livescore - live soccer scores

LiveScore 26 Feb 2019

27/02 03:45
FT 
 Cardiff City
Everton 
27/02 03:45
FT 
 Huddersfield Town
Wolves 
27/02 03:45
FT 
 Leicester City
Brighton 
27/02 04:00
FT 
 Newcastle United
Burnley 
27/02 03:45
FT 
 Sheffield Wed.
Brentford 
27/02 03:45
FT 
 Bristol City
Birmingham 
27/02 03:45
FT 
 Queens Park Rangers
Leeds United 
27/02 03:45
FT 
 Hull City
Millwall 
27/02 04:00
FT 
 Lazio
AC Milan 
27/02 04:10
FT 
 PSG
Dijon 
27/02 08:30
FT 
1 Caracas FC
Melgar 
27/02 06:15
FT 
 Santos
Ca River Plate 
27/02 08:30
FT 
 Fluminense
Csd Antofagasta 
26/02 16:30
FT 
 Persija Jakarta
Binh Duong 
26/02 17:00
FT 
 Yangon United
Tampines Rovers FC 
26/02 19:30
FT 
 Ceres
Shan United 
26/02 20:00
FT 
 Ha Noi FC
Nagaworld 
26/02 23:00
FT 
1 Al-Ahed
Al-Qadsia 
26/02 23:30
FT 
 Al-Suwaiq Club
Malkia 
27/02 09:00
FT 
 Toronto
Ca Independente 
27/02 11:00
FT 
 Tigres UANL
Deportivo Saprissa 
27/02 11:30
FT 
 Houston Dynamo
Guastatoya 
27/02 09:00
AET 
1 Morelia
Puebla 1
90min [1-1], Penalty [3-0], Morelia win
27/02 11:15
FT 
 Club America
Pachuca 
27/02 11:15
AET 
 Club Tijuana
Alebrijes De Oaxaca 
90min [1-1], Penalty [4-3], Club Tijuana win
27/02 11:15
AET 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Atlas 
90min [0-0], Penalty [4-2], Csyd Dorados De Sinaloa win
27/02 08:10
AET 
 Rosario Central
Sol De Mayo 
90min [2-2], Penalty [4-5], Sol De Mayo win
27/02 04:00
FT 
 Barracas Central
Deportivo Riestra 
27/02 04:00
FT 
1 Victoriano Arenas
Leandro N Alem 1
27/02 04:00
FT 
 Sportivo Barracas
Deportivo Armenio 
27/02 04:00
FT 
 Club Lujan
Argentino de Quilmes 
26/02 20:00
 
 Deportivo Espanol Reserves
Ca Estudiantes Caseros Reserves 
26/02 20:00
FT 
 Deportivo Laferrere Reserves
Berazategui Reserves 
26/02 16:30
FT 
 Cambodia U22
Vietnam U22 
26/02 19:30
FT 
1 Indonesia U22
Thailand U22 
26/02 22:10
FT 
 East Riffa
Al-Riffa 
26/02 23:30
FT 
 Manama Club
Al-Hadd 
27/02 00:40
FT 
 Al Budaiya
Al-Muharraq 
27/02 07:30
FT 
 Vitoria Pe
Santa Cruz 
27/02 08:30
FT 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Atletico Clube Goianiense 
27/02 00:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Kariana Erden 
27/02 07:00
FT 
 Alianza Petrolera
CD Jaguares 
27/02 09:00
FT 
 Cucuta
Atletico Huila 
26/02 18:00
FT 
 Synot Slovacko U21
Sigma Olomouc U21 
26/02 21:00
FT 
 El Ismaily
Talaea Ei Gaish 
26/02 23:30
FT 
 EL Masry
Enppi 1
27/02 02:00
FT 
 Wadi Degla SC
Nogoom El Mostakbal 
27/02 03:45
FT 
 Barnet
Chesterfield 
27/02 03:45
FT 
 Ashton United
Kidderminster 
27/02 03:45
FT 
 Chester FC
Blyth Spartans 
27/02 03:45
FT 
 Chorley
Nuneaton Town 
27/02 03:45
FT 
 Truro City
Woking 
27/02 03:45
FT 
 East Thurrock United
Torquay United 
27/02 03:45
FT 
 Shrewsbury Town
Doncaster Rovers 
27/02 03:45
FT 
 Lincoln City
Exeter City 
27/02 03:45
FT 
 Maidstone United
Stockport County 
27/02 03:45
FT 
 Bury
Portsmouth 
27/02 03:45
FT 
 Workington
Warrington Town AFC 
27/02 03:45
FT 
 Farsley Celtic
North Ferriby United 
27/02 03:45
FT 
 Hednesford Town
Hyde United 
27/02 03:45
FT 
 Nantwich Town
Bamber Bridge 
27/02 03:45
FT 
 Witton Albion
Buxton FC 
26/02 21:00
FT 
 Fleetwood Town Reserve
Notts County R 
27/02 04:00
FT 
 Margate
Carshalton Athletic 
27/02 03:30
FT 
 Hartley Wintney
Wimborne Town 
27/02 03:45
FT 
 Chesham United
Gosport Borough 
27/02 03:45
FT 
 Hendon
Weymouth 
27/02 03:45
FT 
 Harrow Borough
Walton Casuals 
27/02 02:00
FT 
 Wolves U23
Swansea City U23 
27/02 03:45
FT 
 Banbury United
Redditch United 
27/02 03:00
FT 
1 Tottenham Hotspur U23
Dinamo Zagreb 2 1
27/02 02:00
FT 
1 Avranches
Villefranche 
27/02 03:00
FT 
 Entente Sannois
Quevilly 
27/02 03:00
FT 
 Drancy
Rodez AF 
27/02 03:00
FT 
 US Boulogne
Bourg Peronnas 
27/02 03:00
FT 
 Chambly
Tours 1
27/02 01:30
FT 
 AEK Athens
Atromitos Athens 
27/02 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Ajka 
27/02 00:00
FT 
 Paksi SE
Puskas Akademia 
27/02 00:30
FT 
 Szombathelyi Haladas
Mezokovesd-Zsory 
27/02 04:10
FT 
 Stjarnan
IA Akranes 
26/02 19:30
 
