livescore - live soccer scores

LiveScore 03 Feb 2019

03/02 22:05
FT 
 Leicester City
Manchester United 
04/02 00:30
FT 
 Manchester City
Arsenal 
03/02 19:00
FT 
 Villarreal
Espanyol 
03/02 23:15
FT 
 Real Betis
Atletico Madrid 
04/02 01:30
FT 
 Eibar
Girona 
04/02 03:45
FT 
 Real Madrid
Alaves 
03/02 19:30
FT 
 Spal
Torino 1
03/02 22:00
FT 
 Genoa
Sassuolo 
03/02 22:00
FT 
 Udinese
Fiorentina 
04/02 01:00
FT 
 Inter Milan
Bologna 
04/02 03:30
FT 
 AS Roma
AC Milan 
03/02 22:30
FT 
 Augsburg
Mainz 05 
04/02 01:00
FT 
1 VfB Stuttgart
Freiburg 
03/02 22:00
FT 
 Nimes
Montpellier 
04/02 04:00
FT 
 Lyon
PSG 
03/02 19:15
FT 
 SBV Excelsior
Feyenoord Rotterdam 
03/02 21:30
FT 
 Zwolle
Utrecht 1
03/02 21:30
FT 
 PSV Eindhoven
Fortuna Sittard 1
03/02 23:45
FT 
 ADO Den Haag
Heracles Almelo 
03/02 21:30
FT 
1 Club Brugge
Gent 1
04/02 01:00
FT 
 Standard Liege
Anderlecht 
04/02 03:00
FT 
 St.-Truidense VV
AS Eupen 
03/02 23:00
FT 
 Santa Clara
Portimonense 1
03/02 23:00
FT 
 CD Nacional
Vitoria Setubal 
04/02 01:30
FT 
 Sporting Lisbon
Benfica 1
04/02 04:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Porto 
03/02 20:30
FT 
 St. Johnstone
Celtic 1
03/02 14:00
FT 
 Sydney
Melbourne City 
03/02 21:00
FT 
 Gor Mahia
El Zamalek 
03/02 21:00
FT 
 As Otoho
Renaissance Sportive de Berkane 
03/02 21:00
FT 
 Enugu Rangers International
Sally Tas 
04/02 00:00
FT 
 Es Du Sahel
Club Sportif Sfaxien 
04/02 00:00
FT 
 Zesco United Ndola
Nkana 
04/02 00:10
FT 
 Al Hilal Omdurman
Asante Kotoko 
04/02 03:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
04/02 03:00
FT 
 Na Hussein Dey
Petro Atletico De Luanda 
03/02 23:30
FT 
 Senegal U20
Mali U20 
03/02 21:00
FT 
 KF Laci
Luftetari Gjirokaster 
03/02 21:00
FT 
 Kamza
Partizani Tirana 
04/02 05:00
FT 
 Parham
Five Islands 
04/02 07:00
FT 
 Swetes
Greenbay Hoppers 
04/02 04:00
FT 
 Guillermo Brown
Arsenal de Sarandi 
04/02 06:30
FT 
 Independiente Rivadavia
Atletico Mitre De Salta 
04/02 08:00
FT 
 Olimpo
Agropecuario De Carlos Casares 
04/02 04:10
FT 
 Boca Juniors
Godoy Cruz 
04/02 04:10
FT 
 Union Santa Fe
Newells Old Boys 
04/02 06:20
FT 
 Racing Club
CA Huracan 2
04/02 08:30
FT 
1 Velez Sarsfield
River Plate 
03/02 20:00
FT 
1 Argentinos Jrs Reserves
Belgrano Reserves 
03/02 20:00
FT 
 Boca Juniors Reserve
Godoy Cruz Reserves 
04/02 04:30
FT 
 Gsan Martin Formosa
Juventud Antoniana 
04/02 04:30
FT 
 General Paz Junlors
Argentino Penarol 1
04/02 06:00
FT 
1 Santa Rosa
Bella Vista Bb 
04/02 06:05
FT 
 Racing De Cordoba
Estudiantes De San Luis 
04/02 07:00
FT 
 Union Sunchales
Sol De Mayo 
04/02 08:00
FT 
 Estudiantes Rio Cuarto
Huracan Las Heras 1
04/02 08:00
FT 
 Desamparados
Deportivo Maipu 1
03/02 14:00
FT 
1 Sunshine Coast
Eastern Suburbs 
03/02 17:00
FT 
 Rockingham City
Perth SC 
03/02 19:00
FT 
 Floreat Athena
Balcatta 
03/02 18:00
FT 
 Gilan Gabala
Standard Sumqayit 
03/02 22:30
FT 
1 Qarabag
Neftci Baku 1
03/02 17:00
 
