livescore - live soccer scores

LiveScore 27 Jan 2019

27/01 19:00
FT 
 Valladolid
Celta Vigo 1
27/01 23:15
FT 
1 Girona
Barcelona 
28/01 01:30
FT 
1 Athletic Bilbao
Real Betis 
28/01 01:30
FT 
 Real Sociedad
SD Huesca 
28/01 03:45
FT 
 Espanyol
Real Madrid 1
27/01 19:30
FT 
 Chievo
Fiorentina 1
27/01 22:00
FT 
 Parma
Spal 
27/01 22:00
FT 
1 Bologna
Frosinone 
27/01 22:00
FT 
 Atalanta
AS Roma 
28/01 01:00
FT 
 Torino
Inter Milan 1
28/01 03:30
FT 
 Lazio
Juventus 
27/01 22:30
FT 
 Bayern Munich
VfB Stuttgart 
28/01 01:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf
RB Leipzig 
27/01 22:00
FT 
 Montpellier
Caen 
28/01 00:00
FT 
 Amiens
Lyon 
28/01 03:00
FT 
 Toulouse
Angers SCO 
28/01 04:00
FT 
 PSG
Stade Rennais 
28/01 00:00
FT 
 Crystal Palace
Tottenham Hotspur 
28/01 02:00
FT 
 Chelsea
Sheffield Wed. 
27/01 19:15
FT 
 Fortuna Sittard
Vitesse Arnhem 
27/01 21:30
FT 
 Utrecht
Willem II 
27/01 21:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Ajax Amsterdam 
27/01 23:45
FT 
 SC Heerenveen
AZ Alkmaar 
27/01 21:30
FT 
 Oostende
Club Brugge 1
28/01 01:00
FT 
 Anderlecht
AS Eupen 
28/01 03:00
FT 
 Kortrijk
Gent 
27/01 21:30
FT 
 St. Mirren
Hibernian 
28/01 00:00
FT 
 Livingston
Glasgow Rangers 
27/01 15:00
FT 
 Adelaide United
Central Coast Mariners 
27/01 17:00
FT 
 Perth Glory
Newcastle Jets 
27/01 21:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Kastrioti Kruje 
28/01 00:00
FT 
 KF Tirana
Kamza 1
28/01 00:00
FT 
 Teuta Durres
Flamurtari 1
27/01 22:00
FT 
 Na Hussein Dey
Ca Bordj Bou Arreridj 
28/01 00:00
FT 
 Cs Constantine
Mo Bejaia 
28/01 03:00
FT 
 Jennings Grenades
Swetes 
28/01 05:00
FT 
1 Five Islands
Old Road 
28/01 07:00
FT 
 Parham
Tryum 1
28/01 05:00
AET 
 Huracan Las Heras
Deportivo Maipu 
90min [2-1], Aggregate [3-3], Penalty [4-3], Huracan Las Heras win
28/01 06:00
AET 
 Gimnasia Ytiro
Ah Zapla 
90min [1-0], Penalty [4-3], Gimnasia Ytiro win
28/01 06:15
FT 
 Chaco For Ever
Sarmiento Resistencia 1
28/01 07:00
FT 
 Union Sunchales
San Jorge Tucuman 1
28/01 08:00
FT 
 Desamparados
