livescore - live soccer scores

LiveScore 24 Jan 2019

25/01 03:45
AET 
 Chelsea
Tottenham Hotspur 
90 minutes[2-1], Double bouts[2-2], Penalty Kicks[4-2]
25/01 02:30
FT 
 Espanyol
Real Betis 
25/01 04:30
FT 
 Real Madrid
Girona 
25/01 01:00
FT 
 Bastia
Noisy Le Grand 
25/01 01:00
FT 
 Vitre
Le Havre 
25/01 04:00
FT 
 Amiens
Lyon 1
25/01 03:45
FT 
 Ajax Amsterdam
SC Heerenveen 
24/01 21:00
FT 
 Vietnam
Japan 
25/01 00:00
FT 
 China
Iran 
24/01 20:00
 
 KF Tirana
Flamurtari 
25/01 08:40
FT 
 Deportivo Roca
Alvarado Mar Del Plata 
24/01 18:30
FT 
 North Pine
North Star 
24/01 16:30
FT 
 Ws Wanderers Womens
Perth Glory Womens 
24/01 21:30
 
 Rahmatgonj Mfs
Chittagong Abahani 
25/01 03:45
FT 
2 Gent
Oostende 1
25/01 07:00
FT 
 America Natal Rn
Palmeira Rn 
25/01 07:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Vitoria Da Conquista Ba 
25/01 06:30
FT 
 Atletico Tubarao
Marcilio Dias Sc 
25/01 07:00
FT 
 Barbalha
Floresta CE 
25/01 07:15
FT 
 Internacional RS
EC Pelotas RS 
25/01 06:30
FT 
 Goias
Novo Horizonte Go 
25/01 05:00
FT 
 America Mineiro
Villa Nova-MG 
25/01 05:15
FT 
 Sao Bento
Santos 
25/01 07:00
FT 
 Gremio Novorizontino
Sao Paulo 
25/01 07:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Ituano Sp 
25/01 06:00
FT 
 Parana
Foz Do Iguacu Pr 
24/01 19:15
FT 
 Chao Pak Kei
Cheng Fung 1
24/01 21:00
FT 
 Mfa Development
Cd Tim Iec 
24/01 20:30
FT 
 Petrojet
El Ismaily 1
24/01 23:00
FT 
 Misr Elmaqasah
Al Ahly 
25/01 02:00
FT 
1 El Zamalek
Pyramids 
25/01 05:00
FT 
1 Cd Audaz
Luis Angel Firpo 
24/01 20:00
FT 
 Jimma Aba Jifar
Wolaita Dicha 
24/01 22:15
FT 
 Saint George
Dedebit 
25/01 03:00
FT 
 Liverpool U23
Swansea City U23 
25/01 03:30
FT 
 Glacis United
Lions Gibraltar 1
24/01 23:15
AET 
1 OFI Crete
Ergotelis 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Ergotelis win
25/01 01:30
AET 
 Panathinaikos
Lamia 
90min [1-0], 120min [1-0], Penalty [2-4], Lamia win
25/01 02:00
FT 
 HK Kopavog
IBV Vestmannaeyjar 
24/01 18:15
 
 Just Lang Ge Uthai Association
Panjim Footballers 
24/01 17:10
FT 
 Psbl Langsa
Bhayangkara Surabaya United 
24/01 20:00
FT 
 Psbk Blitar
Bali United 
24/01 18:30
FT 
 Baderan Tehran
Oxin Alborz 
24/01 18:30
FT 
 Mes Krman
Shahrdary Arak 
24/01 18:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Shahin Bushehr 
24/01 18:30
FT 
 Persepolis Pakdasht
Qashqai Shiraz 
24/01 18:30
FT 
 Gol Gohar
Navad Urmia 
24/01 18:30
FT 
 Malavan
Mes Rafsanjan 
24/01 20:00
 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Kiryat Gat 
25/01 01:30
FT 
 Girls Soccer Academy Womens
Maccabi Kishronot Hadera Womens 
25/01 01:30
FT 
 Maccabi Holon Womens
Ironi Ramat Hasharon Womens 
25/01 02:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva Womens
Bnot Netanya Womens 
24/01 21:30
FT 
 Novara
Arzachena 
25/01 01:30
FT 
 Asd Albissola
Pontedera 
25/01 01:00
FT 
 Atlas Womens
Queretaro Womens 
25/01 01:00
FT 
 Santos Laguna Womens
Tigres Womens 
25/01 06:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Monarcas Morelia Womens 
25/01 06:00
FT 
 Lobos Buap Womens
Tijuana Womens 
25/01 09:00
FT 
 Pachuca Womens
Unam Pumas Womens 
25/01 11:00
FT 
 Monterrey Womens
Chivas Guadalajara Womens 
25/01 02:00
FT 
 Tura Magic
Civics Fc 1
24/01 20:00
FT 
 Norilsky Nickel Futsal
Mfk Cprf Futsal 
24/01 21:30
 
