livescore - live soccer scores

LiveScore 01 Mar 2019

02/03 04:00
FT 
1 Rayo Vallecano
Girona 
02/03 03:30
FT 
 Cagliari
Inter Milan 
02/03 03:30
FT 
 Augsburg
Borussia Dortmund 
02/03 03:45
FT 
 Leeds United
West Bromwich 
02/03 03:00
FT 
 De Graafschap
ADO Den Haag 
02/03 03:30
FT 
 Standard Liege
Excelsior Mouscron 
02/03 04:30
FT 
 Aves
Boavista 
01/03 16:50
FT 
 Sydney
Adelaide United 
01/03 21:30
FT 
1 Gazovik Orenburg
Anzhi 
01/03 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Kashima Antlers 
01/03 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Jubilo Iwata 
02/03 12:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Vegalta Sendai 
01/03 13:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Daegu 
01/03 15:00
FT 
 Gyeongnam
Seongnam Ilhwa Chunma 
01/03 15:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Suwon Samsung Bluewings 
02/03 01:00
FT 
 KF Tirana
Partizani Tirana 
02/03 04:00
FT 
 Sportivo Dock Sud
Villa San Carlos 
02/03 04:00
FT 
1 Almagro
Agropecuario De Carlos Casares 
02/03 08:00
FT 
 Atletico Rafaela
Gimnasia Jujuy 
02/03 09:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Arsenal de Sarandi 1
02/03 06:15
FT 
1 San Lorenzo
Argentinos Juniors 
02/03 08:10
FT 
1 Union Santa Fe
Boca Juniors 
02/03 04:10
FT 
 Rosario Central Reserves
Belgrano Reserves 
02/03 08:30
FT 
 Ah Zapla
Gimnasia Ytiro 1
01/03 16:30
FT 
 Philippines Womens U16
China Womens U16 
01/03 19:30
FT 
 Myanmar Womens U16
Bangladesh Womens U16 
01/03 17:00
FT 
 Hobart Olympia Warriors
South Hobart 
01/03 17:30
 
 Moreland Zebras
Brunswick City 
01/03 17:15
 
 Bentleigh Greens
Green Gully Cavaliers 
01/03 17:30
 
 Oakleigh Cannons
Dandenong Thunder 
01/03 17:30
FT 
 Dandenong City Sc
Pascoe Vale Sc 
01/03 15:15
FT 
 Oakleigh Cannons U20
Dandenong Thunder U20 
01/03 15:15
 
 Bentleigh Greens U20
Green Gully Cavaliers U20 
01/03 15:30
FT 
1 Dandenong City U20
Pascoe Vale Sc U20 
02/03 10:30
FT 
1 Avondale U20
Kingston City U20 
02/03 10:20
 
 Southern United Womens
Bulleen Lions Womens 
02/03 02:10
FT 
 SV Horn
Austria Wien Youth 
02/03 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Wacker Innsbruck Amateure 
02/03 02:10
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Liefering 
02/03 02:10
FT 
 WSG Wattens
SV Ried 
02/03 01:00
FT 
 Sc Mannsworth
Fv Austria Xiii 
01/03 19:00
FT 
 Neftchi Baku 2
Zira 2 
01/03 19:00
FT 
2 Agsu
Sabail 2 
01/03 19:00
 
 Zaqatala
Turan Tovuz 1
01/03 19:00
FT 
 Qaradag Lokbatan
Fk Kapaz Ganca 
01/03 22:05
FT 
 Al Ittihad Bhr
Al Tadhmon 
01/03 22:05
FT 
 Busaiteen
Isa Town 
01/03 17:15
FT 
 Swadhinata Ks
Wari Club 
01/03 17:30
FT 
 Arambagh Ks
Muktijoddha Skc 
01/03 17:30
 
