livescore - live soccer scores

LiveScore 09 Feb 2019

09/02 20:30
FT 
 Fulham
Manchester United 
09/02 23:00
FT 
 Crystal Palace
West Ham 
09/02 23:00
FT 
 Huddersfield Town
Arsenal 
09/02 23:00
FT 
 Liverpool
Bournemouth 
09/02 23:00
FT 
 Southampton
Cardiff City 
09/02 23:00
FT 
 Watford
Everton 
10/02 01:30
FT 
 Brighton
Burnley 
09/02 20:00
FT 
 Getafe
Celta Vigo 1
09/02 23:15
FT 
1 Atletico Madrid
Real Madrid 
10/02 01:30
FT 
 Espanyol
Rayo Vallecano 
10/02 03:45
FT 
1 Girona
SD Huesca 
10/02 01:00
FT 
 Fiorentina
Napoli 
10/02 03:30
FT 
 Parma
Inter Milan 
09/02 22:30
FT 
 Monchengladbach
Hertha Berlin 
09/02 22:30
FT 
 Borussia Dortmund
Hoffenheim 
09/02 22:30
FT 
 Freiburg
Wolfsburg 
09/02 22:30
FT 
 Hannover 96
Nurnberg 1
09/02 22:30
FT 
 RB Leipzig
Eintr. Frankfurt 
10/02 01:30
FT 
 Bayern Munich
Schalke 04 
10/02 00:00
FT 
 PSG
Bordeaux 
10/02 03:00
FT 
 Amiens
Caen 
10/02 03:00
FT 
 Strasbourg
Angers SCO 
09/02 21:00
FT 
 Middlesbrough
Leeds United 
09/02 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Bristol City 
09/02 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Preston North End 
09/02 23:00
FT 
 Derby County
Hull City 
09/02 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Brentford 
09/02 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Birmingham 
09/02 23:00
FT 
 Rotherham United
Wigan Athletic 
09/02 23:00
FT 
 Sheffield Wed.
Reading 
09/02 23:00
FT 
 Swansea City
Millwall 
10/02 01:30
FT 
 Stoke City
West Bromwich 
10/02 01:30
FT 
 Heracles Almelo
Ajax Amsterdam 
10/02 01:30
FT 
 SC Heerenveen
Zwolle 
10/02 03:45
FT 
 VVV Venlo
Willem II 
10/02 03:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
De Graafschap 
10/02 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
Oostende 
10/02 03:00
FT 
 St.-Truidense VV
Red Star Waasland-Beveren 
10/02 03:00
FT 
 AS Eupen
Kortrijk 
10/02 03:30
FT 
 Lokeren
Royal Antwerp 
09/02 23:30
FT 
 Maritimo
Aves 
10/02 02:00
FT 
1 Portimonense
Rio Ave 
10/02 04:30
FT 
 Desportivo de Tondela
Vitoria Guimaraes 
09/02 14:35
FT 
 Western Sydney
Central Coast Mariners 
09/02 16:50
FT 
 Melbourne City
Adelaide United 
09/02 23:30
FT 
 Senegal U20
Burkina Faso U20 
09/02 23:30
FT 
 Mali U20
Ghana U20 
10/02 00:00
FT 
 Partizani Tirana
Kastrioti Kruje 
09/02 22:00
FT 
1 Om Medea
Cr Belouizdad 
10/02 00:45
FT 
 Drb Tadjenanet
Es Setif 
10/02 00:45
FT 
 Js Kabylie
Mc Alger 1
10/02 01:00
FT 
 Usm Alger
Usm Bel Abbes 
10/02 00:00
FT 
 Mc El Eulma
Rc Relizane 1
09/02 18:00
 
1 Olympique Medea U21
Cr Belouizdad U21 
09/02 18:15
FT 
1 Mc Ei Eulmau21
Rc Relizane U21 1
09/02 18:25
FT 
 Es Mostaganem U21
Wa Tlemcen U21 
09/02 19:00
FT 
1 Mc Saida U21
Rc Kouba U21 1
09/02 21:00
 
