livescore - live soccer scores

LiveScore 26 Jan 2019

26/01 20:00
 
 Sevilla
Levante 
26/01 23:15
 
 Atletico Madrid
Getafe 
27/01 01:30
 
 Leganes
Eibar 
27/01 03:45
 
 Valencia
Villarreal 
26/01 22:00
 
 Sassuolo
Cagliari 
27/01 01:00
 
 Sampdoria
Udinese 
26/01 22:30
 
 Monchengladbach
Augsburg 
26/01 22:30
 
 Borussia Dortmund
Hannover 96 
26/01 22:30
 
 Freiburg
Hoffenheim 
26/01 22:30
 
 Mainz 05
Nurnberg 
26/01 22:30
 
 Wolfsburg
Bayer Leverkusen 
27/01 01:30
 
 Werder Bremen
Eintr. Frankfurt 
27/01 00:00
 
 Nantes
Saint Etienne 
27/01 03:00
 
 Dijon
AS Monaco 
27/01 03:00
 
 Guingamp
Stade Reims 
27/01 03:00
 
 Nice
Nimes 
27/01 03:00
 
 Strasbourg
Bordeaux 
26/01 20:30
 
 Accrington Stanley
Derby County 
26/01 23:00
 
 Brighton
West Bromwich 
26/01 23:00
 
 Middlesbrough
Newport County 
26/01 23:00
 
 Manchester City
Burnley 
26/01 23:00
 
 Swansea City
Gillingham 
26/01 23:00
 
 Portsmouth
Queens Park Rangers 
26/01 23:00
 
 Doncaster Rovers
Oldham Athletic 
26/01 23:00
 
 Shrewsbury Town
Wolves 
26/01 23:00
 
 Newcastle United
Watford 
27/01 01:30
 
 Millwall
Everton 
27/01 03:45
 
 AFC Wimbledon
West Ham 
26/01 23:00
 
 Aston Villa
Ipswich 
26/01 23:00
 
 Blackburn Rovers
Hull City 
26/01 23:00
 
 Derby County
Millwall 
26/01 23:00
 
 Middlesbrough
Bristol City 
26/01 23:00
 
 Norwich
Sheffield United 
26/01 23:00
 
 Nottingham Forest
Wigan Athletic 
26/01 23:00
 
 Queens Park Rangers
West Bromwich 
26/01 23:00
 
 Rotherham United
Leeds United 
26/01 23:00
 
 Stoke City
Preston North End 
27/01 01:30
 
 Heracles Almelo
Zwolle 
27/01 02:45
 
 SBV Excelsior
De Graafschap 
27/01 02:45
 
 PSV Eindhoven
Groningen 
27/01 03:45
 
 VVV Venlo
Emmen 
27/01 01:00
 
 Sporting Charleroi
Red Star Waasland-Beveren 
27/01 03:00
 
 Lokeren
Zulte-Waregem 
27/01 03:00
 
 Cercle Brugge
St.-Truidense VV 
27/01 03:30
 
 Genk
Peruwelz 
26/01 23:00
 
 Celtic
Hamilton 
26/01 23:00
 
 Dundee
Motherwell 
26/01 23:00
 
 Hearts
St. Johnstone 
26/01 23:00
 
 Aberdeen
Kilmarnock 
26/01 14:35
 
 Wellington Phoenix
Melbourne City 
26/01 16:50
 
 Melbourne Victory
Sydney 
27/01 07:00
 
 Flamurtari
KS Perparimi Kukesi 
27/01 07:00
 
 KF Laci
Luftetari Gjirokaster 
27/01 07:00
 
 Kamza
Partizani Tirana 
27/01 07:00
 
 Kastrioti Kruje
Skenderbeu Korca 
27/01 07:00
 
 KF Tirana
Teuta Durres 
26/01 22:00
 
 Om Medea
Paradou Ac 
26/01 23:00
 
 Es Setif
Mc Alger 
27/01 00:45
 
 Usm Alger
Js Saoura 
26/01 22:00
 
 Usm El Harrach
Rc Relizane 
26/01 23:00
 
 Aso Chlef
A Bou Saada 
27/01 00:00
 
 Jsm Bejaia
Usm Annaba 
27/01 08:00
 
 Union Sunchales
San Jorge Tucuman 
27/01 08:00
 
 Huracan Las Heras
Deportivo Maipu 
27/01 08:00
 
 Chaco For Ever
Sarmiento Resistencia 
27/01 08:00
 
 Villa Mitre
Sansinena 
27/01 04:00
 
 Tristan Suarez