 Team Bjmc
Rahmatgonj Mfs 
02/03 03:30
FT 
 Eendracht Aalst
Rupel Boom 
02/03 08:00
FT 
 Oriente Petrolero
Blooming 1
02/03 08:00
FT 
 Oriente Petrolero
Blooming 
02/03 03:00
FT 
 Madureira
Bangu 
02/03 03:00
FT 
1 Fluminense
Resende-RJ 
02/03 05:45
FT 
 Sao Caetano (SP)
Mirassol 
02/03 08:00
FT 
 Guarani
Ferroviaria Sp 
02/03 07:00
FT 
 Linense Bra
Ca Votuporanguense Sp 
01/03 23:30
FT 
1 Vereya
Cherno More Varna 
02/03 08:00
FT 
2 Audax Italiano
Univ. Catolica 1
02/03 08:00
FT 
 Audax Italiano
Univ. Catolica 
01/03 18:00
FT 
 Shandong Luneng
Beijing Renhe 
01/03 18:00
FT 
 Shandong Luneng
Beijing Renhe 
01/03 19:35
FT 
1 Guangzhou Evergrande
Tianjin Quanjian 
01/03 19:35
FT 
1 ShenHua SVA FC
Shanghai SIPG 
01/03 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Tianjin TianHai 
01/03 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Shanghai SIPG 
01/03 20:00
FT 
 Wuhan ZALL
Beijing Guoan 
01/03 20:00
FT 
 Wuhan ZALL
Beijing Guoan 
01/03 19:05
 
 Psp Macau
Cheng Fung 
02/03 01:00
FT 
 NK Rijeka
Istra 1961 
02/03 00:00
FT 
 Osijek Ii
HNK Sibenik 
02/03 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia 
01/03 19:00
AET 
 Pribram U19
Vysocina Jihlava U19 
90min [1-1], Penalty [3-1], Pribram U19 win
01/03 19:30
FT 
1 Dukla Praha U19
Sk Sigma Olomouc u19 1
02/03 01:00
FT 
1 Banik Ostrava
Zlin 
02/03 00:50
FT 
 Brabrand IF
Skive IK 
02/03 02:00
FT 
 Aalborg BK
Hobro I.K. 
02/03 04:00
FT 
 Manta
Cd Independiente Juniors 
02/03 08:30
FT 
 Liga de Loja
Cd Puerto Quito 
02/03 08:15
FT 
 Deportivo Cuenca
Sociedad Deportivo Quito 
01/03 22:00
FT 
 Burnley U23
West Bromwich U23 
02/03 03:00
FT 
1 Tottenham Hotspur U23
Chelsea U23 
02/03 03:00
FT 
 Fulham U23
Newcastle U23 
02/03 03:00
FT 
 Manchester United U23
Norwich City U23 
02/03 03:00
FT 
 Middlesbrough U23
Wolves U23 
02/03 03:00
FT 
 Southampton U23
Reading U23 
01/03 21:00
FT 
 Coventry U23
Birmingham U23 
01/03 22:00
FT 
1 Charlton Athletic U23
Sheffield Wed U23 
01/03 22:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Hull City U23 
02/03 03:00
FT 
 Avranches
US Boulogne 
02/03 03:00
FT 
 Chambly
Bourg Peronnas 
02/03 03:00
FT 
 Cholet So
Lyon la Duchere 
02/03 03:00
FT 
1 Dunkerque
Quevilly 
02/03 03:00
FT 
 Marignane Gignac
Drancy 
02/03 03:00
FT 
 Pau
Tours 
02/03 03:00
FT 
 Entente Sannois
Stade Lavallois MFC 
02/03 03:00
FT 
1 Villefranche
Concarneau 
02/03 03:00
FT 
1 Sochaux
Nancy 
02/03 03:00
FT 
 Auxerre
ES Troyes AC 
02/03 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Avenir Sportif Beziers 