 Tadjenant U21
Es Setif U21 
09/02 21:40
 
 Js Kabylie U21
Mc Alger U21 
09/02 21:40
 
 Usm Alger U21
Usm Bel Abbes U21 
10/02 04:00
FT 
 General Lamadrid
Sportivo Barracas 
10/02 04:00
FT 
 Deportivo Laferrere
Central Cordoba De Rosario 
10/02 04:00
FT 
1 Defensores de Belgrano
Guillermo Brown 
10/02 04:00
FT 
 Villa Dalmine
Los Andes 
10/02 05:00
FT 
 Gimnasia Mendoza
Central Cordoba Sde 1
10/02 06:05
FT 
 Chacarita Juniors
Independiente Rivadavia 
10/02 04:10
FT 
 Estudiantes
Patronato Parana 1
10/02 06:20
FT 
 Independiente
Union Santa Fe 
10/02 06:20
FT 
 Atletico Tucuman
Talleres Cordoba 
10/02 05:00
FT 
 Deportivo Madryn
Independiente Neuquen 
10/02 06:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Sportivo Belgrano 
10/02 07:00
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
San Lorenzo Alem 
09/02 15:00
 
 Gold Coast United
Queensland Lions SC 
09/02 15:00
 
 SWQ Thunder
Brisbane Roar Am 
09/02 17:00
FT 
 Western Pride
Gold Coast Knights 
09/02 17:15
FT 
2 Eastern Suburbs
Peninsula Power 1
09/02 17:00
FT 
 Perth SC
Sorrento 
09/02 17:00
FT 
 Stirling Lions
ECU Joondalup 
09/02 17:00
FT 
 Cockburn City
Bayswater City 
09/02 19:00
FT 
 Floreat Athena
Perth Glory Am 
09/02 19:00
FT 
 Inglewood United
Rockingham City 
09/02 19:00
FT 
 Armadale
Balcatta 
10/02 11:00
AET 
1 Melbourne Victory Womens
Perth Glory Womens 
90min [2-2], 120min [2-4], Perth Glory Womens win
09/02 20:00
FT 
1 Sabah
Gilan Gabala 
09/02 22:30
FT 
 Standard Sumqayit
Qarabag 
09/02 17:00
FT 
 Muktijoddha Skc
Bashundhara Kings 
09/02 18:00
FT 
1 Rahmatgonj Mfs
Nofel Sporting Club 
10/02 03:00
FT 
 Club Guabira
Bolivar 
10/02 03:00
FT 
 Club Guabira
Bolivar 
10/02 05:15
FT 
 Royal Pari
San Jose 
10/02 07:30
FT 
 The Strongest
Sport Boys Warnes 
10/02 04:00
FT 
 Fluminense De Feira Ba
Alagoinhas Atletico Ba 
10/02 03:00
FT 
 Criciuma
Metropolitanos 
10/02 03:00
FT 
 Ceara
Altos/pi 
10/02 05:30
FT 
 Nautico (PE)
Santa Cruz 
10/02 04:00
FT 
 Caxias Rs
Veranopolis Rs 1
10/02 04:00
FT 
 Sao Jose Poa Rs
Sao Luiz(RS) 
10/02 02:30
FT 
1 Ipora
Goias 
10/02 03:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Crac Go 
10/02 02:30
FT 
1 Caldense(MG)
Atletico-MG 1
10/02 03:00
FT 
 Guarani Mg
Tupi Juiz de Fora MG 
10/02 07:00
FT 
 America Mineiro
Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt 
10/02 03:00
FT 
 Santos
Mirassol 
10/02 05:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Oeste FC 
10/02 05:00
FT 
 Ponte Preta
Sao Paulo 
10/02 02:00
FT 
 Nacional Sp
Sao Bernardo 
10/02 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Ca Votuporanguense Sp 
10/02 04:00
FT 
 Inter De Limeira
Penapolense 
10/02 04:30
FT 
 Rio Claro
Atibaia 
10/02 05:00
FT 
 CD Jaguares
Millonarios 
10/02 07:00
FT 
 Envigado
Alianza Petrolera 
10/02 09:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Union Magdalena 
10/02 08:00
FT 
 Santos De Guapiles
Perez Zeledon 
10/02 10:00
 
