livescore - live soccer scores

LiveScore 13 Jan 2019

13/01 22:15
FT 
 Everton
Bournemouth 
14/01 00:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Manchester United 
13/01 19:00
FT 
 Atletico Madrid
Levante 
13/01 23:15
FT 
 Athletic Bilbao
Sevilla 
14/01 01:30
FT 
 Barcelona
Eibar 
14/01 03:45
FT 
 Real Betis
Real Madrid 
13/01 22:00
FT 
 Nantes
Stade Rennais 
14/01 00:00
FT 
 Dijon
Montpellier 
14/01 00:00
FT 
 Toulouse
Strasbourg 
14/01 04:00
FT 
 Marseille
AS Monaco 
13/01 22:00
FT 
 Torino
Fiorentina 
14/01 01:00
FT 
 Inter Milan
Benevento 
14/01 03:45
FT 
 Napoli
Sassuolo 
13/01 23:00
FT 
 CD Nacional
Belenenses 
14/01 01:30
FT 
 Chaves
Desportivo de Tondela 1
14/01 04:00
FT 
1 Rio Ave
Vitoria Setubal 
13/01 15:00
FT 
 Sydney
Adelaide United 
13/01 17:00
FT 
 Perth Glory
Western Sydney 
13/01 19:00
FT 
1 North Korea
Qatar 
13/01 21:30
FT 
 Oman
Japan 
14/01 00:00
FT 
 Turkmenistan
Uzbekistan 
13/01 21:00
FT 
 Zesco United Ndola
Kaizer Chiefs FC 
13/01 21:00
FT 
 Jimma Aba Jifar
HUSA Hassania Agadir 
13/01 21:00
FT 
 Gor Mahia
New Star De Douala 
13/01 22:30
FT 
 Coton Sport
Asante Kotoko 
13/01 22:30
FT 
 As Otoho
Kampala City Council 
13/01 23:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
El Zamalek 
14/01 00:00
FT 
 Al-Nasar
Sally Tas 
14/01 09:10
AET 
 Rosario Central
Belgrano 
90min [1-1], Penalty [2-4], Belgrano win
13/01 21:00
FT 
 Bahrain Womens
United Arab Emirates Womens 
14/01 00:00
FT 
 Palestine Womens
Jordan womens 
13/01 13:00
FT 
 Canberra United Womens
Adelaide United Womens 
14/01 04:00
FT 
 Notre Dame
Paradise 
14/01 06:00
FT 
 St Andrew Lions
Brittons Hill 
14/01 08:00
FT 
 Bdf Sport Programme
Uwi Blackbirds 
13/01 23:00
 
1 St Gilloise
KV Mechelen 
13/01 22:00
 
 Royal Knokke
Kmsk Deinze 
14/01 03:00
FT 
 Globo
Assu Rn 
14/01 03:00
FT 
1 America Natal Rn
Potiguar-M RN 
14/01 02:00
FT 
 America RJ
Nova Iguacu 
14/01 02:00
FT 
 Macae
Goytacaz Rj 
14/01 02:00
FT 
 Resende-RJ
Americano Rj 
14/01 03:00
FT 
 Guarany Ce
Barbalha 
14/01 03:00
FT 
 Guarani Ce
Ferroviario CE 
14/01 03:00
FT 
 Treze Campina Grande PB
Treze Campina Grande PB 
13/01 21:00
FT 
 America Mg Youth
Botafogo Rj Youth 
14/01 01:00
FT 
 Internacional Rs Youth
Guarani SP Youth 
14/01 01:05
FT 
1 Ad Grecia
Cartagines Deportiva SA 
14/01 03:30
FT 
 Perez Zeledon
AD Carmelita 
14/01 05:00
FT 
 Santos De Guapiles
Alajuelense 
14/01 06:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Limon 
13/01 22:00
 
