livescore - live soccer scores

LiveScore 24 Feb 2019

25/02 00:00
 
 Galatasaray
Akhisar Bld.Geng 
24/02 22:05
 
 Arsenal
Southampton 
24/02 22:05
 
 Manchester United
Liverpool 
24/02 19:00
 
 Leganes
Valencia 
24/02 23:15
 
 Atletico Madrid
Villarreal 
25/02 01:30
 
 Valladolid
Real Betis 
25/02 03:45
 
 Levante
Real Madrid 
24/02 19:30
 
 Sampdoria
Cagliari 
24/02 22:00
 
 Sassuolo
Spal 
24/02 22:00
 
 Chievo
Genoa 
24/02 22:00
 
 Lazio
Udinese 
24/02 22:00
 
 Bologna
Juventus 
25/02 01:00
 
 Parma
Napoli 
25/02 03:30
 
 Fiorentina
Inter Milan 
24/02 22:30
 
 Hannover 96
Eintr. Frankfurt 
25/02 01:00
 
 Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen 
24/02 22:00
 
 Montpellier
Stade Reims 
24/02 22:00
 
 Nantes
Bordeaux 
24/02 22:00
 
 Toulouse
Caen 
25/02 00:00
 
 Stade Rennais
Marseille 
25/02 04:00
 
 AS Monaco
Lyon 
25/02 00:30
 
 Chelsea
Manchester City 
24/02 19:15
 
 ADO Den Haag
Ajax Amsterdam 
24/02 21:30
 
 PSV Eindhoven
Feyenoord Rotterdam 
24/02 21:30
 
 Emmen
Vitesse Arnhem 
24/02 23:45
 
 Willem II
AZ Alkmaar 
24/02 21:30
 
 Anderlecht
Club Brugge 
25/02 01:00
 
 Genk
Royal Antwerp 
25/02 03:00
 
 St.-Truidense VV
Sporting Charleroi 
24/02 23:30
 
 Santa Clara
CD Nacional 
25/02 01:30
 
 Boavista
Rio Ave 
24/02 20:15
 
 Hamilton
Glasgow Rangers 
24/02 23:00
 
 Celtic
Motherwell 
24/02 14:00
 
 Newcastle Jets
Adelaide United 
24/02 16:00
 
 Western Sydney
Perth Glory 
24/02 18:00
 
 Arsenal Tula
Gazovik Orenburg 
24/02 18:00
 
 Ural Sr
Spartak Moscow 
25/02 00:00
 
 FK Rostov
Krasnodar 
24/02 21:00
 
 Nkana
Asante Kotoko 
24/02 21:00
 
 Gor Mahia
Na Hussein Dey 
25/02 00:00
 
 Club Sportif Sfaxien
Sally Tas 
25/02 00:00
 
 Zesco United Ndola
Al Hilal Omdurman 
25/02 00:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Renaissance Sportive de Berkane 
25/02 03:00
 
 HUSA Hassania Agadir
As Otoho 
25/02 03:00
 
 Es Du Sahel
Enugu Rangers International 
25/02 03:00
 
 El Zamalek
Petro Atletico De Luanda 
24/02 21:00
 
 KS Perparimi Kukesi
Kamza 
24/02 21:00
 
 Kastrioti Kruje
KF Laci 
24/02 23:00
 
 Inter Club Escaldes
UE Sant Julia 
90min [0-0], 120min [0-1], UE Sant Julia win
24/02 19:00
 
 Inter Club Escaldes
Santa Coloma 
24/02 21:00
 
 UE Santa Coloma
Ue Engordany 
24/02 23:00
 
 Lusitanos la Posa
Encamp 
24/02 23:00
 
 Ue Engordany
Lusitanos la Posa 
24/02 23:00
 
 Ordino
UE Santa Coloma 
24/02 23:00
 
 Santa Coloma
Encamp 
25/02 01:00
 
 UE Sant Julia
Ordino 
25/02 04:10
 
 River Plate
San Martin Tucuman 
25/02 06:20
 
 Estudiantes
Talleres Cordoba 
25/02 06:20
 
 Atletico Tucuman
Argentinos Juniors 
25/02 08:30
 
 Defensa Y Justicia
Boca Juniors 
24/02 14:00
 
 Sunshine Coast
Brisbane Roar Am 
24/02 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
SWQ Thunder 
24/02 12:00
 
