livescore - live soccer scores

LiveScore 12 Feb 2019

13/02 04:00
FT 
 AS Roma
Porto 
13/02 04:00
FT 
1 Manchester United
PSG 
13/02 01:55
FT 
 Fenerbahce
Zenit St Petersburg 
13/02 03:45
FT 
 Birmingham
Bolton Wanderers 
13/02 03:45
FT 
 Hull City
Rotherham United 
13/02 03:45
FT 
 Millwall
Sheffield Wed. 
13/02 03:45
FT 
 Bristol City
Queens Park Rangers 
13/02 04:00
FT 
 West Bromwich
Nottingham Forest 
13/02 05:15
FT 
 Atletico-MG
Danubio FC 
13/02 07:30
AET 
 Dep.Independiente Medellin
Palestino 
90 minutes[1-1], Double bouts[2-2], Penalty Kicks[1-4]
13/02 07:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
Defensor 
13/02 05:15
FT 
 Ca River Plate
Santos 1
13/02 07:30
FT 
 Macara
Club Guabira 
12/02 16:00
AET 
 Newcastle Jets
Persija Jakarta 
90 minutes[1-1], 120 minutes[3-1]
12/02 18:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Al Quwa Al Jawiya 
12/02 19:00
FT 
 AGMK
Esteghlal Dushanbe 
12/02 20:00
FT 
 Bangkok United
Ha Noi FC 
12/02 20:00
FT 
 Chiangrai United
Yangon United 
12/02 21:00
AET 
 Perak
Kitchee 1
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[6-5]
12/02 21:40
FT 
 Saipa
Minerva Academy 
12/02 23:30
AET 
 Zob Ahan
Al Kuwait SC 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
12/02 23:30
FT 
 Al Nasr(OMA)
Hilal Al Quds 
13/02 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Zacatepec 
12/02 21:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Orlando Pirates 
12/02 21:00
FT 
 Simba Sports Club
Al Ahly 
13/02 00:00
FT 
 Asec Mimosas
Mamelodi Sundowns 
13/02 00:00
FT 
 Horoya Ac
Platinum 
13/02 00:00
FT 
 Club Africain
Tp Mazembe Englebert 
13/02 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Lobi Stars 
13/02 03:00
FT 
 Js Saoura
As Vita Club 
13/02 00:00
FT 
 Mo Bejaia
Ca Bordj Bou Arreridj 
13/02 00:45
FT 
 Paradou Ac
Cs Constantine 
13/02 00:00
FT 
 Aso Chlef
Usm Blida 
12/02 18:00
 
 Paradou Ac U21
Cs Constantine U21 
12/02 18:00
FT 
 Aso Chlef U21
Usm Blida U21 
12/02 21:00
 
 Mo Bejaia U21
Ca Bordj Bou Arreridj U21 
13/02 04:00
FT 
 Deportivo Riestra
Atletico Atlanta 
12/02 20:00
FT 
 Defensa Y Justicia Reserves
Argentinos Jrs Reserves 
12/02 18:00
 
 Brothers Union
Sheikh Jamal 
13/02 08:30
 
 Floresta CE
Ferroviario CE 
13/02 05:15
FT 
 Aparecidense Go
Ponte Preta 
13/02 07:30
FT 
 Imperatriz Ma
Nautico (PE) 1
12/02 20:00
 
 Midtjylland Reserve
Esbjerg Fb Reserve 
13/02 03:45
FT 
 Aldershot Town
Solihull Moors 
13/02 03:45
FT 
 Chorley
Brackley Town 
13/02 03:45
FT 
 AFC Telford United
Guiseley 
13/02 03:45
FT 
 Hemel Hempstead Town
Torquay United 
13/02 03:45
FT 
 Oxford City
Welling United 
13/02 03:45
FT 
 Slough Town
Gloucester City 
13/02 03:45
FT 
 Sunderland
Blackpool 
13/02 03:45
FT 
 Doncaster Rovers
Southend United 
13/02 03:45
FT 
 Walsall
AFC Wimbledon 
13/02 03:45
FT 
 Newport County
Milton Keynes Dons 
13/02 03:45
FT 
 Oldham Athletic
Yeovil Town 
13/02 03:45
FT 
 Crewe Alexandra
Carlisle 1
13/02 03:45
FT 
 Swindon
Forest Green Rovers 
13/02 03:45
FT 
 Maidstone United
Salford City 
13/02 03:45
FT 
 AFC Fylde
Ramsbottom United 
13/02 03:45
FT 
 Barnet
Carshalton Athletic 
13/02 03:45
FT 
 Bamber Bridge
Lancaster City 1
13/02 03:45
FT 
 Gainsborough Trinity
Farsley Celtic 
13/02 03:45
FT 
 Grantham Town
South Shields 
12/02 21:00
FT 
 Rotherham United (r)
Wigan Athletic Reserve 
12/02 21:00
FT 
 Mansfield Town Reserve
Morecambe Reserve 
12/02 21:00
 
