livescore - live soccer scores

LiveScore 23 Dec 2018

24/12 00:00
FT 
 Everton
Tottenham Hotspur 
23/12 19:00
FT 
 Valencia
SD Huesca 
23/12 23:15
FT 
 Leganes
Sevilla 1
24/12 01:30
FT 
 Rayo Vallecano
Levante 
23/12 22:30
FT 
 Augsburg
Wolfsburg 
24/12 01:00
FT 
 Hoffenheim
Mainz 05 
24/12 00:00
FT 
 Bordeaux
Amiens 
23/12 21:30
FT 
 Aston Villa
Leeds United 
23/12 19:15
FT 
 Utrecht
Ajax Amsterdam 
23/12 21:30
FT 
 De Graafschap
Vitesse Arnhem 
23/12 21:30
FT 
 ADO Den Haag
Feyenoord Rotterdam 1
23/12 23:45
FT 
 Emmen
Willem II 
23/12 21:30
FT 
 Club Brugge
Royal Antwerp 
24/12 01:00
FT 
 AS Eupen
Genk 
24/12 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Sporting Charleroi 
23/12 23:00
FT 
 Porto
Rio Ave 1
23/12 23:00
FT 
 CD Nacional
Chaves 
24/12 01:30
FT 
 Benfica
Sporting Braga 
24/12 04:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Sporting Lisbon 
23/12 20:15
FT 
 St. Johnstone
Glasgow Rangers 
23/12 14:00
FT 
 Central Coast Mariners
Newcastle Jets 
23/12 21:00
FT 
 Jimma Aba Jifar
Al Ahly 
23/12 21:10
FT 
 Simba Sports Club
Nkana 
23/12 22:00
FT 
 Bantu
As Vita Club 
23/12 23:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Js Saoura 1
24/12 00:00
FT 
 Asec Mimosas
Stade Malien De Bamako 
24/12 01:00
FT 
 Al Hilal Omdurman
Club Africain 
24/12 01:00
FT 
 Horoya Ac
Al Nasr Benghazi 1
23/12 21:00
FT 
 Green Buffaloes
Club Sportif Sfaxien 1
23/12 22:00
FT 
 Ascotontchad
El Zamalek 
23/12 22:00
FT 
1 New Star De Douala
Al-ahli Tripoli 
23/12 23:00
FT 
 Enugu Rangers International
Usm Bel Abbes 1
24/12 00:00
FT 
1 Generation Foot
HUSA Hassania Agadir 1
23/12 20:30
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Kastrioti Kruje 
23/12 20:30
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Partizani Tirana 
24/12 05:05
FT 
 Parham
Liberta 
24/12 07:05
FT 
 Greenbay Hoppers
Five Islands 
23/12 13:00
FT 
1 Melbourne Heart Youth
Adelaide United U21 
23/12 23:00
 
 Roeselare
St Gilloise 1
24/12 03:30
FT 
 Universitario de Sucre
Destroyers 
24/12 04:00
 
 Sao Luiz(RS)
Brasil De Pelotas Rs 
24/12 10:00
FT 
 Guangzhou Evergrande U23
Changchun Yatai U23 
24/12 10:00
FT 
 Jiangsu Suning U23
Henan Jianye U23 
24/12 06:05
 
