livescore - live soccer scores

LiveScore 17 Feb 2019

17/02 19:00
FT 
1 Real Madrid
Girona 
17/02 23:15
FT 
 Valencia
Espanyol 1
18/02 01:30
FT 
 Villarreal
Sevilla 
18/02 03:45
FT 
 Real Betis
Alaves 
17/02 19:30
FT 
 Spal
Fiorentina 
17/02 22:00
FT 
 Empoli
Sassuolo 
17/02 22:00
FT 
 Udinese
Chievo 
17/02 22:00
FT 
 Genoa
Lazio 
18/02 01:00
FT 
 Inter Milan
Sampdoria 
18/02 03:30
FT 
 Napoli
Torino 
17/02 22:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Monchengladbach 
18/02 01:00
FT 
 Bayer Leverkusen
Fortuna Dusseldorf 
17/02 22:00
FT 
 Bordeaux
Toulouse 
17/02 22:00
FT 
 Caen
Strasbourg 
17/02 22:00
FT 
 Lille
Montpellier 
18/02 00:00
FT 
 Stade Reims
Stade Rennais 
18/02 04:00
FT 
 Saint Etienne
PSG 
17/02 21:00
FT 
 Bristol City
Wolves 
18/02 00:00
FT 
 Swansea City
Brentford 1
18/02 00:00
FT 
 Doncaster Rovers
Crystal Palace 
17/02 21:00
FT 
1 Blackburn Rovers
Middlesbrough 
17/02 19:15
FT 
 Ajax Amsterdam
NAC Breda 
17/02 21:30
FT 
 SBV Excelsior
Emmen 
17/02 21:30
FT 
 Groningen
Feyenoord Rotterdam 
17/02 23:45
FT 
 De Graafschap
Utrecht 
17/02 21:30
FT 
 Club Brugge
Genk 
18/02 01:00
FT 
 Royal Antwerp
Anderlecht 
18/02 03:00
FT 
 Peruwelz
Cercle Brugge 
17/02 23:00
FT 
 Belenenses
Maritimo 
17/02 23:00
FT 
 Moreirense
Desportivo de Tondela 
18/02 01:30
FT 
 Chaves
Boavista 
18/02 04:00
FT 
 Sporting Lisbon
Sporting Braga 
17/02 20:15
FT 
 Motherwell
Hearts 1
18/02 00:00
FT 
1 Kilmarnock
Celtic 1
17/02 14:00
FT 
 Sydney
Central Coast Mariners 
17/02 23:30
AET 
 Mali U20
Senegal U20 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-2], Mali U20 win
18/02 05:05
FT 
 Liberta
Jennings Grenades 1
18/02 07:00
FT 
 Tryum
Greenbay Hoppers 
18/02 04:00
FT 
1 Tristan Suarez
Flandria 
18/02 04:00
FT 
1 Sportivo Barracas
Sportivo Dock Sud 
18/02 04:00
FT 
 Almagro
Gimnasia Mendoza 1
18/02 04:00
FT 
 Guillermo Brown
Gimnasia Jujuy 
18/02 05:30
FT 
 Independiente Rivadavia
Deportivo Moron 1
18/02 08:00
FT 
 Olimpo
Defensores de Belgrano 
18/02 04:10
FT 
 Talleres Cordoba
CA Huracan 
18/02 04:10
FT 
 Rosario Central
Tigre 
18/02 06:20
FT 
 Boca Juniors
Lanus 
18/02 08:30
FT 
 CA Banfield
River Plate 
18/02 05:00
FT 
 Racing De Cordoba
San Lorenzo Alem 
18/02 06:00
FT 
 Gimnasia Ytiro
Crucero del Norte 
18/02 06:00
FT 
 Union Sunchales
Deportivo Camioneros 
18/02 07:00
FT 
 Juventud De Pergamino
Argentino Pergamino 
18/02 07:15
FT 
 Ca Colon Junior
Sportivo Del Bono 
18/02 08:00
 
 Alvarado Mar Del Plata
Defensores Belgrano Villa Ramallo 
18/02 08:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Ca Juventud Unida San Luis 1
17/02 16:30
FT 
 Vietnam U22
Philippines U22 
17/02 19:30
FT 
 Thailand U22
Timor Leste U22 
17/02 14:00
 
