livescore - live soccer scores

LiveScore 13 Feb 2019

14/02 04:00
FT 
 Ajax Amsterdam
Real Madrid 
14/02 04:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Borussia Dortmund 
14/02 02:00
FT 
 Saint Etienne
Strasbourg 
14/02 02:30
FT 
 Caen
Nantes 1
14/02 03:45
FT 
 Ipswich
Derby County 
14/02 03:45
FT 
 Preston North End
Norwich 
14/02 03:45
FT 
 Brentford
Aston Villa 
14/02 03:45
FT 
 Leeds United
Swansea City 
14/02 03:45
FT 
 Sheffield United
Middlesbrough 1
14/02 03:45
FT 
 Wigan Athletic
Stoke City 
14/02 04:00
FT 
 Reading
Blackburn Rovers 
14/02 05:15
FT 
 Universidad de Chile
Melgar 1
14/02 05:15
FT 
 Libertad Asuncion
The Strongest 1
14/02 07:30
FT 
1 Sao Paulo
Talleres Cordoba 
14/02 07:30
FT 
 Caracas FC
Delfin 
13/02 21:00
FT 
 Nkana
Al Hilal Omdurman 
14/02 00:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
As Otoho 
14/02 00:00
FT 
 Sally Tas
Es Du Sahel 
14/02 00:00
FT 
 Petro Atletico De Luanda
Gor Mahia 
14/02 00:10
FT 
 Asante Kotoko
Zesco United Ndola 1
14/02 03:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
HUSA Hassania Agadir 
14/02 03:00
FT 
 El Zamalek
Na Hussein Dey 
14/02 03:00
FT 
 Club Sportif Sfaxien
Enugu Rangers International 
13/02 23:30
AET 
 Nigeria U20
Mali U20 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
14/02 02:50
FT 
 Senegal U20
South Africa U20 
13/02 22:00
FT 
1 As Ain Mlila
Usm Alger 
13/02 22:00
FT 
 Cr Belouizdad
Js Kabylie 
14/02 00:00
FT 
 Es Setif
Om Medea 
13/02 18:00
FT 
 Cr Belouizdad U21
Js Kabylie U21 
13/02 21:00
 
 Es Setif U21
Olympique Medea U21 
14/02 04:15
FT 
1 Los Andes Reserves
Almagro Reserves 
14/02 04:30
FT 
 Gsan Martin Formosa
Gimnasia Ytiro 
14/02 08:00
FT 
 CA Douglas Haig
Atletico Parana 
13/02 18:00
 
 Mohammedan Dhaka
Saif Sporting Club 
13/02 20:30
 
 Sheikh Russel KC
Abahani Limited 
14/02 08:15
FT 
 San Jose
Bolivar 
14/02 03:30
FT 
 Macae
America RJ 
14/02 07:30
FT 
 Vasco da Gama
Resende-RJ 
14/02 02:00
FT 
1 Agua Santa
EC Santo Andre 
14/02 02:00
FT 
 Nacional Sp
Sertaozinho 
14/02 05:30
FT 
 Sao Bernardo
Juventus Sp 
14/02 06:00
FT 
 Inter De Limeira
Ca Votuporanguense Sp 
14/02 06:00
FT 
 Linense Bra
Portuguesa de Desportos 
14/02 06:00
FT 
 Penapolense
Rio Claro 
14/02 06:00
FT 
 Aa Portuguesa Santista
Xv De Piracicaba 
14/02 06:00
FT 
 Taubate
Atibaia 
14/02 07:00
FT 
 Flamengo De Arcoverde
Central Sc Pe 
14/02 02:30
FT 
 Bragantino Pa
ASA AL 
14/02 05:00
FT 
 Sao Jose Poa Rs
Chapecoense 1
14/02 06:00
FT 
 Sao Raimundo Pa
Criciuma 
14/02 06:30
FT 
 Boavista
Figueirense (SC) 
14/02 06:30
FT 
 Brusque
Atletico Clube Goianiense 
14/02 06:30
FT 
 Avenida Rs
Guarani 
14/02 06:30
FT 
 Galvez Ac
ABC 
14/02 07:30
FT 
 Campinense Pb
Botafogo 
14/02 07:30
FT 
1 Operario Ms
Botafogo PB 
14/02 07:30
FT 
 Tombense
Sport Recife 
14/02 07:30
FT 
 Ypiranga Pe
Cuiaba (MT) 
14/02 08:15
FT 
 Moto Club Sao Luis Ma
Vitoria Salvador BA 
14/02 08:30
 
