livescore - live soccer scores

LiveScore 06 Jan 2019

06/01 19:00
FT 
 Eibar
Villarreal 
06/01 23:15
FT 
 Sevilla
Atletico Madrid 
07/01 01:30
FT 
1 Real Madrid
Real Sociedad 
07/01 03:45
FT 
 Getafe
Barcelona 
06/01 22:00
FT 
 Woking
Watford 
06/01 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Leeds United 
06/01 22:00
FT 
 Preston North End
Doncaster Rovers 
06/01 22:00
FT 
 Fulham
Oldham Athletic 
06/01 22:00
FT 
 Millwall
Hull City 
06/01 22:00
FT 
 Sheffield United
Barnet 
06/01 22:00
FT 
 Manchester City
Rotherham United 
07/01 00:30
FT 
 Newport County
Leicester City 
06/01 21:15
FT 
 Stade Reims
Lens 
06/01 21:15
AET 
 Stade Rennais
Stade Brestois 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[5-4]
06/01 21:15
FT 
 Andrezieux
Marseille 
06/01 21:15
FT 
1 Canet Roussillon
AS Monaco 
07/01 00:15
FT 
 Toulouse
Nice 
07/01 00:15
FT 
 Olympique Strasbourg
Saint Etienne 
07/01 00:15
FT 
 Noisy Le Grand
Ajaccio GFCO 1
07/01 00:15
AET 
 Longueau
Vitre 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[1-4]
07/01 00:15
FT 
 St Pryve St Hilaire
Aurillac FC 
07/01 00:15
FT 
 Bordeaux
Le Havre 
07/01 03:45
FT 
 Pontivy
PSG 
06/01 23:00
FT 
 Belenenses
Vitoria Guimaraes 
06/01 23:00
FT 
 Feirense
Santa Clara 
06/01 23:00
FT 
 Vitoria Setubal
Chaves 
07/01 01:30
FT 
 Benfica
Rio Ave 
07/01 04:00
FT 
 Sporting Braga
Boavista 1
06/01 14:00
FT 
 Melbourne City
Newcastle Jets 1
06/01 16:00
FT 
1 Brisbane Roar
Perth Glory 
06/01 19:00
FT 
 Australia
Jordan 
06/01 21:30
FT 
 Thailand
India 
07/01 00:00
FT 
 Syria
Palestine 1
07/01 08:00
FT 
 Weymouth Wales
Bdf Sport Programme 1
07/01 02:00
FT 
 Americano Rj
Nova Iguacu 
07/01 02:00
FT 
 America RJ
Macae 
07/01 03:00
FT 
 Barbalha
Iguatu Ce 
06/01 18:45
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Sao Bento Sp Youth 
06/01 21:00
FT 
 Santa Cruz Pe U20
Goias Youth 1
06/01 23:45
FT 
 Itapirense Sp Youth
Crb Youth 
06/01 23:45
FT 
 Elosport Sp Youth
Confianca Se Youth 
06/01 23:45
FT 
 Flamengo Sp Youth
Guarulhos Sp Youth 
06/01 23:45
FT 
 Juventus Ac Youth
Inter De Limeira Youth 
06/01 23:45
FT 
 Andradina Sp Youth
Ceilandia Df Youth 
06/01 23:45
FT 
 Vocem Sp Youth
Ff Sports Al Youth 
06/01 23:45
FT 
 Osvaldo Cruz Sp Youth
Legiao Df Youth 
06/01 23:45
FT 
 Uniao Barbarense Youth
Desportiva Ferroviaria Es Youth 
06/01 23:45
FT 
 Jaguariuna Sp Youth
River Pi Youth 2
06/01 23:45
FT 
 Primavera Youth
Queimadense Pb Youth 
06/01 23:45
FT 
 Desportivo Brasil U19
Visao Celeste Rn Youth 
06/01 23:45
FT 
 Ec Sao Bernardo U20
Sao Bernardo Youth 
06/01 23:45
FT 
 Jacobina Ec Youth
Atletico Mineiro Youth Mg 
07/01 00:45
FT 
 Penapolense Youth
Sao Jose Sp Youth 
07/01 02:00
FT 
 Ponte Preta Youth
Ceara Youth 
07/01 02:00
FT 
 Vitoria Da Conquista Ba Youth
Sport Club Recife Youth 1
07/01 02:00
FT 
 Mirassol Youth
Atletico Go Youth 1
07/01 02:00
FT 
1 Gremio Novorizontin Youth
Vitoria Salvador Youth 
07/01 02:00
FT 
 Trindade Ac Youth
Cr Flamengo Rj Youth 
07/01 02:00
FT 
 Botafogo Sp Youth
Figueirense Sc Youth 
07/01 02:00
FT 
 Csa U20
Abc Rn Youth 
07/01 02:00
FT 
 Taboao Da Serra Youth
Londrina Ec Youth 
07/01 02:00
FT 
 America Rn Youth
Avai Youth 
07/01 02:00
FT 
 Sertaozinho Sp Youth
Fortaleza Youth 
07/01 02:00
FT 
 Uberlandia Youth
Remo Pa Youth 
07/01 02:00
FT 
 Agua Santa Sp Youth
Aquidauanense Ms Youth 
07/01 02:15
FT 
 Madureira Youth
Coritiba Youth Pr 
07/01 02:45
FT 
 Osto Youth Team
Sao Raimundo Rr Youth 
07/01 02:45
FT 
 Manthiqueira Youth
Real Ariquemes Ro Youth 
07/01 03:00
FT 
 Tupa Sp Youth
Csp Youth 
07/01 03:10
FT 
 Rio Preto Youth
Chapecoense Youth 
07/01 04:45
FT 
1 Capivariano Sp Youth
Galvez Youth 
07/01 05:00
FT 
 Lagarto Youth
Gremio Youth 
07/01 05:00
FT 
1 Bragantino SP Youth
Juventude Rs Youth 
07/01 05:15
FT 
 Comercial Sp Youth
Atletico Paranaense Youth 
07/01 05:15
FT 
 Ferroviaria Sp Youth
Holanda Youth 
07/01 07:00
FT 
 Xv De Piracicaba Youth
Palmeiras Youth 
07/01 07:30
FT 
 Serra Es Youth
Sao Paulo Youth 
06/01 22:00
FT 
 Omonia Nicosia
AEK Larnaca 
07/01 00:00
FT 
 Nea Salamis
Apollon Limassol FC 
06/01 20:30
FT 
 Aris Limassol
PAEEK Keryneias 
06/01 17:00
FT 
 En Thoi Lakatamias Womens
Omonia Nicosia Womens 
06/01 17:00
FT 
 Lefkothea Nicosia Womens
Ae Ammochostos Womens 
06/01 20:00
FT 
 Brno
SC Znojmo 
06/01 20:30
FT 
 West Ham United Womens
Arsenal Womens 
06/01 22:00
 
