livescore - live soccer scores

LiveScore 06 Feb 2019

07/02 03:45
FT 
 Everton
Manchester City 
07/02 04:05
AET 
 West Bromwich
Brighton 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-3]
07/02 04:00
FT 
 Barcelona
Real Madrid 
07/02 01:30
FT 
 RB Leipzig
Wolfsburg 
07/02 01:30
FT 
 Holstein Kiel
Augsburg 
07/02 03:45
FT 
 Schalke 04
Fortuna Dusseldorf 
07/02 03:45
AET 
 Hertha Berlin
Bayern Munich 
90min [2-2], 120min [2-3], Bayern Munich win
07/02 01:30
AET 
 Villefranche
PSG 
90min [0-0], 120min [0-3], PSG win
07/02 01:30
FT 
 Vitre
Lyon la Duchere 
07/02 04:05
FT 
 Stade Rennais
Lille 1
07/02 03:45
FT 
1 Aberdeen
Glasgow Rangers 1
07/02 03:45
FT 
 Hearts
Livingston 
07/02 03:45
FT 
 Hamilton
St. Johnstone 
07/02 03:45
FT 
 Dundee
Kilmarnock 
07/02 03:45
FT 
 St. Mirren
Motherwell 
07/02 03:45
FT 
 Celtic
Hibernian 
07/02 05:15
FT 
 Defensor
Barcelona Sporting Club 
07/02 05:15
FT 
 Delfin
Caracas FC 
07/02 07:30
FT 
 Palestino
Dep.Independiente Medellin 
07/02 07:30
FT 
 Talleres Cordoba
Sao Paulo 1
07/02 07:30
FT 
 Botafogo
Defensa Y Justicia 
07/02 09:00
FT 
1 Atlante
Club Tijuana 1
07/02 09:00
FT 
1 Queretaro
Zacatepec 
07/02 09:00
FT 
 Leon
Cruz Azul 
07/02 11:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Lobos Buap 
07/02 11:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Cafetaleros De Tapachula 
06/02 20:30
FT 
 Mali U20
Burkina Faso U20 
06/02 23:30
FT 
 Ghana U20
Senegal U20 
06/02 20:30
FT 
 Teuta Durres
Lushnja Ks 
06/02 20:30
FT 
 Skenderbeu Korca
Beselidhja Lezhe 
06/02 20:30
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Egnatia 
06/02 20:30
FT 
 Kamza
Vllaznia Shkoder 
06/02 20:30
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Apolonia Fier 
06/02 20:30
FT 
 KF Laci
Ks Bylis 
06/02 20:30
FT 
 Flamurtari
KF Tirana 1
06/02 20:30
FT 
 Partizani Tirana
Kastrioti Kruje 
07/02 04:00
FT 
1 Justo Jose De Urquiza
Estudiantes de Caseros 
07/02 04:00
FT 
1 Comunicaciones BsAs
Flandria 
06/02 21:50
FT 
 Al-Riffa
Al-Muharraq 
07/02 00:30
FT 
 Al-hala
Al-Hadd 
07/02 08:30
 
1 Blooming
Bolivar 1
07/02 08:30
 
1 San Jose
Aurora 
07/02 07:00
FT 
 Potiguar-M RN
ABC 
07/02 06:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Jequie Ba 1
07/02 07:30
FT 
1 Ec Jacuipense
Vitoria Da Conquista Ba 1
07/02 08:15
FT 
 Alagoinhas Atletico Ba
Bahia 
07/02 08:30
FT 
 Horizonte CE
Guarany Ce 
07/02 07:30
FT 
 Serrano Pb
Perilima Pb 
07/02 07:00
FT 
 Afogados Da Ingazeira
Salgueiros AC 
07/02 07:00
FT 
 Nautico (PE)
Vitoria Pe 
07/02 08:15
FT 
1 Petrolina Pe
Santa Cruz 1
07/02 02:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Ypiranga Rs 
07/02 05:15
FT 
 Altos/pi
Santos 
07/02 06:30
FT 
 Foz Do Iguacu Pr
Boa Esporte Clube 
07/02 06:30
FT 
 Sobradinho Ec
America Natal Rn 
07/02 07:00
FT 
 Santa Cruz Rn
Tupi Juiz de Fora MG 1
07/02 07:30
FT 
 Corumbaense
Luverdense 
07/02 07:30
FT 
1 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Joinville 
07/02 07:30
FT 
 Itabaiana Se
Parana 
07/02 07:30
FT 
 Juazeirense Ba
Vasco da Gama 
07/02 07:30
FT 
 Mixto EC
CSA Alagoas AL 
07/02 08:15
FT 
1 Central Sc Pe
Ceara 
07/02 05:00
FT 
1 Perez Zeledon
Guadalupe 
07/02 05:05
FT 
 Limon
Ad San Carlos 
07/02 10:00
 
