livescore - live soccer scores

LiveScore 15 Feb 2019

16/02 04:00
FT 
 Eibar
Getafe 
16/02 03:30
FT 
 Juventus
Frosinone 
16/02 03:30
FT 
 Augsburg
Bayern Munich 
16/02 02:00
FT 
 Nimes
Dijon 1
16/02 03:45
FT 
 Lyon
Guingamp 
16/02 03:45
FT 
 Queens Park Rangers
Watford 
16/02 03:00
FT 
 ADO Den Haag
Zwolle 1
16/02 03:30
FT 
 Standard Liege
Lokeren 
16/02 04:30
FT 
 Rio Ave
Santa Clara 
15/02 14:35
FT 
 Wellington Phoenix
Melbourne Victory 
15/02 16:50
FT 
 Newcastle Jets
Melbourne City 
16/02 01:00
FT 
1 Teuta Durres
KS Perparimi Kukesi 
15/02 22:00
FT 
 Usm Annaba
Usm El Harrach 1
15/02 22:00
FT 
 Rc Kouba
Jsm Skikda 1
15/02 22:00
FT 
 A Bou Saada
Mc Saida 1
15/02 22:00
FT 
 Asm Oran
Es Mostaganem 
15/02 23:00
FT 
 Wa Tlemcen
Mc El Eulma 
16/02 00:00
FT 
 Us Biskra
Jsm Bejaia 
15/02 17:30
FT 
 Wa Tlemcen U21
Mc Ei Eulmau21 
15/02 17:30
FT 
1 Rc Kouba U21
Jsm Skikda U21 1
15/02 17:30
FT 
 Asm Oran U21
Es Mostaganem U21 
15/02 18:15
 
 Us Biskra U21
Jsm Bejaia U21 
15/02 18:30
FT 
 Usm Annaba U21
Usm El Harrach U21 
16/02 04:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
San Telmo 
16/02 04:00
FT 
 Berazategui
Ferrocarril Midland 
16/02 04:00
FT 
 Villa San Carlos
Leandro N Alem 
16/02 04:00
FT 
1 Victoriano Arenas
Canuelas 1
16/02 04:00
FT 
 Ituzaingo
Deportivo Laferrere 1
16/02 09:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Villa Dalmine 
16/02 06:00
FT 
 Union Santa Fe
Atletico Tucuman 
16/02 06:00
FT 
1 Velez Sarsfield
Colon 
16/02 08:10
FT 
1 San Martin Tucuman
Belgrano 1
15/02 20:05
FT 
1 Velez Sarsfield Reserves
Colon Reserves 
16/02 08:30
FT 
 Sportivo Penarol
Ca Juventud Alianza 
15/02 17:00
 
 Redlands United FC
Brisbane Roar Am 
16/02 12:00
 
1 Moreland City
Moreland Zebras 
16/02 12:00
 
 Whittlesea Ranges Fc
St Albans Saints 
16/02 12:00
 
 Langwarrin
Melbourne Heart Youth 
15/02 17:15
 
 Bentleigh Greens
South Melbourne 
15/02 17:30
FT 
1 Dandenong City Sc
Avondale Heights 
15/02 17:30
 
 Oakleigh Cannons
Melbourne Knights 
15/02 15:15
 
 Bentleigh Greens U20
South Melbourne U20 
15/02 15:15
 
 Oakleigh Cannons U20
Melbourne Knights U20 
15/02 15:30
FT 
 Dandenong City U20
Avondale U20 
15/02 16:00
 
 Heidelberg United U20
Pascoe Vale Sc U20 
16/02 11:00
FT 
 Altona Magic U20
Green Gully Cavaliers U20 1
15/02 16:45
FT 
 Bulleen Lions Womens
Calder United Sc Womens 
15/02 18:30
FT 
 ECU Joondalup
Inglewood United 
15/02 18:30
FT 
 Perth SC
Stirling Lions 
15/02 20:30
FT 
 Sorrento
Rockingham City 
15/02 20:35
FT 
 Bayswater City
Balcatta 1
16/02 02:00
FT 
 Grazer AK
Austria Wien 2
16/02 01:00
FT 
 Lafnitz
Sc Gleisdorf 
15/02 19:00
FT 
 Agsu
Olimpik Shuvalan Baku 1
15/02 19:00
FT 
 Keshla 2
Qaradag Lokbatan 
15/02 19:00
 