 Apollon Limassol FC
Omonia Nicosia 
13/01 22:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Omonia Nicosia 
14/01 00:00
FT 
 AEK Larnaca
Ermis Aradippou 
13/01 17:00
FT 
 Apollon Lympion Womens
Pafia Womens 
13/01 17:00
FT 
 Omonia Nicosia Womens
Lefkothea Nicosia Womens 
13/01 17:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Nitra 
13/01 17:30
FT 
 Pardubice
Sk Slovan Varnsdorf 
13/01 20:00
FT 
 Chrudim
Baumit Jablonec 
14/01 05:00
FT 
 Municipal Limeno
Cd Chalatenango 
14/01 05:00
FT 
 CD FAS
Luis Angel Firpo 
13/01 20:30
FT 
 Arsenal Womens
Chelsea Fc Womens 
13/01 22:00
FT 
 Birmingham Womens
Bristol Academy Womens 
13/01 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Everton Cd Womens 
13/01 22:00
FT 
 Birmingham Womens
Bristol Academy Womens 
13/01 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Everton Fc Womens 
13/01 23:00
FT 
 West Ham United Womens
Manchester City Womens 
13/01 23:00
FT 
 West Ham United Womens
Manchester City Womens 
13/01 23:00
FT 
 Yeovil Town Womens
Liverpool Womens 
13/01 20:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Aston Villa Womens 
13/01 21:00
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
Lewes Womens 
13/01 22:00
FT 
 Barnet Womens
Crystal Palace Womens 
13/01 20:00
FT 
 West Ham United U23
Tottenham Hotspur U23 1
13/01 21:00
FT 
 Middlesbrough U23
Southampton U23 
13/01 21:45
FT 
 Lille Osc Metropole Womens
PSG Womens 
13/01 21:00
FT 
2 Orfeas Xanthi
Aetos Orfanou 
13/01 21:00
FT 
 Agioi Anargyro
Ilisiakos 
13/01 21:00
FT 
 Apo Keratsini
Atromitos Piraeus 
13/01 21:00
FT 
 Foivos Kremastis
Panmovriakos Riolou 
13/01 21:00
FT 
 Haravgiakos
Thyella Kamari 
13/01 21:00
FT 
 Korinthos
Ao Chalkida 1
13/01 21:00
FT 
1 Of Ierapetras
AO Episkopis Rethymno 1
13/01 21:00
FT 
 Ao Palliniakos
Lalysos 
13/01 21:00
FT 
 Thiseas Agrias
Niki Volou 1
13/01 21:10
 
1 Proodeftiki
Ethnikos Pireaus 
13/01 23:15
FT 
 PAE Levadiakos
Olympiakos Piraeus 
14/01 01:00
FT 
 Panathinaikos
Xanthi 
14/01 01:30
FT 
 Asteras Tripolis
PAOK Saloniki 1
13/01 20:30
FT 
 Platanias FC
Aiginiakos 
13/01 21:00
 
 Doxa Dramas
Athletic Union Of Sparta 
13/01 21:00
 
 Giorgos Karaiskakis
Apollon Kalamaria 
13/01 21:00
FT 
1 Aittios Spata
Kissamikos 
13/01 21:00
FT 
 Volos Nfc
Panahaiki-2005 
13/01 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Ergotelis 
13/01 17:00
FT 
2 Irodotos U19
Ergotelis U19 
13/01 18:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Ael Larisa U19 
13/01 18:00
FT 
 Xanthi U19
Panathinaikos U19 
13/01 18:00
FT 
 Volos Nps U19
Kerkyra U19 
13/01 19:00
FT 
 Panaitolikos U19
Atromitos U19 
13/01 19:00
FT 
 Apollon Pontou Kalamaria U19
Apollon Larissa U19 
14/01 03:30
FT 
 Deportivo Chiantla
Deportivo Sanarate 1
14/01 04:00
FT 
1 Juticalpa
Real Espana 1
14/01 05:20
FT 
 CD Vida
CD Olimpia 1
14/01 06:00
FT 
 CD Motagua
Honduras Progreso 
14/01 06:00
FT 
1 Platense
Real De Minas 1
13/01 14:30
FT 
 Wofoo Tai Po
Hoi King Sa 
13/01 17:30
FT 
 Hong Kong Pegasus
Yuen Long 
13/01 13:30
FT 
 Tung Sing
Kln City District Rsc 1
13/01 15:30
 
 Metro Gallery Sun Source
Sham Shui Po 
13/01 15:30
FT 
 Tuen Mun Progoal
Kwong Wah Aa 
13/01 22:15
FT 
 Breidablik
IBV Vestmannaeyjar 
13/01 22:00
 