Atletico Atlanta 
27/01 04:00
 
 Almirante Brown
Estudiantes de Caseros 
27/01 04:00
 
 All Boys
Ca San Miguel 
27/01 04:00
 
 CA Fenix Pilar
San Telmo 
27/01 04:00
 
 Sacachispas
Barracas Central 
27/01 04:00
 
 Defensores Unidos
UAI Urquiza 
27/01 04:00
 
 Justo Jose De Urquiza
Flandria 
27/01 04:00
 
 Club Atletico Colegiales
Acassuso 
27/01 04:00
 
 Comunicaciones BsAs
Deportivo Riestra 
27/01 04:00
 
 Talleres Rem De Escalada
Deportivo Espanol 
27/01 04:00
 
 Deportivo Armenio
Berazategui 
27/01 04:00
 
 General Lamadrid
El Porvenir 
27/01 04:00
 
 Deportivo Laferrere
Victoriano Arenas 
27/01 04:10
 
 Tigre
San Martin Tucuman 
27/01 04:10
 
 CA Huracan
Rosario Central 
27/01 06:20
 
 Atletico Tucuman
Gimnasia LP 
27/01 08:10
 
 Defensa Y Justicia
San Lorenzo 
27/01 08:30
 
 Aldosivi
Racing Club 
27/01 00:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Es Du Sahel 
26/01 15:30
 
 Canberra United U21
Newcastle Jets Fc Youth 
27/01 00:00
 
 Westerlo
St Gilloise 
27/01 03:30
 
 KFCO wilrijk
KV Mechelen 
27/01 02:30
 
 Dessel Sport
Oudenaarde 
27/01 03:00
 
 Sporting Chatelet
Kmsk Deinze 
27/01 03:00
 
 KSK Heist
Rupel Boom 
27/01 03:00
 
 Seraing United
Jeunesse Molenbeek 
27/01 03:00
 
 Excelsior Virton
ASV Geel 
27/01 03:00
 
 Always Ready
Jorge Wilstermann 
27/01 03:00
 
 Club Guabira
Nacional Potosi 
27/01 05:15
 
 Royal Pari
The Strongest 
27/01 08:00
 
 Bolivar
Destroyers 
27/01 03:00
 
 Hercilio Luz Sc
Metropolitanos 
27/01 05:00
 
 Joinville
Chapecoense 
27/01 03:00
 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Horizonte CE 
27/01 03:00
 
 Santa Cruz
Bahia 
27/01 03:00
 
 Sampaio Correa (MA)
Confianca Se 
27/01 05:30
 
 Crb Mather Europe
Ceara 
27/01 04:00
 
 Brasil De Pelotas Rs
Novo Hamburgo RS 
27/01 03:00
 
 Aparecidense Go
Atletico Clube Goianiense 
27/01 04:00
 
 Tupynambas
Boa Esporte Clube 
27/01 02:30
 
 Guarani
Oeste FC 
27/01 05:00
 
 Corinthians
Ponte Preta 
27/01 02:00
 
 Atibaia
Sao Bernardo 
27/01 02:00
 
 Ca Votuporanguense Sp
Penapolense 
27/01 03:00
 
 Xv De Piracicaba
Nacional Sp 
27/01 04:30
 
 Rio Claro
Aa Portuguesa Santista 
27/01 05:00
 
 Sertaozinho
Inter De Limeira 
27/01 07:00
 
 Atletico Nacional
Deportiva Once Caldas 
27/01 03:00
 
 La Equidad
Atletico Huila 
27/01 05:00
 
 Union Magdalena
CD Jaguares 
27/01 07:00
 
 Cucuta
Aguilas Doradas 
27/01 09:00
 
 Deportivo Cali
Atletico Bucaramanga 
26/01 23:00
 
 APOEL Nicosia
Alki Oroklini 
26/01 23:00
 
 Nea Salamis
Ermis Aradippou 
27/01 00:00
 
 Apollon Limassol FC
Doxa Katokopias 
27/01 01:00
 
 AEP Paphos
Omonia Nicosia 
26/01 20:30
 
 Anagenisis Dherina
AE Zakakiou 
26/01 20:30
 
 Asil Lysi
Agia Napa 
26/01 20:30
 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Akritas Chloraka 
26/01 20:30
 