 Arambagh Ks
Abahani Limited 
03/02 18:00
 
 Brothers Union
Saif Sporting Club 
04/02 04:00
FT 
2 Uwi Blackbirds
Paradise 1
04/02 06:00
FT 
 Weymouth Wales
Youth Milan 
04/02 08:00
FT 
 Bdf Sport Programme
Notre Dame 
03/02 23:00
FT 
1 Tubize
KFCO wilrijk 
04/02 06:00
FT 
 Bdf
Verdes 
04/02 03:00
FT 
1 Always Ready
San Jose 
04/02 03:00
FT 
 Metropolitanos
Marcilio Dias Sc 
04/02 04:00
FT 
 Confianca Se
Sergipe (SE) 
04/02 04:00
FT 
 Bahia
Vitoria Salvador BA 
04/02 06:30
FT 
1 Sampaio Correa (MA)
CSA Alagoas AL 
04/02 06:30
FT 
 Crb Mather Europe
Moto Club Sao Luis Ma 
04/02 03:00
FT 
 Caxias Rs
Gremio 
04/02 04:00
FT 
1 Aimore Rs
Juventude Rs 
04/02 03:00
FT 
 Anapolina Go
Novo Horizonte Go 
04/02 03:00
FT 
 Crac Go
Ipora 
04/02 03:00
FT 
 Goias
Atletico Clube Goianiense 1
03/02 21:00
FT 
 Tupynambas
Tombense 1
04/02 03:00
FT 
 Villa Nova-MG
Cruzeiro 
04/02 03:00
FT 
 Ca Patrocinense
America Mineiro 
04/02 03:00
FT 
 Centro Sportivo Paraibano
Sousa Pb 
04/02 03:00
FT 
 Perilima Pb
Treze Campina Grande PB 
03/02 21:00
FT 
 Mirassol
Guarani 
04/02 03:00
FT 
 Sao Paulo
Sao Bento 
04/02 05:00
FT 
 Ituano Sp
Santos 
04/02 05:00
FT 
 Bragantino SP
Ponte Preta 
03/02 20:00
FT 
 Penapolense
Aa Portuguesa Santista 
04/02 02:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Sertaozinho 
04/02 03:00
FT 
 Rio Branco Pr
Operario Ms 
04/02 03:00
FT 
 America Pe
Sport Recife 
04/02 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
Deportiva Once Caldas 
04/02 06:30
FT 
 Cucuta
Envigado 
04/02 07:00
FT 
 Patriotas
America de Cali 
04/02 08:30
FT 
 Millonarios
Atletico Bucaramanga 
04/02 00:30
FT 
 Universitario De Popayan
Real Santander 
04/02 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Barranquilla 
04/02 04:30
FT 
 Real Cartagena
Orsomarso 
04/02 01:00
FT 
 Alajuelense
Perez Zeledon 
04/02 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Limon 
04/02 03:30
FT 
 AD Carmelita
Guadalupe 
04/02 05:05
FT 
 Ad Grecia
Santos De Guapiles 1
03/02 22:00
FT 
 ZNK Osijek
Hajduk Split 
04/02 00:30
FT 
 NK Rijeka
Hnk Gorica 
03/02 22:00
FT 
 AEL Limassol
AEK Larnaca 
03/02 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
Nea Salamis 
04/02 00:00
FT 
 Alki Oroklini
E.N.Paralimni 1
03/02 21:00
FT 
 Digenis Oroklini
Omonia Aradippou 
04/02 00:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
Smouha SC 
03/02 20:00
FT 
 Sunderland U23
Reading U23 
03/02 22:00
FT 
 Brighton U23
Tottenham Hotspur U23 
03/02 15:30
FT 
 Tabasalu Charma
Pohja Tallinna Jk Volta 1
03/02 17:20
FT 
 Viimsi Mrjk
Paide Linnameeskond B 
03/02 19:10
FT 
 Tallinna Jk Legion
Jk Welco Elekter 
03/02 21:00
FT 
 Helios Kharkiv
Vandra Jk Vaprus 
03/02 22:50
FT 
 Parnu Jk
Kohtla Jarve Jk Jarve 
04/02 00:40
FT 
 Nomme United
Tartu Jk Maag Tammeka B 
03/02 20:00
 