 St Albans Saints
Moreland City 
24/02 21:30
 
 Mattersburg
Sturm Graz 
24/02 21:30
 
 TSV Hartberg
St.Polten 
25/02 00:00
 
 Rapid Wien
Red Bull Salzburg 
24/02 17:30
 
 SV Ried
SK Vorwarts Steyr 
24/02 20:00
 
 Neftci Baku
Sabail 
24/02 22:30
 
 Standard Sumqayit
Zira 
24/02 23:20
 
 Qalali
Isa Town 
24/02 23:20
 
 Al Ittihad Bhr
Busaiteen 
24/02 23:00
 
 Tubize
Oud Heverlee 
24/02 22:00
 
 Eendracht Aalst
Jeunesse Molenbeek 
24/02 22:00
 
 Royal Knokke
Rupel Boom 
24/02 22:00
 
 Royal Fc Liege
Dender 
25/02 04:00
 
 Aurora
Bolivar 
25/02 04:00
 
 Royal Pari
Blooming 
25/02 04:00
 
 Sport Boys Warnes
Jorge Wilstermann 
25/02 04:00
 
 Club Guabira
Always Ready 
25/02 04:00
 
 Oriente Petrolero
San Jose 
25/02 04:00
 
 Real Potosi
Nacional Potosi 
25/02 04:00
 
 The Strongest
Destroyers 
24/02 21:30
 
 Radnik Bijeljina
FK Zeljeznicar 
25/02 00:00
 
 NK Siroki Brijeg
Zrinjski Mostar 
25/02 03:00
 
 Avai
Chapecoense 
25/02 03:00
 
 Brusque
Metropolitanos 
25/02 03:00
 
 Marcilio Dias Sc
Figueirense (SC) 
25/02 03:00
 
 Atletico Tubarao
Joinville 
25/02 03:00
 
 Guarany Ce
Floresta CE 
25/02 04:00
 
 Barbalha
Ceara 
25/02 06:00
 
 Fortaleza
Bahia 
25/02 03:00
 
 EC Pelotas RS
Gremio 
25/02 03:00
 
 Sao Jose Poa Rs
Caxias Rs 
25/02 03:00
 
 Sao Luiz(RS)
Veranopolis Rs 
25/02 03:00
 
 Juventude Rs
Avenida Rs 
25/02 04:00
 
 Aimore Rs
Novo Hamburgo RS 
25/02 02:30
 
 Ipora
Anapolina Go 
25/02 02:30
 
 Novo Horizonte Go
Goianesia GO 
25/02 03:00
 
 Gremio Anapolis
Crac Go 
25/02 04:00
 
 Vila Nova (GO)
Goias 
24/02 22:00
 
 Tupynambas
Guarani Mg 
25/02 04:00
 
 Atletico-MG
Villa Nova-MG 
25/02 04:00
 
 Boa Esporte Clube
America Mineiro 
25/02 06:00
 
 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Cruzeiro 
25/02 03:00
 
 Treze Campina Grande PB
Atletico Cajazeirense Pb 
25/02 03:00
 
 Botafogo PB
Treze Campina Grande PB 
25/02 04:00
 
 Sousa Pb
Perilima Pb 
25/02 04:00
 
 Sao Paulo
Red Bull Brasil 
25/02 04:00
 
 Ponte Preta
Ituano Sp 
25/02 06:00
 
 Botafogo Sp
Corinthians 
24/02 21:00
 
 Aa Portuguesa Santista
Juventus Sp 
25/02 03:00
 
 Portuguesa de Desportos
Penapolense 
25/02 06:00
 
 Rio Claro
Inter De Limeira 
25/02 03:00
 
 Flamengo De Arcoverde
Vitoria Pe 
25/02 03:00
 
 Salgueiros AC