Estudiantes De San Luis 
28/01 08:00
FT 
 Villa Mitre
Sansinena 
28/01 08:00
FT 
 Estudiantes Rio Cuarto
Sportivo Belgrano 1
28/01 04:00
FT 
1 Defensores Unidos
UAI Urquiza 
28/01 04:05
FT 
 Almirante Brown
Estudiantes de Caseros 
28/01 04:00
FT 
 Club Lujan
Deportivo Merlo 
28/01 04:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Central Cordoba De Rosario 
28/01 04:00
FT 
 Canuelas
Sportivo Italiano 1
28/01 04:10
FT 
 Belgrano
Union Santa Fe 
28/01 04:10
FT 
 Independiente
Talleres Cordoba 
28/01 06:20
FT 
 River Plate
Patronato Parana 
28/01 08:30
FT 
 Newells Old Boys
Boca Juniors 
27/01 20:00
FT 
 River Plate R
Ca Patronato Reserves 
28/01 04:00
FT 
 Newells Reserves
Boca Juniors Reserve 
28/01 06:00
FT 
 Ca 9 De Julio Rafaela
Ben Hur Rafaela 1
27/01 15:20
FT 
 Western Sydney Wanderers Am
Sydney FC U21 
27/01 13:00
FT 
 Melbourne Victory Womens
Sydney Womens 
27/01 21:45
FT 
 Al-Riffa
Al-Hadd 
27/01 23:00
FT 
 Al-hala
Manama Club 
28/01 04:00
FT 
1 Porey Springs
Empire Club 1
28/01 06:00
FT 
 Paradise
Weymouth Wales 
28/01 08:00
FT 
 Brittons Hill
Bdf Sport Programme 
28/01 03:00
FT 
 Real Potosi
Oriente Petrolero 
28/01 03:00
FT 
 Real Potosi
Oriente Petrolero 
28/01 05:15
FT 
 Aurora
Sport Boys Warnes 
28/01 08:00
FT 
 Blooming
San Jose 
28/01 02:00
FT 
 Santa Cruz Rn
Assu Rn 
28/01 04:20
FT 
 America Natal Rn
Globo 1
28/01 03:00
FT 
 Ec Jacuipense
Fluminense De Feira Ba 
28/01 03:00
FT 
 Jacobina Ec
Vitoria Salvador BA 
28/01 02:00
FT 
 Nova Iguacu
America RJ 
28/01 03:00
FT 
 Marcilio Dias Sc
Brusque 1
28/01 03:00
FT 
 Ferroviario CE
Floresta CE 
28/01 03:00
FT 
 Guarany Ce
Iguatu Ce 
28/01 03:00
FT 
 Guarani Ce
Barbalha 
28/01 06:30
FT 
 Salgueiros AC
Botafogo PB 
28/01 06:30
FT 
 Altos/pi
ABC 
28/01 03:00
FT 
 Sao Jose Poa Rs
Internacional RS 
28/01 04:00
FT 
 EC Pelotas RS
Sao Luiz(RS) 
28/01 05:00
FT 
 Veranopolis Rs
Aimore Rs 
28/01 03:00
FT 
 Crac Go
Gremio Anapolis 
28/01 03:00
FT 
 Goianesia GO
Novo Horizonte Go 
28/01 03:00
FT 
 Goias
Vila Nova (GO) 
28/01 03:00
FT 
 Itumbiara Ec Go
Goiania 
27/01 21:00
 