 Baghdad
Al Karkh 
26/02 19:30
 
 Al Talaba
Al Hussein Irbid 
26/02 19:30
 
 Al Semawah
Al Kahrabaa 
26/02 19:30
 
 Naft Al Junoob
Al Quwa Al Jawiya 
26/02 19:30
 
 Naft Misan
Alsinaat Alkahrabaiya 
27/02 01:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Afula 
27/02 02:45
FT 
1 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
27/02 01:00
FT 
 Benevento
Pescara 
27/02 04:00
FT 
 Lecce
Hellas Verona 
27/02 04:00
FT 
 Padova
Brescia 
27/02 04:00
FT 
 Crotone
Palermo 
27/02 04:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Carpi 
27/02 04:00
FT 
 Salernitana
Cremonese 
27/02 04:00
FT 
 Ascoli
Foggia 
26/02 20:30
FT 
 Ethad Al-Ramtha
Al-Arabi (jordan) 
26/02 20:30
FT 
 Sahab Sc
Al Karmel 
26/02 20:30
FT 
 Shabab Al Hussein
Al Yarmouk 
26/02 19:00
FT 
 Mornar
Lovcen Cetinje 
26/02 21:00
 
 Grbalj Radanovici
Rudar Pljevlja 
26/02 21:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
OFK Petrovac 
26/02 21:00
FT 
 Ofk Titograd
FK Buducnost Podgorica 
26/02 21:00
FT 
 Zeta
Iskra Danilovgrad 
26/02 21:00
 
 Nac Breda Reserve
Roda Jc Kerkrade Reserve 
27/02 03:45
FT 
 Ballymena United
Cliftonville 
26/02 14:00
FT 
 Erakor Golden Star
Ba 
27/02 10:00
FT 
 Tupapa Maraerenga
Auckland City 
27/02 09:00
FT 
 Costa Del Este
Alianza Pan 
27/02 09:00
 
 San Francisco
CD Arabe Unido 
27/02 07:45
FT 
 Ca River Plate Asuncion
General Diaz 
27/02 05:45
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Cerro Porteno 
26/02 23:00
FT 
 Cd Aves U23
Sporting Lisbon U23 
26/02 23:00
FT 
1 Portimonense U23
Belenenses U23 
26/02 23:30
FT 
 Feirense U23
Cova Piedade U23 
27/02 01:00
FT 
 Rio Ave U23
Sporting Braga U23 1
26/02 23:00
FT 
 Al Shahaniya 2
Al Sailiya U23 1
27/02 02:00
FT 
 Hermannstadt
Viitorul Constanta 
26/02 18:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Spartak Moscow Youth 
26/02 20:45
FT 
 Al Kawkab
Al Orubah 
26/02 20:50
FT 
 Al Qaisoma
Al Nahdha 
26/02 21:05
FT 
 Najran
Al Nojoom 
26/02 23:20
FT 
 Al Khaleej Club
Al Rbeea 
26/02 23:20
FT 
1 Hajer
Al Shoalah 
27/02 03:45
FT 
 East Fife
Arbroath 
27/02 03:45
FT 
 Stranraer
Stenhousemuir 
27/02 03:45
FT 
 Dumbarton
Raith Rovers 
27/02 03:45
FT 
 Stirling Albion
Clyde 
27/02 03:45
FT 
 Peterhead
Cowdenbeath 
27/02 03:45
FT 
 Elgin City
Queens Park 
27/02 03:45
FT 
 Berwick Rangers
Annan Athletic 
27/02 03:45
FT 
 Stirling Albion
Clyde 
27/02 00:50
FT 
 Khartoum Al Watani
Alamal Atbara 
27/02 00:00
FT 
 Falkenbergs FF U21
Goteborg U21 
26/02 21:00
FT 
1 Lipuli
Simba Sports Club 
26/02 21:00
FT 
 Mtibwa Sugar
Coastal Union 
27/02 01:00
FT 
 Umraniyespor
Trabzonspor 
26/02 21:00
FT 
 Onduparaka
Vipers 
26/02 21:00
 