 Deportivo Saprissa
Alajuelense 
09/02 22:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Hnk Gorica 
10/02 00:30
FT 
 Dinamo Zagreb
Istra 1961 
09/02 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
AEL Limassol 
10/02 00:00
FT 
 Nea Salamis
Anorthosis Famagusta FC 
09/02 21:00
FT 
1 Othellos Athienou
AE Zakakiou 1
09/02 21:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Agia Napa 
09/02 22:00
FT 
 Slovan Liberec
Marila Pribram 
09/02 22:00
FT 
 Mfk Karvina
Opava 
09/02 22:00
FT 
 Mlada Boleslav
Viktoria Plzen 
09/02 22:00
FT 
 Zlin
Synot Slovacko 
10/02 00:00
FT 
 Slavia Praha
Teplice 1
09/02 23:00
FT 
 Vejle
Sonderjyske 
10/02 04:00
FT 
 Fuerza Amarilla
Delfin 
10/02 06:15
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Olmedo Riobamba 
10/02 08:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
CD El Nacional 
10/02 00:00
FT 
 Nogoom El Mostakbal
El Zamalek 
09/02 23:00
FT 
 Barnet
Sutton United 
09/02 23:00
FT 
 Barrow
Bromley 
09/02 23:00
FT 
 Braintree Town
Salford City 
09/02 23:00
FT 
 Chesterfield
Halifax Town 
09/02 23:00
FT 
 Dover Athletic
Harrogate Town 
09/02 23:00
FT 
 Gateshead
Havant and Waterlooville 
09/02 23:00
FT 
1 Maidenhead United
Boreham Wood  
09/02 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Darlington 
09/02 23:00
FT 
 Brackley Town
AFC Telford United 
09/02 23:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Altrincham 
09/02 23:00
FT 
 Guiseley
Stockport County 
09/02 23:00
FT 
 Kidderminster
Chester FC 
09/02 23:00
FT 
 Leamington
Hereford 1
09/02 23:00
FT 
 Southport FC
Chorley 
09/02 23:00
FT 
 York City
Ashton United 
09/02 23:00
FT 
 Billericay Town
Truro City 
09/02 23:00
FT 
 Chippenham Town
Hemel Hempstead Town 
09/02 23:00
FT 
 Dartford
Bath City 
09/02 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Welling United 
09/02 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Oxford City 1
09/02 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Slough Town 
09/02 23:00
FT 
 Hungerford Town
St Albans City 
09/02 23:00
FT 
 Woking
East Thurrock United 
09/02 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Burton Albion 
09/02 23:00
FT 
 Blackpool
Walsall 
09/02 23:00
FT 
 Bradford AFC
Fleetwood Town 
09/02 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Shrewsbury Town 1
09/02 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Southend United 1
09/02 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Peterborough United 1
09/02 23:00
FT 
 Gillingham
Barnsley 
09/02 23:00
FT 
 Luton Town
Wycombe Wanderers 
09/02 23:00
FT 
 Oxford United
Sunderland 
09/02 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Portsmouth 
09/02 23:00
FT 
 Rochdale
Coventry 
09/02 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Accrington Stanley 
09/02 23:00
FT 
 Cambridge United
Port Vale 
09/02 23:00
FT 
 Carlisle
Exeter City 
09/02 23:00
FT 
 Colchester United
Cheltenham Town 
09/02 23:00
FT 
 Crawley Town
Oldham Athletic 
09/02 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Notts County 
09/02 23:00
FT 
1 Lincoln City
Northampton Town 
09/02 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Crewe Alexandra 
09/02 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Swindon 
09/02 23:00
FT 
 Morecambe
Bury 
09/02 23:00
FT 
 Newport County
Mansfield Town 
09/02 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Stevenage Borough 2
09/02 23:00
FT 
1 Yeovil Town
Grimsby Town 
09/02 17:20
FT 
1 Nomme Jk Kalju Ii
Nomme United 1
09/02 21:00
FT 
1 Tartu JK Tammeka
Flora Tallinn 
10/02 00:40
FT 
 Rakvere Flora
Flora Tallinn 2 1
10/02 02:30
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Viimsi Mrjk 
09/02 19:00
FT 
 Inter Turku
HJK Helsinki 
09/02 20:00
FT 
 KuPS
SJK Seinajoki 
09/02 20:00
FT 
 KTP Kotka
TPS Turku 
09/02 21:15
FT 
1 Jaro
AC Oulu 
09/02 22:00
FT 
 HIFK
Honka 
09/02 22:15
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Tpv Tampere 
09/02 23:45
FT 
 VPS Vaasa
RoPS Rovaniemi 
09/02 21:30
 