 Awassa Kenema
Dire Dawa 
03/02 21:00
 
 Saint George
Fasil Kenema 
03/02 18:00
FT 
1 Entente U19
Strasbourg U19 1
03/02 20:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Hansa Rostock 
03/02 21:00
Postp. 
 SpVgg Unterhaching
Energie Cottbus 
03/02 20:30
Postp. 
 Erzgebirge Aue
Koln 
03/02 20:30
FT 
 SV Sandhausen
Bochum 1
03/02 20:30
FT 
 Holstein Kiel
SSV Jahn Regensburg 
03/02 20:30
FT 
 Carl Zeiss Jena U19
Hertha Bsc Berlin U19 
03/02 19:00
FT 
 Sc Freiburg U19
Karlsruher Sc U19 
03/02 20:00
 
 Nurnberg U19
1 Fc Heidenheim U19 
03/02 20:00
 
 Monchengladbach U19
Preuben Munster U19 
03/02 19:00
FT 
 Sc Charlottenburg
Viktoria Berlin 1889 
03/02 20:30
FT 
 Sc Staaken
VSG Altglienicke 
03/02 21:30
FT 
 Blaus Weiss 90 Berlin
Berliner Fc Dynamo 
03/02 18:00
FT 
 Ypato
Ao Katastariou 
03/02 19:00
FT 
 Niki Traganou
Lalysos 
03/02 20:15
FT 
 Diagoras
Diagoras Vrachneikon 
03/02 21:00
FT 
 Ionikos
Ae Neapolis 1
03/02 21:00
FT 
 Enosi Panaspropirgiakou Doxa
Ae Pellanas Kastoreiou 2
03/02 21:00
FT 
1 Panargiakos
Kalamata Ao 
03/02 21:00
FT 
 Haravgiakos
Apollon Eretrias 
03/02 21:00
FT 
 Agios Ierotheos
Aiolikos 
03/02 21:00
FT 
 Panserraikos
Ao Kavala 
03/02 21:00
FT 
 Agrotikos Asteras
Ermis Amyntaiou 
03/02 21:00
FT 
 Ao Chalkida
Ilisiakos 
03/02 21:00
FT 
 Atromitos Piraeus
Ethnikos Pireaus 
03/02 21:00
FT 
 Korinthos
Kallithea 1
03/02 21:00
FT 
 Megas Alexandros Kilkis
Ethnikos Sidirokastrou 
03/02 21:00
FT 
 Agioi Anargyro
Thyella Kamari 
03/02 21:00
FT 
 OFI Crete
Xanthi 
03/02 22:00
FT 
 Apollon Smirnis
Asteras Tripolis 
03/02 23:15
FT 
 Larisa
Atromitos Athens 
04/02 01:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Pas Giannina 
04/02 01:30
FT 
 AEK Athens
PAOK Saloniki 1
03/02 20:00
 
