livescore - live soccer scores

LiveScore 22 Feb 2019

23/02 03:45
 
 Cardiff City
Watford 
23/02 03:45
 
 West Ham
Fulham 
23/02 04:00
 
 Espanyol
SD Huesca 
23/02 03:30
 
 AC Milan
Empoli 
23/02 03:30
 
 Werder Bremen
VfB Stuttgart 
23/02 02:00
 
 Dijon
Saint Etienne 
23/02 03:45
 
 Strasbourg
Lille 
22/02 20:30
 
 ADO Den Haag
Ajax Amsterdam 
22/02 20:30
 
 PSV Eindhoven
Feyenoord Rotterdam 
22/02 20:30
 
 Emmen
Vitesse Arnhem 
22/02 20:30
 
 Willem II
AZ Alkmaar 
23/02 03:00
 
 VVV Venlo
Heracles Almelo 
22/02 23:00
 
 Anderlecht
Club Brugge 
22/02 23:00
 
 St.-Truidense VV
Sporting Charleroi 
22/02 23:00
 
 Genk
Royal Antwerp 
23/02 03:30
 
 Gent
Standard Liege 
23/02 03:00
 
 Sporting Braga
Belenenses 
23/02 05:15
 
 Desportivo de Tondela
Porto 
23/02 03:45
 
 Dundee
Hibernian 
22/02 16:50
 
 Central Coast Mariners
Brisbane Roar 
22/02 18:30
 
 Cerezo Osaka
Vissel Kobe 
22/02 21:00
 
 Cs Constantine
El Ismaily 
23/02 01:00
 
 Skenderbeu Korca
KF Tirana 
22/02 22:00
 
 Usm El Harrach
Rc Kouba 
22/02 22:00
 
 Jsm Skikda
A Bou Saada 
22/02 22:00
 
 Mc Saida
Us Biskra 
22/02 22:00
 
 Mc Magra
Usm Blida 
23/02 00:00
 
 Mc El Eulma
Asm Oran 
23/02 02:00
 
 Sacachispas
Almirante Brown 
23/02 02:00
 
 Victoriano Arenas
Leandro N Alem 
23/02 02:00
 
 Ituzaingo
Ferrocarril Midland 
23/02 02:00
 
 El Porvenir
San Martin Burzaco 
23/02 02:00
 
 Sportivo Barracas
Deportivo Armenio 
23/02 02:00
 
 General Lamadrid
Sportivo Dock Sud 
23/02 02:00
 
 Claypole
Ca Atlas 
23/02 06:00
 
 Tigre
Patronato Parana 
23/02 08:10
 
 Lanus
Rosario Central 
23/02 08:10
 
 Colon
CA Banfield 
23/02 06:30
 
 Atletico Parana
Csyd Juventud Unida Gualeguaychu 
22/02 17:00
 
 Redlands United FC
Gold Coast Knights 
23/02 12:00
 
 Brunswick City
Werribee City Sc 
23/02 12:00
 
 Langwarrin
Northcote City 
23/02 12:00
 
 Moreland Zebras
North Geelong Warriors 
23/02 12:00
 
 Eastern Lions Sc
Fc Bulleen Lions 
22/02 16:45
 
 Hume City
Oakleigh Cannons 
22/02 16:45
 
 Melbourne Knights
Altona Magic 
22/02 17:15
 
 Pascoe Vale Sc
Bentleigh Greens 
22/02 17:30
 
 South Melbourne
Dandenong City Sc 
23/02 12:00
 
 Green Gully Cavaliers
Heidelberg United 
22/02 18:30
 
 Inglewood United
Perth SC 
22/02 20:30
 
 Sorrento
Stirling Lions 
23/02 02:30
 
 LASK Linz
Austria Wien 
23/02 02:10
 
 Blau Weiss Linz
SC Wiener Neustadt 
23/02 02:10
 
 FAC Team Fur Wien
SKU Amstetten 
23/02 02:10
 
 Austria Wien Youth
Kapfenberg Superfund 
23/02 02:10
 
 Lafnitz
WSG Wattens 
23/02 02:10
 
 Liefering
SV Horn 
23/02 03:00
 
 Tubize
Oud Heverlee 
23/02 03:30
 
 Westerlo
KVSK Lommel 
23/02 05:45
 
 Mirassol
Sao Bento 
23/02 07:00
 
 Sao Paulo
Red Bull Brasil 
23/02 07:00
 
 Ponte Preta
Ituano Sp 
23/02 07:00
 
 Botafogo Sp
Corinthians 
23/02 07:00
 
 Ferroviaria Sp
Oeste FC 
