livescore - live soccer scores

LiveScore 23 Feb 2019

23/02 20:30
 
 Burnley
Tottenham Hotspur 
23/02 23:00
 
 Bournemouth
Wolves 
23/02 23:00
 
 Newcastle United
Huddersfield Town 
24/02 01:30
 
 Everton
Manchester City 
24/02 01:30
 
 Leicester City
Crystal Palace 
23/02 20:00
 
 Getafe
Rayo Vallecano 
23/02 23:15
 
 Sevilla
Barcelona 
24/02 01:30
 
 Alaves
Celta Vigo 
23/02 22:00
 
 Torino
Atalanta 
23/02 22:30
 
 Monchengladbach
Wolfsburg 
23/02 22:30
 
 Bayern Munich
Hertha Berlin 
23/02 22:30
 
 Freiburg
Augsburg 
23/02 22:30
 
 Mainz 05
Schalke 04 
24/02 01:30
 
 Fortuna Dusseldorf
Nurnberg 
24/02 00:00
 
 PSG
Nimes 
24/02 03:00
 
 Amiens
Nice 
24/02 03:00
 
 Guingamp
Angers SCO 
24/02 03:00
 
 Montpellier
Stade Reims 
24/02 03:00
 
 Nantes
Bordeaux 
24/02 03:00
 
 Stade Rennais
Marseille 
24/02 03:00
 
 Toulouse
Caen 
24/02 03:00
 
 AS Monaco
Lyon 
23/02 23:00
 
 Birmingham
Blackburn Rovers 
23/02 23:00
 
 Brentford
Hull City 
23/02 23:00
 
 Leeds United
Bolton Wanderers 
23/02 23:00
 
 Middlesbrough
Queens Park Rangers 
23/02 23:00
 
 Millwall
Preston North End 
23/02 23:00
 
 Norwich
Bristol City 
23/02 23:00
 
 Nottingham Forest
Derby County 
23/02 23:00
 
 Reading
Rotherham United 
23/02 23:00
 
 Sheffield Wed.
Swansea City 
23/02 23:00
 
 Stoke City
Aston Villa 
23/02 23:00
 
 Wigan Athletic
Ipswich 
24/02 01:30
 
 West Bromwich
Sheffield United 
24/02 01:30
 
 Utrecht
SBV Excelsior 
24/02 02:45
 
 Zwolle
De Graafschap 
24/02 02:45
 
 Fortuna Sittard
SC Heerenveen 
24/02 03:45
 
 NAC Breda
Groningen 
24/02 01:00
 
 AS Eupen
Zulte-Waregem 
24/02 03:00
 
 Red Star Waasland-Beveren
Kortrijk 
24/02 03:00
 
 Cercle Brugge
Oostende 
24/02 03:30
 
 Peruwelz
Lokeren 
23/02 23:30
 
 Feirense
Moreirense 
24/02 02:00
 
 Portimonense
Aves 
24/02 04:30
 
 Vitoria Setubal
Vitoria Guimaraes 
23/02 23:00
 
 Hamilton
Glasgow Rangers 
23/02 23:00
 
 Hearts
St. Mirren 
23/02 23:00
 
 Livingston
Kilmarnock 
23/02 23:00
 
 Celtic
Motherwell 
23/02 23:00
 
 St. Johnstone
Aberdeen 
23/02 14:35
 
 Wellington Phoenix
Sydney 
23/02 16:50
 
 Melbourne Victory
Melbourne City 
23/02 18:00
 
 Rubin Kazan
Lokomotiv Moscow 
23/02 18:00
 
 FK Rostov
Krasnodar 
23/02 13:00
 
 Kawasaki Frontale
Tokyo 
23/02 13:00
 
 Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse 
23/02 13:00
 
 Sagan Tosu
Nagoya Grampus Eight 
23/02 13:00
 
 Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds 
23/02 14:00
 
 Gamba Osaka
Yokohama F Marinos 
23/02 14:00
 
 Kashima Antlers
Oita Trinita 
23/02 14:00
 
 Jubilo Iwata
Matsumoto Yamaga 
23/02 15:00
 
 Shonan Bellmare
Consadole Sapporo 
23/02 21:00
 
 KS Perparimi Kukesi
Kamza 
23/02 21:00
 
 Luftetari Gjirokaster
Teuta Durres 
23/02 21:00
 
 Kastrioti Kruje
KF Laci 
24/02 00:00
 
 Partizani Tirana
Flamurtari 
24/02 07:00
 
 KS Perparimi Kukesi
Luftetari Gjirokaster 
24/02 07:00
 
 Kamza
KF Laci 
24/02 07:00
 
 Flamurtari
Kastrioti Kruje 
24/02 07:00
 
 Teuta Durres
Skenderbeu Korca 
24/02 07:00
 
 KF Tirana
Partizani Tirana 
24/02 00:45
 
 Mc Alger
Mc Oran 
23/02 22:00
 
 Jsm Bejaia
Aso Chlef 
23/02 22:00
 
 Es Mostaganem
Usm Annaba 
23/02 23:00
 
 Rc Relizane
Wa Tlemcen 
24/02 04:00
 
 Estudiantes de Caseros
Talleres Rem De Escalada 
24/02 04:00
 
 Ca San Miguel
Deportivo Riestra 
24/02 04:00
 
 Acassuso
Deportivo Espanol 
24/02 04:00
 
 Flandria
Atletico Atlanta 
24/02 04:00
 
 UAI Urquiza
Tristan Suarez 
24/02 04:00
 
 Barracas Central
Comunicaciones BsAs 
24/02 04:00
 
 San Telmo
Club Atletico Colegiales 
24/02 04:00
 
 All Boys
Justo Jose De Urquiza 
24/02 04:00
 
 CA Fenix Pilar
Defensores Unidos 
24/02 04:00
 
 Villa San Carlos
Excursionistas 
24/02 04:00
 
 Berazategui
Sportivo Italiano 
24/02 04:00
 
 Central Cordoba De Rosario
Canuelas 
24/02 04:00
 
 Deportivo Merlo
Deportivo Laferrere 
24/02 04:00
 
 Club Lujan
Argentino de Quilmes 
24/02 04:00
 
 Agropecuario De Carlos Casares
Central Cordoba Sde 
24/02 04:00
 
 Arsenal de Sarandi
Los Andes 
24/02 04:00
 
 Chacarita Juniors
Sarmiento Junin 
24/02 04:00
 
 Atletico Mitre De Salta
CA Brown Adrogue 
24/02 04:00
 
 Defensores de Belgrano
Atletico Rafaela 
24/02 04:00
 
 Deportivo Moron
Quilmes 
24/02 04:00
 
 Gimnasia Jujuy
Olimpo 
24/02 04:00
 
 Gimnasia Mendoza
Ca Platense 
24/02 04:00
 
 Instituto
Nueva Chicago 
24/02 04:00
 
 Santa Marina Tandil
Guillermo Brown 
24/02 04:00
 
 Temperley
Ferrol Carril Oeste 
24/02 04:00
 
 Villa Dalmine
Almagro 
24/02 04:10
 
 CA Huracan
Union Santa Fe 
24/02 04:10
 
 Godoy Cruz
Velez Sarsfield 
24/02 06:20
 
 Belgrano
San Lorenzo 
24/02 07:00
 
 Estudiantes
Talleres Cordoba 
24/02 07:00
 
 River Plate
San Martin Tucuman 
24/02 07:00
 
 Newells Old Boys
San Martin San Juan 
24/02 07:00
 
 Defensa Y Justicia
Boca Juniors 
24/02 07:00
 
 Atletico Tucuman
Argentinos Juniors 
24/02 07:00
 
 Aldosivi
Gimnasia LP 
24/02 08:30
 