America Pe 
25/02 04:00
 
 Central Sc Pe
Petrolina Pe 
25/02 04:00
 
 Afogados Da Ingazeira
Nautico (PE) 
24/02 20:30
 
 Ludogorets Razgrad Ii
Lokomotiv Sofia 
25/02 05:00
 
 Nublense
Cd Santiago Morning 
24/02 23:00
 
 Cobresal
Audax Italiano 
25/02 04:30
 
 Palestino
Huachipato 
25/02 07:30
 
 Univ. Catolica
Deportes Iquique 
25/02 04:30
 
 Union Magdalena
Atletico Nacional 
25/02 06:00
 
 Dep.Independiente Medellin
Deportivo Cali 
25/02 06:30
 
 Deportiva Once Caldas
Deportes Tolima 
25/02 08:30
 
 Santa Fe
Atletico Junior Barranquilla 
25/02 04:00
 
 Orsomarso
Valledupar 
25/02 04:30
 
 Real Santander
Tigres Zipaquira 
25/02 04:30
 
 Cortulua
Fortaleza 
25/02 04:30
 
 Real Cartagena
Deportes Quindio 
25/02 01:00
 
 Cartagines Deportiva SA
Ad Grecia 
25/02 03:30
 
 AD Carmelita
Perez Zeledon 
25/02 05:00
 
 Herediano
Ad San Carlos 
25/02 05:00
 
 Universidad de Costa Rica
Guadalupe 
24/02 22:00
 
 Istra 1961
NK Lokomotiva Zagreb 
25/02 00:30
 
 Dinamo Zagreb
ZNK Osijek 
24/02 22:00
 
 Nea Salamis
Alki Oroklini 
24/02 23:00
 
 Apollon Limassol FC
APOEL Nicosia 
25/02 00:00
 
 AEK Larnaca
E.N.Paralimni 
24/02 17:15
 
 Dukla Praha U21
Ceske Budejovice U21 
24/02 17:30
 
 Mlada Boleslav U21
Marila Pribram U21 
24/02 18:00
 
 Hradec Kralove U21
Viktoria Plzen U21 
24/02 18:00
 
 Vysocina Jihlava U21
Zlin U21 
24/02 21:00
 
 Banik Ostrava U21
Brno U21 
24/02 21:00
 
 Fotbal Trinec U21
Mfk Karvina U21 
25/02 00:00
 
 Sparta Praha
Banik Ostrava 
24/02 19:00
 
 Hobro I.K.
Esbjerg FB 
24/02 20:00
 
 Kobenhavn
Vendsyssel 
24/02 21:00
 
 Horsens
Odense BK 
24/02 23:00
 
 Aarhus AGF
Midtjylland 
25/02 01:00
 
 Brondby
Randers 
25/02 03:00
 
 Sociedad Deportiva Aucas
Univ. Catolica 
25/02 05:15
 
 Barcelona Sporting Club
Mushuc Runa 
25/02 07:30
 
 CD El Nacional
Delfin 
24/02 22:00
 
 El Gounah
Al Ahly 
25/02 01:00
 
 Pyramids
Arab Contractors 
24/02 20:00
 
 Luton Town
Coventry 
24/02 21:00
 
 Afc Bournemouth U23
Liverpool U23 
24/02 21:00
 
 Derby County U23
Bristol City U23 
24/02 22:00
 
 Everton U23
Sheffield United U23 
24/02 22:50
 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Nomme United 
24/02 17:20
 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Vandra Jk Vaprus 
24/02 20:00
 
