livescore - live soccer scores

LiveScore 19 Jan 2019

19/01 20:30
 
 Wolves
Leicester City 
19/01 23:00
 
 Bournemouth
West Ham 
19/01 23:00
 
 Liverpool
Crystal Palace 
19/01 23:00
 
 Manchester United
Brighton 
19/01 23:00
 
 Newcastle United
Cardiff City 
19/01 23:00
 
 Southampton
Everton 
19/01 23:00
 
 Watford
Burnley 
20/01 01:30
 
 Arsenal
Chelsea 
19/01 23:15
 
 Real Madrid
Sevilla 
20/01 01:30
 
 SD Huesca
Atletico Madrid 
20/01 03:45
 
 Celta Vigo
Valencia 
19/01 22:00
 
 AS Roma
Torino 
20/01 01:00
 
 Udinese
Parma 
20/01 03:30
 
 Inter Milan
Sassuolo 
19/01 22:30
 
 Augsburg
Fortuna Dusseldorf 
19/01 22:30
 
 Bayer Leverkusen
Monchengladbach 
19/01 22:30
 
 Eintr. Frankfurt
Freiburg 
19/01 22:30
 
 Hannover 96
Werder Bremen 
19/01 22:30
 
 VfB Stuttgart
Mainz 05 
20/01 01:30
 
 RB Leipzig
Borussia Dortmund 
20/01 00:00
 
 PSG
Guingamp 
20/01 03:00
 
 AS Monaco
Strasbourg 
20/01 03:00
 
 Nimes
Toulouse 
20/01 03:00
 
 Stade Reims
Nice 
19/01 23:00
 
 Aston Villa
Hull City 
19/01 23:00
 
 Blackburn Rovers
Ipswich 
19/01 23:00
 
 Derby County
Reading 
19/01 23:00
 
 Middlesbrough
Millwall 
19/01 23:00
 
 Nottingham Forest
Bristol City 
19/01 23:00
 
 Queens Park Rangers
Preston North End 
19/01 23:00
 
 Rotherham United
Brentford 
19/01 23:00
 
 Sheffield Wed.
Wigan Athletic 
19/01 23:00
 
 Stoke City
Leeds United 
20/01 01:30
 
 Swansea City
Sheffield United 
20/01 01:30
 
 AZ Alkmaar
Utrecht 
20/01 02:45
 
 Zwolle
Feyenoord Rotterdam 
20/01 02:45
 
 ADO Den Haag
VVV Venlo 
20/01 03:45
 
 Groningen
Heracles Almelo 
20/01 01:00
 
 Standard Liege
Kortrijk 
20/01 03:00
 
 AS Eupen
Lokeren 
20/01 03:00
 
 Red Star Waasland-Beveren
Cercle Brugge 
20/01 03:30
 
 Zulte-Waregem
Royal Antwerp 
19/01 23:30
 
 Belenenses
Desportivo de Tondela 
20/01 02:00
 
 Sporting Lisbon
Moreirense 
20/01 04:30
 
 Santa Clara
Maritimo 
19/01 14:35
 
 Sydney
Newcastle Jets 
19/01 16:50
 
 Melbourne City
Perth Glory 
20/01 00:00
 
 Asec Mimosas
Lobi Stars 
20/01 00:00
 
 As Vita Club
Simba Sports Club 
20/01 03:00
 
 Mamelodi Sundowns
Wydad Casablanca 
20/01 03:00
 
 Cs Constantine
Tp Mazembe Englebert 
19/01 21:30
 
 Mukula Victory Sports
Al Hilal Omdurman 
19/01 23:00
 
 Petro Atletico De Luanda
Stade Malien De Bamako 
20/01 00:00
 
 Sally Tas
Al-Nasar 
20/01 00:45
 
 Na Hussein Dey
Alahly Benghazi 
20/01 01:00
 
 El Zamalek
IRT Itihad de Tanger 
20/01 02:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Zesco United Ndola 
20/01 02:00
 
 Renaissance Sportive de Berkane
Asc Jaraaf 
20/01 03:00
 
 HUSA Hassania Agadir
Jimma Aba Jifar 
20/01 07:00
 
 KF Tirana
Kamza 
20/01 07:00
 
 Luftetari Gjirokaster
Kastrioti Kruje 
20/01 07:00
 
 Teuta Durres
Flamurtari 
20/01 07:00
 
 Skenderbeu Korca
Partizani Tirana 
20/01 07:00
 
 KS Perparimi Kukesi
KF Laci 
19/01 22:00
 
 As Ain Mlila
Om Medea 
19/01 23:00
 
 Usm Bel Abbes
Js Kabylie 
19/01 22:00
 
 Rc Relizane
Jsm Skikda 
19/01 22:00
 
 Rc Kouba
Aso Chlef 
19/01 22:00
 
 A Bou Saada
Us Biskra 
20/01 00:45
 
 Wa Tlemcen
Mc Saida 
19/01 23:00
 
 Progresso
Asa Luanda 
20/01 06:00
 
 Deportivo Madryn
Independiente Neuquen 
20/01 06:00
 
 Ferrol Carril Oeste
CA Douglas Haig 
20/01 06:00
 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Defensores Pronunciamiento 
20/01 06:00
 