 UMF Selfoss
Haukar 
13/01 16:30
FT 
 Shillong Lajong FC
AIFF XI 
13/01 19:00
 
 Killester United
Crumlin United 
13/01 19:00
FT 
 Firhouse Clover
Ballymun United 
13/01 20:00
 
 Bluebell United
Newbridge Town 
14/01 02:30
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
14/01 00:30
AET 
 Hapoel Beit Shean U19
Ironi Modiin U19 
90min [2-2], 120min [3-2], Hapoel Beit Shean U19 win
13/01 19:30
FT 
 Fiorentina Womens
Ac Milan Womens 1
13/01 21:30
FT 
 Pavia
Ac Voghera 
13/01 21:30
FT 
1 Ac Crema 1908
Fanfulla Cavenago 
13/01 21:30
FT 
 Montevarchi
Gavorrano 
13/01 21:30
FT 
 Portici 1906
Ac Locri 
13/01 21:30
FT 
 Villafranca
Pro Sesto 
13/01 21:30
FT 
1 US Inveruno
Arconatese 1
13/01 21:30
FT 
 Us Caratese
Unione Sanremo 
13/01 21:30
FT 
2 San Marino Calcio
Reggio Audace 
13/01 21:30
FT 
 Darfo Boario
Rezzato 
13/01 21:30
FT 
 Asd Sasso Marconi
Vigor Carpaneto 
13/01 21:30
FT 
 Virtus Bergamo
Legnago Salus 
13/01 21:30
FT 
 Fezzanese
Borgaro 
13/01 21:30
FT 
 Trastevere Calcio
Castiadas 
13/01 21:30
FT 
 Taranto Sport
Sarnese 
13/01 21:30
FT 
 Apdc Chions
Montebelluna 
13/01 21:30
FT 
 As Ostia Mare
Aprilia 1
13/01 21:30
FT 
 Cjarlins Muzane
Asd Cartigliano 
13/01 21:30
FT 
 Latina Calcio
Asd Lanusei 
13/01 21:30
FT 
 Modena
Lentigione 
13/01 21:30
FT 
 Tuttocuoio
Us Pianese 
13/01 21:30
FT 
 Us Fiorenzuola
Axys Zola 1
13/01 21:30
FT 
 Sassari Torres
Asd Flaminia Civita Castellana 
13/01 21:35
FT 
 Us Palmese
Castrovillari 
13/01 21:40
FT 
 Nardo
As Andria Bat 
13/01 21:40
FT 
 Messina
Igea Virtus 
13/01 22:00
FT 
 Tsv Klausdorf
Stresa Sportiva 
13/01 19:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Weston Shitima 
13/01 20:00
FT 
 Sony Sugar
Ulinzi Stars Nakuru 
13/01 21:00
FT 
 Vihiga United
Sofapaka 
13/01 21:15
FT 
 Posta Rangers
Chemelil Sugar 
13/01 21:00
FT 
 St Andrews
Mosta 
13/01 21:00
FT 
 Balzan
Birkirkara FC 1
13/01 23:00
FT 
 Senglea Athletic
Qormi 
13/01 23:00
FT 
 Valletta FC
Sliema Wanderers FC 
14/01 00:30
FT 
 Monterrey Womens
Club Necaxa Womens 
14/01 02:00
FT 
 Toluca
Puebla 1
14/01 08:00
FT 
 Santos Laguna
Morelia 
14/01 01:00
FT 
 Necaxa Ii
Universidad Guadalajara Ii 
13/01 23:00
FT 
 Toluca U20
Puebla U20 
14/01 01:00
FT 
 Santos Laguna U20
Monarcas Morelia U20 1
13/01 22:00
FT 
1 Kawkab de Marrakech
Olympique de Safi 
13/01 17:00
FT 
 Yadanabon
Ayeyawady United 
13/01 23:05
FT 
 Orlando Pirates Sc
Eleven Arrows 
13/01 21:30
FT 
 Eindhoven
NEC Nijmegen 
13/01 21:30
FT 
 Oss
RKC Waalwijk 
13/01 21:30
FT 
 MVV Maastricht
Twente Enschede 
13/01 21:30
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Sparta Rotterdam 
13/01 21:30
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Jong PSV Eindhoven 
13/01 21:30
FT 
 Almere City FC
Volendam 
13/01 21:30
FT 
 Roda JC Kerkrade
Go Ahead Eagles 
13/01 21:30
FT 
 Telstar
Helmond Sport 
13/01 21:30
FT 
 Utrecht Am
Az Alkmaar 2 
13/01 21:30
FT 
 Dordrecht 90
Den Bosch 
13/01 23:00
FT 
 Akwa United
El Kanemi Warriors 
13/01 23:00
FT 
 Kano Pillars
Heartland 
13/01 23:00
FT 
 Plateau United
Ifeanyi Ubah 
13/01 23:00
 