 Manaus Am
Villa Nova-MG 1
14/02 09:30
FT 
 Rio Branco (AC)
Bahia 
14/02 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Tigres Zipaquira 
14/02 04:30
FT 
 Real Cartagena
Barranquilla 
14/02 05:00
FT 
 Envigado
CD Jaguares 
14/02 07:00
FT 
 Atletico Huila
Cortulua 1
14/02 08:00
FT 
 America de Cali
Universitario De Popayan 
14/02 08:00
FT 
1 Deportes Quindio
Orsomarso 
14/02 08:30
FT 
1 Boyaca Chico
Patriotas 
14/02 08:30
FT 
 Millonarios
Fortaleza 
14/02 08:30
FT 
 Atletico Bucaramanga
Alianza Petrolera 1
14/02 05:00
FT 
1 Perez Zeledon
Limon 
14/02 05:05
FT 
 Ad Grecia
Guadalupe 
14/02 10:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Ad San Carlos 
14/02 10:00
FT 
 Herediano
Santos De Guapiles 
14/02 10:05
FT 
 Alajuelense
AD Carmelita 
13/02 23:00
FT 
 Thoi Lakatamias
AEL Limassol 
14/02 05:00
FT 
1 Municipal Limeno
Cd Audaz 
14/02 08:30
 