 Sportivo Las Parejas
Atletico Parana 
20/01 06:00
 
 Sportivo Belgrano
Racing De Cordoba 
20/01 06:00
 
 Estudiantes De San Luis
Ca Juventud Unida San Luis 
20/01 06:00
 
 San Lorenzo Alem
Ah Zapla 
20/01 06:00
 
 Crucero del Norte
Gsan Martin Formosa 
20/01 06:00
 
 Gimnasia Ytiro
Juventud Antoniana 
20/01 09:10
 
 Racing Club
Rosario Central 
20/01 07:00
 
 River Plate
Defensa Y Justicia 
20/01 06:00
 
 Club Cipolletti
Deportivo Roca 
19/01 16:30
 
 Adelaide United U21
Brisbane Roar Am 
19/01 13:30
 
 Adelaide United Womens
Ws Wanderers Womens 
19/01 14:00
 
 Brisbane Roar Womens
Sydney Womens 
19/01 17:00
 
 Wolfsberger Ac Amateur
SG Austria Klagenfurt 
20/01 00:00
 
 Tubize
KVSK Lommel 
20/01 03:30
 
 KFCO wilrijk
Westerlo 
20/01 02:30
 
 Dessel Sport
Royal Knokke 
20/01 02:30
 
 Oudenaarde
Royal Fc Liege 
20/01 03:00
 
 Thes Sport
KSK Heist 
20/01 03:00
 
 Kmsk Deinze
Excelsior Virton 
20/01 03:00
 
 Lierse Kempenzonen
Seraing United 
20/01 03:00
 
 Jeunesse Molenbeek
Dender 
20/01 03:00
 
 Sport Boys Warnes
Always Ready 
20/01 05:15
 
 Real Potosi
Club Guabira 
20/01 07:30
 
 The Strongest
Aurora 
20/01 02:00
 
 Vitoria Salvador BA
Vitoria Da Conquista Ba 
20/01 03:00
 
 Bahia de Feira BA
Ec Jacuipense 
20/01 02:00
 
 America RJ
Macae 
20/01 05:00
 
 Hercilio Luz Sc
Brusque 
20/01 03:00
 
 Iguatu Ce
Floresta CE 
20/01 03:00
 
 Horizonte CE
Barbalha 
20/01 03:00
 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Guarani Ce 
20/01 03:00
 