 Herediano
Cartagines Deportiva SA 
07/02 10:00
 
 Deportivo Saprissa
Santos De Guapiles 
07/02 10:05
 
 Ad Grecia
Alajuelense 
07/02 05:00
FT 
 Cd El Vencedor
Jocoro 
07/02 05:00
FT 
 Cd Vendaval
Cd Audaz 
07/02 03:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Manchester City Womens 
06/02 21:00
 
 Port Vale Reserve
Morecambe Reserve 
07/02 03:45
FT 
 Kingstonian
Potters Bar Town 
07/02 03:45
FT 
 Merstham
Bognor Regis Town 
06/02 20:00
 
 Dedebit
Mekelakeya 
06/02 20:05
 
 Adama City
Saint George 
06/02 22:00
FT 
 Wolaita Dicha
Sidama Bunna 1
07/02 00:00
AET 
 IFK Norrkoping
SC Farense 
90min [1-1], Penalty [2-4], SC Farense win
07/02 03:00
FT 
 Arras
Stade Reims Ii 
06/02 23:00
FT 
 Lamia
Olympiakos Piraeus 
07/02 01:00
FT 
 Panionios
PAOK Saloniki 
07/02 05:00
FT 
 Deportivo San Pedro
Coban Imperial 
06/02 16:30
FT 
 Real Kashmir
Gokulam Kerala 
06/02 17:30
FT 
 Telangana
Services 
06/02 22:00
FT 
 Bengaluru
Kerala Blasters 
06/02 17:30
FT 
 Pune U18
Aizawl U18 
06/02 16:00
FT 
 Cilegon United
Madura United 
06/02 20:00
FT 
 Pusamania Borneo
Ps Mojokerto Putra 1
06/02 18:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Mes Rafsanjan 
06/02 18:30
FT 
 Oxin Alborz
Navad Urmia 
06/02 18:30
 
 Fajr Sepasi
Karoun Ahvaz 
06/02 18:35
FT 
 Persepolis Pakdasht
Khouneh Be Khouneh 
06/02 20:00
 
 Teraktor-Sazi
Naft Masjed Soleyman 
06/02 21:30
FT 
 Persepolis
Padideh Mashhad 
06/02 19:00
FT 
 Kfar Kasem
Hapoel Hadera 
07/02 03:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Tel Aviv 
06/02 20:00
FT 
 Atalanta U19
Torino U19 
06/02 21:30
FT 
 Pomigliano
Albinoleffe 1
06/02 21:30
FT 
 Pisa
Pontedera 
06/02 21:30
FT 
 Ac Monza
Pro Vercelli 
06/02 21:30
FT 
 Trapani
Catanzaro 
06/02 22:00
FT 
 Imolese
Carrarese 
07/02 03:30
AET 
 Potenza
Ac Monopoli 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Potenza win
06/02 21:30
FT 
 Bustese Milano City
Chieri 
06/02 21:30
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Asd Pineto Calcio 
06/02 20:00
FT 
 Weston Shitima
Kericho 
06/02 20:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Mount Kenya United 
06/02 20:00
FT 
 Vihiga United
Gor Mahia 
06/02 18:00
 
 OFK Petrovac
Iskra Danilovgrad 
07/02 02:00
FT 
 Africa Stars
Civics Fc 
07/02 05:00
FT 
 Diriangen
Real Madriz 
07/02 09:00
 
