livescore - live soccer scores

LiveScore 04 Feb 2019

05/02 04:00
FT 
 West Ham
Liverpool 
05/02 04:00
FT 
 Rayo Vallecano
Leganes 1
05/02 02:00
FT 
 Frosinone
Lazio 
05/02 04:00
FT 
 Cagliari
Atalanta 
05/02 04:15
FT 
 Belenenses
Moreirense 
04/02 23:30
FT 
 Burkina Faso U20
Ghana U20 
04/02 22:00
FT 
 As Ain Mlila
Mc Oran 
04/02 23:00
FT 
 Usm Bel Abbes
Cs Constantine 
05/02 00:45
FT 
 Paradou Ac
Js Kabylie 1
04/02 17:30
FT 
 As Ain Mlila U21
Mc Oran U21 1
04/02 17:30
 
 Paradou Ac U21
Js Kabylie U21 
04/02 18:15
 
 Usm Bel Abbes U21
Cs Constantine U21 
05/02 04:00
FT 
 Victoriano Arenas
San Martin Burzaco 
05/02 04:00
FT 
 Sportivo Barracas
Club Lujan 
05/02 05:00
FT 
 Excursionistas
Ferrocarril Midland 
05/02 07:05
FT 
 Sarmiento Junin
Instituto 
05/02 04:00
FT 
1 Defensores De Cambaceres
Liniers 
05/02 06:00
FT 
 Patronato Parana
Atletico Tucuman 1
05/02 08:10
FT 
 San Martin San Juan
Estudiantes 
04/02 20:00
FT 
 Racing Club Reserves
Huracan Reserves 
04/02 20:00
FT 
 Union Santa Fe Reserves
Newells Reserves 
05/02 08:00
 
 Villa Mitre
Sansinena 1
05/02 08:00
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Deportivo Camioneros 1
04/02 23:10
FT 
1 Al Ittihad Bhr
Al Ahli Bhr 
04/02 23:10
FT 
 Sitra
Al Tadhmon 2
04/02 17:00
 
 Nofel Sporting Club
Muktijoddha Skc 
04/02 20:35
FT 
 Sheikh Russel KC
Mohammedan Dhaka 
05/02 06:30
FT 
 Avenida Rs
EC Pelotas RS 1
05/02 06:40
FT 
 Internacional RS
Brasil De Pelotas Rs 
05/02 03:30
FT 
 Oeste FC
Gremio Novorizontino 
05/02 06:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Red Bull Brasil 
05/02 09:00
 
 Deportes Tolima
Aguilas Doradas 
05/02 07:00
FT 
1 Cortulua
Tigres Zipaquira 
05/02 01:00
FT 
 Ermis Aradippou
Omonia Nicosia 
04/02 23:00
FT 
 Ittihad Alexandria
EL Masry 
05/02 01:30
FT 
1 El Dakhleya
Pyramids 
05/02 05:15
FT 
 Aguila
Cd Liberal 
05/02 03:45
FT 
 Haringey Borough
Brightlingsea Regent 
05/02 03:00
FT 
 Fulham U23
Aston Villa U23 
05/02 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Leicester City U23 1
05/02 03:00
FT 
 Derby County U23
Chelsea U23 
05/02 03:00
FT 
 Liverpool U23
Manchester City U23 
05/02 03:00
FT 
 Swansea City U23
Everton U23 
04/02 21:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Hull City U23 
04/02 21:00
FT 
 Crystal Palace U23
Ipswich U23 
04/02 21:05
FT 
 Queens Park Rangers U23
Charlton Athletic U23 
04/02 21:30
FT 
 Millwall U23
Coventry U23 
04/02 22:00
FT 
 Sheffield United U23
Bolton Wanderers U23 
04/02 20:00
FT 
 Mattersburg
IFK Norrkoping 
05/02 04:00
FT 
 Aarhus AGF
Rosenborg 
05/02 02:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Valenciennes 
05/02 03:45
FT 
 Lens
Avenir Sportif Beziers 
05/02 02:00
FT 
 Fsv Zwickau
Eintr. Braunschweig 
05/02 03:30
FT 
 St. Pauli
Union Berlin 
04/02 18:15
FT 
 Just Lang Ge Uthai Association
Velsao Scc 
04/02 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Goa 
04/02 16:00
FT 
 Mitra Kukar
Perseru Serui 
04/02 20:00
FT 
 Persib Bandung
Persiwa Wamena 
04/02 19:45
FT 
 Esteghlal Khozestan
Mashin Sazi 
04/02 20:30
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Foolad Khozestan 
04/02 19:00
FT 
 Queens University Belfast
Ucd Afc 
05/02 01:00
FT 
1 Hapoel Rishon Letzion
Beitar Tel Aviv Ramla 
05/02 01:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Ramat Gan FC 
05/02 01:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Ironi Ramat Hasharon 
05/02 03:00
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Tel Aviv 
05/02 01:00
FT 
 Pro Patria
Juventus U23 1
05/02 04:00
FT 
 Palermo
Foggia 
04/02 23:30
FT 
 Moossou
Bouake 
05/02 09:35
FT 
 Cavalier
University Of West Indies 
04/02 20:00
FT 
 Coast Stima
Eldoret Youth 1
04/02 20:00
FT 
 Fortune Sacco
Kibera Black Stars 
04/02 20:00
FT 
 Kisumu All Stars
Bidco United 
04/02 20:00
FT 
 Modern Coast
Shabana 
05/02 02:00
FT 
 Lobos Buap Womens
Veracruz Womens 
05/02 09:00
FT 
1 Santos Laguna Womens
Aguilas De Leon Womens 1
05/02 11:00
FT 
 Tijuana Womens
Toluca Womens 
05/02 08:36
FT 
 Chivas Guadalajara
Veracruz 
05/02 07:00
FT 
 Cd Albinegros Orizaba
Pioneros De Cancun 
05/02 02:00
FT 
 Chivas Guadalajara U20
Veracruz U20 
05/02 03:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Oss 
05/02 03:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Cambuur Leeuwarden 
04/02 23:00
FT 
 Vvv Venlo Helmond Sport Reserve
Roda Jc Kerkrade Reserve 
05/02 01:30
FT 
 Nac Breda Reserve
Eindhoven Reserves 
04/02 23:00
FT 
 Bendel Insurance
Lobi Stars 
04/02 18:40
FT 
 Sportivo Luqueno Reserve
Olimpia Asuncion Reserves 
05/02 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Politehnica Iasi 
04/02 21:30
 