 Kissamikos
Apollon Kalamaria 
03/02 21:00
FT 
 Athletic Union Of Sparta
Aiginiakos 1
03/02 21:00
FT 
 Panahaiki-2005
Kerkyra 
03/02 21:00
FT 
 Ergotelis
Doxa Dramas 
03/02 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Irodotos 
03/02 21:00
FT 
 Trikala
Giorgos Karaiskakis 
03/02 21:00
FT 
 Volos Nfc
Aittios Spata 
03/02 16:30
FT 
 Ofi Crete U19
Xanthi U19 
03/02 17:30
FT 
 Ael Larisa U19
Atromitos U19 
03/02 18:00
FT 
 Aek Athens U19
Paok Saloniki U19 
03/02 19:30
FT 
1 Aris Thessaloniki U19
Pas Giannina U19 
04/02 01:05
FT 
 Deportivo Sanarate
Siquinala 1
04/02 02:00
FT 
 CD Malacateco
Club Comunicaciones 
04/02 03:30
FT 
 Deportivo Chiantla
Coban Imperial 
04/02 05:30
FT 
 Juticalpa
Marathon 1
04/02 06:00
FT 
 CD Olimpia
Platense 
03/02 14:30
 
 Eastern A.A Football Team
Yuen Long 
03/02 17:30
FT 
 Leeman
Southern District 
03/02 13:30
FT 
 South China
Eastern District Sa 
03/02 13:30
FT 
 Metro Gallery Sun Source
Fu Moon 
03/02 13:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Wing Yee Ft 
03/02 15:30
FT 
 Wan Chai Sf
Convoy Sun Hei 
03/02 15:30
 
 Shatin Sports
Dreams Metro Gallery 
03/02 15:30
 
 Citizen
Wong Tai Sin District Rsc 
03/02 15:30
FT 
 Tai Chung
Happy Valley 
03/02 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Jamshedpur 
03/02 16:00
FT 
 PSM Makassar
Kalteng Putra 
03/02 20:00
FT 
 Persita Tangerang
Arema Malang 
03/02 19:00
FT 
 Ballymun United
Liffeys Pearse 
04/02 01:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
04/02 02:30
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Haifa 
03/02 17:00
FT 
 Napoli U19
Empoli U20 
03/02 19:30
FT 
 Juventus Womens
Gs Roma Womens 
03/02 21:30
Postp. 
 Cuneo
Lucchese 
03/02 21:30
FT 
 Asd Albissola
Arzachena 
03/02 21:30
FT 
 Alessandria
Pisa 1
03/02 21:30
FT 
 Carrarese
Pro Vercelli 
03/02 21:30
FT 
 Olbia
Pontedera 1
03/02 21:30
FT 
 Pistoiese
Virtus Entella 
04/02 01:30
FT 
1 Novara
Piacenza 
03/02 21:00
 
1 Trapani
Ac Monopoli 
03/02 21:30
FT 
 Vibonese
Catania 
03/02 21:30
FT 
 Reggina
Catanzaro 
03/02 21:30
FT 
1 Asd Sicula Leonzio
Cavese 1
03/02 21:30
FT 
1 Viterbese
Us Siracusa 
03/02 23:30
FT 
 Rende
Juve Stabia 
03/02 23:30
FT 
 Paganese
Potenza 
03/02 23:30
FT 
 Us Casertana 1908
Virtus Francavilla 
03/02 22:00
FT 
 Benevento
Venezia 1
03/02 22:00
FT 
 Crotone
Livorno 
04/02 04:00
FT 
 Pescara
Brescia 
03/02 23:30
FT 
 Racing Club Abidjan
Tanda 
04/02 02:00
FT 
1 Africa Sports
Lys Sassandra 
03/02 19:00
FT 
 Talanta
Wu Shuru 
03/02 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Sofapaka 
03/02 20:00
FT 
 Bandari
Afc Leopards Sc 
03/02 20:00
FT 
 Nzoia United
Sony Sugar 
03/02 20:00
FT 
 Kakamega
Vihiga United 
03/02 20:00
FT 
 Kericho
Kcb 
03/02 21:15
FT 
 Kangemi All Stars
Deckard Lian 
03/02 23:20
FT 
 Al Yarmouk
Al Salibikhaet 
03/02 23:20
FT 
 Khaitan
Burgan Sc 
03/02 20:15
FT 
 Al Akhaahli Alay
Shabab Sahel 
03/02 21:00
FT 
 Ukm
Perlis 
03/02 21:00
FT 
 Selangor PB
Felda United FC 
03/02 20:00
FT 
 Naxxar Lions
Qrendi 
03/02 22:15
FT 
 Pembroke Athleta
Vittoriosa Stars 
04/02 00:30
FT 
 Mqabba
Swieqi United 
03/02 21:00
FT 
 Gzira United
Sliema Wanderers FC 
03/02 23:00
FT 
 Valletta FC
Birkirkara FC 
04/02 00:30
FT 
 King Nouakchott
Asc Kedia 
04/02 03:00
FT 
 Asc Tevragh Zeine
Acs Ksar 
04/02 02:00
FT 
 Monarcas Morelia Womens
Chivas Guadalajara Womens 
04/02 02:00
FT 
1 Pumas UNAM
Monterrey 
04/02 06:00
FT 
 Lobos Buap
Pachuca 
04/02 02:00
FT 
 Celaya Ii
Ciervos 
04/02 02:00
FT 
 Ua Zacatecas
Cocodrilos De Tabasco 
03/02 23:00
FT 
 Lobos Buap U20
Pachuca U20 
03/02 22:00
FT 
1 Difaa Hassani Jdidi
Forces Armee Royales 1
03/02 17:00
FT 
 Laconi Lian
Southern Myanmar 
03/02 17:00
 