02/03 03:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Clermont Foot 
02/03 03:00
FT 
 Chateauroux
Stade Brestois 
02/03 03:00
FT 
 Grenoble
Red Star 93 
02/03 03:00
FT 
 Valenciennes
Ajaccio 
01/03 23:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Batumi 
01/03 23:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Batumi 
02/03 02:00
FT 
 Hallescher
Uerdingen 
02/03 01:30
FT 
 MSV Duisburg
1. Magdeburg 
02/03 01:30
FT 
 Holstein Kiel
Union Berlin 
02/03 02:00
FT 
 Sc Concordia Hamburg
SC Victoria Hamburg 
02/03 02:00
FT 
 TSG Neustrelitz
Anker Wismar 
02/03 03:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Vfl Oldenburg 
02/03 02:00
FT 
 Budissa Bautzen
Rot-weiss Erfurt 
02/03 02:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
SV Babelsberg 03 
02/03 02:00
FT 
 Mainz Am
08 Homburg 
02/03 02:30
FT 
1 Tsg Hoffenheim Am
Kickers Offenbach 
02/03 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
Club Comunicaciones 
01/03 20:00
FT 
 Wofoo Tai Po
Guangzhou Rf U19 
02/03 02:10
FT 
 HK Kopavog
Valur 
02/03 03:00
FT 
1 Vikingur Reykjavik
Grotta Seltjarnarnes 
02/03 04:00
FT 
 IA Akranes
Thor Akureyri 
02/03 05:00
FT 
 Fjolnir
Fram Reykjavik 
01/03 19:30
FT 
 Churchill Brothers
Chennai City 
01/03 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Northeast United 1
01/03 20:30
FT 
 Teraktor-Sazi
Sepahan 
01/03 20:30
FT 
 Peykan
Padideh Mashhad 
01/03 20:30
FT 
 Sepidroud Rasht
Esteghlal Khozestan 
01/03 21:00
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Nassaji Mazandaran 
02/03 03:45
FT 
 Shelbourne
Cabinteely 
02/03 03:45
FT 
1 Wexford Youths
Galway United 
02/03 03:45
FT 
 Bray Wanderers
Limerick FC 
02/03 03:45
FT 
 Waterford United
Bohemians 
02/03 03:45
FT 
 UC Dublin UCD
St. Patrick's 
02/03 03:45
FT 
 Cork City
Derry City 
02/03 03:45
FT 
 Cork City
Derry City 
02/03 03:45
FT 
 UC Dublin UCD
St. Patrick's 
02/03 03:45
FT 
 Waterford United
Bohemians 
02/03 04:00
FT 
 Shamrock Rovers
Dundalk 
02/03 04:00
FT 
 Finn Harps
Sligo Rovers 
02/03 04:00
FT 
 Shamrock Rovers
Dundalk 
02/03 04:10
FT 
 Finn Harps
Sligo Rovers 
01/03 17:45
FT 
1 Beitar Nahariya
Alnada Nazareth 
01/03 18:00
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Dimona 
01/03 18:00
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Maccabi Ironi Netivot 
01/03 18:00
FT 
 Beitar Ramat Gan
Beitar Petah Tikva 3
01/03 18:00
 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
SC Cpa Tel Aviv 
01/03 18:45
 