 Sunshine Coast
Brisbane Strikers 
17/02 14:00
FT 
 Gold Coast Knights
SWQ Thunder 
17/02 16:15
 
 Brisbane Olympic United FC
Western Pride 
17/02 12:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Ballarat Red Devils 
17/02 17:00
FT 
 Cockburn City
Perth Glory Am 
17/02 19:00
FT 
 Armadale
Floreat Athena 
17/02 22:00
FT 
 SC Wiener Neustadt
Red Bull Salzburg 
18/02 00:15
FT 
 Rapid Wien
TSV Hartberg 
17/02 19:00
FT 
 Sabail
Sabah 
17/02 21:30
FT 
 Qarabag
Gilan Gabala 
17/02 17:30
 
 Sheikh Jamal
Sheikh Russel KC 
17/02 20:30
FT 
 Abahani Limited
Brothers Union 
18/02 04:00
FT 
 Empire Club
St Andrew Lions 
18/02 03:00
FT 
 Alagoinhas Atletico Ba
Bahia de Feira BA 1
18/02 03:00
FT 
 Jequie Ba
Fluminense De Feira Ba 
18/02 04:15
FT 
 Vitoria Da Conquista Ba
Bahia 
18/02 04:00
FT 
 Hercilio Luz Sc
Marcilio Dias Sc 
18/02 04:00
FT 
 Metropolitanos
Atletico Tubarao 
18/02 06:00
FT 
 Moto Club Sao Luis Ma
Sampaio Correa (MA) 
18/02 06:30
FT 
 CSA Alagoas AL
Salgueiros AC 
18/02 06:00
FT 
1 Internacional RS
Caxias Rs 
18/02 03:00
FT 
 Crac Go
Novo Horizonte Go 
18/02 03:00
FT 
 Goianesia GO
Atletico Clube Goianiense 
18/02 04:00
FT 
1 Goias
Goiania 
17/02 22:00
 