 Independiente
Racing Club 
23/02 15:00
 
 Gold Coast United
Brisbane City SC 
23/02 16:00
 
 Brisbane Strikers
Peninsula Power 
23/02 17:00
 
 Moreton Bay United
Eastern Suburbs 
23/02 17:00
 
 Western Pride
Magpies Crusaders 
23/02 17:00
 
 Sunshine Coast
Brisbane Roar Am 
23/02 17:00
 
 Brisbane Olympic United FC
SWQ Thunder 
23/02 12:00
 
 Brunswick City
Werribee City Sc 
23/02 12:00
 
 Langwarrin
Northcote City 
23/02 12:00
 
 Moreland Zebras
North Geelong Warriors 
23/02 12:00
 
 Eastern Lions Sc
Fc Bulleen Lions 
23/02 13:00
 
 Ballarat Red Devils
Whittlesea Ranges Fc 
23/02 16:00
 
 Goulburn Valley Suns
Box Hill United Sc 
23/02 23:00
 
 Melbourne Heart Youth
Murray United 
23/02 23:00
 
 St Albans Saints
Moreland City 
23/02 23:00
 
 Geelong Sc
Melbourne Victory Fc Am 
23/02 12:00
 
 Green Gully Cavaliers
Heidelberg United 
23/02 12:15
 
 Avondale Heights
Port Melbourne Sharks 
23/02 17:00
 
 ECU Joondalup
Rockingham City 
23/02 17:00
 
 Floreat Athena
Cockburn City 
23/02 19:00
 
 Bayswater City
Armadale 
23/02 19:00
 
 Perth Glory Am
Balcatta 
24/02 00:00
 
 Trenkwalder Admira
Wacker Innsbruck 
24/02 00:00
 
 Wolfsberger AC
Rheindorf Altach 
23/02 21:30
 
 Wacker Innsbruck Amateure
Juniors OO 
23/02 23:30
 
 Austria Lustenau
SG Austria Klagenfurt 
23/02 18:00
 
 Gilan Gabala
FK Inter Baku 
23/02 20:30
 
 Sabah
Qarabag 
23/02 22:00
 
 Standard Sumqayit
Zira 
23/02 22:00
 
 Neftci Baku
Sabail 
23/02 23:20
 
 Al Ittifaq
Al Tadhmon 
23/02 23:20
 
 Bahrain Sc
Al Ahli Bhr 
24/02 00:00
 
 KFCO wilrijk
Roeselare 
24/02 03:30
 
 KV Mechelen
St Gilloise 
24/02 03:00
 
 Dessel Sport
Kmsk Deinze 
24/02 03:00
 
 Sporting Chatelet
Thes Sport 
24/02 03:00
 
 Lierse Kempenzonen
Oudenaarde 
24/02 03:00
 
 Seraing United
ASV Geel 
24/02 03:00
 
 Excelsior Virton
KSK Heist 
24/02 03:00
 
 Eendracht Aalst
Jeunesse Molenbeek 
24/02 03:00
 
 Royal Knokke
Rupel Boom 
24/02 03:00
 
 Royal Fc Liege
Dender 
23/02 21:30
 
 Mladost Doboj Kakanj
GOSK Gabela 
23/02 21:30
 
 Krupa
Zvi Jerzy Da 
24/02 00:30
 
 NK Celik
Sloboda 
24/02 03:30
 
 America RJ
Goytacaz Rj 
24/02 03:30
 
 Macae
Nova Iguacu 
24/02 03:00
 
 Horizonte CE
Uniclinic Atletico Cearense Ce 
24/02 03:00
 
 Fortaleza
Bahia 
24/02 03:00
 
 Atletico Clube Goianiense
Aparecidense Go 
24/02 03:00
 
 Goiania
Itumbiara Ec Go 
24/02 02:30
 
 Tupi Juiz de Fora MG
Ca Patrocinense 
24/02 03:00
 
 Tombense
Caldense(MG) 
24/02 06:00
 
 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Cruzeiro 
24/02 06:00
 
 Atletico-MG
Villa Nova-MG 
24/02 06:00
 
 Boa Esporte Clube
America Mineiro 
24/02 06:00
 
 Tupynambas
Guarani Mg 
24/02 03:00
 
 Treze Campina Grande PB
Atletico Cajazeirense Pb 
24/02 03:00
 
 Botafogo PB
Treze Campina Grande PB 
24/02 03:00
 
 Serrano Pb
Centro Sportivo Paraibano 
24/02 03:00
 
 Nacional De Patos Pb
Campinense Pb 
24/02 03:00
 
 Sousa Pb
Perilima Pb 
24/02 03:30
 
 Guarani
Sao Caetano (SP) 
24/02 06:00
 
 Palmeiras
Santos 
24/02 02:00
 
 Ca Votuporanguense Sp
Agua Santa 
24/02 02:00
 
 EC Santo Andre
Sao Bernardo 
24/02 06:00
 
 Sertaozinho
Linense Bra 
24/02 02:00
 
 Nacional Sp
Atibaia 
23/02 20:30
 
 Arda
Litex Lovech 
23/02 20:30
 
 Botev Galabovo
Strumska Slava 
23/02 20:30
 
 Dobrudzha
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
23/02 20:30
 
 Chernomorets Pomorie
Pirin Blagoevgrad 
23/02 20:30
 
 Tsarsko Selo
Pfc Nesebar 
24/02 05:00
 
 Melipilla
Cobreloa 
24/02 07:00
 
 La Serena
Cd Magallanes 
23/02 23:00
 
 Everton CD
Union La Calera 
24/02 05:00
 
 O Higgins
Universidad de Chile 
24/02 07:30
 
 Curico Unido
Coquimbo Unido 
24/02 07:00
 
 Dep.Independiente Medellin
Deportivo Cali 
24/02 07:00
 
 Union Magdalena
Atletico Nacional 
24/02 07:00
 
 La Equidad
Millonarios 
24/02 07:00
 
 Atletico Huila
Deportivo Pasto 
24/02 07:00
 
 CD Jaguares
Cucuta 
24/02 07:00
 
 Atletico Bucaramanga
Alianza Petrolera 
24/02 07:00
 
 Deportiva Once Caldas
Deportes Tolima 
24/02 07:00
 
 Envigado
Patriotas 
24/02 07:00
 
 Santa Fe
Atletico Junior Barranquilla 
24/02 07:00
 
 Aguilas Doradas
America de Cali 
24/02 05:05
 
 Limon
Deportivo Saprissa 
23/02 22:00
 
 Slaven Belupo Koprivnica
Zapresic 
24/02 00:00
 
 Dinamo Zagreb
ZNK Osijek 
24/02 00:00
 
 Istra 1961
NK Lokomotiva Zagreb 
24/02 00:30
 
 Hajduk Split
Hnk Gorica 
23/02 23:00
 
 Apollon Limassol FC
APOEL Nicosia 
23/02 23:00
 
 Nea Salamis
Alki Oroklini 
23/02 23:00
 
 AEK Larnaca
E.N.Paralimni 
23/02 23:00
 
 AEP Paphos
Doxa Katokopias 
24/02 00:00
 
 Omonia Nicosia
AEL Limassol 
24/02 01:00
 
 Ermis Aradippou
Anorthosis Famagusta FC 
23/02 21:00
 
 PAEEK Keryneias
Digenis Oroklini 
23/02 21:00
 
 Othellos Athienou
Omonia Aradippou 
23/02 21:00
 
 Asil Lysi
Ethnikos Achnas 
23/02 21:00
 
 Akritas Chloraka
Agia Napa 
23/02 21:00
 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Meap Nisou 
23/02 20:00
 