 Fk Moik Baku
Turan Tovuz 
15/02 19:00
FT 
 Sabail 2
Standard Sumgayit 2 
15/02 22:05
FT 
 Al Budaiya
Malkia 
15/02 17:15
 
 Fakirapool Young Mens Club
Agrani Bank Ltd Sc 
15/02 18:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Naftan Novopolock 
16/02 04:45
FT 
1 Ituano Sp
Mirassol 
16/02 07:00
FT 
 Red Bull Brasil
Botafogo Sp 
15/02 23:30
FT 
 Vereya
Ludogorets Razgrad 
16/02 07:00
FT 
 Csyd Barnechea
Union San Felipe 1
16/02 05:00
FT 
 Union La Calera
Palestino 
16/02 05:00
FT 
 Union La Calera
Palestino 
16/02 07:30
FT 
1 Coquimbo Unido
Univ. Catolica 
16/02 07:30
FT 
 Coquimbo Unido
Univ. Catolica 
16/02 01:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Rudes 
16/02 01:00
FT 
 Teplice
Mlada Boleslav 1
16/02 02:00
FT 
 Sonderjyske
Aarhus AGF 
16/02 08:15
FT 
 CD El Nacional
Sociedad Deportiva Aucas 
15/02 22:00
FT 
 Haras El Hedoud
Petrojet 
16/02 01:00
FT 
 Arab Contractors
Talaea Ei Gaish 
16/02 03:45
FT 
 Sunderland
Accrington Stanley 
16/02 03:00
FT 
 Leeds United U23
North County U23 
16/02 03:00
FT 
 Chelsea U23
Swansea City U23 1
16/02 03:00
FT 
 Manchester City U23
Brighton U23 
16/02 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur U23
Arsenal U23 
16/02 03:00
FT 
 Leicester City U23
Derby County U23 
16/02 03:00
FT 
 Reading U23
Newcastle U23 
16/02 03:00
FT 
 Southampton U23
Fulham U23 
16/02 03:00
FT 
 Wolves U23
Norwich City U23 
15/02 22:00
FT 
 Barnsley U23
Nottingham Forest U23 
15/02 23:00
FT 
 Watford U23
Charlton Athletic U23 
16/02 03:00
FT 
 Hull City U23
Burnley U23 
15/02 23:45
FT 
1 Tallinna Jk Legion
Jk Tallinna Kalev Ii 
16/02 01:35
FT 
 Nomme United
Parnu Jk 
16/02 00:30
FT 
 Musa
Haka 
16/02 03:00
FT 
 Cholet So
Drancy 
16/02 03:00
FT 
 Dunkerque
Tours 
16/02 03:00
FT 
 Le Mans
Villefranche 
16/02 03:00
FT 
 Lyon la Duchere
Stade Lavallois MFC 
16/02 03:00
FT 
 Marignane Gignac
US Boulogne 
16/02 03:00
FT 
1 Pau
Concarneau 1
16/02 03:00
FT 
 Entente Sannois
Bourg Peronnas 
16/02 03:00
FT 
 Chamois Niortais
ES Troyes AC 
16/02 03:00
FT 
 Le Havre
Nancy 
16/02 03:00
FT 
 Paris Fc
Ajaccio 
16/02 03:00
FT 
 Valenciennes
Grenoble 1
16/02 03:00
FT 
1 Ajaccio GFCO
Stade Brestois 
16/02 03:00
FT 
 Chateauroux
Orleans US 45 1
16/02 03:00
FT 
 Lorient
Red Star 93 
16/02 03:00
FT 
 Auxerre
Clermont Foot 1
15/02 18:55
FT 
 Merani Martvili
Baia Zugdidi 
16/02 02:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
SV Wehen Wiesbaden 
16/02 01:30
FT 
 Karlsruher Sc U17
Hoffenheim U17 
16/02 01:30
FT 
 Paderborn 07
Koln 1
16/02 01:30
FT 
 SV Sandhausen
Darmstadt 
16/02 02:00
FT 
 Sc Concordia Hamburg
Hamburg Eimsbutteler Bc 
16/02 01:00
FT 
 SV Lippstadt
Koln Am 
15/02 20:00
FT 
1 Sun Pegasus
Kai Jing 
16/02 02:10
FT 
 HK Kopavog
Fjolnir 
16/02 03:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
Hafnarfjordur FH 
16/02 03:00
FT 
 Fram Reykjavik
Umf Afturelding 
16/02 04:00
FT 
 Umf Njardvik
Vikingur Olafsvik 
15/02 12:30
FT 
 Dehli Sa
Uttarakhand 
15/02 15:30
FT 
 Chandigarh
Jammu Kashmir 
15/02 16:30
FT 
 Mizoram
Meghalaya 
15/02 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Chennai Titans 
15/02 19:30
FT 
 Pusamania Borneo
Pss Sleman 
15/02 20:05
FT 
 Teraktor-Sazi
Esteghlal Tehran 
15/02 20:30
FT 
 Sepidroud Rasht
Mashin Sazi 
15/02 20:30
FT 
 Peykan
Sepahan 
16/02 03:30
FT 
 St Marys
Blarney United 
16/02 03:45
FT 
 Waterford United
Shamrock Rovers 
16/02 03:45
FT 
 St. Patrick's
Cork City 
16/02 03:45
FT 
 Dundalk
Sligo Rovers 
16/02 03:45
FT 
 Waterford United
Shamrock Rovers 
16/02 03:45
FT 
 St. Patrick's
Cork City 
16/02 03:45
FT 
 Derry City
UC Dublin UCD 
16/02 03:45
FT 
 Bohemians
Finn Harps 
16/02 03:45
FT 
 Derry City
UC Dublin UCD 
16/02 03:45
FT 
 Bohemians
Finn Harps 
15/02 18:00
 