1 Deportivo Saprissa
Herediano 1
90min [2-2], 120min [2-3], Herediano win
23/12 22:00
FT 
 AEL Limassol
Anorthosis Famagusta FC 
23/12 23:00
FT 
 Alki Oroklini
Doxa Katokopias 
24/12 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Omonia Nicosia 
23/12 17:00
FT 
 Lefkothea Latisa Womens
En Thoi Lakatamias Womens 
23/12 17:00
FT 
 Omonia Nicosia Womens
Pafia Womens 
23/12 20:35
FT 
 Matroh
Pharco 
23/12 23:00
FT 
 Haras El Hedoud
El Entag Al Harby 
24/12 01:30
FT 
 Tala Al Jaish
Nogoom El Mostakbal 
23/12 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Uerdingen 
23/12 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Carl Zeiss Jena 
23/12 20:30
FT 
 Holstein Kiel
Hamburger 
23/12 20:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Union Berlin 
23/12 20:30
FT 
 Paderborn 07
Darmstadt 
23/12 20:30
FT 
 MSV Duisburg
Dynamo Dresden 
23/12 20:00
FT 
 Apollon Larissas
Kissamikos 
23/12 21:00
FT 
 Trikala
Aiginiakos 
23/12 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Athletic Union Of Sparta 
23/12 21:00
FT 
 Aittios Spata
Doxa Dramas 
23/12 21:00
FT 
 Volos Nfc
Kerkyra 
23/12 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Apollon Kalamaria 
23/12 21:00
FT 
 Ergotelis
Panahaiki-2005 
23/12 17:00
FT 
 Aek Athens U19
Levadiakos U19 
23/12 17:30
FT 
 Iraklis U19
Kerkyra U19 
23/12 16:30
FT 
 Neroca
Minerva Academy 
23/12 19:30
FT 
 Mohun Bagan
Shillong Lajong FC 
23/12 18:20
FT 
 Churchill Brothers Sc
Guardian Angel 
23/12 18:10
FT 
 Teraktor Sazi U23
Malavan U23 
23/12 18:20
FT 
 Rafsanjan U23
Zob Ahan U23 
23/12 18:30
FT 
 Nassaji Mazandaran U23
Pars Jonoubi Jam U23 
23/12 18:35
FT 
 Foolad Khuzestan U23
Naft Ahvaz U23 
23/12 18:40
FT 
 Sanat Naft U23
Khouneh Be Khouneh U23 
24/12 02:30
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Tel Aviv 
23/12 17:00
FT 
 AS Roma U19
Sampdoria U19 
23/12 17:00
FT 
 Napoli U19
Cagliari U20 
23/12 18:05
FT 
 Chievo Youth
Empoli U20 
23/12 18:30
FT 
 Atalanta U19
Sassuolo Calcio Youth 
23/12 21:00
FT 
1 Palermo U20
Fiorentina U20 
23/12 21:30
FT 
 Genoa U20
Juventus U19 
23/12 19:30
FT 
 Gs Roma Womens
Fiorentina Womens 
23/12 21:30
FT 
 Cuneo
Carrarese 
23/12 21:30
FT 
 Pomigliano
Arezzo 
23/12 21:30
FT 
 Pisa
Pro Patria 
23/12 21:30
FT 
1 Alessandria
Pontedera 
23/12 21:30
FT 
 Olbia
Piacenza 
23/12 21:30
 
 Pistoiese
Arzachena 
23/12 21:30
Postp. 
 Pro Piacenza
Pro Vercelli 
24/12 01:30
FT 
 Lucchese
Asd Albissola 
24/12 01:30
FT 
 Virtus Entella
Juventus U23 
23/12 21:30
FT 
 Catania
Cavese 1
23/12 21:30
FT 
 Juve Stabia
Matera 
23/12 21:30
FT 
 Paganese
Trapani 
23/12 21:30
FT 
 Rende
Viterbese 
23/12 23:00
FT 
 Potenza
Us Casertana 1908 
23/12 23:30
FT 
 Catanzaro
Us Siracusa 
23/12 23:30
FT 
 Ac Monopoli
Rieti 
23/12 23:30
FT 
 Reggina
Vibonese 
24/12 03:30
FT 
1 Bisceglie 1913
Virtus Francavilla 
23/12 19:30
FT 
 Salernitana
Foggia 1
23/12 22:00
FT 
 Cittadella
Perugia 
23/12 22:00
FT 
 Venezia
Cosenza Calcio 1914 
23/12 22:00
FT 
 Lecce
Padova 
24/12 00:30
FT 
 Spezia
Palermo 
24/12 04:00
FT 
 Benevento
Crotone 
23/12 21:25
FT 
 Olginatese
Scanzorosciate 
23/12 21:30
FT 
 Scandicci
Ssd Viareggio 2014 1
23/12 21:30
FT 
 Montebelluna
Rovigo Calcio 
23/12 21:30
FT 
 Arconatese
Lecco 
23/12 21:30
FT 
 Castrovillari
Messina 
23/12 21:30
FT 
1 Bastia 1924
Uc Sinalunghese 
23/12 21:30
FT 
 Citta Di Fasano
Fbc Gravina 
23/12 21:30
FT 
1 Cittanovese
Asd Troina 2
23/12 21:30
FT 
 Ligorna
Savona 
23/12 21:30
FT 
 Ponte San Pietro
Darfo Boario 
23/12 21:30
FT 
1 Pro Sesto
Caravaggio 
23/12 21:30
FT 
 Rezzato
US Seregno 
23/12 21:30
FT 
 San Nicolo Notaresco
Santarcangelo 
23/12 21:30
FT 
 Sestri Levante
Asd Bra 
23/12 21:30
FT 
 Ssc Bari 1908
Roccella 
23/12 21:30
FT 
1 Us Ciserano
Gsd Ambrosiana 1
23/12 21:30
FT 
 Usd Latte Dolce
Trastevere Calcio 
23/12 21:30
FT 
 Vastese
Olympia Agnonese 1
23/12 21:30
FT 
 Sff Atletico
Sassari Torres 
23/12 21:30
FT 
 Villa Dalme Valbrembana
Virtus Bergamo 
23/12 21:30
FT 
 Reggio Audace
Asd Adrense 1909 
23/12 21:30
FT 
 Asd Montegiorgio
Castelfidardo 
23/12 21:30
FT 
 Asd Turris
Portici 1906 1
23/12 21:30
FT 
 Prato
Sangimignano Sport 
23/12 21:30
FT 
 Gavorrano
Ghivizzano 
23/12 21:30
FT 
 Taranto Sport
As Sorrento Calcio 
23/12 21:30
FT 
 Messina
Rotonda 
23/12 21:30
FT 
 Asc St Georgen
Ac Este 
23/12 23:30
FT 
 Avellino
Latina Calcio 
24/12 04:00
 