 Vitoria Salvador BA
Moto Club Sao Luis Ma 
20/01 05:00
 
 Brasil De Pelotas Rs
Caxias Rs 
20/01 05:00
 
 Veranopolis Rs
Avenida Rs 
20/01 03:00
 
 Vila Nova (GO)
Aparecidense Go 
20/01 02:30
 
 Guarani Mg
Cruzeiro 
20/01 03:00
 
 Atletico Cajazeirense Pb
Treze Campina Grande PB 
20/01 03:00
 
 Perilima Pb
Sousa Pb 
20/01 02:30
 
 Ponte Preta
Oeste FC 
20/01 03:00
 
 Santos
Ferroviaria Sp 
20/01 05:30
 
 Sao Paulo
Mirassol 
20/01 02:00
 
 Agua Santa
Sertaozinho 
20/01 03:00
 
 Rio Claro
EC Santo Andre 
20/01 07:30
 
 Bragantino SP
Guarani 
20/01 04:00
 
 Inter De Limeira
Xv De Piracicaba 
20/01 03:00
 
 Atletico Paranaense
Cascavel Cr 
20/01 03:00
 
 Sport Recife
Flamengo De Arcoverde 
20/01 03:00
 
 Central Sc Pe
Nautico (PE) 
19/01 23:00
 
 Omonia Nicosia
Nea Salamis 
20/01 01:00
 
 Ermis Aradippou
Apollon Limassol FC 
19/01 20:30
 
 Agia Napa
Othellos Athienou 
19/01 20:30
 
 Meap Nisou
Anagenisis Dherina 
19/01 20:30
 
 PAEEK Keryneias
Asil Lysi 
19/01 20:30
 
 Onisilos Sotiras
Aris Limassol 
19/01 20:30
 
 Digenis Oroklini
Ethnikos Achnas 
19/01 20:30
 
 AE Zakakiou
Omonia Aradippou 
19/01 21:00
 
 Arab Contractors
Nogoom El Mostakbal 
20/01 00:00
 
 Pyramids
Talaea Ei Gaish 
20/01 05:00
 
 Cd Pasaquina
Sonsonate 
20/01 05:00
 
 Jocoro
Cd Audaz 
20/01 08:30
 
 Cd Chalatenango
CD FAS 
20/01 09:00
 
 Isidro Metapan
Santa Tecla 
20/01 09:00
 
 Luis Angel Firpo
Aguila 
19/01 20:35
 
 Harrogate Town
Hartlepool United FC 
19/01 23:00
 
 Aldershot Town
Chesterfield 
19/01 23:00
 
 Barrow
Halifax Town 
19/01 23:00
 
 Boreham Wood
Havant and Waterlooville 
19/01 23:00
 
 Braintree Town
Barnet 
19/01 23:00
 
 Dover Athletic
Bromley 
19/01 23:00
 
 Eastleigh
Sutton United 
19/01 23:00
 
 Ebbsfleet United
Leyton Orient 
19/01 23:00
 
 AFC Fylde
Wrexham 
19/01 23:00
 
 Maidenhead United
Solihull Moors 
19/01 23:00
 
 Maidstone United
Dagenham and Redbridge 
19/01 23:00
 
 Salford City
Gateshead 
19/01 23:00
 
 AFC Telford United
Kidderminster 
19/01 23:00
 
 Alfreton Town
Brackley Town 
19/01 23:00
 
 Altrincham
Southport FC 
19/01 23:00
 
 Ashton United
Fc United Of Manchester 
19/01 23:00
 
 Boston United
Leamington 
19/01 23:00
 
 Bradford Park Avenue
Blyth Spartans 
19/01 23:00
 
 Chester FC
Curzon Ashton 
19/01 23:00
 
 Darlington
Spennymoor Town 
19/01 23:00
 
 Hereford
Nuneaton Town 
19/01 23:00
 
 Stockport County
York City 
19/01 23:00
 
 Bath City
Torquay United 
19/01 23:00
 
 Chelmsford City
Dartford 
19/01 23:00
 
 Concord Rangers
Billericay Town 
19/01 23:00
 
 East Thurrock United
Dulwich Hamlet 
19/01 23:00
 
 Hemel Hempstead Town
Hampton & Richmond 
19/01 23:00
 
 Oxford City
Gloucester City 
19/01 23:00
 
 Slough Town
Chippenham Town 
19/01 23:00
 
 St Albans City
Woking 
19/01 23:00
 
 Truro City
Weston Super Mare 
19/01 23:00
 
 Wealdstone
Hungerford Town 
19/01 23:00
 
 Welling United
Eastbourne Borough 
19/01 23:00
 
 AFC Wimbledon
Barnsley 
19/01 23:00
 
 Blackpool
Shrewsbury Town 
19/01 23:00
 
 Bradford AFC
Southend United 
19/01 23:00
 
 Bristol Rovers
Wycombe Wanderers 
19/01 23:00
 
 Charlton Athletic
Accrington Stanley 
19/01 23:00
 
 Doncaster Rovers
Burton Albion 
19/01 23:00
 
 Gillingham
Walsall 
19/01 23:00
 
 Luton Town
Peterborough United 
19/01 23:00
 
 Oxford United
Portsmouth 
19/01 23:00
 
 Plymouth Argyle
Coventry 
19/01 23:00
 
 Rochdale
Fleetwood Town 
19/01 23:00
 
 Scunthorpe United
Sunderland 
19/01 21:00
 
 Lincoln City
Grimsby Town 
19/01 23:00
 
 Cambridge United
Northampton Town 
19/01 23:00
 
 Carlisle
Cheltenham Town 
19/01 23:00
 
 Colchester United
Mansfield Town 
19/01 23:00
 
 Crawley Town
Port Vale 
19/01 23:00
 
 Forest Green Rovers
Bury 
19/01 23:00
 
 Macclesfield Town
Oldham Athletic 
19/01 23:00
 
 Milton Keynes Dons
Crewe Alexandra 
19/01 23:00
 
 Morecambe
Stevenage Borough 
19/01 23:00
 
 Newport County
Exeter City 
19/01 23:00
 
 Tranmere Rovers
Swindon 
19/01 23:00
 
 Yeovil Town
Notts County 
19/01 23:00
 
 South Shields
Farsley Celtic 
19/01 23:00
 
 Buxton FC
Nantwich Town 
19/01 23:00
 
 Grantham Town
Stafford Rangers 
19/01 23:00
 
 Hednesford Town
Basford Utd 
19/01 23:00
 
 Hyde United
Witton Albion 
19/01 23:00
 
 Marine
Stalybridge Celtic 
19/01 23:00
 
 Matlock Town
Scarborough 
19/01 23:00
 
 Mickleover Sports
Gainsborough Trinity 
19/01 23:00
 
 Warrington Town AFC
Lancaster City 
19/01 23:00
 
 Whitby Town
North Ferriby United 
19/01 23:00
 
 Workington
Bamber Bridge 
19/01 23:00
 
 Brightlingsea Regent
Folkestone 
19/01 23:00
 
 Dorking