 Cd Chalatenango
Cd Pasaquina 
14/02 09:00
FT 
 Luis Angel Firpo
Isidro Metapan 1
14/02 09:30
FT 
2 Alianza San Salvador
Santa Tecla 1
14/02 03:45
FT 
 Leicester City Womens
Manchester United Womens 
14/02 03:45
FT 
 Wingate Finchley
Tonbridge Angels 
14/02 03:00
FT 
1 Sedan
Bobigny Ac 1
13/02 21:00
FT 
 Panionios U19
Apollon Smirnis U19 
14/02 03:00
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Guastatoya 
14/02 05:45
FT 
 Deportivo Sanarate
Antigua Gfc 
14/02 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
Siquinala 
14/02 10:00
FT 
 Xelaju MC
CSD Municipal 
14/02 10:00
FT 
 Deportivo Chiantla
Deportivo Petapa 
14/02 05:00
FT 
 Marathon
CD Vida 
14/02 06:30
FT 
 Lobos Upnfm
Real De Minas 
14/02 09:15
FT 
 Honduras Progreso
Real Espana 
14/02 09:30
FT 
2 CD Motagua
Platense 
13/02 22:00
FT 
 Mumbai City
Northeast United 
13/02 18:30
FT 
 Shahrdary Arak
Oxin Alborz 1
13/02 18:30
FT 
 Navad Urmia
Mes Krman 
13/02 19:00
FT 
 Shahin Bushehr
Shahrdari Mahshahr 
14/02 03:45
FT 
 Tolka Rovers
Cie Ranch 
14/02 04:00
FT 
 Maynooth University Town
Glebe North 
14/02 04:05
FT 
 Swords Celtic
Mochtas 
13/02 21:30
FT 
 Cuneo
Robur Siena Ssd 
13/02 21:30
FT 
 Pomigliano
Pontedera 
13/02 21:30
FT 
 Carrarese
Piacenza 
14/02 01:00
FT 
1 Alessandria
Olbia 
14/02 01:30
FT 
 Pro Patria
Novara 
14/02 01:30
FT 
 Pistoiese
Asd Albissola 1
14/02 01:30
FT 
 Arezzo
Juventus U23 
14/02 01:30
FT 
 Virtus Entella
Pro Vercelli 
14/02 01:35
FT 
 Arzachena
Lucchese 1
13/02 21:30
FT 
2 Vibonese
Rieti 
13/02 21:30
FT 
 Viterbese
Virtus Francavilla 
14/02 03:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Bisceglie 1913 1
14/02 03:30
FT 
1 Trapani
Catania 
14/02 03:30
FT 
 Juve Stabia
Catanzaro 
14/02 03:30
FT 
 Matera
Cavese 
14/02 03:30
FT 
 Paganese
Ac Monopoli 1
13/02 21:30
FT 
 Virtus Francavilla
Castelfidardo 
13/02 21:30
FT 
 Lupa Roma
Trastevere Calcio 
13/02 21:30
FT 
 Ponte San Pietro
Scanzorosciate 
13/02 21:30
FT 
 Asd Bra
Us Folgore Caratese 
13/02 21:30
FT 
 Aglianese
Us Pianese 
13/02 21:30
FT 
 Albalonga
Castiadas 
13/02 21:30
FT 
1 Asd Cannara
Asd Seravezza Calcio 1
13/02 21:30
FT 
 Ac Voghera
San Marino Calcio 1
13/02 21:30
FT 
 Asd Sporting Trestina
Ghivizzano 
13/02 21:30
FT 
 Avellino
Asd Flaminia Civita Castellana 
13/02 21:30
FT 
 Citta Di Anagni
Usd Latte Dolce 
13/02 21:30
FT 
 Ponsacco
Montevarchi 
13/02 21:30
FT 
 Pro Sesto
Virtus Bergamo 2
13/02 21:30
FT 
 Sammaurese
Avezzano 2
13/02 21:30
FT 
 San Donato Tavarnelle
Bastia 1924 1
13/02 21:30
FT 
 Santarcangelo
Asd Montegiorgio 
13/02 21:30
FT 
 Tuttocuoio
Uc Sinalunghese 
13/02 21:30
FT 
1 US Inveruno
As Casale Calcio 
13/02 21:30
FT 
 Us Ladispoli
Aprilia 1
13/02 21:30
FT 
2 Vigor Carpaneto
Lentigione 
13/02 22:00
 
 Az Picerno Asd
Ss Nola 1925 1
13/02 22:00
FT 
 Sassari Torres
As Ostia Mare 
13/02 22:00
FT 
 Isernia
San Nicolo Notaresco 
14/02 01:00
FT 
 Latina Calcio
Vis Artena 
14/02 03:30
FT 
 Forli
Cesena 
13/02 20:30
FT 
 Sahab Sc
Dar Al Dawaa 
13/02 16:00
FT 
 Kibera Black Stars
Deckard Lian 1
13/02 18:00
FT 
 Modern Coast
Bidco United 
13/02 18:45
FT 
 Kenya Police
Eldoret Youth 
13/02 19:00
FT 
 Nairobi Star City
Talanta 
13/02 20:00
FT 
 St Josephs Youth
Wu Shuru 
13/02 20:00
FT 
 Coast Stima
Kisumu All Stars 2
13/02 20:00
FT 
 Fortune Sacco
Shabana 
13/02 21:20
 
 Kangemi All Stars
Nairobi Stima 
14/02 02:00
FT 
 Africa Stars
Tura Magic 
13/02 12:30
 