 Caldense(MG)
Boa Esporte Clube 
18/02 03:00
FT 
 Ca Patrocinense
Guarani Mg 
18/02 04:30
FT 
 America Mineiro
Cruzeiro 
18/02 03:00
FT 
 Campinense Pb
Sousa Pb 
18/02 04:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Palmeiras 
18/02 06:00
FT 
 Corinthians
Sao Paulo 
17/02 21:00
FT 
 Juventus Sp
Taubate 
18/02 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Aa Portuguesa Santista 
18/02 03:00
FT 
1 Portuguesa de Desportos
Inter De Limeira 
18/02 06:00
FT 
 Sertaozinho
Penapolense 
18/02 04:00
FT 
 Santa Cruz
Sport Recife 
17/02 18:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Dunav Ruse 
17/02 21:00
FT 
 Septemvri Simitli
Beroe 1
17/02 23:30
FT 
 Levski Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
17/02 23:00
FT 
 Santiago Wanderers
Rangers Talca 
18/02 05:00
FT 
 Cd Copiapo S.a.
La Serena 
18/02 05:00
FT 
 Huadiwei Sub
Deportes Santa Cruz 
18/02 06:00
FT 
 Union Espanola
Colo Colo 
18/02 08:30
FT 
1 Audax Italiano
Csd Antofagasta 
18/02 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
CD Jaguares 2
18/02 05:00
FT 
1 Deportes Tolima
Envigado 
18/02 06:00
FT 
 Cucuta
Atletico Bucaramanga 
18/02 07:00
FT 
 Patriotas
Santa Fe 1
18/02 09:00
FT 
1 Atletico Nacional
La Equidad 
18/02 05:00
FT 
 Perez Zeledon
Herediano 1
18/02 05:05
FT 
 Limon
Universidad de Costa Rica 
18/02 08:00
FT 
 Ad San Carlos
AD Carmelita 
17/02 22:00
FT 
 ZNK Osijek
Istra 1961 
18/02 00:30
FT 
 Dinamo Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
17/02 20:00
FT 
 Hajduk Split U19
Sesvete U19 
17/02 22:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Omonia Nicosia 
17/02 23:00
FT 
 AEL Limassol
Nea Salamis 
18/02 00:00
FT 
 Doxa Katokopias
Ermis Aradippou 
17/02 21:00
FT 
 Digenis Oroklini
Anagenisis Dherina 
17/02 18:00
FT 
 Teplice U21
Baumit Jablonec U21 
17/02 18:00
FT 
 Brno U21
Synot Slovacko U21 
17/02 18:00
FT 
 Zlin U21
Mfk Karvina U21 
17/02 20:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Vysocina Jihlava U21 
17/02 22:00
FT 
 Baumit Jablonec
Opava 
18/02 00:00
FT 
 Viktoria Plzen
Slavia Praha 
17/02 19:00
FT 
 Horsens
Vendsyssel 1
17/02 21:00
FT 
 Odense BK
Vejle 
17/02 23:00
FT 
1 Randers
Kobenhavn 
18/02 01:00
FT 
 Esbjerg FB
Brondby 
17/02 20:00
AET 
 Naesby Bk Womans
Vsk Aarhus Womens 
90min [1-1], 120min [1-2], Vsk Aarhus Womens win
17/02 20:30
FT 
 Sundby Bk Womens
Fortuna Hjorring Womens 
18/02 03:00
FT 
 Mushuc Runa
Deportivo Cuenca 
18/02 05:15
FT 
 Emelec
Fuerza Amarilla 
18/02 00:00
FT 
 El Zamalek
Enppi 
18/02 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
Alianza San Salvador 
18/02 05:15
FT 
 Jocoro
Luis Angel Firpo 1
18/02 06:00
FT 
 Santa Tecla
Municipal Limeno 
18/02 06:00
FT 
 Sonsonate
Aguila 
17/02 20:00
FT 
 Mekelle Kenema
Bahir Dar Kenema 
17/02 18:00
FT 
 Angers Sco U19
Trelissac U19 
17/02 19:00
FT 
 Saint Etienne U19
Cannes As U19 
17/02 22:30
FT 
 Marseille U19
Toulouse U19 
17/02 21:45
FT 
 PSG Womens
Fleury 91 Womens 
17/02 18:00
FT 
1 Torcy Us U19
Le Puy Foot 43 Auvergne U19 
17/02 20:00
FT 
 Sochaux
Lens 
17/02 20:00
FT 
1 Wurzburger Kickers
Hansa Rostock 
17/02 21:00
FT 
 Fsv Zwickau
Carl Zeiss Jena 
17/02 20:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Turbine Potsdam (w) 
17/02 21:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Hoffenheim (w) 
17/02 21:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Fcr 2001 Duisburg (w) 
17/02 22:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Wolfsburg womens 
17/02 18:00
FT 
 Bayern Munich 2 Womens
Wolfsburg 2 Womens 
17/02 18:00
FT 
 Ffc Turbine Potsdam 2 Womens
Sgs Essen Am Womens 
17/02 18:00
FT 
 Sv Meppen Womens
Ff Usv Jena (w) 
17/02 21:00
FT 
 Saarbrucken Womens
Fsv Hessen Wetzlar Womens 
17/02 21:00
FT 
 Gutersloh Womens
Bv Cloppenburg Womens 
17/02 21:00
FT 
 Tsg 1899 Hoffenheim Ii Womens
Sv Weinberg Womens 
17/02 20:30
FT 
 Holstein Kiel
Greuther Furth 
17/02 20:30
FT 
1 Arminia Bielefeld
1. Magdeburg 
17/02 20:30
FT 
 Dynamo Dresden
SSV Jahn Regensburg 
17/02 18:00
FT 
 Kaiserslautern U19
Bayern Munich U19 
17/02 20:00
FT 
 Nurnberg U19
Eintracht Frankfurt U19 
17/02 18:00
FT 
 Monchengladbach U19
Rw Oberhausen U19 
17/02 18:00
FT 
 Rw Essen U19
Fortuna Dusseldorf U19 
17/02 18:15
FT 
1 Wedeler Tsv
Condor Hamburg 1
17/02 21:00
FT 
 Hsv Barmbek Uhlenhorst
Meiendorfer Sv 
17/02 22:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
Monheim 1
17/02 22:30
FT 
 Sc Dusseldorf West
Sc Velbert 
17/02 20:30
 
