livescore - live soccer scores

LiveScore 08 Feb 2019

09/02 04:00
FT 
 Valladolid
Villarreal 
09/02 03:30
FT 
 Chievo
AS Roma 
09/02 03:30
FT 
 Mainz 05
Bayer Leverkusen 
09/02 03:45
FT 
 Dijon
Marseille 
09/02 03:45
FT 
 Aston Villa
Sheffield United 
09/02 03:00
FT 
 NAC Breda
AZ Alkmaar 
09/02 03:30
FT 
 Genk
Standard Liege 
09/02 04:30
FT 
 Moreirense
Porto 
08/02 16:50
FT 
 Brisbane Roar
Sydney 
08/02 23:30
FT 
 South Africa U20
Burundi U20 
08/02 23:30
FT 
 Niger U20
Nigeria U20 
08/02 23:00
FT 
 Mc Oran
Paradou Ac 
09/02 00:00
FT 
 Cs Constantine
As Ain Mlila 
08/02 22:00
FT 
 Jsm Bejaia
A Bou Saada 
08/02 22:00
FT 
 Usm El Harrach
Asm Oran 
08/02 22:00
FT 
 Jsm Skikda
Usm Annaba 2
08/02 22:00
FT 
1 Usm Blida
Us Biskra 
08/02 22:00
FT 
 Mc Magra
Aso Chlef 
08/02 17:00
FT 
 Usm Blida U21
Us Biskra U21 
08/02 17:00
 
 Jsm Bejaia U21
A Bou Saada U21 
08/02 17:00
FT 
 Jsm Skikda U21
Usm Annaba U21 1
08/02 17:00
FT 
1 Nc Magra U21
Aso Chlef U21 1
08/02 17:00
FT 
 Usm El Harrach U21
Asm Oran U21 
08/02 17:10
FT 
 Cs Constantine U21
As Ain Mlila U21 
08/02 17:10
 
 Mc Oran U21
Paradou Ac U21 
09/02 04:00
FT 
 Club Lujan
Villa San Carlos 
09/02 04:00
FT 
 Sportivo Italiano
Leandro N Alem 
09/02 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Ferrol Carril Oeste 
09/02 06:00
FT 
1 Tigre
CA Banfield 
09/02 08:10
FT 
 CA Huracan
Velez Sarsfield 1
09/02 08:10
FT 
 Lanus
Gimnasia LP 
08/02 20:00
FT 
 Tigre Reserves
Banfield Reserves 
08/02 20:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
San Martin De San Juan Reserves 
08/02 20:00
FT 
 Huracan Reserves
Velez Sarsfield Reserves 
09/02 08:30
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
CA Douglas Haig 2
09/02 08:30
 
 Ah Zapla
Gsan Martin Formosa 
09/02 09:00
 
 Juventud Antoniana
Crucero del Norte 
08/02 22:00
FT 
1 Es Du Sahel
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
08/02 17:00
 
 Redlands United FC
Brisbane Strikers 
08/02 19:00
FT 
 Fk Kapaz Ganca
Fk Moik Baku 
08/02 19:00
 
 Qaradag Lokbatan
Zaqatala 2
08/02 19:00
FT 
 Olimpik Shuvalan Baku
Sabail 2 1
08/02 21:50
FT 
 Al-Najma
Al-shabbab 
09/02 00:30
FT 
 Malkia
Manama Club 
08/02 17:00
 
