livescore - live soccer scores

LiveScore 25 Jan 2019

26/01 03:30
 
 Hertha Berlin
Schalke 04 
26/01 03:45
 
 Marseille
Lille 
26/01 03:45
 
 Bristol City
Bolton Wanderers 
26/01 03:55
 
 Arsenal
Manchester United 
25/01 20:30
 
 SC Heerenveen
AZ Alkmaar 
25/01 20:30
 
 Heracles Almelo
Zwolle 
25/01 20:30
 
 SBV Excelsior
De Graafschap 
25/01 20:30
 
 VVV Venlo
Emmen 
25/01 20:30
 
 Fortuna Sittard
Vitesse Arnhem 
25/01 20:30
 
 Utrecht
Willem II 
25/01 20:30
 
 Feyenoord Rotterdam
Ajax Amsterdam 
25/01 20:30
 
 PSV Eindhoven
Groningen 
26/01 03:00
 
 NAC Breda
ADO Den Haag 
26/01 03:30
 
 Royal Antwerp
Standard Liege 
25/01 16:50
 
 Brisbane Roar
Western Sydney 
25/01 22:00
 
 Na Hussein Dey
Ca Bordj Bou Arreridj 
25/01 23:00
 
 Mc Oran
Usm Bel Abbes 
26/01 00:00
 
 Drb Tadjenant
Cr Belouizdad 
26/01 00:45
 
 Js Kabylie
As Ain Mlila 
25/01 22:00
 
 Jsm Skikda
Wa Tlemcen 
25/01 22:00
 
 Mc Saida
Asm Oran 
25/01 22:00
 
 Usm Blida
Rc Kouba 
25/01 22:00
 
 Mc Magra
Us Biskra 
25/01 22:00
 
 Es Mostaganem
Mc El Eulma 
25/01 23:00
 
 Sagrada Esperanca
Asa Luanda 
25/01 23:00
 
 Onze Bravos
Desportivo Huila 
25/01 23:00
 
 Petro Atletico De Luanda
Recreativo Libolo 
25/01 23:00
 
 Kabuscorp
Casa Militar 
25/01 23:00
 
 Primeiro De Agosto
Interclube Luanda 
25/01 23:00
 
 Saurimo
Progresso 
25/01 23:00
 
 Sporting Cabinda
Academica Lobito 
25/01 23:00
 
 Recreativo Caala
Santa Rita 
26/01 02:00
 
 Tristan Suarez
Atletico Atlanta 
26/01 02:00
 
 Almirante Brown
Estudiantes de Caseros 
26/01 02:00
 
 All Boys
Ca San Miguel 
26/01 02:00
 
 CA Fenix Pilar
San Telmo 
26/01 02:00
 
 Sacachispas
Barracas Central 
26/01 02:00
 
 Defensores Unidos
UAI Urquiza 
26/01 02:00
 
 Justo Jose De Urquiza
Flandria 
26/01 02:00
 
 Club Atletico Colegiales
Acassuso 
26/01 02:00
 
 Comunicaciones BsAs
Deportivo Riestra 
26/01 02:00
 
 Talleres Rem De Escalada
Deportivo Espanol 
26/01 02:00
 
 Deportivo Armenio
Berazategui 
26/01 02:00
 
 Sportivo Barracas
Villa San Carlos 
26/01 02:00
 
 Club Lujan
Deportivo Merlo 
26/01 02:00
 
 General Lamadrid
El Porvenir 
26/01 02:00
 
 Sportivo Dock Sud
Ituzaingo 
26/01 02:00
 
 Argentino de Quilmes
Central Cordoba De Rosario 
26/01 02:00
 
 Deportivo Laferrere
Victoriano Arenas 
26/01 02:00
 
 San Martin Burzaco
Excursionistas 
26/01 02:00
 
 Ferrocarril Midland
Leandro N Alem 
26/01 02:00
 
 Canuelas
Sportivo Italiano 
26/01 06:00
 
 CA Banfield
San Martin San Juan 
26/01 06:00
 
 Godoy Cruz
Lanus 
26/01 08:10
 
 Defensa Y Justicia
San Lorenzo 
25/01 13:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Brisbane Roar Am 
25/01 13:00
 
 Adelaide United U21
Melbourne Heart Youth 
25/01 14:20
 
 Brisbane Roar Womens
Canberra United Womens 
25/01 16:30
 
 Adelaide United Womens
Newcastle Jets Womens 
26/01 03:00
 
 KFCO wilrijk
KV Mechelen 
26/01 03:00
 
 KVSK Lommel
Oud Heverlee 
26/01 03:00
 
 Westerlo
St Gilloise 
26/01 03:30
 
 Roeselare
Tubize 
26/01 01:00
 
 Thoi Lakatamias
Digenis Oroklini 
26/01 01:00
 
 Othellos Athienou
Onisilos Sotiras 
25/01 21:00
 
 Coventry U23
Watford U23 
25/01 23:45
 
 Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond 
26/01 01:00
 
 Elva
Maardu Fc Starbunker 
26/01 01:00
 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tartu Jk Maag Tammeka B 
26/01 01:00
 