 Sparta Praha
Banik Ostrava 
23/02 20:00
 
 Opava
Viktoria Plzen 
23/02 20:00
 
 Slavia Praha
Synot Slovacko 
23/02 22:00
 
 Zlin
Bohemians 1905 
23/02 22:00
 
 SK Sigma Olomouc
Marila Pribram 
23/02 22:00
 
 Mfk Karvina
Teplice 
24/02 00:00
 
 Mlada Boleslav
Baumit Jablonec 
23/02 23:00
 
 Vejle
Nordsjaelland 
23/02 22:15
 
 Odense Bk U17
Silkeborg If U17 
24/02 04:00
 
 Fuerza Amarilla
Olmedo Riobamba 
24/02 04:00
 
 Tecnico Universitario
Macara 
24/02 04:00
 
 Sociedad Deportiva Aucas
Univ. Catolica 
24/02 04:00
 
 Barcelona Sporting Club
Mushuc Runa 
24/02 04:00
 
 CD El Nacional
Delfin 
24/02 04:00
 
 Guayaquil City
Independiente Jose Teran 
24/02 06:15
 
 Sociedad Deportivo Quito
Liga Dep. Universitaria Quito 
24/02 01:00
 
 El Gounah
Al Ahly 
24/02 01:00
 
 Pyramids
Arab Contractors 
24/02 01:00
 
 El Ismaily
Talaea Ei Gaish 
24/02 01:00
 
 El Dakhleya
Petrojet 
24/02 01:00
 
 EL Masry
Enppi 
24/02 01:00
 
 Wadi Degla SC
Nogoom El Mostakbal 
24/02 01:00
 
 El Zamalek
Smouha SC 
23/02 23:00
 
 Barrow
Ebbsfleet United 
23/02 23:00
 
 Boreham Wood
Solihull Moors 
23/02 23:00
 
 Braintree Town
Aldershot Town 
23/02 23:00
 
 Chesterfield
Harrogate Town 
23/02 23:00
 
 Dagenham and Redbridge
Sutton United 
23/02 23:00
 
 Gateshead
Wrexham 
23/02 23:00
 
 Halifax Town
Havant and Waterlooville 
23/02 23:00
 
 Hartlepool United FC
Bromley 
23/02 23:00
 
 Leyton Orient
AFC Fylde 
23/02 23:00
 
 Maidenhead United
Dover Athletic 
23/02 23:00
 
 Maidstone United
Barnet 
23/02 23:00
 
 Salford City
Eastleigh 
23/02 22:00
 
 AFC Telford United
Darlington 
23/02 22:00
 
 Boston United
Stockport County 
23/02 22:00
 
 Hereford
Brackley Town 
23/02 23:00
 
 Blyth Spartans
Kidderminster 
23/02 23:00
 
 Bradford Park Avenue
Chester FC 
23/02 23:00
 
 Chorley
Ashton United 
23/02 23:00
 
 Curzon Ashton
Altrincham 
23/02 23:00
 
 Guiseley
Alfreton Town 
23/02 23:00
 
 Southport FC
Fc United Of Manchester 
23/02 23:00
 
 Spennymoor Town
Leamington 
23/02 23:00
 
 York City
Nuneaton Town 
23/02 23:00
 
 St Albans City
Truro City 
23/02 23:00
 
 Bath City
Slough Town 
23/02 23:00
 
 Dartford
Woking 
23/02 23:00
 
 East Thurrock United
Hampton & Richmond 
23/02 23:00
 
 Eastbourne Borough
Wealdstone 
23/02 23:00
 
 Gloucester City
Chelmsford City 
23/02 23:00
 
 Hemel Hempstead Town
Concord Rangers 
23/02 23:00
 
 Hungerford Town
Welling United 
23/02 23:00
 
 Oxford City
Billericay Town 
23/02 23:00
 
 Torquay United
Dulwich Hamlet 
23/02 23:00
 
 Weston Super Mare
Chippenham Town 
23/02 21:00
 
 Scunthorpe United
Doncaster Rovers 
23/02 22:00
 
 Luton Town
Coventry 
23/02 23:00
 
 AFC Wimbledon
Charlton Athletic 
23/02 23:00
 
 Accrington Stanley
Southend United 
23/02 23:00
 
 Blackpool
Oxford United 
23/02 23:00
 
 Bristol Rovers
Sunderland 
23/02 23:00
 
 Burton Albion
Fleetwood Town 
23/02 23:00
 
 Peterborough United
Shrewsbury Town 
23/02 23:00
 
 Plymouth Argyle
Rochdale 
23/02 23:00
 
 Portsmouth
Barnsley 
23/02 23:00
 
 Walsall
Bradford AFC 
23/02 23:00
 
 Wycombe Wanderers
Gillingham 
23/02 23:00
 
 Bury
Oldham Athletic 
23/02 23:00
 
 Cheltenham Town
Port Vale 
23/02 23:00
 
 Colchester United
Carlisle 
23/02 23:00
 
 Crawley Town
Macclesfield Town 
23/02 23:00
 
 Crewe Alexandra
Exeter City 
23/02 23:00
 
 Mansfield Town
Forest Green Rovers 
23/02 23:00
 
 Milton Keynes Dons
Newport County 
23/02 23:00
 
 Morecambe
Lincoln City 
23/02 23:00
 
 Stevenage Borough
Northampton Town 
23/02 23:00
 
 Swindon
Grimsby Town 
23/02 23:00
 
 Tranmere Rovers
Notts County 
23/02 23:00
 
 Yeovil Town
Cambridge United 
23/02 23:00
 