 Ironi Rishon Lezion
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
01/03 19:00
 
 Maccabi Ironi Sderot
Sc Beer Sheva 
01/03 19:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Hapoel Kfar Bara 
01/03 19:30
 
 Ironi Beit Dagan
Shimshon Bnei Tayibe 
01/03 20:00
FT 
1 Hapoel Beit Shean
Maccabi Ahi Iksal 
01/03 21:00
FT 
 Hapoel Acco
Hapoel Petah Tikva 
01/03 21:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Iksal 
01/03 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Ironi Ramat Hasharon 
01/03 21:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Rishon Letzion 
01/03 21:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Beitar Tel Aviv Ramla 
01/03 19:00
 
 Rubi Shapira
Hapoel Migdal Haemek 
01/03 19:00
 
 Ironi Tiberias
Hapoel Kafr Kanna 
01/03 19:00
 
 Hapoel Asi Gilboa
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
01/03 19:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
01/03 19:00
 
 Hapoel Herzliya
Hapoel Jerusalem 
01/03 19:00
 
 AS Nordia Jerusalem
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
01/03 19:30
FT 
 Hapoel Azor
Shimshon Kafr Qasim 
01/03 19:30
 
 Maccabi Shaarayim
Hapoel Holon Yaniv 1
01/03 19:45
FT 
1 Moadon Sport Tira
Ironi Nesher 1
01/03 19:45
FT 
 As Ashdod
Hapoel Bikat Hayarden 
01/03 20:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
Hapoel Mahane Yehuda 
01/03 20:15
FT 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Herzliya 
01/03 21:30
FT 
 Fiorentina U20
Sassuolo Calcio Youth 
02/03 04:00
FT 
 Foggia
Cosenza Calcio 1914 
02/03 12:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu 
01/03 20:30
FT 
 Al Salt
Al-Faisaly 
01/03 22:00
FT 
1 AL-Sareeh
Al Hussein Irbid 
02/03 00:30
FT 
 That Ras
Al-Baq'a 
02/03 12:00
FT 
1 Chunnam Dragons
Asan Mugunghwa 
01/03 20:30
FT 
 Kf Ferizaj
Ballkani 
01/03 20:30
FT 
 De Rita Goni Lane
Kf Drenica Srbica 
01/03 20:30
FT 
 Kf Liria Prizren
Gjilani 
01/03 22:00
FT 
 Kazma
Al Salmiyah 
02/03 00:30
FT 
1 Al Ttadamon
Al Shabab Kuw 1
01/03 20:15
FT 
 Trables Sports Club
Tadamon Sour 
01/03 22:00
FT 
 Al Ansar Lib
Racing Beirut 1
02/03 02:45
FT 
 Una Strassen
Differdange 03 2
02/03 03:00
FT 
 Progres Niedercorn
Victoria Rosport 
01/03 21:00
FT 
 Pulau Pinang
UiTM 
01/03 21:00
FT 
 Pulau Pinang
UiTM 
01/03 21:00
FT 
 Terengganu
Perak 
01/03 21:00
FT 
 Selangor PB
Johor 
01/03 21:00
FT 
 Terengganu
Perak 
01/03 21:00
FT 
 Selangor PB
Johor 
02/03 01:00
FT 
 Marsa
Gudja United 
02/03 03:15
FT 
1 Naxxar Lions
Zebbug Rangers 
02/03 01:00
FT 
 Senglea Athletic
Floriana 
02/03 02:00
FT 
 Balzan
Valletta FC 
02/03 03:00
FT 
 Hibernians FC
Tarxien Rainbows 
02/03 05:45
FT 
 Cruz Azul Womens
Lobos Buap Womens 1
02/03 06:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Monterrey Womens 
02/03 11:00
FT 
 Morelia
Club America 1
02/03 11:00
FT 
 Club Tijuana
Atlas 1
02/03 00:00
FT 
 Club America Ii
Real Zamora 
02/03 00:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Cocodrilos De Tabasco 
02/03 05:00
FT 
1 Cd Nuevo Chimalhuacan
Ciervos 
02/03 00:00
FT 
 Monarcas Morelia U20
Club America U20 
02/03 02:00
FT 
 Africa Stars
Blue Waters Fc 
02/03 03:00
FT 
 Dordrecht 90
NEC Nijmegen 
02/03 03:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Twente Enschede 1
02/03 03:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Den Bosch 
02/03 03:00
FT 
 Helmond Sport
Jong PSV Eindhoven 1
02/03 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
MVV Maastricht 
02/03 03:00
FT 
 Almere City FC
Eindhoven 
02/03 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Oss 
02/03 03:00
FT 
 Sparta Rotterdam
RKC Waalwijk 
02/03 03:00
FT 
1 Utrecht Am
Telstar 
01/03 23:00
FT 
 Az Alkmaar U19
Feyenoord Rotterdam U19 1
02/03 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Waitakere United 
02/03 03:45
AET 
 Larne
Coleraine 
90min [3-3], 120min [3-5], Coleraine win
01/03 14:00
FT 
 Erakor Golden Star
Team Wellington 
01/03 21:25
FT 
 Sur Club
Muscat 
01/03 21:50
FT 
 Mrbat
Saham 
01/03 23:40
FT 
 Mjees
AL-Nahda 
02/03 00:05
FT 
 Oman Club
Sohar Club 
01/03 21:00
FT 
 Markaz Tulkarm
Jabal Al Mukaber 
01/03 21:00
 
 Shbab Alkhaleel
Hilal Al Quds 1
01/03 21:45
FT 
 Shabab Al Am Ari
Markz Balata 
02/03 09:00
FT 
 Dep. San Martin
Universitario de Deportes 1
02/03 01:00
FT 
 Piast Gliwice
Slask Wroclaw 
02/03 03:30
FT 
 Legia Warszawa
Miedz Legnica 
02/03 01:00
FT 
1 Rakow Czestochowa
Chrobry Glogow 
01/03 21:50
FT 
 Al-Sailiya
Al-Arabi SC 
02/03 00:15
FT 
 Al Khor SC
Umm Salal 
01/03 23:30
FT 
1 Scm Argesul Pitesti
Chindia Targoviste 
02/03 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Concordia Chiajna 
01/03 21:00
 