 Tours U19
Rennes U19 
09/02 22:00
 
 Chateauroux U19
Nantes U19 
09/02 22:00
 
 Ajaccio U19
Ajaccio U19 
09/02 22:00
 
 Marseille U19
Saint Etienne U19 
09/02 22:00
 
 Castelnau Le Cres U19
Nice U19 
10/02 01:00
FT 
 Drancy
Lyon la Duchere 1
10/02 03:00
FT 
 Villefranche
Dunkerque 
09/02 22:00
FT 
 Lens
Metz 
09/02 21:00
FT 
 Energie Cottbus
Wurzburger Kickers 
09/02 21:00
FT 
 Fortuna Koln
Fsv Zwickau 1
09/02 21:00
FT 
 Hansa Rostock
SpVgg Unterhaching 
09/02 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Karlsruher 1
09/02 21:00
FT 
 Kaiserslautern
Hallescher 
09/02 21:00
FT 
 Uerdingen
Munchen 1860 1
09/02 20:00
FT 
 Greuther Furth
MSV Duisburg 1
09/02 20:00
FT 
 Bochum
Paderborn 07 
09/02 20:00
FT 
 Union Berlin
SV Sandhausen 
09/02 21:00
FT 
 Vfb Dillingen
TuS Koblenz 
09/02 21:00
FT 
1 Meiendorfer Sv
Sc Concordia Hamburg 1
09/02 23:15
FT 
 Panionios
Apollon Smirnis 
10/02 01:00
FT 
 Xanthi
Lamia 
10/02 01:30
FT 
 Pas Giannina
Panathinaikos 
09/02 17:15
FT 
 Aek Athens U19
Ofi Crete U19 
09/02 17:30
FT 
 Xanthi U19
Pas Lamia U19 
09/02 18:45
FT 
 Panahaiki 2005 U19
Irodotos U19 
09/02 19:00
FT 
1 Trikala U19
Kissamikos U19 
09/02 19:30
FT 
 Platanias U19
Ergotelis U19 
10/02 02:00
FT 
 Siquinala
CD Malacateco 
10/02 05:00
FT 
 CSD Municipal
CD Puerto de Iztapa 1
10/02 07:00
FT 
 Coban Imperial
Deportivo Sanarate 
10/02 00:00
FT 
 Budapest Honved
Puskas Akademia 2
10/02 00:00
FT 
 Varda Se
Debreceni VSC 
10/02 00:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
MTK Hungaria FC 
10/02 00:00
FT 
 Paksi SE
Szombathelyi Haladas 
10/02 00:00
FT 
 Fehervar Videoton
Diosgyor 
10/02 02:30
FT 
 Ujpesti TE
Ferencvarosi TC 
09/02 19:30
FT 
 Churchill Brothers
Mohun Bagan 
10/02 11:30
FT 
 Gujarat
Rajasthan Club 
09/02 22:00
FT 
 Chennai Titans
Bengaluru 
10/02 03:00
FT 
 Midleton
Mayfield United 
09/02 20:30
FT 
 Bnei Baqa United
Hapoel Ramot Menashe 
09/02 20:30
FT 
 Ihud Bnei Kfar Kara
Sc Daburiyya Osama 
09/02 20:45
FT 
 Ironi Bnei Kabul
Tzeirey Kafr Kana 1
09/02 22:00
FT 
 Hapoel Haifa
Ashdod MS 
10/02 00:00
FT 
1 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva FC 
10/02 00:15
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Raanana 
10/02 02:30
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva 
09/02 17:00
 