23/02 08:00
 
 Bragantino SP
Gremio Novorizontino 
23/02 07:00
 
 Xv De Piracicaba
Taubate 
22/02 23:30
 
 PFK Montana
Chernomorets Balchik 
23/02 07:00
 
 Csyd Barnechea
Puerto Montt 
23/02 07:00
 
 Deportes Temuco
San Luis Quillota 
23/02 07:00
 
 Union San Felipe
Huadiwei Sub 
23/02 07:00
 
 Rangers Talca
Cd Copiapo S.a. 
23/02 07:00
 
 Deportes Santa Cruz
Santiago Wanderers 
23/02 07:00
 
 Nublense
Cd Santiago Morning 
23/02 05:00
 
 Csd Antofagasta
Union Espanola 
23/02 07:30
 
 Colo Colo
Universidad de Concepcion 
22/02 19:05
 
 Hang Sai
Psp Macau 
23/02 03:00
 
 Real Santander
Tigres Zipaquira 
23/02 03:00
 
 Bogota
Llaneros de Guanare 
23/02 03:00
 
 Boyaca Chico
Deportivo Pereira 
23/02 03:00
 
 Cortulua
Fortaleza 
23/02 03:00
 
 Leones
Barranquilla 
23/02 03:00
 
 Real Cartagena
Deportes Quindio 
23/02 03:00
 
 Universitario De Popayan
Atletico Clube Purtugal 
23/02 03:00
 
 Orsomarso
Valledupar 
23/02 01:00
 
 Rudes
NK Rijeka 
23/02 01:00
 
 Thoi Lakatamias
Onisilos Sotiras 
23/02 01:00
 
 Aris Limassol
Anagenisis Dherina 
23/02 01:00
 
 Slovan Liberec
Dukla Praha 
23/02 02:00
 
 Aalborg BK
Sonderjyske 
23/02 08:15
 
 Deportivo Cuenca
Emelec 
22/02 21:00
 
 Haras El Hedoud
Misr Elmaqasah 
22/02 23:00
 
 Eastleigh
Barnet 
22/02 23:00
 
 Salford City
Sutton United 
22/02 20:00
 
 Birmingham U23
Colchester United U23 
22/02 22:00
 
 Fulham U23
Reading U23 
23/02 03:00
 
 Hull City U23
Swansea City U23 
23/02 03:00
 
 Wolves U23
Oxford U23 
23/02 03:00
 
 Southampton U23
North County U23 
23/02 01:00
 
 Bristol City U23
Coventry U23 
23/02 03:00
 
 Nottingham Forest U23
Leeds United U23 
23/02 01:00
 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Nomme United 
22/02 23:45
 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Flora Tallinn 2 
23/02 01:00
 
 Tartu Jk Maag Tammeka B
Nomme Jk Kalju Ii 
23/02 01:00
 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Vandra Jk Vaprus 
23/02 01:35
 
 Parnu Jk
Keila Jk 
23/02 01:00
 
 SJK Seinajoki
Kpv 
23/02 03:00
 
 Drancy
Entente Sannois 
23/02 01:00
 
 Schiltigheim
Stade Reims Ii 
23/02 03:00
 
 Bourg Peronnas
Marignane Gignac 
23/02 03:00
 
 Concarneau
Lyon la Duchere 
23/02 03:00
 
 Stade Lavallois MFC
Cholet So 
23/02 03:00
 
 Quevilly
Avranches 
23/02 03:00
 
 Rodez Aveyron
Dunkerque 
23/02 03:00
 
 Tours
Le Mans 
23/02 03:00
 
 Villefranche
Pau 
23/02 03:00
 
 Orleans US 45
Sochaux 
23/02 03:00
 
 Metz
Paris Fc 
23/02 03:00
 
 Nancy
Ajaccio GFCO 
23/02 03:00
 
 Ajaccio
Auxerre 
23/02 03:00
 
 Clermont Foot
Lorient 
23/02 03:00
 
 ES Troyes AC
Le Havre 
23/02 03:00
 
 Lens
Chamois Niortais 
23/02 03:00
 
 Stade Brestois
Grenoble 
23/02 03:00
 
 Red Star 93
Valenciennes 
23/02 03:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Chateauroux 
23/02 02:00
 
