livescore - live soccer scores

LiveScore 10 Feb 2019

10/02 21:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Leicester City 
11/02 00:00
FT 
 Manchester City
Chelsea 
10/02 19:00
FT 
 Leganes
Real Betis 1
10/02 23:15
FT 
 Valencia
Real Sociedad 
11/02 01:30
FT 
1 Sevilla
Eibar 
11/02 03:45
FT 
1 Athletic Bilbao
Barcelona 
10/02 19:30
FT 
 Bologna
Genoa 
10/02 22:00
FT 
 Atalanta
Spal 
10/02 22:00
FT 
 Sampdoria
Frosinone 
10/02 22:00
FT 
 Torino
Udinese 1
11/02 01:00
FT 
 Sassuolo
Juventus 
11/02 03:30
FT 
 AC Milan
Cagliari 
10/02 22:30
FT 
 Werder Bremen
Augsburg 
11/02 01:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf
VfB Stuttgart 1
10/02 22:00
FT 
 Montpellier
AS Monaco 1
10/02 22:00
FT 
 Nantes
Nimes 
10/02 22:00
FT 
 Toulouse
Stade Reims 
11/02 00:00
FT 
 Guingamp
Lille 
11/02 00:00
FT 
 Stade Rennais
Saint Etienne 1
11/02 04:00
FT 
 Nice
Lyon 
10/02 20:00
FT 
 Norwich
Ipswich 
10/02 19:15
FT 
 Fortuna Sittard
SBV Excelsior 
10/02 21:30
FT 
 Groningen
Vitesse Arnhem 
10/02 21:30
FT 
 Emmen
ADO Den Haag 
10/02 23:45
FT 
 Utrecht
PSV Eindhoven 
10/02 21:30
FT 
1 Cercle Brugge
Club Brugge 
11/02 01:00
FT 
 Anderlecht
Zulte-Waregem 
10/02 23:00
FT 
 Boavista
Santa Clara 
10/02 23:00
FT 
 Sporting Braga
Chaves 
11/02 01:30
FT 
 Benfica
CD Nacional 
11/02 04:00
FT 
 Feirense
Sporting Lisbon 
10/02 14:20
FT 
 Melbourne Victory
Perth Glory 
10/02 21:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Flamurtari 
10/02 21:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
KF Tirana 
11/02 00:00
FT 
 Teuta Durres
Kamza 
11/02 03:00
FT 
 Liberta
Swetes 
11/02 05:00
FT 
 Old Road
Parham 
11/02 07:00
FT 
 Five Islands
Tryum 
11/02 04:00
FT 
 Canuelas
Excursionistas 
11/02 04:15
FT 
 Argentino de Quilmes
El Porvenir 1
11/02 04:00
FT 
1 Gimnasia Jujuy
Nueva Chicago 
11/02 04:00
FT 
 Ca Platense
Almagro 
11/02 05:00
FT 
 Temperley
Sarmiento Junin 
11/02 06:00
FT 
 Instituto
CA Brown Adrogue 
11/02 07:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Atletico Rafaela 
11/02 08:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Quilmes 
11/02 04:10
FT 
 Godoy Cruz
San Martin Tucuman 1
11/02 04:10
FT 
 Newells Old Boys
Rosario Central 
11/02 06:20
FT 
 River Plate
Racing Club 1
11/02 08:30
FT 
1 Belgrano
Boca Juniors 
11/02 04:00
FT 
 San Jorge Tucuman
Huracan Las Heras 
11/02 04:00
FT 
 Deportivo Camioneros
Sol De Mayo 
11/02 07:30
FT 
 Liniers Bahia Blanca
Santa Rosa 1
11/02 08:30
FT 
 Villa Belgrano Junin
Rivadavia Lincoln 
10/02 14:00
 