 Kaiserslautern
Fsv Zwickau 
24/02 21:00
 
 SV Wehen Wiesbaden
Wurzburger Kickers 
24/02 18:00
 
 Sc Sand (w)
Ffc Frankfurt Womens 
24/02 21:00
 
 Wolfsburg womens
Werder Bremen Womens 
24/02 21:00
 
 Hoffenheim (w)
Bayern Munich (w) 
24/02 20:00
 
 St Pauli U17
Holstein Kiel U17 
24/02 19:00
 
 Ssv Ulm U17
Karlsruher Sc U17 
24/02 20:00
 
 Augsburg U17
Heidenheim U17 
24/02 18:00
 
 Msv Duisburg U17
Bayer Leverkusen U17 
24/02 18:00
 
 Rw Essen U17
Schalke 04 U17 
24/02 18:00
 
 Dortmund U17
Sc Paderborn 07 U17 
24/02 20:00
 
 Monchengladbach U17
Bochum U17 
24/02 20:30
 
 SSV Jahn Regensburg
Hamburger 
24/02 20:30
 
 Erzgebirge Aue
MSV Duisburg 
24/02 20:30
 
 1. Magdeburg
Paderborn 07 
24/02 18:00
 
 Tsv Havelse U19
Rb Leipzig U19 
24/02 18:00
 
 Rw Oberhausen U19
Dortmund U19 
24/02 18:00
 
 Bochum U19
Koln U19 
24/02 18:00
 
 Schalke 04 U19
Aachen U19 
24/02 20:00
 
 Preuben Munster U19
Msv Duisburg U19 
24/02 20:00
 
 Sv Rodinghausen U19
Rw Essen U19 
24/02 21:00
 
 Holstein Kiel 2
Havelse 
24/02 21:00
 
 St Pauli 2
Martini Wolfsburg 
24/02 21:00
 
 Vfl Oldenburg
Hansa Luneburg 
24/02 20:30
 
 Bischofswerdaer FV 08
Wacker Nordhausen 
24/02 20:30
 
 Rot-weiss Erfurt
Berliner Ak 07 
24/02 20:30
 
 FSV Union Furstenwalde
FSV Optik Rathenow 
24/02 20:30
 
 Germania Halberstadt
VSG Altglienicke 
24/02 20:30
 
 Zfc Meuselwitz
Oberlausitz 
24/02 20:30
 
 Viktoria Berlin 1889
Hertha Bsc Berlin Am 
24/02 21:00
 
 Stuttgart Amateure
Sv Elversberg 
24/02 22:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Dortmund(am) 
24/02 21:00
 
 Panionios
Panathinaikos 
25/02 01:00
 
 Lamia
Larisa 
25/02 01:30
 
 PAOK Saloniki
Aris Thessaloniki 
25/02 01:00
 
 Deportivo Sanarate
CSD Municipal 
25/02 02:00
 
 CD Malacateco
Deportivo Petapa 
25/02 03:30
 
 Deportivo Chiantla
CD Puerto de Iztapa 
25/02 05:00
 
 Real De Minas
CD Olimpia 
25/02 05:30
 
 CD Vida
Platense 
25/02 06:00
 
 CD Motagua
Juticalpa 
24/02 14:30
 
 Kai Jing
Dreams Sports Club 
24/02 17:30
 
 Yuen Long
Guangzhou Rf U19 
24/02 13:30
 
 Tai Chung
Hong Kong 
24/02 13:30
 
 Shatin Sports
Hong Kong Rangers FC 
24/02 15:30
 
 Mutual Football Club
Dreams Metro Gallery 
24/02 15:30
 
 Wing Yee Ft
Eastern District Sa 
24/02 15:30
 
 Double Flower Fa
Happy Valley 
24/02 15:30
 
 Wong Tai Sin District Rsc
Central Western District Rsa 
24/02 15:30
 
 South China
Citizen 
24/02 21:00
 
 Cegled
Duna Tisza 
24/02 21:00
 
 Balmazujvaros
Budaorsi Sc 
24/02 21:00
 
 Budafoki Mte
Csakvari Tk 
24/02 21:00
 
 Dorogi
Kazincbarcika 
24/02 21:00
 
 ETO Gyori FC
Siofok 
24/02 21:00
 
 Nyiregyhaza
Monori Se 
24/02 21:00
 
 Soroksar
Gyirmot Se 
24/02 21:00
 
 Vac-Dunakanyar
Mte Mosonmagyarovar 
25/02 00:00
 
 Bekescsaba
Vasas 
25/02 01:00
 
 Kaposvar
Zalaegerszegi TE 
24/02 22:00
 
 Pune City
Delhi Dynamos 
24/02 16:00
 
 Persija Jakarta
PS Tni 
24/02 16:00
 
 PSIS Semarang
Bhayangkara Surabaya United 
24/02 23:00
 
 Esteghlal Tehran
Zob Ahan 
25/02 01:00
 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Ashdod MS 
25/02 02:30
 