 Enyimba International
Mfm 
13/01 17:35
FT 
 Khan Research Laboratories
Ssgc 
13/01 19:15
FT 
 CD Cova Piedade
Pacos Ferreira 
13/01 19:15
FT 
 Benfica B
Sporting Braga B 1
13/01 23:00
FT 
 CD Mafra
SC Covilha 
13/01 23:00
FT 
1 Academico Viseu
SC Farense 
13/01 23:00
FT 
 Porto B
Vitoria Guimaraes B 
14/01 01:00
FT 
 Academica Coimbra
Varzim 
14/01 01:00
FT 
1 Arouca
UD Oliveirense 
13/01 19:00
FT 
 Oriental Lisboa
Sc Angrense 1
13/01 23:00
FT 
 Assoc.Desportiva Oliveirense
Clube Desportivo Trofense 
13/01 23:00
FT 
 Ad Macao
Sintrense 
13/01 23:00
FT 
 Alcains
Fatima 
13/01 23:00
FT 
 Amarante
Cesarense 
13/01 23:00
FT 
 Arc Oleiros
Anadia 
13/01 20:30
FT 
 United Stars Fc
Miroplast 
13/01 21:30
FT 
 Rayon Sports
Kirehe 
13/01 21:30
FT 
 Bugesera
Musanze 
13/01 21:30
FT 
 Uthongathi
Pretoria Univ 
13/01 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Lamontville Golden Arrows 
13/01 16:00
FT 
 Amazulu Reserves
Bloem Celtic Reserves 
13/01 16:00
FT 
 Bidvest Wits Reserves
Polokwane City Reserves 
13/01 16:00
FT 
 Free State Stars Reserves
Maritzburg United Reserves 
13/01 18:00
FT 
1 Chippa United Reserves
Orlando Pirates Reserves 
13/01 18:00
FT 
 Real Murcia U19
Valencia U19 
13/01 18:30
FT 
 Aravaca U19
Rayo Majadahonda U19 
13/01 19:45
FT 
 Calavera U19
Granada U19 
13/01 21:15
FT 
 Cd Canillas U19
Getafe U19 
13/01 23:30
FT 
 Real Madrid U19
Union Adarve U19 
13/01 18:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Real Sociedad Womens 
13/01 18:30
 
 Athletic Club Bibao Womens
Sporting De Huelva Womens 
13/01 19:00
 
 Sevilla Fc Womens
Rayo Vallecano Womens 
13/01 20:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Real Betis Womens 
13/01 20:15
 
 Rcd Espanyol Womens
Valencia Womens 
13/01 21:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Atletico De Madrid Womens 
13/01 19:00
FT 
1 Cordoba
Cf Rayo Majadahonda 
13/01 23:00
FT 
 Alcorcon
Almeria 
14/01 01:00
FT 
 CD Lugo
Extremadura 
14/01 01:00
FT 
 Zaragoza
Malaga 
14/01 03:00
FT 
 Elche
Gimnastic Tarragona 1
13/01 19:00
FT 
 Burgos CF
SD Ponferradina 
13/01 19:00
 
1 San Sebastian Reyes
Valladolid B 
13/01 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Real Madrid Castilla 
13/01 23:30
FT 
 Rapido de Bouzas
Cultural Leonesa 
14/01 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Celta Vigo B 
14/01 00:00
FT 
 Pontevedra
Unionistas De Salamanca 
14/01 00:00
FT 
1 Salmantino
Fuenlabrada 
14/01 01:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Ad Union Adarve 
13/01 19:00
FT 
 Real Oviedo B
Barakaldo CF 
13/01 19:00
 
 CD Tudelano
Athletic Bilbao B 
14/01 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Real Union de Irun 
13/01 19:00
FT 
 Atletico Baleares
CD Castellon 1
13/01 19:00
FT 
1 UB Conquense
SD Ejea 
13/01 19:00
 