Harlow Town 
19/01 23:00
 
 Bishop's Stortford
Tonbridge Angels 
19/01 23:00
 
 Bognor Regis Town
Potters Bar Town 
19/01 23:00
 
 Carshalton Athletic
Merstham 
19/01 23:00
 
 Enfield Town
Corinthian Casuals 
19/01 23:00
 
 Haringey Borough
Margate 
19/01 23:00
 
 AFC Hornchurch
Burgess Hill Town 
19/01 23:00
 
 Kingstonian
Whitehawk 
19/01 23:00
 
 Leatherhead
Worthing 
19/01 23:00
 
 Lewes
Wingate Finchley 
19/01 23:00
 
 Chesham United
Dorchester Town 
19/01 23:00
 
 Farnborough Town
Beaconsfield Sycob 
19/01 23:00
 
 Frome Town
Metropolitan Police 
19/01 23:00
 
 Harrow Borough
Swindon Supermarine 
19/01 23:00
 
 Hartley Wintney
Salisbury City 
19/01 23:00
 
 Hendon
Tiverton Town 
19/01 23:00
 
 Merthyr Town
Basingstoke Town 
19/01 23:00
 
 Poole Town
Walton Casuals 
19/01 23:00
 
 Staines Town
Wimborne Town 
19/01 23:00
 
 Taunton Town
Gosport Borough 
19/01 23:00
 
 Weymouth
Kings Langley 
19/01 20:00
 
 Swansea City U23
Oxford U23 
20/01 03:00
 
 Liverpool U18
Leeds United U18 
19/01 23:00
 
 Banbury United
Coalville 
19/01 23:00
 
 Bedworth United
Rushden&Diamonds 
19/01 23:00
 
 Biggleswade Town
Tamworth 
19/01 23:00
 
 Halesowen Town
St Ives Town 
19/01 23:00
 
 Hitchin Town
Stourbridge 
19/01 23:00
 
 Kettering Town
Royston Town 
19/01 23:00
 
 Kings Lynn
Barwell 
19/01 23:00
 
 Lowestoft Town
Redditch United 
19/01 23:00
 
 Rushall Olympic
Leiston 
19/01 23:00
 
 St Neots Town
Alvechurch 
19/01 23:00
 
 Stratford Town
Needham Market 
19/01 19:10
 
 Viljandi Jk Tulevik
Elva 
19/01 21:00
 
 Trans Narva
Tartu JK Tammeka 
19/01 21:30
 
 Saint Priest
Pontarlier 
19/01 22:00
 
 GS Consolat Marseille
Frejus Saint-Raphael 
20/01 01:00
 
 Graces
Monaco B 
20/01 01:00
 
 Olympique De Marseille B
Annecy 
20/01 01:00
 
 Martigues
Jura Sud Foot 
20/01 01:00
 
 Toulon
Marseille Endoume 
20/01 02:00
 
 Ogc Nice B
Hyeres 
19/01 23:00
 
 Lyonnais B
Chasselay M.D. Azergues 
20/01 00:00
 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Yzeure AS 
20/01 01:00
 
 Blois
Mont-de-Marsan 
20/01 01:00
 
 Bordeaux B
Trelissac 
20/01 01:00
 
 Les Herbiers
Colomiers 
20/01 01:00
 
 St Pryve St Hilaire
Andrezieux 
19/01 22:00
 
 Lille B
Schiltigheim 
19/01 23:00
 
 Haguenau
Epinal 
20/01 00:00
 
 Feignies
ASM Belfortaine 
20/01 00:00
 
 Stade Reims Ii
Bobigny Ac 
20/01 01:00
 
 Stade Briochin
Saint Malo 
20/01 01:00
 
 Fleury Merogis U.S.
Creteil 
20/01 01:00
 
 Iris Club de Croix
Arras 
20/01 01:00
 
 St Maur Lusitanos
Sainte Genevieve Sports 
20/01 01:30
 
 Bergerac
Stade Bordelais 
20/01 02:00
 
 US Boulogne
Vitre 
19/01 21:30
 
 Oissel
Mantes La Ville 
19/01 22:00
 
 As Furiani Agliani
Lorient B 
20/01 01:00
 
 Lens B
Sedan 
20/01 01:00
 
 Chartres
Granville 
20/01 01:00
 
 Nantes B
Bastia CA 
20/01 01:00
 
 Poissy As
Le Havre B 
20/01 01:30
 
 Vannes OC
PSG B 
19/01 21:55
 
 Lens
Nancy 
19/01 22:00
 
 Chamois Niortais
Grenoble 
19/01 23:15
 
 Pas Giannina
Olympiakos Piraeus 
20/01 01:00
 
 Apollon Smirnis
PAE Levadiakos 
20/01 01:30
 
 PAOK Saloniki
Panionios 
19/01 21:00
 
 Kissamikos
Giorgos Karaiskakis 
19/01 21:00
 
 Panahaiki-2005
Platanias FC 
19/01 21:00
 
 Ergotelis
Aittios Spata 
19/01 21:00
 
 Apollon Larissas
Volos Nfc 
19/01 17:00
 
 Ofi Crete U19
Panaitolikos U19 
19/01 17:00
 
 Paok Saloniki U19
Panionios U19 
19/01 17:00
 
 Apollon Smirnis U19
Levadiakos U19 
19/01 18:00
 
 Pas Giannina U19
Olympiakos Piraeus U19 
19/01 18:30
 
 Aek Athens U19
Asteras Tripolis U19 
20/01 02:00
 
 Siquinala
CD Puerto de Iztapa 
20/01 08:00
 
 Club Comunicaciones
Xelaju MC 
20/01 09:00
 
 Coban Imperial
CSD Municipal 
20/01 08:00
 
 Lobos Upnfm
Juticalpa 
20/01 09:00
 
 Real Espana
CD Vida 
19/01 14:30
 
 Guangzhou Rf U19
Eastern A.A Football Team 
19/01 14:30
 
 Wofoo Tai Po
Yuen Long 
19/01 17:30
 
 Sun Pegasus
Dreams Sports Club 
19/01 19:00
 
 IA Akranes
Hafnarfjordur FH 
20/01 00:00
 
 Grindavik
IBV Vestmannaeyjar 
19/01 22:00
 
 Grotta Seltjarnarnes
UMF Selfoss 
19/01 20:30
 
 Umf Afturelding
Vestri 
19/01 23:15
 
 Trottur Reykjavik Womens
Kr Reykjavik Womens 
20/01 01:15
 
 Hk Vikingur Womens
Fylkir (w) 
19/01 16:30
 
 Minerva Academy
Gokulam Kerala 
19/01 19:30
 
 Shillong Lajong FC
Real Kashmir 
19/01 22:00
 
 Churchill Brothers
Neroca 
19/01 22:00
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Netanya 
20/01 00:00
 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Haifa 
20/01 00:15
 
 Maccabi Haifa
Hapoel Raanana 
20/01 03:00
 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Beer Sheva 
20/01 01:00
 
