livescore - live soccer scores

LiveScore 23 Jan 2019

24/01 02:00
FT 
 Nimes
Angers SCO 
24/01 03:45
FT 
 Burton Albion
Manchester City 
24/01 04:30
FT 
 Sevilla
Barcelona 
24/01 01:30
FT 
 St Pryve St Hilaire
Stade Rennais 
24/01 01:30
FT 
 Viry-Chatillon
Caen 
24/01 01:30
AET 
 Marignane Gignac
Iris Club de Croix 1
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-4]
24/01 01:30
AET 
 Bergerac
Orleans US 45 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-3]
24/01 01:30
FT 
 Saint Etienne
Dijon 
24/01 04:05
FT 
 PSG
Strasbourg 
24/01 01:30
FT 
 Twente Enschede
Willem II 
24/01 03:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Fortuna Sittard 
24/01 03:45
FT 
 Kilmarnock
Glasgow Rangers 
24/01 03:45
FT 
 Hearts
Dundee 
24/01 03:45
FT 
 Celtic
St. Mirren 
24/01 03:45
FT 
 Motherwell
Hibernian 
24/01 03:45
FT 
 Hamilton
Aberdeen 
24/01 03:45
FT 
 St. Johnstone
Livingston 
23/01 14:35
FT 
 Wellington Phoenix
Sydney 
23/01 16:50
FT 
 Newcastle Jets
Central Coast Mariners 
23/01 19:00
FT 
 Perth Glory
Adelaide United 
24/01 07:30
FT 
 Deportivo La Guaira
Real Garcilaso 
24/01 07:30
FT 
3 Bolivar
Defensor 
24/01 09:00
FT 
1 Zacatepec
Queretaro 
24/01 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Cruz Azul 
24/01 11:00
FT 
 Pachuca
Club Tijuana 
24/01 11:00
FT 
 Club America
Atletico San Luis 
24/01 11:00
FT 
 Morelia
Correcaminos Uat 
23/01 21:00
FT 
 Egnatia
Luftetari Gjirokaster 
23/01 21:00
FT 
 Vllaznia Shkoder
Kamza 
23/01 21:00
FT 
 Apolonia Fier
KS Perparimi Kukesi 
23/01 21:00
FT 
 Ks Bylis
KF Laci 
23/01 21:00
FT 
 Lushnja Ks
Teuta Durres 
23/01 21:45
FT 
 Mb Rouisset
Cs Constantine 
23/01 22:00
FT 
 Na Hussein Dey
Mc Alger 
24/01 08:00
FT 
1 Crucero del Norte
Boca Unidos 
24/01 08:15
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Gimnasia C Uruguay 
24/01 08:15
FT 
 Sportivo Belgrano
Estudiantes Rio Cuarto 
24/01 08:30
FT 
 Ah Zapla
Gimnasia Ytiro 1
24/01 08:30
FT 
 CA Douglas Haig
Deportivo Camioneros 
24/01 08:30
FT 
 Estudiantes De San Luis
Desamparados 
24/01 08:00
FT 
 River Plate
Union Santa Fe 
23/01 17:00
 
