livescore - live soccer scores

LiveScore 30 Jan 2019

31/01 03:45
FT 
 Bournemouth
Chelsea 
31/01 03:45
FT 
 Southampton
Crystal Palace 1
31/01 04:00
FT 
 Liverpool
Leicester City 
31/01 04:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Watford 
31/01 04:00
FT 
1 Nantes
Saint Etienne 1
31/01 02:30
AET 
 Real Betis
Espanyol 1
90 minutes[1-1], Double bouts[2-2], 120 minutes[3-1]
31/01 04:30
FT 
 Barcelona
Sevilla 
31/01 01:15
FT 
 Fiorentina
AS Roma 1
31/01 03:45
FT 
 Atalanta
Juventus 
31/01 01:45
FT 
 Strasbourg
Bordeaux 
31/01 03:00
FT 
 Vitoria Setubal
Sporting Lisbon 1
31/01 05:15
FT 
 Porto
Belenenses 1
31/01 03:45
FT 
 Celtic
St. Johnstone 
31/01 05:15
FT 
 Nacional Asuncion
Delfin 
31/01 07:30
FT 
1 Defensor
Bolivar 1
31/01 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Leon 
31/01 09:00
FT 
 Lobos Buap
Veracruz 
31/01 11:00
FT 
 Zacatepec
Csyd Dorados De Sinaloa 
31/01 11:00
FT 
 Atletico San Luis
Club America 
30/01 23:00
FT 
 Es Setif
As Ain Mlila 
31/01 08:00
FT 
1 Godoy Cruz
River Plate 
30/01 20:00
FT 
 Godoy Cruz Reserves
River Plate R 
30/01 16:00
FT 
 Cumberland United
White City Woodville 
30/01 18:00
 
 Mohammedan Dhaka
Brothers Union 
31/01 03:45
AET 
 Oostende
Gent 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-4], Gent win
31/01 04:00
FT 
1 Sport Boys Warnes
Royal Pari 
31/01 08:30
FT 
1 Jorge Wilstermann
Aurora 1
31/01 08:30
 
 Oriente Petrolero
Club Guabira 
31/01 07:00
FT 
 ABC
Santa Cruz Rn 
31/01 07:00
FT 
 Palmeira Rn
Assu Rn 
31/01 07:00
FT 
 Globo
Potiguar-M RN 
31/01 07:30
FT 
 Bahia
Bahia de Feira BA 
31/01 05:00
FT 
 Figueirense (SC)
Metropolitanos 
31/01 07:00
FT 
1 Marcilio Dias Sc
Avai 
31/01 08:30
FT 
 Floresta CE
Horizonte CE 
31/01 08:30
 
 Iguatu Ce
Guarani Ce 
31/01 08:30
FT 
1 Ferroviario CE
Barbalha 
31/01 08:30
FT 
 Guarany Ce
Uniclinic Atletico Cearense Ce 1
31/01 05:15
FT 
1 Veranopolis Rs
Internacional RS 
31/01 06:30
FT 
 Avenida Rs
Aimore Rs 
31/01 06:30
FT 
 Novo Hamburgo RS
Caxias Rs 
31/01 06:40
FT 
 EC Pelotas RS
Sao Jose Poa Rs 
31/01 02:30
FT 
 Ipora
Goianesia GO 
31/01 02:30
FT 
 Novo Horizonte Go
Itumbiara Ec Go 1
31/01 05:00
FT 
 Goiania
Aparecidense Go 
31/01 06:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Anapolina Go 
31/01 03:15
FT 
 Guarani Mg
Caldense(MG) 
31/01 06:00
FT 
 Tupi Juiz de Fora MG
Villa Nova-MG 1
31/01 07:00
FT 
 Ca Patrocinense
Tupynambas 
31/01 05:15
FT 
 Corinthians
Red Bull Brasil 
31/01 07:00
FT 
 Oeste FC
Palmeiras 
31/01 02:00
FT 
 Agua Santa
Xv De Piracicaba 
31/01 05:30
FT 
 Sao Bernardo
Ca Votuporanguense Sp 
31/01 06:00
FT 
 Inter De Limeira
Atibaia 
31/01 06:00
FT 
 Linense Bra
EC Santo Andre 
31/01 06:00
FT 
 Aa Portuguesa Santista
Portuguesa de Desportos 
31/01 06:00
FT 
 Taubate
Sertaozinho 
31/01 06:00
FT 
 Operario Ms
Cascavel Pr 
31/01 06:00
FT 
 Foz Do Iguacu Pr
Cascavel Cr 
31/01 07:30
FT 
 Nautico (PE)
Petrolina Pe 
30/01 19:00
FT 
 Benfica De Macau
Mfa Development 
31/01 04:15
FT 
 Deportivo Pasto
Envigado 
31/01 07:00
FT 
 CD Jaguares
Deportivo Cali 1
31/01 07:00
FT 
 Santa Fe
Cucuta 
31/01 08:00
 
