livescore - live soccer scores

LiveScore 02 Feb 2019

02/02 20:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Newcastle United 
02/02 23:00
FT 
 Brighton
Watford 
02/02 23:00
FT 
 Burnley
Southampton 
02/02 23:00
FT 
 Chelsea
Huddersfield Town 
02/02 23:00
FT 
 Crystal Palace
Fulham 
02/02 23:00
FT 
 Everton
Wolves 
03/02 01:30
FT 
 Cardiff City
Bournemouth 
02/02 20:00
FT 
 Levante
Getafe 
02/02 23:15
FT 
 Real Sociedad
Athletic Bilbao 
03/02 01:30
FT 
 Barcelona
Valencia 
03/02 03:45
FT 
 Celta Vigo
Sevilla 
02/02 22:00
FT 
 Empoli
Chievo 
03/02 01:00
FT 
 Napoli
Sampdoria 
03/02 03:30
FT 
 Juventus
Parma 
02/02 22:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Bayern Munich 
02/02 22:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Borussia Dortmund 
02/02 22:30
FT 
 Hertha Berlin
Wolfsburg 
02/02 22:30
FT 
 Hoffenheim
Fortuna Dusseldorf 
02/02 22:30
FT 
 Nurnberg
Werder Bremen 
03/02 01:30
FT 
1 Schalke 04
Monchengladbach 
03/02 03:00
FT 
 Angers SCO
Dijon 
03/02 03:00
FT 
 AS Monaco
Toulouse 
03/02 03:00
FT 
 Stade Rennais
Amiens 
03/02 04:00
FT 
 Stade Reims
Marseille 
02/02 23:00
FT 
 Birmingham
Nottingham Forest 1
02/02 23:00
FT 
 Brentford
Blackburn Rovers 
02/02 23:00
FT 
 Bristol City
Swansea City 
02/02 23:00
FT 
 Hull City
Stoke City 
02/02 23:00
FT 
 Ipswich
Sheffield Wed. 
02/02 23:00
FT 
 Millwall
Rotherham United 
02/02 23:00
FT 
 Reading
Aston Villa 
02/02 23:00
FT 
 Sheffield United
Bolton Wanderers 
02/02 23:00
FT 
 West Bromwich
Middlesbrough 
02/02 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Queens Park Rangers 
03/02 01:30
FT 
 Leeds United
Norwich 
02/02 22:00
FT 
 Entente Sannois
Nantes 
03/02 01:30
FT 
 Vitesse Arnhem
SC Heerenveen 
03/02 02:45
FT 
 Willem II
Groningen 
03/02 02:45
FT 
 Ajax Amsterdam
VVV Venlo 
03/02 03:45
FT 
 AZ Alkmaar
Emmen 
03/02 01:00
FT 
 Oostende
Royal Antwerp 
03/02 03:00
FT 
 Kortrijk
Lokeren 
03/02 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Cercle Brugge 1
03/02 03:30
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Genk 
02/02 23:30
FT 
 Chaves
Maritimo 
03/02 02:00
FT 
 Boavista
Feirense 
03/02 04:30
FT 
 Aves
Sporting Braga 
02/02 23:00
FT 
 Hamilton
Dundee 
02/02 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
St. Mirren 
02/02 23:00
FT 
 Hibernian
Aberdeen 
02/02 23:00
FT 
 Motherwell
Livingston 
02/02 14:35
FT 
 Central Coast Mariners
Melbourne Victory 
02/02 16:50
FT 
1 Adelaide United
Brisbane Roar 2
02/02 19:00
FT 
 Perth Glory
Wellington Phoenix 
02/02 21:00
FT 
 Lobi Stars
Wydad Casablanca 
02/02 21:00
FT 
 Platinum
Horoya Ac 
02/02 21:00
FT 
 Tp Mazembe Englebert
Club Africain 
03/02 00:00
FT 
 As Vita Club
Js Saoura 
03/02 03:00
FT 
 Orlando Pirates
Esperance Sportive de Tunis 
03/02 03:00
FT 
 Al Ahly
Simba Sports Club 
02/02 21:00
FT 
 Kastrioti Kruje
Skenderbeu Korca 
03/02 00:00
FT 
 Flamurtari
KS Perparimi Kukesi 
02/02 22:00
FT 
 Rc Relizane
Es Mostaganem 
03/02 00:00
FT 
 Mc El Eulma
Mc Magra 
02/02 18:00
FT 
 Mc Ei Eulmau21
Nc Magra U21 1
02/02 19:00
FT 
 Rc Relizane U21
Es Mostaganem U21 
03/02 04:00
FT 
1 Flandria
Club Atletico Colegiales 
03/02 04:00
FT 
1 UAI Urquiza
Justo Jose De Urquiza 
03/02 04:00
FT 
1 All Boys
CA Fenix Pilar 
03/02 04:00
FT 
1 CA Brown Adrogue
Santa Marina Tandil 
03/02 04:00
FT 
 Deportivo Moron
Chacarita Juniors 
03/02 04:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Gimnasia Jujuy 
03/02 04:00
FT 
 Nueva Chicago
Defensores de Belgrano 
03/02 06:10
FT 
 Quilmes
Temperley 
03/02 09:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Ca Platense 
03/02 04:10
FT 
 San Lorenzo
Independiente 1
03/02 06:20
FT 
 Lanus
Colon 
03/02 06:20
FT 
 Argentinos Juniors
Belgrano 1
03/02 08:30
FT 
 Rosario Central
Aldosivi 
02/02 16:15
FT 
 Queensland Lions SC
Peninsula Power 
02/02 16:15
 