 Bamber Bridge
South Shields 
23/02 23:00
 
 Basford Utd
Stafford Rangers 
23/02 23:00
 
 Buxton FC
Hednesford Town 
23/02 23:00
 
 Farsley Celtic
Witton Albion 
23/02 23:00
 
 Grantham Town
Matlock Town 
23/02 23:00
 
 Hyde United
Whitby Town 
23/02 23:00
 
 Marine
Workington 
23/02 23:00
 
 North Ferriby United
Gainsborough Trinity 
23/02 23:00
 
 Scarborough
Mickleover Sports 
23/02 23:00
 
 Stalybridge Celtic
Lancaster City 
23/02 23:00
 
 Warrington Town AFC
Nantwich Town 
23/02 23:00
 
 Enfield Town
Folkestone 
23/02 23:00
 
 Bognor Regis Town
Haringey Borough 
23/02 23:00
 
 Brightlingsea Regent
Kingstonian 
23/02 23:00
 
 Carshalton Athletic
Lewes 
23/02 23:00
 
 Corinthian Casuals
Margate 
23/02 23:00
 
 Dorking
Bishop's Stortford 
23/02 23:00
 
 Harlow Town
Whitehawk 
23/02 23:00
 
 Leatherhead
AFC Hornchurch 
23/02 23:00
 
 Potters Bar Town
Burgess Hill Town 
23/02 23:00
 
 Tonbridge Angels
Merstham 
23/02 23:00
 
 Wingate Finchley
Worthing 
23/02 23:00
 
 Frome Town
Chesham United 
23/02 23:00
 
 Harrow Borough
Poole Town 
23/02 23:00
 
 Hartley Wintney
Tiverton Town 
23/02 23:00
 
 Hendon
Gosport Borough 
23/02 23:00
 
 Kings Langley
Beaconsfield Sycob 
23/02 23:00
 
 Salisbury City
Basingstoke Town 
23/02 23:00
 
 Staines Town
Metropolitan Police 
23/02 23:00
 
 Swindon Supermarine
Dorchester Town 
23/02 23:00
 
 Taunton Town
Farnborough Town 
23/02 23:00
 
 Weymouth
Merthyr Town 
23/02 23:00
 
 Wimborne Town
Walton Casuals 
23/02 21:00
 
 Sheffield Wed U23
Birmingham U23 
23/02 21:00
 
 Cardiff City U23
Queens Park Rangers U23 
23/02 21:00
 
 Charlton Athletic U23
Millwall U23 
23/02 21:00
 
 Crystal Palace U23
Watford U23 
23/02 21:00
 
 Ipswich U23
Colchester United U23 
23/02 21:00
 
 Bolton Wanderers U23
Barnsley U23 
23/02 21:00
 
 Hull City U23
Sheffield United U23 
23/02 23:00
 
 Banbury United
St Ives Town 
23/02 23:00
 
 Bedworth United
Kings Lynn 
23/02 23:00
 
 Biggleswade Town
Lowestoft Town 
23/02 23:00
 
 Halesowen Town
Rushden&Diamonds 
23/02 23:00
 
 Hitchin Town
Stratford Town 
23/02 23:00
 
 Kettering Town
Rushall Olympic 
23/02 23:00
 
 Leiston
Alvechurch 
23/02 23:00
 
 Redditch United
Needham Market 
23/02 23:00
 
 Royston Town
Coalville 
23/02 23:00
 
 St Neots Town
Barwell 
23/02 23:00
 
 Tamworth
Stourbridge 
23/02 21:00
 
 Viimsi Mrjk
Helios Kharkiv 
24/02 00:40
 
 Paide Linnameeskond B
Tabasalu Charma 
23/02 19:00
 
 Honka
IFK Mariehamn 
23/02 19:00
 
 HIFK
Inter Turku 
23/02 20:00
 
 Lahti
HJK Helsinki 
23/02 20:30
 
 Ilves Tampere
VPS Vaasa 
23/02 21:00
 
 Ac Kajaani
Ekenas IF Fotboll 
23/02 21:15
 
 Jaro
Haka 
23/02 21:30
 
 AC Oulu
Musa 
23/02 21:30
 
 AC Oulu
Mypa 
23/02 23:00
 
 Tpv Tampere
KTP Kotka 
24/02 01:00
 
 Toulon
Olympique De Marseille B 
24/02 01:00
 
 GS Consolat Marseille
Saint Priest 
24/02 01:00
 
 Frejus Saint-Raphael
Lyonnais B 
24/02 01:00
 
 Jura Sud Foot
Hyeres 
24/02 01:00
 
 Marseille Endoume
Graces 
24/02 01:00
 
 Monaco B
Annecy 
24/02 01:00
 
 Chasselay M.D. Azergues
Ogc Nice B 
24/02 01:00
 
 Pontarlier
Martigues 
23/02 21:00
 
 Eintr. Braunschweig
SpVgg Unterhaching 
23/02 21:00
 
 Energie Cottbus
Munchen 1860 
23/02 21:00
 
 Hansa Rostock
Sv Meppen 
23/02 21:00
 
 Carl Zeiss Jena
Fortuna Koln 
23/02 21:00
 
 Kaiserslautern
Fsv Zwickau 
23/02 21:00
 
 Sportfreunde Lotte
Karlsruher 
23/02 21:00
 
 Uerdingen
Preuben Munster 
23/02 21:00
 
 VfL Osnabruck
Hallescher 
23/02 21:00
 
 SV Wehen Wiesbaden
Wurzburger Kickers 
23/02 20:00
 
 Wolfsburg womens
Werder Bremen Womens 
23/02 20:00
 
 Hoffenheim (w)
Bayern Munich (w) 
23/02 20:00
 