1 Aguilas Doradas
Alianza Petrolera 
31/01 09:00
FT 
1 Atletico Bucaramanga
Atletico Nacional 
31/01 09:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Patriotas 2
31/01 05:00
FT 
 AD Carmelita
Ad Grecia 
31/01 05:05
FT 
 Guadalupe
Limon 
31/01 06:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Perez Zeledon 1
31/01 08:00
 
 Santos De Guapiles
Ad San Carlos 
31/01 10:00
 
 Deportivo Saprissa
Cartagines Deportiva SA 
31/01 00:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Rijeka 
30/01 23:00
FT 
 AEL Limassol
Thoi Lakatamias 
31/01 00:00
FT 
 AEK Larnaca
Nea Salamis 
30/01 22:00
FT 
 EL Masry
Petrojet 
31/01 01:00
FT 
 Enppi
Arab Contractors 
30/01 18:00
FT 
 Iiikeruleti Tue
Vac-Dunakanyar 
30/01 21:30
FT 
 ACS Poli Timisoara
Becicherecu Mic 
31/01 03:45
FT 
 Merstham
Worthing 
30/01 23:00
AET 
 Beijing Guoan
Mattersburg 
90min [1-1], Penalty [3-1], Beijing Guoan win
30/01 21:30
AET 
 Nimes U19
Montpellier U19 
90min [3-3], Penalty [2-4], Montpellier U19 win
31/01 01:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Paderborn 07 
31/01 03:30
FT 
1 Dynamo Dresden
Arminia Bielefeld 
31/01 03:30
FT 
 Hamburger
SV Sandhausen 
31/01 03:30
FT 
 Heidenheimer
Holstein Kiel 
30/01 21:00
FT 
 Ermis Amyntaiou
Langadas 
30/01 21:00
FT 
 Meteora
Asteras Iteas 
30/01 21:00
FT 
 Panionios
Asteras Tripolis 
30/01 22:00
FT 
 Lamia
Apollon Smirnis 
30/01 23:15
FT 
 PAOK Saloniki
Pas Giannina 
30/01 23:15
FT 
 AEK Athens
PAE Levadiakos 
31/01 01:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos 1
31/01 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Larisa 
30/01 21:00
 
 Doxa Dramas
Giorgos Karaiskakis 
30/01 21:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Aittios Spata 
30/01 21:00
FT 
 Aiginiakos
Volos Nfc 
30/01 21:00
FT 
 Trikala
Apollon Larissas 
31/01 02:00
FT 
 Club Aurora
Universidad de San Carlos 
31/01 04:00
FT 
 Csd Comunicaciones B
Deportivo Mictlan 
31/01 05:00
FT 
 Csyd Carcha
Sacachispas Gt 
31/01 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
Deportivo Sanarate 
31/01 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
CSD Municipal 1
30/01 20:30
FT 
 Hoi King Reserves
Wofoo Tai Po R 
30/01 19:30
FT 
 Mohun Bagan
Gokulam Kerala 
30/01 22:00
FT 
 Bengaluru
Northeast United 
30/01 17:30
FT 
 Aizawl U18
Real Kashmir U18 
31/01 11:30
FT 
 Pune City U18
Msp Football Academy U18 
31/01 11:30
FT 
 Sc Goa U18
Sudeva U18 3
30/01 17:30
FT 
 Rafsanjan U23
Malavan U23 
30/01 21:00
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Maccabi Haifa Shmuel U19 
30/01 22:00
 