 Brisbane Strikers
SWQ Thunder 
02/02 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Magpies Crusaders 
02/02 16:30
 
 Moreton Bay United
Gold Coast United 
02/02 17:00
 
 Brisbane City SC
Redlands United FC 
02/02 16:30
FT 
 Newcastle Jets Womens
Ws Wanderers Womens 
02/02 20:30
FT 
1 Zira
Sabah 1
02/02 23:00
FT 
 Kesla
Sabail 
02/02 17:00
 
 Team Bjmc
Sheikh Jamal 
02/02 18:00
 
 Rahmatgonj Mfs
Abahani Limited 
03/02 03:00
FT 
 Royal Pari
Jorge Wilstermann 
03/02 05:15
FT 
 Aurora
Destroyers 
03/02 08:00
FT 
1 Oriente Petrolero
The Strongest 1
03/02 03:00
FT 
 Botafogo PB
Fortaleza 
03/02 03:00
FT 
 Salgueiros AC
Nautico (PE) 
03/02 05:00
FT 
 Atletico-MG
Guarani Mg 
03/02 02:00
FT 
 Sao Bernardo
Taubate 
03/02 02:00
FT 
1 Atibaia
Juventus Sp 1
03/02 02:30
FT 
 Xv De Piracicaba
EC Santo Andre 
03/02 05:00
FT 
 Linense Bra
Nacional Sp 
03/02 06:00
FT 
 Cascavel Pr
Foz Do Iguacu Pr 
03/02 06:00
FT 
 Coritiba (PR)
Londrina (PR) 
03/02 04:15
FT 
 Union Magdalena
La Equidad 
03/02 06:30
FT 
1 Deportivo Cali
Atletico Huila 
03/02 08:45
FT 
 Atletico Nacional
CD Jaguares 1
03/02 09:30
FT 
 Ad San Carlos
Deportivo Saprissa 
03/02 09:55
FT 
1 Herediano
Universidad de Costa Rica 
02/02 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Rudes 
03/02 00:30
FT 
 Istra 1961
Slaven Belupo Koprivnica 
02/02 23:00
FT 
 APOEL Nicosia
AEP Paphos 
03/02 01:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Apollon Limassol FC 
02/02 21:00
FT 
1 Akritas Chloraka
Thoi Lakatamias 
02/02 21:00
 