1 Cruzeiro
Atletico-MG 1
28/01 02:00
FT 
 Villa Nova-MG
Guarani Mg 
28/01 03:00
FT 
 Serrano Pb
Campinense Pb 
28/01 03:00
FT 
 Santos
Sao Paulo 
28/01 05:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Palmeiras 
28/01 05:00
FT 
 Mirassol
Gremio Novorizontino 
28/01 05:30
FT 
 Red Bull Brasil
Bragantino SP 
27/01 20:00
FT 
 Juventus Sp
Linense Bra 
28/01 02:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Agua Santa 
28/01 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Taubate 
28/01 03:00
FT 
 Coritiba (PR)
Toledo Colonia Work Pr 
28/01 03:00
FT 
 Londrina (PR)
Cascavel Pr 
28/01 03:00
FT 
 Gremio Metropolitano Maringa
Parana 
28/01 03:00
FT 
 Rio Branco Pr
Atletico Paranaense 
28/01 03:00
FT 
 Petrolina Pe
America Pe 
28/01 03:00
FT 
 Sport Recife
Nautico (PE) 
28/01 07:00
FT 
 Alianza Petrolera
America de Cali 
28/01 07:00
FT 
 Santa Fe
Deportivo Pasto 
28/01 09:00
FT 
 Envigado
Millonarios 
28/01 04:00
AET 
 Deportes Tolima
Atletico Junior Barranquilla 
90min [0-1], Aggregate [2-2], Penalty [0-3], Atletico Junior Barranquilla win
28/01 01:00
FT 
1 Cartagines Deportiva SA
Guadalupe 
28/01 03:00
FT 
 Ad Grecia
Ad San Carlos 
28/01 03:30
FT 
 Perez Zeledon
Deportivo Saprissa 
28/01 05:00
FT 
1 Universidad de Costa Rica
Santos De Guapiles 1
28/01 05:05
FT 
 Limon
Alajuelense 
27/01 22:00
FT 
 AEK Larnaca
Anorthosis Famagusta FC 1
28/01 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
AEL Limassol 
27/01 20:30
FT 
 Aris Limassol
Meap Nisou 1
27/01 17:00
FT 
 Lefkothea Latisa Womens
Fa Club Barcelona Womens 
27/01 20:30
FT 
 Aby Sakl
Coca Cola 
27/01 20:30
FT 
1 Gomhoreyet Shepin
Al Nasr Cairo 
27/01 20:30
FT 
 El Shams
Al Merreikh 
28/01 05:00
FT 
3 Municipal Limeno
CD FAS 
28/01 05:15
FT 
 Cd Chalatenango
Cd Audaz 
27/01 20:30
FT 
 Reading Womens
Arsenal Womens 
27/01 20:30
FT 
 Reading Womens
Arsenal Womens 
27/01 22:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Birmingham Womens 
27/01 22:00
FT 
 Manchester City Womens
Brighton Ha Womens 
27/01 22:00
FT 
 Manchester City Womens
Brighton Ha Womens 
27/01 23:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Yeovil Town Womens 
27/01 23:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Yeovil Town Womens 
27/01 21:00
FT 
 Aston Villa Womens
Leicester City Womens 
27/01 15:30
FT 
 Tallinna Levadia 2
Jk Tallinna Kalev Ii 
27/01 17:20
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Viimsi Mrjk 
27/01 19:10
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tartu Jk Maag Tammeka B 
27/01 22:50
FT 
 Rakvere Flora
Jk Welco Elekter 
28/01 00:40
FT 
 Flora Tallinn 2
Tallinna Jk Legion 
27/01 20:00
FT 
 Fasil Kenema
Adama City 
27/01 20:05
FT 
 Welwalo Adigrat
Saint George 
28/01 00:00
FT 
 Slavia Praha
Red Bull Salzburg 
27/01 18:00
FT 
 Brest Stade U19
Trelissac U19 
27/01 21:30
FT 
 Monaco U19
Toulon U19 
27/01 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Hansa Rostock 
27/01 22:00
FT 
 Uerdingen
Wurzburger Kickers 
27/01 21:00
FT 
 Ao Giouchtas
Paleochora 
27/01 21:00
FT 
 Anagennisi Giannitsa
Edessaikos 
27/01 21:00
FT 
 Almopos Arideas
Pao Koufalion 
27/01 21:00
FT 
1 Ae Neapolis
Atromitos Piraeus 1
27/01 21:00
FT 
 Aeek Synka
Of Ierapetras 
27/01 21:00
FT 
 Ampelakiakos
Ethnikos Pireaus 
27/01 21:00
FT 
1 Ao Palliniakos
Thyella Rafinas 1
27/01 21:00
FT 
 Apo Keratsini
Ionikos 
27/01 21:00
FT 
 Enosi Panaspropirgiakou Doxa
Panargiakos 
27/01 21:00
 