 Reynolds
Humble Lions 
24/12 04:00
FT 
 Montego Bay Utd
Waterhouse Fc 
24/12 04:00
FT 
 University Of West Indies
Siti Worley Garden J 
24/12 04:00
FT 
 Mount Pleasant
Harbour View 
24/12 06:00
FT 
 Cavalier
Portmore United 
23/12 16:00
FT 
 Kangemi All Stars
Bidco United 
23/12 17:00
FT 
 Green Commandos
Deckard Lian 
23/12 19:00
FT 
 Kenya Police
Nairobi Stima 
23/12 20:00
FT 
 Vihiga United
Sony Sugar 
23/12 20:00
FT 
 Tusker
Kenya Police 
23/12 20:00
FT 
 Kericho
Chemelil Sugar 
23/12 20:00
FT 
 Migori Youth
Eldoret Youth 
23/12 20:15
FT 
 Wu Shuru
Wazito 
23/12 21:20
FT 
 Kibera Black Stars
Shabana 
24/12 00:35
FT 
 Asac Concorde
Asc Kedia 
24/12 03:05
FT 
 As Garde National
Jahe 
23/12 22:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Kawkab de Marrakech 
24/12 02:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
OCK Olympique de Khouribga 
23/12 21:30
FT 
1 MVV Maastricht
Cambuur Leeuwarden 
23/12 15:00
FT 
 Kpt
Pakistan Navy 
23/12 15:00
FT 
 Ssgc
Wapda 
23/12 17:55
FT 
 Afghan
Khan Research Laboratories 
23/12 18:00
FT 
 Civil Aviation Authority
Paf 
23/12 19:15
FT 
 Penafiel
SC Farense 
23/12 23:00
FT 
 Academico Viseu
Pacos Ferreira 
23/12 23:00
FT 
 CD Mafra
Academica Coimbra 
23/12 23:00
FT 
 Leixoes
CD Cova Piedade 
23/12 21:30
FT 
1 As Kigali
Apr 
23/12 21:30
FT 
 Kiyovu
Muhanga 
24/12 00:00
FT 
 Mbour
Toure Kunda Footpro 
24/12 00:30
FT 
 Casamance
As Dakar Sacre Coeur 
23/12 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Mbombela United 
23/12 21:30
FT 
 Real Kings
Ts Sporting 
23/12 21:30
FT 
 Richards Bay
Tshakhuma Tm 1
23/12 21:30
FT 
 Highlands Park
Supersport United 
23/12 18:30
FT 
 Getafe U19
Aravaca U19 
23/12 19:00
FT 
 Almendralejo U19
Ud Santa Marta U19 
23/12 19:30
FT 
 Alboraya U19
Real Murcia U19 
23/12 20:05
FT 
 Arucas U19
Rc Victoria U19 
23/12 22:30
FT 
 Real Zaragoza U19
Ce Europa U19 
23/12 23:30
FT 
 Lugo U19
Covadonga U19 
23/12 23:30
FT 
 Ud Tomares U19
Cd 26 De Febrero U19 
23/12 20:00
 