 Levadia Tallinn
Nomme JK Kalju 
26/01 01:00
 
 Kuressaare
JK Tallinna Kalev 
26/01 01:00
 
 Parnu Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 
26/01 01:00
 
 Keila Jk
Nomme United 
26/01 01:00
 
 Nomme Jk Kalju Ii
Parnu Jk 
26/01 03:00
 
 Manchester United U23
PSG B 
25/01 23:00
 
 TPS Turku
Tpv Tampere 
26/01 01:00
 
 Kpv
KuPS 
26/01 01:00
 
 SJK Seinajoki
VPS Vaasa 
26/01 03:00
 
 Marignane Gignac
Chambly 
26/01 03:00
 
 Pau
Lyon la Duchere 
26/01 03:00
 
 Drancy
Rodez Aveyron 
26/01 00:00
 
 ES Troyes AC
Lens 
26/01 00:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Paris Fc 
26/01 00:00
 
 Clermont Foot
Le Havre 
26/01 00:00
 
 Orleans US 45
Chamois Niortais 
26/01 00:00
 
 Stade Brestois
Sochaux 
26/01 03:00
 
 Ajaccio
Metz 
26/01 03:00
 
 Nancy
Auxerre 
26/01 03:00
 
 Valenciennes
Lorient 
26/01 03:00
 
 Red Star 93
Chateauroux 
26/01 03:00
 
 Grenoble
Ajaccio GFCO 
26/01 02:00
 
 Sportfreunde Lotte
Munchen 1860 
26/01 03:00
 
 Marathon
CD Olimpia 
26/01 03:00
 
 CD Motagua
Real Espana 
26/01 03:00
 
 CD Vida
Lobos Upnfm 
26/01 03:00
 
 Juticalpa
Real De Minas 
25/01 22:00
 
 Kari
UMF Selfoss 
26/01 02:00
 
 Haukar
Grotta Seltjarnarnes 
26/01 03:00
 
 Throttur
KR Reykjavik 
25/01 16:30
 
 Minerva Academy
Shillong Lajong FC 
25/01 16:30
 
 Churchill Brothers
AIFF XI 
25/01 16:30
 
 Neroca
Aizawl 
25/01 16:30
 
 Mohun Bagan
East Bengal 
25/01 16:30
 
 Real Kashmir
Chennai City 
25/01 21:30
 
 Arbil
Al Minaa 
25/01 21:30
 
 Al-Hudod
Al Najaf 
25/01 21:30
 
 Al Zawraa
Naft Misan 
25/01 21:30
 
 Al-Naft
Al Kahrabaa 
25/01 21:30
 
 Al Quwa Al Jawiya
Naft Alwasat 
25/01 21:30
 
 Naft Al Junoob
Al Semawah 
25/01 21:30
 
 Al Diwaniya
Al Karkh 
25/01 21:30
 
 Baghdad
Al Shorta Damascus 
25/01 21:30
 
 Al Hussein Irbid
Al Bahri 
25/01 21:30
 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Al Talaba 
25/01 21:00
 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Maccabi Ahi Nazareth 
25/01 21:00
 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
25/01 21:00
 
 Hapoel Iksal
Hapoel Petah Tikva 
25/01 21:00
 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Kfar Saba 
25/01 23:00
 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Acco 
25/01 23:00
 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Rishon Letzion 
25/01 23:00
 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Afula 
25/01 23:00
 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Sektzia Nes Tziona 
25/01 20:00
 
 Ironi Tiberias
Hapoel Shfaram 
25/01 21:00
 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Herzliya 
25/01 21:00
 
 Hapoel Umm Al Fahm
Moadon Sport Tira 
25/01 21:00
 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Jerusalem 
25/01 21:00
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Ironi Nesher 
25/01 21:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Bnei Zalfa 
25/01 21:00
 
 Rubi Shapira
Maccabi Tzur Shalom 
25/01 21:00
 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Asi Gilboa 
25/01 21:00
 
 Hapoel Azor
Hapoel Holon Yaniv 
25/01 21:00
 
 Hapoel Mahane Yehuda
Maccabi Yavne 
25/01 21:00
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Kabilio Jaffa 
25/01 21:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Kfar Kasem 
25/01 21:00
 