 PAEEK Keryneias
Karmiotissa Pano Polemidion 1
02/02 21:00
FT 
 Onisilos Sotiras
Asil Lysi 
02/02 23:00
FT 
 Alfreton Town
York City 
02/02 23:00
FT 
 Boston United
Fc United Of Manchester 
02/02 23:00
FT 
 Hereford
Curzon Ashton 
02/02 23:00
FT 
 Chelmsford City
Hungerford Town 
02/02 23:00
FT 
 Concord Rangers
Dulwich Hamlet 
02/02 23:00
FT 
 Truro City
Eastbourne Borough 
02/02 23:00
FT 
 Barnsley
Scunthorpe United 
02/02 23:00
FT 
1 Burton Albion
Oxford United 
02/02 23:00
FT 
 Coventry
Gillingham 
02/02 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Charlton Athletic 1
02/02 23:00
FT 
1 Peterborough United
Plymouth Argyle 
02/02 23:00
FT 
 Portsmouth
Doncaster Rovers 
02/02 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Luton Town 
02/02 23:00
FT 
 Southend United
Bristol Rovers 
02/02 23:00
FT 
 Sunderland
AFC Wimbledon 
02/02 23:00
FT 
 Walsall
Rochdale 
02/02 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Bradford AFC 
02/02 23:00
FT 
 Bury
Crawley Town 
02/02 23:00
FT 
 Exeter City
Milton Keynes Dons 
02/02 23:00
FT 
 Grimsby Town
Newport County 
02/02 23:00
FT 
 Mansfield Town
Macclesfield Town 
02/02 23:00
FT 
 Northampton Town
Colchester United 
02/02 23:00
FT 
 Notts County
Lincoln City 
02/02 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Yeovil Town 
02/02 23:00
FT 
 Carshalton Athletic
Barnet 
02/02 23:00
FT 
 Chesterfield
Brackley Town 
02/02 23:00
FT 
 Leyton Orient
Blyth Spartans 
02/02 23:00
FT 
 Harrogate Town
Stockport County 
02/02 20:00
FT 
 Birmingham U23
Leeds United U23 
02/02 15:30
FT 
 Keila Jk
Nomme Jk Kalju Ii 
02/02 17:20
FT 
 Flora Tallinn 2
Tallinna Levadia 2 
02/02 19:10
FT 
 JK Tallinna Kalev
Maardu Fc Starbunker 
02/02 21:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Flora Tallinn 
03/02 00:40
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Rakvere Flora 
02/02 20:00
FT 
 Sidama Bunna
Dedebit 
02/02 20:00
FT 
 Adama City
Wolaita Dicha 
02/02 20:00
FT 
 Mekelle Kenema
Mekelakeya 
02/02 21:00
FT 
 Ethiopia Bunna
Debub Police 
02/02 19:00
FT 
 Mypa
Jaro 
02/02 20:00
FT 
 Lahti
HIFK 
02/02 20:00
FT 
 HJK Helsinki
IFK Mariehamn 
02/02 20:30
FT 
 Ilves Tampere
SJK Seinajoki 1
02/02 20:30
FT 
 Haka
AC Oulu 1
02/02 23:00
FT 
 Tpv Tampere
Ac Kajaani 
02/02 23:45
FT 
 KuPS
VPS Vaasa 
02/02 21:00
FT 
 Hallescher
Carl Zeiss Jena 
02/02 21:00
FT 
 Karlsruher
Fortuna Koln 
02/02 21:00
FT 
 Sv Meppen
Uerdingen 
02/02 21:00
FT 
1 Munchen 1860
VfL Osnabruck 
02/02 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Sportfreunde Lotte 
02/02 21:00
FT 
 Wurzburger Kickers
VfR Aalen 1
02/02 20:00
FT 
 Arminia Bielefeld
Hamburger 1
02/02 20:00
FT 
 Paderborn 07
Greuther Furth 
02/02 20:00
FT 
 Heidenheimer
Dynamo Dresden 
02/02 18:00
 