 Saif Sporting Club
Sheikh Russel KC 
08/02 18:00
 
 Chittagong Abahani
Brothers Union 
09/02 03:00
FT 
1 Novo Horizonte Go
Aparecidense Go 
09/02 04:45
FT 
 Red Bull Brasil
Ituano Sp 
09/02 07:00
FT 
 Sao Bento
Ferroviaria Sp 
09/02 08:45
FT 
 Atletico Bucaramanga
Deportivo Pasto 
09/02 01:00
FT 
 Rudes
ZNK Osijek 
09/02 01:00
FT 
 Thoi Lakatamias
PAEEK Keryneias 
09/02 01:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Onisilos Sotiras 
09/02 01:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Baumit Jablonec 
09/02 01:00
FT 
 Dukla Praha
Banik Ostrava 
09/02 02:00
FT 
 Aarhus AGF
Esbjerg FB 
09/02 09:00
FT 
 Guayaquil City
Macara 
09/02 00:00
FT 
 Al Ahly
Haras El Hedoud 
08/02 22:00
FT 
 Burnley U23
Liverpool U23 
08/02 22:00
FT 
 Birmingham U23
Reading U23 
08/02 22:00
FT 
 Sheffield United U23
Doncaster Rovers U23 
09/02 03:00
FT 
 Newcastle U23
Southampton U23 
09/02 03:00
FT 
 Everton U23
Blackburn Rovers U23 
08/02 23:45
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
JK Tallinna Kalev 
09/02 01:35
FT 
 Elva
Kuressaare 
09/02 01:00
FT 
 Kpv
Ilves Tampere 
08/02 23:00
FT 
 Ogc Nice B
Monaco B 
09/02 03:00
FT 
 US Boulogne
Entente Sannois 2
09/02 03:00
FT 
 Bourg Peronnas
Cholet So 1
09/02 03:00
FT 
1 Concarneau
Stade Lavallois MFC 1
09/02 03:00
FT 
 Pau
Le Mans 1
09/02 03:00
FT 
 Quevilly
Marignane Gignac 1
09/02 03:00
FT 
1 Tours
Avranches 1
09/02 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Paris Fc 
09/02 03:00
FT 
 Grenoble
Lorient 
09/02 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Sochaux 
09/02 03:00
FT 
1 Nancy
Chateauroux 
09/02 03:00
FT 
 Ajaccio
Chamois Niortais 
09/02 03:00
FT 
 Clermont Foot
Valenciennes 1
09/02 03:00
FT 
 Red Star 93
Ajaccio GFCO 
09/02 03:00
FT 
 Orleans US 45
Le Havre 
09/02 02:00
FT 
 VfL Osnabruck
SG Sonnenhof Grobaspach 
09/02 01:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Arminia Bielefeld 
09/02 01:30
FT 
 Koln
St. Pauli 
09/02 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
Xelaju MC 
08/02 16:30
 
 AIFF XI
Chennai City 
08/02 17:00
FT 
 Chirag United Kerala
Services 
09/02 11:30
 
 Alaab Damanhour
Madhya Pradesh 
08/02 22:00
FT 
 Jamshedpur
Mumbai City 
08/02 18:00
FT 
 Miller Wa Kabi U18
Pune U18 
08/02 16:00
 
 Persibat Batang
PSIS Semarang 
09/02 03:45
FT 
 Carrigaline United
Leeside Afc 
08/02 17:45
FT 
 MS Tseirey Taybe
Shimshon Tel Aviv 1
08/02 18:00
FT 
1 Beitar Ramat Gan
Ironi Beit Dagan 
08/02 18:00
 
 Bnei Yeechalal Rehovot
Beitar Ironi Maale Adumim 
08/02 18:30
FT 
 Maccabi Ironi Netivot
Ironi Modiin 
08/02 19:00
FT 
 Beitar Petah Tikva
Hapoel Hod Hasharon 
08/02 19:45
FT 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
SC Cpa Tel Aviv 
08/02 19:45
FT 
 Shimshon Bnei Tayibe
Ironi Rishon Lezion 
08/02 21:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Sektzia Nes Tziona 
08/02 21:00
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Petah Tikva 
08/02 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Maccabi Ahi Nazareth 
08/02 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Bnei Lod 
08/02 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
08/02 18:00
 
 Hapoel Jerusalem
Ironi Tiberias 
08/02 18:15
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Beitar Kfar Saba Shlomi 
08/02 18:45
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Herzliya 
08/02 19:00
 
 Hapoel Migdal Haemek
Maccabi Tzur Shalom 
08/02 19:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Asi Gilboa 
08/02 19:00
FT 
 Rubi Shapira
Hapoel Kaukab 1
08/02 19:30
 