 Sevilla Fc Womens
Real Betis Womens 
23/12 19:00
FT 
 Reus Deportiu
Osasuna 1
23/12 23:00
FT 
 Albacete
Cf Rayo Majadahonda 
24/12 01:00
FT 
 Alcorcon
Numancia 
23/12 18:00
FT 
 Sevilla C
Ub Lebrijana 
23/12 18:15
FT 
 Santurtzi Cd
Portugalete 
23/12 18:15
FT 
 Santutxu
Sestao 1
23/12 18:30
FT 
1 Cdf Tres Cantos
Alcorcon B 
23/12 18:30
FT 
 Cd Gerena
Xerez CD 
23/12 18:30
FT 
 Muleno
Cartagena B 
23/12 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Minera 
23/12 18:30
FT 
 Elche Cf Ilicitano
CD Olimpic Xativa 
23/12 18:30
FT 
1 Atletico Pinto
Getafe B 
23/12 18:30
FT 
1 Rcd Carabanchel
Las Rozas 
23/12 18:30
FT 
 Cd Vicalvaro
Dav Santa Ana 
23/12 19:00
FT 
 Cd Algar
Mar Menor 
23/12 19:00
FT 
 Ce Europa
Ue Castelldefels 
23/12 19:00
FT 
 Cd San Roque De Lepe
Arcos 1
23/12 19:00
FT 
 AE Prat
Cerdanyola del Valles 
23/12 19:00
FT 
 Pozuelo Alarcon
Cf Trival Valderas 
23/12 19:00
FT 
 Cd Utrera
Cd Cabecense 
23/12 19:00
FT 
 Sd Borja
Utebo 
23/12 19:00
FT 
 Ourense
Ud Paiosaco 
23/12 19:00
FT 
 Ecija Balompie
Guadalcacin Cd 
23/12 19:00
FT 
1 Real Betis B
AD Ceuta 
23/12 19:00
FT 
 Ucam Murcia B
Olimpico De Totana 2
23/12 19:00
FT 
 Cp Calasancio
Ccd Alberite 1
23/12 19:00
FT 
 Ei San Martin
Cd Mosconia 
23/12 19:00
FT 
 San Claudio
Cd Colunga 
23/12 19:00
FT 
 Univ. Oviedo
Ud Llanera 
23/12 19:00
FT 
 EC Granollers
Grama 
23/12 19:00
FT 
 Martinenc
Ua Horta 
23/12 19:00
FT 
 Santboia
Santfeliuenc 
23/12 19:00
FT 
 Figueres
Sant Andreu 
23/12 19:00
FT 
 Cd Canillas
Parla Escuela 
23/12 19:00
FT 
 San Agustin
Leganes B 1
23/12 19:00
FT 
 Atarfe Industrial
Poli deportivo Almeria 
23/12 19:00
FT 
 Guadix
Antequera 1
23/12 19:00
FT 
1 Toledo
Cs Puertollano 
23/12 19:00
FT 
 Orihuela CF
Vilamarxant 
23/12 19:15
FT 
1 CD Alhaurino
Alhaurin De La Torre 1
23/12 19:15
FT 
 Cd Rincon
Juventud Torremolinos 
23/12 20:00
FT 
 Cd Buzanada
Cd Union Sur Yaiza 
23/12 20:00
FT 
1 Tenisca
Cd Mensajero 
23/12 20:45
FT 
 Tenerife B
Villa Santa Brigida 3
23/12 22:45
FT 
 Uc Ceares
Condal 
23/12 23:00
FT 
 Cd Llosetense
CD Manacor 
23/12 23:00
FT 
1 Ciudad Murcia
At Pulpileno 
23/12 23:00
FT 
 Huetor Tajar
Cd Torreperogil 
23/12 23:30
FT 
 Deportivo Cieza
Edmf Churra 
23/12 23:30
FT 
1 Mazarron
Lorca Deportiva 
23/12 23:30
FT 
 Ud Los Garres
Huercal 
23/12 23:30
FT 
 Cd Autol
Cd Arnedo 
23/12 23:30
FT 
1 Cd Pradejon
Cd Berceo 
24/12 00:00
FT 
 G Segoviana
Cd Cristo Atletico 
24/12 00:00
FT 
 Atletico Espeleno
Coria 
24/12 00:00
FT 
 Eldense
Paiporta 1
24/12 00:00
FT 
1 Cd Choco
CD Barco 
24/12 00:00
FT 
 Ribadumia
Arosa Sc 
24/12 00:00
FT 
 Xerez CD
Ciudad Lucena 
24/12 00:00
FT 
 SD Logrones
Cd Anguiano 
24/12 00:00
FT 
 Marino luanco
CD Tuilla 
24/12 00:00
FT 
 Club Siero
Real Aviles 2
24/12 00:00
FT 
 Sd Textil Escudo
Cd Guarnizo 
24/12 00:00
FT 
 Bermeo
Real Sociedad C 
24/12 00:00
FT 
 Terrassa
Pobla De Mafumet Cf 
24/12 00:00
FT 
 UD Gijon Industrial
Madalena De Morcin 
24/12 00:30
FT 
1 Suodu Pei
Sd Balmaseda 
24/12 00:30
 