 Hapoel Hadera
Hapoel Beer Sheva 
24/02 21:30
 
 Arzachena
Cuneo 
24/02 21:30
 
 Pro Patria
Asd Albissola 
24/02 21:30
 
 Carrarese
Pontedera 
24/02 21:30
 
 Juventus U23
Lucchese 
24/02 21:30
 
 Pro Piacenza
Novara 
24/02 21:30
 
 Pro Vercelli
Pisa 
24/02 21:30
 
 Arezzo
Olbia 
24/02 21:30
 
 Virtus Entella
Piacenza 
24/02 21:30
 
 Vibonese
Us Casertana 1908 
24/02 21:30
 
 Viterbese
Catania 
24/02 21:30
 
 Trapani
Cavese 
24/02 21:30
 
 Catanzaro
Ac Monopoli 
24/02 21:30
 
 Us Siracusa
Rieti 
24/02 23:30
 
 Potenza
Asd Sicula Leonzio 
24/02 23:30
 
 Rende
Virtus Francavilla 
25/02 03:30
 
 Paganese
Bisceglie 1913 
25/02 03:30
 
 Juve Stabia
Reggina 
25/02 04:00
 
 Livorno
Venezia 
24/02 12:00
 
 Kagoshima United
Tokushima Vortis 
24/02 13:00
 
 Gifu
Yamagata Montedio 
24/02 13:00
 
 Omiya Ardija
Ventforet Kofu 
24/02 13:00
 
 Tochigi SC
Zweigen Kanazawa FC 
24/02 13:00
 
 Kyoto Purple Sanga
Albirex Niigata 
24/02 13:00
 
 Machida Zelvia
Tokyo Verdy 
24/02 13:00
 
 Okayama
Mito Hollyhock 
24/02 13:00
 
 V-Varen Nagasaki
Yokohama 
24/02 15:00
 
 Ryukyu
Avispa Fukuoka 
24/02 15:00
 
 Renofa Yamaguchi
Kashiwa Reysol 
24/02 15:00
 
 Ehime
JEF United Ichihara 
24/02 20:15
 
 Tadamon Sour
Al-Safa 
24/02 20:15
 
 Shabab Al Ghazieh
Trables Sports Club 
24/02 20:15
 
 Racing Beirut
Al Akhaahli Alay 
24/02 22:00
 
 Al Ansar Lib
Alnabisheet 
24/02 23:00
 
 Victoria Rosport
Racing Union 
24/02 23:00
 
 Hostert
CS Petange 
24/02 23:00
 
 Differdange 03
F91 Dudelange 
24/02 23:00
 
 Fola Esch
Us Mondorf-les-bains 
24/02 23:00
 
 Etzella Ettelbruck
Progres Niedercorn 
24/02 23:00
 
 Hamm Rm Benfica
Una Strassen 
24/02 21:00
 
 Academy Pandev
Belasica Strumica 
24/02 21:00
 
 Pobeda Prilep
Korzo Prilep 
24/02 21:00
 
 FK Shkendija 79
Makedonija Gjorce Petrov 
24/02 21:00
 
 Sileks
Rabotnicki Skopje 
24/02 21:00
 
 Vardar Skopje
Renova Cepciste 
24/02 21:00
 
 Negeri Sembilan
Pulau Pinang 
24/02 21:00
 
 UiTM
Johor Darul Takzim II 
24/02 21:00
 
 Pahang
Selangor PB 
25/02 02:00
 
 Pumas UNAM
Leon 
25/02 08:00
 
 Santos Laguna
Toluca 
25/02 02:00
 
 Uaem Potros
Atletico San Luis 
25/02 08:00
 
 Juarez
Celaya 
24/02 22:00
 
 Wydad Casablanca
Rcoz Oued Zem 
