livescore - live soccer scores

LiveScore 20 Feb 2019

21/02 04:00
FT 
 Schalke 04
Manchester City 1
21/02 04:00
FT 
 Atletico Madrid
Juventus 
21/02 01:00
FT 
1 Sevilla
Lazio 1
21/02 02:00
FT 
 Bordeaux
Guingamp 
21/02 04:00
FT 
 PSG
Montpellier 
21/02 03:45
FT 
 Derby County
Millwall 
21/02 06:15
FT 
 Talleres Cordoba
Palestino 
21/02 08:30
FT 
 Defensor
Atletico-MG 
21/02 08:30
FT 
 Defensa Y Justicia
Botafogo 1
20/02 20:00
FT 
 Dynamo Kyiv U19
Juventus U19 
20/02 21:00
AET 
 Midtjylland U19
AS Roma U19 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-2]
20/02 23:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Lyon U19 
20/02 23:00
FT 
 Montpellier U19
Benfica U19 
20/02 14:00
FT 
 Erchim
Ryomyong Sc 
20/02 16:00
FT 
 Alay Osh
Ahal 
20/02 18:00
FT 
 Colombo
Transport United 1
21/02 09:00
FT 
 Marathon
Santos Laguna 
21/02 09:00
FT 
 Atletico Pantoja
New York Red Bulls 
21/02 11:00
FT 
 Alianza San Salvador
Monterrey 
21/02 09:00
FT 
 Juarez
Puebla 
21/02 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Chivas Guadalajara 
21/02 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Queretaro 
21/02 11:00
FT 
 Pumas UNAM
Leones Univ Guadalajara 
21/02 04:30
FT 
 General Lamadrid
Villa San Carlos 
21/02 05:00
FT 
1 Deportivo Armenio
Deportivo Merlo 
21/02 05:00
FT 
 Deportivo Laferrere
El Porvenir 
21/02 05:00
FT 
 San Martin Burzaco
Ituzaingo 
21/02 05:00
FT 
 Canuelas
Berazategui 1
21/02 05:00
FT 
 Leandro N Alem
Excursionistas 
21/02 05:25
FT 
 Ferrocarril Midland
Central Cordoba De Rosario 
21/02 08:00
FT 
 Boca Juniors
Atletico Tucuman 
20/02 20:00
FT 
 Boca Juniors Reserve
Atletico Tucuman Reserve 
20/02 20:00
FT 
1 Defensores De Belgrano Reserves
Villa Dalmine Reserves 
20/02 20:00
FT 
 Ferro Carril Oeste Reserves
Temperley Reserves 
20/02 20:00
FT 
 Platense Reserves
Sarmiento Junin Reserve 
21/02 05:00
FT 
1 Chacarita Juniors Reserves
Deportivo Moron Reserves 1
21/02 05:00
FT 
 Almagro Reserves
Quilmes Reserves 1
21/02 05:00
FT 
 Arsenal De Sarandi Reserves
Ca Brown De Adrogue Reserves 1
21/02 05:00
FT 
 Nueva Chicago Reserves
Los Andes Reserves 
20/02 16:30
FT 
 Indonesia U22
Malaysia U22 
20/02 19:30
FT 
 Cambodia U22
Myanmar U22 
20/02 23:30
FT 
 Al-shabbab
Malkia 
20/02 17:15
FT 
 Wari Club
Abahani Limited 1
20/02 16:00
FT 
 Slavia Mozyr
Volna Pinsk 
21/02 03:00
FT 
 Club Guabira
Always Ready 
21/02 03:00
FT 
 Club Guabira
Club Always Ready 
21/02 06:30
FT 
1 Real Potosi
Nacional Potosi 
21/02 06:30
FT 
 Real Potosi
Nacional Potosi 
21/02 08:30
FT 
 Aurora
Bolivar 
21/02 08:45
FT 
 Royal Pari
Blooming 
21/02 07:30
FT 
 America Natal Rn
ABC 
21/02 07:30
FT 
 Juazeirense Ba
Fluminense De Feira Ba 
21/02 07:00
FT 
1 Brusque
Metropolitanos 
21/02 07:00
FT 
 Ceara
Guarany Ce 
21/02 08:30
 
 Floresta CE
Horizonte CE 
21/02 07:30
FT 
 Perilima Pb
Botafogo PB 1
21/02 06:15
FT 
 Luverdense
Figueirense (SC) 
21/02 08:30
FT 
 Corinthians
Avenida Rs 
21/02 08:30
AET 
 Santa Cruz
Nautico (PE) 
90min [1-1], Penalty [4-2], Santa Cruz win
21/02 08:30
FT 
 Serra
Vasco da Gama 
20/02 18:15
FT 
 Dunav Ruse
Vereya 
20/02 20:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Septemvri Simitli 
20/02 23:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Levski Sofia 
20/02 19:05
 
