livescore - live soccer scores

LiveScore 18 Feb 2019

19/02 04:00
FT 
 SD Huesca
Athletic Bilbao 
19/02 03:30
FT 
 AS Roma
Bologna 
19/02 03:30
FT 
 Nurnberg
Borussia Dortmund 
19/02 03:30
FT 
 Chelsea
Manchester United 
19/02 04:15
FT 
 Aves
Benfica 1
19/02 04:00
FT 
1 Defensores De Cambaceres
Puerto Nuevo 1
19/02 06:00
FT 
 Argentinos Juniors
Estudiantes 
19/02 08:10
FT 
 Racing Club
Godoy Cruz 
18/02 20:00
FT 
 Talleres Remedios Reserves
Huracan Reserves 
18/02 20:00
FT 
 Banfield Reserves
River Plate R 
18/02 20:00
FT 
1 Argentinos Jrs Reserves
Estudiantes Lp Reserves 
18/02 20:00
FT 
 Racing Club Reserves
Godoy Cruz Reserves 1
18/02 20:00
FT 
 Gimnasia Lp Reserves
Defensa Y Justicia Reserves 
19/02 08:00
FT 
 Boca Unidos
Sarmiento Resistencia 1
19/02 08:00
FT 
 Villa Mitre
Gimnasia C Uruguay 
19/02 08:00
FT 
 Sportivo Baradero
General Rojo 1
19/02 08:05
 
 Ah Zapla
Juventud Antoniana 1
18/02 16:30
FT 
 Myanmar U22
Indonesia U22 
18/02 19:30
FT 
 Cambodia U22
Malaysia U22 1
18/02 17:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
Manningham United Blues 
18/02 23:15
FT 
 Qalali
Al Ittihad Bhr 
18/02 17:00
FT 
 Arambagh Ks
Nofel Sporting Club 
18/02 18:00
 
 Chittagong Abahani
Mohammedan Dhaka 
19/02 06:30
FT 
 Goytacaz Rj
Macae 1
19/02 07:00
FT 
 EC Pelotas RS
Aimore Rs 
19/02 06:00
FT 
1 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Tupynambas 1
19/02 04:30
FT 
 Oeste FC
Sao Bento 
19/02 07:00
FT 
 Santos
Guarani 
19/02 03:00
FT 
 Bogota
Barranquilla 1
19/02 07:00
FT 
 Leones
Atletico Clube Purtugal 1
19/02 09:00
FT 
 Boyaca Chico
Fortaleza 
18/02 18:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Fotbal Trinec U21 
18/02 20:00
FT 
 Bohemians 1905 U21
Hradec Kralove U21 
18/02 20:00
FT 
 Slovan Liberec U21
Dukla Praha U21 
18/02 20:00
FT 
 Marila Pribram U21
Sparta Praha U21 
18/02 21:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Slavia Praha U21 
18/02 21:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Mlada Boleslav U21 
19/02 01:00
FT 
 Dukla Praha
Sparta Praha 
18/02 20:00
FT 
 Horsens Reserve
Nordsjaelland Reserve 1
18/02 20:00
FT 
 Vendsyssel Reserve
Hobro Reserve 
18/02 21:00
 
 Vejle Reserve
Sonderjyske Reserve 
18/02 21:00
 
 Viborg Reserve
Randers 
19/02 02:00
FT 
 Midtjylland
Aalborg BK 
19/02 08:15
FT 
1 Independiente Jose Teran
Tecnico Universitario 
19/02 01:00
FT 
 Misr Elmaqasah
Wadi Degla SC 1
18/02 21:00
 
 Milton Keynes Dons R
Southend Utd Reserve 
19/02 03:00
FT 
 Everton U23
Blackburn Rovers U23 
19/02 03:00
FT 
 West Ham United U23
Liverpool U23 
19/02 03:00
FT 
 Aston Villa U23
Middlesbrough U23 
19/02 03:00
FT 
 Stoke City U23
Manchester United U23 
19/02 03:00
FT 
 West Bromwich U23
Sunderland U23 
18/02 21:00
FT 
 Coventry U23
Ipswich U23 
18/02 21:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Bristol City U23 
18/02 21:00
FT 
 Leeds United U23
Bolton Wanderers U23 
18/02 21:30
FT 
 Millwall U23
Cardiff City U23 
19/02 03:00
FT 
 Colchester United U23
Crystal Palace U23 
19/02 03:45
FT 
1 Metz
Avenir Sportif Beziers 1
19/02 00:15
FT 
 Banjul United
Fortune 
19/02 02:00
FT 
 Munchen 1860
VfR Aalen 
19/02 02:00
FT 
 Sv Heimstetten
Tsv Dachau 1865 
19/02 02:00
FT 
 Chemnitzer
Rot-weiss Erfurt 
19/02 03:30
FT 
1 Lions Gibraltar
Boca Juniors Gibraltar 
19/02 01:00
FT 
 Apollon Smirnis
PAOK Saloniki 
19/02 01:30
FT 
1 OFI Crete
Lamia 
19/02 03:00
FT 
 Thor Akureyri
Magni 
18/02 16:30
Postp. 
 Real Kashmir
Minerva Academy 
18/02 19:30
FT 
 Shillong Lajong FC
Chennai City 
18/02 22:00
FT 
 Goa
Kerala Blasters 
18/02 16:00
FT 
 Persib Bandung
Arema Malang 
18/02 20:00
FT 
 Persela Lamongan
Bali United 
18/02 21:45
AET 
 Persepolis
Padideh Mashhad 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-1], Persepolis win
18/02 21:00
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Maccabi Bnei Nahf 
19/02 01:00
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Ashkelon 
19/02 01:00
FT 
1 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Natzrat Illit 1
19/02 01:00
FT 
1 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Ramat Gan FC 
19/02 03:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Beitar Jerusalem 
18/02 20:30
FT 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Umm Al Fahm 
18/02 21:00
 