 Maccabi Yavne
Hapoel Azor 
08/02 19:30
 
1 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Maccabi Shaarayim 
08/02 19:30
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
As Ashdod 
08/02 19:30
 
1 Hapoel Kfar Shalem
AS Nordia Jerusalem 
08/02 20:00
 
 Hapoel Holon Yaniv
Maccabi Kabilio Jaffa 1
08/02 21:30
FT 
 Chievo Youth
AS Roma U19 1
08/02 22:00
 
 Perugia Youth
Frosinone Youth 
09/02 04:00
FT 
 Salernitana
Benevento 
08/02 22:00
FT 
 AL-Sareeh
Ramtha SC 
09/02 00:30
FT 
1 Al Wihdat Amman
Al Salt 
08/02 19:00
FT 
 Bidco United
Coast Stima 1
08/02 19:45
FT 
 Administration Police
Kangemi All Stars 
08/02 20:25
FT 
 Eldoret Youth
Modern Coast 
08/02 21:30
FT 
 Deckard Lian
Migori Youth 
08/02 21:45
FT 
 Al-Qadsia
Al Jahra 
08/02 21:45
FT 
 Al Shabab Kuw
Al-Arabi Club 
08/02 22:00
FT 
 Salam Zgharta
Al Akhaahli Alay 
08/02 21:00
FT 
 Kelantan FA
Sabah 
08/02 21:00
FT 
 Terengganu B
Selangor United 
08/02 21:00
FT 
 UiTM
Perlis 
08/02 21:00
FT 
 Kelantan FA
Sabah Fa 
08/02 21:00
FT 
 Terengganu B
Selangor United 
08/02 21:00
FT 
 Johor
Kuala Lumpur 
08/02 21:00
FT 
 Perak
Kedah 
08/02 21:00
FT 
 Johor
Kuala Lumpur 
08/02 21:00
FT 
 Perak
Kedah 
09/02 02:00
FT 
 Marsa
Mqabba 
09/02 02:00
FT 
1 Zejtun Corinthians
Naxxar Lions 
09/02 02:00
FT 
 Qormi
Valletta FC 
09/02 00:30
FT 
 King Nouakchott
Nouadhibou 
09/02 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Club Necaxa Womens 
09/02 09:00
FT 
1 Veracruz
Tigres UANL 
09/02 11:00
FT 
 Atlas
Puebla 
09/02 05:00
FT 
 Ciervos
Potosino 
09/02 05:00
FT 
1 Cruz Azul Ii
Intel Paja 
09/02 07:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Atletico Saltillo 
09/02 11:20
FT 
 Murcielagos
Loros Universidad 
09/02 09:00
FT 
1 Uaem Potros
Tampico Madero 1
09/02 10:05
FT 
 Correcaminos Uat
Csyd Dorados De Sinaloa 
09/02 02:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Maghrib Association Tetouan 
09/02 03:00
FT 
 Eleven Arrows
Black Africa 
09/02 02:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
09/02 02:30
FT 
 Twente Enschede Womens
Rksv Achilles 29 Womens 
09/02 03:00
FT 
 Telstar
RKC Waalwijk 
09/02 03:00
FT 
 Sparta Rotterdam
Twente Enschede 
09/02 03:00
FT 
 Eindhoven
Jong PSV Eindhoven 
09/02 03:00
FT 
 Oss
MVV Maastricht 
09/02 03:00
FT 
3 Helmond Sport
Dordrecht 90 
09/02 03:00
FT 
 Almere City FC
Az Alkmaar 2 
09/02 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
NEC Nijmegen 
09/02 03:00
FT 
 Den Bosch
Volendam 
08/02 21:40
FT 
 Dhofar
Saham 
08/02 22:30
FT 
 Al Oruba Sur
Oman Club 
09/02 00:00
FT 
 Sohar Club
Mjees 
08/02 21:00
 