 Chao Pak Kei
Benfica De Macau 
21/02 09:00
FT 
 Deportes Tolima
Atletico Junior Barranquilla 
21/02 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Universitario De Popayan 1
21/02 07:00
FT 
 Deportivo Pereira
Orsomarso 
21/02 04:05
FT 
1 Ad Cariari Pococi
Puerto Golfito 
21/02 04:30
FT 
1 Municipal Turrialba
Ad Escazucena 1
21/02 05:00
FT 
 Santa Rosa
Puntarenas 
21/02 05:00
FT 
2 Curridabat
CS Uruguay De Coronado 
21/02 05:00
FT 
 Ad Guanacasteca
Futbol Consultants Moravia 
21/02 05:00
FT 
 Sporting San Jose
Aserri 
21/02 10:00
FT 
1 Municipal Liberia
Ad Cartagena 
20/02 21:00
FT 
 Kustosija
Dinamo Zagreb 2 
20/02 21:00
FT 
1 Ethnikos Achnas
Karmiotissa Pano Polemidion 
20/02 22:00
FT 
 AEL Limassol
Ermis Aradippou 
20/02 23:00
FT 
 AEP Paphos
E.N.Paralimni 
21/02 00:00
FT 
 Doxa Katokopias
APOEL Nicosia 
21/02 02:00
FT 
 Kolding Bk Womens
Thisted Fc Womens 
20/02 21:00
FT 
 Smouha SC
Arab Contractors 
20/02 23:30
FT 
 Talaea Ei Gaish
El Zamalek 
21/02 02:00
FT 
 Al Ahly
El Dakhleya 
21/02 06:30
FT 
 Santa Tecla
Turin Fesa 
21/02 03:45
FT 
 Darlington
Brackley Town 
21/02 03:00
FT 
 Manchester City Womens
Everton Fc Womens 
21/02 03:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Bristol Academy Womens 
21/02 03:30
FT 
 Reading Womens
West Ham United Womens 
21/02 03:30
FT 
 Arsenal Womens
Yeovil Town Womens 
21/02 03:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Bristol Academy Womens 
21/02 03:30
FT 
 Reading Womens
West Ham United Womens 
21/02 03:30
FT 
 Arsenal Womens
Yeovil Town Womens 
21/02 03:45
FT 
 Brighton Ha Womens
Birmingham Womens 
21/02 03:45
FT 
 Brighton Ha Womens
Birmingham Womens 
21/02 03:00
FT 
 Sheffield United Womens
Manchester United Womens 
21/02 03:30
FT 
1 Aston Villa Womens
Charlton Athletic Womens 
21/02 03:30
FT 
 Millwall Womens
London Bees Womens 
21/02 03:45
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
Leicester City Womens 
21/02 03:45
FT 
 Farnborough Town
Metropolitan Police 
21/02 03:00
FT 
 Arras
Lille B 
21/02 01:30
FT 
 Paris Womens
Lyonnais Womens 
21/02 02:00
FT 
 Sgs Essen Am Womens
Sv Meppen Womens 
20/02 21:00
FT 
 Anagennisi Giannitsa
Veria 
21/02 09:00
FT 
 Coban Imperial
Deportivo San Pedro 
20/02 18:30
 
 Eastern (r)
Lee Man Reserves 
20/02 18:30
 
 Yuen Long Reserve
Bc Glory Sky Reserves 
20/02 20:30
 
 R F Reserves
Kitchee R 
20/02 21:00
FT 
 Soroksar
Andrashida Sc 
20/02 21:00
FT 
 Budaorsi Sc
Kaposvar 
20/02 21:00
FT 
 Duna Tisza
Budapest Honved 
20/02 21:00
FT 
 Taksony Se
Mol Fehervar 
20/02 22:00
FT 
 Puskas Akademia
Paksi SE 
21/02 00:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Szombathelyi Haladas 
21/02 01:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Varda Se 
20/02 20:00
FT 
 Diosgyor Vtk U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
21/02 03:00
FT 
 Keflavik
Hafnarfjordur FH 
20/02 22:00
FT 
1 Northeast United
Pune City 
20/02 16:00
FT 
 Perseru Serui
PSM Makassar 
20/02 20:00
FT 
1 Pss Sleman
Pusamania Borneo 1
20/02 23:00
FT 
 Esteghlal Tehran
Pars Jonoubi Jam 
20/02 19:30
FT 
 Al-Hudod
Al Bahri 
20/02 21:45
FT 
 Al Zawraa
Al Diwaniya 
20/02 21:00
 