 Budissa Bautzen
SV Babelsberg 03 1
17/02 20:30
 
 Berliner Ak 07
Berliner Fc Dynamo 
17/02 20:30
 
 Germania Halberstadt
VFB Auerbach 
17/02 21:00
 
 Lokomotive Leipzig
FSV Union Furstenwalde 1
17/02 21:00
 
 Viktoria Koln
RW Oberhausen 
17/02 22:00
 
 TSV Alemannia Aachen
Fortuna Dusseldorf Ii 
17/02 21:00
FT 
 Larisa
Xanthi 
17/02 23:15
FT 
 PAE Levadiakos
Panaitolikos Agrinio 
18/02 00:00
FT 
1 Aris Thessaloniki
Panionios 
18/02 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
AEK Athens 
17/02 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Aiginiakos 
17/02 21:00
FT 
 Athletic Union Of Sparta
Panahaiki-2005 
17/02 21:00
FT 
1 Trikala
Apollon Kalamaria 
17/02 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Kerkyra 
17/02 21:00
FT 
 Volos Nfc
Doxa Dramas 
17/02 21:00
FT 
 Aittios Spata
Irodotos 
17/02 21:00
FT 
 Platanias FC
Giorgos Karaiskakis 
17/02 17:28
FT 
1 Apollon Larissa U19
Kerkyra U19 
17/02 19:30
FT 
 Ael Larisa U19
Xanthi U19 
18/02 01:30
FT 
 Antigua Gfc
CD Malacateco 
18/02 04:00
FT 
 Deportivo Petapa
Deportivo Sanarate 
18/02 05:00
FT 
 Real De Minas
CD Vida 
18/02 06:00
FT 
 CD Olimpia
Real Espana 
18/02 06:00
FT 
 Platense
Juticalpa 
17/02 14:30
FT 
 Dreams Sports Club
Yuen Long 1
17/02 17:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Southern District 
17/02 13:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
South China 
17/02 15:30
FT 
 Happy Valley
Mutual Football Club 
17/02 15:30
FT 
 Eastern District Sa
Tai Chung 
17/02 15:35
FT 
 Tung Sing
Kwun Tong Fa 
17/02 15:35
FT 
 Fu Moon
Convoy Sun Hei 
17/02 19:30
FT 
 East Bengal
Churchill Brothers 
17/02 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Bengaluru 
17/02 16:00
FT 
 PS Tni
Persija Jakarta 
17/02 20:00
FT 
 Madura United
Sriwijaya Palembang 
17/02 19:30
FT 
 Foolad Khozestan
Sanat-Naft 
17/02 18:45
FT 
 Avomdale United
Ringmahon Rangers 
17/02 19:00
FT 
 Killester United
Mochtas 
17/02 20:00
FT 
 Crumlin United
Newbridge Town 
18/02 01:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Maccabi Netanya 
18/02 02:30
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Hadera 
17/02 17:00
FT 
 Fiorentina U20
Atalanta U19 
17/02 21:30
FT 
1 Benevento Youth
Pescara Youth 
17/02 22:00
FT 
 AC Milan U19
Genoa U20 1
17/02 19:30
FT 
 Juventus Womens
Ac Milan Womens 
17/02 21:30
FT 
 Pisa
Pomigliano 
17/02 21:30
FT 
 Asd Albissola
Arezzo 
17/02 21:30
 