 Cd Ebro
Valencia Cf Mestalla 
13/01 19:00
FT 
 Espanyol B
CF Badalona 
13/01 23:00
 
 Cf Peralada
Sabadell 
13/01 23:30
FT 
 Barcelona B
Alcoyano 
13/01 23:30
FT 
 Teruel
Ud Levante B 
13/01 18:15
FT 
 Sd Balmaseda
Zamudio SD 
13/01 18:15
FT 
 Santutxu
Santurtzi Cd 
13/01 18:15
FT 
 SD Deusto
CD Basconia 
13/01 18:30
FT 
 Velez
Antequera 
13/01 18:30
FT 
 Cd San Fernando De Henares
Rayo Vallecano B 
13/01 18:30
FT 
 Rcd Carabanchel
San Agustin 
13/01 18:30
FT 
 Getafe B
Cd Canillas 
13/01 18:30
FT 
1 Portugalete
Ordizia Ke 
13/01 18:30
FT 
 Cf Trival Valderas
Atletico Pinto 
13/01 18:30
FT 
 Cadiz B
Puente Genil 1
13/01 18:30
FT 
 Edmf Churra
La Hoya Lorca 
13/01 18:30
FT 
 Nv Estudiantes De Murcia
Ucam Murcia B 
13/01 18:30
FT 
1 San Juan De Mozarrifar
Cd Binefar 
13/01 18:30
FT 
 Parla Escuela
Cd Vicalvaro 
13/01 18:30
FT 
 RSD Alcala Henares
Cdf Tres Cantos 
13/01 19:00
FT 
 Alcobendas
Villaverde Boetticher 
13/01 19:00
FT 
 Lorca Deportiva
Murcia B 
13/01 19:00
FT 
 L'Hospitalet
Terrassa 1
13/01 19:00
FT 
1 Atarfe Industrial
Alhaurin De La Torre 
13/01 19:00
FT 
 Dav Santa Ana
Alcorcon B 
13/01 19:00
FT 
 Ud Paterna
Cd Roda 
13/01 19:00
FT 
 Asco
Grama 
13/01 19:00
FT 
 Las Rozas
Mostoles 
13/01 19:00
FT 
 Cd San Roque De Lepe
Xerez CD 
13/01 19:00
FT 
 Cd Calamonte
Emd Aceuchal 
13/01 19:00
FT 
 Condal
Univ. Oviedo 
13/01 19:00
FT 
 Rinconeda Polanco
Atletico Albericia 1
13/01 19:00
FT 
 Pobla De Mafumet Cf
EC Granollers 
13/01 19:00
FT 
 Ua Horta
AE Prat 
13/01 19:00
FT 
 Ue Castelldefels
Martinenc 
13/01 19:00
FT 
 Villarreal C
Atletico Saguntino 
13/01 19:05
FT 
1 Sevilla C
Algeciras 1
13/01 19:30
FT 
 Villa Santa Brigida
UD Ibarra 
13/01 19:30
 
 Vilafranca
Reus Deportiu Ii 
13/01 19:30
FT 
1 Paiporta
Orihuela CF 
13/01 19:30
FT 
 Mallorca B
San Rafael 
13/01 20:00
FT 
 Atletico Tacoronte
Atletico Union Guimar 
13/01 20:00
FT 
 UD Las Zocas
Cd El Cotillo 
13/01 23:00
 
