livescore - live soccer scores

LiveScore 01 Feb 2019

02/02 04:00
FT 
 SD Huesca
Valladolid 
02/02 03:30
FT 
 Hannover 96
RB Leipzig 
02/02 03:45
FT 
 Lille
Nice 1
02/02 03:45
FT 
 Preston North End
Derby County 
02/02 03:00
FT 
 De Graafschap
NAC Breda 
02/02 03:30
FT 
 Excelsior Mouscron
Sporting Charleroi 
02/02 04:30
FT 
 Rio Ave
Desportivo de Tondela 1
02/02 03:45
FT 
 Kilmarnock
Hearts 
01/02 16:50
FT 
 Western Sydney
Newcastle Jets 
01/02 22:00
FT 
 Japan
Qatar 
02/02 03:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
Asec Mimosas 
02/02 01:00
FT 
 KF Tirana
Teuta Durres 
01/02 22:00
FT 
 Asm Oran
Jsm Skikda 
01/02 22:00
FT 
 Rc Kouba
Jsm Bejaia 
01/02 22:00
FT 
 A Bou Saada
Usm Blida 
01/02 23:00
FT 
 Wa Tlemcen
Usm El Harrach 
02/02 00:00
FT 
 Usm Annaba
Mc Saida 
02/02 00:00
FT 
 Us Biskra
Aso Chlef 
01/02 17:00
 
 A Bou Saada U21
Usm Blida U21 
01/02 17:00
 
 Asm Oran U21
Jsm Skikda U21 
01/02 17:00
 
1 Rc Kouba U21
Jsm Bejaia U21 1
01/02 17:00
FT 
 Wa Tlemcen U21
Usm El Harrach U21 
01/02 17:30
 
 Us Biskra U21
Aso Chlef U21 
01/02 18:00
FT 
 Usm Annaba U21
Mc Saida U21 
02/02 04:00
FT 
 Deportivo Espanol
Tristan Suarez 
02/02 08:05
FT 
 Estudiantes de Caseros
Defensores Unidos 1
02/02 04:00
FT 
 Berazategui
Deportivo Laferrere 1
02/02 07:00
FT 
 Los Andes
Gimnasia Mendoza 
02/02 08:00
FT 
1 Atletico Rafaela
Villa Dalmine 
02/02 06:00
FT 
 Gimnasia LP
Tigre 
02/02 08:10
FT 
 San Martin Tucuman
Defensa Y Justicia 
02/02 08:10
FT 
 Talleres Cordoba
CA Banfield 
01/02 20:00
FT 
 Talleres Remedios Reserves
Banfield Reserves 
02/02 08:50
FT 
 Ca Colon Junior
Ca Juventud Alianza 
01/02 13:20
FT 
 Western Sydney Wanderers Am
Brisbane Roar Am 
01/02 18:30
FT 
 Inglewood United
Stirling Lions 
01/02 18:30
FT 
 Bayswater City
Perth Glory Am 
01/02 20:30
FT 
 Sorrento
ECU Joondalup 
01/02 20:30
FT 
 Cockburn City
Armadale 
01/02 16:30
FT 
 Adelaide United Womens
Brisbane Roar Womens 
01/02 19:00
FT 
 Perth Glory Womens
Melbourne Victory Womens 
02/02 02:00
FT 
 SG Austria Klagenfurt
SC Kalsdorf 
01/02 22:00
FT 
 Al Budaiya
Al-hala 1
01/02 23:00
FT 
 Al-Muharraq
Malkia 
02/02 00:30
FT 
 Al-Hadd
Al-Riffa 
01/02 19:00
FT 
 Cd Tim Iec
Sporting De Macau 1
02/02 01:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Zapresic 
02/02 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Anagenisis Dherina 
02/02 03:00
FT 
 Manchester United U23
Southampton U23 
02/02 03:00
FT 
 Norwich City U23
West Bromwich U23 
01/02 23:45
FT 
 Levadia Tallinn
Tartu JK Tammeka 
02/02 01:35
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Kuressaare 
01/02 21:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Beijing Guoan 
02/02 04:00
FT 
 Rosenborg
Slavia Praha 
02/02 02:15
FT 
 TPS Turku
Ekenas IF Fotboll 
02/02 03:00
FT 
 Cholet So
US Boulogne 1
02/02 03:00
FT 
 Dunkerque
Pau 
02/02 03:10
FT 
 Stade Lavallois MFC
Drancy 
02/02 01:00
FT 
 Le Havre B
Vannes OC 
02/02 03:00
FT 
 Metz
ES Troyes AC 
02/02 03:00
FT 
1 Chamois Niortais
Nancy 
02/02 03:00
FT 
1 Lorient
Ajaccio 
02/02 03:00
FT 
 Sochaux
Clermont Foot 
02/02 03:00
FT 
1 Le Havre
Stade Brestois 1
02/02 03:00
FT 
 Paris Fc
Orleans US 45 1
02/02 03:00
FT 
 Auxerre
Red Star 93 
02/02 03:00
FT 
 Chateauroux
Grenoble 
02/02 02:00
FT 
 Preuben Munster
Kaiserslautern 
02/02 01:30
FT 
 MSV Duisburg
Darmstadt 
02/02 01:30
FT 
 Ingolstadt 04
1. Magdeburg 
02/02 09:15
FT 
 Honduras Progreso
CD Vida 
02/02 03:00
AET 
 Vikingur Olafsvik
Kari Akranes 
90min [2-2], Penalty [5-3], Vikingur Olafsvik win
01/02 16:30
FT 
 Minerva Academy
Aizawl 
01/02 16:30
FT 
 AIFF XI
Neroca 
01/02 22:00
FT 
 Mumbai City
Goa 
01/02 17:30
FT 
 Mohun Bagan U19
Real Kashmir U18 
01/02 17:30
FT 
 Salgaocar Sports Club U18
Aizawl U18 
01/02 16:00
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Psbl Langsa 
01/02 20:00
FT 
 Bali United
Psbk Blitar 
01/02 19:30
FT 
 Al Talaba
Naft Al Junoob 
01/02 19:30
FT 
 Al Kahrabaa
Al Zawraa 
02/02 04:00
FT 
 St Patricks Cy
Killester Donnycarne 
01/02 17:45
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Sc Beer Sheva 1
01/02 18:00
 