 Southern United
Auckland City 
14/02 05:00
FT 
 Chinandega
Real Esteli 
14/02 05:00
FT 
 Diriangen
Juventus Managua 1
14/02 05:00
FT 
1 Jalapa
Deportivo Ocotal 
14/02 09:00
FT 
 Unan Managua
Walter Ferretti 
14/02 09:00
FT 
 Real Madriz
Managua 
13/02 23:00
FT 
 Niger Tornadoes
Enyimba International 
13/02 23:00
FT 
 Yobe Desert Stars
Plateau United 
13/02 12:00
FT 
 Lautoka
Henderson Eels 
13/02 14:00
FT 
 Hienghene Sport Nc
Tefana As 
14/02 09:00
FT 
 Plaza Amador
Sporting San Miguelito 
14/02 07:15
FT 
 Nacional Asuncion
Olimpia Asuncion 
14/02 01:00
FT 
 Al Mesaimeer Club
Al-Wakra 
13/02 21:00
FT 
 Al Tai
Al Jeel 
13/02 21:05
FT 
 Dhamk
Al Orubah 
13/02 21:10
FT 
 Al Ansar
Al Adalh 
13/02 21:10
FT 
 Al Ameade
Abha 
13/02 23:15
FT 
 Hajer
Al Washm 
13/02 20:50
FT 
 Al Hazm
Al Baten 
13/02 23:10
FT 
 Al-Ettifaq
Al Faisaly Harmah 
14/02 03:45
FT 
 Dalbeattie Star
Edusport Academy 
13/02 20:00
FT 
 Rusadir U19
Seneca U19 1
13/02 19:00
 
 Sevilla Fc Womens
Valencia Womens 
13/02 23:15
FT 
 Atleico Malaga Womens
Cdef Logrono Womens 
14/02 00:00
FT 
 UB Conquense
Inter De Madrid 
14/02 02:30
FT 
1 Real Union de Irun
CD Mirandes 1
14/02 02:30
AET 
 Ud Socuellamos
AD Ceuta 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-0], Ud Socuellamos win
14/02 03:15
FT 
 Ue Cornella
Pontevedra 
13/02 21:30
FT 
 Baniyas Sc Reserves
Al Wasl Sc Reserves 
13/02 21:00
 
 Kcca
Bul 
13/02 21:30
FT 
 Nyamityobora
Cs Paulesti 
13/02 21:35
FT 
 Glasgow Rangers U17
Kashiwa Reysol U17 
14/02 00:00
AET 
 Aspire International U17
As Roma U17 
90min [2-2], Penalty [1-4], As Roma U17 win
13/02 14:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Setagaya Sfida (w) 
13/02 16:00
FT 
 Baltika
Steaua Bucuresti 
13/02 16:15
FT 
 Bytovia Bytow
Torpedo Armavir 
13/02 16:20
FT 
 Rsf
Mumbai Warriors 
13/02 16:30
FT 
 Volga Ulyanovsk
Khimik Avgust 
13/02 16:30
FT 
1 Karnataka
Mumbai Strikers 
13/02 16:30
FT 
 APIA Leichhardt Tigers
Northern Tiger 
13/02 16:55
 
 Chainat
Meizhou Hakka 
13/02 17:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Piast Gliwice Youth 
13/02 17:00
FT 
 Yerevan
Lokomotiv Yerevan 
13/02 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
UTA Arad 
13/02 17:00
FT 
 Isloch Minsk
Slavia Mozyr 
13/02 18:00
FT 
 Ceahlaul Piatra Neamt
ACS Foresta Suceava 
13/02 18:00
FT 
 Teleoptik
Macva Sabac 
13/02 18:00
FT 
 Digenis Oroklini
Palanga 
13/02 18:00
FT 
 Metaloglobus
Voin Tate Numa Glenn 
13/02 18:00
 
 Arsenal Kyiv
Stal Mielec 
13/02 18:30
FT 
 Veniza Virar
Juhu Sparks 
13/02 19:00
FT 
 Gornik Leczna
Wisla Pulawy 
13/02 19:00
FT 
 Zeleznicar Pancevo
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug 
13/02 19:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Pfc Oleksandria U21 
13/02 19:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Hutnik Krakow 
13/02 19:00
FT 
 Gomel
BATE Borisov U19 
13/02 19:30
FT 
 GKS Tychy
Widzew lodz 
13/02 19:30
FT 
 Indjija
Zarkovo 
13/02 20:00
 
