livescore - live soccer scores

LiveScore 29 Dec 2018

29/12 23:00
FT 
 Brighton
Everton 
29/12 23:00
FT 
 Fulham
Huddersfield Town 
29/12 23:00
FT 
 Leicester City
Cardiff City 
29/12 23:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Wolves 
29/12 23:00
FT 
 Watford
Newcastle United 
30/12 01:30
FT 
 Liverpool
Arsenal 
29/12 19:30
FT 
 Juventus
Sampdoria 
29/12 22:00
FT 
 Chievo
Frosinone 1
29/12 22:00
FT 
1 Udinese
Cagliari 1
29/12 22:00
FT 
 Empoli
Inter Milan 
29/12 22:00
FT 
 Sassuolo
Atalanta 
29/12 22:00
FT 
 Parma
AS Roma 
29/12 22:00
FT 
 Genoa
Fiorentina 
29/12 22:00
FT 
1 Lazio
Torino 1
30/12 01:00
FT 
 Napoli
Bologna 
30/12 03:30
FT 
1 AC Milan
Spal 
29/12 23:00
FT 
 Birmingham
Brentford 
29/12 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Stoke City 
29/12 23:00
FT 
 Bristol City
Rotherham United 2
29/12 23:00
FT 
 Leeds United
Hull City 
29/12 23:00
FT 
 Middlesbrough
Ipswich 
29/12 23:00
FT 
 Millwall
Nottingham Forest 
29/12 23:00
FT 
 Norwich
Derby County 
29/12 23:00
FT 
 Preston North End
Aston Villa 
29/12 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Reading 
29/12 23:00
FT 
1 Sheffield United
Blackburn Rovers 1
29/12 23:00
FT 
 Swansea City
Wigan Athletic 
29/12 23:00
FT 
1 West Bromwich
Sheffield Wed. 
29/12 20:30
FT 
 Glasgow Rangers
Celtic 
29/12 23:00
FT 
 Livingston
Aberdeen 
29/12 23:00
FT 
 Kilmarnock
St. Mirren 
29/12 23:00
FT 
 Hamilton
Motherwell 
29/12 23:00
FT 
 Dundee
St. Johnstone 
30/12 01:30
FT 
 Hibernian
Hearts 
29/12 16:50
FT 
 Sydney
Brisbane Roar 
29/12 21:00
FT 
 Ca Batna
Cr Belouizdad 
29/12 21:00
AET 
 Usm El Harrach
Mo Bejaia 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
29/12 21:00
FT 
 Us Remchi
Mc Magra 
30/12 07:00
FT 
 Jennings Grenades
Five Islands 
30/12 02:00
FT 
 Macae
Nova Iguacu 
29/12 20:30
FT 
 Matroh
El Olympi 
29/12 20:30
FT 
 Pharco
Tanta 
30/12 00:00
FT 
 El Dakhleya
Al Ahly 
29/12 20:35
FT 
 Barrow
Salford City 1
29/12 23:00
 
 Boreham Wood
Maidstone United 1
29/12 23:00
FT 
 Chesterfield
Hartlepool United FC 
29/12 23:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Barnet 
29/12 23:00
 
 Dover Athletic
Leyton Orient 
29/12 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Eastleigh 
29/12 23:00
FT 
 Gateshead
Halifax Town 
29/12 23:00
FT 
1 Harrogate Town
AFC Fylde 
29/12 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Bromley 
29/12 23:00
FT 
 Maidenhead United
Braintree Town 
29/12 23:00
 
 Sutton United
Aldershot Town 
29/12 23:00
FT 
 Wrexham
Solihull Moors 
29/12 23:00
 
 AFC Telford United
Leamington 2
29/12 23:00
FT 
 Blyth Spartans
York City 
29/12 23:00
 
