletic
East Fife 
02/03 23:00
FT 
2 Stenhousemuir
Brechin City 
02/03 23:00
FT 
 Stranraer
Raith Rovers 
02/03 23:00
FT 
 Albion Rovers
Berwick Rangers 
02/03 23:00
FT 
 Cowdenbeath
Stirling Albion 1
03/03 01:15
FT 
 Hibernian
Celtic 
02/03 22:00
FT 
 Radnicki Nis
Radnik Surdulica 
02/03 22:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Vojvodina 
02/03 22:00
FT 
 Dinamo Vranje
FK Napredak Krusevac 
02/03 22:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Mladost Lucani 
02/03 22:00
FT 
 Spartak Subotica
Cukaricki 
03/03 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Partizan Belgrade 
02/03 22:30
FT 
 Nitra
Skf Sered 
02/03 22:30
FT 
 MFK Ruzomberok
Zemplin Michalovce 
02/03 22:30
FT 
 Trencin
Sport Podbrezova 
02/03 22:30
FT 
 MSK Zilina
Zlate Moravce 
02/03 22:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
FK Senica 
03/03 00:00
FT 
 NK Mura 05
Domzale 
03/03 03:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Publikum Celje 
02/03 21:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Bloemfontein Celtic 
03/03 00:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Highlands Park 
03/03 00:00
FT 
 Free State Stars
Black Leopards 
03/03 02:15
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Orlando Pirates 
02/03 19:00
FT 
 Elche U19
Lorca Cfb U19 
02/03 19:00
FT 
 Villarreal U19
Albacete U19 
02/03 19:00
FT 
 Stadium Casablanca U19
Gimnastic Tarragona U19 
02/03 23:00
FT 
 Cadiz
Albacete 
03/03 01:00
FT 
 Cordoba
Malaga 
03/03 01:00
FT 
 Osasuna
Gimnastic Tarragona 
03/03 01:00
FT 
 Barcelona B
Ontinyent 
03/03 00:30
FT 
 Sd San Pedro
Portugalete 
03/03 01:30
FT 
 Club Siero
Marino luanco 
03/03 01:30
FT 
 Velarde
U.M. Escobedo 
03/03 01:30
FT 
 Ud Santa Marta
Cd La Virgen Del Camino 1
02/03 23:00
FT 
 UD Badajoz
Talavera De La Reina 
02/03 21:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Norrby IF 
02/03 21:00
FT 
 AIK Solna
Orgryte 
02/03 21:00
FT 
 IFK Varnamo
Assyriska Turab Ik Jkp 
02/03 21:00
FT 
 IFK Norrkoping
afc eskilstuna 
02/03 23:00
FT 
 Degerfors IF
Osters IF 
02/03 23:00
FT 
 Malmo
Falkenbergs FF 
02/03 23:00
FT 
 IK Brage
Rosengard 
02/03 23:00
FT 
 Hacken
Brommapojkarna 
03/03 00:30
FT 
 Schaffhausen
Vaduz 
02/03 19:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Samut Sakhon 
02/03 20:00
FT 
 Lampang
Air Force Central 
02/03 18:45
FT 
 PT Prachuap
Ptt Rayong 
02/03 19:00
FT 
 Chonburi Shark
Samut Prakan City 
02/03 20:00
FT 
 Bangkok United
Muang Thong United 
02/03 21:00
FT 
 Chiangmai
Sukhothai 
02/03 21:30
FT 
 Club Africain
Stade Gabesien 
02/03 21:30
FT 
 Us Ben Guerdane
C. A. Bizertin 
02/03 21:30
FT 
 Stade Tunisien
Esperance Sportive de Tunis 
02/03 21:00
FT 
 Bursaspor
Sivasspor 
02/03 21:00
FT 
 Kayserispor
Besiktas 
03/03 00:00
FT 
 Fenerbahce
Rizespor 1
02/03 18:30
FT 
 Elazigspor
Denizlispor 
02/03 21:00
FT 
 Osmanlispor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
02/03 21:00
FT 
 Eskisehirspor
Adana Demirspor 
02/03 19:30
FT 
 Ankara Demirspor
Sariyer 
02/03 19:00
FT 
 Kahramanmaras
Menemen Belediye Spor 
02/03 19:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Tokatspor 
02/03 19:30
FT 
 Bugsasspor
Anadolu Selcukluspor 
02/03 19:30
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Surfaspor 
02/03 19:30
FT 
 Fethiyespor
Tuzlaspor Kulubu 1
02/03 19:00
FT 
 Buyuksehir Bldspor U19
Yeni Malatyaspor U19 
02/03 20:00
FT 
 Desna Chernihiv
Dynamo Kyiv 
02/03 23:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Shakhtar Donetsk 
02/03 18:30
FT 
 Karpaty Lviv U21
Lviv U21 1
02/03 19:00
FT 
 Zorya U21
Vorskla U21 
02/03 20:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Mariupol U21 2
03/03 03:30
FT 
 Racing Club Montevideo
Nacional Montevideo 
03/03 04:00
FT 
 Carabobo
Deportivo La Guaira 
03/03 05:00
FT 
 Caracas FC
Trujillanos FC 1
03/03 05:45
FT 
 Portuguesa de Desportos
LALA 
02/03 18:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Song Lam Nghe An 
02/03 18:00
FT 
 Quảng Nam
Ha Noi FC 
02/03 22:30
AET 
 Bala Town
Uwic Inter Cardiff 
90min [0-0], 120min [0-1], Uwic Inter Cardiff win
02/03 22:30
FT 
 Llandudno
The New Saints 
02/03 16:00
FT 
 Malta (w)
Litva (w) 
02/03 18:15
FT 
 Cyprus Womens
Estonia (w) 
02/03 18:30
FT 
 Ukraina (w)
Slovenia (w) 
02/03 19:00
FT 
 Bataiysk 2018
Legenda Avant Rostov 
02/03 19:00
FT 
 Spain Womens U19
Switzerland Womens U19 
02/03 20:00
FT 
 Kfum
Ullensaker/Kisa IL 
02/03 21:00
FT 
 Scotland Womens U19
Netherlands Womens U19 
02/03 21:30
FT 
 JIPPO
Gnistan 
02/03 22:00
FT 
 Brann
FK Haugesund 
02/03 22:00
FT 
 Serbia (w)
Bosnia (w) 
02/03 23:00
FT 
 England womens U19
China Womens U19 
03/03 03:00
FT 
 Brazil (w)
Japan women 
03/03 05:55
FT 
 USA womens
England (w)