1 Ironi Tiberias
Rubi Shapira 1
18/02 21:00
 
1 Hapoel Azor
Hapoel Kfar Shalem 
19/02 03:45
FT 
 Rieti
Trapani 
19/02 04:00
FT 
 Crotone
Pescara 
19/02 09:35
FT 
 Cavalier
Waterhouse Fc 
18/02 20:30
FT 
 Al Karmel
Ethad Al-Ramtha 
18/02 20:30
FT 
 Blama
Sama Al Sarhan 
18/02 19:00
FT 
 Bidco United
Kenya Police 
18/02 20:10
FT 
 Administration Police
Kibera Black Stars 
18/02 20:10
FT 
 Kisumu All Stars
Modern Coast 
18/02 21:15
FT 
 Deckard Lian
Wazito 
19/02 08:00
FT 
 Toluca Womens
Veracruz Womens 
19/02 09:00
FT 
 Chivas Guadalajara Womens
Tigres Womens 
19/02 11:00
FT 
 Monterrey Womens
Atlas Womens 
19/02 07:00
FT 
 Correcaminos 2
Universidad Guadalajara Ii 
19/02 02:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Forces Armee Royales 
19/02 03:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Twente Enschede 
18/02 21:00
FT 
 Willem Ii Reserves
Feyenoord Reserve 
18/02 21:00
FT 
 Emmen Reserves
Fortuna Sittard Reserve 1
19/02 01:30
FT 
 De Graafschap
Eindhoven Reserves 1
19/02 01:30
FT 
 Jong Zwolle Reserve
Jong Den Haag Reserve 
19/02 03:45
FT 
 Glentoran
Glenavon Lurgan 
18/02 19:00
 
 Olimpia Asuncion Reserves
Cerro Porteno Asuncion Reserves 1
19/02 04:30
FT 
 Molinos El Pirata
Real Garcilaso 
19/02 09:00
FT 
1 Alianza Universidad
Academia Deportiva Cantolao 
19/02 06:15
FT 
 Alianza Universidad Reserves
Academia Deportiva Cantolao Reserves 
19/02 01:00
FT 
 Wisla Krakow
Slask Wroclaw 
19/02 02:00
FT 
 Concordia Chiajna
Steaua Bucuresti 
18/02 16:00
FT 
 Ural Sr
Levadia Tallinn 
18/02 18:45
FT 
 Krasnodar II
Fakel Voronezh 
18/02 21:30
FT 
 Khimki
Spartak Moscow II 1
19/02 00:15
AET 
 Spartak Tambov
Avangard 
90min [0-0], Penalty [4-5], Avangard win
18/02 21:30
FT 
 Espoir
Gicumbi 
18/02 21:30
 
 Musanze
As Kigali 
18/02 21:30
 
 Amagaju
Apr 
18/02 22:00
FT 
 Partick Thistle U20
Motherwell U20 
18/02 22:00
FT 
 Falkirk U20
St Mirren U20 
18/02 22:00
FT 
 Dunfermline U20
Glasgow Rangers U20 
18/02 22:00
FT 
 Hibernian U20
Dundee U20 
18/02 22:00
FT 
 Queen Of South U20
Ross County U20 
19/02 04:00
FT 
1 Airdrieonians Reserves
Berwick Rangers Reserves 1
19/02 00:00
FT 
 Asc Jaraaf
Pikine 
19/02 02:00
FT 
 Hammarby
Varbergs BoIS FC 
19/02 02:00
FT 
 Eskilsminne IF
Dalkurd Ff 
18/02 21:30
FT 
 IFK Norrkoping U21
Orebro U21 1
18/02 23:00
FT 
 Brommapojkarna U21
Djurgardens U21 
19/02 01:00
FT 
 Antalyaspor
Istanbul Basaksehir 
19/02 00:00
FT 
 Eskisehirspor
Denizlispor 
18/02 17:00
 
 Eskisehirspor U21
Denizlispor U21 
19/02 05:00
FT 
1 Monagas
Zamora Barinas 
18/02 17:00
FT 
 Yerevan
Junior Sevan 
18/02 18:00
FT 
 Hacken
Elfsborg 1
18/02 18:40
FT 
 Western Railway
Central Bank Of India 
18/02 18:40
FT 
 Germany Womans U17
Scotland Womens U17 
18/02 20:00
FT 
 Viking
Sandefjord 
18/02 20:00
FT 
 Arsenal Kyiv
Deutschlandsberger Sc 
18/02 21:00
FT 
 Dinamo Minsk
Tom Tomsk 
18/02 21:00
FT 
 Cracovia Krakow
Gwarek Tarnowskie Gory 
18/02 21:00
FT 
 Portugal Womens U17
Netherlands Womans U17 
18/02 21:30
FT 
 UAE U23
China U23 
18/02 22:00
FT 
 Arsenal Tula
Kairat Almaty 
18/02 22:00
FT 
 Terek Groznyi
Cs Petrocub 
18/02 23:30
FT 
 FK Rostov
FK Ventspils 
19/02 02:30
FT 
 Reno 1868
Colorado Springs Switchbacks