livescore - live soccer scores

LiveScore 19 Feb 2019

20/02 04:00
FT 
 Liverpool
Bayern Munich 
20/02 04:00
FT 
 Lyon
Barcelona 
20/02 03:45
FT 
 Queens Park Rangers
West Bromwich 
20/02 08:30
 
 Melgar
Caracas FC 
20/02 08:30
 
 Chapecoense
Union La Calera 
19/02 15:30
FT 
 Shandong Luneng
Hà Nội FC 
19/02 18:00
AET 
 Sanfrecce Hiroshima
Chiangrai United 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3], Sanfrecce Hiroshima win
19/02 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Newcastle Jets 
19/02 18:30
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Perak 
19/02 23:00
FT 
 Al Nasr Dubai
Pakhtakor Tashkent 
19/02 23:00
FT 
 Al-Nasr Riyadh
AGMK 
19/02 23:00
FT 
 Al Rayyan
Saipa 
19/02 23:00
FT 
 Al-Gharafa
Zob Ahan 
19/02 21:00
AET 
 Dinamo Zagreb U19
Lokomotiv Moscow U19 
90min [1-1], Penalty [5-4], Dinamo Zagreb U19 win
19/02 23:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin U19
PSG U19 
20/02 01:00
FT 
1 Paok Saloniki U19
Tottenham Hotspur U19 
20/02 01:00
FT 
 Chelsea U19
Monaco U19 
20/02 09:00
 
 Deportivo Saprissa
Tigres UANL 
20/02 09:00
 
 Ca Independente
Toronto 
20/02 09:00
 
 Necaxa
Atletico San Luis 
20/02 09:00
 
 Correcaminos Uat
Morelia 
20/02 11:05
 
 Club Tijuana
Pachuca 
20/02 00:00
FT 
 Usm Annaba
Es Setif 
20/02 00:45
FT 
 Cr Belouizdad
Na Hussein Dey 
20/02 05:00
 
 Talleres Rem De Escalada
UAI Urquiza 1
20/02 08:05
 
 Quilmes
Chacarita Juniors 
20/02 05:00
 
 Yupanqui
Argentino De Rosario 2
20/02 07:00
 
1 Rivadavia Lincoln
Ca 9 De Julio Rafaela 
19/02 16:30
FT 
 Philippines U22
Thailand U22 
19/02 19:30
FT 
 Timor Leste U22
Vietnam U22 
19/02 15:15
FT 
 Fakirapool Young Mens Club
Feni Sc 
19/02 17:00
FT 
 Team Bjmc
Bashundhara Kings 
19/02 17:25
 
 T T Club
Bangladesh Police Club 
19/02 18:00
 
 Rahmatgonj Mfs
Muktijoddha Skc 1
20/02 06:15
 
 Londrina (PR)
Parana 
19/02 18:30
FT 
 Slavia Sofia
Cherno More Varna 
19/02 21:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Botev Plovdiv 1
19/02 23:30
FT 
 CSKA Sofia
Botev Vratsa 
20/02 08:30
 
 Deportivo Cali
Union Magdalena 
19/02 22:00
FT 
1 El Gounah
Pyramids 1
20/02 03:45
FT 
 Sutton United
Barnet 
20/02 03:45
FT 
 Boreham Wood
Wrexham 
20/02 03:45
FT 
 Ebbsfleet United
Hartlepool United FC 
20/02 03:45
FT 
 AFC Fylde
Havant and Waterlooville 
20/02 03:45
 
 Maidstone United
Halifax Town 
20/02 03:45
FT 
 Ashton United
AFC Telford United 
20/02 03:45
FT 
 Altrincham
Spennymoor Town 
20/02 03:45
FT 
 Stockport County
Southport FC 
20/02 03:45
FT 
 Woking
Hemel Hempstead Town 
20/02 03:45
FT 
 Accrington Stanley
Oxford United 
20/02 03:45
FT 
 Portsmouth
Bristol Rovers 
20/02 03:45
FT 
 Sunderland
Gillingham 
20/02 03:45
FT 
 Barnsley
Burton Albion 
20/02 03:45
FT 
 Rochdale
AFC Wimbledon 
20/02 03:45
FT 
 Notts County
Newport County 
20/02 03:45
FT 
 Cheltenham Town
Cambridge United 1
20/02 03:45
FT 
 Oldham Athletic
Morecambe 
20/02 03:45
FT 
 Port Vale
Tranmere Rovers 
20/02 03:45
FT 
1 Workington
Witton Albion 
19/02 21:00
FT 
 Afc Wimbledon Reserve
Peterborough United Reserve 
19/02 21:00
 