 Port Vale Reserve
Doncaster Reserve 
13/02 03:45
FT 
 Poole Town
Tiverton Town 
13/02 03:45
FT 
 Merthyr Town
Weymouth 
13/02 03:45
FT 
1 Dorchester Town
Frome Town 
13/02 03:00
FT 
 Oxford U23
Hull City U23 
12/02 19:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Leeds United U23 
13/02 03:45
FT 
2 Stratford Town
Coalville 
12/02 22:00
 
 Mekelakeya
Ethiopia Bunna 
12/02 16:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Shukura Kobuleti 
13/02 02:00
FT 
 Fsv Zwickau
Karlsruher 
13/02 04:15
FT 
 Stjarnan
Grindavik 
12/02 12:25
FT 
 Punjab
Haryana 
12/02 16:30
FT 
 Manipur
Arunachal 
12/02 16:30
FT 
 Uttar Pradesh
Himachal Pradesh 
12/02 18:30
 
 Qashqai Shiraz
Fajr Sepasi 
12/02 18:30
FT 
 Malavan
Persepolis Pakdasht 
12/02 19:10
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Shahrdari Tabriz 
12/02 21:45
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Pars Jonoubi Jam 
13/02 03:30
FT 
 Castleview
Park United Afc 
12/02 21:00
 
 Maccabi Bnei Raina
Maccabi Nujeidat Ahmed 
12/02 21:00
 
 Tzeirey Tamra
Maccabi Tamra 
13/02 00:00
FT 
1 Alnada Nazareth
Maccabi Tzeirei Shefaram 1
13/02 01:30
FT 
1 Albinoleffe
Ternana 1
13/02 01:30
FT 
 Fermana
Gubbio 
13/02 01:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Vis Pesaro 
13/02 01:30
FT 
 Ravenna
Giana 
13/02 01:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Renate Ac 
13/02 03:30
FT 
 Rimini
Feralpisalo 
13/02 03:30
FT 
 Imolese
Sambenedettese 
13/02 03:30
FT 
 Ac Monza
Vicenza 
13/02 03:30
FT 
 Triestina
Alto Adige/sudtirol 
12/02 20:30
FT 
 Sama Al Sarhan
Al Wehda 
12/02 20:30
FT 
 Mansheiat Bani Hasan
Kufer Soom 
12/02 20:30
FT 
 Ethad Al-Ramtha
Al Tora 
12/02 20:00
FT 
 Mathare United
Sofapaka 
12/02 20:00
 
 Kakamega
Kariobangi Sharks 1
12/02 20:00
FT 
 Posta Rangers
Nzoia United 
12/02 20:00
FT 
 Bandari
Vihiga United 
13/02 00:00
FT 
 Al Yarmouk Youth (KUW)
Kazma Sc U20 
13/02 00:00
FT 
 Al Kuwait Sc Youth
Fahaheel Youth 
13/02 00:00
FT 
 Al Qadsia Sc Youth
Al Arabi Kuwait Youth 
13/02 00:05
FT 
 Al Sahel U20
Al Ttadamon Youth Kuw 
12/02 23:30
FT 
 Al-Nejmeh
Trables Sports Club 
13/02 01:40
FT 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
De Graafschap 
13/02 09:00
FT 
 Morobe Wawens
As Central Sport 
13/02 11:00
FT 
 Malampa Revivors
Lae City Dwelle 
13/02 12:00
FT 
 Lautoka
Henderson Eels 
12/02 16:00
FT 
1 Spartak Tambov
Krasnodar II 
12/02 18:45
FT 
1 Ural Sr
Khimki 
12/02 21:30
FT 
1 Fakel Voronezh
Avangard 
13/02 00:15
FT 
1 Levadia Tallinn
Spartak Moscow II 
12/02 18:00
FT 
 Ararat Moscow
Saturn 
12/02 14:25
FT 
 Volga Ulyanovsk
Nosta Novotroitsk 1
12/02 20:40
FT 
 Al Kawkab
Al Mojzel 
12/02 20:45
FT 
 Al Qaisoma
Al Jabalain 
12/02 21:05
FT 
 Najran
Al Rbeea 
12/02 23:15
FT 
 Al Khaleej Club
Al Shoalah 
12/02 23:15
FT 
1 Al Nojoom
Al Nahdha 
12/02 23:30
FT 
1 Al Hilal
Al Qadasiya 
12/02 21:00
FT 
 Ross County U20
Dunfermline U20 1
12/02 22:00
FT 
 Dundee U20
Dundee United U20 
13/02 03:45
FT 
 Arbroath
Stranraer 
13/02 03:45
FT 
 Stirling Albion
Albion Rovers 
13/02 03:45
FT 
 Stirling Albion
Albion Rovers 
12/02 20:00
FT 
 Al-Majd Damascus
Al Taleiah 
12/02 20:00
FT 
 Al ittihad SYR
Al Shorta Damascus 
12/02 20:00
FT 
 Al Nawair
Jableh Sc 
12/02 20:00
FT 
 Al-Wahda Damascus
Al Herafyeen 
12/02 20:00
FT 
 Teshrin Sc
Al Sahel Syr 1
12/02 23:30
FT 
 Al-Karamah
Al-Wathba Homs 
13/02 00:00
FT 
 Al-Wasl
Banni Yas 
12/02 21:00
FT 
 Sc Villa
Paidha Black Angels 
12/02 21:30
FT 
 Bright Stars
Mbarara City 
12/02 21:30
FT 
 Tooro United
Vipers 
12/02 21:30
FT 
 Ma Lu
Ndejje University 
12/02 21:30
 