 Maccabi Netanya U19
Hapoel Tel Aviv U19 
09/02 17:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Hapoel Ramat Gan U19 
09/02 17:00
 
 Maccabi Haifa U19
Bnei Sakhnin U19 
09/02 17:00
FT 
 Ashdod Ms U19
Hapoel Hadera U19 
09/02 17:20
 
 Hapoel Raanana Roei U19
Beitar Nes Tubruk U19 
09/02 18:00
 
 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
09/02 18:00
 
 Maccabi Tel Aviv U19
Maccabi Petach Tikva U19 
09/02 19:30
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
09/02 17:30
FT 
 Livorno U19
Lecce U20 
09/02 18:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Inter Milan U20 
09/02 19:00
FT 
 Pescara Youth
Cosenza Calcio Youth 
09/02 20:00
FT 
 AC Milan U19
Juventus U19 
09/02 21:30
FT 
 Lazio U20
Benevento Youth 
09/02 21:30
FT 
 Genoa U20
Empoli U20 
10/02 03:45
FT 
 Pontedera
Arezzo 
09/02 21:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Fermana 
09/02 21:30
FT 
 Giana
Alma Juventus Fano 
09/02 21:30
FT 
 Gubbio
Imolese 
09/02 21:30
FT 
 Vis Pesaro
Renate Ac 
09/02 21:30
FT 
1 Ternana
Usd Virtus Verona 
09/02 23:30
FT 
 Vicenza
Pordenone Calcio Ssd 
09/02 23:30
FT 
 Feralpisalo
Albinoleffe 
09/02 23:30
FT 
 Sambenedettese
Ravenna 
09/02 23:30
FT 
 Triestina
Ac Monza 
10/02 01:30
FT 
 Teramo
Rimini 
09/02 23:00
FT 
 Augusta Seaborne Futsal
Tsc Lazio Futsal 1
09/02 22:00
FT 
 Perugia
Palermo 
09/02 22:00
FT 
 Cremonese
Padova 
09/02 22:00
FT 
1 Cittadella
Spezia 
10/02 01:00
FT 
 Brescia
Carpi 
09/02 22:00
FT 
 Shabab AlOrdon
That Ras 
10/02 00:30
FT 
 Al-Faisaly
Al Aqaba Sc 
09/02 19:05
FT 
1 Talanta
St Josephs Youth 
09/02 20:05
FT 
 Gor Mahia
Afc Leopards Sc 
09/02 21:45
FT 
 Al Salmiyah
Al-Nasar 
09/02 21:45
FT 
1 Al Fahaheel
Al Ttadamon 
10/02 00:15
FT 
 Al Kuwait SC
Kazma 
09/02 16:15
FT 
 Sarawak
Pulau Pinang 
09/02 16:45
FT 
 PDRM
Negeri Sembilan 
09/02 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Ukm 1
09/02 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Melaka FC 
09/02 21:00
FT 
 Misc Mifa
Selangor PB 
09/02 21:00
FT 
 Pahang
Terengganu 
09/02 21:00
FT 
 Mosta
Balzan 
09/02 21:00
FT 
1 Senglea Athletic
Pieta Hotspurs 
09/02 23:00
FT 
1 Hamrun Spartans
Tarxien Rainbows 
09/02 23:15
FT 
 Sliema Wanderers FC
St Andrews 
10/02 02:30
FT 
 Acs Ksar
Asac Concorde 
10/02 01:00
FT 
 Atlas Womens
Santos Laguna Womens 
10/02 07:00
FT 
 Queretaro
Pumas UNAM 
10/02 07:00
FT 
 Monterrey
Lobos Buap 
10/02 09:00
FT 
 Club America
Leon 
10/02 09:00
FT 
 Pachuca
Morelia 1
10/02 11:00
FT 
 Necaxa
Chivas Guadalajara 
10/02 01:00
FT 
 Coyotes
Cd Albinegros Orizaba 
10/02 01:00
FT 
 Dorados B
Sahuayo 
10/02 01:00
FT 
 Mineros De Zacatecas Ii
Cd Cuautla 
10/02 02:00
FT 
 Monarcas Morelia Ii
Estudiantes Tecos 
10/02 04:00
FT 
 Pioneros De Cancun
Toluca Ii 
10/02 05:00
FT 
 Constructores Gomez Palacio
Celaya Ii 
10/02 05:00
FT 
 Real Zamora
Ua Zacatecas 
10/02 05:00
FT 
 Deportivo Gladiadores
Calor De San Pedro 
10/02 06:00
FT 
 Cocodrilos De Tabasco
Irapuato 
10/02 06:00
FT 
 Sporting Canamy
Tuxtla 
09/02 23:00
FT 
 Queretaro U20
Pumas U20 
10/02 01:00
FT 
1 Club America U20
Leon U20 1
10/02 01:30
FT 
 Necaxa U20
Chivas Guadalajara U20 1
10/02 07:00
FT 
 Zacatepec
Celaya 
10/02 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Alebrijes De Oaxaca 
10/02 09:00
FT 
 Juarez
Venados 
10/02 11:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Mineros De Zacatecas 
09/02 22:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
Rcoz Oued Zem 
10/02 11:35
FT 
 Hamilton Wanderers
Canterbury United 
09/02 23:00
FT 
2 Warrenpoint Town
Glentoran 
09/02 23:00
FT 
 Linfield FC
Coleraine 
09/02 23:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Ards 
09/02 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Crusaders FC 
09/02 23:00
FT 
 Cliftonville
Newry City 
09/02 23:00
FT 
 Institute
Ballymena United 
10/02 09:00
FT 
 As Central Sport
Henderson Eels 
10/02 11:00
FT 
 Toti City
As Tefana 
10/02 11:00
FT 
 Lae City Dwelle
As Tefana 
10/02 12:00
FT 
1 Morobe Wawens
Lautoka 
10/02 12:00
FT 
 Morobe Wawens
Lautoka 
10/02 08:00
 