 Muktijoddha Skc
Sheikh Jamal 
23/01 17:00
FT 
 Bashundhara Kings
Abahani Limited 
24/01 03:45
FT 
 KV Mechelen
St Gilloise 1
24/01 06:00
FT 
 Assu Rn
ABC 
24/01 07:30
FT 
 Alagoinhas Atletico Ba
Jequie Ba 
24/01 05:00
FT 
 Metropolitanos
Joinville 1
24/01 07:00
FT 
 Horizonte CE
Ferroviario CE 
24/01 07:00
FT 
 Guarani Ce
Guarany Ce 
24/01 08:30
FT 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Iguatu Ce 1
24/01 06:30
FT 
 Aimore Rs
Gremio 
24/01 06:30
FT 
 Juventude Rs
Sao Jose Poa Rs 
24/01 06:30
FT 
 Novo Hamburgo RS
Veranopolis Rs 
24/01 06:30
FT 
1 Sao Luiz(RS)
Caxias Rs 
24/01 06:00
FT 
 Goianesia GO
Gremio Anapolis 
24/01 06:30
FT 
 Crac Go
Goiania 
24/01 06:30
FT 
 Itumbiara Ec Go
Atletico Clube Goianiense 
24/01 06:30
FT 
 Anapolina Go
Vila Nova (GO) 
24/01 05:00
FT 
 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Caldense(MG) 1
24/01 05:15
FT 
 Tombense
Atletico-MG 
24/01 06:00
FT 
1 Tupynambas
Tupi Juiz de Fora MG 1
24/01 06:35
FT 
 Boa Esporte Clube
Guarani Mg 
24/01 07:30
FT 
 Cruzeiro
Ca Patrocinense 
24/01 03:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Ponte Preta 
24/01 05:15
FT 
 Guarani
Corinthians 
24/01 05:15
FT 
 Oeste FC
Bragantino SP 
24/01 07:00
FT 
 Palmeiras
Botafogo Sp 
24/01 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Penapolense 1
24/01 02:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Atibaia 
24/01 05:30
FT 
 Sao Bernardo
Inter De Limeira 
24/01 06:00
FT 
 Linense Bra
Aa Portuguesa Santista 
24/01 06:00
FT 
 Sertaozinho
Juventus Sp 
24/01 06:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Portuguesa de Desportos 
24/01 06:00
FT 
 Cianorte Pr
Operario Ms 1
24/01 06:00
FT 
 Toledo Colonia Work Pr
Rio Branco Pr 
24/01 06:00
FT 
 Cascavel Cr
Londrina (PR) 
24/01 07:30
FT 
 Vitoria Pe
Sport Recife 
24/01 08:30
 
 Flamengo De Arcoverde
Santa Cruz 
24/01 08:45
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportes Tolima 
24/01 05:00
FT 
 AD Carmelita
Limon 2
24/01 05:05
FT 
 Ad Grecia
Universidad de Costa Rica 
24/01 08:00
FT 
 Ad San Carlos
Perez Zeledon 
24/01 10:05
FT 
 Guadalupe
Santos De Guapiles 1
23/01 23:00
FT 
 AEP Paphos
Aris Limassol 
24/01 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Anorthosis Famagusta FC 
24/01 00:35
FT 
 Vyskov
Spartak Hulin 
23/01 21:00
FT 
 Haras El Hedoud
El Gounah 
23/01 23:30
FT 
 Smouha SC
Enppi 
24/01 02:00
FT 
2 El Entag Al Harby
El Dakhleya 
24/01 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
Isidro Metapan 
24/01 05:15
FT 
 Aguila
Cd Chalatenango 2
24/01 09:00
FT 
 Sonsonate
Municipal Limeno 
24/01 09:00
FT 
 Santa Tecla
Jocoro 1
24/01 03:45
FT 
 Lewes
Margate 
23/01 20:00
FT 
 Awassa Kenema
Debub Police 
23/01 20:10
FT 
1 Adama City
Welwalo Adigrat 1
24/01 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur U23
Athletic Bilbao B 
23/01 21:00
FT 
 Dortmund(am)
RW Essen 
23/01 21:00
FT 
 Atromitos Athens
Apollon Smirnis 
23/01 23:15
FT 
 Asteras Tripolis
Larisa 
23/01 23:15
FT 
 AEK Athens
Kissamikos 
24/01 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Xanthi 
23/01 17:00
FT 
 Ypato
Ao Eikosimias 
23/01 21:00
FT 
 Ao Sellanon
AS Fokikos 
23/01 21:00
FT 
 Aris Avatou
Ae Kalampakiou 
23/01 21:00
FT 
 Aris Palaioxoriou
Edessaikos 
23/01 21:00
FT 
 Niki Volou
Pierikos 
23/01 21:00
FT 
 Aetos Orfanou
Nestos Chrisoupolis 
23/01 21:00
FT 
 Apollon Paralimniou
Pao Kosmiou 
23/01 21:00
FT 
 Langadas
Niki Agkathias 
23/01 21:00
FT 
 Pao Koufalion
Ermis Amyntaiou 1
23/01 21:00
FT 
 Po Triglias
Makedonikos 
24/01 09:00
FT 
 Coban Imperial
CD Puerto de Iztapa 
23/01 18:30
 
 Eastern (r)
Yuen Long Reserve 
23/01 18:30
FT 
 Hoi King Reserves
Sun Pegasus Reserve 
23/01 20:30
 