1 Alessandria
Arzachena 
17/02 21:30
FT 
 Novara
Pistoiese 
17/02 21:30
FT 
 Olbia
Carrarese 
17/02 21:30
FT 
 Pontedera
Pro Vercelli 
17/02 21:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Juventus U23 
18/02 01:30
FT 
 Lucchese
Virtus Entella 1
18/02 01:30
FT 
 Piacenza
Pro Patria 
17/02 21:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Vibonese 
17/02 21:30
FT 
 Cavese
Viterbese 
17/02 23:30
FT 
 Ac Monopoli
Juve Stabia 1
17/02 23:30
FT 
 Bisceglie 1913
Rende 
17/02 23:30
FT 
 Potenza
Us Siracusa 
17/02 22:00
FT 
 Lecce
Livorno 2
17/02 22:00
FT 
1 Cosenza Calcio 1914
Cremonese 1
18/02 04:00
FT 
 Spezia
Hellas Verona 
17/02 23:30
FT 
 Asec Mimosas
Sporting Gagnoa 1
17/02 20:30
FT 
 Shabab Al Hussein
Mansheiat Bani Hasan 
17/02 19:00
FT 
 Kcb
Sony Sugar 
17/02 20:00
FT 
 Kericho
Mathare United 
17/02 20:00
FT 
 Sofapaka
Gor Mahia 
17/02 20:00
FT 
 Weston Shitima
Mount Kenya United 
17/02 20:00
FT 
 Vihiga United
Posta Rangers 
17/02 20:00
FT 
 Nairobi Stima
Migori Youth 
17/02 20:00
FT 
 Wu Shuru
Coast Stima 
17/02 21:15
FT 
 Afc Leopards Sc
Ulinzi Stars Nakuru 
17/02 21:00
FT 
 Ukm
Kelantan FA 
17/02 21:00
FT 
 Selangor PB
Selangor PKNS 
17/02 20:00
FT 
1 Naxxar Lions
Santa Lucia 
17/02 22:15
FT 
 Mqabba
Lija Athletic 
18/02 00:30
FT 
1 Zebbug Rangers
Vittoriosa Stars 
17/02 21:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Balzan 
17/02 23:00
FT 
 Gzira United
Birkirkara FC 
18/02 00:30
FT 
 Jahe
King Nouakchott 
18/02 02:30
FT 
 As Police
Asc Tidjikja 
18/02 02:00
FT 
 Puebla Womens
Tijuana Womens 
18/02 02:00
FT 
 Monarcas Morelia Womens
Queretaro Womens 
18/02 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Club America 
18/02 06:00
FT 
 Lobos Buap
Queretaro 1
18/02 02:00
FT 
 Celaya Ii
Deportivo Cafessa 
18/02 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Cafetaleros De Tapachula 
18/02 08:00
FT 
 Tampico Madero
Cimarrones De Sonora 
17/02 22:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Wydad Casablanca 
17/02 22:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
18/02 00:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Renaissance Sportive de Berkane 
18/02 07:00
FT 
 Santa Gema
Tauro 
18/02 02:30
FT 
1 Deportivo Union Comercio
Universitario de Deportes 
17/02 15:00
FT 
 Feu Tamaraws
UE Red Warriors 
17/02 22:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Miedz Legnica 
18/02 01:00
FT 
1 Legia Warszawa
Cracovia Krakow 
17/02 19:15
FT 
 SC Covilha
Pacos Ferreira 
17/02 23:00
FT 
1 Academica Coimbra
SC Farense 1
17/02 23:00
FT 
2 Porto B
UD Oliveirense 
17/02 23:00
FT 
 Sporting Braga B
Arouca 
17/02 23:00
FT 
 CD Mafra
GD Estoril-Praia 
18/02 01:00
FT 
 Leixoes
Vitoria Guimaraes B 
17/02 19:00
FT 
 Casa Pia Ac
Scpraiense 
17/02 23:00
FT 
 Lusitania Lourosa
Sc Coimbroes 
18/02 00:00
FT 
 Sp. Ideal
Real Sc Massama 
17/02 21:00
FT 
 Cs Voluntari
Dunarea Calarasi 
17/02 23:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Sepsi 
18/02 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Botosani 
17/02 16:00
FT 
 Murom
Chertanovo Moscow 
17/02 18:45
FT 
1 Pyunik
Riga 
17/02 21:30
FT 
 Mordovia Saransk
FK Tyumen 1
18/02 00:15
AET 
 Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl 
90min [1-1], Penalty [5-4], Rotor Volgograd win
18/02 03:05
FT 
 Old Road Jets
He Garden Hotspurs 
18/02 05:05
FT 
 Fast Cash Saddlers Utd
Elco Ltd St Peters 
18/02 07:00
FT 
 Flow 4g Cayon Rockets
Rams Village Superstars 
17/02 20:00
 