 Birmingham Womens
Reading Womens 
06/01 22:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Everton Cd Womens 
06/01 22:00
FT 
 Liverpool Womens
Brighton Ha Womens 
06/01 20:00
FT 
 Charlton Athletic Womens
Durham Wildcats Womens 
06/01 22:00
FT 
 Manchester United Womens
Barnet Womens 
06/01 22:00
FT 
 Leicester City Womens
Lewes Womens 
06/01 22:00
FT 
 Sheffield United Womens
Tottenham Hotspur Womens 
06/01 20:10
FT 
 Welwalo Adigrat
Fasil Kenema 
06/01 22:00
FT 
 Chambly
Avranches 
06/01 19:20
FT 
 Lalysos
Asteras Amaliados Panopoulou 
06/01 21:00
FT 
 Ionikos
Atsalenios 1
06/01 21:00
FT 
 Ae Neapolis
Aeek Synka 
06/01 21:00
FT 
 Ampelakiakos
Proodeftiki 1
06/01 21:00
FT 
 Apo Keratsini
Ao Giouchtas 
06/01 21:00
FT 
 AS Egaleo Aigaleo Athens
Thyella Kamari 
06/01 21:00
FT 
 Panegialios
Ao Palliniakos 
06/01 21:00
FT 
 Thyella Rafinas
Panmovriakos Riolou 1
06/01 21:00
FT 
 Agios Ierotheos
Agioi Anargyro 
06/01 21:00
FT 
1 Ao Chalkida
Kallithea 1
06/01 21:00
FT 
 Enosi Lernas
Enosi Panaspropirgiakou Doxa 
06/01 21:00
FT 
 Ethnikos Pireaus
Of Ierapetras 
06/01 21:00
FT 
 Ilisiakos
Apollon Eretrias 
06/01 21:00
FT 
 Mandraikos
Ae Pellanas Kastoreiou 
06/01 21:00
FT 
 Niki Traganou
Paniliakos Pyrgos 
06/01 20:00
FT 
 Athletic Union Of Sparta
Irodotos 
06/01 21:00
FT 
 Kerkyra
Platanias FC 
06/01 18:00
FT 
 Irodotos U19
Kissamikos U19 
06/01 13:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Shatin Sports 
06/01 13:30
FT 
 Wing Yee Ft
Dreams Metro Gallery 
06/01 15:30
FT 
 Mutual Football Club
Happy Valley 
06/01 16:30
FT 
 Mohun Bagan
Real Kashmir 
07/01 01:00
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Raanana 1
07/01 02:30
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva 
06/01 19:30
FT 
 Fimauto Valpolicella Womens
Juventus Womens 
06/01 22:00
FT 
1 Gs Roma Womens
Sassuolo Womens 
06/01 21:30
FT 
 Jesina Calcio
Recanatese 
06/01 21:30
FT 
 Nuova Monterosi
Trastevere Calcio 
06/01 21:30
FT 
 Montebelluna
Ac Este 
06/01 21:30
FT 
 Mantova
Virtus Bergamo 
06/01 21:30
 
