livescore - live soccer scores

LiveScore 05 Feb 2019

06/02 02:00
FT 
 Marseille
Bordeaux 1
06/02 03:45
FT 
 Wolves
Shrewsbury Town 
06/02 03:45
FT 
 Newport County
Middlesbrough 
06/02 03:45
FT 
 Queens Park Rangers
Portsmouth 
06/02 03:45
FT 
 Brentford
Barnet 
06/02 01:30
FT 
 Hamburger
Nurnberg 
06/02 01:30
FT 
 Heidenheimer
Bayer Leverkusen 
06/02 03:45
FT 
 MSV Duisburg
Paderborn 07 
06/02 03:45
AET 
 Borussia Dortmund
Werder Bremen 
90min [1-1], 120min [3-3], Penalty [2-4], Werder Bremen win
06/02 01:30
FT 
1 Iris Club de Croix
Dijon 
06/02 01:30
FT 
 Metz
Orleans US 45 
06/02 01:30
FT 
 Nantes
Toulouse 
06/02 04:00
AET 
 Bastia
Caen 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [3-5], Caen win
06/02 05:15
FT 
 Danubio FC
Atletico-MG 
06/02 07:30
FT 
 Melgar
Universidad de Chile 
06/02 07:30
FT 
 The Strongest
Libertad Asuncion 
06/02 07:30
FT 
 Union La Calera
Chapecoense 
05/02 19:30
FT 
 Ceres
Yangon United 
05/02 19:30
FT 
 Home United FC
Persija Jakarta 
06/02 01:00
FT 
 Al Wihdat Amman
Al Kuwait SC 
05/02 23:00
FT 
 Hilal Al Quds
Al Nasr(OMA) 
06/02 09:00
FT 
 Puebla
Tampico Madero 
06/02 09:00
FT 
2 Leones Univ Guadalajara
Atlas 
06/02 11:00
FT 
 Club America
Necaxa 
06/02 11:00
FT 
 Morelia
Uaem Potros 
05/02 23:30
FT 
 South Africa U20
Nigeria U20 
06/02 02:30
FT 
 Niger U20
Burundi U20 
05/02 22:00
FT 
 Cr Belouizdad
Es Setif 
06/02 00:00
FT 
 Mo Bejaia
Usm Alger 
06/02 00:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Drb Tadjenant 
05/02 17:35
FT 
 Mc Alger U21
Olympique Medea U21 
05/02 18:55
 
 Cr Belouizdad U21
Es Setif U21 
05/02 19:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj U21
Tadjenant U21 
05/02 21:00
 
 Mo Bejaia U21
Usm Alger U21 
06/02 04:00
FT 
 Club Atletico Colegiales
UAI Urquiza 
06/02 04:00
FT 
1 Sacachispas
All Boys 
06/02 04:05
FT 
 Defensores Unidos
Barracas Central 
06/02 08:05
 
 Atletico Atlanta
Deportivo Espanol 
06/02 04:00
FT 
 El Porvenir
Sportivo Dock Sud 
05/02 17:30
 
 Western Pride
Brisbane Roar Am 
05/02 15:35
FT 
 Canberra United Womens
Melbourne Victory Womens 
05/02 19:00
FT 
 Turan Tovuz
Qarabag 2 
06/02 08:30
FT 
1 Destroyers
Royal Pari 
06/02 06:30
FT 
 Sao Luiz(RS)
Novo Hamburgo RS 1
06/02 05:00
FT 
 Botafogo Sp
Sao Caetano (SP) 
06/02 07:30
FT 
 River Pi
Fluminense 
06/02 09:00
FT 
 Alianza Petrolera
Santa Fe 
06/02 03:00
FT 
 Bogota
Atletico Clube Purtugal 
06/02 07:00
FT 
 Boyaca Chico
Deportes Quindio 
05/02 21:00
FT 
 Petrojet
Wadi Degla SC 
06/02 00:00
FT 
1 Enppi
Al Ahly 
06/02 05:00
FT 
 Turin Fesa
Santa Tecla 1
06/02 05:00
FT 
1 Once Lobos Chalchuapa
Isidro Metapan 
06/02 09:00
FT 
 Sonsonate
CD FAS 
06/02 03:45
FT 
 York City
Hereford 
06/02 03:45
FT 
 Truro City
Wealdstone 
06/02 03:45
FT 
2 Woking
Dartford 
06/02 03:45
FT 
 Welling United
Chippenham Town 
06/02 03:45
FT 
 Cheltenham Town
Yeovil Town 1
06/02 03:45
FT 
 Tranmere Rovers
Northampton Town 
06/02 03:45
FT 
 Ramsbottom United
AFC Fylde 
06/02 03:45
FT 
 Spennymoor Town
AFC Telford United 
06/02 03:45
FT 
 Hemel Hempstead Town
Solihull Moors 
06/02 03:45
FT 
 Salford City
Maidstone United 
05/02 20:55
 