 Lalysos
Diagoras 1
27/01 21:00
FT 
 Langadas
Aris Palaioxoriou 
27/01 21:00
FT 
 Mandraikos
Pamissos Messinis 1
27/01 21:00
 
 Niki Volou
Ao Sellanon 1
27/01 21:00
FT 
 Orfeas Xanthi
Ae Kalampakiou 
27/01 21:00
FT 
 Pao Vardas
Paniliakos Pyrgos 
27/01 21:00
FT 
 Proodeftiki
Atsalenios 1
27/01 21:00
FT 
2 Thiseas Agrias
Asteras Iteas 
27/01 21:00
FT 
 Ao Kavala
Aris Avatou 
27/01 21:00
FT 
 Thesprotos
Makedonikos Foufas 
27/01 21:00
FT 
 PAE Levadiakos
Aris Salonica 
27/01 22:00
FT 
 Lamia
Atromitos Athens 
27/01 23:15
FT 
 PAOK Saloniki
OFI Crete 
28/01 01:00
FT 
 Panathinaikos
Larisa 1
28/01 01:30
FT 
 Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus 
27/01 21:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Athletic Union Of Sparta 
27/01 21:00
FT 
1 Kerkyra
Aiginiakos 1
27/01 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Kissamikos 
27/01 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Ergotelis 
27/01 21:00
FT 
 Aittios Spata
Trikala 1
27/01 17:20
FT 
 Panaitolikos U19
Xanthi U19 
27/01 17:30
 
 Doxa Dramas U19
Kerkyra U19 
27/01 21:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Ofi Crete U19 
28/01 01:00
FT 
 Deportivo Sanarate
CD Malacateco 1
28/01 03:30
FT 
 Deportivo Chiantla
Club Comunicaciones 
28/01 05:00
FT 
1 CD Vida
Lobos Upnfm 1
28/01 06:00
FT 
1 CD Motagua
Real Espana 1
27/01 14:30
FT 
 Dreams
Eastern A.A Football Team 
27/01 17:30
FT 
 Yuen Long
Kai Jing 
27/01 15:30
FT 
 Sao Jose Ap
Wan Chai Sf 
27/01 16:30
FT 
1 Neroca
Aizawl 
27/01 19:30
FT 
 Mohun Bagan
East Bengal 
27/01 22:00
FT 
 Mumbai City
Bengaluru 
27/01 17:30
FT 
 Msp Football Academy U18
Sc Goa U18 
27/01 17:30
FT 
 Derridino U18
Bengaluru U18 
28/01 11:30
FT 
1 Salgaocar Sports Club U18
Real Kashmir U18 
27/01 14:35
FT 
 Perseru Serui
Mitra Kukar 
27/01 16:00
FT 
1 Persiwa Wamena
Persib Bandung 
27/01 19:00
 
