livescore - live soccer scores

LiveScore 12 Jan 2019

12/01 20:30
FT 
 West Ham
Arsenal 
12/01 23:00
FT 
 Brighton
Liverpool 
12/01 23:00
FT 
 Burnley
Fulham 
12/01 23:00
FT 
 Cardiff City
Huddersfield Town 
12/01 23:00
FT 
 Crystal Palace
Watford 
12/01 23:00
FT 
 Leicester City
Southampton 1
13/01 01:30
FT 
 Chelsea
Newcastle United 
12/01 20:00
FT 
 Leganes
SD Huesca 
12/01 23:15
FT 
 Valencia
Valladolid 
13/01 01:30
FT 
 Girona
Alaves 
13/01 03:45
FT 
 Villarreal
Getafe 
13/01 00:00
FT 
1 Amiens
PSG 
13/01 03:00
FT 
 Guingamp
Saint Etienne 
13/01 03:00
FT 
 Nice
Bordeaux 
12/01 23:00
FT 
 Birmingham
Middlesbrough 
12/01 23:00
FT 
 Brentford
Stoke City 
12/01 23:00
FT 
 Bristol City
Bolton Wanderers 
12/01 23:00
FT 
 Hull City
Sheffield Wed. 
12/01 23:00
FT 
 Ipswich
Rotherham United 
12/01 23:00
FT 
1 Preston North End
Swansea City 
12/01 23:00
FT 
 Reading
Nottingham Forest 2
12/01 23:00
FT 
 Sheffield United
Queens Park Rangers 
12/01 23:00
FT 
 West Bromwich
Norwich 
12/01 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Aston Villa 
13/01 01:30
FT 
 Millwall
Blackburn Rovers 
12/01 22:00
FT 
 Lazio
Novara 
13/01 01:00
AET 
 Sampdoria
AC Milan 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-2]
13/01 03:45
FT 
 Bologna
Juventus 
12/01 23:30
FT 
 Sporting Lisbon
Porto 
13/01 04:30
FT 
 Boavista
Maritimo 
12/01 14:35
FT 
 Wellington Phoenix
Central Coast Mariners 1
12/01 16:50
FT 
 Melbourne Victory
Newcastle Jets 
12/01 19:00
FT 
 Vietnam
Iran 
12/01 21:30
FT 
 Yemen
Iraq 
13/01 00:00
FT 
 Lebanon
Saudi Arabia 
12/01 21:00
FT 
 Platinum
Orlando Pirates 
12/01 21:00
FT 
1 Tp Mazembe Englebert
El Ismaily 
12/01 21:00
FT 
 Simba Sports Club
Js Saoura 
13/01 03:00
FT 
 Al Ahly
As Vita Club 1
12/01 21:00
FT 
 Vipers
Club Sportif Sfaxien 
12/01 21:00
FT 
 Nkana
Calor De San Pedro 
12/01 22:00
FT 
 Africa Stars
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
12/01 22:00
FT 
1 Cr Belouizdad
Paradou Ac 
12/01 22:00
FT 
 Mc Saida
Rc Relizane 
12/01 22:00
FT 
 Usm Blida
Asm Oran 
12/01 22:05
FT 
 Usm El Harrach
Es Mostaganem 1
12/01 22:35
FT 
1 Jsm Bejaia
Wa Tlemcen 
12/01 19:00
FT 
 Usm El Harrach U21
Es Mostaganem U21 
12/01 19:05
 