 Real Esteli
Managua 
06/02 23:00
FT 
 Go Round Omoku
Kano Pillars 
06/02 23:00
FT 
 Abia Warriors
Heartland 
06/02 23:00
FT 
 Remo Stars
Mfm 
06/02 23:00
FT 
 Kada City
El Kanemi Warriors 
06/02 23:00
FT 
 Ifeanyi Ubah
Gombe United 
07/02 06:00
FT 
 General Diaz
Cerro Porteno 
07/02 07:45
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Guarani CA 
06/02 19:00
FT 
 Club River Plate Asuncion Reserve
Sol De America Reserves 
07/02 01:00
FT 
 SC Covilha
CD Cova Piedade 
07/02 04:45
FT 
 Benfica
Sporting Lisbon 
06/02 22:45
FT 
 Al Markhiya
Al-Wakra 
06/02 18:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Clinceni 
06/02 18:05
FT 
 CS Mioveni
Chindia Targoviste 
06/02 20:40
 
 Al Shoalah
Al Qaisoma 
06/02 20:45
FT 
1 Al Washm
Dhamk 
06/02 21:00
FT 
 Al Jabalain
Najran 1
06/02 23:10
FT 
 Al Adalh
Al Ameade 
06/02 23:55
FT 
 Al Rbeea
Al Nojoom 
07/02 01:15
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Qadasiya 
06/02 20:50
FT 
 Al Raed Youths
Al Shabab Youth 
06/02 21:00
FT 
 Glasgow Rangers U20
Greenock Morton U20 1
07/02 03:45
FT 
 Queens Park U20
East Stirlingshire U20 
07/02 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Black Leopards 
07/02 03:15
FT 
 CD Pena Sport
CD Corellano 
07/02 00:00
FT 
 Inter De Madrid
UB Conquense 
07/02 01:00
FT 
 Pontevedra
Ue Cornella 
07/02 02:00
FT 
 CD Mirandes
Real Union de Irun 
07/02 00:30
FT 
 Al Merrikh
Ahli Al Khartoum 
07/02 02:00
FT 
 Brommapojkarna
Bk Forward 
06/02 20:55
FT 
 Tanzania Prisons
Mbao 
06/02 21:00
FT 
 Jkt Tanzania
Biashara United 
07/02 00:35
FT 
 Azam
Alliance 
06/02 14:00
 
 Army United U19
Thai Honda U19 
06/02 23:30
FT 
 Yeni Malatyaspor
Goztepe 
07/02 01:30
FT 
 Galatasaray
Hatayspor 1
06/02 21:15
 
 Emirates Club R
Al Ain U21 
06/02 21:25
FT 
 Al Wahda Abu Dhabi Reserves
Al Ittihad Kalba Reserves 
06/02 21:30
 
 Al Dhafra R
Al Sharjah R 
06/02 21:00
 
 Sc Villa
Bright Stars 
06/02 21:35
FT 
 Raja Casablanca U17
Glasgow Rangers U17 
06/02 23:45
FT 
 As Roma U17
PSG U17 
06/02 23:45
FT 
 As Roma U17
PSG U17 
06/02 15:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Nasaf Qarshi 
06/02 16:00
FT 
 Cumberland United
Para Hills Knights 
06/02 16:15
FT 
 Kenkre U19
West Zone United 
06/02 16:30
FT 
 Daejeon Citizen
Tobol Kostanai 
06/02 16:35
FT 
 Central Bank Of India
Air India 
06/02 17:00
FT 
 NK Publikum Celje
FK Rad Beograd 
06/02 17:45
FT 
 Adelaide Blue Eagles
White City Woodville 
06/02 18:00
 
 Cherno More Varna
Pfc Nesebar 
06/02 18:00
FT 
 KS Energetyk ROW
Ruch Zdzieszowice 
06/02 18:00
FT 
 NK Aluminij
Radnik Sesvete 
06/02 18:00
FT 
 Myr Gornostaevka
Victoria Mykolaivka 
06/02 18:05
 