 Ac Voghera
Ac Calvina Sport 
06/01 21:30
FT 
 Mezzolara
Asd Sasso Marconi 
06/01 21:30
FT 
 Scandicci
Uc Sinalunghese 1
06/01 21:30
FT 
 Vigor Carpaneto
Modena 1
06/01 21:30
FT 
 Ac Locri
Nocerina 
06/01 21:30
FT 
 Asd Turris
Roccella 1
06/01 21:30
FT 
 Gavorrano
Asd Seravezza Calcio 
06/01 21:30
FT 
 Castiadas
As Ostia Mare 
06/01 21:30
FT 
 Ligorna
Asd Bra 
06/01 21:30
FT 
 Axys Zola
Pavia 
06/01 21:30
FT 
 Asd Pineto Calcio
Virtus Francavilla 
06/01 21:30
FT 
 Savoia 1908
Az Picerno Asd 
06/01 21:30
FT 
 Massese
Tuttocuoio 
06/01 21:30
FT 
 Sangiovannese
Prato 
06/01 21:30
FT 
 Aglianese
Sangimignano Sport 
06/01 21:30
FT 
 San Nicolo
Castelfidardo 1
06/01 21:30
FT 
 Usd Latte Dolce
Budoni 
06/01 21:30
FT 
 Como
Gsd Ambrosiana 
06/01 21:30
FT 
 Lecco
US Inveruno 1
06/01 21:30
FT 
 Asd Montegiorgio
Sammaurese 
06/01 21:30
FT 
 Ss Nola 1925
Virtus Francavilla 
06/01 21:30
FT 
 Asd Savignanese
Santarcangelo 1
06/01 21:30
FT 
 Cittanovese
Asd Sancataldese 
06/01 21:30
FT 
 Ssc Bari 1908
Messina 
06/01 21:30
FT 
1 Us Ciserano
Caravaggio 2
06/01 21:30
FT 
2 Citta Di Messina
Us Palmese 
06/01 21:30
FT 
 Ponte San Pietro
Sc Caronnese 
06/01 21:30
FT 
1 Castrovillari
Portici 1906 1
06/01 21:30
FT 
1 Borgaro
Savona 
06/01 21:30
FT 
 Asc St Georgen
Apdc Chions 
06/01 21:30
FT 
1 Rezzato
Villafranca 
06/01 21:30
FT 
1 Sestri Levante
As Casale Calcio 1
06/01 21:30
FT 
 Azy Based Nano Bo
Union Feltre Asd 
06/01 21:30
FT 
 Asd Fanfulla
Usd Classe 2
06/01 21:30
FT 
 Citta Di Fasano
Sscd Granata 1924 
06/01 21:30
FT 
 US Seregno
Darfo Boario 
06/01 21:30
FT 
 Vastese
Societa Sportiva Matelica Calcio 
06/01 21:30
FT 
 Cesena
Avezzano 
06/01 22:00
FT 
 Sarnese
Fbc Gravina 
07/01 04:00
FT 
 Portmore United
Mount Pleasant 
07/01 04:00
FT 
 Dunbeholden
University Of West Indies 
07/01 08:00
FT 
1 Siti Worley Garden J
Reynolds 
07/01 08:00
FT 
 Harbour View
Arnett Gardens 
06/01 18:00
 