 Sc Sand (w)
Ffc Frankfurt Womens 
23/02 21:00
 
 Turbine Potsdam (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
23/02 21:00
 
 Bayer Leverkusen (w)
Monchengladbach Womens 
23/02 21:00
 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Sc Freiburg (w) 
23/02 18:00
 
 Werder Bremen U17
Dynamo Dresden U17 
23/02 18:00
 
 Union Berlin U17
Energie Cottbus U17 
23/02 19:00
 
 Tennis Borussia Berlin U17
Rasenballsport Leipzig U17 
23/02 20:00
 
 Vfl Wolfsburg U17
Hertha Bsc Berlin U17 
23/02 18:00
 
 Stuttgarter Kickers U17
Bayern Munich U17 
23/02 18:00
 
 Hoffenheim U17
Ingolstadt U17 
23/02 19:00
 
 Nurnberg U17
Spvgg Unterhaching U17 
23/02 21:00
 
 Vfb Stuttgart U17
Eintracht Frankfurt U17 
23/02 18:00
 
 Koln U17
Sg Unterrath U17 
23/02 20:00
 
 Fortuna Dusseldorf U17
Hennef 05 U17 
23/02 22:00
 
 Arminia Bielefeld U17
Preussen Munster U17 
23/02 20:00
 
 Darmstadt
Dynamo Dresden 
23/02 20:00
 
 St. Pauli
Ingolstadt 04 
23/02 20:00
 
 Koln
SV Sandhausen 
23/02 20:00
 
 Bochum
Holstein Kiel 
23/02 18:00
 
 Hamburger U19
Vfl Osnabruck U19 
23/02 18:00
 
 Magdeburg U19
Hannover 96 U19 
23/02 18:00
 
 Werder Bremen U19
Wolfsburg U19 
23/02 18:00
 
 Dynamo Dresden U19
Carl Zeiss Jena U19 
23/02 18:00
 
 Niendorfer Tsv U19
St Pauli U19 
23/02 18:00
 
 Hertha Bsc Berlin U19
Union Berlin U19 
23/02 18:00
 
 Tsv Havelse U19
Rb Leipzig U19 
23/02 20:00
 
 Wolfsburg Am
Hamburger Sv Ii 
23/02 20:00
 
 Hannover 96 Am
Ssv Jeddeloh 
23/02 20:00
 
 Germania Egestorf
VfB Oldenburg 
23/02 20:00
 
 Holstein Kiel 2
Havelse 
23/02 20:00
 
 St Pauli 2
Martini Wolfsburg 
23/02 20:00
 
 Vfl Oldenburg
Hansa Luneburg 
23/02 21:00
 
 VfB Lubeck
Eintracht Norderstedt 1
23/02 21:00
 
 Werder Bremen Am
Sv Drochtersen/assel 
23/02 22:00
 
 BSV Rehden
Etsv Weiche Flensburg 
23/02 20:30
 
 VFB Auerbach
Chemnitzer 
23/02 20:30
 
 Berliner Fc Dynamo
Budissa Bautzen 
23/02 21:00
 
 Tsg Balingen
Hessen Dreieich 
23/02 21:00
 
 08 Homburg
Astoria Walldorf 
23/02 21:00
 
 Kickers Offenbach
Ssv Ulm 1846 
23/02 21:00
 
 SV Waldhof Mannheim
FSV Frankfurt 
23/02 21:00
 
 Pirmasens
Tsg Hoffenheim Am 
23/02 21:00
 
 Eintracht Stadtallendorf
Saarbrucken 
23/02 21:00
 
 Stuttgart Amateure
Sv Elversberg 
23/02 21:00
 
 Steinbach
Sc Freiburg Am 
23/02 21:00
 
 VfR Wormatia Worms
Mainz Am 
23/02 21:00
 
 Sv Rodinghausen
TSV Alemannia Aachen 
23/02 21:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Dortmund(am) 
23/02 21:00
 
 Kaan Marienborn
SV Straelen 
23/02 21:00
 
 Koln Am
Sc Verl 
23/02 21:00
 
 RW Oberhausen
Wattenscheid 
23/02 21:00
 
 Tv Herkenrath
SV Lippstadt 
23/02 21:00
 
 SC Wiedenbruck
Viktoria Koln 
23/02 21:00
 
 Wuppertaler Sv
Monchengladbach Am 
23/02 22:00
 
 Xanthi
PAE Levadiakos 
23/02 23:00
 
 Panionios
Panathinaikos 
23/02 23:00
 
 Olympiakos Piraeus
OFI Crete 
23/02 23:00
 
 Lamia
Larisa 
23/02 23:00
 
 Panaitolikos Agrinio
Pas Giannina 
23/02 23:00
 
 PAOK Saloniki
Aris Thessaloniki 
23/02 23:15
 
 Asteras Tripolis
Atromitos Athens 
24/02 01:30
 
 AEK Athens
Apollon Smirnis 
23/02 14:30
 
 Wofoo Tai Po
Eastern A.A Football Team 
23/02 14:30
 
 Southern District
Leeman 
23/02 17:30
 
 Sun Pegasus
Kitchee 
24/02 00:00
 
 Ferencvarosi TC
Puskas Akademia 
24/02 00:00
 
 Mezokovesd-Zsory
Varda Se 
24/02 00:00
 
 Paksi SE
Debreceni VSC 
24/02 00:00
 
 Ujpesti TE
Diosgyor 
24/02 00:00
 
 Fehervar Videoton
Szombathelyi Haladas 
24/02 02:30
 
 Budapest Honved
MTK Hungaria FC 
23/02 17:00
 
 Budapest Honved U19
Ferencvarosi Tc U19 
23/02 17:00
 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Gyori Eto Fc U19 
23/02 18:00
 