 Kirinya Jinja Ss
Uganda Police 
12/02 21:40
 
 Onduparaka
Ura 
13/02 02:00
FT 
 Indy Eleven
Cincinnati 
13/02 03:30
FT 
 Taffs Well
Cambrian Clydach 
13/02 03:45
FT 
 Haverfordwest County
Penybont 
12/02 21:35
FT 
 Etoile Du Sahel U17
Real Madrid U17 
13/02 00:00
FT 
 Altinordu U17
Spartak Moskva U17 
12/02 16:00
FT 
 Cfci U19
Springfield Fa 
12/02 17:00
FT 
 Cyprus Womens U19
Northern Ireland Womens U19 
12/02 17:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Spartaks Jurmala 
12/02 18:50
FT 
 Zorya Reserves
Kryvbas Kriviy Rih 
12/02 19:00
FT 
 Znicz Pruszkow
Olsztyn OKS 1945 
12/02 19:00
FT 
 Bregalnica Stip
Borec Veles 
12/02 19:30
FT 
 Olympia Savyntsi
Victoria Mykolaivka 
12/02 20:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Bucovina Radauti 
12/02 20:00
FT 
2 Zvi Jerzy Da
Indjija 1
12/02 20:00
FT 
 Spartak Moscow
NK Mura 05 
12/02 20:00
FT 
 Sibir
Tsarsko Selo 
12/02 20:00
FT 
 Hirnyk Kryvyi Rih
Vpk Agro Magdalinovka 
12/02 20:30
FT 
 Dolgiye Prudy
Volgar-Astrakhan 
12/02 21:00
FT 
 Greece U19
Romania U19 
12/02 21:00
FT 
 IFK Norrkoping
afc eskilstuna 
12/02 21:00
FT 
 Croatia U19
Serbia U19 
12/02 21:30
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Pucioasa 
12/02 22:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Lokomotiv Tashkent 
12/02 22:00
FT 
 Istra 1961
Zrinjski Mostar 
12/02 22:00
FT 
 Brann
Start Kristiansand 
12/02 22:00
FT 
 Dubrava Zagreb
Medjimurje 1
12/02 22:00
FT 
 Dainava Alytus
Riteriai 
12/02 22:00
FT 
 Poland U19
Slovakia U19 
12/02 22:00
 
 Germany U17
Netherlands U17 
12/02 22:00
FT 
 Kalmar FF
Lou Gansike Sol 
12/02 22:00
FT 
 Hnk Gorica
Hask Zagreb 
12/02 23:00
FT 
 Sturm Graz
SKU Amstetten 
12/02 23:00
FT 
 Liptovsky Mikulas
Dukla Banska Bystric 
12/02 23:30
FT 
 Ural Sr
Avan Academy 
13/02 00:00
FT 
 Vitkovice
Velke Mezirici 
13/02 00:00
FT 
 Spain U19
Azerbaijan U19 
13/02 00:00
FT 
 Ajax Amsterdam U19
Twente U19 
13/02 00:30
FT 
 BK Frem
Herlev IF 
13/02 00:30
FT 
 Motor Lublin
Tomasovia Tomaszow 
13/02 00:30
FT 
 Zagorec
Zelina 
13/02 00:35
FT 
 Trondheims Orn Womens
Fart Womens 
13/02 01:00
FT 
 Valerenga
FK Rostov 
13/02 01:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
Sv Stripfing Weiden 
13/02 01:00
FT 
 Orlando City
Philadelphia Union 
13/02 01:00
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Fk Banik Sokolov 
13/02 01:00
FT 
 Norway U18
Portugal U18 
13/02 01:15
FT 
 Usv Gnas
Sc Gleisdorf 
13/02 01:30
FT 
 Inter Bratislava
Psc Pezinok 
13/02 01:30
FT 
 Austria Wien U19
Ask Ebreichsdorf 
13/02 01:30
FT 
 Hessen Dreieich
Eintracht Frankfurt U19 
13/02 01:55
FT 
 HHC Hardenberg
SC Heerenveen 
13/02 01:55
FT 
 Juniors OO
Wallern 
13/02 02:00
FT 
 Sv Strass
Svl Flavia Solva 
13/02 02:00
FT 
 Odranci
Sv Gussing 
13/02 02:30
FT 
 Fola Esch
08 Homburg 
13/02 02:30
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
Kottingbrunn 
13/02 03:45
FT 
1 Matlock Town
Alfreton Town 
13/02 07:30
FT 
 Colorado Rapids
Toronto 
13/02 11:00
FT 
 Orange County Blues Fc
Club Tijuana