 Ironi Rishon Lezion
Beitar Petah Tikva 
01/02 18:00
 
2 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Hapoel Kiryat Ono 1
01/02 18:00
FT 
1 SC Cpa Tel Aviv
Hapoel Kfar Bara 
01/02 18:15
 
 Ironi Modiin
Maccabi Ironi Sderot 
01/02 18:30
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Dimona 1
01/02 18:30
 
1 Beitar Givat Zeev Shabi
Bnei Yeechalal Rehovot 
01/02 19:00
FT 
 Hapoel Beit Shean
Hapoel Tirat Karmel 
01/02 19:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Ironi Or Yehuda 
01/02 20:00
FT 
1 Bnei Mamba Golan
Alnada Nazareth 
01/02 20:00
FT 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Ms Ironi Kuseife 
01/02 20:15
 
 Shimshon Tel Aviv
Ironi Beit Dagan 1
01/02 21:00
FT 
 Hapoel Acco
Hapoel Iksal 
01/02 21:00
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Katamon Jerusalem 
01/02 21:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Ashkelon 
01/02 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Natzrat Illit 1
01/02 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Bnei Lod 
01/02 18:15
FT 
 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Migdal Haemek 
01/02 19:00
 
 Maccabi Yavne
Hapoel Holon Yaniv 
01/02 19:00
 
 Hapoel Azor
AS Nordia Jerusalem 
01/02 19:15
FT 
 Moadon Sport Tira
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
01/02 19:30
FT 
 Ironi Nesher
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
01/02 19:30
FT 
 As Ashdod
Hapoel Kfar Shalem 1
01/02 19:30
FT 
 Maccabi Shaarayim
Maccabi Herzliya 
01/02 19:30
 