 Omonia Aradippou
Ethnikos Achnas 
27/01 05:00
 
 Municipal Limeno
CD FAS 
27/01 05:00
 
 Alianza San Salvador
Aguila 
27/01 05:00
 
 Cd Chalatenango
Cd Audaz 
27/01 05:00
 
 Isidro Metapan
Sonsonate 
27/01 05:00
 
 Jocoro
Cd Pasaquina 
27/01 05:00
 
 Luis Angel Firpo
Santa Tecla 
26/01 23:00
 
 Barnet
Harrogate Town 
26/01 23:00
 
 Bromley
Eastleigh 
26/01 23:00
 
 Chesterfield
Barrow 
26/01 23:00
 
 Dagenham and Redbridge
Aldershot Town 
26/01 23:00
 
 Gateshead
Boreham Wood  
26/01 23:00
 
 Halifax Town
Salford City 
26/01 23:00
 
 Hartlepool United FC
Braintree Town 
26/01 23:00
 
 Havant and Waterlooville
Dover Athletic 
26/01 23:00
 
 Leyton Orient
Maidstone United 
26/01 23:00
 
 Solihull Moors
AFC Fylde 
26/01 23:00
 
 Sutton United
Ebbsfleet United 
26/01 23:00
 
 Wrexham
Maidenhead United 
26/01 23:00
 
 Blyth Spartans
Hereford 
26/01 23:00
 
 Brackley Town
Bradford Park Avenue 
26/01 23:00
 
 Curzon Ashton
Darlington 
26/01 23:00
 
 Fc United Of Manchester
Stockport County 
26/01 23:00
 
 Guiseley
Boston United 
26/01 23:00
 
 Kidderminster
Alfreton Town 
26/01 23:00
 
 Nuneaton Town
Ashton United 
26/01 23:00
 
 Southport FC
AFC Telford United 
26/01 23:00
 
 Spennymoor Town
Chester FC 
26/01 23:00
 
 York City
Chorley 
26/01 23:00
 
 Billericay Town
Welling United 
26/01 23:00
 
 Chippenham Town
Truro City 
26/01 23:00
 
 Dartford
Concord Rangers 
26/01 23:00
 
 Dulwich Hamlet
Chelmsford City 
26/01 23:00
 
 Eastbourne Borough
East Thurrock United 
26/01 23:00
 
 Gloucester City
Bath City 
26/01 23:00
 
 Hampton & Richmond
St Albans City 
26/01 23:00
 
 Hungerford Town
Hemel Hempstead Town 
26/01 23:00
 
 Torquay United
Oxford City 
26/01 23:00
 
 Weston Super Mare
Slough Town 
26/01 23:00
 
 Woking
Wealdstone 
26/01 22:00
 
 Walsall
AFC Wimbledon 
26/01 23:00
 
 Barnsley
Rochdale 
26/01 23:00
 
 Burton Albion
Bradford AFC 
26/01 23:00
 
 Coventry
Blackpool 
26/01 23:00
 
 Fleetwood Town
Scunthorpe United 
26/01 23:00
 
 Peterborough United
Charlton Athletic 
26/01 23:00
 
 Southend United
Luton Town 
26/01 23:00
 
 Wycombe Wanderers
Plymouth Argyle 
26/01 22:00
 
 Northampton Town
Morecambe 
26/01 23:00
 
 Cheltenham Town
Macclesfield Town 
26/01 23:00
 
 Crewe Alexandra
Colchester United 
26/01 23:00
 
 Exeter City
Cambridge United 
26/01 23:00
 
 Grimsby Town
Milton Keynes Dons 
26/01 23:00
 
 Mansfield Town
Tranmere Rovers 
26/01 23:00
 
 Port Vale
Carlisle 
26/01 23:00
 
 Stevenage Borough