 Bristol Rovers Reserve
Plymouth R 
05/02 21:00
 
 Rotherham United (r)
Mansfield Town Reserve 
05/02 21:00
 
 Doncaster Reserve
Grimsby Am R 
05/02 22:00
FT 
 Wigan Athletic Reserve
Notts County R 
06/02 03:45
FT 
 Bishop's Stortford
Enfield Town 
06/02 03:45
FT 
 Folkestone
Corinthian Casuals 
06/02 03:45
FT 
1 Margate
Dorking 
06/02 03:45
FT 
 Whitehawk
Leatherhead 
06/02 03:45
FT 
 Worthing
Carshalton Athletic 
06/02 03:45
FT 
 Basingstoke Town
Salisbury City 
06/02 03:45
FT 
 Poole Town
Walton Casuals 
06/02 03:45
FT 
 Biggleswade Town
St Neots Town 
06/02 03:45
AET 
 Royston Town
Lowestoft Town 
90min [4-4],
05/02 16:30
FT 
 AIFF XI
Chennai City 
05/02 19:30
FT 
 Shillong Lajong FC
Churchill Brothers 
05/02 17:25
FT 
1 Andhra Pradesh
Karnataka 
06/02 11:30
FT 
 Pondicherry
Chirag United Kerala 
05/02 16:00
FT 
 PSIS Semarang
Persibat Batang 
05/02 20:00
FT 
 Sepidroud Rasht
Saipa 
05/02 20:30
FT 
 Sanat-Naft
Sepahan 
05/02 22:45
FT 
 Zob Ahan
Nassaji Mazandaran 
05/02 19:30
 
 Arbil
Al Minaa 
05/02 19:30
 
 Al-Hudod
Al Najaf 
05/02 19:30
 
 Al Diwaniya
Al Karkh 
05/02 19:30
 
 Baghdad
Al Shorta Damascus 
05/02 19:00
FT 
 Dublin City University
Maynooth University Town 1
05/02 22:30
FT 
1 University College Cork
Dublin College University 
06/02 01:00
FT 
 Hapoel Afula
Bnei Yehuda Tel Aviv 
06/02 03:00
FT 
 Maccabi Netanya
Maccabi Petah Tikva FC 
05/02 21:30
 
 Fiorentina Womens
Bari Womens 
06/02 03:30
FT 
 Feralpisalo
Vicenza 
05/02 20:35
FT 
 Sama Al Sarhan
Ethad Al-Ramtha 
05/02 21:00
 
 Al Sadaqa
Alahly Benghazi 
06/02 09:00
FT 
 Team Wellington
Wellington Phoenix Reserve 
06/02 03:45
FT 
 Dungannon Swifts
Coleraine 
06/02 03:45
FT 
 Newry City
Glentoran 
06/02 06:30
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sol De America 
06/02 04:15
FT 
 Famalicao
Pacos Ferreira 
05/02 20:45
FT 
 Al Mojzel
Hajer 
05/02 21:00
FT 
 Al Orubah
Al Khaleej Club 
05/02 21:05
FT 
 Abha
Al Tai 
05/02 23:10
FT 
 Al Nahdha
Al Ansar 
05/02 23:10
FT 
 Al Jeel
Al Kawkab 
06/02 03:30
FT 
 Raith Rovers U20
Albion U20 
05/02 23:00
FT 
 Lleida Esportiu U19
Cd San Francisco U19 
06/02 01:30
FT 
 Trabzonspor
Umraniyespor 
05/02 21:15
FT 
 Ittihad Kalba
Al Wehda UAE 
05/02 21:20
FT 
 Al-Sharjah
Al-Dhafra 
06/02 00:00
FT 
 Al Ain
Emirate 
05/02 21:15
FT 
 Al Fujairah U21
Banni Yas U21 
05/02 21:20
FT 
 Al Nasr Dubai U21
Ajman U21 
05/02 21:20
FT 
 Al Ahli Dubai U21
Al Jazira Uae U21 
05/02 21:20
FT 
1 Wasl Dubai U21
Dabba Al Fujairah U21 
05/02 21:00
 
 Kampala City Council
Onduparaka 
05/02 21:30
FT 
 Ndejje University
Ura Kampala 
05/02 21:30
FT 
 Kirinya Jinja Ss
Tooro United 
05/02 21:30
FT 
 Ma Lu
Mbarara City 
05/02 21:30
FT 
 Paidha Black Angels
Bul 
05/02 21:30
FT 
 Nyamityobora
Vipers 
05/02 21:35
FT 
 Bayern Munich U17
Etoile Du Sahel U17 
05/02 23:45
FT 
 Spartak Moskva U17
Real Madrid U17 
05/02 12:00
 