 Police Kibungo
Mukura 
25/01 04:10
FT 
 Peru U20
Ecuador U20 
25/01 07:45
FT 
 Uruguay U20
Argentina U20 
25/01 03:00
AET 
 AD Ceuta
Real Betis B 
90min [2-0], Aggregate [2-2], 120min [2-0], Penalty [5-4], AD Ceuta win
24/01 18:00
FT 
 Hatayspor
Istanbul Basaksehir 
24/01 23:00
AET 
1 Kasimpasa
Alanyaspor 
90 minutes[0-0], Double bouts[0-0], 120 minutes[1-0]
25/01 01:30
FT 
1 Fenerbahce
Umraniyespor 
24/01 15:00
FT 
 Lithuania U17
Ukraine U17 
24/01 16:00
FT 
 Viitorul Constanta
Yenisey Krasnoyarsk 
24/01 16:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Diosgyor 
24/01 16:20
FT 
 Sunday Boys
Mumbai Port Trust 
24/01 16:30
FT 
 Grasshoppers
Chemnitzer 
24/01 16:45
FT 
 Johor Darul Takzim Iii
Melaka U21 
24/01 17:00
FT 
 Ukm
Terengganu 
24/01 17:00
FT 
 Esteghlal Dushanbe
Cska Pamir Dushanbe 
24/01 17:05
FT 
 Slovakia U17
Bulgaria U17 
24/01 18:00
FT 
 SC Znojmo
Ofk Titograd 
24/01 18:30
FT 
 Strogino Moscow
Arsenal Tula Youth 
24/01 18:40
FT 
 Western Spirit
Acacia Ridge 
24/01 18:45
FT 
 Trat
Sisaket 
24/01 19:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Chernomorets Balchik 
24/01 19:00
FT 
 Xerez CD
Shenzhen Jiazhaoye 
24/01 19:10
FT 
 Moldova U17
Georgia U17 
24/01 19:30
FT 
 Arvand Khorramshahr
Sanat-Naft 
24/01 20:00
FT 
 Silkeborg IF
Sonderjyske 
24/01 20:00
FT 
 CA Penarol
Barcelona Sporting Club 
24/01 20:00
FT 
 Botev Galabovo
Vereya 
24/01 20:00
FT 
 Rostov Youth
Chernomorets Novorossiysk 
24/01 20:00
FT 
 UAE U23
Jordan U23 1
24/01 20:00
FT 
 Dinamo Batumi
Merani Martvili 
24/01 20:30
FT 
 AL-Sareeh
Al-Baq'a 1
24/01 20:30
FT 
 Sibir
Orenburg Youth 
24/01 21:00
 
 Concordia Chiajna
Wuhan ZALL 
24/01 21:00
FT 
 Shabab AlOrdon
Al Ahly 
24/01 21:00
Postp. 
 Hajduk Split
Ujpesti TE 
24/01 21:00
FT 
 FK Velez Mostar
FK Sarajevo 
24/01 21:10
FT 
1 Al-Wasl
Astana 1
24/01 21:15
FT 
 Tajikistan U17
Finland U17 
24/01 21:20
FT 
 Perlis
Pattani 
24/01 21:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
24/01 21:30
FT 
 SpVgg Unterhaching
WSG Wattens 
24/01 22:00
FT 
 Odense BK
Pogon Szczecin 
24/01 22:00
FT 
 Winterthur
Flora Tallinn 
24/01 22:00
FT 
 Vrbovec
Hrvatski Dragovoljac 
24/01 23:00
FT 
 Suduva
Wigry Suwalki 
24/01 23:00
FT 
 Viktoria Plzen
Puskas Akademia 
24/01 23:00
FT 
 Nordsjaelland
FK Ventspils 
24/01 23:00
FT 
 Korona Kielce
Banik Ostrava 
24/01 23:00
FT 
 Al Mesaimeer Club
Al Markhiya 1
24/01 23:00
FT 
 Onisilos Sotiras
Wisla Plock 
24/01 23:20
FT 
 Belarus U17
Belgium U17 
25/01 01:00
FT 
 Balzan
Mlada Boleslav U21 
25/01 01:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Vrchovina 
25/01 01:25
FT 
 Israel U17
Iceland U17 
25/01 02:00
FT 
 Vocklamarkt
Sv Ried Ii 
25/01 02:30
FT 
 Koln Am
Monheim 
25/01 03:00
FT 
 Gzira United
Slovan Bratislava 
25/01 09:10
FT 
 Independiente Rivadavia
Csyd Barnechea 1