 Sunshine Coast
Brisbane City SC 
10/02 16:30
FT 
1 Brisbane Roar Womens
Sydney Womens 
10/02 20:30
FT 
1 Sabail
Zira 
11/02 04:00
FT 
 Barbados Soccer Academy
Notre Dame 
11/02 03:00
FT 
 Always Ready
Blooming 
11/02 03:00
FT 
 Club Always Ready
Blooming 
11/02 05:15
FT 
 Oriente Petrolero
Jorge Wilstermann 
11/02 05:15
FT 
 Aurora
Nacional Potosi 1
11/02 05:15
FT 
 Aurora
Nacional Potosi 
11/02 05:15
FT 
 Oriente Petrolero
Jorge Wilstermann 
11/02 03:00
FT 
 Potiguar-M RN
Santa Cruz Rn 
11/02 03:00
FT 
 America Natal Rn
Assu Rn 
11/02 03:00
FT 
 Palmeira Rn
Globo 1
11/02 03:00
FT 
 ABC
Ce Forca E Luz Rn 
11/02 03:00
FT 
 Ec Jacuipense
Juazeirense Ba 
11/02 05:00
FT 
 Marcilio Dias Sc
Joinville 1
11/02 03:00
FT 
1 Juventude Rs
Internacional RS 1
11/02 04:00
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Aimore Rs 
11/02 03:00
FT 
 Gremio Anapolis
Itumbiara Ec Go 
11/02 03:00
FT 
 Goiania
Anapolina Go 
11/02 03:00
FT 
 Vila Nova (GO)
Goianesia GO 
10/02 20:30
 
 Boa Esporte Clube
Tombense 
11/02 02:30
FT 
 Villa Nova-MG
Ca Patrocinense 
11/02 03:00
FT 
 Cruzeiro
Tupynambas 
11/02 03:00
FT 
 Treze Campina Grande PB
Campinense Pb 1
11/02 03:00
FT 
 Gremio Novorizontino
Corinthians 
11/02 06:00
FT 
 Guarani
Botafogo Sp 
10/02 20:00
FT 
 Juventus Sp
Portuguesa de Desportos 1
10/02 20:00
FT 
 Aa Portuguesa Santista
Agua Santa 
10/02 20:00
FT 
 Taubate
Linense Bra 
11/02 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
Cianorte Pr 
11/02 03:00
FT 
 Cascavel Cr
Toledo Colonia Work Pr 
11/02 03:00
FT 
 Londrina (PR)
Parana 
11/02 03:00
FT 
 Sport Recife
Petrolina Pe 1
11/02 05:00
FT 
 La Equidad
Deportivo Cali 
11/02 07:00
FT 
 Atletico Huila
Atletico Nacional 
11/02 07:00
FT 
1 Aguilas Doradas
Patriotas 1
11/02 09:00
FT 
 America de Cali
Atletico Junior Barranquilla 
11/02 03:00
FT 
 Deportes Quindio
Bogota 
11/02 03:30
FT 
 AD Carmelita
Cartagines Deportiva SA 
11/02 07:05
FT 
 Guadalupe
Herediano 
11/02 08:00
FT 
 Ad San Carlos
Universidad de Costa Rica 
10/02 22:00
FT 
 Zapresic
NK Rijeka 
11/02 00:30
FT 
 Hajduk Split
NK Lokomotiva Zagreb 
10/02 22:00
FT 
 E.N.Paralimni
APOEL Nicosia 
10/02 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
Doxa Katokopias 
11/02 00:00
FT 
 AEK Larnaca
Alki Oroklini 1
11/02 00:00
FT 
 Sparta Praha
Bohemians 1905 1
10/02 19:00
FT 
 Hobro I.K.
Horsens 
10/02 21:00
FT 
 Aalborg BK
Randers 
10/02 23:00
FT 
 Nordsjaelland
Brondby 
11/02 01:00
FT 
 Kobenhavn
Odense BK 
11/02 03:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Independiente Jose Teran 
11/02 07:05
FT 
1 Tecnico Universitario
Univ. Catolica 
11/02 00:00
FT 
 Wadi Degla SC
Ittihad Alexandria 
11/02 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
Luis Angel Firpo 
10/02 21:00
FT 
 Manchester City Womens
Chelsea Fc Womens 
10/02 23:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Brighton Ha Womens 
10/02 17:20
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Tabasalu Charma 
10/02 19:10
FT 
 Tartu Jk Maag Tammeka B
Parnu Jk 1
10/02 21:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Helios Kharkiv 
10/02 20:00
 
