livescore - live soccer scores

LiveScore 11 Jan 2019

12/01 04:00
FT 
 Rayo Vallecano
Celta Vigo 
12/01 02:00
FT 
 Caen
Lille 1
12/01 03:45
FT 
 Lyon
Stade Reims 
12/01 03:45
FT 
 Leeds United
Derby County 
12/01 03:00
FT 
 Aves
Feirense 
12/01 03:00
FT 
1 Santa Clara
Benfica 
12/01 05:15
FT 
1 Vitoria Guimaraes
Moreirense 
11/01 16:50
FT 
 Melbourne City
Brisbane Roar 
11/01 19:00
FT 
 Palestine
Australia 
11/01 21:30
FT 
 Philippines
China 
12/01 00:00
FT 
 Kyrgyzstan
South Korea 
12/01 00:00
FT 
 Lobi Stars
Mamelodi Sundowns 
12/01 00:00
FT 
 Horoya Ac
Esperance Sportive de Tunis 
12/01 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Asec Mimosas 
12/01 03:00
FT 
 Club Africain
Cs Constantine 
11/01 22:00
FT 
 Alahly Benghazi
Na Hussein Dey 
11/01 22:00
FT 
 Om Medea
Usm Bel Abbes 
12/01 00:45
FT 
 Js Kabylie
Mo Bejaia 
12/01 01:00
FT 
 Mc Alger
Drb Tadjenanet 
11/01 22:00
 
 A Bou Saada
Mc Magra 
11/01 22:05
FT 
 Jsm Skikda
Mc El Eulma 
12/01 00:00
FT 
 Us Biskra
Rc Kouba 
11/01 18:00
FT 
 Aso Chlef U21
Usm Annaba U21 
11/01 18:00
 
 Mc Alger U21
Tadjenant U21 
11/01 18:05
FT 
 Es Setif U21
As Ain Mlila U21 
11/01 18:10
 
 Jsm Skikda U21
Mc Ei Eulmau21 
11/01 21:30
FT 
 Js Kabylie U21
Mo Bejaia U21 
12/01 09:10
FT 
 San Martin Tucuman
Talleres Cordoba 
11/01 21:00
FT 
 Lebanon Womens
Jordan womens 
12/01 00:00
FT 
 United Arab Emirates Womens
Palestine Womens 
12/01 07:30
FT 
 Central Coast Mariners Fc Am
Canberra United U21 
11/01 14:20
FT 
 Melbourne City Womens
Brisbane Roar Womens 
11/01 21:30
FT 
 Busaiteen
Al-shabbab 
11/01 21:30
FT 
 Al Tadhmon
Al-Muharraq 
11/01 21:30
FT 
 Isa Town
Al-Hadd 
11/01 21:30
FT 
1 Qalali
Al-Najma 
12/01 01:00
FT 
 Figueirense Sc Youth
Cr Flamengo Rj Youth 
12/01 02:00
FT 
 Desportiva Ferroviaria Es Youth
Galvez Youth 
12/01 02:00
FT 
 Trindade Ac Youth
Botafogo Rj Youth 
12/01 02:00
FT 
 Andradina Sp Youth
Rio Preto Youth 
12/01 02:00
AET 
 Sao Jose Sp Youth
Ponte Preta Youth 
90min [1-1], Penalty [4-2], Sao Jose Sp Youth win
12/01 02:00
FT 
 Mirassol Youth
Comercial Sp Youth 
12/01 02:00
AET 
 Internacional Rs Youth
Taquaritinga/sp Youth 
90min [0-0], Penalty [7-6], Internacional Rs Youth win
12/01 02:00
FT 
 Guarani SP Youth
Votuporanguense Youth 
12/01 02:00
FT 
 Vocem Sp Youth
Marilia 2 1
12/01 03:10
AET 
 Cruzeiro Youth
Sport Club Recife Youth 
90min [1-1], Penalty [5-3], Cruzeiro Youth win
12/01 04:00
FT 
 Cuiaba Mt Youth
America Mg Youth 
12/01 04:00
FT 
 Atlantico Ba U20
Botafogo Rj Youth 
12/01 05:00
FT 
1 Atletico Paranaense Youth
Legiao Df Youth 1
12/01 05:00
AET 
 Ferroviaria Sp Youth
Velo Clube Youth 
90min [2-2], Penalty [4-2], Ferroviaria Sp Youth win
12/01 05:15
FT 
 Rio Claro Youth
Sao Paulo Youth 
12/01 07:30
FT 
 Palmeiras Youth
Vitoria Salvador Youth 
12/01 01:00
FT 
 Thoi Lakatamias
Olympiakos Nicosia 
11/01 20:00
FT 
 Banik Ostrava
Poprad 
12/01 03:00
FT 
 Manchester United U23
Fulham U23 
12/01 03:00
FT 
 Norwich City U23
Aston Villa U23 
12/01 03:00
FT 
 Wolves U23
Reading U23 
11/01 21:00
FT 
 Coventry U23
Queens Park Rangers U23 1
11/01 22:00
FT 
 Barnsley U23
Burnley U23 
11/01 22:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Hull City U23 
11/01 23:00
FT 
 Watford U23
Colchester United U23 
12/01 03:00
FT 
 Bristol City U23
Charlton Athletic U23 1
11/01 23:45
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
12/01 01:35
FT 
 Kuressaare
Parnu Linnameeskond 
12/01 03:00
FT 
 Avranches
Le Mans 
12/01 03:00
FT 
1 Chambly
Pau 
12/01 03:00
FT 
 Cholet So
Rodez Aveyron 
12/01 03:00
FT 
 Dunkerque
Concarneau 
12/01 03:00
FT 
 Drancy
Bourg Peronnas 
12/01 03:00
FT 
 Lyon la Duchere
Quevilly 
12/01 03:00
FT 
 Marignane Gignac
Villefranche 
12/01 03:00
FT 
 Entente Sannois
Tours 
12/01 03:00
FT 
 Orleans US 45
Metz 
12/01 03:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Auxerre 
12/01 03:00
FT 
 Ajaccio
Avenir Sportif Beziers 1
12/01 03:00
FT 
 Lorient
Chateauroux 1
12/01 03:00
FT 
 Clermont Foot
Chamois Niortais 
12/01 03:00
FT 
 Nancy
Paris Fc 
12/01 03:00
FT 
 Valenciennes
Sochaux 
12/01 10:00
 