 Newbridge Town
Malahide United 
27/01 19:00
FT 
 Ballymun United
Cherry Orchard 
28/01 01:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Petah Tikva FC 
28/01 02:30
FT 
 Maccabi Netanya
Maccabi Haifa 
27/01 17:00
FT 
 Cagliari U20
Inter Milan U20 
27/01 19:30
FT 
1 Ac Milan Womens
Sassuolo Womens 
27/01 21:30
FT 
 Pro Vercelli
Asd Albissola 1
27/01 21:30
FT 
 Arzachena
Arezzo 
27/01 21:30
FT 
 Pro Patria
Carrarese 
27/01 21:30
FT 
 Lucchese
Alessandria 
27/01 21:30
FT 
 Virtus Entella
Cuneo 
28/01 01:30
FT 
 Pontedera
Robur Siena Ssd 
28/01 01:30
FT 
 Pisa
Piacenza 
28/01 01:30
FT 
1 Juventus U23
Novara 
27/01 21:30
FT 
 Catanzaro
Us Casertana 1908 
27/01 21:30
FT 
1 Us Siracusa
Trapani 
27/01 21:30
FT 
1 Bisceglie 1913
Viterbese 
27/01 23:30
FT 
 Juve Stabia
Paganese 
27/01 23:30
FT 
 Ac Monopoli
Reggina 
27/01 23:30
FT 
 Virtus Francavilla
Asd Sicula Leonzio 1
27/01 22:00
FT 
1 Venezia
Padova 
27/01 22:00
FT 
 Livorno
Pescara 
28/01 01:00
FT 
 Brescia
Spezia 
27/01 21:30
FT 
 Chieri
Borgaro 
27/01 21:30
FT 
1 Pomigliano
Gragnano 
27/01 21:30
FT 
 Asd Pineto Calcio
Recanatese 
27/01 21:30
FT 
 Asd Flaminia Civita Castellana
Albalonga 1
27/01 21:30
FT 
 Asd Montegiorgio
Forli 
27/01 21:30
FT 
1 Pavia
Ciliverghe Mazzano 
27/01 21:30
FT 
1 Giulianova
Virtus Francavilla 
27/01 21:30
FT 
 Us Fiorenzuola
Asd Fanfulla 
27/01 21:30
FT 
 US Inveruno
Asd Bra 
27/01 21:30
FT 
 Us Palmese
Gela 
27/01 21:30
FT 
1 Villa Dalme Valbrembana
Legnago Salus 1
27/01 21:30
FT 
 Castelfidardo
Societa Sportiva Matelica Calcio 
27/01 21:30
FT 
 Scandicci
Asd Cannara 2
27/01 21:30
FT 
 Us Pergolettese
Reggio Audace 
27/01 21:30
FT 
1 Portici 1906
Citta Di Messina 
27/01 21:30
FT 
1 Messina
Cittanovese 
27/01 21:30
FT 
 Gsd Ambrosiana
Ponte San Pietro 
27/01 21:30
FT 
 Modena
Mezzolara 1
27/01 22:00
FT 
 Nardo
Fbc Gravina 
27/01 22:00
FT 
 Castiadas
Sassari Torres 
27/01 22:00
FT 
 Savona
Stresa Sportiva 
27/01 23:30
FT 
 Africa Sports
Usc Bassam 
27/01 15:30
FT 
 F League Selection Futsal
Fugador Sumida Futsal 
27/01 19:00
FT 
 Sofapaka
Kericho 
27/01 20:00
FT 
 Nzoia United
Mount Kenya United 
27/01 20:00
FT 
 Mathare United
Vihiga United 
27/01 20:00
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Kakamega 
27/01 20:10
FT 
 Sony Sugar
Posta Rangers 
27/01 21:15
FT 
 Kcb
Gor Mahia 
27/01 20:15
 
1 Al-Safa
Al Ansar Lib 
27/01 21:00
FT 
 Balzan
Xewkija Tigers 
27/01 21:00
FT 
 Gzira United
Melita Fc Saint Julian 
27/01 23:00
FT 
 Birkirkara FC
Hamrun Spartans 
27/01 23:15
FT 
 Lija Athletic
Valletta FC 
28/01 00:30
FT 
1 King Nouakchott
As Garde National 1
28/01 02:00
FT 
 Toluca
Tigres UANL 
28/01 06:00
FT 
 Queretaro
Leon 
28/01 08:05
FT 
 Santos Laguna
Chivas Guadalajara 
28/01 00:00
FT 
 Chivas Guadalajara 2
Loros Universidad 1
28/01 01:00
FT 
1 Necaxa Ii
Gavilanes Matamoros 1
27/01 23:00
FT 
 Toluca U20
Tigres Uanl U20 
27/01 23:55
FT 
 Queretaro U20
Leon U20 
28/01 08:00
FT 
 Zacatepec
Atletico San Luis 
27/01 22:00
 
 Wydad Casablanca
Kawkab de Marrakech 
27/01 22:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Forces Armee Royales 
28/01 00:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
Renaissance Sportive de Berkane 
28/01 02:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
IRT Itihad de Tanger 
27/01 17:00
FT 
 Hantharwady United
Magway 
27/01 17:00
 