 Boston United
Bradford Park Avenue 
29/12 23:00
FT 
 Brackley Town
Nuneaton Town 
29/12 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Chorley 
29/12 23:00
FT 
 Darlington
Ashton United 
29/12 23:00
FT 
1 Fc United Of Manchester
Spennymoor Town 
29/12 23:00
FT 
 Guiseley
Altrincham 
29/12 23:00
FT 
 Hereford
Chester FC 
29/12 23:00
FT 
 Southport FC
Alfreton Town 
29/12 23:00
FT 
 Stockport County
Kidderminster 
29/12 23:00
FT 
 Chelmsford City
Hemel Hempstead Town 
29/12 23:00
FT 
 Chippenham Town
Hampton & Richmond 
29/12 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Slough Town 
29/12 23:00
FT 
1 East Thurrock United
Dartford 1
29/12 23:00
FT 
 Hungerford Town
Truro City 
29/12 23:00
FT 
 St Albans City
Billericay Town 1
29/12 23:00
FT 
 Torquay United
Gloucester City 
29/12 23:00
FT 
 Wealdstone
Oxford City 
29/12 23:00
FT 
 Welling United
Concord Rangers 
29/12 23:00
FT 
1 Weston Super Mare
Bath City 
29/12 23:00
FT 
 Woking
Eastbourne Borough 
29/12 21:00
FT 
 Oxford United
Bristol Rovers 
29/12 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Blackpool 
29/12 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Peterborough United 
29/12 23:00
FT 
 Barnsley
Charlton Athletic 1
29/12 23:00
FT 
 Burton Albion
Plymouth Argyle 
29/12 23:00
FT 
 Coventry
Southend United 
29/12 23:00
FT 
1 Fleetwood Town
Portsmouth 
29/12 23:00
FT 
 Gillingham
Doncaster Rovers 
29/12 23:00
FT 
 Rochdale
Bradford AFC 
29/12 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Wycombe Wanderers 
29/12 23:00
FT 
 Sunderland
Shrewsbury Town 
29/12 23:00
FT 
 Walsall
Luton Town 
29/12 23:00
FT 
 Cambridge United
Lincoln City 
29/12 23:00
FT 
 Carlisle
Macclesfield Town 
29/12 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Forest Green Rovers 
29/12 23:00
FT 
 Colchester United
Morecambe 
29/12 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Stevenage Borough 1
29/12 23:00
FT 
 Exeter City
Grimsby Town 1
29/12 23:00
FT 
 Mansfield Town
Swindon 
29/12 23:00
FT 
 Newport County
Crawley Town 
29/12 23:00
FT 
 Northampton Town
Milton Keynes Dons 
29/12 23:00
FT 
 Notts County
Bury 
29/12 23:00
FT 
 Port Vale
Oldham Athletic 
29/12 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Yeovil Town 
29/12 23:00
FT 
 Cambridge United
Lincoln City 
29/12 23:00
FT 
 Carlisle
Macclesfield Town 
29/12 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Forest Green Rovers 
29/12 23:00
FT 
 Colchester United
Morecambe 
29/12 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Stevenage Borough 
29/12 23:00
FT 
 Exeter City
Grimsby Town 
29/12 23:00
FT 
 Mansfield Town
Swindon 
29/12 23:00
FT 
 Newport County
Crawley Town 
29/12 23:00
FT 
 Northampton Town
Milton Keynes Dons 
29/12 23:00
FT 
 Notts County
Bury 
29/12 23:00
FT 
 Port Vale
Oldham Athletic 
29/12 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Yeovil Town 
29/12 14:30
FT 
 Kitchee
Dreams Sports Club 
29/12 16:30
 
 Aizawl
Gokulam Kerala 
29/12 19:30
FT 
 Chennai City
Shillong Lajong FC 
29/12 14:30
FT 
 Baderan Tehran U23
Niroye Zamini U23 
29/12 16:00
FT 
 Datis Khodro U23
Kian Padideh U23 1
29/12 16:30
FT 
 Arvand Charkh Shemiran U23
Niroomandan Namdar U23 
29/12 16:30
FT 
 Etihad Salar U23
Moghavemat Tehran U23 
29/12 16:30
FT 
 Paykan U23
Esteghlal Tehran U23 
29/12 18:00
FT 
 Malavan U23
Al Badr Bandar E Kong U23 
29/12 18:00
FT 
 Mes Kerman U23
Nassaji Mazandaran U23 
29/12 18:00
FT 
 Zob Ahan U23
Sanat Naft U23 
29/12 18:30
FT 
2 Cypress Teresopolis U23
Olympic Andisheh U23 
29/12 18:45
FT 
 Saipa U23
Oghab Tehran U23 
29/12 20:00
FT 
1 Maccabi Bnei Nahf
Ahva Kfar Manda 
29/12 20:30
FT 
 Maccabi Tamra
Ahi Acre 
29/12 20:30
FT 
 Sc Daburiyya Osama
Hapoel Bnei Musmus 
30/12 02:00
FT 
1 Alnada Nazareth
Maccabi Maalot Tarshina 
29/12 22:00
FT 
 Hapoel Raanana
Maccabi Tel Aviv 
30/12 00:00
FT 
1 Maccabi Netanya
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
30/12 00:15
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Ashdod MS 
30/12 02:30
FT 
 Maccabi Haifa
Bnei Yehuda Tel Aviv 1
30/12 01:45
FT 
 As Ashdod
Maccabi Shaarayim 1
29/12 16:30
FT 
 Sectzya Nes Ziona U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 
29/12 16:45
FT 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Hapoel Ashkelon U19 
29/12 16:45
 