 Bnei Mamba Golan
Ironi Bnei Kabul 
20/02 21:30
FT 
 Virtus Entella
Pistoiese 
20/02 21:30
 
 Olbia
Robur Siena Ssd 
20/02 21:30
FT 
1 Cuneo
Lucchese 
20/02 21:30
FT 
 Us Siracusa
Viterbese 
20/02 21:30
FT 
 Ghivizzano
Uc Sinalunghese 
20/02 21:30
FT 
 Sestri Levante
Savona 
20/02 21:30
FT 
 Us Levico Terme
Tamai 
20/02 23:30
FT 
 Wac Dadjame
Asec Mimosas 
20/02 21:00
FT 
 Gor Mahia
Weston Shitima 
20/02 22:00
FT 
 Salam Zgharta
Al-Nejmeh 
21/02 06:00
FT 
 Lobos Buap Womens
Club America Womens 
20/02 22:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Wydad Casablanca 
20/02 22:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Renaissance Sportive de Berkane 
20/02 23:00
FT 
 El Kanemi Warriors
Heartland 
20/02 23:00
FT 
 Akwa United
Ifeanyi Ubah 
20/02 23:00
FT 
 Kwara United
Niger Tornadoes 
20/02 23:00
FT 
 Enugu Rangers International
Wikki Tourist 
20/02 23:00
FT 
 Mfm
Sunshine Stars 
20/02 23:00
FT 
 Bendel Insurance
Rivers United 
20/02 23:00
FT 
 Lobi Stars
Remo Stars 
20/02 23:00
FT 
 Nasarawa United
Yobe Desert Stars 
20/02 23:00
FT 
 Gombe United
Go Round Omoku 1
20/02 23:00
FT 
 Plateau United
Kada City 1
20/02 23:00
FT 
 Kano Pillars
Abia Warriors 
20/02 21:20
 
1 Alrstak
Al Oruba Sur 1
20/02 21:20
FT 
 Al Rustaq
Al Oruba Sur 
20/02 21:30
FT 
 Saham
Sohar Club 
20/02 22:30
FT 
 Sur Club
Al Nasr(OMA) 
20/02 23:45
FT 
 Mrbat
Dhofar 
21/02 09:00
AET 
 Sd Panama Oeste
Alianza Pan 1
90min [0-0], Penalty [5-4], Sd Panama Oeste win
21/02 09:00
FT 
 Adamson Falcons
Ust Growling Tigers 
20/02 16:00
AET 
1 Mordovia Saransk
Khimki 
90min [0-0], Penalty [1-4], Khimki win
20/02 18:45
FT 
 FK Tyumen
Spartak Moscow II 
20/02 21:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Spartak Tambov 
21/02 00:15
AET 
 Rotor Volgograd
Avangard 
90min [1-1], Penalty [3-4], Avangard win
20/02 18:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
FK Zvezda Ryazan 
20/02 21:30
FT 
 Kiyovu
Kirehe 
20/02 20:45
FT 
 Al Shoalah
Dhamk 
20/02 20:50
FT 
 Al Rbeea
Al Qaisoma 
20/02 20:55
FT 
 Al Jabalain
Al Khaleej Club 
20/02 21:05
FT 
 Abha
Al Adalh 
20/02 23:15
FT 
 Al Nojoom
Al Ansar 
21/02 03:45
FT 
 Queens Park Reserves
Albion U20 
21/02 03:45
FT 
 Glasgow Rangers
Kilmarnock 1
21/02 01:30
FT 
 Supersport United
Orlando Pirates 
21/02 02:30
FT 
 Winterthur
Rapperswil Jona 
20/02 21:00
FT 
 Mbeya City
Tanzania Prisons 
20/02 21:00
 
 Mbao
Young Africans 
20/02 21:00
FT 
 Kmc
Mtibwa Sugar 
20/02 21:00
FT 
 Stand United
Lipuli 
20/02 21:30
 