 St Pauli U19
Hamburger U19 
02/02 19:00
 
 Wolfsburg U19
Rb Leipzig U19 
02/02 20:00
FT 
 Magdeburg U19
Dynamo Dresden U19 1
02/02 19:30
FT 
 Kaiserslautern U19
Eintracht Frankfurt U19 
02/02 20:00
FT 
 Hoffenheim U19
Stuttgarter Kickers U19 
02/02 20:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Augsburg U19 
03/02 01:00
FT 
 Lamia
Panaitolikos Agrinio 
03/02 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Panionios 
02/02 17:00
FT 
 Pas Lamia U19
Panaitolikos U19 
02/02 18:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U19
Panionios U19 
02/02 18:00
FT 
 Irodotos U19
Aititos Spaton U19 
02/02 18:15
FT 
 Levadiakos U19
Panathinaikos U19 
02/02 18:30
FT 
 Apollon Smirnis U19
Asteras Tripolis U19 
02/02 21:00
FT 
 Ergotelis U19
Trikala U19 
03/02 10:00
FT 
 Xelaju MC
Antigua Gfc 
03/02 08:00
FT 
 Lobos Upnfm
CD Motagua 
03/02 09:00
FT 
 Real Espana
Real De Minas 
02/02 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Dreams 
02/02 21:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Paksi SE 
03/02 00:00
FT 
 Fehervar Videoton
Puskas Akademia 
03/02 00:00
FT 
1 Debreceni VSC
Ujpesti TE 
03/02 00:00
FT 
 Diosgyor
Mezokovesd-Zsory 
03/02 00:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Varda Se 
03/02 02:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Budapest Honved 1
02/02 22:00
FT 
 Chennai Titans
Pune City 
03/02 11:30
FT 
 Miller Wa Kabi U18
Mohun Bagan U19 
02/02 16:00
FT 
 Persik Kendal
Persela Lamongan 
02/02 20:00
FT 
 PS Tni
Semen Padang 
02/02 17:00
FT 
 Ahi Acre
Achva Kfar Manda 
02/02 20:30
FT 
 Sc Daburiyya Osama
Hapoel Dalyat El Carmel 
02/02 20:30
FT 
 Hapoel Bnei Musmus
Hapoel Bnei Arrara Ara 
02/02 20:30
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Maccabi Ahva Yarka 
03/02 03:00
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Ms Hapoel Yeroham 
02/02 22:00
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Hadera 
02/02 22:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Raanana 
03/02 00:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Maccabi Netanya 
03/02 02:45
FT 
1 Bnei Yehuda Tel Aviv
Beitar Jerusalem 
02/02 16:30
FT 
 Hapoel Raanana Roei U19
Hapoel Ramat Gan U19 
02/02 16:50
FT 
 Hapoel Hod Hasharon U19
Football Club Nave Yosef U19 
02/02 17:00
FT 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Maccabi Haifa U19 
02/02 17:00
FT 
 Maccabi Petach Tikva U19
Hapoel Beer Sheva U19 
02/02 17:30
FT 
 Hapoel Hadera U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 1
02/02 18:00
 