 Ironi Nesher
Hapoel Umm Al Fahm 
20/01 02:00
 
 As Ashdod
Hapoel Azor 
19/01 18:00
 
 AC Milan U19
Fiorentina U20 
19/01 19:00
 
 Livorno U19
Cosenza Calcio Youth 
19/01 19:00
 
 Lecce U20
Crotone Youth 
19/01 19:00
 
 Lazio U20
Foggia U19 
19/01 20:00
 
 Napoli U19
Juventus U19 
19/01 21:00
 
 Frosinone Youth
Benevento Youth 
19/01 21:30
 
 Ascoli Youth
Perugia Youth 
19/01 21:30
 
 AS Roma U19
Udinese Youth 
19/01 21:30
 
 Chievo Youth
Sampdoria U19 
19/01 21:30
 
 Pomigliano
Cuneo 
20/01 03:45
 
 Pisa
Robur Siena Ssd 
19/01 21:30
 
 Alto Adige/sudtirol
Ravenna 
19/01 22:30
 
 Ternana
Alma Juventus Fano 
19/01 23:30
 
 Fermana
Feralpisalo 
19/01 23:30
 
 Gubbio
Vis Pesaro 
19/01 23:30
 
 Imolese
Giana 
19/01 23:30
 
 Ac Monza
Usd Virtus Verona 
19/01 23:30
 
 Pordenone Calcio Ssd
Albinoleffe 
19/01 23:30
 
 Triestina
Rimini 
20/01 01:30
 
 Sambenedettese
Teramo 
20/01 01:30
 
 Vicenza
Renate Ac 
19/01 22:00
 
 Lecce
Benevento 
19/01 22:00
 
 Carpi
Foggia 
19/01 22:00
 
 Crotone
Cittadella 
20/01 01:00
 
 Perugia
Brescia 
19/01 13:00
 
 Bardral Urayasu Futsal
Shonan Bellmare Futsal 
20/01 10:30
 
 F League Selection Futsal
Shriker Osaka Futsal 
19/01 19:00
 
 Kenya Commercial Bank
Vihiga United 
19/01 20:00
 
 Mathare United
Kakamega 
19/01 21:15
 
 Sofapaka
Sony Sugar 
19/01 21:00
 
 Qrendi
Santa Lucia 
19/01 23:15
 
 Zejtun Corinthians
Zebbug Rangers 
19/01 21:00
 
 Mosta
Senglea Athletic 
19/01 23:00
 
 Tarxien Rainbows
St Andrews 
20/01 07:00
 
 Queretaro
Monterrey 
20/01 09:00
 
 Club America
Pachuca 
20/01 11:00
 
 Tigres UANL
Cruz Azul 
20/01 09:00
 
 Alebrijes De Oaxaca
Cimarrones De Sonora 
20/01 09:00
 
 Cafetaleros De Tapachula
Correcaminos Uat 
20/01 11:00
 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Juarez 
19/01 23:00
 
 Maghrib Association Tetouan
IRT Itihad de Tanger 
19/01 21:30
 
 JSM Jeunesse Sportive El Massira
Wydad Temara 
19/01 22:00
 
 Wydad Fes
ASS Association Sportive de Sale 
19/01 22:00
 
 Chabab Ben Guerir
JSK Chabab Kasba Tadla 
19/01 22:00
 
 Itihad Z. Khemisset
Olympique Dcheira 
19/01 22:00
 
 Racing Casablanca
Chabab Atlas Khenifra 
19/01 22:00
 
 Raja de Beni Mellal
KAC de Kenitra 
19/01 22:00
 
 Club Salmi
Renaissance Zmamra 
19/01 23:00
 
 JSM Jeunesse Sportive El Massira
ASS Association Sportive de Sale 
19/01 23:00
 
 Raja de Beni Mellal
JSK Chabab Kasba Tadla 
19/01 23:00
 
 Chabab Ben Guerir
Olympique Dcheira 
19/01 23:00
 
 Chabab Atlas Khenifra
Wydad Temara 
19/01 23:00
 
 Racing Casablanca
KAC de Kenitra 
19/01 23:00
 
 Club Salmi
Maghreb Fez 
19/01 23:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
Itihad Z. Khemisset 
19/01 23:00
 
 Wydad Fes
Renaissance Zmamra 
19/01 23:00
 
 Union Touarga Sport Rabat
Wydad Casablanca 
19/01 23:00
 
 Chabab Rif Hoceima
OCK Olympique de Khouribga 
19/01 23:00
 
 HUSA Hassania Agadir
Forces Armee Royales 
19/01 23:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
19/01 23:00
 