 VfR Aalen
SG Sonnenhof Grobaspach 
23/02 01:30
 
 Union Berlin
Arminia Bielefeld 
23/02 01:30
 
 Greuther Furth
Heidenheimer 
23/02 02:00
 
 SV Babelsberg 03
Lokomotive Leipzig 
23/02 02:30
 
 Bonner sc
RW Essen 
23/02 02:10
 
 HK Kopavog
Umf Afturelding 
23/02 03:00
 
 Fjolnir
Valur 
23/02 03:00
 
 Grotta Seltjarnarnes
Haukar 
22/02 19:30
 
 Shillong Lajong FC
Gokulam Kerala 
22/02 22:00
 
 Atletico De Kolkata
Mumbai City 
22/02 21:00
 
 Bali United
Persela Lamongan 
22/02 20:00
 
 Padideh Mashhad
Sepidroud Rasht 
22/02 20:00
 
 Nassaji Mazandaran
Foolad Khozestan 
22/02 20:00
 
 Mashin Sazi
Peykan 
22/02 20:30
 
 Esteghlal Khozestan
Sanat-Naft 
23/02 03:45
 
 Galway United
Shelbourne 
23/02 03:45
 
 Limerick FC
Longford Town 
23/02 03:45
 
 Athlone
Wexford Youths 
23/02 03:45
 
 Drogheda United
Cobh Ramblers 
23/02 03:45
 
 Cork City
Waterford United 
23/02 03:45
 
 UC Dublin UCD
Bohemians 
23/02 03:45
 
 Sligo Rovers
St. Patrick's 
23/02 04:00
 
 Shamrock Rovers
Derry City 
23/02 04:00
 
 Finn Harps
Dundalk 
22/02 21:00
 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
22/02 21:00
 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Kfar Saba 
22/02 21:00
 
 Hapoel Iksal
Hapoel Afula 
22/02 21:00
 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Bnei Lod 
22/02 23:00
 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Acco 
22/02 23:00
 
 Hapoel Natzrat Illit
Sektzia Nes Tziona 
22/02 23:00
 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ramat Gan FC 
22/02 23:00
 
 Hapoel Petah Tikva
Maccabi Ahi Nazareth 
22/02 21:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Rubi Shapira 
22/02 21:00
 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Asi Gilboa 
22/02 21:00
 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Kaukab 
22/02 21:00
 
 Ironi Nesher
Ironi Tiberias 
22/02 21:00
 
 Hapoel Jerusalem
Moadon Sport Tira 
22/02 21:00
 
 Hapoel Shfaram
Hapoel Herzliya 
22/02 21:00
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Maccabi Tzur Shalom 
22/02 21:00
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Azor 
22/02 21:00
 
 Hapoel Holon Yaniv
Beitar Kfar Saba Shlomi 
22/02 21:00
 
 Hapoel Mahane Yehuda
Maccabi Shaarayim 
22/02 21:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
As Ashdod 
22/02 21:00
 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Kfar Shalem 
23/02 04:00
 