 Mansfield Town Reserve
Doncaster Reserve 
19/02 22:00
FT 
 Cheltenham Am
Forest Green Rovers R 
20/02 03:45
FT 
 Whitehawk
Burgess Hill Town 
20/02 03:45
FT 
 Wingate Finchley
Bishop's Stortford 1
20/02 03:30
FT 
 Hartley Wintney
Walton Casuals 
20/02 03:45
FT 
 Chesham United
Basingstoke Town 
20/02 03:45
FT 
1 Kings Langley
Salisbury City 
20/02 03:45
FT 
1 Staines Town
Tiverton Town 1
20/02 03:00
FT 
 Sheffield United U23
Sheffield Wed U23 
20/02 03:45
FT 
 Rushden&Diamonds
Stratford Town 
19/02 23:00
FT 
 HJK Helsinki
Honka 
20/02 01:30
FT 
 Ajka
Debreceni VSC 
19/02 20:00
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
PSIS Semarang 
19/02 18:45
FT 
 Gol Gohar
Malavan 
19/02 18:45
FT 
 Shahrdary Arak
Navad Urmia 
19/02 18:45
FT 
 Baderan Tehran
Khouneh Be Khouneh 
19/02 18:45
FT 
 Mes Krman
Qashqai Shiraz 
19/02 18:45
FT 
 Oxin Alborz
Shahin Bushehr 
19/02 18:45
FT 
1 Persepolis Pakdasht
Mes Rafsanjan 
19/02 19:15
FT 
 Shahrdari Mahshahr
Karoun Ahvaz 
20/02 04:00
FT 
 Larkview Boys
Corduff 
19/02 21:00
FT 
 Bnei Majdal Krum United
Achva Kfar Manda 
19/02 21:00
FT 
 Maccabi Nujeidat Ahmed
Bnei Baqa United 
20/02 00:00
 
 Hapoel Raanana Roei U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 
19/02 20:30
FT 
 Al Tora
Sahab Sc 
19/02 20:30
FT 
 Al Wehda
Dar Al Dawaa 
19/02 21:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Mornar 
19/02 21:00
FT 
 Lovcen Cetinje
FK Sutjeska Niksic 
19/02 21:00
FT 
 OFK Petrovac
Grbalj Radanovici 
19/02 21:00
FT 
 Rudar Pljevlja
Zeta 
19/02 21:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
Ofk Titograd 
19/02 21:00
 
 Heracles Almelo Reserves
Twente Enschede Am. 1
19/02 21:30
FT 
 Al-Suwaiq Club
AL-Nahda 
20/02 00:15
FT 
 Mjees
Al Shabab Oma 
20/02 00:30
 
 Oman Club
Muscat 
19/02 18:30
 
 Club General Diaz Reserves
Deportivo Capiata Reserves 
19/02 18:30
 
 Nacional Asuncion Reserve
Sol De America Reserves 
19/02 23:00
FT 
 Al Arabi Doha R
Al Ahli Doha U23 
19/02 23:00
FT 
 Al Kharitiyath Sc U23
Al Khor Sc U23 
20/02 01:15
 
 Al Sailiya U23
Al Duhail U23 
19/02 21:30
FT 
 Rayon Sports
Etincelles 
19/02 21:30
 
 Bugesera
Marines 
19/02 21:30
FT 
 Police Kibungo
Muhanga 
19/02 20:50
FT 
1 Al Mojzel
Al Tai 
19/02 20:50
FT 
 Al Washm
Al Kawkab 
19/02 21:10
FT 
 Al Orubah
Hajer 
19/02 23:15
FT 
 Al Jeel
Al Ameade 1
19/02 23:15
FT 
 Al Nahdha
Najran 
19/02 21:30
FT 
 Dundee United U20
Hamilton U20 1
19/02 22:00
FT 
1 Greenock Morton U20
St Johnstone U20 
20/02 03:45
 