 Inainte Modelu
Unirea 2004 Slobozia 1
01/03 21:00
FT 
1 Acso Filiasi
Unirea Bascov 
01/03 21:00
FT 
 Atletic Bradu
Cs Universitatea Craiova B 
01/03 21:00
FT 
 Cluj Ii
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
01/03 21:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Voluntari B 
01/03 21:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Cs Municipal Lugoj 1
01/03 21:00
FT 
 Gaz Metan Medias Ii
Ariesu Turda 
01/03 21:00
FT 
 Millenium Giarmata
Corvinul Hunedoara 
01/03 21:00
FT 
 Viitorul Domnesti
Voin Tate Numa Glenn 
01/03 15:00
FT 
 Ural Youth
Zenit St.petersburg Youth 
01/03 18:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
01/03 19:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Cska Moscow Youth 
01/03 22:00
FT 
 Rubin Kazan Youth
Terek Groznyi Youth 
01/03 21:30
FT 
 Bugesera
Mukura 
01/03 21:30
 
 Amagaju
Espoir 
01/03 21:30
FT 
 Rayon Sports
Sunrise 
01/03 20:35
 
 Al Sahel
Al Sadd Sa 
01/03 20:50
FT 
 Al Riyadh
Hercue 
01/03 20:50
 
 Al Sharq
Al Kholood 
01/03 21:05
 
 Al Hait
Al Arabi Ksa 
01/03 21:15
 
 Wajj
Arar 
01/03 21:25
 
 Al Suqoor Ksa
Al taqdom 
01/03 21:00
FT 
 Al-Raed
Al Qadasiya 
01/03 23:35
FT 
1 Al Hilal
Al Faisaly Harmah 
02/03 01:00
FT 
 Macva Sabac
FK Rad Beograd 
01/03 18:00
 
 Spartak Trnava U19
Dac Dunajska Streda U19 
01/03 21:30
FT 
 Stellenbosch
Witbank Spurs 
01/03 21:30
FT 
 Cape Town
Maccabi 
02/03 02:00
FT 
 Maritzburg United
AmaZulu 
02/03 00:30
FT 
 Ce Europa U19
Manacor U19 
02/03 03:00
FT 
 Udc Txantrea U19
Cd Pamplona U19 
02/03 04:00
FT 
 Sd San Jose U19
Longuera Toscal U19 
02/03 04:00
FT 
1 Cd Marino U19
Tenerife U19 
02/03 05:00
FT 
 Union Viera U19
Cd Maspalomas U19 
01/03 19:00
FT 
 Ud Poblense
Cd Binissalem 
01/03 23:30
FT 
 Cd Murense
Santa Catalina Atletico 
02/03 01:30
FT 
 Constancia
Cd Ferriolense 
02/03 03:30
FT 
 Atletico Pueblonuevo
Jerez 
02/03 03:45
FT 
 Olivenza
Cd Valdelacalzada 
02/03 05:00
FT 
 Panaderia Pulido
Ud Tamaraceite 1
02/03 03:00
FT 
 Aarau
Servette 
01/03 20:00
FT 
 Al-Karamah
Al Taleiah 
01/03 20:00
FT 
 Al Nawair
Al Shorta Damascus 
01/03 20:00
FT 
1 Al-Majd Damascus
Hutteen Latakia 
01/03 20:00
 
 Teshrin Sc
Al-Wathba Homs 
01/03 21:00
FT 
 African Lyon
Azam 
01/03 20:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Army United 
01/03 21:00
FT 
 Suphanburi
Buriram United 
02/03 01:30
FT 
 Antalyaspor
Ankaragucu 
02/03 00:00
FT 
 Adanaspor
Giresunspor 
01/03 20:00
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Artvin Hopaspor 
01/03 20:00
FT 
 Ofspor
Sultanbeyli 
01/03 19:30
FT 
 Eyupspor
Hacettepe Spor 
01/03 21:30
FT 
 Al Arabi Uae
Al Khaleej 
01/03 21:30
FT 
 Al Taawon
Masafi 
02/03 00:00
FT 
 Masfut
Al Hamriyah 
01/03 21:40
FT 
 Al-Jazira UAE
Ajman 
01/03 21:45
FT 
 Al-Dhafra
Dabba Al-Fujairah 
02/03 00:15
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Al-Sharjah 
02/03 00:15
FT 
1 Emirate
Al-Wasl 
01/03 21:35
 