 Hantharwady United
Shan United 
03/02 17:30
FT 
 Dagon
Ayeyawady United 
03/02 21:30
FT 
 de Treffers
Lienden 
04/02 05:45
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Nacional Asuncion 1
04/02 07:45
FT 
 Sportivo Luqueno
Olimpia Asuncion 
03/02 19:15
FT 
1 Leixoes
GD Estoril-Praia 
03/02 23:00
FT 
 Sporting Braga B
SC Farense 
03/02 23:00
FT 
 Arouca
Academico Viseu 
03/02 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
UD Oliveirense 
03/02 23:00
FT 
 Porto B
Penafiel 1
03/02 23:00
FT 
 Cs Voluntari
Sepsi 
04/02 02:00
FT 
 Viitorul Constanta
Universitatea Craiova 
04/02 03:00
FT 
 Mantab United
He Garden Hotspurs 1
03/02 20:40
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Hazm 
04/02 01:15
FT 
1 Uhud
Al-Ettifaq 1
03/02 21:30
FT 
 Real Kings
Uthongathi 
03/02 21:30
FT 
 Jomo Cosmos
Mbombela United 
03/02 21:30
FT 
 Stellenbosch
Cape Town 
03/02 21:30
FT 
 Baroka
Chippa United FC 
03/02 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Black Leopards 1
03/02 16:00
FT 
 Maritzburg United Reserves
Amazulu Reserves 
03/02 16:00
FT 
1 Baroka Reserves
Bloem Celtic Reserves 
03/02 18:00
FT 
1 Free State Stars Reserves
Orlando Pirates Reserves 
03/02 18:00
FT 
 Barcelona U19
Ud Cornella U19 
03/02 18:30
FT 
 Cd Pamplona U19
Cd Alaves U19 
03/02 19:00
FT 
 Celta Vigo U19
Alondras U19 
03/02 19:00
FT 
 El Olivar U19
Stadium Casablanca U19 
03/02 22:30
FT 
1 Leganes U19
Ud Santa Marta U19 1
03/02 23:00
FT 
 San Felix U19
Malaga U19 1
03/02 23:00
FT 
 Getafe U19
Almendralejo U19 
03/02 18:30
 
 Athletic Club Bibao Womens
Rayo Vallecano Womens 
03/02 19:00
 
 Madrid Cff Womens
Real Betis Womens 
03/02 19:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Rcd Espanyol Womens 
03/02 19:00
 
 Levante Ud Womens
Sporting De Huelva Womens 
03/02 19:00
 
 Sevilla Fc Womens
Real Sociedad Womens 
03/02 20:00
 
1 Granadilla Tenerife Womens
Atletico De Madrid Womens 
03/02 19:00
FT 
1 Mallorca
Alcorcon 
03/02 23:00
FT 
 Real Oviedo
Cadiz 
04/02 01:00
FT 
 Osasuna
Granada 
04/02 01:00
FT 
 Reus Deportiu
Elche 
04/02 03:00
FT 
 Extremadura
Sporting de Gijon 
03/02 18:30
FT 
1 Cd Artistico Navalcarnero
Las Palmas Atletico 
03/02 19:00
FT 
 Fuenlabrada
San Sebastian Reyes 1
03/02 19:00
FT 
 Inter De Madrid
Rapido de Bouzas 
03/02 19:00
FT 
1 Ad Union Adarve
Salmantino 1
03/02 19:00
 