Forest Green Rovers 
26/01 23:00
 
 Swindon
Crawley Town 
27/01 01:30
 
 Bury
Lincoln City 
26/01 23:00
 
 Leamington
Altrincham 
26/01 23:00
 
 Gainsborough Trinity
Stafford Rangers 
26/01 23:00
 
 Warrington Town AFC
Grantham Town 
26/01 23:00
 
 Bamber Bridge
Hednesford Town 
26/01 23:00
 
 Buxton FC
Stalybridge Celtic 
26/01 23:00
 
 Hyde United
Marine 
26/01 23:00
 
 Lancaster City
Witton Albion 
26/01 23:00
 
 Matlock Town
Nantwich Town 
26/01 23:00
 
 North Ferriby United
Basford Utd 
26/01 23:00
 
 Scarborough
Farsley Celtic 
26/01 23:00
 
 South Shields
Whitby Town 
26/01 23:00
 
 Workington
Mickleover Sports 
26/01 23:00
 
 Burgess Hill Town
Bishop's Stortford 
26/01 23:00
 
 Corinthian Casuals
Bognor Regis Town 
26/01 23:00
 
 Folkestone
Kingstonian 
26/01 23:00
 
 Harlow Town
Lewes 
26/01 23:00
 
 Margate
Leatherhead 
26/01 23:00
 
 Merstham
AFC Hornchurch 
26/01 23:00
 
 Potters Bar Town
Dorking 
26/01 23:00
 
 Tonbridge Angels
Haringey Borough 
26/01 23:00
 
 Whitehawk
Carshalton Athletic 
26/01 23:00
 
 Wingate Finchley
Brightlingsea Regent 
26/01 23:00
 
 Worthing
Enfield Town 
26/01 23:00
 
 Basingstoke Town
Harrow Borough 
26/01 23:00
 
 Beaconsfield Sycob
Hendon 
26/01 23:00
 
 Dorchester Town
Poole Town 
26/01 23:00
 
 Gosport Borough
Farnborough Town 
26/01 23:00
 
 Kings Langley
Staines Town 
26/01 23:00
 
 Salisbury City
Weymouth 
26/01 23:00
 
 Swindon Supermarine
Frome Town 
26/01 23:00
 
 Tiverton Town
Merthyr Town 
26/01 23:00
 
 Walton Casuals
Chesham United 
26/01 23:00
 
 Wimborne Town
Taunton Town 
26/01 23:00
 
 Rushden&Diamonds
Banbury United 
26/01 23:00
 
 Alvechurch
Rushall Olympic 
26/01 23:00
 
 Barwell
Halesowen Town 
26/01 23:00
 
 Coalville
Biggleswade Town 
26/01 23:00
 
 Leiston
Hitchin Town 
26/01 23:00
 
 Needham Market
St Neots Town 
26/01 23:00
 
 Redditch United
Stratford Town 
26/01 23:00
 
 Royston Town
Lowestoft Town 
26/01 23:00
 
 St Ives Town
Kings Lynn 
26/01 23:00
 
 Stourbridge
Kettering Town 
26/01 23:00
 
 Tamworth
Bedworth United 
26/01 17:20
 
 Keila Jk
Nomme United 
26/01 19:10
 
 Kuressaare
JK Tallinna Kalev 
26/01 21:00
 
 Levadia Tallinn
Nomme JK Kalju 
26/01 22:50
 
 Parnu Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 
27/01 00:40
 
 Nomme Jk Kalju Ii
Parnu Jk 
27/01 02:30
 
 Paide Linnameeskond B
Pohja Tallinna Jk Volta 
26/01 19:00
 
 Honka
Lahti 
26/01 20:00
 
 KTP Kotka
Ac Kajaani 
26/01 20:30
 
 Ilves Tampere
RoPS Rovaniemi 
26/01 23:45
 
 Inter Turku