 Tom Tomsk
Torpedo Moscow 
13/02 20:30
FT 
 Botev Plovdiv
Maritsa 1921 
13/02 20:30
FT 
 FK Kaluga
Kamaz 
13/02 20:42
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Vihren Sandanski 
13/02 21:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Acs Dumbravita 
13/02 21:00
FT 
 Fredrikstad
Nest-Sotra 
13/02 21:00
FT 
 Munchen 1860
Ssv Ulm 1846 
13/02 21:00
FT 
 Cyprus Womens U19
Slovakia Womens u19 
13/02 21:00
FT 
 Vojvodina
Sloboda Uzice Sevojno 
13/02 21:00
FT 
 Vorskla Poltava
Gorodeya 
13/02 21:30
FT 
 Glyka Nera
Acharnaikos 
13/02 21:30
FT 
 Ska Khabarovsk
Rakow Czestochowa 
13/02 21:40
 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Podillya Khmelnytskyi U19 
13/02 22:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
PFC Sochi 
13/02 22:00
FT 
 Istra 1961
Ask Bravo Publikum 
13/02 22:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Shakhtyor Karagandy 
13/02 22:00
FT 
 Es Hamam Sousse
U.s.monastir 
13/02 23:00
FT 
 Torpedo Armavir
LKS Lodz 
13/02 23:00
FT 
 WSG Wattens
Odd Grenland 
13/02 23:25
FT 
 Mladost Zdralovi
Bjelovar 
13/02 23:30
FT 
 Polonia Bytom
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
13/02 23:35
FT 
 Fuzinar
NK Rudar Velenje 
13/02 23:45
FT 
 Gks Jastrzebie
Skra Czestochowa 
13/02 23:55
FT 
 Rozwoj Katowice
Trzebinia Siersza 1
14/02 00:00
FT 
 Snk Radgona
Bistrica 
14/02 00:00
FT 
 Lisen
Mfk Skalica 
14/02 00:00
FT 
 ZNK Osijek
Zrinski Jurjevac 
14/02 00:00
FT 
 Ruch Chorzow
Polonia Warszawa 
14/02 00:30
FT 
1 Maksimir
Vinogradar 
14/02 00:30
FT 
 KS Energetyk ROW
Ruch Radzionkow 
14/02 01:00
FT 
 Varfurdo Gyulai Termal
Bekescsabai Elore SE II 
14/02 01:00
FT 
 Viking
Sandnes Ulf 
14/02 01:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Trenkwalder Admira 
14/02 01:00
FT 
 HFK Olomouc
Spartak Hulin 
14/02 01:30
FT 
 Tennis Borussia Berlin
Ludwigsfelder 
14/02 01:30
FT 
 Fv Austria Xiii
Wiener Sportklub 
14/02 02:00
FT 
 Munchen 1860 Am
Pipinsried 
14/02 02:00
FT 
 Wiener Viktoria
Lac Inter 
14/02 02:00
FT 
 Sv Donau
Leopoldsdorf 
14/02 02:05
FT 
 Ismaning
Sv Turkgucu Ataspor 
14/02 02:30
FT 
 Gleinstatten
Union St.florian 
14/02 02:30
FT 
 Nafta
Andrashida Sc 
14/02 03:00
FT 
 Rapid Lugano
Ac Sementina 
14/02 03:15
FT 
 Usv Pircha
Tsv Kirchberg/raab 
14/02 03:45
FT 
 Kidsgrove Athletic
Newcastle Town 
14/02 05:30
FT 
 Atletico Paranaense
General Diaz 
14/02 09:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Hwacheon Kspo Womens 
14/02 09:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Nagano Parceiro (w)