 SC Cpa Tel Aviv
MS Tseirey Taybe 1
15/02 18:00
 
 Shimshon Tel Aviv
Beitar Ramat Gan 
15/02 18:00
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Ms Hapoel Yeroham 
15/02 18:00
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Ms Ironi Kuseife 
15/02 18:15
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Ms Hapoel Lod 
15/02 18:30
 
 Ironi Modiin
Bnei Eilat 
15/02 19:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Shimshon Bnei Tayibe 1
15/02 19:00
FT 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Dimona 1
15/02 19:30
FT 
 Ironi Beit Dagan
Ironi Or Yehuda 
15/02 20:45
 
 Hapoel Sandala Gilboa
Ihud Bnei Kfar Kara 
15/02 21:00
FT 
 Hapoel Acco
Beitar Tel Aviv Ramla 
15/02 21:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Ironi Ramat Hasharon 
15/02 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Katamon Jerusalem 
15/02 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Rishon Letzion 
15/02 21:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Iksal 
15/02 18:00
FT 
 Hapoel Bnei Zalfa
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
15/02 18:30
 
1 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Migdal Haemek 
15/02 19:00
FT 
 AS Nordia Jerusalem
Shimshon Kafr Qasim 
15/02 19:00
 
 Maccabi Shaarayim
Hapoel Bikat Hayarden 1
15/02 19:15
FT 
 Ironi Nesher
Hapoel Jerusalem 
15/02 19:30
 
1 Hapoel Herzliya
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 1
15/02 19:30
 
 Maccabi Kiryat Gat
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
15/02 19:30
 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Hapoel Mahane Yehuda 
15/02 19:30
 
 Kfar Kasem
Hapoel Holon Yaniv 1
15/02 19:30
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Yavne 
15/02 20:30
FT 
1 Hapoel Kaukab
Hapoel Kafr Kanna 
16/02 04:00
FT 
 Palermo
Brescia 
15/02 22:00
FT 
 That Ras
Al-Faisaly 
16/02 00:30
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al-Baq'a 
15/02 20:30
FT 
1 Klubi Futbollistik Kek U
Kf Llapi 
15/02 21:50
FT 
1 Kazma
Al Fahaheel 
15/02 21:50
FT 
1 Al Ttadamon
Al-Qadsia 
16/02 00:20
FT 
 Al Jahra
Al Salmiyah 
15/02 22:00
 