 Hapoel Tel Aviv U19
Maccabi Tel Aviv U19 
02/02 18:15
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 
02/02 19:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod U19
Maccabi Yaffo Kabilio U19 
02/02 18:00
FT 
 Benevento Youth
Crotone Youth 
02/02 18:00
FT 
 Cosenza Calcio Youth
Perugia Youth 
02/02 18:00
FT 
 Juventus U19
Cagliari U20 
02/02 18:30
FT 
 Lecce U20
Pescara Youth 
02/02 20:00
FT 
 AS Roma U19
AC Milan U19 
02/02 21:00
FT 
 Genoa U20
Torino U19 
02/02 21:30
FT 
 Palermo U20
Atalanta U19 
02/02 21:30
FT 
 Udinese Youth
Fiorentina U20 
02/02 21:30
FT 
 Renate Ac
Ternana 
02/02 21:30
FT 
 Rimini
Giana 
02/02 21:30
FT 
 Albinoleffe
Alto Adige/sudtirol 
02/02 21:30
FT 
 Ac Monza
Sambenedettese 
02/02 21:30
FT 
 Teramo
Feralpisalo 
02/02 23:30
FT 
1 Alma Juventus Fano
Gubbio 
02/02 23:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Imolese 
02/02 23:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Triestina 
03/02 01:30
FT 
 Vis Pesaro
Vicenza 
03/02 03:45
FT 
 Ravenna
Fermana 
02/02 22:00
FT 
 Carpi
Hellas Verona 
02/02 22:00
FT 
 Padova
Salernitana 
02/02 22:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Cittadella 
03/02 01:00
FT 
 Spezia
Cremonese 
02/02 19:00
FT 
 Mount Kenya United
Mathare United 
02/02 20:00
FT 
 Posta Rangers
Tusker 
02/02 21:15
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Chemelil Sugar 
02/02 16:45
FT 
 Selangor United
Kelantan FA 
02/02 20:15
FT 
1 Sabah
Johor Darul Takzim II 1
02/02 21:00
FT 
 Pulau Pinang
Terengganu B 
02/02 21:00
FT 
 Negeri Sembilan
Sarawak 
02/02 21:00
FT 
 Melaka FC
Misc Mifa 
02/02 21:00
FT 
 Johor
Perak 
02/02 21:00
FT 
 Pknp
Kedah 
02/02 21:00
FT 
 San Gwann
Marsa 
02/02 23:15
FT 
 Santa Lucia
Zejtun Corinthians 1
02/02 21:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Qormi 
02/02 21:00
FT 
 St Andrews
Hamrun Spartans 
02/02 23:00
FT 
 Floriana
Hibernians FC 
02/02 23:15
FT 
 Tarxien Rainbows
Mosta 
03/02 02:00
FT 
 Club America Womens
Unam Pumas Womens 
03/02 07:00
FT 
 Club America
Queretaro 
03/02 09:00
FT 
 Tigres UANL
Santos Laguna 1
03/02 09:00
FT 
 Leon
Cruz Azul 1
03/02 11:05
FT 
 Club Tijuana
Toluca 1
03/02 02:00
FT 
 Monarcas Morelia Ii
Universidad Guadalajara Ii 1
03/02 05:00
FT 
 Tuxtla
Toluca Ii 1
03/02 06:00
FT 
 Sporting Canamy
Real Zamora 
03/02 06:00
FT 
 Loros Universidad
Atletico Reynosa 
03/02 07:00
FT 
 Ua De Chihuahua
Chivas Guadalajara 2 
03/02 07:00
FT 
 Correcaminos 2
Necaxa Ii 
03/02 09:00
FT 
 Mineros De Fresnillo
Cd Cuautla 2
03/02 01:00
FT 
 Club America U20
Queretaro U20 
03/02 01:15
FT 
1 Tigres Uanl U20
Santos Laguna U20 
03/02 07:45
FT 
 Club Tijuana U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 2
03/02 06:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Uaem Potros 
03/02 07:00
FT 
1 Atletico San Luis
Celaya 
03/02 09:00
 