IFK Mariehamn 
27/01 00:00
 
 Musa
Jaro 
26/01 22:00
 
 Pontarlier
Marseille Endoume 
27/01 01:00
 
 Olympique De Marseille B
Toulon 
27/01 01:00
 
 Frejus Saint-Raphael
Hyeres 
26/01 22:00
 
 Epinal
Lens B 
27/01 01:00
 
 Sedan
Bobigny Ac 
27/01 01:00
 
 Arras
Lille B 
26/01 23:00
 
 Marignane Gignac
Chambly 
27/01 02:00
 
 Pau
Lyon la Duchere 
27/01 01:00
 
 PSG B
Le Havre B 
26/01 22:00
 
 Orleans US 45
Chamois Niortais 
26/01 22:00
 
 Stade Brestois
Sochaux 
26/01 21:00
 
 Energie Cottbus
SV Wehen Wiesbaden 
26/01 21:00
 
 Fortuna Koln
Hallescher 
26/01 21:00
 
 Carl Zeiss Jena
Preuben Munster 
26/01 21:00
 
 Kaiserslautern
SG Sonnenhof Grobaspach 
26/01 21:00
 
 VfL Osnabruck
Sv Meppen 
26/01 20:00
 
 Koln Womens
Fcr 2001 Duisburg (w) 
26/01 21:00
 
 Schalke 04 II
SC Wiedenbruck 
26/01 23:15
 
 Pas Giannina
Apollon Smirnis 
27/01 01:00
 
 Panaitolikos Agrinio
Xanthi 
27/01 01:30
 
 Panionios
AEK Athens 
26/01 19:00
 
 Paok Saloniki U19
Ofi Crete U19 
26/01 19:00
 
 Atromitos U19
Pas Lamia U19 
26/01 19:00
 
 Pas Giannina U19
Apollon Smirnis U19 
26/01 19:00
 
 Levadiakos U19
Aris Thessaloniki U19 
26/01 19:00
 
 Panionios U19
Aek Athens U19 
26/01 19:00
 
 Panathinaikos U19
Ael Larisa U19 
26/01 19:00
 
 Panaitolikos U19
Xanthi U19 
26/01 19:00
 
 Asteras Tripolis U19
Olympiakos Piraeus U19 
27/01 03:00
 
 CD Puerto de Iztapa
Coban Imperial 
27/01 05:00
 
 CSD Municipal
Antigua Gfc 
27/01 10:00
 
 Xelaju MC
Siquinala 
27/01 05:00
 
 Marathon
CD Olimpia 
26/01 20:00
 
 Breidablik
Grindavik 
26/01 20:30
 
 Umf Afturelding
Vikingur Olafsvik 
26/01 21:00
 
 Kari
UMF Selfoss 
26/01 23:15
 
 Leiknir Reykjavik
Vikingur Reykjavik 
27/01 01:15
 
 Ir Reykjavik
Valur 
26/01 19:30
 
 Churchill Brothers
AIFF XI 
26/01 22:00
 
 Northeast United
Chennai Titans 
26/01 16:00
 
 Kalteng Putra
PSM Makassar 
26/01 20:00
 
 Arema Malang
Persita Tangerang 
26/01 22:00
 
 Hapoel Tel Aviv
Bnei Yehuda Tel Aviv 
26/01 23:00
 
 Hapoel Hadera
Maccabi Tel Aviv 
27/01 00:00
 
 Hapoel Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
27/01 00:15
 
 Hapoel Raanana
Hapoel Beer Sheva 
27/01 02:30
 
 Beitar Jerusalem
Ashdod MS 
26/01 20:00
 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Kiryat Gat 
26/01 21:00
 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Jerusalem 
26/01 21:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Bnei Zalfa 
26/01 21:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Kfar Kasem 
26/01 18:00
 