 Maccabi Herzliya
Beitar Kfar Saba Shlomi 
25/01 21:00
 
 Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Shaarayim 
25/01 21:00
 
 AS Nordia Jerusalem
As Ashdod 
26/01 04:00
 
 Foggia
Crotone 
26/01 09:00
 
 Veracruz
Puebla 
26/01 11:00
 
 Atlas
Lobos Buap 
26/01 11:00
 
 Cruz Azul
Club Tijuana 
26/01 11:00
 
 Monterrey
Club America 
26/01 11:00
 
 Pachuca
Pumas UNAM 
26/01 11:00
 
 Necaxa
Morelia 
26/01 11:00
 
 Toluca
Tigres UANL 
26/01 11:00
 
 Queretaro
Leon 
26/01 11:00
 
 Santos Laguna
Chivas Guadalajara 
26/01 09:00
 
 Atlante
Cafetaleros De Tapachula 
26/01 09:00
 
 Cimarrones De Sonora
Leones Univ Guadalajara 
26/01 09:00
 
 Uaem Potros
Csyd Dorados De Sinaloa 
26/01 09:00
 
 Celaya
Venados 
26/01 09:00
 
 Correcaminos Uat
Alebrijes De Oaxaca 
26/01 09:00
 
 Juarez
Mineros De Zacatecas 
26/01 09:00
 
 Zacatepec
Atletico San Luis 
26/01 03:00
 
 Utrecht Am
RKC Waalwijk 
26/01 03:00
 
 Almere City FC
Twente Enschede 
26/01 03:00
 
 Telstar
Sparta Rotterdam 
26/01 03:00
 
 Dordrecht 90
Jong PSV Eindhoven 
26/01 03:00
 
 Cambuur Leeuwarden
Go Ahead Eagles 
26/01 03:00
 
 MVV Maastricht
Helmond Sport 
26/01 03:00
 
 Roda JC Kerkrade
Az Alkmaar 2 
26/01 03:00
 
 Oss
NEC Nijmegen 
26/01 03:00
 
 Eindhoven
Den Bosch 
25/01 20:20
 
 Al Thuqbah
Al Hait 
25/01 20:35
 
 Al Riyadh
Al Draih 
25/01 20:35
 
 Al Sharq
Wajj 
25/01 20:45
 
 Al Kholood
Al Arabi Ksa 
25/01 20:55
 
 Al Akhdoud
Al Sahel 
25/01 21:00
 
 Hercue
Al Sadd Sa 
25/01 21:10
 
 Al Watani
Afief 
26/01 01:00
 
 Hottain
Arar 
26/01 03:45
 
 Ayr Utd
Dundee United 
26/01 04:10
 
 Brazil U21
Bolivia U20 
26/01 06:30
 
 Chile U20
Colombia U20 
26/01 04:00
 
 Zaragoza
Real Oviedo 
26/01 01:30
 
 Besiktas
Erzurum BB 
26/01 00:00
 
 Genclerbirligi
Altinordu 
25/01 14:30
 
 Phu Yen U19
Lam Dong U19 
25/01 14:30
 
 Dong Tam Long An U19
Ben Tre U19 
25/01 14:30
 
 TPHCM U19
An Giang U19 
25/01 15:30
 
 Ha Tinh U19
Thanh Hoa U19 
25/01 16:00
 
 Than Quang Ninh U19
TT Hanoi U19 
25/01 16:00
 
 Viettel U19
Pho Hien U19 
25/01 16:00
 
 Hoang Anh Gia Lai U19
Khatoco Khanh Hoa U19 
25/01 16:30
 
 Dong Nai U19
Binh Dinh U19 
25/01 16:30
 
 Binh Duong U19
Tay Ninh U19 
25/01 17:45
 
 Thanh Hoa U19
SHB Da Nang U19 
26/01 03:30
 
 Conwy United
Holywell 
26/01 03:30
 
 Llanrhaeadr
Guilsfield 
26/01 03:30
 
 Goytre United
Afan Lido 
26/01 03:30
 
 Cwmbran Celtic
Briton Ferry Athletic 
26/01 03:30
 
 Ammanford
Haverfordwest County 
26/01 03:30
 
 Cwmamman United
Pontypridd 
26/01 03:30
 
 Penybont
Goytre Afc 
26/01 03:30
 
 Port Talbot
Ton Pentre 
26/01 03:30
 
 Taffs Well
Llantwit Major 
26/01 03:30
 
 Undy Athletic
Cambrian Clydach 
25/01 19:00
 
 Brann
Nest-Sotra 
25/01 20:00
 
 Ham-Kam
Stabaek 
25/01 20:15
 
 Valerenga
Strommen 
25/01 22:30
 
 Orebro
IK Sirius 
25/01 23:00
 
 Zenit St Petersburg
Spartak Moscow