 Kfar Kasem
Hapoel Bikat Hayarden 
01/02 19:30
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Mahane Yehuda 1
01/02 19:30
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
Shimshon Kafr Qasim 
01/02 20:15
FT 
 Ironi Tiberias
Hapoel Kaukab 
01/02 20:00
FT 
 Chievo Youth
Sassuolo Calcio Youth 
01/02 16:45
FT 
 PDRM
UiTM 
01/02 16:45
FT 
 PDRM
UiTM 
01/02 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Pahang 
01/02 21:00
FT 
 Terengganu
Selangor PKNS 
01/02 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Pahang 
01/02 21:00
FT 
 Terengganu
Selangor PKNS 
02/02 02:00
FT 
 Sirens
Lija Athletic 
02/02 02:00
FT 
 Zebbug Rangers
Gudja United 
02/02 02:00
FT 
 Balzan
Senglea Athletic 
02/02 05:45
FT 
 Cruz Azul Womens
Puebla Womens 
02/02 06:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Tigres Womens 
02/02 09:00
FT 
 Morelia
Atlas 
02/02 11:00
FT 
1 Puebla
Necaxa 
02/02 00:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Coyotes 
02/02 00:00
FT 
 Club America Ii
Reboceros De La Piedad 1
02/02 05:00
FT 
 Cd Nuevo Chimalhuacan
Deportivo Gladiadores 
02/02 08:00
FT 
 Estudiantes Tecos
Coras De Nayarit 1
02/02 11:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Correcaminos Uat 1
02/02 11:00
FT 
 Tampico Madero
Juarez 1
01/02 20:00
FT 
 Mornar
OFK Petrovac 
01/02 17:30
 
 Zwekapin United
Yangon United 
02/02 02:30
FT 
 Excelsior Barendrecht Womens
Vv Alkmaar Womens 
02/02 02:30
FT 
 Rksv Achilles 29 Womens
Ajax Amsterdam Womens 
02/02 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Eindhoven 1
02/02 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Utrecht Am 
02/02 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Telstar 
02/02 03:00
FT 
1 Roda JC Kerkrade
Almere City FC 
02/02 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Jong Ajax Amsterdam 
02/02 03:00
FT 
 RKC Waalwijk
Den Bosch 
02/02 03:00
FT 
 Volendam
Sparta Rotterdam 
02/02 03:00
FT 
 Twente Enschede
Helmond Sport 
02/02 09:00
FT 
 Canterbury United
Auckland City 
02/02 09:00
FT 
 Unan Managua
Deportivo Ocotal 
01/02 20:00
FT 
 Trondheims Orn Womens
Valerenga Womens 
02/02 08:30
FT 
 Lotoha'apai United
Kiwi 
02/02 11:30
FT 
 Tupapa Maraerenga
Pago Youth 
02/02 10:00
 
 San Francisco
Ca Independente 
01/02 19:00
 
1 Sol De America Reserves
Club General Diaz Reserves 
01/02 23:00
FT 
 Concordia Chiajna
Botosani 
02/02 02:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Astra Ploiesti 
01/02 20:20
FT 
 Jubail
Al Sharq 
01/02 20:35
FT 
 Al Draih
Al Akhdoud 1
01/02 20:45
FT 
 Al Arabi Ksa
Hottain 
01/02 23:55
FT 
 Al Ittihad Youths
Al Fath Youths 
01/02 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Ts Galaxy 
02/02 02:00
FT 
 Bidvest Wits
Maritzburg United 
02/02 04:30
FT 
 Argentina U20
Colombia U20 
02/02 06:50
FT 
 Ecuador U20
Uruguay U20 
02/02 09:10
FT 
 Venezuela U20
Brazil U21 1
02/02 04:00
FT 
 Malaga
Almeria 
02/02 05:00
FT 
1 Cd Buzanada
Tenerife B 2
02/02 03:00
FT 
 Aarau
Wil 1900 
01/02 20:00
FT 
 Al-Wahda Damascus
Al Shorta Damascus 
01/02 20:00
FT 
 Al-Karamah
Al Sahel Syr 
01/02 20:00
FT 
 Al-Majd Damascus
Al-Wathba Homs 
01/02 20:00
FT 
 Al Taleiah
Hutteen Latakia 
01/02 20:00
FT 
 Al ittihad SYR
Jableh Sc 
01/02 21:00
FT 
 Ruvu Shooting
Mbeya City 
01/02 21:00
FT 
 Jkt Tanzania
Mwadui 
01/02 21:00
FT 
 Stand United
Kmc 
02/02 01:30
FT 
 Fenerbahce
Goztepe 1
02/02 00:00
FT 
 Osmanlispor
Balikesirspor 
01/02 17:00
FT 
 Fenerbahce U21
Goztepe U21 
01/02 17:00
FT 
 Osmanlispor U21
Balikesirspor U21 
01/02 21:00
 