 Wolaita Dicha
Saint George 
10/02 20:00
FT 
 Dedebit
Awassa Kenema 
10/02 19:00
FT 
 Mypa
Musa 
11/02 01:00
FT 
 IFK Mariehamn
Lahti 1
10/02 20:00
FT 
 VfR Aalen
Sv Meppen 
10/02 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
SV Wehen Wiesbaden 
10/02 18:00
FT 
 Ff Usv Jena (w)
Gutersloh Womens 
10/02 21:00
FT 
 Koln Womens
Sv Meppen Womens 
10/02 21:00
FT 
 Fsv Hessen Wetzlar Womens
Tsg 1899 Hoffenheim Ii Womens 
10/02 20:30
FT 
 Darmstadt
Heidenheimer 
10/02 20:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Ingolstadt 04 
10/02 20:30
FT 
 1. Magdeburg
Holstein Kiel 
10/02 17:45
FT 
 Hamburg Eimsbutteler Bc
Tus Osdorf 
10/02 18:30
 
 Condor Hamburg
Sv Curslack Neuengamme 
10/02 21:00
FT 
 Niendorfer Tsv
Vfl Pinneberg 1
10/02 20:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Germania Halberstadt 
10/02 20:30
 
 FSV Union Furstenwalde
Budissa Bautzen 
10/02 18:30
FT 
 Niki Traganou
Diagoras 
10/02 19:30
FT 
 Lalysos
Thyella Rafinas 
10/02 20:00
FT 
 Enosi Lernas
Ypato 
10/02 21:00
FT 
 Ampelakiakos
Atsalenios 
10/02 21:00
FT 
 Makedonikos
Niki Agkathias 
10/02 21:00
FT 
 Apo Keratsini
Of Ierapetras 2
10/02 21:00
FT 
 Apollon Makrychori
Ao Sellanon 
10/02 21:00
FT 
 Aris Avatou
Apollon Paralimniou 
10/02 21:00
FT 
 Acharnaikos
Paniliakos Pyrgos 
10/02 21:00
FT 
 Mandraikos
Ypato 
10/02 21:00
FT 
 AEK Athens
OFI Crete 
11/02 01:00
FT 
 Atromitos Athens
PAE Levadiakos 
11/02 01:30
FT 
 PAOK Saloniki
Olympiakos Piraeus 
10/02 21:00
FT 
 Kissamikos
Athletic Union Of Sparta 
10/02 21:00
 
 Aiginiakos
Panahaiki-2005 
10/02 21:00
FT 
1 Kerkyra
Apollon Larissas 
10/02 21:00
FT 
 Irodotos
Iraklis 1908 
10/02 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Volos Nfc 
10/02 21:00
FT 
1 Aittios Spata
Platanias FC 
10/02 18:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Olympiakos Piraeus U19 
10/02 18:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Aris Thessaloniki U19 
10/02 18:30
FT 
 Atromitos U19
Levadiakos U19 
11/02 01:30
FT 
 Antigua Gfc
Deportivo Chiantla 
11/02 05:00
FT 
 Real De Minas
Honduras Progreso 1
10/02 14:30
FT 
1 Kai Jing
Leeman 
10/02 17:30
FT 
 Yuen Long
Wofoo Tai Po 
10/02 20:00
FT 
 Dreams Sports Club
Eastern A.A Football Team 
10/02 13:30
FT 
 Eastern District Sa
Citizen 
10/02 13:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Happy Valley 
10/02 13:30
FT 
 Convoy Sun Hei
Lucky Mile 
10/02 13:30
FT 
 Wing Go Fu Moon
Kwun Tong Fa 
10/02 15:30
FT 
 Shatin Sports
Wing Yee Ft 
10/02 15:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Tai Chung 
10/02 15:30
FT 
 Mutual Football Club
Hong Kong Rangers FC 
10/02 20:10
FT 
 Keflavik
Haukar 
11/02 11:30
FT 
 Daman Diu
Lakshadweep 
10/02 22:00
FT 
 Pune City
Atletico De Kolkata 
10/02 19:30
FT 
 Mashin Sazi
Sanat-Naft 
10/02 19:45
FT 
 Padideh Mashhad
Esteghlal Khozestan 
10/02 19:45
FT 
 Foolad Khozestan
Persepolis 
10/02 21:30
FT 
 Nassaji Mazandaran
Teraktor-Sazi 
10/02 21:45
FT 
 Sepahan
Sepidroud Rasht 
10/02 19:00
 