 East Kilbride U20
Airdrieonians Reserves 
20/02 03:45
FT 
 East Kilbride Reserves
East Stirlingshire U20 
20/02 04:00
 
 Livingston U20
Raith Rovers U20 
20/02 03:45
FT 
 Cowdenbeath
Albion Rovers 
20/02 03:45
AET 
 Inverness C.T.
Ross County 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-4], Inverness C.T. win
20/02 02:00
FT 
 Teunhueth
Toure Kunda Footpro 
20/02 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Polokwane City 
20/02 01:15
FT 
 Skiljebo SK
Vasteras IK 
19/02 21:00
FT 
 African Lyon
Simba Sports Club 
19/02 21:00
 
 Ruvu Shooting
Kagera Sugar 
19/02 21:05
 
 Mwadui
Biashara United 
19/02 14:00
 
 Ubon Umt U19
Nakhon Ratchasima U19 
19/02 14:00
FT 
 Chayaphum U19
Yasothon U19 
19/02 16:00
FT 
 Sports Association Khon Kaen U19
Khon Kaen U19 
19/02 20:00
FT 
 Racing Club De Montevideo Reserves
Ca Cerro Reserve 
19/02 21:00
 
 Rampla Juniors Reserves
Progreso Reserves 
19/02 21:00
FT 
 Juventud De Las Piedras Reserves
Atletico Fenix Reserves Rur 
20/02 03:00
 
 Boston River Reserve
Plaza Colonia Reseves 
20/02 03:00
FT 
1 Wanderers Reserve
Ca River Plate Reserves 
20/02 07:00
 
 Cerro Largo Reserves
Danubio Reserves 
19/02 16:00
FT 
 Dinamo Moscow
Irtysh Pavlodar 
19/02 16:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Kolding IF 
19/02 16:25
FT 
 Nam Dinh
Ha Tinh 
19/02 19:00
FT 
 Trakai
Nevezis 
19/02 19:00
FT 
 Ayutthaya United
Changchun YaTai 
19/02 19:30
FT 
 Bukovyna Chernivtsi
Prykarpattya Ivano Frankivsk 
19/02 20:00
FT 
 KuPS
Nest-Sotra 
19/02 20:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Thisted 1
19/02 21:00
FT 
 Lou Gansike Sol
Dinamo Tbilisi 1
19/02 21:30
FT 
 Tunisia U23
Algeria U23 
19/02 21:30
FT 
 St.-Truidense VV
Malawi U23 
19/02 21:30
FT 
 Zapresic
Varteks Varazdin 
19/02 22:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Borac Banja Luka 1
19/02 22:00
FT 
 Dinamo Moscow
Ordabasy 
19/02 22:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Okzhetpes 
19/02 22:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Spartak Moscow 
19/02 22:00
FT 
 Bytovia Bytow
Karpaty Lviv 
19/02 22:25
FT 
 Olympia Savyntsi
Zorya Reserves 1
19/02 22:30
FT 
 Rubin Kazan
Tobol Kostanai 
19/02 22:30
FT 
 Ufa
Lokomotiv Tbilisi 
19/02 23:00
FT 
 Valerenga
Jk Nomme Kalju 
20/02 00:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Inter Bratislava 1
20/02 00:45
FT 
 Wolfsberger Ac Amateur
ATSV Wolfsberg 
20/02 01:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
CSKA Moscow 
20/02 01:00
FT 
 Osters IF
Karlskrona 
20/02 01:00
FT 
 Bad Radkersburg
Su Straden 
20/02 01:00
FT 
 Galanta
Vydrany 
20/02 01:00
FT 
 Team Wiener Linien
Asv Spratzern 
20/02 01:30
FT 
 Sv Stegersbach
Luders Dov 
20/02 02:00
FT 
 Tvaakers IF
Ljungskile SK 
20/02 02:00
FT 
 Ismaning
Tsv Buchbach 
20/02 02:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
Union Edelweiss 
20/02 02:00
FT 
 Asv St Martin An Der Raab
Ufc Fehring 
20/02 02:30
FT 
 VfR Garching
Sv Turkgucu Ataspor