1 Alebrijes De Oaxaca
Atlante 1
03/02 11:00
FT 
1 Cafetaleros De Tapachula
Zacatepec 
03/02 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Cimarrones De Sonora 
02/02 17:00
FT 
 Yadanabon
Magway 
02/02 17:00
FT 
 Mahar United
Chinland 
03/02 09:00
FT 
 Southern United
Waitakere United 
03/02 10:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Tasman United 
03/02 11:35
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Hamilton Wanderers 1
03/02 09:00
FT 
1 Real Madriz
Jalapa 1
02/02 21:30
FT 
 Larne Technical Old Boys
Strabane Athletic 
02/02 23:00
FT 
 Coleraine
Dergview 
02/02 23:00
AET 
 Linfield FC
Crusaders FC 
90min [0-0], 120min [1-2], Crusaders FC win
02/02 23:00
FT 
 Coleraine
Dergview 
02/02 23:00
FT 
 Larne
Crumlin Star 
02/02 23:00
AET 
 Linfield FC
Crusaders FC 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-2]
03/02 07:00
FT 
 Plaza Amador
Santa Gema 
03/02 06:25
FT 
 Deportivo Santani
Ca River Plate Asuncion 
03/02 07:45
FT 
1 Cerro Porteno
Deportivo Capiata 
02/02 19:00
FT 
 CD Mafra
Benfica B 
02/02 23:00
FT 
 SC Covilha
Varzim 
03/02 01:00
FT 
 Academica Coimbra
Vitoria Guimaraes B 
02/02 19:00
FT 
 Portimonense U23
Feirense U23 
02/02 19:00
FT 
1 Vitoria Guimaraes U23
Estoril U23 1
02/02 19:00
FT 
1 Vitoria Setubal U23
Sporting Braga U23 
02/02 19:00
FT 
 Sporting Lisbon U23
Aves U23 
02/02 20:45
FT 
 Benfica U23
Maritimo U23 
02/02 23:00
FT 
2 Cova Piedade U23
Rio Ave U23 
02/02 23:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Belenenses U23 
02/02 20:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Steaua Bucuresti 
03/02 02:00
FT 
 CFR Cluj
Hermannstadt 
02/02 20:20
FT 
 Al Qadasiya
Al Feiha 1
03/02 01:15
FT 
 Al Taawon
Al-Nasr Riyadh 
02/02 23:00
FT 
 Airdrie United
Dumbarton 
02/02 23:00
FT 
 Montrose
Brechin City 
02/02 23:00
FT 
 Raith Rovers
Forfar Athletic 
02/02 23:00
FT 
 Edinburgh City
Albion Rovers 
02/02 21:30
FT 
 Maccabi
Ajax Cape Town 
02/02 21:30
FT 
 Tshakhuma Tm
Royal Eagles 
02/02 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Highlands Park 
02/02 16:00
FT 
 Highlands Park Reserves
Chippa United Reserves 
02/02 16:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows Reserves
Mamelodi Sundowns Reserves 
02/02 18:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Kaizer Chiefs Reserves 
02/02 18:00
FT 
 Supersport United Reserves
Bidvest Wits Reserves 
02/02 18:00
FT 
 Valencia U19
Levante U19 
02/02 18:30
FT 
 Real Betis U19
Ud Tomares U19 
02/02 19:30
FT 
 Lugo U19
Bansander U19 1
02/02 20:00
FT 
 Las Palmas U19
Sd San Jose U19 
02/02 20:00
FT 
1 Laguna U19
Arucas U19 
02/02 23:00
FT 
1 Kelme U19
Lorca Cfb U19 
02/02 23:30
FT 
 Cd Canillas U19
Real Madrid U19 
02/02 23:30
FT 
 Union Adarve U19
Atletico Madrid U19 
03/02 02:00
FT 
1 Alboraya U19
Villarreal U19 
02/02 17:45
FT 
 Atleico Malaga Womens
Valencia Womens 
02/02 23:00
FT 
1 Numancia
CD Lugo 
03/02 01:00
FT 
 Cordoba
Albacete 
03/02 01:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Gimnastic Tarragona 1
03/02 03:30
FT 
 Deportivo La Coruna
Tenerife 
02/02 18:00
FT 
 Cde Olimpico De Madrid Womens
Rayo Vallecano Ii Womens 
03/02 00:30
FT 
 Schaffhausen
Chiasso 
03/02 02:00
FT 
 Servette
Vaduz 2
02/02 20:00
FT 
 Teshrin Sc
Al Nawair 
02/02 21:00
FT 
 Alliance
Lipuli 
02/02 18:30
FT 
 Yeni Malatyaspor
Kayserispor 
02/02 21:00
FT 
 Kasimpasa
Sivasspor 
02/02 21:00
FT 
 Trabzonspor
Ankaragucu 
03/02 00:00
FT 
 Alanyaspor
Galatasaray 
02/02 18:30
FT 
 Umraniyespor
Boluspor 
02/02 18:30
FT 
 Altinordu
Karabukspor 
02/02 21:00
FT 
 Eskisehirspor
Genclerbirligi 
02/02 21:00
FT 
 Adana Demirspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
02/02 18:00
FT 
 Ofspor
Bergama Belediyespor 
02/02 18:30
FT 
 Erokspor
Elazig Belediyespor 
02/02 18:30
FT 
 Muglaspor
Ankara Adliyespor 
02/02 18:30
FT 
 Halide Edip Adivarspor
Diyarbakirspor 1
02/02 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Usakspor 
02/02 18:30
FT 
2 Sancaktepe Belediye Spor
Samsunspor 
02/02 18:30
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Tarsus Idman Yurdu 
02/02 18:00
FT 
 Besiktas Jk U19
Antalyaspor U19 
02/02 18:00
FT 
 Konyaspor U19
Bursaspor U19 
02/02 18:00
FT 
 Goztepe U19
Fenerbahce U19 
02/02 18:00
FT 
 Galatasaray U19
Alanyaspor U19 
02/02 18:00
FT 
 Ankaragucu U19
Trabzonspor U19 1
02/02 17:00
FT 
 Alanyaspor U21
Galatasaray U21 
02/02 17:00
FT 
 Kasimpasa U21
Sivasspor U21 
02/02 17:00
FT 
 Trabzonspor U21
Ankaragucu U21 1
02/02 15:00
 