 Cr Belouizdad U21
Paradou Ac U21 
12/01 13:30
FT 
 Sydney FC U21
Newcastle Jets Fc Youth 
12/01 14:45
FT 
 Newcastle Jets Womens
Perth Glory Womens 
12/01 20:05
FT 
 Atsv Stadl Paura
SK Vorwarts Steyr 
12/01 23:00
FT 
 Malkia
Al-hala 
12/01 23:00
FT 
 Al Ittifaq
Manama Club 
12/01 23:10
FT 
 East Riffa
Sitra 
13/01 09:00
FT 
 Empire Club
Weymouth Wales 
13/01 03:00
FT 
 Palmeira Rn
ABC 
13/01 03:00
FT 
 Uniclinic Ac Ce
Floresta CE 
13/01 03:00
FT 
 Serrano Pb
Atletico Cajazeirense Pb 
13/01 03:00
FT 
 Botafogo PB
Perilima Pb 
12/01 21:00
FT 
 Vasco Da Gama Youth
Juventude Rs Youth 
12/01 21:00
FT 
 Visao Celeste Rn Youth
Fortaleza U20 
13/01 02:00
AET 
 Primavera Youth
Desportivo Brasil U19 
90min [1-1], Penalty [3-2], Primavera Youth win
13/01 02:00
FT 
 Atletico Mineiro Youth Mg
Juventus Ac Youth 
13/01 02:00
AET 
 Audax Rio Rj U20
Taboao Da Serra Youth 
90min [1-1], Penalty [6-5], Audax Rio Rj U20 win
13/01 02:00
FT 
 Goias U20
Volta Redonda U20 
13/01 02:00
AET 
 Londrina Ec Youth
Fluminense Rj Youth 
90min [3-3], Penalty [3-4], Fluminense Rj Youth win
13/01 02:00
AET 
 Manthiqueira Youth
Atletico Tubarao U20 
90min [2-2], Penalty [4-3], Manthiqueira Youth win
13/01 02:00
FT 
 Portuguesa Youth
Nacional Ac Sao Paulo Youth 
13/01 02:00
FT 
 Sao Caetano Youth
Flamengo Sp Youth 1
13/01 03:30
FT 
 Gremio Youth
Ec Sao Bernardo U20 
13/01 04:15
FT 
 Coritiba Youth Pr
Uniao Mogi Youth 
13/01 07:30
FT 
 Corinthians Paulista U20
Porto Pe Youth 
13/01 09:55
FT 
 Herediano
Ad San Carlos 
12/01 23:00
FT 
 Pafos
Nea Salamis 
13/01 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Doxa Katokopias 
13/01 01:00
FT 
 APOEL Nicosia
Anorthosis Famagusta FC 
12/01 20:30
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Digenis Oroklini 
12/01 20:30
FT 
 Akritas Chloraka
Asil Lysi 
12/01 20:30
FT 
 PAEEK Keryneias
Othellos Athienou 
12/01 20:30
FT 
 Agia Napa
Aris Limassol 
12/01 20:30
FT 
 Meap Nisou
Omonia Aradippou 
12/01 20:30
FT 
 Onisilos Sotiras
Anagenisis Dherina 
12/01 17:30
FT 
 Poprad
Prostejov 
12/01 17:30
FT 
1 Nitra
Brno 
12/01 17:35
FT 
 Usti nad Labem
Hradec Kralove 
12/01 20:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Marila Pribram 
12/01 20:25
FT 
 SC Znojmo
Fk Mas Taborsko 
13/01 08:30
FT 
 Sonsonate
Alianza San Salvador 
13/01 09:00
FT 
 Santa Tecla
Cd Pasaquina 
12/01 23:00
FT 
 Southport FC
Leamington 
12/01 23:00
FT 
 Alfreton Town
Darlington 
12/01 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Fc United Of Manchester 
12/01 23:00
FT 
 Chester FC
Guiseley 1
12/01 23:00
FT 
1 Kidderminster
Boston United 
12/01 23:00
FT 
 Nuneaton Town
Curzon Ashton 
12/01 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Dulwich Hamlet 
12/01 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Weston Super Mare 
12/01 23:00
FT 
 Bath City
East Thurrock United 
12/01 23:00
FT 
 Billericay Town
Chippenham Town 
12/01 23:00
FT 
 Concord Rangers
Wealdstone 
12/01 23:00
FT 
 Dartford
St Albans City 
12/01 23:00
FT 
 Slough Town
Chelmsford City 
12/01 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Bristol Rovers 