 Sampdoria U19
Juventus U19 
26/01 20:00
 
 AC Milan U19
Napoli U19 
26/01 21:00
 
 Atalanta U19
Genoa U20 
26/01 21:00
 
 Cagliari U20
Inter Milan U20 
26/01 21:00
 
 Empoli U20
Udinese Youth 
26/01 21:00
 
 Torino U19
Palermo U20 
26/01 21:30
 
 Fiorentina U20
Chievo Youth 
26/01 21:30
 
 Sassuolo Calcio Youth
AS Roma U19 
26/01 22:00
 
 Crotone Youth
Ascoli Youth 
26/01 22:00
 
 Cosenza Calcio Youth
Frosinone Youth 
26/01 22:00
 
 Pescara Youth
Lazio U20 
26/01 22:00
 
 Foggia U19
Lecce U20 
26/01 22:00
 
 Perugia Youth
Livorno U19 
26/01 21:30
 
 Mozzanica Womens
Tavagnacco Womens 
26/01 21:30
 
 Gs Roma Womens
Agsm Verona Womens 
26/01 21:30
 
 Orobica Womens
Juventus Womens 
26/01 21:30
 
 Ac Milan Womens
Sassuolo Womens 
26/01 21:30
 
 Bari Womens
Fiorentina Womens 
26/01 21:30
 
 Alto Adige/sudtirol
Usd Virtus Verona 
26/01 21:30
 
 Fermana
Renate Ac 
26/01 21:30
 
 Gubbio
Teramo 
26/01 21:30
 
 Pordenone Calcio Ssd
Rimini 
26/01 21:30
 
 Sambenedettese
Giana 
26/01 23:30
 
 Ac Monza
Ravenna 
26/01 23:30
 
 Triestina
Albinoleffe 
27/01 01:30
 
 Imolese
Alma Juventus Fano 
27/01 03:30
 
 Ternana
Vis Pesaro 
27/01 03:30
 
 Vicenza
Feralpisalo 
26/01 22:00
 
 Ascoli
Perugia 
26/01 22:00
 
 Cremonese
Palermo 
26/01 22:00
 
 Cittadella
Carpi 
27/01 01:00
 
 Salernitana
Lecce 
26/01 12:00
 
 Vasagey Oita Futsal
Fuchu Athletic Futsal 
26/01 13:00
 
 Voscuore Sendai Futsal
Agleymina Hamamatsu Futsal 
26/01 14:00
 
 Shriker Osaka Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
26/01 21:00
 
 Pieta Hotspurs
Zejtun Corinthians 
26/01 21:00
 
 Hibernians FC
Fgura United 
26/01 23:00
 
 Mosta
Sliema Wanderers FC 
26/01 23:15
 
 Tarxien Rainbows
Zebbug Rangers 
27/01 07:00
 
 Cruz Azul
Club Tijuana 
27/01 07:00
 
 Monterrey
Club America 
27/01 09:00
 
 Pachuca
Pumas UNAM 
27/01 11:00
 
 Necaxa
Morelia 
27/01 09:00
 
 Mineros De Fresnillo
Calor De San Pedro 
27/01 07:00
 
 Uaem Potros
Csyd Dorados De Sinaloa 
27/01 09:00
 
 Celaya
Venados 
27/01 09:00
 
 Correcaminos Uat
Alebrijes De Oaxaca 
27/01 09:00
 
 Juarez
Mineros De Zacatecas 
26/01 23:00
 
 Maghreb Fez
Chabab Ben Guerir 
26/01 23:00
 
 Chabab Atlas Khenifra
JSM Jeunesse Sportive El Massira 
26/01 23:00
 
 Olympique Dcheira
Union Sportive Sidi Kacem 
26/01 23:00
 
 KAC de Kenitra
Wydad Fes 
26/01 23:00
 
 JSK Chabab Kasba Tadla
Club Salmi 
26/01 23:00
 
 Renaissance Zmamra
Raja de Beni Mellal 
26/01 23:00
 
 ASS Association Sportive de Sale
Racing Casablanca 
26/01 23:00
 
 Wydad Temara
Itihad Z. Khemisset 
26/01 22:00
 
 MCO Mouloudia Oujda
OCK Olympique de Khouribga 
26/01 23:00
 
 Forces Armee Royales
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
26/01 23:00
 
 OCK Olympique de Khouribga
HUSA Hassania Agadir 
26/01 23:00
 
 IRT Itihad de Tanger
Difaa Hassani Jdidi 
26/01 23:00
 
 Wydad Casablanca
Rcoz Oued Zem 
26/01 23:00
 
 Kawkab de Marrakech
Maghrib Association Tetouan 
26/01 23:00
 
 Renaissance Sportive de Berkane
Chabab Rif Hoceima 
26/01 23:00
 
 Olympique de Safi
MCO Mouloudia Oujda 
27/01 00:00
 
 Olympique de Safi
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
27/01 02:45
 
 Almere City FC
Twente Enschede 
26/01 21:00
 
 AFC Amsterdam
Kozakken Boys 
26/01 21:30
 
 BVV Barendrecht
Spakenburg 
26/01 22:00
 
 IJsselmeervogels
Scheveningen 
26/01 22:30
 
 Gelders Veenendaalse VV
Excelsior Maassluis 
26/01 22:30
 
 Vitesse Arnhem Am
Vv sint bavo 
26/01 22:30
 
 HHC Hardenberg
Jong Sparta Rotterdam 
26/01 22:30
 
 VV Katwijk
de Treffers 
27/01 09:00
 
 Auckland City
Eastern Suburbs Afc 
27/01 09:00
 
 Canterbury United
Wellington Phoenix Reserve 
27/01 09:00
 
 Tasman United
Waitakere United 
27/01 09:00
 
 Southern United
Team Wellington 
27/01 11:35
 
 Hamilton Wanderers
Hawkes Bay United 
27/01 09:00
 
 Real Esteli
Real Madriz 
26/01 23:00
 
 Linfield FC
Glentoran 
26/01 23:00
 
 Coleraine
Dungannon Swifts 
26/01 23:00
 
 Newry City
Warrenpoint Town 
26/01 23:00
 
 Cliftonville
Glenavon Lurgan 
26/01 23:00
 
 Ballymena United
Ards 
26/01 23:00
 
 Institute
Crusaders FC 
27/01 11:30
 
 Tupapa Maraerenga
Kiwi 
27/01 05:00
 
 Nacional Asuncion
Guarani CA 
27/01 07:00
 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo Luqueno 
27/01 07:15
 