 Rcoz Oued Zem
Olympique de Safi 
19/01 23:00
 
 Difaa Hassani Jdidi
Renaissance Sportive de Berkane 
19/01 23:00
 
 MCO Mouloudia Oujda
Kawkab de Marrakech 
19/01 21:30
 
 HHC Hardenberg
BVV Barendrecht 
19/01 21:30
 
 Gelders Veenendaalse VV
Kozakken Boys 
19/01 21:30
 
 Excelsior Maassluis
VV Katwijk 
19/01 21:30
 
 Scheveningen
Lienden 
19/01 22:00
 
 IJsselmeervogels
Spakenburg 
20/01 01:00
 
 Vv sint bavo
Rijnsburgse Boys 
20/01 09:00
 
 Waitakere United
Wellington Phoenix Reserve 
20/01 09:00
 
 Tasman United
Team Wellington 
20/01 11:35
 
 Hawkes Bay United
Auckland City 
19/01 22:00
 
 Portadown FC
Harland Wolff Welders 
19/01 22:00
 
 Police Service Of Northern Ireland
Dergview 
19/01 22:00
 
 Knockbreda Parish
Limavady United 
19/01 22:00
 
 Dundela
Carrick Rangers 
19/01 22:00
 
 Ballinamallard United
Ballyclare Comrades 
19/01 22:00
 
 Larne
Loughgall 
19/01 23:00
 
 Crusaders FC
Linfield FC 
19/01 23:00
 
 Warrenpoint Town
Institute 
19/01 23:00
 
 Glenavon Lurgan
Ballymena United 
19/01 23:00
 
 Glentoran
Newry City 
19/01 23:00
 
 Dungannon Swifts
Cliftonville 
19/01 19:00
 
 Famalicao
SC Farense 
19/01 23:00
 
 Sporting Braga B
Pacos Ferreira 
19/01 23:00
 
 CD Cova Piedade
Vitoria Guimaraes B 
20/01 01:00
 
 Porto B
GD Estoril-Praia 
19/01 23:00
 
 Feirense U19
Gil Vicente U19 
19/01 23:00
 
 Leixoes U19
Porto U19 
19/01 23:00
 
 Braga U19
Pacos Ferreira U19 
19/01 23:00
 
 Boavista U19
Aves U19 
19/01 23:00
 
 Vitoria Sc Guimaraes U19
Beira Mar U19 
19/01 23:00
 
 Rio Ave U19
Sc Freamunde U19 
19/01 23:00
 
 Vitoria Setubal U19
Academica Coimbra U19 
19/01 23:00
 
 Belenenses U19
Benfica U19 
19/01 23:00
 
 Alcanenense U19
Sporting Lisbon U19 
19/01 23:00
 
 Uniao Leiria U19
Cova Piedade U19 
19/01 23:00
 
 Gd Estoril Praia U19
Tondela U19 
20/01 00:00
 
 Maritimo U19
Alverca U19 
19/01 21:25
 
 Qatar SC
Al-Sadd 
19/01 23:50
 
 Al Duhail Sc
Al Khor SC 
19/01 22:00
 
 Murata
S.S Pennarossa 
19/01 22:00
 
 SP Domagnano
SP Libertas 
19/01 22:00
 
 Fiorentino
SP La Fiorita 
19/01 22:00
 
 Tre Fiori
Folgore/falciano 
19/01 20:30
 
 Al Sharq
Al Hait 
19/01 20:30
 
 Al Muzahmiyya
Al taqdom 
19/01 19:00
 
 Al Wehda Youth
Al Shabab Youth 
19/01 19:00
 
 Al Fath Youths
Al Qadasiya Youths 
19/01 19:00
 
 Al Taawon Youths
Al Ittihad Youths 
19/01 19:00
 
 Al Raed Youths
Al Ansar Youths 
19/01 19:00
 
 Al Tai Youth
Al Hilal Youths 
19/01 19:00
 
 Ohud Medina Youths
Al Ettifaq Youths 
19/01 19:00
 
 Al Ahli Jeddah Youth
Al Nasr Riyadh Youths 
19/01 20:00
 
 Cowdenbeath
Albion Rovers 
19/01 20:00
 
 Clyde
Elgin City 
19/01 23:00
 
 Edinburgh City
Annan Athletic 
19/01 23:00
 
 Peterhead
Berwick Rangers 
19/01 20:15
 
 Auchinleck Talbot
Ayr Utd 
19/01 23:00
 
 Stirling Albion
Queens Park 
19/01 23:00
 
 Raith Rovers
Dunfermline 
19/01 23:00
 
 Partick Thistle
Stranraer 
19/01 23:00
 
 Motherwell
Ross County 
19/01 23:00
 
 Aberdeen
Stenhousemuir 
19/01 23:00
 
 Dundee
Queen of the South 
19/01 23:00
 
 St. Mirren
Alloa Athletic 
19/01 23:00
 
 Kilmarnock
Forfar Athletic 
19/01 23:00
 
 Hibernian
Elgin City 
19/01 23:00
 
 St. Johnstone
Hamilton 
19/01 23:00
 
 East Fife
Greenock Morton 
19/01 23:00
 
 Inverness C.T.
East Kilbride 
19/01 23:00
 
 Montrose
Dundee United 
20/01 01:15
 
 Celtic
Airdrie United 
19/01 23:00
 
 Forres Mechanics
Clachnacuddin 
19/01 23:00
 
 Fort William
Cove Rangers 
19/01 23:00
 
 Wick Academy
Fraserburgh 
19/01 23:00
 
 Formartine United
Strathspey Thistle 
19/01 23:00
 
 Deveronvale
Rothes 
19/01 23:00
 
 Inverurie Loco Works
Keith 
19/01 23:00
 
 Turriff United
Brora Rangers 
19/01 23:00
 
 Nairn County
Buckie Thistle 
19/01 23:00
 
 Huntly
Lossiemouth 
19/01 21:30
 
 Mbombela United
Pretoria Univ 
19/01 21:30
 
 Ts Sporting
Jomo Cosmos 
19/01 21:30
 
 Witbank Spurs
Real Kings 
19/01 21:30
 
 Chippa United FC
Maritzburg United 
20/01 02:15
 
 Black Leopards
Lamontville Golden Arrows 
20/01 04:10
 
 Colombia U20
Brazil U21 
20/01 06:30
 
 Chile U20
Venezuela U20 
19/01 20:15
 
 Inter Movistar Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
20/01 01:00
 
 Vaidepenas Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
20/01 01:30
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Peniscola Futsal 
19/01 23:00
 