12/01 23:00
FT 
 Barnsley
Bradford AFC 1
12/01 23:00
FT 
 Burton Albion
Gillingham 
12/01 23:00
FT 
 Coventry
AFC Wimbledon 
12/01 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Oxford United 
12/01 23:00
FT 
 Peterborough United
Rochdale 
12/01 23:00
FT 
 Portsmouth
Blackpool 
12/01 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Charlton Athletic 
12/01 23:00
FT 
 Southend United
Plymouth Argyle 
12/01 23:00
FT 
1 Sunderland
Luton Town 1
12/01 23:00
FT 
 Walsall
Scunthorpe United 
12/01 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Doncaster Rovers 
12/01 23:00
FT 
 Bury
Milton Keynes Dons 
12/01 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Tranmere Rovers 
12/01 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Newport County 
12/01 23:00
FT 
 Exeter City
Morecambe 
12/01 23:00
FT 
 Grimsby Town
Macclesfield Town 
12/01 23:00
FT 
1 Mansfield Town
Yeovil Town 
12/01 23:00
FT 
 Northampton Town
Carlisle 
12/01 23:00
FT 
 Notts County
Cambridge United 
12/01 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Forest Green Rovers 
12/01 23:00
FT 
 Port Vale
Colchester United 
12/01 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Crawley Town 
12/01 23:00
FT 
 Swindon
Lincoln City 2
12/01 23:00
FT 
 Ramsbottom United
Weymouth 
12/01 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
AFC Telford United 
12/01 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Wingate Finchley 
12/01 23:00
FT 
 Barnet
Dorchester Town 
12/01 23:00
FT 
 Hereford
Brackley Town 
12/01 23:00
FT 
 Salford City
Dagenham and Redbridge 
12/01 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Boreham Wood  
12/01 23:00
FT 
 AFC Fylde
Biggleswade Town 
12/01 23:00
FT 
 Stockport County
Truro City 
12/01 23:00
FT 
 Chesterfield
Bedford Town 
12/01 23:00
FT 
 Halifax Town
Solihull Moors 
12/01 23:00
FT 
 Wrexham
Leyton Orient 1
12/01 23:00
FT 
 Carshalton Athletic
Salisbury City 
12/01 23:00
FT 
 Dover Athletic
Harrogate Town 
12/01 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Sutton United 
12/01 23:00
FT 
 Maidstone United
Oxford City 
12/01 19:10
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Viljandi Jk Tulevik 
12/01 21:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Tartu JK Tammeka 
12/01 22:50
FT 
 Trans Narva
Levadia Tallinn 
12/01 20:05
FT 
 Awassa Kenema
Mekelle Kenema 
12/01 21:30
FT 
 Stade Lavallois MFC
US Boulogne 
12/01 22:00
FT 
1 Stade Brestois
ES Troyes AC 1
12/01 22:00
FT 
 Grenoble
Le Havre 
12/01 23:15
FT 
 Larisa
Apollon Smirnis 1
13/01 01:00
FT 
 Atromitos Athens
Panaitolikos Agrinio 
13/01 01:30
FT 
 OFI Crete
Panionios 
12/01 21:00
FT 
1 Irodotos
Kerkyra 
12/01 17:00
FT 
 Ofi Crete U19
Panionios U19 
12/01 18:00
FT 
 Levadiakos U19
Olympiakos Piraeus U19 
12/01 20:00
FT 
 Aris Thessaloniki U19
Pas Lamia U19 
12/01 20:05
FT 
 Aititos Spaton U19
Panahaiki 2005 U19 1
12/01 21:00
FT 
 Platanias U19
Trikala U19 
13/01 03:00
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Club Comunicaciones 
13/01 10:00
 