 Mtk Hungaria Fc U19
Diosgyor Vtk U19 
23/02 23:00
 
 Illes Akademia Haladas U19
Debreceni Vsc U19 
23/02 19:00
 
 Breidablik
Vikingur Reykjavik 
23/02 22:00
 
 Stjarnan
IA Akranes 
23/02 22:00
 
 IBV Vestmannaeyjar
Vikingur Olafsvik 
23/02 23:15
 
 Leiknir F
Thor Akureyri 
24/02 00:00
 
 Grindavik
Magni 
24/02 01:15
 
 Fram Reykjavik
Ka Akureyri 
23/02 16:30
 
 Minerva Academy
Neroca 
23/02 22:00
 
 Chennai Titans
Jamshedpur 
23/02 21:30
 
 Saipa
Peykan 
23/02 23:00
 
 Naft Masjed Soleyman
Persepolis 
23/02 23:00
 
1 Hapoel Haifa
Maccabi Haifa 
90min [1-1], Penalty [2-3], Maccabi Haifa win
23/02 22:00
 
 Maccabi Tel Aviv
Maccabi Petah Tikva FC 
23/02 23:00
 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Ashdod MS 
23/02 23:00
 
 Hapoel Hadera
Hapoel Beer Sheva 
24/02 00:00
 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Bnei Yehuda Tel Aviv 
24/02 00:15
 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Netanya 
24/02 02:30
 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Raanana 
23/02 20:00
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Kiryat Gat 
23/02 21:00
 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Bnei Zalfa 
23/02 21:00
 
 Maccabi Yavne
Kfar Kasem 
23/02 21:00
 
 Maccabi Herzliya
AS Nordia Jerusalem 
23/02 21:00
 
 Inter Milan U20
Fiorentina U20 
23/02 21:00
 
 Lecce U20
Ascoli Youth 
23/02 21:00
 
 Lazio U20
Cosenza Calcio Youth 
23/02 21:00
 
 Livorno U19
Crotone Youth 
23/02 21:00
 
 Atalanta U19
Cagliari U20 
23/02 21:00
 
 Chievo Youth
Juventus U19 
23/02 21:00
 
 Genoa U20
Sampdoria U19 
23/02 21:00
 
 Napoli U19
Udinese Youth 
23/02 21:00
 
 Palermo U20
AS Roma U19 
23/02 21:00
 
 Sassuolo Calcio Youth
Empoli U20 
23/02 21:00
 
 Torino U19
AC Milan U19 
23/02 22:00
 
 Foggia U19
Benevento Youth 
23/02 22:00
 
 Pescara Youth
Frosinone Youth 
23/02 23:30
 
 Pomigliano
Alessandria 
23/02 21:30
 
 Alto Adige/sudtirol
Rimini 
23/02 21:30
 
 Gubbio
Feralpisalo 
23/02 21:30
 
 Triestina
Renate Ac 
23/02 23:30
 
 Fermana
Pordenone Calcio Ssd 
23/02 23:30
 
 Ac Monza
Alma Juventus Fano 
24/02 01:30
 
 Ravenna
Teramo 
24/02 03:30
 
 Albinoleffe
Giana 
24/02 03:30
 
 Imolese
Vis Pesaro 
24/02 03:30
 
 Sambenedettese
Ternana 
24/02 03:30
 
 Usd Virtus Verona
Vicenza 
23/02 22:00
 
 Cittadella
Lecce 
23/02 22:00
 
 Perugia
Cosenza Calcio 1914 
23/02 22:00
 
 Pescara
Padova 
23/02 22:00
 
 Cremonese
Ascoli 
23/02 22:00
 
 Carpi
Spezia 
23/02 22:00
 
 Brescia
Crotone 
23/02 23:00
 
 Livorno
Venezia 
24/02 01:00
 
 Foggia
Benevento 
24/02 00:30
 
 Shabab AlOrdon
Al Salt 
23/02 21:55
 
 Al-Arabi Club
Al-Nasar 
23/02 21:55
 
 Al Salmiyah
Al Ttadamon 
24/02 00:00
 
 Us Rumelange
Jeunesse Esch 
24/02 07:00
 
 Negeri Sembilan
Pulau Pinang 
23/02 21:00
 
 Sarawak
Sabah 
23/02 21:00
 
 Terengganu B
Ukm 
24/02 07:00
 
 PDRM
Selangor United 
23/02 21:00
 
 Perak
Felda United FC 
23/02 21:00
 
 Johor
Melaka FC 
23/02 21:00
 
 Selangor PKNS
Pknp 
24/02 07:00
 
 Queretaro
Morelia 
24/02 09:00
 
 Monterrey
Puebla 
24/02 09:00
 
 Club America
Lobos Buap 
24/02 11:00
 
 Necaxa
Club Tijuana 
24/02 11:00
 
 Pachuca
Chivas Guadalajara 
23/02 23:00
 
 Itihad Z. Khemisset
Racing Casablanca 
23/02 23:00
 
 Olympique Dcheira
JSM Jeunesse Sportive El Massira 
23/02 23:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
Wydad Fes 
23/02 23:00
 
 JSK Chabab Kasba Tadla
ASS Association Sportive de Sale 
23/02 23:00
 
 Chabab Ben Guerir
Raja de Beni Mellal 
23/02 23:00
 
 Renaissance Zmamra
KAC de Kenitra 
23/02 23:00
 
 Maghreb Fez
Chabab Atlas Khenifra 
23/02 23:00
 
 Wydad Temara
Club Salmi 
23/02 22:00
 
 Kawkab de Marrakech
Maghrib Association Tetouan 
23/02 23:00
 
 Forces Armee Royales
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
23/02 23:00
 