 Yadanabon
Yangon United 
27/01 17:30
FT 
 Chinland
Ayeyawady United 
27/01 21:00
FT 
 Mighty Gunners
Okahandja United 
27/01 21:30
FT 
 Lienden
Koninklijke Hfc 
28/01 02:30
FT 
 Deportivo Ocotal U21
Chinandega U21 
27/01 23:00
FT 
 Abia Warriors
Gombe United 
27/01 23:00
FT 
 Plateau United
Kano Pillars 
27/01 23:00
FT 
 Enugu Rangers International
Enyimba International 
27/01 23:00
FT 
 Lobi Stars
Kwara United 
27/01 23:00
FT 
 Rivers United
Mfm 
27/01 23:00
FT 
 Remo Stars
Katsina United 
27/01 23:00
FT 
 Niger Tornadoes
Bendel Insurance 
27/01 23:00
FT 
 Kada City
Ifeanyi Ubah 
28/01 05:00
FT 
 Libertad Asuncion
Cerro Porteno 
28/01 07:15
FT 
1 Deportivo Capiata
Sol De America 
27/01 23:00
FT 
 Aves U23
Vitoria Setubal U23 
27/01 23:00
FT 
 Sporting Braga U23
Feirense U23 
27/01 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Vitoria Guimaraes U23 1
27/01 20:30
FT 
 United Stars Fc
Hope 
27/01 20:30
FT 
 Intare
Pepiniere 
27/01 20:30
FT 
1 Rugende
Sorwathe 
27/01 21:30
 
 Mukura
Amagaju 
28/01 03:00
FT 
1 Old Road Jets
Elco Ltd St Peters 1
28/01 05:15
FT 
 Fast Cash Saddlers Utd
Rams Village Superstars 
27/01 20:20
FT 
 Al-Fath
Al Qadasiya 1
27/01 23:20
FT 
 Al Feiha
Al Hilal 
27/01 16:00
FT 
 Black Leopards Reserves
Lamontville Golden Arrows Reserves 
27/01 16:05
FT 
1 Bidvest Wits Reserves
Baroka Reserves 
27/01 18:00
FT 
 Highlands Park Reserves
Orlando Pirates Reserves 
27/01 18:00
FT 
 Mamelodi Sundowns Reserves
Free State Stars Reserves 
27/01 21:00
AET 
 Witbank Spurs
Maritzburg United 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-4], Witbank Spurs win
27/01 21:00
FT 
 Super Eagles
Bloemfontein Celtic 
27/01 21:00
FT 
 Mbombela United
Tsiklitiras Pylos 
27/01 21:25
AET 
 Tornado Eastern Cape
Kaizer Chiefs FC 
90min [0-0], 120min [0-1], Kaizer Chiefs FC win
27/01 17:30
FT 
 Bansander U19
Ed Val Minor Nigran U19 
27/01 18:00
FT 
1 Real Murcia U19
Albacete U19 
27/01 18:30
FT 
 Alondras U19
Atletico Perines U19 
27/01 19:00
FT 
1 Sevilla U19
San Felix U19 1
27/01 19:00
FT 
 Racing Ferrol U19
Colindres U19 
27/01 19:45
FT 
 Calavera U19
Cd 26 De Febrero U19 
27/01 23:30
FT 
 Real Madrid U19
Getafe U19 
27/01 23:45
FT 
 Vazquez Cultural U19
Cadiz U19 1
27/01 19:00
 
 Fundacion Albacete Womens
Sevilla Fc Womens 1
27/01 19:00
 
 Real Betis Womens
Rcd Espanyol Womens 
27/01 19:00
 
 Real Sociedad Womens
Granadilla Tenerife Womens 
27/01 19:00
FT 
 Valencia Womens
Cdef Logrono Womens 
27/01 19:15
 
 Sporting De Huelva Womens
Madrid Cff Womens 
27/01 20:00
 
 Barcelona Womens
Athletic Club Bibao Womens 
27/01 19:00
Postp. 
 Albacete
Reus Deportiu 
27/01 19:00
FT 
 Albacete
Reus Deportiu 
27/01 23:00
FT 
1 Granada
Extremadura 
28/01 01:00
FT 
 Alcorcon
Cordoba 
28/01 01:00
FT 
 Sporting de Gijon
Deportivo La Coruna 
28/01 03:00
FT 
1 Gimnastic Tarragona
Las Palmas 
27/01 19:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Unionistas De Salamanca 
27/01 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Fuenlabrada 
27/01 19:00
 