 Hapoel Beer Sheva U19
Hapoel Tel Aviv U19 
31/01 01:00
FT 
 Ashdod Ms U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
30/01 21:30
FT 
 Virtus Entella
Carrarese 
30/01 21:30
FT 
 Ac Monza
Novara 
30/01 22:00
AET 
 Pro Vercelli
Alessandria 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [8-7], Pro Vercelli win
30/01 23:30
FT 
 Catania
Catanzaro 
31/01 01:30
AET 
 Pontedera
Robur Siena Ssd 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [5-4], Pontedera win
30/01 21:30
AET 
 Albalonga
Messina 
90min [2-2], Penalty [2-4], Messina win
30/01 21:30
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Gsd Ambrosiana 1
30/01 21:30
FT 
 Giulianova
Montevarchi 
30/01 21:30
FT 
 Unione Sanremo
Mantova 
30/01 21:30
FT 
 Nuovo Campobasso
Sangiustese 
30/01 16:10
FT 
 Administration Police
St Josephs Youth 
30/01 19:00
FT 
 Fortune Sacco
Migori Youth 
30/01 19:00
FT 
 Kibera Black Stars
Kenya Police 
30/01 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Mathare United 
30/01 20:00
FT 
 Kericho
Afc Leopards Sc 
30/01 20:00
FT 
 Kakamega
Bandari 
30/01 20:00
FT 
 Eldoret Youth
Kisumu All Stars 
30/01 20:00
FT 
 Shabana
Coast Stima 
30/01 20:00
FT 
 Wu Shuru
Bidco United 
30/01 21:00
FT 
 Deckard Lian
Nairobi Star City 
30/01 21:15
FT 
 Wazito
Modern Coast 1
30/01 19:30
FT 
 Alshabab
Al Ansar Lib 
30/01 19:30
FT 
 Homenetmen
Al-Safa 
30/01 19:30
FT 
 Shabab Sahel
Al-Ahed 
31/01 00:00
FT 
 Benfica B
Arouca 
30/01 20:25
FT 
1 Al Shoalah
Al Nojoom 
30/01 20:45
FT 
1 Al Jabalain
Al Nahdha 1
30/01 20:55
FT 
 Abha
Hajer 
30/01 20:55
FT 
 Al Orubah
Najran 
30/01 21:00
FT 
1 Al Ansar
Al Rbeea 
30/01 22:50
FT 
 Al Jeel
Dhamk 
31/01 03:45
FT 
 Cowdenbeath
Glasgow Rangers 
31/01 03:00
FT 
 Ecija Balompie
Puente Genil 
30/01 20:30
FT 
 E.gawafel.s.gafsa
Stade Africain Menzel Bourguib 
30/01 20:30
AET 
 As Oued Ellil
J.s. Kairouanaise 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5],
30/01 20:30
AET 
 As Djerba
E M Mahdia 
90min [0-0], 120min [1-0],
30/01 20:30
AET 
 As Slimane
Us Tataouine 
90min [2-2], 120min [3-2], As Slimane win
30/01 20:30
FT 
 Cs. Hammam-lif
Stade Gabesien 
30/01 20:30
FT 
 C. A. Bizertin
Stade Tunisien 
30/01 20:30
FT 
 Us Ben Guerdane
Chebba 
30/01 21:30
FT 
 Bul
Ma Lu 
30/01 14:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Dinamo Samarkand 
30/01 16:50
FT 
 Sioni Bolnisi
Metalurgi Rustavi 
30/01 16:55
FT 
 Clinceni
Gloria Popesti-leordeni 
30/01 17:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Millenium Giarmata 
30/01 17:00
FT 
 Teplice
Riga 
30/01 17:00
FT 
 Banants
Lokomotiv Yerevan 
30/01 17:00
FT 
 Army United
Renofa Yamaguchi 
30/01 17:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Shakhter Soligorsk 
30/01 17:45
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Para Hills Knights 
30/01 18:00
FT 
 Elana Torun
Sokol Kleczew 
30/01 18:00
FT 
 Pardubice
Slovan Liberec U21 
30/01 18:00
FT 
 Sunday Boys
Atletico Atlanta 
30/01 18:00
FT 
 Leningradets
Pskov 747 
30/01 18:10
FT 
 Viktoria Plzen U21
Fk Loko Vltavin 
30/01 18:30
FT 
 Levski Sofia
Wisla Plock 
30/01 18:30
FT 
 CF La Nucia
Tianjin Teda 
30/01 19:00
FT 
 Ang Thong Fc
Buriram United 
30/01 19:00
FT 
 Lori Vanadzor
Torpedo Armavir 1
30/01 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Nakhon Pathom FC 
30/01 19:00
FT 
 Belchatow
Kp Calisia Kalisz 
30/01 19:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Stal Rzeszow 
30/01 19:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
GKS Tychy 
30/01 19:00
FT 
 Liptovsky Mikulas
Trencin 
30/01 19:00
FT 
 Pathum Thani United
Cerezo Osaka 
30/01 19:00
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Zemplin Michalovce 
30/01 19:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Kalush 
30/01 19:30
FT 
 Midtjylland
Astana 
30/01 19:30
FT 
 GKS Katowice
Frydek-mistek 
30/01 19:30
FT 
 Urozhay Krasnodar
Ararat Yerevan 
30/01 19:30
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Sandecja 
30/01 19:30
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Myr Hornostayivka 
30/01 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
Lokomotiv Gomel 
30/01 20:00
FT 
 Dnipro 1
Kremin Kremenchuk 
30/01 20:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Fk Sloga Petrovac Na Mlavi 
30/01 20:30
FT 
 Bregalnica Stip
Kit Go Pehcevo 
30/01 20:45
FT 
 Cs Voluntari
Chindia Targoviste 
30/01 21:00
FT 
 Zlate Moravce
Artmedia Petrzalka 
30/01 21:00
FT 
 VfR Wormatia Worms
Kaiserslautern Am 
30/01 21:00
FT 
 Rheindorf Altach
WSG Wattens 
30/01 21:00
FT 
 NK Lucko
Jarun 
30/01 21:00
FT 
 Zorya
Proleter Novi Sad 1
30/01 21:00
FT 
 Radnik Surdulica
Yenisey Krasnoyarsk 
30/01 21:30
FT 
 Ufa
HeNan JianYe 
30/01 21:30
FT 
 Koper
Krupa 
30/01 21:30
FT 
 Suduva
Palanga 
30/01 21:30
FT 
 NK Aluminij
Sloboda Varazdin 
30/01 22:00
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Vinogradar 
30/01 22:00
FT 
 Sport Podbrezova
Vardar Skopje 
30/01 22:00
 
