livescore - live soccer scores

LiveScore 11 Feb 2019

12/02 04:00
FT 
 Wolves
Newcastle United 
12/02 04:00
FT 
 Alaves
Levante 
12/02 04:15
FT 
 Vitoria Setubal
Belenenses 1
12/02 01:00
FT 
 Skenderbeu Korca
KF Laci 
12/02 04:00
FT 
 UAI Urquiza
Comunicaciones BsAs 
12/02 04:00
FT 
 San Telmo
Defensores Unidos 
12/02 04:10
FT 
 Flandria
Talleres Rem De Escalada 
12/02 05:00
FT 
 Ferrocarril Midland
Victoriano Arenas 1
12/02 04:25
FT 
 Puerto Nuevo
Central Ballester 1
12/02 06:00
FT 
 Defensa Y Justicia
Argentinos Juniors 
12/02 08:10
FT 
 Aldosivi
San Martin San Juan 1
11/02 21:50
FT 
 Al-Hadd
Al-hala 
12/02 00:45
FT 
1 Al-Muharraq
Al-Riffa 
12/02 06:00
FT 
 Palmeiras
Bragantino SP 
12/02 09:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Cucuta 
12/02 07:00
FT 
 Deportivo Pereira
Real Santander 
12/02 01:00
FT 
 AEP Paphos
Ermis Aradippou 
11/02 20:00
 
 Odense Bk Reserve
Sonderjyske Reserve 
11/02 20:00
FT 
 Kobenhavn Reserve
Horsens Reserve 1
11/02 20:00
FT 
 Helsingor Reserves
Nordsjaelland Reserve 1
11/02 21:00
FT 
 Aalborg Bk Reserve
Brondby Reserve 
11/02 21:00
 
 Randers
Hobro Reserve 
12/02 02:00
FT 
 Vendsyssel
Midtjylland 
12/02 08:15
FT 
1 Sociedad Deportivo Quito
Mushuc Runa 1
12/02 03:45
FT 
 Basford Utd
Witton Albion 
12/02 03:00
FT 
 Stoke City U23
Charlton Athletic U23 
12/02 03:00
FT 
 Sunderland U23
Peterborough United U23 
12/02 03:00
FT 
 West Bromwich U23
Afc Bournemouth U23 1
12/02 03:00
FT 
 Norwich City U23
Exeter City U23 
12/02 03:00
FT 
 Aston Villa U23
Derby County U23 
12/02 03:00
FT 
 Plymouth Argyle U23
Bristol City U23 
12/02 03:00
FT 
 Colchester United U23
Fulham U23 
11/02 21:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Barnsley U23 
11/02 21:00
FT 
 Crystal Palace U23
Queens Park Rangers U23 
11/02 21:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Sheffield United U23 
12/02 03:00
FT 
 Cardiff City U23
Coventry U23 
12/02 03:00
FT 
 Bolton Wanderers U23
Burnley U23 
11/02 20:05
FT 
 Debub Police
Jimma Aba Jifar 
11/02 20:05
FT 
 Fasil Kenema
Shire Endaselassie 
11/02 20:10
 
 Welwalo Adigrat
Sidama Bunna 
12/02 03:45
FT 
 Stade Brestois
Auxerre 
12/02 02:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Preuben Munster 
12/02 03:30
FT 
 Hamburger
Dynamo Dresden 
11/02 19:45
FT 
 Panegialios
Foivos Kremastis 
12/02 01:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Larisa 
12/02 01:30
FT 
 Asteras Tripolis
Aris Thessaloniki 
11/02 21:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Ergotelis 1
11/02 20:00
 
 Sun Pegasus
Southern District 
11/02 16:30
FT 
 Neroca
Chennai City 
11/02 12:30
FT 
 Chandigarh
Delhi 
11/02 16:30
FT 
 Meghalaya
Tripura 
11/02 17:05
FT 
 Jammu Kashmir
Uttarakhand 
12/02 11:30
FT 
 Gujarat
Dadra Nagar Haveli 
11/02 16:00
 
 Persib Bandung
Persiwa Wamena 
12/02 02:30
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Tel Aviv 
11/02 21:00
 
 Hapoel Mahane Yehuda
Kfar Kasem 
11/02 21:30
FT 
 Cagliari U20
Sampdoria U19 
12/02 03:45
FT 
 Us Siracusa
Reggina 
12/02 04:00
FT 
 Venezia
Lecce 
12/02 09:35
FT 
 Waterhouse Fc
Humble Lions 
11/02 13:30
 
 Agleymina Hamamatsu Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
11/02 15:45
FT 
 Shonan Bellmare Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
11/02 18:00
FT 
 F League Selection Futsal
Peace Does Machida Futsal 
11/02 20:30
FT 
1 Al Yarmouk
Al Karmel 
11/02 20:30
FT 
 Al-Arabi (jordan)
Shabab Al Hussein 
11/02 20:00
FT 
 Sony Sugar
Chemelil Sugar 
11/02 20:00
FT 
 Mount Kenya United
Kcb 
11/02 20:00
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Weston Shitima 
12/02 01:00
FT 
 Santa Lucia
Zebbug Rangers 
12/02 03:15
FT 
 Vittoriosa Stars
Gudja United 
12/02 07:00
FT 
 Veracruz Womens
Club America Womens 
12/02 09:00
FT 
 Pachuca Womens
Lobos Buap Womens 
12/02 10:00
FT 
 Tigres Womens
Monarcas Morelia Womens 
12/02 11:00
FT 
 Aguilas De Leon Womens
Monterrey Womens 
12/02 11:00
FT 
 Tijuana Womens
Cruz Azul Womens 
11/02 22:00
 