 Valladolid B
Pontevedra 
03/02 19:25
FT 
 Burgos CF
Cd Guijuelo 
03/02 23:00
FT 
 Celta Vigo B
Coruxo 
03/02 23:30
FT 
 Unionistas De Salamanca
Real Madrid Castilla 
04/02 00:00
FT 
 Cultural Leonesa
Atletico De Madrid B 
04/02 00:00
FT 
 SD Ponferradina
Deportivo La Coruna B 
03/02 19:00
 
 Sporting De Gijon B
UD Logrones 
03/02 19:30
FT 
 Cd Vitoria Spa
Gimnastica Torrelavega 
04/02 00:00
FT 
1 Athletic Bilbao B
Leioa 
04/02 00:00
FT 
 Union Langreo
Real Sociedad B 
03/02 19:00
FT 
 Cf Peralada
Barcelona B 
03/02 19:00
 
 Sabadell
Atletico Baleares 
03/02 23:30
FT 
 UE Olot
UB Conquense 
04/02 00:00
FT 
 Lleida
Teruel 
04/02 00:15
FT 
 CD Castellon
Espanyol B 
03/02 18:30
FT 
 Cordoba B
Cd San Roque De Cadiz 
03/02 18:30
FT 
 Real Zaragoza B
San Juan De Mozarrifar 
03/02 18:30
FT 
 Atletico Pinto
Rcd Carabanchel 
03/02 18:30
FT 
 Villaverde Boetticher
Cf Trival Valderas 
03/02 18:30
FT 
1 Cd Vicalvaro
Cd San Fernando De Henares 
03/02 18:45
FT 
 Grama
L'Hospitalet 
03/02 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
Cd Bezana 
03/02 20:00
FT 
 Atletico Tacoronte
UD Las Zocas 
03/02 23:00
FT 
 CD Robres
Ad Almudevar 
04/02 01:00
FT 
 Real Jaen CF
Velez 1
03/02 18:00
FT 
 Cff Maritim Womens
Villarreal Womens 
03/02 18:30
FT 
 Ce Europa Womens
Mallorca Womens 
03/02 19:30
FT 
 Vallecas Womens
Sporting Gijon Womens 
03/02 20:00
FT 
 Ud Geneto Del Teide Womens
Ud Sanse Womens 1
03/02 23:00
FT 
 Pozuelo Alarcon Womens
Dinamo Guadalajara Womens 
04/02 01:00
FT 
 Sd Casablanca Womens
Cd San Lorenzo Constancia Womens 
03/02 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
UD Marbella 
03/02 19:00
FT 
1 UD Badajoz
Ud Ibiza 
03/02 19:00
FT 
 Jumilla
Don Benito 
03/02 19:00
FT 
 Malaga B
Linense 1
03/02 19:00
 