 Stirling University Womens
Glasgow Rangers Womens 
17/02 21:00
FT 
 Dinamo Vranje
Spartak Subotica 
17/02 21:00
FT 
 FK Rad Beograd
Zemun 
17/02 21:00
AET 
 The Magic
Kaizer Chiefs FC 
90min [0-0], 120min [0-3], Kaizer Chiefs FC win
17/02 21:00
FT 
 Jomo Cosmos
Ts Galaxy 
17/02 18:00
FT 
 Barcelona U19
Real Zaragoza U19 
17/02 18:30
FT 
 Cadiz U19
Calavera U19 
17/02 19:15
FT 
 Ural U19
Real Oviedo U19 
17/02 19:30
FT 
 Valladolid U19
Almendralejo U19 
17/02 20:45
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
17/02 18:00
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Barcelona Womens 
17/02 19:00
FT 
 Mallorca
CD Lugo 
17/02 23:00
FT 
1 Numancia
Osasuna 
18/02 01:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Malaga 
18/02 03:30
FT 
 Las Palmas
Sporting de Gijon 
17/02 19:00
FT 
 Burgos CF
San Sebastian Reyes 
17/02 19:00
FT 
 Celta Vigo B
Pontevedra 
17/02 19:00
 
 Fuenlabrada
Rapido de Bouzas 
17/02 19:00
FT 
 Inter De Madrid
Las Palmas Atletico 
17/02 19:00
 
 Ad Union Adarve
Cd Guijuelo 
17/02 23:30
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
Real Madrid Castilla 
18/02 00:00
FT 
 Cultural Leonesa
Unionistas De Salamanca 
18/02 00:00
FT 
 Salmantino
Deportivo La Coruna B 
17/02 19:00
 
 Sporting De Gijon B
CD Mirandes 
18/02 00:00
FT 
 Calahorra
Real Sociedad B 
18/02 00:00
FT 
 Union Langreo
Arenas Club De Getxo 
18/02 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Leioa 
17/02 19:00
FT 
 SD Ejea
Espanyol B 
17/02 19:00
 
 Cf Peralada
Ontinyent 
18/02 00:00
FT 
 Lleida
Ud Levante B 
18/02 00:00
FT 
1 UE Olot
Barcelona B 
18/02 00:15
FT 
 CD Castellon
Teruel 
17/02 18:00
FT 
 Cd Montijo
Moralo Cp 
17/02 18:30
FT 
 Juventud Torremolinos
Cd Torreperogil 
17/02 18:45
FT 
 Racing B
U.M. Escobedo 1
17/02 20:00
FT 
1 Marino
Cd Mensajero 2
17/02 18:00
FT 
 Elche Womens
Mislata Cf Women 
17/02 18:00
FT 
 Valencia B Womens
Discobolo La Torre Ac Womens 
17/02 18:30
FT 
1 Torrelodones Womens
Aguilas De Leon Womens 
17/02 19:00
FT 
 Villarreal Womens
Plaza Argel Womens 1
17/02 19:15
FT 
 Aldaia Womens
Lorca Womens 
17/02 20:00
FT 
 Cfs La Garita Womens
Ud Las Torres Womens 1
17/02 23:00
FT 
 Salamanca Womens
Madrid Cff Ii Womens 
18/02 00:00
FT 
 Cd Tacon Womens
Cde Olimpico De Madrid Womens 
17/02 18:30
FT 
1 Almeria B
Futbol Club Cartagena 1
17/02 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
Linense 
17/02 19:00
 
 UD Badajoz
Cd San Fernando Isleno 2
17/02 19:00
 
 Jumilla
UCAM Murcia 
17/02 19:00
FT 
 Malaga B
Don Benito 1
17/02 19:00
 
 UD Melilla
Granada Cf B 
17/02 19:00
FT 
 Recreativo Huelva
Ud Ibiza 
18/02 00:00
FT 
 Villanovense
UD Marbella 
18/02 00:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Talavera De La Reina 
17/02 22:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
afc eskilstuna 
17/02 22:00
FT 
 Malmo
Degerfors IF 
17/02 22:00
FT 
 Falkenbergs FF
Osters IF 
17/02 22:00
FT 
 Djurgardens
Ik Frej Taby 
17/02 22:00
FT 
 Hassleholms If
Elfsborg 
17/02 22:00
FT 
 Nykopings BIS
IFK Goteborg 
17/02 20:00
FT 
 Hammarby Womens
Aik Solna Womens 
18/02 01:00
FT 
 Djurgardens Womens
Kif Orebro Duff Womens 
17/02 22:00
 