 San Sebastian Reyes
Celta Vigo B 
27/01 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Cultural Leonesa 
27/01 23:30
FT 
 Salmantino
Burgos CF 
28/01 00:00
FT 
 Pontevedra
Cd Artistico Navalcarnero 
28/01 00:00
FT 
 SD Gernika
Calahorra 1
28/01 00:00
FT 
 CD Mirandes
Cultural De Durango 
28/01 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
CD Tudelano 
28/01 00:00
FT 
 UD Logrones
Union Langreo 
27/01 19:00
FT 
 Atletico Baleares
SD Ejea 
27/01 19:00
FT 
 UB Conquense
Cf Peralada 
27/01 19:00
 
 Ue Cornella
Valencia Cf Mestalla 
27/01 19:00
 
 Cd Ebro
Lleida 
27/01 19:00
FT 
 Espanyol B
Hercules 
27/01 19:00
FT 
 Ud Levante B
UE Olot 
27/01 23:30
FT 
 Teruel
CF Badalona 
27/01 18:30
FT 
1 Sestao
CD Basconia 
27/01 18:30
FT 
 Osasuna B
Cd Ardoi Draw 
27/01 18:30
FT 
 Portugalete
Sd San Ignacio 
27/01 18:30
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Atletico Saguntino 1
27/01 18:30
FT 
1 Getafe B
Cd Vicalvaro 
27/01 18:30
FT 
 Rcd Carabanchel
Mostoles 
27/01 18:30
FT 
 Cd San Fernando De Henares
Villaverde Boetticher 
27/01 19:00
FT 
 Ue Castelldefels
Figueres 
27/01 19:00
FT 
 Vilafranca
Terrassa 
27/01 19:00
FT 
 Condal
L Entregu 
27/01 19:00
FT 
 Pozuelo Alarcon
San Agustin 
27/01 19:00
FT 
 Sevilla C
Lucena CF 
27/01 19:00
FT 
 Lorca Deportiva
Cartagena B 3
27/01 19:00
FT 
 CF La Union
Cd Algar 1
27/01 19:00
FT 
 Cd Berceo
Cd Anguiano 1
27/01 19:00
FT 
 Real Aviles
Cd Lealtad 
27/01 19:00
FT 
 Ce Europa
Cp San Cristobal 
27/01 19:00
FT 
 Ua Horta
Santboia 1
27/01 19:00
FT 
 Torre Levante
Silla 
27/01 19:00
FT 
 Paiporta
Novelda 
27/01 19:00
FT 
 Villarreal C
Eldense 1
27/01 19:00
FT 
1 Cd Varea
SD Logrones 
27/01 20:00
FT 
 Tenerife B
UD Ibarra 1
27/01 20:00
FT 
 Marino
Atletico Tacoronte 
27/01 22:30
FT 
 Racing B
Cd Guarnizo 
27/01 22:30
FT 
 Leganes B
Atletico Pinto 
27/01 22:45
FT 
 Santutxu
Pasaia Ke 
27/01 23:00
FT 
 Tamar Ritter
CD Belchite 97 
27/01 23:00
FT 
 Villanueva
CA Monzon 
28/01 01:00
FT 
 Rinconeda Polanco
Ribamontan Al Mar 
27/01 18:00
FT 
 San Ignacio Womens
Bizkerre Womens 
27/01 18:30
FT 
 Ad Alhondiga Womens
CD Parquesol Womens 
27/01 19:00
 
 Cpm Friol Womens
Ave Fenix Racing Womens 
27/01 19:00
FT 
 Villarreal Womens
Lorca Womens 
27/01 19:10
FT 
 Ciudad De Murcia Womens
Cff Maritim Womens 
27/01 19:30
FT 
 Rayo Vallecano Ii Womens
La Solana Womens 
28/01 00:00
FT 
 Palleja Womens
Barcelona B Womens 
27/01 19:00
FT 
1 Don Benito
UCAM Murcia 
27/01 19:00
 