1 Mukura
Etincelles 
04/02 23:20
FT 
 Al Hilal
Al-Fath 
04/02 23:25
FT 
 Al Shabab Ksa
Al-Raed 
05/02 03:30
FT 
1 Airdrieonians Reserves
Ayr United Reserve 
05/02 04:30
FT 
 Brazil U21
Uruguay U20 
05/02 06:50
FT 
 Ecuador U20
Colombia U20 
05/02 09:10
FT 
 Venezuela U20
Argentina U20 
05/02 04:00
FT 
1 Las Palmas
Zaragoza 
05/02 01:00
FT 
 Bursaspor
Konyaspor 
05/02 00:00
FT 
1 Altay Spor Kulubu
Istanbulspor 
04/02 17:00
FT 
 Bursaspor U21
Konyaspor U21 
04/02 17:00
FT 
 Altay U21
Istanbulspor As U21 
04/02 21:15
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al-Wasl 
04/02 21:25
FT 
 Banni Yas
Ahli Al-Fujirah 
05/02 00:00
FT 
 Ajman
Al Nasr Dubai 
05/02 00:00
FT 
 Al-Jazira UAE
Al Ahli Dubai 
04/02 21:00
 
 Cs Paulesti
Uganda Police 
04/02 21:35
FT 
 PSG U17
Kashiwa Reysol U17 
04/02 21:35
FT 
 PSG U17
Kashiwa Reysol U17 
04/02 23:45
FT 
2 Aspire International U17
Raja Casablanca U17 
04/02 23:45
FT 
 Aspire Qatar U17
Raja Casablanca U17 
04/02 16:00
FT 
 Botev Plovdiv
Shakhtar Donetsk 
04/02 17:10
FT 
 Melaka U21
Samb 
04/02 17:30
FT 
 Croydon Kings
Adelaide Panthers 
04/02 18:00
FT 
 Karpaty Lviv U21
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
04/02 18:40
FT 
1 Skorost
Rbi 
04/02 18:55
FT 
 Bangkok United
Chainat 
04/02 19:00
FT 
 Inhulets Petrove
Pfc Oleksandria U21 
04/02 19:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Gagra 
04/02 19:00
FT 
 Hirnyk Kryvyi Rih
Pfk Oleksandria U19 
04/02 19:10
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
04/02 19:30
FT 
 Orebro
Pakhtakor Tashkent 
04/02 20:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Shonan Bellmare 
04/02 20:00
FT 
 Silkeborg IF
Horsens 
04/02 20:00
FT 
 Spartak Subotica
Vorskla Poltava 
04/02 20:10
FT 
 Kufer Soom
Al Tora 
04/02 20:30
 
 Nordsjaelland Reserve
Nykobing Falster 
04/02 20:30
FT 
 Legion Dynamo
Mashuk-KMV 
04/02 20:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Borac Banja Luka 
04/02 20:35
FT 
1 Suwon Samsung Bluewings
FK Senica 
04/02 21:30
FT 
 Emmen Reserves
Utrecht Am 
04/02 21:45
FT 
 NK Rijeka
Nk Roltek Dob 
04/02 22:00
 
 Hammarby
St.Polten 
04/02 22:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
NK Olimpija Ljubljana 
04/02 22:00
FT 
 Dinamo Moscow
Lokomotiv Tashkent 
04/02 22:00
FT 
 Arsenal Tula
Zhetysu Taldykorgan 
04/02 22:00
FT 
 Krasnodar II
Malmo FF U21 
04/02 22:10
FT 
 FK Aktobe Lento
Alashkert 1
04/02 22:30
FT 
 Dublin City University
University College Cork 
04/02 23:30
FT 
 Mattersburg
Chunnam Dragons 
05/02 00:00
FT 
 Avarta
Roskilde 
05/02 00:10
FT 
 FK Zeljeznicar
FK Shkendija 79 
05/02 01:00
FT 
 Vejgaard Bk
Vendsyssel 
05/02 01:00
FT 
 Zenit St Petersburg
F91 Dudelange 
05/02 01:30
FT 
 Heracles Almelo Reserves
De Graafschap 
05/02 06:00
FT 
 Columbus Crew
Los Angeles 
05/02 10:00
 
 Portland Timbers
Deportivo Saprissa 
05/02 12:00
 
 Sanfrecce Hiroshima
Blaublitz Akita