 Almeria
Cadiz 
20/01 01:00
 
 Numancia
Cordoba 
20/01 01:00
 
 Cf Rayo Majadahonda
Zaragoza 
20/01 03:30
 
 Malaga
CD Lugo 
20/01 03:30
 
 Reus Deportiu
Las Palmas 
19/01 23:00
 
 Real Union de Irun
SD Amorebieta 
19/01 23:15
 
 Sporting De Gijon B
SD Gernika 
19/01 23:45
 
 Cultural De Durango
Real Sociedad B 
20/01 02:00
 
 Athletic Bilbao B
Gimnastica Torrelavega 
20/01 02:00
 
 CD Izarra
Arenas Club De Getxo 
20/01 00:00
 
 Valencia Cf Mestalla
Teruel 
20/01 02:00
 
 Hercules
Villarreal B 
19/01 18:30
 
 Yeni Malatyaspor
Goztepe 
19/01 18:30
 
 Erzurum BB
Konyaspor 
19/01 21:00
 
 Antalyaspor
Kayserispor 
20/01 00:00
 
 Galatasaray
Ankaragucu 
19/01 18:30
 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Denizlispor 
19/01 21:00
 
 Afjet Afyonspor
Istanbulspor 
19/01 21:00
 
 Osmanlispor
Boluspor 
19/01 18:30
 
 Yeni Altindag Bs
Catalca Spor 
19/01 18:30
 
 Silivrispor
Duzyurtspor 
19/01 18:00
 
 1461 Trabzon Karadenizspor
Bayburt Ozel Idare 
19/01 18:30
 
 Halide Edip Adivarspor
Serik Belediyespor 
19/01 18:30
 
 Turgutluspor
Anadolu Uskudar 
19/01 18:00
 
 Eyupspor
Bodrumspor 
19/01 18:30
 
 Ankara Demirspor
Gaziantepspor 
19/01 18:30
 
 Bugsasspor
Tarsus Idman Yurdu 
19/01 18:30
 
 Fethiyespor
Surfaspor 
19/01 18:30
 
 Menemen Belediye Spor
Karagumruk 
19/01 22:00
 
 Al Ain
Ahli Al-Fujirah 
19/01 22:00
 
 Al-Sharjah
Al-Jazira UAE 
19/01 22:00
 
 Al Wehda UAE
Emirate 
19/01 22:00
 
 Al-Wasl
Al-Dhafra 
19/01 22:00
 
 Banni Yas
Ajman 
19/01 22:00
 
 Dabba Al-Fujairah
Al Nasr Dubai 
19/01 22:00
 
 Ittihad Kalba
Al Ahli Dubai 
19/01 16:00
 
 Pho Hien U19
Than Quang Ninh U19 
19/01 16:00
 
 Nam Dinh U19
TT Hanoi U19 
19/01 22:00
 
 Gresford Athletic
Airbus 
19/01 22:30
 
 Flint Town United
Penrhyncoch 
19/01 22:30
 
 Rhyl FC
Porthmadog 
19/01 22:30
 
 Buckley Town
Prestatyn Town FC 
19/01 22:30
 
 Guilsfield
Ruthin Town 
19/01 22:30
 
 Holywell
Llanrhaeadr 
19/01 22:00
 
 Goytre Afc
Haverfordwest County 
19/01 22:00
 
 Llantwit Major
Cwmamman United 
19/01 22:00
 
 Pontypridd
Cwmbran Celtic 
19/01 22:00
 
 Ton Pentre
Goytre United 
19/01 22:00
 
 Undy Athletic
Afan Lido 
20/01 03:30
 
 Uwic Inter Cardiff
Cambrian Clydach 
19/01 16:00
 
 Eastern Suburbs
Gold Coast United 
19/01 17:00
 
 Usv Scheiblingkirchen Warth
SC Wiener Neustadt 
19/01 17:00
 
 Fotbal Trinec
Viktoria Otrokovice 
19/01 17:00
 
 Gornik Leczna
Motor Lublin 
19/01 17:00
 
 Turkey (w)
Slovakia (w) 
19/01 17:30
 
 Elite 3000 Helsingor
AB Kobenhavn 
19/01 18:00
 
 Baltyk Gdynia
Bytovia Bytow 
19/01 18:00
 
 Sport Podbrezova
Poprad 
19/01 18:00
 
 Debreceni VSC
Balmazujvaros 
19/01 18:00
 
 Banik Ostrava B
Vitkovice 
19/01 18:00
 
 Synot Slovacko
Slavia Kromeriz 
19/01 18:00
 
 Teplice
Sk Slovan Varnsdorf 
19/01 18:00
 
 Italy Womens U19
Ireland Womens U19 
19/01 19:00
 
 Hannover 96 Am
Paderborn 07 
19/01 19:00
 
 Wolfsberger AC
Kapfenberg Superfund 
19/01 19:00
 
 Lahti
KTP Kotka 
19/01 19:00
 
 Naestved
Herfolge Boldklub Koge 
19/01 19:00
 
 Fotbal Trinec
Hlucin 
19/01 19:00
 
 Thisted
Vendsyssel 
19/01 19:00
 
 LKS Lodz
Elana Torun 
19/01 19:15
 
 AC Oulu