 Granada Cf B
Jumilla 
27/01 19:00
 
 UD Marbella
UD Melilla 
27/01 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Villanovense 
28/01 00:00
FT 
1 Talavera De La Reina
Malaga B 
28/01 00:00
FT 
 Ejido
Atletico Sanluqueno 
28/01 00:00
FT 
 Linense
Almeria B 
28/01 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Sevilla Atletico 
27/01 18:30
FT 
 Rizespor
Akhisar Bld.Geng 1
27/01 21:00
FT 
 Konyaspor
Antalyaspor 
28/01 00:00
FT 
 Sivasspor
Trabzonspor 
27/01 21:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Afjet Afyonspor 
27/01 21:00
FT 
1 Giresunspor
Osmanlispor 
28/01 00:00
FT 
 Balikesirspor
Eskisehirspor 
27/01 18:30
FT 
 Nazillispor
Artvin Hopaspor 
27/01 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Nevsehirspor Genclik 
27/01 18:00
FT 
 Pazarspor
Ofspor 
27/01 18:30
FT 
 Duzcespor
Karsiyaka 
27/01 18:30
FT 
 Bucaspor
Payas BS 1975 1
27/01 18:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Muglaspor 
27/01 18:30
FT 
 Kastamonuspor
Eyupspor 
27/01 18:30
FT 
 Keciorengucu
Amedspor 
27/01 18:30
FT 
 Bodrumspor
Ankara Demirspor 
27/01 18:30
FT 
 Nigde Belediyespor
Usakspor 
27/01 18:30
FT 
1 Sariyer
Sakaryaspor 
27/01 18:00
FT 
1 Surfaspor
Kahramanmaras 1
27/01 18:30
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Bugsasspor 
27/01 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
27/01 18:30
FT 
 Karagumruk
Tuzlaspor Kulubu 
27/01 18:30
FT 
1 Manisa Bb Spor
Kirklarelispor 
27/01 16:00
FT 
 Rizespor U21
Akhisar Bldgeng U21 1
27/01 17:00
FT 
1 Konyaspor U21
Antalyaspor U21 
27/01 17:00
FT 
 Altay U21
Afjet Afyonspor U21 
27/01 17:00
FT 
1 Balikesirspor U21
Eskisehirspor U21 
27/01 17:00
FT 
1 Giresunspor U21
Osmanlispor U21 1
27/01 21:00
 
 Vipers
Mbarara City 
28/01 04:00
FT 
 Metropolitanos
Estudiantes Caracas Sc 
28/01 04:00
FT 
1 Deportivo Tachira
Trujillanos FC 1
28/01 06:00
FT 
 Zamora Barinas
Zulia 
27/01 15:00
FT 
 Southside Eagles
Brisbane Strikers 
27/01 17:00
 
 Eastern Suburbs
Gold Coast United 
27/01 17:10
FT 
 Queensland Lions SC
Moreton Bay United 
27/01 18:00
FT 
 SC Znojmo
Zaglebie Sosnowiec 
27/01 19:00
FT 
 Ilves Tampere II
Tampere 
27/01 19:00
FT 
 Bangkok United
Consadole Sapporo 
27/01 19:00
FT 
 Gomel
Lokomotiv Gomel 
27/01 19:45
FT 
 Js Hercules
Ols 
27/01 20:00
FT 
 Astana
Kobenhavn 
27/01 20:00
FT 
 UAE U23
Syria U23 1
27/01 20:00
FT 
 Mp Mikkeli
JIPPO 
27/01 20:00
FT 
 Honka Akatemia
Njs Nurmijarvi 
27/01 20:00
FT 
 Wisla Plock
HeNan JianYe 
27/01 20:30
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Linkopings Fc Womens 
27/01 21:30
FT 
 Zurich
Flora Tallinn 
27/01 21:30
FT 
 Rops 2
Ps Kemi 
27/01 21:30
FT 
 Istra 1961
NK Lokomotiva Zagreb 
27/01 22:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Wisla Krakow 
27/01 22:00
FT 
 Randers
Synot Slovacko 
27/01 22:00
FT 
 Waterford United
Limerick FC 
28/01 02:35
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Rigas Futbola Skola 
28/01 03:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Klubi 04 
28/01 09:10
FT 
 USA
Panama