25/02 00:00
 
 Olympique de Safi
MCO Mouloudia Oujda 
24/02 21:30
 
 Sparta Rotterdam
Go Ahead Eagles 
24/02 13:00
 
 Tupapa Maraerenga
Solomon Warriors 
24/02 23:55
 
 Muscat
Alrstak 
24/02 23:55
 
 Dhufar
Oman Club 
24/02 23:55
 
 AL-Nahda
Al Shabab Oma 
25/02 00:00
 
 Sohar Club
Mrbat 
25/02 02:30
 
 Deportivo Municipal
Alianza Universidad 
25/02 05:00
 
 Sporting Cristal
Alianza Lima 
25/02 07:15
 
 Real Garcilaso
Dep. San Martin 
24/02 22:30
 
 Miedz Legnica
Wisla Plock 
25/02 01:00
 
 Cracovia Krakow
Jagiellonia Bialystok 
24/02 19:15
 
 Benfica B
CD Cova Piedade 
24/02 19:15
 
 SC Farense
Pacos Ferreira 
24/02 23:00
 
 Arouca
Porto B 
24/02 23:00
 
 Academico Viseu
Sporting Braga B 
25/02 01:00
 
 Vitoria Guimaraes B
Varzim 
25/02 04:00
 
 GD Estoril-Praia
Academica Coimbra 
24/02 17:00
 
 Pandurii
Petrolul Ploiesti 
24/02 20:00
 
 Dunarea Calarasi
Dinamo Bucuresti 
24/02 23:00
 
 Botosani
Gaz Metan Medias 
25/02 02:00
 
 Steaua Bucuresti
Universitatea Craiova 
24/02 22:00
 
 SP La Fiorita
Murata 
24/02 22:00
 
 Folgore/falciano
S.S Pennarossa 
24/02 22:00
 
 Tre Fiori
SP Libertas 
24/02 22:00
 
 SP Domagnano
Fiorentino 
24/02 20:30
 
 NK Triglav Kranj
NK Aluminij 
24/02 22:30
 
 Domzale
NK Rudar Velenje 
25/02 00:30
 
 Krsko Posavlje
NK Olimpija Ljubljana 
24/02 21:30
 
 Cape Town
Mbombela United 
24/02 21:30
 
 Uthongathi
Royal Eagles 
24/02 21:30
 
 Pretoria Univ
Ajax Cape Town 
24/02 21:30
 
 Jomo Cosmos
Ts Galaxy 
24/02 21:30
 
 Black Leopards
Highlands Park 
24/02 21:30
 
 Bloemfontein Celtic
Free State Stars 
24/02 18:30
 
 Real Sociedad Womens
Madrid Cff Womens 
24/02 19:00
 
 Cdef Logrono Womens
Sevilla Fc Womens 
24/02 19:00
 
 Valencia Womens
Athletic Club Bibao Womens 
24/02 19:00
 
 Real Betis Womens
Barcelona Womens 
24/02 19:15
 
 Sporting De Huelva Womens
Rayo Vallecano Womens 
24/02 21:00
 
 Rcd Espanyol Womens
Levante Ud Womens 
24/02 19:00
 
 Sporting de Gijon
Cf Rayo Majadahonda 
24/02 23:00
 
 Almeria
Cordoba 
25/02 01:00
 
 CD Lugo
Elche 
25/02 01:00
 
 Malaga
Deportivo La Coruna 
25/02 03:00
 
 Extremadura
Numancia 
25/02 03:00
 
 Granada
Reus Deportiu 
24/02 19:00
 
 Las Palmas Atletico
Celta Vigo B 