 R F Reserves
Southern District Reserve 
23/01 20:30
 
 Wofoo Tai Po R
Bc Glory Sky Reserves 
24/01 05:00
FT 
 Fylkir
Fram Reykjavik 
23/01 17:30
FT 
1 Msp Football Academy U18
Real Kashmir U18 
23/01 16:00
FT 
 Barito Putera
Pss Sleman 
23/01 16:00
FT 
 Persija Jakarta
757 Kepri 
23/01 17:45
FT 
 Mes Kerman U23
Rafsanjan U23 
23/01 17:45
FT 
 Zob Ahan U23
Teraktor Sazi U23 
23/01 18:00
FT 
 Malavan U23
Foolad Khuzestan U23 
23/01 18:00
FT 
 Naft Ahvaz U23
Khouneh Be Khouneh U23 
23/01 22:00
FT 
 Nui Galway
Ulster University Coleraine 
24/01 03:45
FT 
 Glebe North
Dublin Bus 
24/01 04:15
FT 
 Collinstown
St Francis 
23/01 19:00
FT 
 Inter Milan U20
Cosenza Calcio Youth 
23/01 21:30
FT 
 Torino U19
Verona U20 
23/01 21:30
FT 
 Atalanta U19
AS Roma U19 
23/01 21:30
FT 
 Fiorentina U20
Juventus U19 
23/01 21:30
FT 
 Carrarese
Lucchese 
23/01 21:30
FT 
 Olbia
Virtus Entella 
23/01 21:30
FT 
 Piacenza
Pomigliano 
23/01 21:50
FT 
 Cuneo
Juventus U23 
24/01 01:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Pro Patria 
23/01 21:30
FT 
 Paganese
Us Siracusa 
23/01 21:30
FT 
 Rieti
Virtus Francavilla 1
24/01 03:30
FT 
 Us Casertana 1908
Bisceglie 1913 
24/01 03:30
FT 
 Vibonese
Catanzaro 
24/01 03:30
FT 
 Potenza
Juve Stabia 
24/01 03:30
FT 
 Catania
Matera 
24/01 03:30
FT 
 Rende
Ac Monopoli 
24/01 03:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Trapani 
24/01 03:30
FT 
 Reggina
Viterbese 
23/01 21:30
FT 
1 Giulianova
Olympia Agnonese 
23/01 20:00
FT 
 Posta Rangers
Sofapaka 
23/01 20:00
FT 
 Tusker
Chemelil Sugar 
23/01 20:00
FT 
 Vihiga United
Nzoia United 
23/01 20:00
FT 
 Weston Shitima
Kcb 
23/01 20:00
FT 
 Mount Kenya United
Ulinzi Stars Nakuru 
24/01 08:00
FT 
 Toluca Womens
Cruz Azul Womens 1
23/01 22:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Forces Armee Royales 
24/01 00:00
FT 
1 Renaissance Sportive de Berkane
Union Touarga Sport Rabat 
23/01 23:00
FT 
 Ifeanyi Ubah
Yobe Desert Stars 
23/01 23:00
FT 
 Enyimba International
Lobi Stars 1
23/01 23:00
FT 
 Heartland
Go Round Omoku 
23/01 23:00
FT 
 Katsina United
Wikki Tourist 
23/01 23:00
FT 
 Mfm
Enugu Rangers International 1
23/01 23:00
FT 
 Sunshine Stars
Rivers United 
23/01 23:00
FT 
 Bendel Insurance
Kwara United 
23/01 23:00
FT 
 Niger Tornadoes
Remo Stars 
23/01 23:00
FT 
 Gombe United
Kano Pillars 
23/01 23:00
FT 
 Abia Warriors
Kada City 
24/01 03:45
FT 
 Linfield Reserves
Crusaders Reserves 
24/01 05:00
FT 
 Deportivo Santani
Deportivo Capiata 
24/01 07:15
FT 
 Guarani CA
Cerro Porteno 
23/01 18:30
FT 
1 Sportivo San Lorenzo Reserve
Club River Plate Asuncion Reserve 
23/01 19:00
FT 
 Deportivo Santani Reserves
Deportivo Capiata Reserves 
24/01 03:45
AET 
 Sporting Braga
Sporting Lisbon 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
23/01 21:30
FT 
 Sunrise
Apr 
23/01 20:50
FT 
 Al Tai
Al Adalh 
23/01 20:55
FT 
 Dhamk
Al Mojzel 
23/01 21:00
FT 
 Al Ansar
Al Ameade 
23/01 23:00
FT 
 Al Nahdha
Al Rbeea 
24/01 01:30
FT 
 Polokwane City
Tshakhuma Tm 
24/01 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Boyne Tigers 
24/01 04:10
FT 
 Bolivia U20
Venezuela U20 1
24/01 06:30
FT 
 Chile U20
Brazil U21 
23/01 22:30
FT 
 UB Conquense
UE Llagostera 
24/01 00:00
FT 
 Inter De Madrid
Bergantinos 1
24/01 01:00
FT 
1 Cd Artistico Navalcarnero
Pontevedra 
24/01 02:00
AET 
 Ud Poblense
Ue Cornella 
90min [1-2], 120min [1-2], Penalty [0-0], Ue Cornella win
24/01 02:30
FT 
 Real Union de Irun
CD Pena Sport 
24/01 03:15
FT 
 CD Mirandes
Barakaldo CF 
24/01 03:30
FT 
 Ud Socuellamos
Talavera De La Reina 
23/01 21:10
FT 
 Us Ben Guerdane
Club Sportif Sfaxien 
23/01 19:00
FT 
 Bodrumspor
Yeni Malatyaspor 
23/01 23:00
FT 
 Goztepe
Antalyaspor 
24/01 01:30
FT 
 Balikesirspor
Trabzonspor 
23/01 14:30
FT 
 Lam Dong U19
Khatoco Khanh Hoa U19 
23/01 14:30
FT 
 TPHCM U19
Binh Duong U19 
23/01 14:30
FT 
 Tay Ninh U19
Dong Tam Long An U19 
23/01 15:30
 