 Bul
Sc Villa 
20/02 21:30
FT 
 Ndejje University
Tooro United 
20/02 21:30
 
 Mbarara City
Onduparaka 
21/02 04:00
FT 
 Carabobo
Atletico Venezuela 
20/02 14:30
FT 
 Phu Yen U19
Khatoco Khanh Hoa U19 
20/02 15:30
FT 
 Song Lam Nghe An U19
SHB Da Nang U19 
20/02 16:00
FT 
 Tay Ninh U19
TPHCM U19 
20/02 16:00
FT 
 Binh Dinh U19
Hoang Anh Gia Lai U19 
20/02 16:00
FT 
 Nam Dinh U19
Pho Hien U19 
20/02 16:00
FT 
 Than Quang Ninh U19
Viettel U19 
20/02 16:30
FT 
 Dong Nai U19
Lam Dong U19 
20/02 17:45
FT 
 Ha Tinh U19
Huda Hue U19 
20/02 18:00
 
 Binh Duong U19
Ben Tre U19 
20/02 18:10
FT 
 Dong Tam Long An U19
An Giang U19 
20/02 12:00
FT 
 Incheon United
Busan Transportation 
20/02 16:00
 
 Sydney Olympic
Guangzhou R&F 
20/02 16:10
FT 
 Wellington Catholic Gym
Veniza Virar 
20/02 16:30
FT 
 APIA Leichhardt Tigers
Sydney United 
20/02 17:00
FT 
 Cyprus U19
Hungary U19 
20/02 17:20
FT 
 Zvezda St Petersburg
Leningradets 
20/02 18:00
FT 
 Torpedo Minsk
Vigvam Smolevichy 
20/02 18:00
FT 
 Wigry Suwalki
Mlks Znicz Biala Piska 
20/02 18:15
FT 
 Intelenet Global Service
Income Tax Mumbai 
20/02 18:20
FT 
 Dempo SC
Guardian Angel 
20/02 19:00
FT 
 Gomel
Krumkachy 
20/02 19:00
FT 
 FK Bezanija
Bsk Batajnica 
20/02 19:00
FT 
 Merani Martvili
Guria Lanchkhuti 
20/02 20:00
FT 
 Jerv
Start Kristiansand 
20/02 20:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Indjija 
20/02 20:30
FT 
 Kamaz
Chernomorets Novorossiysk 
20/02 20:30
FT 
 Odra Opole
Slutsksakhar Slutsk 
20/02 20:30
FT 
 Legion Dynamo
Spartak Nalchik 
20/02 21:00
FT 
 Karadjordje Topola
Becej 
20/02 21:00
FT 
 PFC Sochi
Sokol 
20/02 21:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Javor Ivanjica 
20/02 21:30
FT 
 Struga Trim Lum
Vlazrimi Kicevo 
20/02 22:00
FT 
 Arendal
Sandnes Ulf 
20/02 22:00
FT 
 LKS Lodz
Torpedo Zhodino 
20/02 22:00
FT 
 Isloch Minsk
Zhetysu Taldykorgan 
20/02 22:30
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Dinamo Batumi 
20/02 22:30
FT 
 GKS Tychy
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
20/02 23:00
FT 
 Odd Grenland
Mjondalen 
20/02 23:00
FT 
 NK Triglav Kranj
Bleid 
20/02 23:30
FT 
 UD Marbella
Tromso IL 
21/02 00:00
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Nove Mesto 
21/02 00:00
FT 
 PFC Oleksandria
Obolon Kiev 
21/02 00:15
FT 
 KFUM Oslo
Oppsal 
21/02 00:30
FT 
 Avarta
Karlslunde If 
21/02 01:00
FT 
 Pisek
Stechovice 
21/02 01:15
FT 
 Sv Kuchl
FC Berg 
21/02 01:30
AET 
 Inter Milan U20
Torino U19 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [2-4], Torino U19 win
21/02 02:00
FT 
 Wiener Sportklub
Langenrohr 
21/02 02:00
FT 
 Gorodeya
Cs Petrocub 
21/02 02:30
FT 
 IFK Uddevalla
Ifk Amal 
21/02 03:45
FT 
 Colney Heath
Bamber Bridge 
21/02 05:20
FT 
 Cd Puerto Quito
Liga Dep. Universitaria Quito 1
21/02 05:30
FT 
 New York City
Minnesota United 
21/02 06:00
FT 
 Charleston Battery
Columbus Crew 
21/02 06:00
FT 
1 Ec Iranduba
Penarol Am 
21/02 06:30
FT 
 Atletico Paranaense
Guarani CA 
21/02 08:00
FT 
 DC United
Philadelphia Union 
21/02 08:00
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Montreal Impact 
21/02 08:15
FT 
 Sul America Ec
Fast Clube/am 
21/02 08:30
FT 
 Orlando City
New England Revolution 
21/02 08:30
FT 
 Chicago Fire
Cincinnati 
21/02 11:30
FT 
 Seattle Sounders
Nacional Montevideo