 Wadi Al Nes
Shabab Al Dhaheriya 1
08/02 21:00
 
 Thagafi Tulkarem
Shabab Alsamu 
08/02 21:00
FT 
 Jabal Al Mukaber
Shabab Al Amaari 
09/02 09:00
FT 
 Santa Gema
CD Arabe Unido 
08/02 18:35
 
 Nacional Asuncion Reserve
Sportivo Luqueno Reserve 
09/02 01:00
FT 
1 Miedz Legnica
Jagiellonia Bialystok 
09/02 03:30
FT 
 Lech Poznan
Zaglebie Lubin 
08/02 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Portimonense U23 
09/02 02:00
FT 
 Astra Ploiesti
Viitorul Constanta 1
08/02 16:00
FT 
 Murom
Pyunik 1
08/02 18:50
FT 
 Mordovia Saransk
Rotor Volgograd 
08/02 21:30
FT 
 Chertanovo Moscow
Riga 
09/02 00:15
FT 
 Shinnik Yaroslavl
FK Tyumen 
08/02 20:00
FT 
 Sibiryak Bratsk Futsal
Mfk Tyumen Futsal 
08/02 20:30
FT 
 Al Thuqbah
Jubail 
08/02 20:40
FT 
 Al Muzahmiyya
Al Sahel 
08/02 20:50
FT 
 Al taqdom
Al Sadd Sa 
08/02 20:45
FT 
 Al Feiha
Al-Ettifaq 
09/02 01:15
FT 
 Al Baten
Al Hilal 
08/02 21:30
FT 
 Cape Town
Jomo Cosmos 
09/02 02:00
FT 
 Maritzburg United
Polokwane City 
08/02 23:00
FT 
 Elche U19
Kelme U19 
09/02 04:00
FT 
 Sporting de Gijon
Osasuna 
09/02 05:00
FT 
 Villa Santa Brigida
Unión Viera 
09/02 05:00
FT 
2 Ud San Fernando
Panaderia Pulido 1
09/02 03:00
FT 
 Vaduz
Lausanne Sports 
08/02 20:00
FT 
 Al-Wathba Homs
Al-Jaish Damascus 
08/02 20:00
FT 
 Al Herafyeen
Al Taleiah 
08/02 20:00
FT 
 Al Nawair
Al ittihad SYR 
08/02 20:00
FT 
 Al Shorta Damascus
Al-Majd Damascus 
08/02 20:00
FT 
 Hutteen Latakia
Teshrin Sc 
09/02 01:30
FT 
 Kayserispor
Fenerbahce 1
08/02 17:00
 
 Kayserispor U21
Fenerbahce U21 
08/02 21:25
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al-Dhafra 
09/02 00:00
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Al-Wasl 
08/02 21:00
FT 
 Ura
Maroons 
08/02 21:00
 
 Ura Kampala
Ma Lu 
08/02 21:30
FT 
 Mbarara City
Nyamityobora 
09/02 03:45
FT 
1 Connahs Quay Nomads
Caernarfon 
09/02 03:45
FT 
 The New Saints
Newtown 
09/02 03:45
FT 
 Llanelli
Aberystwyth Town 
09/02 03:45
FT 
 Cambrian Clydach
Ammanford 
08/02 23:45
FT 
 Kashiwa Reysol U17
As Roma U17 
08/02 15:00
FT 
 Zelenograd
Lokomotiv Moscow U19 
08/02 16:10
FT 
1 Companeros
Sellebrity 
08/02 16:10
FT 
 Fr Agnel
Esic 
08/02 16:30
FT 
 Campbelltown City SC
Adelaide Olympic 
08/02 17:00
FT 
 Rukh Vynnyky
Nyva Ternopil 
08/02 17:00
FT 
 Kokushikan University
Mawyawadi 
08/02 17:30
FT 
 Cs Petrocub
Codru Lozova 
08/02 17:55
FT 
 Dnipro Dnipropetrovsk
Metalurh Zaporizhya 
08/02 18:00
FT 
 Odra Opole
GKS Katowice 
08/02 18:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Mfk Karvina U21 
08/02 18:30
FT 
 Indian Cultural League
Icl Payyade 
08/02 18:30
FT 
 Strogino Moscow
Znamya Truda 
08/02 19:00
FT 
 Hammarby
Shonan Bellmare 
08/02 19:00
FT 
 Jerv
Arendal 
08/02 19:30
FT 
 Bodo Glimt
Tromsdalen UIL 
08/02 19:30
FT 
 Stromsgodset
HamKam 
08/02 19:30
FT 
1 Cs Sanatatea Cluj
Maramures 
08/02 20:00
FT 
 Mfk Skalica
Frydek-mistek 
08/02 20:00
FT 
 LKS Lodz
Polonia Sroda 
08/02 20:00
FT 
 SV Ried
Dnipro 1 
08/02 20:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
08/02 20:30
FT 
 Olympic Kingsway Sc
Joondalup United 
08/02 20:35
FT 
 Tikves Kavadarci
Belasica Strumica 
08/02 21:00
FT 
 AIK Solna
New York City 
08/02 21:00
FT 
 Nafta
Blau Weiss Linz 1
08/02 21:00
FT 
 Malmo
Dynamo Kyiv 
08/02 21:00
FT 
 Rapid Wien
NK Triglav Kranj 
08/02 22:00
 