 Ha Tinh U19
Song Lam Nghe An U19 
23/01 16:00
FT 
 TT Hanoi U19
Viettel U19 
23/01 16:00
FT 
 Than Quang Ninh U19
Nam Dinh U19 
23/01 16:00
FT 
 Hoang Anh Gia Lai U19
Dong Nai U19 
23/01 16:30
FT 
 Binh Dinh U19
Phu Yen U19 
23/01 16:30
FT 
 Ben Tre U19
An Giang U19 
23/01 17:45
FT 
 Thanh Hoa U19
Huda Hue U19 
23/01 15:30
FT 
 Đồng Tháp
Dak Lak 
23/01 16:00
FT 
 Pohang Steelers
Radnik Surdulica 
23/01 16:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Arsenal Tula 
23/01 16:30
FT 
 Western Pride
Eastern Suburbs 
23/01 16:45
FT 
 Than Quảng Ninh
Tp Ho Chi Minh 
23/01 17:00
FT 
 Rakosmenti Ksk
Budaorsi Sc 
23/01 17:00
FT 
 PDRM
Terengganu 
23/01 17:35
FT 
 Hue FC
Binh Phuoc 
23/01 18:00
FT 
 Liefering
Hajduk Split Ii 
23/01 18:00
 
 Banants
Lori Vanadzor 
23/01 18:00
FT 
 Budejovice
Slavoj Vysehrad 
23/01 18:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Zarkovo 
23/01 18:00
FT 
 BATE Borisov U19
Isloch Minsk 
23/01 18:05
FT 
 Ptt Rayong
Johor 
23/01 18:20
FT 
 Hnk Gorica
Radnik Sesvete 
23/01 18:30
FT 
 ZNK Osijek
Domzale 
23/01 18:30
FT 
 Gryf Wejherowo
LKS Nieciecza 
23/01 18:30
FT 
 Rochedale Rovers
Gold Coast United 
23/01 18:30
FT 
 Quảng Nam
Khanh Hoa 
23/01 18:35
FT 
 Esic
Atletico Atlanta 
23/01 19:00
FT 
 Odra Opole
GKS Tychy 
23/01 19:00
FT 
 Borac Cacak
Sloboda Uzice Sevojno 
23/01 19:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Chiangrai United 
23/01 19:00
AET 
 Mbao
Gor Mahia 
90min [1-1], Penalty [4-3], Mbao win
23/01 19:00
FT 
 Neman Grodno
Rukh Brest 
23/01 19:00
FT 
 Chainat
BEC Tero Sasana 
23/01 19:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Brodarac 
23/01 19:05
FT 
 1. Tatran Presov
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
23/01 19:30
FT 
 Stal Mielec
Sandecja 
23/01 19:30
FT 
 Chiangmai
Consadole Sapporo 
23/01 20:00
FT 
 Academy Pandev
Strumska Slava 
23/01 20:00
FT 
 Olimpia Grudziadz
Chojniczanka Chojnice 
23/01 20:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Ghiroda Si Giarmata Vii 
23/01 20:00
FT 
 Zeta
Arsenal Tivat 
23/01 20:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Vysocina Jihlava 
23/01 20:00
FT 
 Ufa
Wisla Plock 
23/01 20:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
FK Rad Beograd 
23/01 20:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Igman Konjic 
23/01 20:15
FT 
 MTK Hungaria FC
Lviv Region 
23/01 20:20
FT 
 ETO Gyori FC
Vac-Dunakanyar 
23/01 20:30
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
23/01 20:30
FT 
 Neftci Baku
Slovan Liberec 
23/01 20:55
FT 
 Pahang
Negeri Sembilan 
23/01 21:00
FT 
 Zlate Moravce