 Sanfrecce Hiroshima
Blaublitz Akita 
05/02 16:00
FT 
 Shandong Luneng
Auckland City 
05/02 16:00
FT 
 Kenkre
Bombay Gymkhana 
05/02 16:00
FT 
 Mumbai Port Trust
State Bank Of India 
05/02 16:00
FT 
 Illichivets
Arda 
05/02 17:00
FT 
 UTA Arad
Gloria Lunca Teuz Cermei 
05/02 17:00
FT 
 West Torrens Birkalla
West Adelaide 
05/02 17:00
FT 
 Radnicki Nis
Rubin Kazan 
05/02 17:55
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Ararat Moscow 
05/02 18:00
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Vitkovice 
05/02 18:00
FT 
 Osijek Ii
GOSK Gabela 1
05/02 18:25
FT 
 Chedda Nagar
Sunday Boys 
05/02 18:35
FT 
 Western Railway
Union Bank 
05/02 19:00
FT 
 Fotbal Trinec
Dukla Banska Bystric 
05/02 19:30
FT 
 Ostersunds
Dynamo Kyiv 
05/02 19:50
FT 
 Ayutthaya Fc
Buriram United 
05/02 20:00
FT 
1 Botev Vratsa
Litex Lovech 1
05/02 20:00
FT 
 SV Ried
Austria Wien Youth 
05/02 20:00
FT 
 Belasitsa Petrich
Kariana Erden 
05/02 20:05
FT 
 Hirnyk Kryvyi Rih
Krystal 
05/02 20:35
FT 
 Shabab Al Hussein
Al Karmel 
05/02 21:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Slaven Zivinice 
05/02 21:00
FT 
 Mordovia Saransk
Onisilos Sotiras 
05/02 21:00
FT 
 Cyprus U19
Romania U18 
05/02 22:00
FT 
 Nk Radomlje
FK Javor Ivanjica 
05/02 22:00
FT 
 Medjimurje
Zagorec 
05/02 22:00
FT 
 Budejovice
HNK Sibenik 
05/02 22:00
FT 
 Crvena Zvezda
Rabotnicki Skopje 
05/02 22:00
FT 
 Spartak Moscow
NK Maribor 
05/02 22:00
FT 
 Dinamo Batumi
Shukura Kobuleti 
05/02 22:05
FT 
 Osk Otok
NK Junak 
05/02 22:30
FT 
1 Sport Podbrezova
Arsenal Kyiv 
05/02 22:30
FT 
 TSV Hartberg
Spartak Trnava 
05/02 22:30
FT 
 Cukaricki
Rigas Futbola Skola 
05/02 22:30
FT 
 Alashkert
Illichivets 
05/02 23:00
FT 
 Levski Sofia
Suduva 
06/02 00:00
FT 
 Bronshoj
BK Frem 
06/02 00:00
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Skm Liptovsky Hradok 
06/02 00:00
FT 
 Partizan Bardejov
1fk Svidnik 
06/02 00:00
FT 
 Ajax Amsterdam U19
Jong Den Haag Reserve 
06/02 00:00
FT 
 Japan U18
Canary Islands U18 
06/02 00:30
FT 
 Vrapce
Brezice 
06/02 01:00
FT 
 Lisen
Pisek 
06/02 01:00
FT 
 Hobro I.K.
Thisted 
06/02 01:00
FT 
 Halmstads
Mjallby AIF 
06/02 01:00
FT 
 Sc Bad Sauerbrunn
Sc Neusiedl 1919 
06/02 01:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
Ksv Siemens 
06/02 01:00
FT 
 Stadlau
Sv Donau 
06/02 01:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
Sv Gerasdorf Stammer 
06/02 01:00
FT 
 SC Wiener Neustadt
Wiener Sportklub 
06/02 01:10
FT 
 Sv Strass
Ac Linden Leibnitz 
06/02 01:30
FT 
 Hellas Kagran
Sc Mannsworth 
06/02 01:30
FT 
 Karlsruher
Pirmasens 
06/02 01:30
FT 
 First Vienna
Mauerwerk 
06/02 02:00
FT 
 Fsv Luckenwalde
Viktoria Berlin 1889 
06/02 02:00
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Asko Kottmannsdorf 
06/02 02:00
FT 
 Simmeringer Sc
Sr Donaufeld Wien 
06/02 02:00
FT 
 Union Edelweiss
SK Vorwarts Steyr 
06/02 02:05
FT 
 Kapfenberg Superfund
Tus Bad Gleichenberg 
06/02 02:30
FT 
 Spain U18
Serbia U19 
06/02 02:30
FT 
 Eintracht Norderstedt
Bramfelder Sv 
06/02 03:00
FT 
 Vv Dovo
Nec Nijmegen Am 
06/02 03:30
FT 
 St Patricks Cy
Athlone 
06/02 03:45
FT 
 Dundalk
Longford Town 
06/02 03:45
FT 
 Leamington
West Brom Xi 
06/02 03:45
FT 
 Radcliffe Borough
Mossley 
06/02 03:45
FT 
 Chadderton
Curzon Ashton 
06/02 03:45
FT 
 Ossett United
Halifax Town 
06/02 04:30
FT 
 La Serena
Melipilla 
06/02 11:15
FT 
 Central Railway
Mumbai Customs 1