 Hapoel Tel Aviv U19
Maccabi Petach Tikva U19 
29/12 17:00
FT 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Hapoel Beer Sheva U19 
29/12 17:00
FT 
 Maccabi Beer Sheva U19
Beitar Kfar Saba Shlomi U19 
29/12 17:00
 
 Ashdod Ms U19
Maccabi Netanya U19 
29/12 17:45
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
29/12 18:00
 
 Maccabi Haifa U19
Maccabi Tel Aviv U19 
29/12 18:30
FT 
 Hapoel Hadera U19
Beitar Nes Tubruk U19 
29/12 21:30
FT 
 Renate Ac
Sambenedettese 
29/12 21:30
FT 
 Albinoleffe
Imolese 
29/12 21:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Pordenone Calcio Ssd 
29/12 21:30
FT 
1 Vis Pesaro
Triestina 
29/12 21:30
FT 
1 Usd Virtus Verona
Fermana 
30/12 00:00
FT 
 Feralpisalo
Ac Monza 
30/12 01:30
FT 
 Giana
Vicenza 
30/12 01:30
FT 
 Ravenna
Gubbio 
29/12 14:00
AET 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Inac Kobe (w) 
90min [0-0], 120min [0-1], Inac Kobe (w) win
29/12 19:00
FT 
 Posta Rangers
Mathare United 
29/12 19:00
FT 
 Kenya Commercial Bank
Tusker 
29/12 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Gor Mahia 
29/12 20:00
FT 
 Sony Sugar
Kericho 
29/12 20:00
FT 
 Kakamega
Nzoia United 
29/12 20:00
FT 
 Bandari
Weston Shitima 
29/12 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Kenya Police 1
29/12 21:15
FT 
 Afc Leopards Sc
Vihiga United 
29/12 21:15
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Sofapaka 1
29/12 22:35
FT 
 Al Sahel
Al Kuwait SC 
29/12 22:35
FT 
 Al Jahra
Al Salmiyah 
29/12 22:35
FT 
1 Al Ttadamon
Kazma 
29/12 22:00
FT 
 Itihad Z. Khemisset
Maghreb Fez 
29/12 22:00
FT 
 Racing Casablanca
JSM Jeunesse Sportive El Massira 1
29/12 22:00
FT 
 Club Salmi
KAC de Kenitra 
29/12 22:00
FT 
 Wydad Fes
Chabab Atlas Khenifra 
29/12 22:00
FT 
 Harland Wolff Welders
Knockbreda Parish 
29/12 22:00
FT 
1 Loughgall
Dundela 
29/12 23:00
FT 
 Dergview
Portadown FC 
29/12 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Coleraine 
29/12 23:00
FT 
 Cliftonville
Linfield FC 1
29/12 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Ards 
29/12 23:00
FT 
 Ballymena United
Newry City 1
29/12 23:00
FT 
1 Glentoran
Crusaders FC 
29/12 23:00
FT 
 Glenavon
Institute 
29/12 18:00
FT 
 National Bank
Paf 
29/12 18:00
FT 
 Pakistan Navy
Pakistan Army 
29/12 20:00
FT 
 Khadamat Rafah
Al Ittihad Shujaiyya 
29/12 19:00
FT 
 CD Cova Piedade
CD Mafra 
30/12 03:45
FT 
1 Feirense
Sporting Lisbon 
30/12 03:45
FT 
 Maritimo
GD Estoril-Praia 
29/12 21:30
 