 Al Ansar Lib
Salam Zgharta 
15/02 21:00
FT 
 Negeri Sembilan
UiTM 
15/02 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Perlis 
15/02 21:00
FT 
 Negeri Sembilan Matrix
UiTM 
15/02 21:00
FT 
 Terengganu
Johor 
15/02 21:00
FT 
 Terengganu
Johor 
16/02 02:00
FT 
 San Gwann
Qrendi 1
16/02 02:00
FT 
 Sirens
Zejtun Corinthians 
16/02 02:00
FT 
1 Tarxien Rainbows
Sliema Wanderers FC 
16/02 05:45
FT 
 Cruz Azul Womens
Unam Pumas Womens 
16/02 06:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Aguilas De Leon Womens 
16/02 09:00
FT 
 Morelia
Monterrey 
16/02 11:00
FT 
 Puebla
Pachuca 
16/02 11:05
FT 
 Club Tijuana
Veracruz 1
16/02 00:00
FT 
 Club America Ii
Cd Cruz Azul Hidalgo 
16/02 00:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Yalmakan 
16/02 05:00
FT 
 Cd Nuevo Chimalhuacan
Ocelotes De La Unach 
16/02 08:00
FT 
 Estudiantes Tecos
Chivas Guadalajara 2 
16/02 11:00
FT 
 Coras De Nayarit
Atletico Reynosa 
16/02 11:10
FT 
 Pacific
Tepatitlan De Morelos 
16/02 09:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Correcaminos Uat 
16/02 10:00
FT 
 Atletico San Luis
Juarez 
16/02 02:00
FT 
 Black Africa
Mighty Gunners 
16/02 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Sparta Rotterdam 
16/02 03:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Den Bosch 
16/02 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Utrecht Am 
16/02 03:00
FT 
 Volendam
Helmond Sport 
16/02 03:00
FT 
 Oss
Telstar 
16/02 03:00
FT 
 RKC Waalwijk
Almere City FC 
16/02 03:00
FT 
 Eindhoven
Jong Ajax Amsterdam 
16/02 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen 
16/02 03:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Cambuur Leeuwarden 
16/02 03:45
FT 
 Crusaders FC
Coleraine 
16/02 03:45
FT 
 Dungannon Swifts
Warrenpoint Town 1
16/02 03:45
FT 
 Ards
Institute 
15/02 23:00
FT 
 Trondheims Orn Womens
Kolbotn Womens 
16/02 09:00
FT 
 Henderson Eels
Morobe Wawens 
16/02 12:00
FT 
3 Lautoka
As Central Sport 
15/02 21:00
FT 
 Markaz Tulkarm
Thagafi Tulkarem 
15/02 21:00
 
 Shbab Alkhaleel
Al Birah 1
16/02 06:30
FT 
 Sportivo Luqueno
Guarani CA 
16/02 09:00
FT 
 Alianza Lima
Sport Boys 1
15/02 23:00
FT 
1 Alianza Lima Reserves
Sport Boys Reserves 1
16/02 01:00
FT 
 Pogon Szczecin
Gornik Zabrze 
16/02 03:30
FT 
 Piast Gliwice
Lech Poznan 
15/02 21:45
FT 
 Al-Khuraitiat
Al-Ahli Doha 
16/02 00:10
FT 
 Qatar SC
Al Shahaniya 
16/02 02:00
FT 
 Viitorul Constanta
Politehnica Iasi 
15/02 16:00
FT 
 Krasnodar II
Khimki 
15/02 18:45
FT 
 Spartak Tambov
Ural Sr 
15/02 21:30
FT 
 Avangard
Spartak Moscow II 
16/02 00:15
FT 
 Fakel Voronezh
Levadia Tallinn 
15/02 20:30
FT 
 Al Sahel
Al taqdom 1
15/02 20:55
FT 
 Al Arabi Ksa
Arar 
15/02 23:30
FT 
1 Al Shabab Ksa
Al Wehda Mecca 
16/02 01:20
FT 
 Al-Raed
Al Ittihad Ksa 
15/02 21:15
FT 
 Al Ittihad Youths
Al Tai Youth 
16/02 03:45
FT 
 Ross County
East Fife 
16/02 04:00
FT 
 Inverurie Loco Works
Deveronvale 
16/02 00:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
FK Napredak Krusevac 
15/02 21:00
AET 
 Cape Umoya United
Mbombela United 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Cape Umoya United win
16/02 02:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Highlands Park 
16/02 03:45
FT 
 Antequera Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
16/02 04:00
FT 
 Cordoba
Granada 
16/02 05:00
FT 
 Cd Buzanada
UD Ibarra 2
16/02 05:00
FT 
1 Unión Viera
Ud Tamaraceite 1
16/02 03:00
FT 
 Winterthur
Vaduz 
15/02 20:00
FT 
 Al Shorta Damascus
Al-Karamah 
15/02 20:00
FT 
 Al Taleiah
Al-Jaish Damascus 
15/02 20:00
FT 
 Al Herafyeen
Al-Majd Damascus 
15/02 20:00
FT 
 Al-Wathba Homs
Al-Wahda Damascus 
15/02 20:00
FT 
 Jableh Sc
Teshrin Sc 
15/02 21:00
FT 
1 Mbeya City
Stand United 
15/02 21:00
FT 
 Kmc
Kagera Sugar 
15/02 21:00
 