 Shanghai SIPG
Dinamo Brest 
08/02 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb 2
NK Aluminij 
08/02 22:00
FT 
 Austria Wien
Trencin 
08/02 22:00
FT 
 Skeid Oslo
Sandefjord 
08/02 22:00
FT 
 Poland U19
Portugal U18 
08/02 22:00
FT 
 NK Maribor
Crvena Zvezda 
08/02 22:00
FT 
 Kalmar FF
Arsenal Tula 
08/02 23:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Zenit St Petersburg 
08/02 23:00
FT 
 Pogon Siedlce
Motor Lublin 
08/02 23:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Raufoss 
08/02 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Herfolge Boldklub Koge 
08/02 23:15
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Sv Wildon 
08/02 23:20
FT 
 Cukaricki
Levski Sofia 
08/02 23:30
FT 
 Vitkovice
Odra Petrkovice 
08/02 23:30
FT 
 Ostersunds
FK Rostov 
09/02 00:00
FT 
 Sturm Graz
SG Austria Klagenfurt 
09/02 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
SK Vorwarts Steyr 
09/02 00:00
FT 
 Canary Islands U18
Serbia U19 1
09/02 00:00
FT 
 SC Kalsdorf
Sc Stadtwerke Bruck/mur 
09/02 01:00
FT 
 Lafnitz
Sc Neusiedl 1919 
09/02 01:00
FT 
 Elfsborg
Falkenbergs FF 
09/02 01:00
FT 
 Molde
Kristiansund BK 
09/02 01:00
FT 
 Norway U18
Slovakia U19 
09/02 01:15
FT 
 Sandnes Ulf
Bryne 
09/02 01:30
FT 
 First Vienna
Wiener Viktoria 
09/02 01:30
FT 
 Sr Donaufeld Wien
Langenrohr 
09/02 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Horitschon 
09/02 02:00
FT 
1 IFK Hassleholm
Solvesborgs Goif 
09/02 02:00
FT 
 Lichtenberg 47
Fsv Luckenwalde 
09/02 02:00
FT 
 Ufc Fehring
Jennersdorf 
09/02 02:00
FT 
 Kitzbuhel
Sc Kundl 
09/02 02:10
FT 
 Notodden FK
Grorud IL 
09/02 02:15
FT 
 Fc Espoo
Pk Keski Uusimaa Pkku 
09/02 02:30
FT 
 Spain U18
Japan U18 
09/02 03:30
FT 
 Shelbourne
Waterford United 
09/02 03:30
FT 
 Shamrock Rovers
Brentford B 
09/02 03:45
FT 
 St Patricks Cy
Drogheda United 
09/02 03:45
FT 
 Bray Wanderers
Bohemians 
09/02 07:10
FT 
 Nublense
Union Espanola 
09/02 07:30
AET 
 Plaza Colonia
CA Penarol 
90min [0-0], Penalty [4-5], CA Penarol win