 Kcca
Ura 
26/02 21:30
FT 
 Kirinya Jinja Ss
Mbarara City 
26/02 21:30
FT 
 Ndejje University
Cs Paulesti 
26/02 21:30
 
 Kampala City Council
Ura Kampala 
26/02 21:30
FT 
 Ma Lu
Paidha Black Angels 
26/02 21:00
FT 
 Penarol Reserve
Rampla Juniors Reserves 
27/02 03:00
FT 
 Plaza Colonia Reseves
Danubio Reserves 
26/02 20:00
 
1 Defensor Sporting U19
Danubio U19 2
26/02 20:00
FT 
 Liverpool Montevideo U19
Rentistas U19 
26/02 20:00
FT 
 Santiago Wanderers U19
Boston River U19 
26/02 20:00
FT 
1 Racing Club De Montevideo U19
Ca Juventud U19 1
27/02 03:45
FT 
 Connahs Quay Nomads
Bala Town 
26/02 16:25
FT 
 Esic
State Bank Of India 
26/02 16:55
FT 
 Barito Putera
Semen Padang 
26/02 17:50
FT 
 Torpedo Vladimir
FK Zvezda Ryazan 
26/02 18:00
FT 
 Army United
Meizhou Hakka 
26/02 18:00
FT 
 Army United
Meizhou Meixian Techand 
26/02 18:30
 
 Juhu Sparks
Springfield Fa 
26/02 18:30
FT 
 Croatia (w)
Ukraina (w) 
26/02 20:00
FT 
 PFC Sochi
Yenisey Krasnoyarsk 
26/02 20:00
FT 
 Hirnyk Sport
Hirnyk Sport 
26/02 20:00
FT 
 Groningen Reserves
Vitesse Arnhem Am 
26/02 20:30
FT 
 Al Salt U19
Al Faisaly Amman U19 
26/02 21:00
FT 
 Sc Heerenveen 2
Twente Enschede Am. 
26/02 21:00
FT 
 Serbia U19
Slovenia U19 
26/02 21:00
FT 
 Hnk Gorica
NK Ptuj Drava 
26/02 21:00
FT 
 SC Heerenveen
Twente Enschede 
26/02 22:00
FT 
 Obolon Kiev
Dinamo Brest 
26/02 22:00
FT 
 Serbia (w)
Montenegro (w) 
26/02 22:00
FT 
 Chayka K Sr
Lokomotiv Kazanka Moscow 
26/02 22:00
FT 
 Luch Minsk
Irtysh Pavlodar 
26/02 22:00
FT 
1 Taraz
Ingulets Petrovo 1
26/02 22:00
FT 
 Dinamo Minsk
Altyn Asyr 
26/02 22:30
FT 
 Kuwait U19
United Arab Emirates U19 
26/02 22:35
FT 
 Sheriff
Shakhter Soligorsk 
26/02 23:00
FT 
 Sv Wildon
Vst Volkermarkt 
26/02 23:00
FT 
 Israel U19
Ukraine U19 
26/02 23:30
FT 
 Portugal Womens U19
Austria Womens U19 
27/02 00:00
FT 
 Kalmar FF
Mjallby AIF 
27/02 01:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Molde 
27/02 02:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Lindome GIF 
27/02 02:00
FT 
 Lafnitz
SV Allerheiligen 
27/02 02:00
FT 
 Ufc Fehring
Tus Bad Gleichenberg 
27/02 02:00
FT 
 Sv Gralla
Sv Lebring 
27/02 02:00
FT 
 Sv Kirchbichl
Worgl 
27/02 02:30
FT 
 Usv Rb Hof
Sv Kloch 
27/02 03:00
FT 
 Limhamns
IFK Trelleborg 
27/02 11:15
FT 
 Mumbai Muslims
Gm Sports