 Olympique de Safi
Union Touarga Sport Rabat 
12/02 03:00
FT 
 Utrecht Am
Go Ahead Eagles 
12/02 03:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Roda JC Kerkrade 
11/02 21:00
FT 
 Rkc Waalwijk Reserve
Emmen Reserves 
11/02 21:00
 
 Jong Den Haag Reserve
Heracles Almelo Reserves 
12/02 01:30
FT 
 Dordrecht Reserve
Cambuur Reserve 
12/02 01:30
FT 
 Fortuna Sittard Reserve
Jong Zwolle Reserve 
12/02 01:30
FT 
 Twente Enschede Am.
Willem Ii Reserves 
11/02 23:00
FT 
 Gombe United
Nasarawa United 
11/02 23:00
FT 
 Akwa United
Kada City 
12/02 03:45
FT 
 Ballinamallard United
Carrick Rangers 
12/02 03:45
FT 
 Warrenpoint Town
Queens University 
11/02 20:30
FT 
 Ittihad Khanyounis
Shabab Khanyounis 
12/02 06:00
FT 
1 Sportivo Luqueno
Sportivo San Lorenzo 1
12/02 07:45
FT 
 Guarani CA
Deportivo Capiata 1
11/02 18:35
FT 
 Cerro Porteno Asuncion Reserves
Club River Plate Asuncion Reserve 
11/02 19:35
FT 
 Deportivo Santani Reserves
Nacional Asuncion Reserve 
12/02 01:00
FT 
 Gornik Zabrze
Wisla Krakow 
11/02 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
SC Covilha 
11/02 23:00
FT 
 Botosani
Cs Voluntari 
12/02 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Hermannstadt 
11/02 16:00
FT 
 Rotor Volgograd
Murom 
11/02 18:45
FT 
 Pyunik
Mordovia Saransk 
11/02 21:30
FT 
 Riga
Shinnik Yaroslavl 
12/02 00:15
FT 
 FK Tyumen
Chertanovo Moscow 
11/02 20:25
FT 
 Al Ettifaq Youths
Al Qadasiya Youths 
11/02 20:40
FT 
 Al Shabab Youth
Al Fath Youths 
11/02 21:15
FT 
 Al Ahli Jeddah Youth
Ohud Medina Youths 
11/02 20:00
 
 Celtic U20
Falkirk U20 
11/02 21:00
FT 
 St Johnstone U20
Glasgow Rangers U20 
11/02 22:00
FT 
 Aberdeen U20
Hibernian U20 
11/02 22:00
FT 
 Hamilton U20
Partick Thistle U20 
11/02 22:00
FT 
 Hearts U20
Greenock Morton U20 
11/02 22:00
FT 
 St Mirren U20
Kilmarnock U20 
12/02 03:45
FT 
 Albion U20
Livingston U20 
12/02 03:55
FT 
 East Stirlingshire U20
Airdrieonians Reserves 1
12/02 04:00
FT 
 Ayr United Reserve
East Kilbride Reserves 1
12/02 03:15
FT 
 Ross County
Inverness C.T. 
12/02 03:00
FT 
1 Cd Cabecense
Algeciras 
11/02 20:00
FT 
 Al Jaish (QAT)
Hutteen Latakia 1
11/02 21:00
FT 
 African Lyon
Ruvu Shooting 
11/02 21:00
FT 
 Tanzania Prisons
Stand United 
11/02 21:10
FT 
 Lipuli
Azam 
12/02 01:00
FT 
1 Sivasspor
Akhisar Bld.Geng 
12/02 01:00
FT 
 Ankaragucu
Kasimpasa 
12/02 00:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Hatayspor 
12/02 00:00
FT 
 Giresunspor
Umraniyespor 
11/02 17:00
FT 
 Ankaragucu U21
Kasimpasa U21 
11/02 19:00
FT 
 Sivasspor U21
Akhisar Bldgeng U21 
11/02 16:55
FT 
1 Giresunspor U21
Yohm Niyeshibang U21 
12/02 00:00
FT 
 Real Madrid U17
Kashiwa Reysol U17 
11/02 16:30
FT 
 Nosta Novotroitsk
Ufa 2 
11/02 17:05
FT 
1 Polissya Zhytomyr
Myr Gornostaevka 
11/02 18:00
FT 
 Suduva
Shijiazhuang Ever Bright 
11/02 18:30
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Volga Ulyanovsk 
11/02 20:00
FT 
1 Luch-Energiya
FK Kaluga 
11/02 21:05
FT 
 Anderlecht
St.-Truidense VV 
11/02 22:00
FT 
 FK Sarajevo
Astana 
11/02 22:00
FT 
 Sheriff
Daejeon Citizen 
11/02 22:30
FT 
 NK Maribor
Dinamo Tbilisi 
11/02 23:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Gabcikovo 
12/02 00:00
FT 
 Chunnam Dragons
IFK Goteborg 
12/02 00:30
FT 
1 AB Kobenhavn
Roskilde 
12/02 03:45
FT 
 Stourbridge
Halesowen Town