 Tauro
Alianza Pan 1
10/02 06:00
FT 
 Libertad Asuncion
General Diaz 1
10/02 07:45
FT 
1 Sol De America
Olimpia Asuncion 
09/02 22:30
FT 
 Slask Wroclaw
Zaglebie Sosnowiec 1
10/02 01:00
FT 
 Cracovia Krakow
Piast Gliwice 
10/02 03:30
FT 
 Lechia Gdansk
Pogon Szczecin 
09/02 19:00
FT 
 Academico Viseu
Porto B 
09/02 23:00
FT 
1 SC Farense
Leixoes 
10/02 01:00
FT 
 Penafiel
Sporting Braga B 1
10/02 01:00
FT 
 Benfica B
Academica Coimbra 
09/02 19:00
FT 
 Aves U23
Benfica U23 
09/02 19:00
FT 
 Sporting Braga U23
Sporting Lisbon U23 
09/02 19:00
FT 
 Feirense U23
Vitoria Setubal U23 
09/02 19:00
FT 
 Maritimo U23
Coimbra Ec U23 
09/02 19:00
FT 
 Estoril U23
Cova Piedade U23 
10/02 02:00
FT 
 Sepsi
Dinamo Bucuresti 
09/02 16:00
FT 
 Krasnodar II
Ural Sr 
09/02 18:45
FT 
1 Khimki
Spartak Tambov 
10/02 00:15
FT 
 Spartak Moscow II
Fakel Voronezh 
09/02 16:00
 