1 Vipers
Kirinya Jinja Ss 
01/02 21:30
FT 
 Paidha Black Angels
Ndejje University 
02/02 03:45
FT 
 Aberystwyth Town
Llandudno 
01/02 16:00
FT 
 Banants
Artsakh 
01/02 16:00
FT 
 Terek Groznyi
Borac Banja Luka 
01/02 16:00
FT 
 Lechia Gdansk
Viktoria Koln 
01/02 16:30
FT 
 Kazanka Moscow
Strogino Moscow 
01/02 16:45
FT 
 Dynamo Stavropol
FK Biolog 
01/02 17:05
FT 
 Veles
Ararat Moscow 
01/02 17:15
FT 
 Saturn
Sokol Moscow 2
01/02 17:25
FT 
 Ayutthaya Fc
Maptaphut Rayong 
01/02 18:00
FT 
 Petrotrest
Ararat Yerevan 
01/02 18:00
 
 Dynamo Kyiv U21
Volyn 
01/02 19:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Znicz Pruszkow 
01/02 19:00
FT 
 Baumit Jablonec
Hebei Hx Xingfu 
01/02 19:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dinamo Batumi 
01/02 19:00
 
 Skorost
Veniza Virar 
01/02 19:45
FT 
 Honka
KTP Kotka 
01/02 20:00
FT 
 Palanga
Jelgava 
01/02 20:00
FT 
 Randers
Sturm Graz 
01/02 20:00
FT 
 Rapid Wien
Horsens 
01/02 20:00
FT 
 St.Polten
FK Shkendija 79 
01/02 20:00
FT 
 Senica U19
Vysocina Jihlava U19 
01/02 20:30
FT 
 GKS Katowice
Podbeskidzie 
01/02 20:30
FT 
 KS Energetyk ROW
Odra Opole 
01/02 20:30
FT 
 Guangzhou Evergrande
Dinamo Brest 
01/02 20:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Belasica Strumica 
01/02 21:00
FT 
 HNK Sibenik
NK Junak 
01/02 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Irtysh Pavlodar 
01/02 21:00
FT 
 Spartak Subotica
Dinamo Tbilisi 
01/02 21:15
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Zhetysu Taldykorgan 
01/02 21:40
FT 
 Proleter Novi Sad
Cracovia Krakow 
01/02 22:00
FT 
 Mfk Karvina
GKS Tychy 
01/02 22:00
FT 
 Dundalk
Brommapojkarna 
01/02 22:00
FT 
 Viktoria Plzen
New England Revolution 
01/02 22:00
FT 
 Stromsgodset
Grorud IL 
01/02 22:00
 
 Radnicki Nis
Spartak Trnava 
01/02 22:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Lechia Gdansk 
01/02 22:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Terek Groznyi 
01/02 23:00
FT 
 SV Horn
KFC Komarno 
01/02 23:00
FT 
 Halmstads
Lyngby 
01/02 23:00
FT 
 PFC Oleksandria
Pyunik 
01/02 23:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Fakel Voronezh 
02/02 00:00
FT 
 Blau Weiss Linz
Sv Schalding Heining 
02/02 00:00
FT 
 Wolfsburg womens
Ffc Frankfurt Womens 
02/02 00:30
FT 
 Stpolten Youth
Usc Rohrbach 
02/02 01:00
FT 
 Stabaek Womens
Grei Womens 
02/02 01:00
FT 
 Viking
Sola 
02/02 01:00
FT 
1 Sandnes Ulf
FK Vidar 
02/02 01:00
FT 
2 Ps Kemi
Js Hercules 
02/02 01:30
FT 
 Sjk Akatemia
Jazz Pori 
02/02 01:30
FT 
 Sr Donaufeld Wien
ASV Bruck 
02/02 02:00
FT 
 Osters IF
Jonkopings Sodra IF 
02/02 02:00
FT 
 Kapfenberg Superfund
SC Weiz 
02/02 02:00
FT 
 Ksv Ankerbrot
Leopoldsdorf 
02/02 02:30
FT 
 Simmeringer Sc
Sv Wimpassing 
02/02 03:10
FT 
 Bad Radkersburg
Tus Bad Gleichenberg 
02/02 03:30
FT 
 Shelbourne
St. Patrick's 
02/02 05:00
FT 
 Atletico Marte
Sonsonate 1
02/02 06:30
FT 
 White City Woodville
North Eastern Metrostars 
02/02 08:10
FT 
 Curico Unido
Csd Antofagasta 
02/02 09:00
FT 
 Gamba Osaka
JEF United Ichihara 
02/02 12:00
FT 
 Werribee City Sc
Hume City