 Al Ain U21
Al Ahli Dubai Reserves 
01/03 21:35
FT 
 Al Ain U21
Al Ahli Dubai U21 
01/03 21:00
 
 Vipers
Cs Paulesti 
01/03 21:30
FT 
 Mbarara City
Paidha Black Angels 
01/03 17:00
FT 
 Chernomorets Odessa U21
Shakhtar Donetsk U21 
01/03 19:00
FT 
 Desna Chernihiv U21
Dynamo Kyiv U21 
02/03 08:05
FT 
 Cerro Largo
Plaza Colonia 
01/03 18:00
FT 
 Hải Phòng
Nam Dinh 
01/03 18:00
FT 
1 Hoàng Anh Gia Lai
Tp Ho Chi Minh 
01/03 19:00
FT 
 Sài Gòn FC
Khanh Hoa 
01/03 20:15
FT 
 Viettel
Thanh Hóa 
02/03 03:45
FT 
 Caernarfon
Connahs Quay Nomads 
01/03 21:15
FT 
 Scotland (w)
Canada womens 
01/03 21:15
FT 
 China (w)
Norway (w) 
02/03 00:45
FT 
 Poland (w)
Spain (w) 
02/03 00:45
FT 
 Portugal (w)
Sweden (w) 1
01/03 16:00
FT 
 Kazakhstan (w)
Jordan womens 
01/03 17:00
 
 Turkey Womens U19
Belgium Womens U19 
01/03 18:00
FT 
 Turkmenistan Womens
India Womens 
01/03 18:00
FT 
 Russia Womens U19
Azerbaijan Womens U19 
01/03 18:55
FT 
 Be Forward Wanderers
Chicken Inn 
01/03 19:00
FT 
 Finland (w)
Czech (w) 
01/03 19:00
FT 
 Slovakia (w)
Nigeria Womens 
01/03 19:00
FT 
 Thailand womens
Mexico Womens 
01/03 19:00
FT 
 Riga
Paide Linnameeskond 
01/03 19:00
FT 
 Denmark Womens U19
Italy Womens U19 
01/03 20:00
FT 
 Aalesund
Sogndal 
01/03 20:00
FT 
 Belarus Womens U19
Iran Womens U19 
01/03 20:30
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Rotor Volgograd Ii 
01/03 21:00
FT 
 Odd Grenland
Viking 
01/03 21:00
FT 
 Iceland Womens U19
Sweden Womens U19 
01/03 21:50
FT 
 Big Bullets
Chicken Inn 
01/03 22:00
FT 
 Valerenga
Bodo Glimt 
01/03 22:00
FT 
 Isloch Minsk
Irtysh Pavlodar 
01/03 22:30
FT 
 Uzbekistan Womens
Romania (w) 
01/03 23:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Fredrikstad 
01/03 23:00
FT 
 Usa Womens U19
Germany Womens U19 
01/03 23:00
FT 
 GIF Sundsvall
Vasteras 
01/03 23:30
FT 
 Molde
FK Ventspils 
02/03 00:00
FT 
 Austria (w)
Belgium (w) 
02/03 00:00
FT 
 South Africa Womens
North Korea womens 
02/03 00:00
FT 
 Hungary (w)
Italy(w) 
02/03 01:00
FT 
 Start Kristiansand
Nest-Sotra 
02/03 01:00
FT 
 Norway Womens U19
France Womens U19 
02/03 01:00
FT 
 Flora Tallinn U19
Paide Linnameeskond C 
02/03 01:30
FT 
 Usv Mettersdorf
Weinland Gamlitz 
02/03 02:00
FT 
 Bryne
Sola 
02/03 02:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
Mauerwerk 
02/03 02:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
Karabakh Vienna 
02/03 02:00
FT 
 Malmo City
Fbk Balkan 
02/03 02:00
FT 
 Sv Schwechat
Skn St Polten Youth