 OCK Olympique de Khouribga
HUSA Hassania Agadir 
23/02 23:00
 
 Wydad Casablanca
Rcoz Oued Zem 
23/02 23:00
 
 Olympique de Safi
MCO Mouloudia Oujda 
23/02 23:00
 
 Kawkab de Marrakech
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
23/02 23:00
 
 Renaissance Sportive de Berkane
OCK Olympique de Khouribga 
23/02 23:00
 
 IRT Itihad de Tanger
Forces Armee Royales 
23/02 23:00
 
 Wydad Casablanca
Chabab Rif Hoceima 
23/02 23:00
 
 Union Touarga Sport Rabat
Difaa Hassani Jdidi 
23/02 23:00
 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
MCO Mouloudia Oujda 
23/02 23:00
 
 Rcoz Oued Zem
Maghrib Association Tetouan 
23/02 23:00
 
 Olympique de Safi
HUSA Hassania Agadir 
24/02 11:00
 
 Southern United
Wellington Phoenix Reserve 
23/02 23:00
 
 Harland Wolff Welders
Larne 
23/02 23:00
 
 Dergview
Police Service Of Northern Ireland 
23/02 23:00
 
 Carrick Rangers
Dundela 
23/02 23:00
 
 Ballinamallard United
Portadown FC 
23/02 23:00
 
 Limavady United
Loughgall 
23/02 23:00
 
 Ballyclare Comrades
Knockbreda Parish 
23/02 23:00
 
 Coleraine
Glentoran 
23/02 23:00
 
 Institute
Dungannon Swifts 
23/02 23:00
 
 Linfield FC
Ballymena United 
23/02 23:00
 
 Ards
Newry City 
23/02 23:00
 
 Warrenpoint Town
Cliftonville 
23/02 14:00
 
 Kiwi
Erakor Golden Star 
24/02 10:00
 
 Auckland City
As Magenta Noumea 
24/02 07:00
 
 Sportivo Luqueno
Guarani CA 
23/02 23:00
 
 Inti Gas Deportes
Melgar 
23/02 23:00
 
 Sport Boys
Deportivo Union Comercio 
23/02 23:00
 
 Deportivo Municipal
Alianza Universidad 
23/02 23:00
 
 Sporting Cristal
Alianza Lima 
23/02 23:00
 
 Real Garcilaso
Dep. San Martin 
24/02 02:15
 
 Univ. Cesar Vallejo
Sport Huancayo 
24/02 06:45
 
 Academia Deportiva Cantolao
Em Deportivo Binacional 
23/02 22:30
 
 Gornik Zabrze
Zaglebie Sosnowiec 
24/02 01:00
 
 Lech Poznan
Legia Warszawa 
24/02 03:30
 
 Lechia Gdansk
Wisla Krakow 
23/02 23:00
 
 UD Oliveirense
Leixoes 
24/02 01:00
 
 Penafiel
SC Covilha 
23/02 21:50
 
 Al-Garrafa
Al Duhail Sc 
24/02 00:10
 
 Al Rayyan
Al-Sadd 
23/02 17:00
 
 Clinceni
Farul Constanta 
23/02 17:00
 
 Balotesti
CS Mioveni 
23/02 17:00
 
 Luceafarul Oradea
Politehnica Timisoara 
23/02 17:00
 
 Metaloglobus
Scm Argesul Pitesti 
23/02 17:00
 
 Pandurii
Petrolul Ploiesti 
23/02 17:00
 
 ACS Poli Timisoara
Ripensia Timisoara 
23/02 17:00
 
 Snagov
Juventus Bucharest 
23/02 17:00
 
 UTA Arad
Dacia Unirea Braila 
23/02 19:00
 
 Acs Sirineasa
Universitaea Cluj 
23/02 23:00
 
 Dunarea Calarasi
Dinamo Bucuresti 
23/02 23:00
 
 Steaua Bucuresti
Universitatea Craiova 
23/02 23:00
 
 Astra Ploiesti
Hermannstadt 
23/02 23:00
 
 Concordia Chiajna
Cs Voluntari 
23/02 23:00
 
 Botosani
Gaz Metan Medias 
24/02 02:00
 
 CSM Studentesc Iasi
CFR Cluj 
23/02 22:00
 
 Sp Cosmos
Cailungo 
23/02 22:00
 
 Faetano
Entai Ravi Tucci 
23/02 22:00
 
 Tre Penne
San Giovanni 
23/02 20:30
 
 Al Thuqbah
Al Sharq 
23/02 21:05
 
 Hottain
Jubail 
23/02 23:00
 
 Queen of the South
Alloa Athletic 
23/02 23:00
 
 Inverness C.T.
Greenock Morton 
23/02 23:00
 
 Falkirk
Dundee United 
23/02 23:00
 
 Ayr Utd
Dunfermline 
23/02 23:00
 
 Partick Thistle
Ross County 
23/02 23:00
 
 Arbroath
Airdrie United 
23/02 23:00
 
 Brechin City
Stranraer 
23/02 23:00
 
 East Fife
Dumbarton 
23/02 23:00
 
 Forfar Athletic
Stenhousemuir 
23/02 23:00
 
 Raith Rovers
Montrose 
23/02 23:00
 
 Berwick Rangers
Elgin City 
23/02 23:00
 
 Stirling Albion
Peterhead 
23/02 23:00
 
 Queens Park
Clyde 
23/02 23:00
 
 Annan Athletic
Albion Rovers 
23/02 23:00
 
 Edinburgh City
Cowdenbeath 
23/02 23:00
 
 Nairn County
Strathspey Thistle 
23/02 23:00
 
 Brora Rangers
Keith 
23/02 23:00
 
 Huntly
Clachnacuddin 
23/02 23:00
 
 Buckie Thistle
Fraserburgh 
23/02 23:00
 
 Turriff United
Forres Mechanics 
23/02 23:00
 
 Lossiemouth
Cove Rangers 
23/02 23:00
 
 Rothes
Formartine United 
23/02 23:00
 
 Deveronvale
Fort William 
23/02 23:00
 
 Inverurie Loco Works
Wick Academy 
23/02 21:00
 
 Radnik Surdulica
Crvena Zvezda 
23/02 21:00
 
 Partizan Belgrade
Proleter Novi Sad 
23/02 21:00
 
 Mladost Lucani
Backa Backa Palanka 
23/02 21:00
 