1 Yohm Niyeshibang U21
Boluspor U21 
02/02 17:00
FT 
 Adana Demirspor U21
Gazisehir Gaziantep Fk U21 1
02/02 17:00
FT 
 Eskisehirspor U21
Genclerbirligi U21 1
02/02 21:00
 
 Bright Stars
Onduparaka 
02/02 21:00
 
 Ura
Sc Villa 
03/02 03:30
FT 
 Deportivo Anzoategui
LALA 
02/02 22:30
FT 
 Caernarfon
Barry Town Afc 
02/02 22:30
FT 
 Newtown
Connahs Quay Nomads 
02/02 22:30
FT 
 Carmarthen
Uwic Inter Cardiff 
02/02 22:30
FT 
1 Newi Cefn Druids
Llanelli 
02/02 22:00
FT 
 Pontypridd
Taffs Well 
02/02 12:00
FT 
 Werribee City Sc
Hume City 
02/02 14:00
FT 
 Hamilton Olympic
South Coast Wolves 
02/02 15:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide Comets 
02/02 16:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Neman Grodno 
02/02 17:00
FT 
 Torpedo Minsk
Torpedo Minsk 
02/02 18:00
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Budissa Bautzen 
02/02 18:00
FT 
 Hvidovre IF
Naestved 
02/02 18:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Brno 
02/02 18:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Viktoria Zizkov 
02/02 18:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Marila Pribram 
02/02 19:00
FT 
 Orgryte
Falkenbergs FF 
02/02 19:00
FT 
 Lafnitz
Grazer AK 
02/02 19:00
FT 
 Elche
Zenit St Petersburg 
02/02 19:00
FT 
 Wisla Plock
Widzew lodz 
02/02 19:00
FT 
 Chrobry Glogow
Warta Poznan 
02/02 20:00
FT 
 Wisla Krakow
MSK Zilina 
02/02 20:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Skeid Oslo 
03/02 01:00
FT 
 Indjija
Lokomotiva Beograd 
03/02 04:30
FT 
 USA
Costa Rica 
03/02 09:35
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Santa Fe