 Sibiryak Bratsk Futsal
Mfk Tyumen Futsal 
09/02 18:00
FT 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
09/02 18:00
FT 
 Cprfb Futsal
Yougela B Futsal 
09/02 20:50
FT 
1 Al-Raed
Al Wehda Mecca 
09/02 23:10
FT 
 Al-Fath
Al Shabab Ksa 1
10/02 01:15
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Taawon 
09/02 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Airdrie United 
09/02 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Montrose 
09/02 23:00
FT 
 Queens Park
Cowdenbeath 
09/02 23:00
FT 
 Peterhead
Edinburgh City 
09/02 23:00
FT 
 Albion Rovers
Elgin City 
09/02 23:00
FT 
 Queens Park
Cowdenbeath 
09/02 23:00
FT 
 Annan Athletic
Clyde 
09/02 23:00
FT 
 Berwick Rangers
Stirling Albion 
09/02 23:00
FT 
 St. Mirren
Dundee United 1
09/02 23:00
FT 
 Hibernian
Raith Rovers 
09/02 23:00
FT 
 East Fife
Partick Thistle 
10/02 01:15
AET 
 Kilmarnock
Glasgow Rangers 
90min [0-0], 120min [0-0],
09/02 23:00
FT 
 Artmedia Petrzalka
Raca Bratislava 
09/02 21:30
FT 
 Mbombela United
Stellenbosch 
09/02 21:30
FT 
 Royal Eagles
Pretoria Univ 
09/02 21:30
FT 
 Highlands Park
Bidvest Wits 
09/02 21:40
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Orlando Pirates 
10/02 00:00
FT 
 Free State Stars
Chippa United FC 
09/02 18:00
FT 
 Stadium Casablanca U19
Manacor U19 1
09/02 20:00
FT 
1 Cd Sobradillo U19
Las Palmas U19 
09/02 20:00
FT 
 Cd Marino U19
Estrella U19 1
09/02 20:30
FT 
 Acodetti U19
Rc Victoria U19 
09/02 23:00
FT 
 Alcorcon U19
Union Adarve U19 
09/02 23:00
FT 
 Rayo Vallecano U19
Valladolid U19 
09/02 23:00
FT 
 Torre Levante U19
Atletico Madrileno U19 
10/02 00:15
FT 
 Ce Europa U19
Barcelona U19 1
10/02 01:30
FT 
 Lorca Cfb U19
Ud Alzira U19 
10/02 02:30
FT 
 Real Madrid U19
Cd Diocesano U19 
09/02 17:45
 
 Real Betis Womens
Levante Ud Womens 
09/02 20:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Sevilla Fc Womens 
09/02 23:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Reus Deportiu 
10/02 01:00
FT 
 Elche
Real Oviedo 
10/02 01:00
FT 
 Extremadura
Cf Rayo Majadahonda 
10/02 03:00
FT 
 Tenerife
Cordoba 
10/02 03:30
FT 
 CD Lugo
Zaragoza 
09/02 20:00
FT 
 Rosengard Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
09/02 21:00
FT 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Vaxjo Ff Womens 
09/02 21:00
FT 
 Jitex Bk Womens
Linkopings Fc Womens 
09/02 21:00
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Kif Orebro Duff Womens 
10/02 00:00
FT 
1 Rapperswil Jona
Aarau 
09/02 20:00
FT 
 Jableh Sc
Al-Karamah 
09/02 18:45
FT 
 Ubon Umt United
Kasetsart 
09/02 18:45
FT 
 Ubon Umt United
Kasetsart 
09/02 19:00
FT 
 Mof Customs United
Bg Pathum United 
09/02 19:00
FT 
1 Customs Department FC
Bangkok Glass 
09/02 20:00
FT 
 Sisaket
Thailand Honda Fc 
09/02 20:00
FT 
 Khonkaen FC
Lampang 
09/02 21:00
FT 
 Rayong
BEC Tero Sasana 
09/02 21:00
FT 
 Rayong
BEC Tero Sasana 
09/02 21:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Erzurum BB 
09/02 21:00
FT 
 Rizespor
Antalyaspor 
10/02 00:00
FT 
 Besiktas
Bursaspor 
09/02 18:30
FT 
 Karabukspor
Eskisehirspor 
09/02 21:00
FT 
 Genclerbirligi
Osmanlispor 
09/02 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Erbaaspor S 
09/02 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Silivrispor 
09/02 18:30
FT 
 Catalca Spor
Ofspor 
09/02 18:30
FT 
 Karsiyaka
Alibeykoy 
09/02 18:30
FT 
 Ankara Adliyespor
1461 Trabzon Karadenizspor 
09/02 18:30
FT 
1 Anadolu Uskudar
Payas BS 1975 
09/02 18:30
FT 
 Keciorengucu
Sancaktepe Belediye Spor 1
09/02 18:30
FT 
 Sariyer
Gumushanespor 
09/02 18:30
FT 
 Pendikspor
Bugsasspor 
09/02 18:00
FT 
 Akhisar Bldgeng U19
Sivasspor U19 
09/02 18:10
FT 
 Fenerbahce U19
Kayserispor U19 
09/02 17:00
FT 
 Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21
Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21 
09/02 17:00
FT 
 Rizespor U21
Antalyaspor U21 
09/02 16:00
FT 
2 Kardemir Karabukspor U21
Eskisehirspor U21 1
09/02 17:00
FT 
1 Genclerbirligi U21
Osmanlispor U21 1
09/02 21:20
AET 
 Al-Sharjah
Emirate 
90min [1-1], 120min [2-1], Al-Sharjah win
10/02 00:00
AET 
 Al Ahli Dubai
Al Nasr Dubai 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-2], Al Ahli Dubai win
09/02 20:55
 