 CD Tuilla
Uc Ceares 
13/01 23:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Ce Esporles 
13/01 23:00
FT 
 Ccd Alberite
CD Tudelano 
13/01 23:00
FT 
1 Real Sociedad C
Sd San Pedro 
13/01 23:30
FT 
 Mora
Albacete B 
13/01 23:30
FT 
 Cartagena B
Aguilas CF 
13/01 23:30
FT 
 Cd Marchamalo
Manchego Ciudad 
13/01 23:30
FT 
 Utebo
Brea 
13/01 23:30
FT 
 CD Olimpic Xativa
Silla 1
14/01 00:00
FT 
1 Atletico Espeleno
Conil 
14/01 00:00
FT 
 Caudal
San Claudio 1
14/01 00:00
FT 
 Cf Vimenor
Barreda Balompie 
14/01 00:00
FT 
 Sant Andreu
Cp San Cristobal 
14/01 01:00
FT 
 Atletico Mancha Real
Poli deportivo Almeria 
14/01 01:15
FT 
 Sestao
Pasaia Ke 
13/01 18:00
FT 
 Elche Womens
Lorca Womens 
13/01 18:30
FT 
 Ce Europa Womens
Ce Seagull Womens 
13/01 19:00
FT 
 Ciudad De Murcia Womens
Discobolo La Torre Ac Womens 
13/01 19:00
FT 
 Santa Teresa Cd Womens
Granada Cf Womens 1
13/01 19:00
FT 
 Atlantida Matama Womens
Cd Monte Womens 
13/01 19:20
FT 
 Aldaia Womens
Levante B Womens 
13/01 19:20
FT 
 Sant Gabriel Womens
Barcelona B Womens 
13/01 19:30
FT 
 Aguilas De Leon Womens
Pozuelo Alarcon Womens 1
13/01 21:05
FT 
 Madrid Cff Ii Womens
Atletico Madrid Women B Womens 
13/01 23:00
FT 
 Vallecas Womens
Oviedo Moderno Womens 
13/01 19:00
 
 Ejido
UD Melilla 
13/01 19:00
 
 Granada Cf B
Futbol Club Cartagena 
13/01 19:00
 
 Linense
UCAM Murcia 
13/01 19:00
FT 
 UD Marbella
Almeria B 1
13/01 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Sevilla Atletico 
13/01 23:30
FT 
 Murcia
Atletico Sanluqueno 
14/01 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Jumilla 
14/01 00:00
FT 
 Don Benito
Recreativo Huelva 
14/01 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Malaga B 
13/01 13:55
FT 
 Kasem Bundit University U19
Assumption United U19 
13/01 14:00
FT 
 Bankhai United U19
Royal Thai Navy U19 
13/01 14:00
FT 
 Nakhon Pathom U19
Suphanburi U19 
13/01 14:00
FT 
 North Bangkok University U19
Army United U19 
13/01 14:00
FT 
 Trat U19
Chachoengsao U19 
13/01 14:00
 
 Ptt Rayong U19
Chonburi U19 1
13/01 14:00
FT 
 Royal Thai Fleet U19
Pattaya United U19 
13/01 16:00
FT 
 Chiangrai City U19
Sukhothai U19 
13/01 16:30
FT 
 Bangkok University Deffo U19
Port U19 
13/01 15:00
FT 
 SWQ Thunder
Holland Park Hawks 
13/01 16:10
 
 Konyaspor
Istanbulspor 
13/01 17:10
FT 
 Queensland Lions SC
Southside Eagles 
13/01 18:00
FT 
 Denmark U19
Israel U19 
13/01 19:00
FT 
 RB Leipzig
Wolfsberger AC 
13/01 20:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Bayern Munich 
13/01 20:00
FT 
 Sivasspor
Sepsi 
13/01 20:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Uerdingen 
13/01 21:05
FT 
 Universitatea Craiova
Adanaspor 
13/01 21:15
FT 
 Monchengladbach
Hertha Berlin 
13/01 21:30
 
 Hannover 96
Heracles Almelo 
13/01 21:30
FT 
 Cremonese
Renate Ac 
13/01 21:30
FT 
 Jordan U23
Palestine U23 
13/01 22:00
FT 
 Rubin Kazan
Diosgyor 
13/01 22:00
FT 
 Frosinone
Paganese 
13/01 22:00
FT 
 Pescara
Alma Juventus Fano 
13/01 22:00
FT 
 Udinese
Padova 
13/01 22:20
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Hertha Berlin 
13/01 22:30
FT 
 Anderlecht
Heidenheimer 
13/01 23:35
FT 
 Bayern Munich
Monchengladbach 
14/01 02:30
FT 
 Ipora
Araguaia 1
14/01 03:00
FT 
 Juazeirense Ba
Petrolina Pe 
14/01 03:30
FT 
 Corinthians
Santos 
14/01 04:00
FT 
 Confianca Se
Sergipe (SE) 1
14/01 04:15
FT 
1 Juventud Antoniana
Central Norte Salta 1
14/01 05:00
FT 
 Diriangen
Juventus Managua