 Vihiga United
Nakumatt 1
06/01 19:00
FT 
 Kenya Commercial Bank
Kariobangi Sharks 
06/01 20:00
FT 
 Mathare United
Gor Mahia 
06/01 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Weston Shitima 
06/01 20:00
 
 Bandari
Sony Sugar 
06/01 20:00
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Kericho 
06/01 20:15
FT 
 Kakamega
Posta Rangers 
06/01 21:15
FT 
 Afc Leopards Sc
Nzoia United 1
07/01 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Veracruz 
07/01 06:00
FT 
 Lobos Buap
Santos Laguna 
06/01 23:00
FT 
 Lobos Buap U20
Santos Laguna U20 
07/01 07:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Juarez 
06/01 21:00
 
1 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Wydad Casablanca 1
06/01 18:00
FT 
 Baloch Quetta
Wapda 
06/01 20:00
FT 
 Ittihad Khanyounis
Shabab Rafah 
06/01 19:15
FT 
 Famalicao
Varzim 
06/01 19:15
FT 
 Sporting Braga B
Vitoria Guimaraes B 
06/01 23:00
FT 
 Leixoes
SC Covilha 
06/01 23:00
FT 
1 CD Mafra
Pacos Ferreira 
06/01 23:00
FT 
 Arouca
SC Farense 
07/01 01:00
FT 
 UD Oliveirense
Penafiel 
06/01 23:00
FT 
 Fafe
Mirandela 1
06/01 23:00
FT 
 Pedras Rubras
St Maur Lusitanos 
06/01 23:00
FT 
 Marr Tino
Vizela 
06/01 23:00
FT 
 Sc Coimbroes
Sc Penalva Do Castelo 
06/01 23:00
FT 
 Su 1 Dezembro
Olhanense SC 
06/01 23:00
FT 
 Torquay Cádiz
Merelinense 
06/01 23:00
FT 
 Clube Desportivo Trofense
Montalegre 1
06/01 23:00
FT 
 CF Uniao Madeira
Sp Meda 
06/01 23:00
FT 
 Sanjoanense
Agueda 
06/01 23:00
FT 
 Gil Vicente
Pedras Salgadas 
06/01 23:00
FT 
1 Gondomar
Maritimo B 
06/01 23:00
FT 
 Olimpico Montijo
Sacavenense 
06/01 23:00
FT 
 Sertanense
Loures 
06/01 23:00
FT 
 Uniao Leiria
Peniche 
07/01 00:00
FT 
 Sc Angrense
Armacenenses 
07/01 00:00
FT 
 Scpraiense
Oriental Lisboa 
06/01 21:30
FT 
 Apr
Muhanga 
06/01 21:10
 
 Al Ittihad Youths
Al Ahli Jeddah Youth 
06/01 21:30
FT 
 Stellenbosch
Royal Eagles 
06/01 21:30
FT 
 Jomo Cosmos
Maccabi 
06/01 21:30
FT 
 Baroka
Black Leopards 
06/01 21:30
FT 
1 Lamontville Golden Arrows
Maritzburg United 
06/01 18:30
 
 Sporting De Huelva Womens
Sevilla Fc Womens 
06/01 19:00
 
 Fundacion Albacete Womens
Levante Ud Womens 
06/01 19:00
 
 Valencia Womens
Granadilla Tenerife Womens 
06/01 20:00
 
 Barcelona Womens
Rcd Espanyol Womens 
06/01 19:00
FT 
 Almeria
Mallorca 
07/01 00:30
FT 
 Deportivo La Coruna
CD Lugo 2
07/01 01:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Cordoba 1
07/01 01:00
FT 
 Osasuna
Cadiz 
07/01 03:00
FT 
 Malaga
Reus Deportiu 
06/01 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Valladolid B 
06/01 19:00
 
 San Sebastian Reyes
Cd Artistico Navalcarnero 
06/01 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Atletico De Madrid B 
06/01 23:30
FT 
 Coruxo
Cultural Leonesa 
06/01 23:30
FT 
 Rapido de Bouzas
Unionistas De Salamanca 
07/01 00:00
FT 
 SD Ponferradina
Ad Union Adarve 
07/01 00:30
FT 
 Cd Guijuelo
Inter De Madrid 
07/01 01:30
FT 
 Pontevedra
Real Madrid Castilla 
07/01 01:30
FT 
1 Salmantino
Celta Vigo B 
06/01 19:00
FT 
 Real Oviedo B
Cultural De Durango 
06/01 19:30
 
