livescore - live soccer scores

LiveScore 29 Jan 2019

30/01 03:45
FT 
 Arsenal
Cardiff City 
30/01 03:45
FT 
 Fulham
Brighton 
30/01 03:45
FT 
 Huddersfield Town
Everton 1
30/01 03:45
FT 
 Wolves
West Ham 
30/01 04:00
FT 
 Manchester United
Burnley 
30/01 04:00
FT 
 Newcastle United
Manchester City 
30/01 03:45
FT 
 Swansea City
Birmingham 1
30/01 04:00
FT 
 Bolton Wanderers
Reading 
30/01 04:30
FT 
 Valencia
Getafe 1
30/01 03:45
FT 
 AC Milan
Napoli 
30/01 04:05
AET 
 Guingamp
AS Monaco 1
90 minutes[2-2], Penalty Kicks[5-4]
30/01 03:00
FT 
 Portimonense
Chaves 
30/01 03:00
FT 
 Benfica
Boavista 
30/01 05:15
FT 
 Sporting Braga
Santa Clara 
30/01 07:30
FT 
1 Real Garcilaso
Deportivo La Guaira 1
29/01 22:00
FT 
 United Arab Emirates
Qatar 
30/01 09:00
FT 
 Pachuca
Atlante 
30/01 09:00
FT 
1 Tampico Madero
Juarez 
30/01 09:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Cimarrones De Sonora 
30/01 11:00
FT 
 Uaem Potros
Correcaminos Uat 
30/01 11:00
FT 
 Atlas
Pumas UNAM 
30/01 00:00
AET 
 Mc Oran
Mc Magra 
90min [0-0], 120min [2-0], Mc Oran win
30/01 05:00
FT 
 Sacachispas
Deportivo Riestra 
30/01 05:00
FT 
 All Boys
Flandria 
29/01 23:15
FT 
 Al Ahli Bhr
Sitra 
29/01 17:00
 
 Saif Sporting Club
Arambagh Ks 1
29/01 18:00
 
 Abahani Limited
Team Bjmc 
30/01 03:45
FT 
 St Gilloise
KV Mechelen 
30/01 08:30
FT 
 Destroyers
Always Ready 
30/01 07:30
FT 
 Santa Cruz
Afogados Da Ingazeira 
30/01 07:00
FT 
 Atletico Huila
Union Magdalena 
30/01 09:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
La Equidad 1
30/01 02:00
FT 
1 El Zamalek
Misr Elmaqasah 
30/01 03:45
FT 
 Billericay Town
Slough Town 
30/01 03:45
FT 
 Blackpool
Wycombe Wanderers 
30/01 03:45
FT 
 Bristol Rovers
Peterborough United 
30/01 03:45
FT 
 Bradford AFC
Shrewsbury Town 
30/01 03:45
FT 
 Gillingham
Accrington Stanley 
30/01 03:45
FT 
 Luton Town
Portsmouth 
30/01 03:45
FT 
 Oxford United
Barnsley 
30/01 03:45
FT 
 Newport County
Port Vale 1
30/01 03:45
FT 
 Milton Keynes Dons
Oldham Athletic 
29/01 20:00
 
 Cheltenham Am
Bristol Rovers Reserve 
29/01 21:00
FT 
 Peterborough United Reserve
Southend Utd Reserve 
29/01 21:00
FT 
 Wigan Athletic Reserve
Doncaster Reserve 
30/01 03:45
FT 
 Kings Langley
Basingstoke Town 
30/01 03:45
FT 
 Wimborne Town
Metropolitan Police 
30/01 03:45
FT 
 Gosport Borough
Weymouth 
30/01 03:45
FT 
 Salisbury City
Taunton Town 2
30/01 03:50
FT 
 Poole Town
Chesham United 
29/01 21:00
FT 
 Charlton Athletic U23
Crystal Palace U23 
30/01 01:35
FT 
 Nomme JK Kalju
Trans Narva 
29/01 23:00
FT 
 HJK Helsinki
HIFK 
30/01 02:00
FT 
 Metz
Nancy 1
30/01 01:30
FT 
 Bochum
MSV Duisburg 
30/01 03:30
FT 
 Darmstadt
St. Pauli 
30/01 03:30
FT 
 1. Magdeburg
Erzgebirge Aue 
30/01 03:30
FT 
2 Greuther Furth
Ingolstadt 04 
29/01 20:00
 