 Shakhter Soligorsk
Synot Slovacko 
30/01 22:00
FT 
 Austria Wien
Crvena Zvezda 
30/01 22:00
FT 
 Astra Ploiesti
NK Triglav Kranj 
30/01 22:00
FT 
 Al-Jazira UAE
Dinamo Brest 
30/01 22:00
FT 
 Rubin Kazan
Slovan Bratislava 
30/01 22:00
FT 
 Volga Olimpiets
Rabotnicki Skopje 
30/01 22:00
FT 
 Karpaty Lviv
Jagiellonia Bialystok 
30/01 22:00
FT 
 VSG Altglienicke
Sc Freiburg Am 
30/01 22:30
FT 
 Gornik Zabrze
Cukaricki 
30/01 23:00
FT 
 Orebro
Kobenhavn 
30/01 23:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Oberlausitz 
31/01 00:00
FT 
 Falkenbergs FF
Mjallby AIF 
31/01 02:00
FT 
 Vocklamarkt
SV Ried 
31/01 06:05
FT 
 Everton CD
Colo Colo 
31/01 09:30
FT 
 Emelec
Sporting Cristal 
31/01 10:00
FT 
 Alianza Lima
Barcelona Sporting Club 
31/01 12:00
FT 
 Tokushima Vortis
Tochigi SC 
30/01 21:00
FT 
 Green Buffaloes
Zesco United Ndola 
30/01 21:00
FT 
 Lumwana Radiants
Nkana 1