 Mbao
Ruvu Shooting 
16/02 01:30
FT 
1 Yeni Malatyaspor
Besiktas 
16/02 00:00
FT 
 Elazigspor
Genclerbirligi 
15/02 17:00
FT 
 Yeni Malatyaspor U21
Besiktas Jk U21 
15/02 21:20
FT 
 Al Khaleej
Masfut 
15/02 21:20
FT 
 Al Thaid
Al Taawon 
16/02 00:00
FT 
 Al Hamriyah
Al Oruba Uae 
15/02 21:30
FT 
 Al Wehda UAE
Dabba Al-Fujairah 
15/02 21:35
FT 
 Al-Dhafra
Al Ain 
16/02 00:00
FT 
 Emirate
Ittihad Kalba 1
16/02 00:00
FT 
 Al Ahli Dubai
Ajman 
15/02 21:25
 
 Al Sharjah R
Al Nasr U21 
15/02 21:25
 
 Al Sharjah U21
Al Nasr Dubai U21 
15/02 21:30
FT 
 Al Jazira Reserve
Al Fujairah Reserves 
16/02 03:30
FT 
 Prestatyn Town FC
Denbigh Town 1
16/02 03:30
FT 
 Conwy United
Bangor City FC 
16/02 03:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Aberystwyth Town 
16/02 03:45
FT 
 Llanelli
Carmarthen 
16/02 03:30
FT 
 Afan Lido
Cwmamman United 
15/02 20:00
FT 
 Aspire International U17
Kashiwa Reysol U17 
15/02 22:45
AET 
 As Roma U17
Glasgow Rangers U17 
90min [1-1], Penalty [8-9], Glasgow Rangers U17 win
15/02 14:00
FT 
 Kanagawa University (w)
Nagano Parceiro (w) 
15/02 14:00
FT 
 Orca Kamogawa Womens
Hwacheon Kspo Womens 
15/02 16:00
FT 
1 Icl Payyade
Intelenet Global Service 1
15/02 17:15
FT 
 PT Prachuap
Anyang 
15/02 17:15
FT 
 Western Spirit
University of Queensland 
15/02 18:00
FT 
 Snagov
Voin Tate Numa Glenn 
15/02 18:30
FT 
 Atletico Atlanta
Mumbai Port Trust 
15/02 18:55
FT 
 Kremin Kremenchuk
Hirnyk Sport 
15/02 19:00
FT 
 Borec Veles
FK Metalac Gornji Milanovac 
15/02 20:00
FT 
 Stromsgodset
Bodo Glimt 
15/02 20:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Liepajas Metalurgs 
15/02 20:00
FT 
 Gornik Leczna
Pogon Siedlce 
15/02 20:30
FT 
 Neman Grodno
Riteriai 1
15/02 20:30
FT 
 Kamaz
Luch-Energiya 
15/02 21:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Flora Tallinn 
15/02 21:05
FT 
 Almeria
Ufa 
15/02 22:00
FT 
 SV Horn
Vitkovice 
15/02 22:00
FT 
2 Arsenal Tula
Torpedo Zhodino 1
15/02 23:00
FT 
 Aalesund
Molde 
15/02 23:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Ullensaker/Kisa IL 
15/02 23:00
FT 
 Askoe Oedt
SK Vorwarts Steyr 
16/02 00:00
FT 
 Tromso IL
Alta 
16/02 00:00
FT 
 SC Kalsdorf
Sv Lebring 
16/02 01:00
FT 
 SC Mannsdorf
Harreitherwaldhofen 
16/02 01:00
FT 
 Raufoss
Skeid Oslo 
16/02 01:00
FT 
 Bryne
Jerv 
16/02 01:00
FT 
 Usv Gnas
Sk Furstenfeld 
16/02 01:10
FT 
 Su Straden
Weinland Gamlitz 
16/02 02:00
FT 
 Syrianska
Fc Linkoping City 
16/02 02:30
FT 
 Ingolstadt 04 Am
Wacker Burghausen 
16/02 02:30
FT 
 Rosenborg B
Levanger 
16/02 02:30
FT 
 Simmeringer Sc
Sc Ortmann 
16/02 09:00
FT 
 Orca Kamogawa Womens
As Elfen Sayama (w)