 Xelaju MC
CD Malacateco 
12/01 14:30
FT 
 Rf
Dreams Sports Club 
12/01 14:30
FT 
 Southern District
Kitchee 
12/01 19:00
FT 
 IA Akranes
Keflavik 
12/01 23:15
FT 
 KR Reykjavik
Fram Reykjavik 
13/01 01:15
FT 
 Fylkir
Throttur 1
12/01 16:30
FT 
 Mohun Bagan
Neroca 
12/01 22:00
 
 Ringmahon Rangers
Midleton 
12/01 20:30
FT 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Sc Daburiyya Osama 
12/01 20:30
FT 
 Tzeirey Tamra
Maccabi Bnei Nahf 
12/01 20:30
FT 
 Alnada Nazareth
Ironi Bnei Kabul 
12/01 22:00
FT 
 Maccabi Netanya
Ashdod MS 
13/01 00:00
FT 
 Hapoel Raanana
Bnei Yehuda Tel Aviv 
13/01 00:15
FT 
 Hapoel Haifa
Maccabi Petah Tikva FC 
13/01 02:15
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Bnei Sakhnin FC 1
13/01 02:30
FT 
1 Hapoel Beer Sheva
Maccabi Haifa 
12/01 18:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Hapoel Hadera U19 
12/01 18:00
FT 
 Sampdoria U19
AC Milan U19 
12/01 20:00
FT 
 Juventus U19
AS Roma U19 
12/01 21:00
FT 
 Cagliari U20
Genoa U20 1
12/01 21:30
FT 
 Empoli U20
Palermo U20 
12/01 21:30
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Torino U19 1
12/01 21:30
FT 
 Udinese Youth
Chievo Youth 
12/01 19:35
FT 
 Tavagnacco Womens
Gs Roma Womens 
12/01 21:30
FT 
 Bari Womens
Fimauto Valpolicella Womens 
12/01 21:30
FT 
 Sassuolo Womens
Mozzanica Womens 
12/01 21:30
FT 
1 Agsm Verona Womens
Orobica Womens 
12/01 21:00
FT 
1 Virtus Francavilla
Nuovo Campobasso 
12/01 21:30
FT 
 Forli
Asd Savignanese 
12/01 21:30
FT 
 Ponsacco
Aglianese 
12/01 21:35
FT 
 Prato
San Donato Tavarnelle 
12/01 18:00
FT 
 Fortune Sacco
Talanta 
12/01 19:00
FT 
1 Nakumatt
Bandari 
12/01 20:00
FT 
 Tusker
Mathare United 
12/01 20:10
FT 
 Deckard Lian
Administration Police 
12/01 21:15
FT 
 Kakamega
Kericho 1
12/01 21:20
FT 
1 Afc Leopards Sc
Kenya Commercial Bank 
12/01 20:00
FT 
 Naxxar Lions
Swieqi United 
12/01 22:15
FT 
1 San Gwann
Gudja United 
13/01 00:30
FT 
 Santa Lucia
Marsa 
12/01 21:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Hibernians FC 
12/01 23:15
FT 
 Gzira United
Tarxien Rainbows 
13/01 07:00
FT 
 Monterrey
Leon 
13/01 09:00
FT 
 Cruz Azul
Chivas Guadalajara 
13/01 09:06
FT 
 Pachuca
Queretaro 1
13/01 11:00
FT 
 Necaxa
Pumas UNAM 
13/01 11:00
FT 
 Club Tijuana
Tigres UANL 
13/01 02:15
FT 
 Toluca Ii
Club America Ii 
13/01 05:00
FT 
 Cd Albinegros Orizaba
Unam Pumas Ii 
13/01 06:00
FT 
 Pioneros De Cancun
Intel Paja 
13/01 10:45
FT 
1 Reboceros De La Piedad
Ua Zacatecas 
13/01 01:30
FT 
1 Necaxa U20
Pumas U20 1
13/01 02:00
FT 
 Pachuca U20
Queretaro U20 
13/01 07:45
FT 
 Club Tijuana U20
Tigres Brasil U20 
13/01 07:00
FT 
 Venados
Zacatepec 
13/01 07:00
FT 
 Atletico San Luis
Tampico Madero 
13/01 09:00
FT 
 Celaya
Mineros De Zacatecas 
13/01 09:00
 
1 Juarez
Leones Univ Guadalajara 
13/01 09:00
FT 
 Uaem Potros
Alebrijes De Oaxaca 
12/01 22:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Chabab Rif Hoceima 
13/01 00:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Rcoz Oued Zem 
12/01 17:00
 
 Yangon United
Hantharwady United 
12/01 17:00
FT 
 Mahar United
Shan United 
12/01 21:00
 