 Deportivo Petapa
Coban Imperial 
12/01 03:00
FT 
 Valur
Vikingur Reykjavik 
12/01 05:00
FT 
 Ir Reykjavik
Fjolnir 
11/01 16:30
FT 
 Aizawl
Real Kashmir 
12/01 03:45
FT 
 Malahide United
Bangor Celtic 
12/01 04:00
FT 
 St Patricks Cy
Liffeys Pearse 
11/01 17:45
 
 Beitar Petah Tikva
SC Cpa Tel Aviv 
11/01 18:00
 
 Bnei Yeechalal Rehovot
Sc Shicun Hamizrah 
11/01 18:15
 
 Ironi Modiin
Ms Hapoel Yeroham 1
11/01 18:30
FT 
 Beitar Nahariya
Ahi Acre 
11/01 18:30
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Beitar Givat Zeev Shabi 1
11/01 18:30
 
1 Sc Beer Sheva
Maccabi Ironi Netivot 
11/01 19:00
FT 
1 Beitar Ramat Gan
Ihud Bnei Jat 1
11/01 19:00
 
1 Hapoel Kiryat Ono
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
11/01 19:00
FT 
 Ironi Beit Dagan
Ironi Rishon Lezion 
11/01 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
11/01 19:30
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Hapoel Hod Hasharon 1
11/01 19:35
 
 Ironi Or Yehuda
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 
11/01 19:45
FT 
 Shimshon Tel Aviv
Hapoel Kfar Bara 
11/01 20:00
FT 
1 Bnei Majdal Krum United
Maccabi Tamra 
11/01 20:00
FT 
 Ahva Kfar Manda
Bnei Mamba Golan 
11/01 20:00
 
1 Hapoel Ramot Menashe
Maccabi Ahi Iksal 
11/01 21:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Rishon Letzion 
11/01 21:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Afula 
11/01 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Maccabi Ahi Nazareth 
11/01 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Acco 
11/01 21:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Petah Tikva 
11/01 21:30
FT 
 Inter Milan U20
Atalanta U19 
11/01 16:05
FT 
 Kangemi All Stars
Coast Stima 
11/01 19:00
FT 
 Wazito
Eldoret Youth 
11/01 20:00
FT 
 Green Commandos
Nairobi Stima 
11/01 20:05
FT 
1 Wu Shuru
Shabana 
11/01 21:15
FT 
 Kibera Black Stars
Bidco United 
12/01 01:00
FT 
 Sirens
Vittoriosa Stars 
12/01 02:00
FT 
 Mqabba
Pembroke Athleta 
12/01 02:00
FT 
 Zejtun Corinthians
Lija Athletic 
12/01 03:15
FT 
 Qrendi
Zebbug Rangers 
12/01 02:00
FT 
 Floriana
Hamrun Spartans 
12/01 09:00
FT 
 Veracruz
Lobos Buap 
12/01 11:00
FT 
 Atlas
Club America 
12/01 05:00
FT 
 Ciervos
Mineros De Fresnillo 
12/01 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Real Zamora 1
12/01 07:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Deportivo Cafessa 
12/01 11:00
FT 
 Murcielagos
Gavilanes Matamoros 
11/01 23:00
FT 
 Veracruz U20
Lobos Buap U20 
12/01 09:00
FT 
 Correcaminos Uat
Atlante 
12/01 11:30
FT 
 Cimarrones De Sonora
Cafetaleros De Tapachula 
12/01 11:45
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Eastern Suburbs Afc 
12/01 03:45
FT 
 Newry City
Crusaders FC 
11/01 18:00
FT 
 Kpt
Sngpl 
11/01 21:20
FT 
 Al-Sailiya
Al Shahaniya 
11/01 21:20
FT 
 Al Khor SC
Al Rayyan 
11/01 23:30
FT 
 Al Muaidar Club
Al Mesaimeer Club 
11/01 23:45
FT 
 Qatar SC
Al Duhail Sc 
11/01 23:45
FT 
 Al-Ahli Doha
Al-Sadd 
11/01 22:00
 