 Kitchee
Sun Pegasus 
30/01 04:10
FT 
 Stjarnan
IA Akranes 
29/01 17:30
FT 
 Msp Football Academy U18
Sudeva U18 
29/01 17:30
FT 
 Derridino U18
Kingfisher East Bengal U18 
30/01 11:30
FT 
 Mohun Bagan U19
Salgaocar Sports Club U18 
29/01 16:20
FT 
 Ps Mojokerto Putra
Pusamania Borneo 
29/01 20:00
FT 
 Madura United
Cilegon United 
29/01 20:30
FT 
 Damash Gilan FC
Saipa 
29/01 19:30
 
 Al Bahri
Al Quwa Al Jawiya 
29/01 20:00
 
 Hapoel Bnei Pardes
Ms Daburiya Osama 
29/01 20:30
FT 
 Ironi Bnei Kabul
Tzeirey Tamra 
29/01 19:30
FT 
 Al Taqdom Anqoon
Al-Nejmeh 
29/01 19:35
FT 
 Salam Zgharta
Shabab Al Ghazieh 
30/01 02:00
FT 
 Civics Fc
Orlando Pirates Sc 
29/01 21:00
 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Nac Breda Reserve 
30/01 01:30
FT 
 Jong Zwolle Reserve
Rkc Waalwijk Reserve 
30/01 08:30
FT 
 Kiwi
Pago Youth 
30/01 11:30
FT 
 Tupapa Maraerenga
Lotoha'apai United 
29/01 20:45
FT 
 Ittihad Khanyounis
Al Ahli Bait Hanoun 
29/01 19:00
FT 
 Club River Plate Asuncion Reserve
Sportivo Luqueno Reserve 
29/01 23:00
FT 
 SC Farense
Porto B 
30/01 00:00
FT 
 Varzim
Leixoes 
30/01 00:00
FT 
 GD Estoril-Praia
Sporting Braga B 
29/01 23:00
FT 
 Estoril U23
Coimbra Ec U23 
29/01 23:30
FT 
 Maritimo U23
Sporting Lisbon U23 
30/01 01:00
FT 
 Belenenses U23
Benfica U23 
29/01 18:05
FT 
 Saturn
Zorkyi Krasnogorsk 
29/01 20:30
FT 
1 Al Mojzel
Al Khaleej Club 
29/01 20:30
FT 
 Al Washm
Al Qaisoma 
29/01 20:55
FT 
 Al Ameade
Al Tai 
29/01 23:25
FT 
 Al-Raed
Al-Ettifaq 
30/01 01:20
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Shabab Ksa 
30/01 03:45
FT 
 Ayr Utd
Inverness C.T. 
30/01 03:45
FT 
 Berwick Rangers Reserves
Raith Rovers U20 
30/01 03:30
FT 
 Stenhousemuir
Aberdeen 
30/01 03:45
FT 
 Queen of the South
Dundee 
30/01 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
AmaZulu 
30/01 01:30
FT 
 Baroka
Jomo Cosmos 
30/01 01:30
AET 
 Maccabi
The Magic 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-5], The Magic win
30/01 04:30
FT 
 Brazil U21
Colombia U20 
30/01 06:50
FT 
 Ecuador U20
Argentina U20 1
30/01 09:10
FT 
 Venezuela U20
Uruguay U20 
29/01 20:30
FT 
 A.s. Marsa
Club Sportif Sfaxien 
29/01 20:30
FT 
 Zitouna Chommakh
Croissant Msaken 
29/01 20:30
FT 
1 Sporting Ben Arous
Etoile Metlaoui 
29/01 20:30
FT 
 Ahly Sfaxien
Club Africain 
29/01 20:30
AET 
 As Gabes
Esperance Sportive de Tunis 
90min [0-0], 120min [0-1], Esperance Sportive de Tunis win
29/01 20:30
FT 
 El Ala
Es Du Sahel 
30/01 00:45
FT 
 Galatasaray
Boluspor 
29/01 21:00
FT 
 Uganda Police
Nyamityobora 
29/01 21:30
FT 
 Tooro United
Cs Paulesti 
29/01 16:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Bfc Daugavpils 
29/01 17:00
FT 
 Aalborg BK
Slask Wroclaw 
29/01 18:00
FT 
 Turkey U19
Slovenia U19 
29/01 18:00
FT 
 Chindia Targoviste
Rapid Bucuresti 
29/01 18:00
FT 
1 State Bank Of India
Desperados 1
29/01 18:35
FT 
 Isloch Minsk
Neman Grodno 
29/01 19:00
FT 
 Vitkovice
Poprad 
29/01 19:00
FT 
 Brommapojkarna
FK Ventspils 
29/01 19:00
FT 
 Szegedi Ak
UTA Arad 
29/01 19:00
FT 
 Jordan U19
Qatar U19 
29/01 19:00
 