24/02 19:00
 
 San Sebastian Reyes
Salmantino 
24/02 19:00
 
 Unionistas De Salamanca
Cd Artistico Navalcarnero 
24/02 23:45
 
 Coruxo
Burgos CF 
25/02 00:00
 
 Cultural Leonesa
Ad Union Adarve 
25/02 00:00
 
 Pontevedra
Fuenlabrada 
25/02 00:00
 
 Rapido de Bouzas
SD Ponferradina 
24/02 19:00
 
 SD Gernika
Gimnastica Torrelavega 
24/02 19:00
 
 Real Sociedad B
Real Union de Irun 
24/02 22:45
 
 Real Oviedo B
CD Tudelano 
25/02 00:00
 
 CD Izarra
Union Langreo 
24/02 19:00
 
 Atletico Baleares
Barcelona B 
24/02 19:00
 
 Cd Ebro
SD Ejea 
24/02 19:00
 
 Ud Levante B
Hercules 
24/02 19:00
 
 Villarreal B
Cf Peralada 
24/02 23:30
 
 Valencia Cf Mestalla
Lleida 
25/02 00:00
 
 CF Badalona
UE Olot 
25/02 00:00
 
 Teruel
Alcoyano 
25/02 00:15
 
 Ontinyent
UB Conquense 
25/02 01:00
 
 Ue Cornella
CD Castellon 
24/02 19:00
 
 Atletico De Madrid B
Inter De Madrid 
24/02 18:00
 
 Don Benito
UD Melilla 
24/02 19:00
 
 Futbol Club Cartagena
Malaga B 
24/02 19:00
 
 Ejido
Ud Ibiza 
24/02 19:00
 
 Jumilla
Recreativo Huelva 
24/02 19:00
 
 Linense
Atletico Sanluqueno 
24/02 19:00
 
 UD Marbella
UD Badajoz 
24/02 19:00
 
 UCAM Murcia
Almeria B 
25/02 00:00
 
 Talavera De La Reina
Villanovense 
25/02 00:00
 
 Cd San Fernando Isleno
Murcia 
24/02 22:00
 
 Eskilsminne IF
Hammarby 
24/02 22:00
 
 Dalkurd Ff
Varbergs BoIS FC 
24/02 22:00
 
 Rosengard
Hacken 
24/02 22:00
 
 Brommapojkarna
IK Brage 
24/02 22:00
 
 Nykopings BIS
Orebro 
25/02 00:00
 
 Norrby IF
AIK Solna 
25/02 00:00
 
 Orgryte
Jonkopings Sodra IF 
24/02 23:00
 
 Vaduz
Aarau 
24/02 23:00
 
 Lugano
Young Boys 
24/02 23:00
 
 Thun
Grasshoppers 
24/02 23:00
 
 Zurich
Luzern 
24/02 20:00
 
 Rayong
Kasetsart 
24/02 20:00
 
 Army United
Customs Department FC 
24/02 19:00
 
 Sukhothai
Bangkok United FC 
24/02 19:00
 
 Muang Thong United
Prachuap Khiri Khan 
24/02 20:00
 
 Chiangrai United
Port 
24/02 21:00
 
 Stade Gabesien
Stade Tunisien 
24/02 18:30
 
 Ankaragucu
Erzurum BB 
24/02 21:00
 
 Konyaspor
Kayserispor 
24/02 18:30
 
 Karabukspor
Elazigspor 
24/02 18:30
 
 Giresunspor
Altay Spor Kulubu 
24/02 21:00
 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Eskisehirspor 
24/02 21:00
 