 Nefte Jo Gansike Futsal
Sibiryak Bratsk Futsal 
11/01 21:30
FT 
 Espoir
Apr 
11/01 20:25
FT 
 Al Draih
Al Suqoor Ksa 
11/01 20:35
FT 
 Al taqdom
Hercue 
11/01 20:25
FT 
 Al Hilal
Al-Raed 
11/01 20:25
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Feiha 
11/01 20:30
FT 
 Al Baten
Al-Ettifaq 
11/01 23:35
FT 
 Al Ahli Jeddah
Uhud 
11/01 21:30
FT 
 Stellenbosch
Richards Bay 
11/01 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Jomo Cosmos 1
11/01 23:30
FT 
 Cd Roda U19
Villarreal U19 
12/01 04:00
FT 
 Cadiz
Granada 
11/01 21:00
FT 
 Kmc
Ruvu Shooting 
11/01 21:00
FT 
 Mwadui
Singida United 
11/01 16:10
FT 
 Rajabhat Petchaburi Univerisity
Thammasat University 
12/01 03:30
FT 
 Bangor City FC
Denbigh Town 
12/01 03:30
FT 
 Prestatyn Town FC
Holywell 
12/01 04:00
FT 
 Penrhyncoch
Rhyl FC 
11/01 16:10
FT 
 Dyes
Parikrama 
11/01 17:00
FT 
 Sport Education Womens
Ispe Womens 
11/01 17:15
FT 
 Adelaide Raiders SC
Dandenong City Sc 
11/01 18:30
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Vasas 
11/01 19:00
FT 
 Hoffenheim
St.-Truidense VV 
11/01 19:00
FT 
 Karlsruher
1. Magdeburg 
11/01 19:00
FT 
 Synot Slovacko
AZ Alkmaar 
11/01 19:05
 
 Sisaket
Ubon Umt United 
11/01 19:05
FT 
 Dortmund(am)
Willem II 
11/01 19:30
FT 
 Saarbrucken
SV Wehen Wiesbaden 
11/01 20:00
FT 
 PSV Eindhoven
Club Brugge 
11/01 20:00
FT 
 Finland
Estonia 
11/01 20:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Hansa Rostock 
11/01 20:00
FT 
 Fenerbahce U21
Slovakia U21 
11/01 20:30
FT 
 Antalyaspor
Partizan Belgrade 
11/01 21:00
FT 
 Bayer Leverkusen
Zwolle 
11/01 21:00
FT 
 Al-Wasl
Hibernian 
11/01 21:15
FT 
 Azam
Kmka 
11/01 21:30
FT 
 Schaffhausen
St. Gallen 
11/01 22:00
FT 
 Cercle Brugge
VfB Stuttgart 
11/01 22:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Lausanne Sports 
11/01 22:00
FT 
 Basel
Aarau 
11/01 22:00
FT 
 Thun
Rapperswil Jona 
11/01 22:00
FT 
 Groningen
MSV Duisburg 
11/01 22:00
FT 
1 Hoffenheim
Anderlecht 
11/01 22:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
ADO Den Haag 
11/01 22:05
FT 
 Trabzonspor
MTK Hungaria FC 
11/01 22:30
FT 
 Schalke 04
Genk 
11/01 22:30
FT 
 St. Pauli
Sporting Charleroi 
11/01 23:00
FT 
 Fenerbahce
AZ Alkmaar 
11/01 23:00
FT 
 Bursaspor
Yeni Malatyaspor 
11/01 23:00
FT 
 SV Horn
Sv Leobendorf 
12/01 00:00
FT 
 Borussia Dortmund
Feyenoord Rotterdam 
12/01 00:00
FT 
 Monchengladbach
Standard Liege 
12/01 00:00
FT 
 Vitesse Arnhem
Livingston 
12/01 00:30
FT 
 Sparta Praha U21
Bohemians 1905 U21 
12/01 00:45
FT 
 Sweden
Iceland 
12/01 01:00
FT 
 Wolfsburg womens
Twente Enschede Womens 
12/01 01:10
FT 
 Portuguesa RJ
Aa Portuguesa Santista 1
12/01 01:15
FT 
 Simba
Malindi 
12/01 03:25
FT 
1 Portuguesa de Desportos
Maritimo 
12/01 04:00
FT 
 Aimore Rs
Sao Luiz(RS) 
12/01 08:35
FT 
 Millonarios
CD El Nacional 
12/01 10:30
FT 
 West Torrens Birkalla
Para Hills Knights