 UAE U23
Syria U23 
29/01 19:00
FT 
 Sisaket
Ubon Ratchathani 
29/01 19:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Juniors OO 
29/01 19:45
FT 
 Valerenga
Ullensaker/Kisa IL 
29/01 20:00
FT 
 Sturm Graz
Horsens 
29/01 20:00
FT 
 Aalborg Bk Reserve
SV Waldhof Mannheim 
29/01 20:00
FT 
 Nk Radomlje
Nafta 
29/01 20:00
FT 
 Dinamo Pancevo
Sindjelic Belgrad 
29/01 20:30
FT 
 Dundalk
LASK Linz 
29/01 21:00
FT 
 Rapid Wien
Odense BK 
29/01 21:30
FT 
 St.-Truidense VV
KFCO wilrijk 
29/01 22:00
FT 
 HNK Sibenik
Zagora Unesic 
29/01 22:00
FT 
 NK Triglav Kranj
NK Rudar Velenje 
29/01 22:00
FT 
 TSV Hartberg
Kapfenberg Superfund 
29/01 22:00
FT 
 Mlada Boleslav
Hradec Kralove 
29/01 22:00
FT 
 BATE Borisov
Suwon Samsung Bluewings 
29/01 22:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Esbjerg FB 
29/01 23:00
FT 
 Krasnodar
Beijing Renhe 
29/01 23:00
FT 
 Riga
Guangzhou Evergrande 
30/01 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Nordsjaelland 
30/01 00:30
FT 
 Bronshoj
Kfums Boldklub 
30/01 00:30
FT 
 Slovan Duslo Sala
Dukla Banska Bystrica 
30/01 01:00
FT 
 Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow 
30/01 01:00
FT 
 Lafnitz
Trenkwalder Admira 
30/01 01:00
FT 
 Stadlau
Sr Donaufeld Wien 
30/01 01:00
FT 
 Minnesota United
Tucson 
30/01 01:30
FT 
 Lac Inter
SC/ESV Parndorf 
30/01 01:30
FT 
 Sc Mannsworth
Sc Retz 
30/01 01:30
FT 
 Austria Wien U19
Karabakh Vienna 
30/01 01:30
FT 
 Sv Rochling Volkling
08 Homburg 
30/01 01:30
FT 
 IK Brage
Kvarnsvedens IK 
30/01 01:30
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
Ksv Hessen Kassel 
30/01 01:30
FT 
 Cambuur Leeuwarden U19
Az Alkmaar 2 
30/01 01:45
FT 
 1980 Wien
SV Horn 
30/01 02:00
FT 
 Tsv Meerbusch
Monchengladbach Am 
30/01 02:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Sc Furstenfeld 
30/01 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Andelsbuch 
30/01 02:00
FT 
 VfR Garching
Moosinning 
30/01 02:20
FT 
 Deisenhofen
Augsburg 2 
30/01 02:30
FT 
 Fc Linkoping City
IFK Norrkoping 
30/01 02:30
FT 
 Koln 2
VfB Hilden 
30/01 02:30
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
Ask Eggendorf 
30/01 03:00
FT 
 Hennef 05
Tv Herkenrath 
30/01 03:00
FT 
 Mks Slask Swietochlowice
Orzel Mokre 
30/01 03:30
FT 
 Bohemians
Longford Town 
30/01 06:05
FT 
 Univ. Catolica
Union Espanola