1 Portmarnock
Crumlin United 
10/02 19:00
FT 
 Ucd Afc
Wayside Celtic 
11/02 01:00
FT 
 Hapoel Hadera
Bnei Yehuda Tel Aviv 
11/02 03:00
FT 
 Beitar Jerusalem
Maccabi Haifa 1
10/02 18:00
FT 
 Atalanta U19
Udinese Youth 
10/02 19:30
FT 
 Ac Milan Womens
Agsm Verona Womens 
10/02 21:30
FT 
 Juventus U23
Arzachena 
10/02 21:30
FT 
1 Lucchese
Pomigliano 
10/02 21:30
FT 
 Novara
Carrarese 
10/02 21:30
FT 
 Olbia
Cuneo 
10/02 21:30
FT 
1 Pro Vercelli
Pro Patria 
10/02 21:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Alessandria 
11/02 01:30
FT 
1 Pisa
Pistoiese 
11/02 01:30
FT 
 Piacenza
Asd Albissola 1
10/02 21:30
FT 
 Catanzaro
Paganese 1
10/02 21:30
FT 
 Rieti
Asd Sicula Leonzio 
10/02 21:30
FT 
 Ac Monopoli
Viterbese 
10/02 23:30
FT 
 Catania
Us Casertana 1908 
10/02 23:30
FT 
1 Potenza
Rende 
10/02 23:30
FT 
1 Cavese
Vibonese 
10/02 22:00
FT 
 Livorno
Cosenza Calcio 1914 1
10/02 22:00
FT 
 Foggia
Pescara 
11/02 04:00
FT 
 Hellas Verona
Crotone 1
10/02 21:30
FT 
 Nocerina
Gela 
10/02 21:30
FT 
 Apdc Chions
Asd Cartigliano 2
10/02 21:30
FT 
 Aprilia
Latina Calcio 
10/02 21:30
FT 
 Azy Based Nano Bo
Asc St Georgen 
10/02 21:30
FT 
 Asd Montegiorgio
Recanatese 
10/02 21:30
FT 
 Asd Sasso Marconi
Ciliverghe Mazzano 
10/02 21:30
FT 
 Gelbison
Nardo 1
10/02 21:30
FT 
 As Ostia Mare
Lupa Roma 1
10/02 21:30
FT 
 Messina
Asd Turris 1
10/02 21:30
FT 
1 Cittanovese
Igea Virtus 
10/02 21:30
FT 
 Gsd Ambrosiana
Rezzato 
10/02 21:30
FT 
 Asd Flaminia Civita Castellana
Citta Di Anagni 
10/02 21:30
FT 
1 Modena
Axys Zola 
10/02 22:00
FT 
 Asd Pineto Calcio
Asd Savignanese 
10/02 20:00
FT 
 Kericho
Tusker 
10/02 20:10
FT 
 Shabana
Kenya Police 
10/02 21:00
FT 
 Felda United FC
Pknp 
10/02 21:00
FT 
 Felda United FC
Pknp 
10/02 20:00
FT 
 Swieqi United
Pembroke Athleta 
10/02 21:00
FT 
 Hibernians FC
Gzira United 1
11/02 00:30
FT 
 Asc Tidjikja
Jahe 
11/02 02:00
FT 
 Toluca
Cruz Azul 
11/02 08:00
FT 
 Santos Laguna
Club Tijuana 
11/02 00:00
FT 
 Chivas Guadalajara 2
Coras De Nayarit 
11/02 01:00
FT 
 Necaxa Ii
Pacific 
11/02 08:00
FT 
 Atlante
Leones Univ Guadalajara 
10/02 22:00
FT 
 KAC de Kenitra
JSM Jeunesse Sportive El Massira 2
11/02 01:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
MCO Mouloudia Oujda 
11/02 09:00
FT 
2 Juventus Managua
Real Madriz 
10/02 12:00
FT 
1 Morobe Wawens
Lautoka 
10/02 12:00
FT 
 Morobe Wawens
Lautoka 
10/02 14:00
FT 
 Malampa Revivors
Hienghene Sport 
11/02 07:30
FT 
 Cerro Porteno
Ca River Plate Asuncion 
10/02 22:30
FT 
 Arka Gdynia
Korona Kielce 
11/02 01:00
FT 
 Wisla Plock
Legia Warszawa 
10/02 19:15
FT 
 GD Estoril-Praia
CD Cova Piedade 
10/02 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
Varzim 1
10/02 23:00
FT 
 UD Oliveirense
CD Mafra 
11/02 01:00
FT 
 Arouca
Famalicao 1
10/02 18:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Concordia Chiajna 
11/02 00:30
FT 
 Politehnica Iasi
Gaz Metan Medias 
11/02 03:00
FT 
 Universitatea Craiova
CFR Cluj 
10/02 18:00
 