 Olimpia Asuncion
Sportivo San Lorenzo 
26/01 20:00
 
 Gil Vicente U19
Vitoria Sc Guimaraes U19 
26/01 20:00
 
 Pacos Ferreira U19
Leixoes U19 
26/01 20:00
 
 Feirense U19
Porto U19 
26/01 20:00
 
 Aves U19
Braga U19 
26/01 20:00
 
 Sc Freamunde U19
Boavista U19 
26/01 20:00
 
 Beira Mar U19
Rio Ave U19 
26/01 21:30
 
 Al-Khuraitiat
Al-Garrafa 
26/01 22:00
 
 Folgore/falciano
Fiorentino 
26/01 22:00
 
 SP La Fiorita
SP Libertas 
26/01 22:00
 
 S.S Pennarossa
SP Domagnano 
26/01 23:00
 
 Ross County
Alloa Athletic 
26/01 23:00
 
 Partick Thistle
Queen of the South 
26/01 23:00
 
 Greenock Morton
Dunfermline 
26/01 23:00
 
 Falkirk
Inverness C.T. 
26/01 23:00
 
 Arbroath
Forfar Athletic 
26/01 23:00
 
 Brechin City
Raith Rovers 
26/01 23:00
 
 Dumbarton
Montrose 
26/01 23:00
 
 Stenhousemuir
Airdrie United 
26/01 23:00
 
 Stranraer
East Fife 
26/01 23:00
 
 Elgin City
Edinburgh City 
26/01 23:00
 
 Queens Park
Berwick Rangers 
26/01 23:00
 
 Annan Athletic
Peterhead 
26/01 23:00
 
 Albion Rovers
Stirling Albion 
26/01 23:00
 
 Clyde
Cowdenbeath 
26/01 21:00
 
 Chippa United FC
Mamelodi Sundowns 
26/01 21:00
 
 Free State Stars
Richards Bay 
27/01 00:00
 
 Black Leopards
Orlando Pirates 
27/01 02:15
 
 Kaizer Chiefs FC
Supersport United 
27/01 04:10
 
 Peru U20
Argentina U20 
27/01 06:30
 
 Paraguay U20
Uruguay U20 
26/01 20:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Vaidepenas Futsal 
26/01 20:15
 
 Catgas Energia Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
27/01 01:30
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
27/01 02:00
 
 Paruro Five Foot
Antequera Futsal 
26/01 17:45
 
 Rayo Vallecano Womens
Levante Ud Womens 
26/01 20:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Atleico Malaga Womens 
26/01 23:00
 
 Almeria
Osasuna 
27/01 01:00
 
 Elche
Numancia 
27/01 01:00
 
 CD Lugo
Cf Rayo Majadahonda 
27/01 03:30
 
 Tenerife
Malaga 
26/01 23:30
 
 Coruxo
Inter De Madrid 
26/01 23:30
 
 Real Madrid Castilla
Ad Union Adarve 
27/01 01:00
 
 Cd Guijuelo
SD Ponferradina 
26/01 23:00
 
 Leioa
Real Union de Irun 
26/01 23:30
 
 SD Amorebieta
Athletic Bilbao B 
27/01 01:00
 
 Arenas Club De Getxo
Racing de Santander 
27/01 01:00
 
 Barcelona B
Sabadell 
26/01 19:00
 
 Al-Majd Damascus
Al Taleiah 
26/01 19:00
 
 Al Nawair
Al Sahel Syr 
26/01 21:00
 
 Kayserispor
Bursaspor 
27/01 00:00
 
 Goztepe
Galatasaray 
26/01 18:30
 
 Denizlispor
Adana Demirspor 
26/01 21:00
 
 Istanbulspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
26/01 21:00
 
 Vipers
Mbarara City 
27/01 03:00
 
 LALA
Mineros de Guayana 
27/01 03:30
 
 Portuguesa de Desportos
Deportivo Anzoategui 
27/01 04:00
 
 Metropolitanos
Estudiantes Caracas Sc 
27/01 05:00
 
 Aragua
Academia Puerto Cabello 
26/01 22:30
 
 Aberystwyth Town
Uwic Inter Cardiff 
26/01 22:30
 
 Barry Town Afc
Newi Cefn Druids 
26/01 22:30
 
 Carmarthen
Connahs Quay Nomads 
26/01 22:30
 
 Cambrian Clydach
Rhyl FC 
26/01 22:30
 
 Airbus
The New Saints 
26/01 22:30
 
 Llangefni Town
Llandudno 
26/01 22:30
 
 Haverfordwest County
Bala Town 
27/01 03:30
 
 Bangor City FC
Caernarfon 
26/01 22:00
 
 Ruthin Town
Flint Town United 
26/01 22:30
 
 Penrhyncoch
Denbigh Town 
26/01 22:30
 
 Gresford Athletic
Rhyl FC 
26/01 22:30
 
 Bangor City FC
Airbus 
26/01 22:30
 
 Porthmadog
Buckley Town 
26/01 22:30
 
 Prestatyn Town FC
Holyhead Hotspur 
26/01 22:00
 
 Cwmbran Celtic
Briton Ferry Athletic 
26/01 22:00
 
 Cwmamman United
Pontypridd 
26/01 22:00
 
 Penybont
Goytre Afc 
26/01 22:00
 
 Port Talbot
Ton Pentre 
26/01 22:00
 
 Taffs Well
Llantwit Major 
26/01 17:30
 
 Hradec Kralove
Dobrovice 
26/01 17:30
 
 Usti nad Labem
Fk Loko Vltavin 
26/01 18:00
 
 Astoria Walldorf
Neckarsulmer Sport-Union 
26/01 18:00
 
 Budejovice
Marila Pribram 
26/01 18:00
 
 Debreceni VSC
Luceafarul Oradea 
26/01 18:00
 
 Hvidovre IF
AB Kobenhavn 
26/01 18:00
 
 Pisek
Fk Graffin Vlasim 
26/01 19:00
 
 Fremad Amager
Herfolge Boldklub Koge 
26/01 19:00
 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Brondby Womens 
26/01 19:00
 