RoPS Rovaniemi 
19/01 19:30
 
 Zlate Moravce
Dukla Banska Bystrica 
19/01 20:00
 
 Randers
Sonderjyske 
19/01 20:00
 
 Stal Mielec
Stal Rzeszow 
19/01 20:00
 
 Trencin
Opava 
19/01 20:00
 
 Mfk Karvina
Puszcza Niepolomice 
19/01 20:00
 
 Fremad Amager
BK Frem 
19/01 20:00
 
 Austria Wien
SV Ried 
19/01 20:00
 
 Berliner Fc Dynamo
TSG Neustrelitz 
19/01 20:00
 
 Bayern Munich (am)
VfR Garching 
19/01 20:00
 
 Bonner sc
Rot Weiss Ahlen 
19/01 20:00
 
 Hacken
Norrby IF 
19/01 20:00
 
 Midtjylland
Fredericia 
19/01 20:00
 
 Silkeborg IF
Raufoss 
19/01 20:00
 
 Fk Banik Sokolov
Marila Pribram 
19/01 20:00
 
 Ik Frej Taby
Hammarby 
19/01 20:00
 
 Zlin
Nitra 
19/01 20:00
 
 Vasas
Skf Sered 
19/01 20:00
 
 Nordsjaelland
Aarhus AGF 
19/01 20:00
 
 Tennis Borussia Berlin
Berliner Ak 07 
19/01 20:00
 
 Debreceni VSC
Budaorsi Sc 
19/01 20:15
 
 Inter Turku
Salon Palloilijat Salpa 
19/01 20:30
 
 SK Sigma Olomouc
MFK Ruzomberok 
19/01 20:30
 
 SV Babelsberg 03
Sc Staaken 
19/01 20:30
 
 SSV Jahn Regensburg
Wurzburger Kickers 
19/01 20:30
 
 Wil 1900
Thun 
19/01 21:00
 
 Vasalunds IF
AIK Solna 
19/01 21:00
 
 Sc Verl
BSV Rehden 
19/01 21:00
 
 Ssv Ulm 1846
Wacker Innsbruck 
19/01 21:00
 
 VFB Auerbach
International Leipzig 
19/01 21:00
 
 SKU Amstetten
Budejovice 
19/01 21:00
 
 Austria Lustenau
Fv Ravensburg 
19/01 21:00
 
 Kickers Offenbach
Sportfreunde Siegen 
19/01 21:00
 
 Dukla Praha
Chrudim 
19/01 21:00
 
 Sc Gleisdorf
TSV Hartberg 
19/01 21:00
 
 Hallescher
Chemnitzer 
19/01 21:00
 
 Wattenscheid
Steinbach 
19/01 21:00
 
 Vasas
AIK Solna 
19/01 21:00
 
 Gyirmot Se
Spartak Trnava 
19/01 21:00
 
 Karlsruher
Jeunesse Esch 
19/01 21:00
 
 Energie Cottbus
1. Magdeburg 
19/01 21:00
 
 Brommapojkarna
Sollentuna United FF 
19/01 21:00
 
 Saarbrucken
SV Sandhausen 
19/01 21:00
 
 Stabaek Womens
Fart Womens 
19/01 21:00
 
 SC Wiedenbruck
Sv Westfalia Rhynern 
19/01 21:00
 
 Rapid Wien
FAC Team Fur Wien 
19/01 21:00
 
 TSV Alemannia Aachen
VfR Wormatia Worms 
19/01 21:00
 
 Kpv
Pk-37 
19/01 21:00
 
 Ferencvarosi TC
Sion 
19/01 21:00
 
 Tus Haltern
Kaan Marienborn 
19/01 21:00
 
 Hurth
Tv Herkenrath 
19/01 21:00
 
 Preuben Munster
Fortuna Koln 
19/01 21:00
 
 Slavia Praha
Usti nad Labem 
19/01 21:00
 
 Zurich
Sabail 
19/01 21:00
 
 South Africa Womens
Netherlands (w) 
19/01 21:15
 
 Jaro
SJK Seinajoki 
19/01 22:00
 
 Bochum
Dynamo Kyiv 
19/01 22:00
 
 Wexford Youths
Waterford United 
19/01 22:00
 
 Vorskla Poltava
Universitatea Craiova 
19/01 22:00
 
 St. Patrick's
Cobh Ramblers 
19/01 22:00
 
 Nordsjaelland
Hillerod Fodbold 
19/01 22:00
 
 Grasshoppers
Hajduk Split 
19/01 22:00
 
 Qarabag
Bohemians 1905 
19/01 22:00
 
 Kriens
Bellinzona 
19/01 22:30
 
 Roa Womens
Ovrevoll Hosle Womens 
19/01 23:00
 
 Chorley
Guiseley 
19/01 23:00
 
 Bruhl Sg
Thun 
19/01 23:00
 
 SV Wehen Wiesbaden
Rapperswil Jona 
19/01 23:00
 
 Stabaek
IFK Goteborg 
19/01 23:00
 
 Bray Wanderers
Shamrock Rovers 
20/01 01:00
 
 Finn Harps
Limerick FC 
20/01 02:30
 
 IFK Mariehamn
Ekenas IF Fotboll 
20/01 03:10
 
 Newells Old Boys
Velez Sarsfield 
20/01 03:30
 
 France (w)
USA womens