 Norilsky Nickel Futsal
Blik Nefteyugansk Futsal 
10/02 18:00
 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
10/02 19:00
FT 
 Intare
Gitikinyoni 1
10/02 19:00
FT 
 Esperance
Sorwathe 
10/02 21:30
FT 
 Celtic
St. Johnstone 
10/02 23:00
FT 
 Hearts
Auchinleck Talbot 
10/02 23:30
FT 
 Aberdeen
Queen of the South 
10/02 21:30
FT 
1 Ajax Cape Town
Tshakhuma Tm 
10/02 21:30
FT 
 Richards Bay
Cape Umoya United 2
10/02 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Supersport United 
10/02 21:30
FT 
 Baroka
Bloemfontein Celtic 
11/02 04:30
FT 
1 Colombia U20
Uruguay U20 1
11/02 06:50
FT 
 Venezuela U20
Ecuador U20 1
11/02 09:10
FT 
 Brazil U21
Argentina U20 
10/02 17:00
FT 
 Villarreal U19
Valencia U19 
10/02 18:45
FT 
 Aravaca U19
Almendralejo U19 1
10/02 19:00
FT 
 Alondras U19
Real Oviedo U19 
10/02 19:00
FT 
 Cd Roda U19
Albacete U19 1
10/02 20:00
FT 
 Sd San Jose U19
Tenerife U19 
10/02 20:15
FT 
 Extremadura U19
Cd Canillas U19 
11/02 00:00
FT 
1 Atletico Madrid U19
Leganes U19 
10/02 19:00
 
1 Caja Segovia Futsal
Peniscola Futsal 
10/02 20:45
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
10/02 18:30
 
 Real Sociedad Womens
Athletic Club Bibao Womens 
10/02 19:00
FT 
 Rcd Espanyol Womens
Atleico Malaga Womens 
10/02 19:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Granadilla Tenerife Womens 
10/02 19:15
 
 Sporting De Huelva Womens
Fundacion Albacete Womens 
10/02 20:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Barcelona Womens 1
10/02 19:00
FT 
1 Alcorcon
Cadiz 
10/02 23:00
FT 
 Albacete
Mallorca 
11/02 01:00
FT 
 Almeria
Numancia 1
11/02 01:00
FT 
 Granada
Deportivo La Coruna 1
11/02 03:00
FT 
1 Malaga
Las Palmas 1
10/02 19:00
 
 Atletico De Madrid B
Cd Artistico Navalcarnero 
10/02 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Burgos CF 
10/02 19:00
FT 
 San Sebastian Reyes
SD Ponferradina 
10/02 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Valladolid B 
10/02 22:45
FT 
 Real Oviedo B
Real Union de Irun 
11/02 00:00
FT 
 CD Izarra
Cultural De Durango 
10/02 19:00
 
 Atletico Baleares
Cf Peralada 
10/02 19:00
 
 Ue Cornella
Lleida 
10/02 19:00
FT 
 Cd Ebro
CD Castellon 
10/02 19:00
FT 
 Espanyol B
Alcoyano 
10/02 19:00
FT 
 Ud Levante B
CF Badalona 
10/02 19:00
 
 Valencia Cf Mestalla
UE Olot 
10/02 19:00
FT 
 Don Benito
Almeria B 
10/02 19:00
FT 
 Granada Cf B
Malaga B 
10/02 19:00
 
 Linense
UD Melilla 
10/02 19:00
FT 
 UD Marbella
Atletico Sanluqueno 
10/02 19:00
 
 UCAM Murcia
Recreativo Huelva 
10/02 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Murcia 
10/02 21:30
FT 
 Chiasso
Servette 
10/02 21:30
FT 
 Wil 1900
Schaffhausen 
10/02 19:00
FT 
 Army United
Air Force Central 
10/02 19:00
FT 
 Udon Thani
JL Chiangmai United 
10/02 19:00
FT 
 Army United
Air Force Central 
10/02 19:00
FT 
 Udon Thani
JL Chiangmai United 
10/02 20:00
FT 
 Navy
Samut Sakhon 
10/02 20:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Nong Bua Lamphu 
10/02 20:00
FT 
 Navy
Samut Sakhon 
10/02 20:00
FT 
 Ayutthaya United
Nong Bua Pitchaya 
10/02 14:00
FT 
 Assumption United U19
Samut Prakan U19 1
10/02 14:00
FT 
 Royal Thai Fleet U19
Sa Kaeo U19 
10/02 14:00
FT 
 North Bangkok University U19
Bangkok U19 
10/02 16:30
FT 
1 Bangkok University Deffo U19
Btu United U19 
10/02 18:30
FT 
 Konyaspor
Yeni Malatyaspor 
10/02 21:00
 