 Onduparaka
Kirinya Jinja Ss 
09/02 21:00
FT 
 Vipers
Sc Villa 
09/02 21:00
 
 Bright Stars
Kcca 
09/02 21:00
FT 
 Tooro United
Paidha Black Angels 
09/02 21:30
FT 
 Uganda Police
Ndejje University 
10/02 03:00
FT 
1 LALA
Atletico Venezuela 1
10/02 04:00
FT 
 Metropolitanos
Carabobo 
10/02 05:00
FT 
 Deportivo Lara
Monagas 
10/02 05:45
FT 
 Portuguesa de Desportos
Estudiantes Caracas Sc 
09/02 22:30
FT 
 Llandudno
Carmarthen 
09/02 22:00
FT 
 Cwmamman United
Ton Pentre 
09/02 22:00
FT 
 Goytre United
Goytre Afc 
09/02 22:00
FT 
 Llantwit Major
Pontypridd 1
09/02 21:35
FT 
 Bayern Munich U17
Altinordu U17 
09/02 14:30
FT 
 Adelaide Panthers
Sturt Lions 
09/02 16:00
FT 
 Illichivets
Pohang Steelers 
09/02 16:10
FT 
 Western Spirit
Oxley United 1
09/02 16:10
FT 
 Grange Thistle
New Farm 
09/02 16:20
FT 
 Mumbai Muslims
Bombay Gymkhana 
09/02 16:20
FT 
1 Mumbai Warriors
Tarun Sporting 1
09/02 17:00
FT 
 West Adelaide
South Melbourne 
09/02 17:00
FT 
 FK Bezanija
Dinamo Pancevo 
09/02 19:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
ACS Foresta Suceava 
09/02 19:30
FT 
 K-Concrete All-stars
Muang Thong United 
09/02 19:55
FT 
 Zeleznicar Pancevo
Vrsac 
09/02 20:00
FT 
 Medjimurje
Zelina 
09/02 20:05
FT 
 Mandurah City
Fremantle City 1
09/02 20:30
FT 
 Lugano U21
Bellinzona 
09/02 20:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
FK Senica 
09/02 20:55
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Sumadija Arandelovac 
09/02 21:00
FT 
 Sileks
Vlazrimi Kicevo 
09/02 21:00
FT 
1 NK Ptuj Drava
Nd Beltinci 
09/02 21:00
FT 
 Red Star Penzing
Sc Mannsworth 
09/02 21:30
FT 
 Tsv Schott Mainz
Bayern Alzenau 
09/02 21:30
FT 
 Simmeringer Sc
Sv Gerasdorf Stammer 
09/02 22:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 
09/02 22:10
FT 
 Gersthofer SV
Mistelbach 
09/02 22:30
FT 
 Zagorec
Dubrava Zagreb 
09/02 22:30
FT 
1 Fsv Duisburg
Duisburger Sv 1900 
09/02 23:00
FT 
 Krizevci
Odranci 
09/02 23:30
FT 
1 Norrby IF
Mjondalen 
10/02 11:40
FT 
 LA Galaxy
Toronto 
10/02 12:00
FT 
 Melbourne Knights
Sydney United