 Dinamo Pancevo
Gsp Polet 
06/02 18:05
FT 
 Fuenlabrada
Chicago Fire 
06/02 18:25
FT 
 Desperados
Atletico Atlanta 
06/02 18:40
FT 
 Tunari
Fcm Alexandria 
06/02 18:55
FT 
 Bregalnica Stip
FK Metalac Gornji Milanovac 
06/02 19:00
FT 
 Ceahlaul Piatra Neamt
Cs Aerostar Bacau 
06/02 19:00
FT 
 Widzew lodz
Warta Poznan 
06/02 19:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dila Gori 
06/02 19:10
FT 
 LKS Nieciecza
GKS Tychy 
06/02 19:30
FT 
 NK Siroki Brijeg
Pohang Steelers 1
06/02 20:00
FT 
 Zvi Jerzy Da
Arsenal Tivat 
06/02 20:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Ofk Titograd 
06/02 20:10
FT 
 Kriviy Rih
Enerhiya Nova Kakhovka 
06/02 20:30
FT 
 Anzhi
Dynamo Stavropol 
06/02 20:30
FT 
 Cherno More Varna
Dunav Ruse 
06/02 21:00
FT 
 Mainz Am
Kaiserslautern Am 
06/02 21:00
FT 
 Tom Tomsk
Esteghlal Dushanbe 
06/02 21:00
 
 Otrant
Sloboda Uzice Sevojno 
06/02 21:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Fk Banik Sokolov 
06/02 21:05
FT 
 Kickers Offenbach
Rot-weiss Erfurt 
06/02 21:10
FT 
 Omladinac Novi Banovci
Radnicki Nova Pazova 
06/02 21:25
FT 
 Kozuv
Kit Go Pehcevo 
06/02 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb 2
Gorica 
06/02 22:00
FT 
 Domzale
Tabor Sezana 
06/02 22:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Rheindorf Altach 
06/02 22:00
 
 Krsko Posavlje
NK Lucko 
06/02 22:00
FT 
 NK Rudar Velenje
Brda 
06/02 22:00
FT 
 Kustosija
Maksimir 
06/02 22:00
FT 
 Dinamo Moscow
New England Revolution 
06/02 22:00
FT 
 Istra 1961
NK Aluminij 
06/02 22:00
FT 
 Baltika
Kaisar Kyzylorda 
06/02 22:00
FT 
 BATE Borisov
Vojvodina 
06/02 22:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Partizan Belgrade 2
06/02 22:00
FT 
 Banants
Spartak Nizhniy Novgorod 
06/02 22:00
FT 
 Chernomorets Odessa
NK Mura 05 
06/02 22:00
FT 
 Spartak Moscow
FK Aktobe Lento 
06/02 22:05
FT 
 Vlazrimi Struga
Sileks 
06/02 23:00
FT 
 Krasnodar
Lokomotiv Moscow 
06/02 23:00
FT 
 Gornik Leczna
Stal Krasnik 
07/02 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Odd Grenland 
07/02 00:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Sigma Olomouc U21 
07/02 00:00
FT 
 Japan U18
Serbia U19 
07/02 00:00
FT 
 Bahrain U19
Oman U19 
07/02 00:30
FT 
 Dugo Selo
Vinogradar 
07/02 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Litomerice 
07/02 01:00
FT 
 Kjellerup IF
Viborg 
07/02 01:00
FT 
 Sandviken Womens
Aasane Womens 
07/02 01:30
FT 
 Hannover 96 Am
Hsc Hannover 
07/02 01:30
FT 
 Rco Agde
Vecses 
07/02 01:45
FT 
 Red Star Penzing
Favoritner Ac 
07/02 02:00
FT 
 Galanta
Sk Surany 
07/02 02:00
FT 
 CE Lajeadense
Esportivo Rs 
07/02 02:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Cronenberger Sc 
07/02 02:30
FT 
 Spain U18
Canary Islands U18 
07/02 02:30
FT 
 Borussia Freialdenhoven
Bonner sc 
07/02 02:30
FT 
 Hamburger Sv Ii
Teutonia 05 
07/02 02:30
FT 
 Sv Wienerberger
Team Wiener Linien 
07/02 03:00
FT 
 Sf Hamborn 07
Tv Jahn Hiesfeld 
07/02 08:00
FT 
 Montreal Impact
Nashville 
06/02 21:00
 
 Zesco United Ndola
Nakambala Leopards 
06/02 21:00
FT 
 Nkana
Napsa Stars