1 Goztepe
Alanyaspor 
10/02 21:00
FT 
 Goztepe
Alanyaspor 
11/02 00:00
FT 
 Galatasaray
Trabzonspor 
10/02 18:30
FT 
 Balikesirspor
Elazigspor 
10/02 18:30
FT 
 Boluspor
Afjet Afyonspor 
10/02 21:00
FT 
 Adanaspor
Altay Spor Kulubu 
10/02 21:00
FT 
 Istanbulspor
Adana Demirspor 
11/02 00:00
FT 
 Denizlispor
Altinordu 
10/02 18:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Kozan Bldspor 
10/02 18:00
FT 
 Wing Larsburg
Gebzespor 
10/02 18:00
FT 
 Yeni Orduspor
Osmaniyespor 
10/02 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Yeni Altindag Bs 
10/02 18:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Fatsa Belediyespor 
10/02 18:30
FT 
 Serik Belediyespor
Bucaspor 
10/02 17:50
FT 
 Fatih Vatan Spor Womens
Kdz Ereglispor Womens 
10/02 18:00
FT 
 Konak Bel Womens
Atasehir Belediyesi Womens 
10/02 18:10
FT 
 Besiktas Womens
Kirecburnu Womens 
10/02 18:30
FT 
 Hacettepe Spor
Amedspor 
10/02 18:30
FT 
 Bayrampasaspor
Ankara Demirspor 
10/02 18:30
FT 
 Usakspor
Sakaryaspor 
10/02 18:00
FT 
1 Surfaspor
Zonguldak 
10/02 18:30
FT 
 Karagumruk
Kahramanmaras 
10/02 18:30
FT 
1 Manisa Bb Spor
Etimesgut Belediye Spor 
10/02 16:00
 
 Konyaspor U21
Yeni Malatyaspor U21 
10/02 17:00
 
 Galatasaray U21
Trabzonspor U21 
10/02 17:00
FT 
 Goztepe U21
Alanyaspor U21 
10/02 17:00
FT 
1 Istanbulspor As U21
Adana Demirspor U21 
10/02 17:00
FT 
 Boluspor U21
Afjet Afyonspor U21 
10/02 17:00
 
 Balikesirspor U21
Elazigspor U21 
11/02 00:00
FT 
1 Al Ain
Al Wehda UAE 1
11/02 03:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Mineros de Guayana 
11/02 04:00
FT 
 Deportivo Tachira
Caracas FC 
11/02 06:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Trujillanos FC 
10/02 22:30
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Newi Cefn Druids 
10/02 21:35
FT 
 Bayern Munich U17
Raja Casablanca U17 
10/02 21:35
FT 
 Glasgow Rangers U17
Etoile Du Sahel U17 
11/02 00:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings U17
PSG U17 
10/02 12:00
FT 
 Melbourne Knights
Sydney United 
10/02 16:35
FT 
 Salsette
Fsi Seaview 
10/02 16:35
FT 
 St Sebastian
Wellington Catholic Gym 
10/02 17:05
FT 
 Western Knights
South West Phoenix 
10/02 18:55
FT 
1 Juhu Sparks
Rbi 1
10/02 19:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Cracovia Krakow 
10/02 19:00
FT 
 Lechia Gdansk
Olimpia Grudziadz 
10/02 19:30
FT 
 Labunishta
Bregalnica Stip 1
10/02 19:40
FT 
 Sumadija Arandelovac
Prva Iskra Baric 
10/02 20:00
FT 
 Maksimir
Dugo Selo 
10/02 20:00
FT 
 PFC Sochi
FK Zeljeznicar 
10/02 20:10
FT 
 Inhulets Petrove
Zirka Kirovohrad 
10/02 22:00
 
 Spain U17
Germany U17 
10/02 22:00
FT 
 Portugal U18
Slovakia U19 
11/02 01:00
FT 
 Norway U18
Poland U19 
11/02 03:00
FT 
 Crb Mather Europe
CSA Alagoas AL 
11/02 10:00
FT 
 New York Red Bulls
Phoenix Rising 
11/02 10:00
 
 Ryukyu
Consadole Sapporo