 Recreativo Huelva
Murcia 
03/02 19:00
 
1 UCAM Murcia
Futbol Club Cartagena 
04/02 00:00
FT 
 Almeria B
Granada Cf B 
04/02 00:00
FT 
 Atletico Sanluqueno
Cd San Fernando Isleno 
04/02 03:00
FT 
 UD Melilla
Talavera De La Reina 
03/02 22:00
Postp. 
 Winterthur
Rapperswil Jona 
03/02 21:00
FT 
 Coastal Union
Young Africans 
03/02 14:00
FT 
 Khonkaen United U19
Sports Association Loei U19 
03/02 14:00
FT 
 Surin City U19
Sport Association Surin U19 
03/02 14:00
FT 
 Sports Association Khon Kaen U19
Sports Association Roiet U19 
03/02 18:30
FT 
 Erzurum BB
Rizespor 
03/02 21:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Istanbul Basaksehir 
04/02 00:00
FT 
 Antalyaspor
Besiktas 
03/02 18:30
FT 
 Elazigspor
Giresunspor 
03/02 18:30
FT 
1 Hatayspor
Denizlispor 
03/02 21:00
FT 
 Afjet Afyonspor
Adanaspor 
03/02 18:30
FT 
 Gebzespor
Batman Petrolspor 
03/02 18:30
FT 
1 Silivrispor
Wing Larsburg 
03/02 18:00
FT 
 Osmaniyespor
Catalca Spor 
03/02 18:00
FT 
 Pazarspor
Duzcespor 
03/02 18:00
FT 
 Erzincanspor
Anadolu Uskudar 
03/02 18:00
FT 
 Fatsa Belediyespor
Corum Belediyespor 
03/02 18:00
FT 
 Payas BS 1975
Serik Belediyespor 
03/02 18:00
FT 
1 1461 Trabzon Karadenizspor
Bursa Niluferspor AS 
03/02 18:30
FT 
 Turgutluspor
Korfez Bld 
03/02 18:00
FT 
 Gumushanespor
Keciorengucu 
03/02 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Kastamonuspor 
03/02 18:30
FT 
 Eyupspor
Bayrampasaspor 
03/02 18:30
FT 
 Inegolspor
Bodrumspor 
03/02 18:00
FT 
 Kahramanmaras
Anadolu Selcukluspor 
03/02 18:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Surfaspor 
03/02 18:30
FT 
 Fethiyespor
Karagumruk 
03/02 18:30
FT 
 Menemen Belediye Spor
Tokatspor 
03/02 18:30
FT 
 Bugsasspor
Manisa Bb Spor 
03/02 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Pendikspor 
03/02 18:30
FT 
 Zonguldak
Bandirmaspor 
03/02 17:00
 
 Akhisar Bldgeng U21
Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21 1
03/02 17:00
FT 
 Afjet Afyonspor U21
Adanaspor U21 
04/02 03:00
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Carabobo 
04/02 03:30
FT 
 Atletico Venezuela
Portuguesa de Desportos 
04/02 04:00
FT 
 Trujillanos FC
Aragua 
04/02 04:00
FT 
 Estudiantes Merida
Deportivo Lara 
04/02 04:00
FT 
1 Zulia
Deportivo Tachira 
04/02 05:00
FT 
 Monagas
Llaneros de Guanare 
04/02 06:00
FT 
1 Academia Puerto Cabello
Metropolitanos 
03/02 14:30
FT 
 Icl Payyade
Tarun Sporting 
03/02 15:30
FT 
 Desperados
Fr Agnel 
03/02 17:00
FT 
 Sv Sw Grambach
Sv Rader Nais Tobelbad 
03/02 17:00
FT 
1 Backa Backa Palanka
NK Publikum Celje 
03/02 17:30
FT 
 NK Celik
Lori Vanadzor 
03/02 18:00
FT 
 SKA Rostov
Ufa Youth 
03/02 18:55
FT 
 Springfield Fa
St Sebastian 1
03/02 19:00
FT 
 New York City
Kobenhavn 
03/02 20:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
LKS Lodz 
03/02 20:00
FT 
 JIPPO
Pepo 
03/02 21:00
 
 Stade Tunisien
U.s.monastir 
03/02 21:00
FT 
 Nordsjaelland
Molde 
03/02 21:00
FT 
 As Gabes
Us Ben Guerdane 
03/02 21:00
FT 
 Ufa
Avan Academy 
03/02 22:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Partizan Belgrade 
03/02 22:00
FT 
 Wolfsberger AC
BATE Borisov 
03/02 23:00
FT 
 Simer Sampion Celje
Fuzinar 
04/02 00:20
FT 
 Tampere
Hjs Akatemia 
04/02 02:00
FT 
 Asane Fotball
Nest-Sotra 
04/02 02:00
FT 
1 Olmedo Riobamba
Dep. San Martin 1
04/02 02:30
FT 
 LPS Helsinki
Honka Akatemia 
04/02 03:00
FT 
 Remo Belem (PA)
Tapajos 
04/02 05:15
FT 
 Sporting Cristal
Academia Deportiva Cantolao