KFC Komarno 
23/01 21:00
FT 
 Hamburger
Midtjylland 
23/01 21:00
FT 
 Mainz Am
Grasshoppers U21 
23/01 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Juniors OO 
23/01 21:00
FT 
 MFK Ruzomberok
FK Pohronie 
23/01 21:00
FT 
 Aarau
Budapest Honved 
23/01 21:15
FT 
 Simba Sports Club
Afc Leopards Sc 
23/01 21:30
FT 
 Hnk Gorica
Budafoki Mte 
23/01 21:30
FT 
 Astra Ploiesti
Zapresic 
23/01 21:30
FT 
 Rheindorf Altach
Vaduz 
23/01 21:30
FT 
 Rayong
Ha Noi FC 
23/01 22:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Dinamo Moscow 
23/01 22:00
FT 
 NK Rudar Velenje
Nk Roltek Dob 
23/01 22:00
FT 
 Piast Gliwice
Qarabag 
23/01 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Slask Wroclaw 
23/01 22:00
FT 
 NK Mura 05
Varteks Varazdin 
23/01 22:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Stal Stalowa Wola 
23/01 22:00
FT 
 Krsko Posavlje
Rudes 
23/01 22:30
FT 
 Lech Poznan
Etar Veliko Tarnovo 
23/01 23:00
FT 
 NK Maribor
Mfk Karvina 
23/01 23:00
FT 
 Young Boys
Schaffhausen 
23/01 23:00
FT 
 Viktoria Plzen
Wuhan ZALL 
23/01 23:00
FT 
 CSKA Sofia
ShenHua SVA FC 
23/01 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Vendsyssel 
23/01 23:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Steaua Bucuresti 
23/01 23:50
FT 
 Brabrand IF
Aarhus AGF 
24/01 00:15
FT 
 Jiskra Mseno
Sk Slovan Varnsdorf 
24/01 01:00
FT 
 Skra Czestochowa
Warta Dzialoszyn 
24/01 01:00
FT 
 TSV Hartberg
SC Wiener Neustadt 
24/01 01:00
FT 
 Hibernians FC
Brno 
24/01 01:00
FT 
 Dobrovice
Slovan Liberec U21 
24/01 01:30
FT 
 Koln
Bochum 
24/01 01:30
FT 
 Fc Linkoping City
Kalmar FF 
24/01 02:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Yverdon 
24/01 02:00
FT 
 Waf Brigittenau
FAC Team Fur Wien 
24/01 02:00
FT 
 SV Babelsberg 03
Hertha 06 Charlotten 
24/01 02:00
FT 
 Wiener Viktoria
La Riverside 
24/01 02:00
FT 
 Astoria Walldorf
Arminia Ludwigshafen 
24/01 02:20
FT 
 Rw Oberhausen U19
Ssvg Velbert U19 
24/01 02:30
FT 
 Hamburger Sv Ii
Niendorfer Tsv 
24/01 02:30
FT 
 Holstein Kiel 2
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
24/01 03:00
FT 
 Cobh Ramblers
Waterford United 
24/01 03:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Floriana 
24/01 05:00
FT 
 Deportivo Moron
Emelec 
24/01 06:05
FT 
1 Colo Colo
Union Espanola 
24/01 06:30
FT 
 Universidad de Chile
Universitario de Deportes 1
24/01 07:30
FT 
 Murici
CRB (AL) 1
24/01 07:30
FT 
 CSA Alagoas AL
Jacyoba Ac 
24/01 08:00
FT 
1 Atletico Parana
Defensores Belgrano Villa Ramallo 1
24/01 08:10
FT 
 Racing De Cordoba
Instituto 
24/01 11:20
FT 
 Mumbai Customs
Century Rayon