 AFC Amsterdam
IJsselmeervogels 
12/01 21:30
FT 
 Vitesse Arnhem Am
Excelsior Maassluis 
12/01 22:00
FT 
 Kozakken Boys
Scheveningen 
12/01 22:30
FT 
 VV Katwijk
Koninklijke Hfc 1
13/01 09:00
FT 
1 Hamilton Wanderers
Tasman United 
13/01 09:00
FT 
 Auckland City
Southern United 
13/01 09:00
FT 
 Canterbury University
Hawkes Bay United 
13/01 09:00
FT 
 Team Wellington
Waitakere United 
12/01 23:00
FT 
 Institute
Glentoran 
12/01 23:00
FT 
 Ballymena United
Dungannon Swifts 1
12/01 23:00
FT 
 Linfield FC
Warrenpoint Town 1
12/01 23:00
FT 
 Coleraine
Glenavon Lurgan 
12/01 23:00
FT 
 Cliftonville
Ards 
12/01 23:00
FT 
 Leixoes
Penafiel 
12/01 19:00
FT 
 Porto U19
Gil Vicente U19 
12/01 19:00
FT 
 Sporting Lisbon U19
Belenenses U19 
12/01 20:00
FT 
1 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
12/01 20:00
FT 
 Norilsky Nickel Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
12/01 19:05
FT 
 La Jeunesse
Gasabo United 
12/01 20:30
FT 
 Gitikinyoni
Hope 
12/01 21:55
FT 
 Muhanga
Gicumbi 
13/01 08:10
FT 
 Elco Ltd St Peters
Flow 4g Cayon Rockets 
12/01 20:35
FT 
 Al Arabi Ksa
Al Sharq 
12/01 23:00
FT 
 Airdrie United
Raith Rovers 
12/01 23:00
FT 
 Brechin City
Dumbarton 1
12/01 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Stranraer 
12/01 23:00
FT 
 Montrose
East Fife 
12/01 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Arbroath 
12/01 23:00
FT 
 Albion Rovers
Peterhead 
12/01 23:00
FT 
1 Stirling Albion
Annan Athletic 
12/01 23:00
FT 
 Queens Park
Edinburgh City 
12/01 21:30
FT 
 Maccabi
Witbank Spurs 
12/01 21:30
FT 
 Royal Eagles
Ts Sporting 
12/01 21:30
FT 
 Black Leopards
Supersport United 
13/01 02:15
FT 
 AmaZulu
Highlands Park 
13/01 02:15
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Baroka 
12/01 16:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Mamelodi Sundowns Reserves 
12/01 16:20
FT 
1 Highlands Park Reserves
Black Leopards Reserves 
12/01 18:00
FT 
 Supersport United Reserves
Lamontville Golden Arrows Reserves 1
12/01 18:00
FT 
 Amorebieta U19
Real Sociedad U19 
12/01 18:00
FT 
 Athletic Club U19
Eibar U19 
12/01 19:00
FT 
 Elche U19
Ranero U19 1
12/01 19:30
FT 
 Reus Deportiu U19
Girona U19 
12/01 19:45
FT 
 Santutxu U19
Udc Txantrea U19 
12/01 20:00
FT 
 Sd San Jose U19
Rc Victoria U19 
12/01 20:00
FT 
1 Cd Sobradillo U19
Cd Ofra U19 
12/01 20:30
FT 
 Union Viera U19
Cd Juventud Maritima U19 
12/01 23:00
FT 
 Alcorcon U19
Rayo Vallecano U19 
13/01 00:00
FT 
 Stadium Casablanca U19
Gimnastic Manresa U19 
13/01 01:00
FT 
 Cd Maspalomas U19
Tenerife U19 
13/01 01:30
FT 
 Ud Santa Marta U19
Valladolid U19 
12/01 17:45
 