 Cd Linares Deportivo
Loja CD 
24/12 00:30
FT 
 Ud Los Barrios
Algeciras 
24/12 01:30
 
 Torredonjimeno
Atletico Mancha Real 
23/12 14:00
FT 
 Army United U19
Kasem Bundit University U19 1
23/12 14:00
FT 
 Bankhai United U19
Chonburi U19 
23/12 14:00
FT 
1 Bangkok Glass U19
Ang Thong U19 
23/12 14:00
FT 
 Rayong U19
Royal Thai Fleet U19 
23/12 15:00
FT 
 Lamphun Warrior U19
Phitsanulok U19 
23/12 15:00
FT 
 Thai Honda U19
Bangkok University Deffo U19 1
23/12 16:00
FT 
 Nakhon Ratchasima U19
Sisaket U19 
23/12 16:30
FT 
 Bangkok U19
Assumption United U19 
23/12 16:30
FT 
 Btu United U19
Port U19 
23/12 18:30
FT 
 Erzurum BB
Kayserispor 
23/12 21:00
FT 
 Bursaspor
Yeni Malatyaspor 1
23/12 21:00
FT 
 Trabzonspor
Rizespor 
24/12 00:00
FT 
 Galatasaray
Sivasspor 
23/12 18:30
FT 
 Osmanlispor
Adanaspor 
23/12 18:30
FT 
 Hatayspor
Balikesirspor 
23/12 21:00
FT 
 Eskisehirspor
Boluspor 
23/12 21:00
FT 
 Adana Demirspor
Genclerbirligi 
23/12 17:30
FT 
 Atasehir Belediyesi Womens
Hakkarigucu Womens 
23/12 17:50
FT 
 Kirecburnu Womens
Konak Bel Womens 
23/12 17:55
FT 
 Trabzonspor U21
Rizespor U21 
23/12 18:00
FT 
 Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21
Kayserispor U21 
23/12 18:00
 
 Bursaspor U21
Yeni Malatyaspor U21 
23/12 20:00
FT 
 Galatasaray U21
Sivasspor U21 
23/12 15:00
FT 
 Osmanlispor U21
Adanaspor U21 
23/12 17:55
FT 
1 Adana Demirspor U21
Genclerbirligi U21 
23/12 18:00
 
 Eskisehirspor U21
Boluspor U21 
23/12 13:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang I U18
Right To Dream U18 
23/12 15:00
FT 
 Sumbawa Barat
Surabaya United 
23/12 15:30
FT 
 Mutual Football Club
Tsun Tat Kui Tan 
23/12 18:15
FT 
 Meg
Student Union 
23/12 20:45
FT 
 Pknp
UiTM 
24/12 01:00
FT 
 Qatar
Jordan 
24/12 03:00
FT 
 Campinense Pb
Santa Cruz Rn 
24/12 05:05
FT 
1 Milerock
Eagles Cochin 
24/12 11:00
FT 
 Indian Prime Minister Soccer Academy
Salsette