 Real Sociedad B
CD Izarra 
07/01 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Calahorra 
06/01 19:00
 
 Atletico Baleares
Hercules 
06/01 19:00
FT 
 Cd Ebro
Ud Levante B 1
06/01 19:00
FT 
 Espanyol B
Valencia Cf Mestalla 
06/01 19:00
FT 
 Cf Peralada
SD Ejea 1
07/01 01:00
FT 
1 Barcelona B
CD Castellon 1
06/01 18:00
FT 
 Real Sociedad C
Suodu Pei 
06/01 18:00
FT 
 Ud Logrones B
Cp Calasancio 
06/01 18:30
FT 
 Real Zaragoza B
Sd Tarazona 1
06/01 18:30
 
 Cf Trival Valderas
Mostoles 
06/01 18:30
FT 
 Alaves B
Bermeo 
06/01 18:30
FT 
 Sestao
Ordizia Ke 
06/01 18:30
FT 
 Getafe B
Rayo Vallecano B 
06/01 18:45
FT 
 Racing B
Sd Textil Escudo 1
06/01 18:45
FT 
 Grama
Ue Castelldefels 
06/01 19:00
FT 
 Cartagena B
Murcia B 
06/01 19:00
FT 
 Cd Binefar
Illueca 
06/01 19:00
FT 
 CD Azuqueca
Atletico Ibanes 1
06/01 19:00
FT 
 Ud Llanera
Cd Lealtad 
06/01 19:00
FT 
 AE Prat
Sant Andreu 1
06/01 19:00
FT 
 Dav Santa Ana
Cdf Tres Cantos 
06/01 19:30
FT 
 Song Clade Pull
Scr Pena Deportiva 1
06/01 23:00
FT 
 Ibiza Islas Pitiusas
Santanyi 
06/01 23:00
FT 
 Madalena De Morcin
Univ. Oviedo 1
06/01 23:00
FT 
 Cd Mosconia
San Claudio 
06/01 23:30
FT 
 Mar Menor
Deportivo Cieza 
06/01 23:30
FT 
 CD Guadalajara
Manchego Ciudad 
07/01 00:00
FT 
 Crevillente
Acero 
07/01 01:30
FT 
 Vilamarxant
CF La Nucia 
06/01 19:00
FT 
 Ud Ibiza
UD Melilla 
07/01 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
UCAM Murcia 
07/01 00:00
FT 
 Ejido
Malaga B 
06/01 13:55
FT 
1 Ptu Pathum Thani U19
Chainat U19 
06/01 13:55
FT 
 Royal Thai Navy U19
Chachoengsao U19 
06/01 14:00
FT 
1 Pattaya United U19
Trat U19 1
06/01 14:00
FT 
 Surin City U19
Nakhon Ratchasima U19 
06/01 14:00
FT 
 Chiangrai City U19
Sports Association Tak U19 
06/01 14:00
FT 
 Suphanburi U19
Samut Songkhram U19 
06/01 14:05
FT 
 Assumption United U19
Thai Honda U19 
06/01 14:05
 
 Sports Association Sisaket U19
Chaiyaphum United U19 
06/01 15:55
FT 
 Port U19
North Bangkok University U19 
06/01 16:00
FT 
 Khon Kaen U19
Mahasarakham United U19 1
06/01 16:00
FT 
 Sukhothai U19
Jl Chiangmai United U19 
06/01 16:00
FT 
 Ayutthaya United U19
Nakhon Sawan U19 
06/01 16:30
FT 
1 Btu United U19
Bangkok U19 
06/01 16:30
FT 
 Muang Thong United U19
Sports Association Suphanburi U19 1
06/01 16:45
FT 
1 Bangkok University Deffo U19
Kasem Bundit University U19 
06/01 21:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Club Africain 
06/01 16:10
FT 
 Desperados
Pune City Reserves 
06/01 16:15
FT 
 Student Union
Jawahar Union 
06/01 18:00
FT 
1 Hdfc Bank
Union Bank 
06/01 18:00
FT 
 Cfci U19
Rbi 
06/01 18:20
FT 
 Meg
Asc 
06/01 22:30
FT 
 VfB Stuttgart
Utrecht 
06/01 22:30
FT 
 Hannover 96
NEC Nijmegen 
06/01 22:30
FT 
 Kayserispor
Go Ahead Eagles 
06/01 23:30
FT 
 Wolfsburg
Vitesse Arnhem