 FK Rad Beograd
Dinamo Vranje 
23/02 21:00
 
 Vojvodina
Radnicki Nis 
23/02 21:00
 
 Zemun
Macva Sabac 
23/02 21:00
 
 FK Napredak Krusevac
Spartak Subotica 
23/02 21:45
 
 NK Publikum Celje
Gorica 
23/02 23:00
 
 Krsko Posavlje
NK Olimpija Ljubljana 
23/02 23:00
 
 NK Triglav Kranj
NK Aluminij 
23/02 23:00
 
 Domzale
NK Rudar Velenje 
24/02 00:00
 
 NK Maribor
NK Mura 05 
23/02 21:30
 
 Real Kings
Maccabi 
23/02 21:30
 
 Uthongathi
Royal Eagles 
23/02 21:30
 
 Witbank Spurs
Richards Bay 
23/02 21:30
 
 Stellenbosch
Ts Sporting 
23/02 21:30
 
 Kaizer Chiefs FC
Maritzburg United 
23/02 22:30
 
 Polokwane City
Kaizer Chiefs FC 
24/02 00:00
 
 Bidvest Wits
Mamelodi Sundowns 
24/02 02:15
 
 Supersport United
Baroka 
24/02 02:15
 
 Orlando Pirates
AmaZulu 
24/02 02:30
 
 Fcbarcelona Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
24/02 02:30
 
 Vaidepenas Futsal
Catgas Energia Futsal 
24/02 02:30
 
 Levante Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
24/02 02:30
 
 Inter Movistar Futsal
Paruro Five Foot 
24/02 02:30
 
 Xota Navarra Futsal
Antequera Futsal 
24/02 02:30
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Palma Futsal 
24/02 02:30
 
 Caja Segovia Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
24/02 02:30
 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Peniscola Futsal 
23/02 18:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Fundacion Albacete Womens 
23/02 23:00
 
 Albacete
Real Oviedo 
24/02 01:00
 
 Gimnastic Tarragona
Cadiz 
24/02 03:00
 
 Alcorcon
Las Palmas 
24/02 03:30
 
 Osasuna
Zaragoza 
24/02 01:00
 
 Al Merreikh
Hilal Obayed 
23/02 21:00
 
 Karlstad BK
Ostersunds 
23/02 21:00
 
 IK Sirius
Halmstads 
23/02 21:00
 
 Hassleholms If
Djurgardens 
23/02 21:00
 
 Elfsborg
Ik Frej Taby 
23/02 23:00
 
 Osters IF
Malmo 
23/02 23:00
 
 Falkenbergs FF
Degerfors IF 
23/02 23:00
 
 Lugano
Young Boys 
23/02 23:00
 
 Thun
Grasshoppers 
23/02 23:00
 
 Zurich
Luzern 
24/02 00:00
 
 Rapperswil Jona
Schaffhausen 
24/02 00:30
 
 Kriens
Servette 
24/02 01:30
 
 Chiasso
Winterthur 
24/02 02:00
 
 Sion
St. Gallen 
24/02 02:00
 
 Neuchatel Xamax
Basel 
23/02 18:45
 
 Samut Sakhon
Lampang 
23/02 20:00
 
 Navy
Thailand Honda Fc 
23/02 21:00
 
 Sisaket
JL Chiangmai United 
23/02 18:45
 
 Chainat FC
Suphanburi FC 
23/02 19:00
 
 Ptt Rayong
Nakhon Ratchasima 
23/02 20:00
 
 Buriram United
Chonburi Shark FC 
23/02 18:30
 
 Boluspor
Adanaspor 
23/02 21:00
 
 Genclerbirligi
Umraniyespor 
23/02 21:30
 
 Hatta
Al Hamriyah 
24/02 00:00
 
 Al Oruba Uae
Dubba Al-Husun 
23/02 21:30
 
 Ajman
Ahli Al-Fujirah 
24/02 00:15
 
 Al Ain
Al Nasr Dubai 
23/02 20:00
 
 Illichivets
Olimpic Donetsk 
23/02 22:00
 
 Arsenal Kyiv
Desna Chernihiv 
23/02 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Zorya 
23/02 22:00
 
 Lviv
Chernomorets Odessa 
23/02 22:00
 
 Shakhtar Donetsk
PFC Oleksandria 
23/02 22:00
 
 Vorskla Poltava
Karpaty Lviv 
23/02 21:00
 
 Vorskla U21
Karpaty Lviv U21 
23/02 21:00
 
 Arsenal Kyiv U21
Desna Chernihiv U21 
24/02 03:00
 
 LALA
Carabobo 
24/02 04:00
 
 Metropolitanos
Portuguesa de Desportos 
24/02 05:00
 
 Aragua
Estudiantes Merida 
24/02 07:00
 
1 Trujillanos FC
Zulia 1
24/02 07:00
 
 Llaneros de Guanare
Atletico Venezuela 
24/02 07:00
 
 Deportivo Tachira
Monagas 
24/02 07:00
 
 Deportivo La Guaira
Estudiantes Caracas Sc 
24/02 07:00
 
 Deportivo Lara
Deportivo Anzoategui 
24/02 07:00
 
 Zamora Barinas
Mineros de Guayana 
24/02 07:00
 
 Academia Puerto Cabello
Caracas FC 
23/02 22:00
 
 Airbus
Rhyl FC 
23/02 22:00
 
 Gresford Athletic
Llanrhaeadr 
23/02 22:30
 
 Conwy United
Flint Town United 
23/02 22:30
 
 Penrhyncoch
Prestatyn Town FC 
23/02 22:30
 
 Denbigh Town
Porthmadog 
23/02 22:30
 
 Holyhead Hotspur
Guilsfield 
23/02 22:30
 
 Aberystwyth Town
Uwic Inter Cardiff 
23/02 22:30
 
 Carmarthen
Newi Cefn Druids 
23/02 22:30
 
 Llandudno
Llanelli 
24/02 03:30
 
 Barry Town Afc
Connahs Quay Nomads 
24/02 03:45
 
 Connahs Quay Nomads
Bala Town 
23/02 21:00
 
 Cukaricki
FK Vozdovac Beograd 
24/02 03:30
 
 Frosinone
AS Roma 
24/02 03:45
 
 Athletic Bilbao
Eibar