 Etincelles
Marines 
29/12 21:30
FT 
 Muhanga
As Kigali 
29/12 21:30
FT 
 Mukura
Kirehe 
29/12 21:30
FT 
 Sunrise
Musanze 
29/12 22:35
FT 
 Al-Ettifaq
Al Ittihad Ksa 1
29/12 23:00
 
 Queen of the South
Ayr Utd 
29/12 23:00
 
 Partick Thistle
Greenock Morton 
29/12 23:00
 
 Alloa Athletic
Dundee United 
29/12 23:00
 
 Falkirk
Dunfermline 
29/12 23:00
 
1 Ross County
Inverness C.T. 1
29/12 23:00
FT 
 Airdrie United
Stranraer 
29/12 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Brechin City 
29/12 23:00
FT 
1 Montrose
Arbroath 
29/12 23:00
FT 
 Raith Rovers
East Fife 
29/12 23:00
FT 
1 Stenhousemuir
Dumbarton 
29/12 23:00
FT 
 Clyde
Queens Park 
29/12 23:00
FT 
1 Elgin City
Peterhead 
29/12 23:00
 
 Stirling Albion
Cowdenbeath 1
29/12 23:00
FT 
 Albion Rovers
Annan Athletic 
29/12 23:00
 
 Berwick Rangers
Edinburgh City 
29/12 22:00
FT 
 Spartans
Civil Service Strollers 
29/12 19:00
FT 
 Ecija Balompie
Algeciras 
29/12 20:30
FT 
 Ud Tamaraceite
Tenerife B 
30/12 00:00
FT 
 Atletico Espeleno
Puente Genil 
30/12 00:30
FT 
1 UD Las Zocas
Unión Viera 1
30/12 01:00
FT 
 Atletico Union Guimar
Las Palmas C 
30/12 01:00
FT 
 Ud San Fernando
Cd Buzanada 
30/12 01:15
FT 
1 Villa Santa Brigida
Cd Santa Ursula 
29/12 19:00
FT 
 Al-Mohafza
Al ittihad SYR 
29/12 21:00
FT 
 Mtibwa Sugar
Azam 
29/12 21:00
 
 Lipuli
Ndanda 
29/12 21:00
FT 
 Mbeya City
Young Africans 
29/12 21:00
FT 
 Ruvu Shooting
Biashara United 
30/12 00:00
FT 
 Simba Sports Club
Singida United 
29/12 23:00
FT 
 As Otr
Asck 
29/12 23:00
FT 
 Dyto
Maranatha Fiokpo 
29/12 20:50
FT 
 Al Arabi Uae
Al Taawon 
29/12 23:20
FT 
 Dubba Al-Husun
Masfut 
29/12 21:00
FT 
 Bul
Kampala City Council 
29/12 21:00
 
 Mbarara City
Bright Stars 
29/12 21:00
FT 
 Paidha Black Angels
Sc Villa 
29/12 21:00
FT 
 Vipers
Tooro United 
29/12 21:15
FT 
 Ndejje University
Ma Lu 
29/12 21:00
FT 
 Bangor City FC
Guilsfield 
29/12 22:00
FT 
 Gresford Athletic
Holyhead Hotspur 
29/12 22:30
 
 Rhyl FC
Ruthin Town 
29/12 22:30
FT 
 Conwy United
Airbus 
29/12 22:30
FT 
 Flint Town United
Denbigh Town 1
29/12 20:00
 
 Caernarfon
Llandudno 
29/12 22:00
FT 
 Ammanford
Cambrian Clydach 
29/12 22:00
FT 
1 Cwmamman United
Cwmbran Celtic 1
29/12 22:00
FT 
1 Port Talbot
Taffs Well 
29/12 22:00
FT 
1 Undy Athletic
Pontypridd 
29/12 16:00
FT 
 Perssu MU
Psbk Blitar 
29/12 16:00
FT 
 Bengaluru United
Student Union 
29/12 16:55
FT 
 Negeri Sembilan
PDRM 
29/12 18:15
FT 
 Bangalore Independents
Asc 
30/12 01:00
FT 
 Bahrain
North Korea