 Hellas Verona
Salernitana 
22/02 23:00
 
 Al Aqaba Sc
Al-Jazeera (Jordan) 
22/02 23:00
 
 Al Salt
Al-Faisaly 
22/02 23:00
 
 AL-Sareeh
Al Hussein Irbid 
22/02 23:00
 
 Ramtha SC
Al Ahly 
22/02 23:00
 
 That Ras
Al-Baq'a 
22/02 23:00
 
 Al Wihdat Amman
Shabab AlOrdon 
23/02 00:25
 
 Al Shabab Kuw
Al Jahra 
22/02 21:55
 
 Al Kuwait SC
Al Fahaheel 
22/02 21:55
 
 Al-Qadsia
Kazma 
22/02 21:00
 
 Kelantan FA
Perlis 
22/02 21:00
 
 Misc Mifa
Kedah 
22/02 21:00
 
 Kuala Lumpur
Terengganu 
23/02 11:00
 
 Veracruz
Cruz Azul 
23/02 11:00
 
 Atlas
Tigres UANL 
23/02 09:00
 
 Atlante
Mineros De Zacatecas 
23/02 09:00
 
 Alebrijes De Oaxaca
Leones Univ Guadalajara 
23/02 09:00
 
 Cafetaleros De Tapachula
Csyd Dorados De Sinaloa 
23/02 09:00
 
 Uaem Potros
Atletico San Luis 
23/02 09:00
 
 Juarez
Celaya 
23/02 10:05
 
 Correcaminos Uat
Tampico Madero 
23/02 11:30
 
 Cimarrones De Sonora
Venados 
23/02 02:30
 
 Excelsior Barendrecht Womens
Rksv Achilles 29 Womens 
23/02 02:30
 
 Ajax Amsterdam Womens
Psv Eindhoven Womens 
23/02 02:30
 
 Ado Den Haag Womens
Zwolle Womens 
23/02 02:30
 
 Vv Alkmaar Womens
Sc Heerenveen Womens 
23/02 03:00
 
 Den Bosch
MVV Maastricht 
23/02 03:00
 
 Helmond Sport
Az Alkmaar 2 
23/02 03:00
 
 Cambuur Leeuwarden
Dordrecht 90 
23/02 03:00
 
 NEC Nijmegen
Almere City FC 
23/02 03:00
 
 Telstar
Jong Ajax Amsterdam 
23/02 03:00
 
 RKC Waalwijk
Volendam 
23/02 03:00
 
 Jong PSV Eindhoven
Roda JC Kerkrade 
23/02 03:00
 
 Twente Enschede
Eindhoven 
23/02 03:45
 
 Crusaders FC
Glenavon Lurgan 
23/02 11:00
 
 Team Wellington
Ba 
23/02 09:00
 
 Universitario de Deportes
Molinos El Pirata 
23/02 01:00
 
 Arka Gdynia
Piast Gliwice 
23/02 03:30
 
 Korona Kielce
Pogon Szczecin 
23/02 07:00
 
 Cracovia Krakow
Jagiellonia Bialystok 
23/02 07:00
 
 Slask Wroclaw
Zaglebie Lubin 
23/02 07:00
 
 Miedz Legnica
Wisla Plock 
22/02 20:00
 
 Chindia Targoviste
Cs Aerostar Bacau 
23/02 02:00
 
 Sepsi
Viitorul Constanta 
22/02 20:45
 
 Al Muzahmiyya
Al Suqoor Ksa 
22/02 20:55
 
 Al taqdom
Al Draih 
22/02 21:00
 
 Arar
Al Hait 
22/02 21:05
 
 Al Akhdoud
Al Riyadh 
22/02 21:10
 
 Afief
Al Arabi Ksa 
22/02 21:20
 
 Al Watani
Wajj 
22/02 20:55
 
 Al Taawon
Al Baten 
22/02 23:15
 
 Al Qadasiya
Al Shabab Ksa 
23/02 01:25
 
 Al Wehda Mecca
Uhud 
22/02 21:30
 
 Cape Umoya United
Tshakhuma Tm 
22/02 22:00
 
 Cape Town
Mbombela United 
22/02 22:00
 
 Pretoria Univ
Ajax Cape Town 
23/02 02:00
 
 Chippa United FC
Lamontville Golden Arrows 
22/02 22:00
 
 Jomo Cosmos
Ts Galaxy 
22/02 16:30
 
 Malaysia U22
Myanmar U22 
22/02 19:30
 
 Cambodia U22
Indonesia U22 
23/02 04:00
 
 Tenerife
Mallorca 
23/02 02:00
 
 Assyriska Turab Ik Jkp
IFK Norrkoping 
23/02 03:00
 
 Vaduz
Aarau 
23/02 03:00
 
 Wil 1900
Lausanne Sports 
22/02 20:00
 
 Udon Thani
Ubon Umt United 
22/02 20:00
 
 Ayutthaya Fc
BEC Tero Sasana 
22/02 20:00
 
 Air Force Central
Nong Bua Lamphu 
22/02 20:00
 
 Bangkok Glass
Khonkaen FC 
22/02 20:00
 
 Rayong
Kasetsart 
22/02 20:00
 
 Army United
Customs Department FC 
22/02 21:00
 
 Ratchaburi FC
Trat Fc 
23/02 00:00
 
 Istanbulspor
Hatayspor 
23/02 00:00
 
 Balikesirspor
Afjet Afyonspor 
22/02 21:25
 
 Al Taawon
Al Khaleej 
22/02 23:00
 
 Masfut
Masafi 
23/02 00:00
 
 Al Arabi Uae
Al Thaid 
22/02 21:30
 
 Dabba Al-Fujairah
Emirate 
22/02 21:30
 
 Ittihad Kalba
Al-Dhafra 
22/02 22:00
 
 Al-Wasl
Al Wehda UAE 
23/02 00:15
 
 Al-Sharjah
Al Ahli Dubai 
22/02 18:00
 
 Dynamo Kyiv U21
Zorya U21 
22/02 18:00
 
 Shakhtar Donetsk U21
Pfc Oleksandria U21 
22/02 21:00
 
 Mariupol U21
Olimpic Donetsk U21 
22/02 21:00
 
 Lviv U21
Chernomorets Odessa U21 
23/02 03:30
 
 Holywell
Buckley Town 
23/02 03:45
 
 Bangor City FC
Ruthin Town 
23/02 03:45
 
 Bala Town
Newtown 
23/02 03:45
 
 Caernarfon
The New Saints 
23/02 03:30
 
 Goytre United
Penybont 
23/02 03:30
 
 Taffs Well
Afan Lido 
23/02 03:30
 
 Ammanford
Undy Athletic 
23/02 03:30
 
 Cwmamman United
Cambrian Clydach 
23/02 03:30
 
 Cwmbran Celtic
Goytre Afc 
23/02 03:30
 
 Llantwit Major
Ton Pentre 
23/02 03:30
 
 Pontypridd
Briton Ferry Athletic 
23/02 03:30
 
 Port Talbot
Haverfordwest County 
23/02 03:45
 
 Cabinteely
Bray Wanderers 
23/02 04:30
 
 Utc Cajamarca
Carlos Manucci