 Aarau
Chiasso 
17/02 23:00
FT 
 Young Boys
Zurich 
17/02 19:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Ubon Umt United 
17/02 19:00
FT 
 Samut Sakhon
Ayutthaya Fc 
17/02 20:00
FT 
 Air Force Central
Udon Thani 
17/02 20:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Customs Department FC 
17/02 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Rayong 
17/02 14:00
FT 
 North Bangkok University U19
Bangkok University Deffo U19 
17/02 14:00
FT 
 Army United U19
Assumption United U19 
17/02 17:00
FT 
 Kasem Bundit University U19
Port U19 
17/02 18:30
FT 
 Erzurum BB
Sivasspor 
17/02 21:00
FT 
 Kayserispor
Goztepe 
17/02 21:00
FT 
 Trabzonspor
Alanyaspor 
18/02 00:00
FT 
 Kasimpasa
Galatasaray 
17/02 21:00
FT 
 Altinordu
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
17/02 21:00
FT 
 Osmanlispor
Karabukspor 
18/02 00:00
FT 
 Afjet Afyonspor
Giresunspor 
18/02 00:00
FT 
 Adanaspor
Istanbulspor 
17/02 18:30
FT 
 Gebzespor
Tepecik Bld 1
17/02 18:30
FT 
 Silivrispor
Erzin Belediyespor 
17/02 18:00
FT 
 Pazarspor
Catalca Spor 
17/02 18:30
FT 
 Alibeykoy
Tekirova Belediyespor 
17/02 18:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Elazig Belediyespor 
17/02 18:30
FT 
 Erokspor
Karsiyaka 
17/02 18:30
FT 
 Golcukspor
Bursa Niluferspor AS 
17/02 18:30
FT 
 Halide Edip Adivarspor
Bayburt Ozel Idare 
17/02 18:30
FT 
 Bucaspor
Anadolu Uskudar 
17/02 18:30
FT 
 Serik Belediyespor
Cizrespor 1
17/02 18:30
FT 
 Turgutluspor
Corum Belediyespor 1
17/02 17:30
FT 
 Trabzon Idmanocagi Womens
Besiktas Womens 
17/02 17:55
FT 
 Atasehir Belediyesi Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
17/02 18:00
FT 
 Gumushanespor
Hacettepe Spor 
17/02 18:25
FT 
 Inegolspor
Bayrampasaspor 1
17/02 18:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Sariyer 
17/02 18:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Karagumruk 1
17/02 18:30
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Pendikspor 
17/02 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Surfaspor 
17/02 18:30
FT 
1 Zonguldak
Anadolu Selcukluspor 
17/02 17:00
FT 
 Trabzonspor U21
Alanyaspor U21 
17/02 17:00
 
 Kasimpasa U21
Galatasaray U21 
17/02 17:00
FT 
 Afjet Afyonspor U21
Giresunspor U21 
17/02 17:30
FT 
 Osmanlispor U21
Kardemir Karabukspor U21 
18/02 04:00
FT 
1 Boston River
Plaza Colonia 
18/02 04:00
FT 
2 Racing Club Montevideo
Cerro Montevideo 1
18/02 04:00
FT 
 Cerro Largo
Danubio FC 1
18/02 03:00
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
LALA 
18/02 03:30
FT 
2 Atletico Venezuela
Deportivo La Guaira 
18/02 04:00
FT 
 Trujillanos FC
Metropolitanos 
18/02 04:00
FT 
 Mineros de Guayana
Deportivo Lara 
17/02 12:00
FT 
 Kashiwa Reysol
JEF United Ichihara 
17/02 15:00
FT 
1 Rockdale City Suns
Hakoah Sydney 
17/02 15:09
FT 
 Brisbane Knights
Annerley 
17/02 15:30
FT 
 Manly United
Sydney Olympic 
17/02 15:30
FT 
 Sydney United
Spirit 
17/02 19:00
FT 
 Buriram United
Nakhon Ratchasima 
17/02 20:00
 
 Mladost Lucani
Sloboda Uzice Sevojno 
17/02 22:00
FT 
 Koper
Ask Bravo Publikum 
17/02 23:30
FT 
 Real Sociedad Womens
Sevilla Fc Womens 
18/02 00:40
FT 
 JK Sillamae Kalev
Tartu FS Santos 
18/02 00:45
FT 
 Tampere
Kaapo[kaarinan Pojat] 
18/02 02:30
FT 
 Paide Linnameeskond C
Fci Tallinn 
18/02 05:00
FT 
1 Aderel Lourdes
Atletico Marte 
18/02 10:30
FT 
 Companeros
Cfci