 Madrid Cff Womens
Fundacion Albacete Womens 
12/01 20:00
 
 Levante Ud Womens
Barcelona Womens 
12/01 23:00
FT 
 Albacete
Sporting de Gijon 
13/01 01:00
FT 
 Las Palmas
Osasuna 
13/01 01:00
FT 
 Reus Deportiu
Numancia 
13/01 03:30
FT 
 Mallorca
Deportivo La Coruna 
13/01 03:30
FT 
 Real Oviedo
Tenerife 
12/01 23:30
FT 
 Deportivo La Coruna B
Inter De Madrid 
12/01 23:30
FT 
 SD Amorebieta
Calahorra 
13/01 01:30
FT 
 SD Gernika
Union Langreo 
13/01 02:00
FT 
 UD Logrones
Cultural De Durango 
12/01 20:00
FT 
1 Tenerife B
Las Palmas C 
12/01 20:30
FT 
 Ud Tamaraceite
Cd Santa Ursula 1
13/01 00:30
FT 
1 Ucd Burlades
Valle de Egues 1
13/01 01:00
FT 
 Sd Laredo
Solares 
13/01 01:00
FT 
 Vilamarxant
Novelda 
13/01 01:00
FT 
 JD Somorrostro
Sd San Ignacio 
13/01 01:15
FT 
2 Sd Revilla
Sd Textil Escudo 
13/01 01:15
FT 
 Mra Navarra
AD San Juan 
13/01 02:00
FT 
 Ud Los Barrios
Coria 
12/01 18:00
FT 
 Cd Tacon Womens
CD Parquesol Womens 
13/01 03:00
FT 
 Ud San Antonio Pilar Womens
Sd Casablanca Womens 
12/01 16:20
FT 
 Surin Sugar Kcm U19
Surin City U19 
13/01 11:00
FT 
 Sisaket U19
Sports Association Sisaket U19 
12/01 14:00
FT 
 Dhurakij Pundit University
Rajabhat Petchaburi Univerisity 
12/01 14:00
FT 
 Nakhon Pathom Rajabhat University
Chulalongkorn University 
13/01 03:30
FT 
 Bala Town
Caernarfon 
13/01 03:30
FT 
 Barry Town Afc
Aberystwyth Town 1
13/01 03:30
FT 
1 Carmarthen
Connahs Quay Nomads 
13/01 03:30
FT 
 Llandudno
Uwic Inter Cardiff 
13/01 03:30
FT 
 Newtown
Newi Cefn Druids 
13/01 03:30
FT 
 The New Saints
Llanelli 
12/01 22:00
FT 
 Ammanford
Goytre Afc 
12/01 22:00
FT 
 Cwmamman United
Taffs Well 
12/01 22:00
FT 
 Cwmbran Celtic
Llantwit Major 
12/01 22:00
FT 
 Penybont
Afan Lido 
12/01 22:00
FT 
 Pontypridd
Port Talbot 
12/01 22:00
FT 
 Undy Athletic
Ton Pentre 
12/01 22:30
FT 
 Haverfordwest County
Cambrian Clydach 
12/01 12:30
FT 
 Adelaide Comets
Adelaide Victory 
12/01 15:00
FT 
 Capalaba
Moreton Bay United 
12/01 15:00
FT 
 Rochedale Rovers
Eastern Suburbs 
12/01 16:00
FT 
 Nam Dinh
Than Quảng Ninh 
12/01 16:00
FT 
 Viettel
Hanoi 2 
12/01 16:30
FT 
 Icl Payyade
West Zone United 
12/01 16:40
FT 
 Sunshine Coast
Peninsula Power 
12/01 17:05
FT 
1 Logan Lightning
Brisbane Strikers 
12/01 17:05
FT 
 Western Pride
Gold Coast United 
12/01 17:30
FT 
 Bohemians 1905
Viktoria Zizkov 
12/01 17:35
FT 
 Viktoria Plzen
Fk Banik Sokolov 
12/01 17:45
FT 
 Skf Sered
Mfk Karvina 
12/01 17:50
FT 
 Hdfc Bank
Central Railway 
12/01 18:00
FT 
 Zlin
Zlate Moravce 
12/01 18:00
FT 
 Teplice
Oberlausitz 
12/01 18:00
FT 
 Trencin
SK Sigma Olomouc 
12/01 18:00
FT 
 Denizlispor
Rizespor 
12/01 18:00
FT 
 MSK Zilina
Opava 
12/01 18:00
FT 
 Mainz 05
Freiburg 
12/01 19:00
FT 
 Karlsruher
Feyenoord Rotterdam 
12/01 19:00
FT 
 Aalborg BK
Hobro I.K. 
12/01 19:10
FT 
 Sc Gleisdorf
SG Austria Klagenfurt 
12/01 20:00
FT 
 Debreceni VSC
Zemplin Michalovce 
12/01 20:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Gorica 
12/01 20:30
FT 
 Ilves Tampere
HIFK 1
12/01 20:35
FT 
 Carl Zeiss Jena
Germania Halberstadt 
12/01 21:00
FT 
 Wolfsburg
NK Rijeka 
12/01 21:00
FT 
 Liefering
SSV Jahn Regensburg 
12/01 21:00
FT 
 Energie Cottbus
Sparta Praha 
12/01 21:00
 
 Wsc Hertha Wels
Blau Weiss Linz 
12/01 21:00
 
 Kayserispor
Osmanlispor 
12/01 21:30
FT 
 VVV Venlo
Viktoria Koln 
12/01 21:30
FT 
 Salernitana
Rieti 
12/01 21:30
FT 
 Pro Vercelli
Renate Ac 
12/01 22:00
FT 
 Wels
SV Ried 
12/01 22:00
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Wacker Innsbruck 
12/01 22:00
FT 
 Wexford Youths
St. Patrick's 
12/01 22:00
FT 
 RB Leipzig
Galatasaray 
12/01 22:00
FT 
 Cork City
Limerick FC 
12/01 22:00
FT 
 Empoli
Perugia 
12/01 22:00
FT 
 Raufoss
Mjondalen 
12/01 22:15
FT 
 RW Essen
Fortuna Koln 
13/01 02:00
FT 
 Sao Paulo
Ajax Amsterdam 
13/01 03:00
FT 
 Aa Guarany
Itabaiana Se 
13/01 05:15
FT 
 Flamengo
Eintr. Frankfurt 1