 Denizlispor
Osmanlispor 
24/02 18:00
 
 Wing Larsburg
Erbaaspor S 
24/02 18:00
 
 Batman Petrolspor
Sile Yildizspor 
24/02 18:00
 
 Artvin Hopaspor
Nevsehirspor Genclik 
24/02 18:00
 
 Erzin Belediyespor
Gebzespor 
24/02 18:30
 
 Kozan Bldspor
Tire 1922 Spor 
24/02 18:30
 
 Nazillispor
Karaman Belediyesi Spor 
24/02 18:30
 
 Kocaeli Birlik Spor
Silivrispor 
24/02 18:00
 
 Adiyamanspor
Ofspor 
24/02 18:00
 
 Elazig Belediyespor
Kizilcabolukspor 
24/02 18:00
 
 Belediye Vanspor
Yeni Altindag Bs 
24/02 18:00
 
 Yeni Orduspor
Pazarspor 
24/02 18:30
 
 Catalca Spor
Bergama Belediyespor 
24/02 18:30
 
 Duzcespor
Alibeykoy 
24/02 18:30
 
 Karsiyaka
Kirsehir Koyhizmetleri 
24/02 18:30
 
 Tekirova Belediyespor
Erokspor 
24/02 18:00
 
 Bayburt Ozel Idare
Erzincanspor 
24/02 18:00
 
 Cizrespor
1461 Trabzon Karadenizspor 
24/02 18:00
 
 Diyarbakirspor
Bucaspor 
24/02 18:30
 
 Korfez Bld
Payas BS 1975 
24/02 18:30
 
 Ankara Adliyespor
Golcukspor 
24/02 18:30
 
 Anadolu Uskudar
Serik Belediyespor 
24/02 18:30
 
 Corum Belediyespor
Halide Edip Adivarspor 
24/02 18:30
 
 Bursa Niluferspor AS
Turgutluspor 
24/02 18:30
 
 Muglaspor
Fatsa Belediyespor 
24/02 20:00
 
 Kirecburnu Womens
Amedspor Womens 
24/02 20:00
 
 Fatih Vatan Spor Womens
Trabzon Idmanocagi Womens 
24/02 18:30
 
 Kastamonuspor
Bodrumspor 
24/02 18:30
 
 Keciorengucu
Ankara Demirspor 
24/02 18:30
 
 Vestel Manisaspor
Amedspor 
24/02 18:30
 
 Nigde Belediyespor
Sakaryaspor 
24/02 18:30
 
 Samsunspor
Inegolspor 
24/02 18:30
 
 Usakspor
Gumushanespor 
24/02 18:00
 
 Surfaspor
Bugsasspor 
24/02 18:30
 
 Anadolu Selcukluspor
Kirklarelispor 
24/02 18:30
 
 Bandirmaspor
Etimesgut Belediye Spor 
24/02 18:30
 
 Darica Genclerbirligi
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
24/02 18:30
 
 Pendikspor
Manisa Bb Spor 
24/02 18:30
 
 Tarsus Idman Yurdu
Tuzlaspor Kulubu 
24/02 18:30
 
 Tokatspor
Kahramanmaras 
24/02 22:00
 
 Antalyaspor U21
Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21 
24/02 22:00
 
 Kayserispor U21
Goztepe U21 
24/02 22:00
 
 Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21
Sivasspor U21 
24/02 20:00
 
 Arsenal Kyiv
Desna Chernihiv 
24/02 23:00
 
 Vorskla Poltava
Karpaty Lviv 
24/02 18:00
 
 Dynamo Kyiv U21
Zorya U21 
24/02 18:00
 
 Shakhtar Donetsk U21
Pfc Oleksandria U21 
25/02 04:00
 
 Centro Atletico Fenix
Liverpool P 
25/02 04:00
 
 Club Atletico Progreso
Ca Juventud 
25/02 06:30
 
 Defensor
Cerro Largo 
25/02 03:00
 
 Llaneros de Guanare
Atletico Venezuela 
25/02 04:00
 
1 Trujillanos FC
Zulia 1
25/02 04:00
 
 Deportivo Tachira
Monagas 
25/02 04:00
 
 Deportivo La Guaira
Estudiantes Caracas Sc 
25/02 05:00
 
 Deportivo Lara
Deportivo Anzoategui 
25/02 06:00
 
 Zamora Barinas
Mineros de Guayana 
25/02 06:00
 
 Academia Puerto Cabello
Caracas FC 
24/02 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Atleico Malaga Womens 
24/02 19:00
 
 Espanyol B
Sabadell 
25/02 03:00
 
 Criciuma
Hercilio Luz Sc