 Sparta Praha
Dynamo Kyiv 
26/01 19:00
 
 Chonburi Shark FC
Sanfrecce Hiroshima 
26/01 19:00
 
 Vst Volkermarkt
SG Austria Klagenfurt 
26/01 19:00
 
 Hertha Bsc Berlin Am
Lichtenberg 47 
26/01 19:00
 
 Hannover 96 Am
Viktoria Koln 
26/01 19:00
 
 Garbarnia Krakow
Puszcza Niepolomice 
26/01 19:00
 
 Wisla Krakow
Stal Mielec 
26/01 19:00
 
 Roskilde
BK Frem 
26/01 19:00
 
 Naestved
B93 Copenhagen 
26/01 19:00
 
 Schaffhausen
Tsg Balingen 
26/01 19:15
 
 Sollentuna United FF
Ik Frej Taby 
26/01 19:30
 
 Shamrock Rovers
Longford Town 
26/01 19:45
 
 HJK Helsinki
Hammarby 
26/01 20:00
 
 Jerv
Vindbjart 
26/01 20:00
 
 SV Babelsberg 03
Tennis Borussia Berlin 
26/01 20:00
 
 Degerfors IF
Bk Forward 
26/01 20:00
 
 Debreceni VSC
Kazincbarcika 
26/01 20:00
 
 Hacken
Sarpsborg 08 FF 
26/01 20:00
 
 Monheim
Bonner sc 
26/01 20:00
 
 Mjallby AIF
Landskrona BoIS 
26/01 20:00
 
 Young Boys
Wil 1900 
26/01 20:00
 
 Norrby IF
Utsiktens BK 
26/01 20:00
 
 St Pauli 2
Tus Dassendorf 
26/01 20:00
 
 Strausberg
Berliner Fc Dynamo 
26/01 20:00
 
 Bsg Wismut Gera
Lokomotive Leipzig 
26/01 20:00
 
 Helsingborg IF
Elite 3000 Helsingor 
26/01 20:30
 
 afc eskilstuna
Syrianska 
26/01 21:00
 
 Sv Elversberg
Fola Esch 
26/01 21:00
 
 Bsg Chemie Leipzig
Zfc Meuselwitz 
26/01 21:00
 
 Fredericia
Ringkobing 
26/01 21:00
 
 Gutersloh Womens
Bayer Leverkusen (w) 
26/01 21:00
 
 TSV Hartberg
Lafnitz 
26/01 21:00
 
 Hennef 05
Kaan Marienborn 
26/01 21:00
 
 08 Homburg
Hertha Wiesbach 
26/01 21:00
 
 Varbergs BoIS FC
Falkenbergs FF 
26/01 21:00
 
 Mjondalen
Fredrikstad 
26/01 21:00
 
 Nitra
Vac-Dunakanyar 
26/01 21:00
 
 New York Red Bulls
Elfsborg 
26/01 21:00
 
 Sogndal
Floro 
26/01 21:00
 
 St.Polten
SV Ried 
26/01 21:00
 
 Sonthofen
Fv Illertissen 
26/01 21:00
 
 Spartak Trnava
Vasas 
26/01 21:00
 
 Fcm Traiskirchen
SKU Amstetten 
26/01 21:00
 
 Vasteras
Dalkurd Ff 
26/01 21:30
 
 Trenkwalder Admira Youth
SC Wiener Neustadt 
26/01 21:30
 
 Luzern
Chiasso 
26/01 21:30
 
 Pirmasens
Sv Rochling Volkling 
26/01 22:00
 
 AIK Solna
GIF Sundsvall 
26/01 22:00
 
 Viktoria Aschaffenburg
Mainz Am 
26/01 22:00
 
 Thun
Kriens 
26/01 22:00
 
 Shakhtar Donetsk
Qarabag 
26/01 22:00
 
 Riga
Krylya Sovetov Samara 
26/01 22:00
 
 Piast Gliwice
Bohemians 1905 
26/01 22:00
 
 Servette
Stade Nyonnais 
26/01 22:00
 
 Schaffhausen
Yverdon 
26/01 22:30
 
 Ingolstadt 04 Am
VfR Garching 
26/01 23:00
 
 Metropolitan Police
Hartley Wintney 
26/01 23:00
 
 Lsk Kvinner Womens
Fortuna Hjorring Womens 
26/01 23:00
 
 IFK Goteborg
Odd Grenland 
26/01 23:00
 
 GAIS
Halmstads 
26/01 23:00
 
 Liefering
Wolfsberger AC 
26/01 23:00
 
 Lausanne Sports
Young Boys 
26/01 23:00
 
 Shamrock Rovers
Cobh Ramblers 
27/01 03:30
 
 Cadiz
Mallorca