livescore - live soccer scores

LiveScore 22 Dec 2018

22/12 20:30
 
 Arsenal
Burnley 
22/12 23:00
 
 Bournemouth
Brighton 
22/12 23:00
 
 Chelsea
Leicester City 
22/12 23:00
 
 Huddersfield Town
Southampton 
22/12 23:00
 
 Manchester City
Crystal Palace 
22/12 23:00
 
 Newcastle United
Fulham 
22/12 23:00
 
 West Ham
Watford 
23/12 01:30
 
 Cardiff City
Manchester United 
22/12 20:00
 
 Real Betis
Eibar 
22/12 23:15
 
 Atletico Madrid
Espanyol 
23/12 01:30
 
 Villarreal
Real Madrid 
23/12 01:30
 
 Barcelona
Celta Vigo 
23/12 03:45
 
 Athletic Bilbao
Valladolid 
22/12 19:30
 
 Lazio
Cagliari 
22/12 22:00
 
 Napoli
Spal 
22/12 22:00
 
 Udinese
Frosinone 
22/12 22:00
 
 Empoli
Sampdoria 
22/12 22:00
 
 Genoa
Atalanta 
22/12 22:00
 
 AC Milan
Fiorentina 
22/12 22:00
 
 Sassuolo
Torino 
23/12 01:00
 
 Chievo
Inter Milan 
23/12 01:00
 
 Parma
Bologna 
23/12 03:30
 
 Juventus
AS Roma 
22/12 22:30
 
 Bayer Leverkusen
Hertha Berlin 
22/12 22:30
 
 Hannover 96
Fortuna Dusseldorf 
22/12 22:30
 
 Nurnberg
Freiburg 
22/12 22:30
 
 RB Leipzig
Werder Bremen 
22/12 22:30
 
 VfB Stuttgart
Schalke 04 
23/12 01:30
 
 Eintr. Frankfurt
Bayern Munich 
23/12 04:00
 
 Angers SCO
Marseille 
23/12 04:00
 
 Bordeaux
Amiens 
23/12 04:00
 
 Lille
Toulouse 
23/12 04:00
 
 AS Monaco
Guingamp 
23/12 04:00
 
 Montpellier
Lyon 
23/12 04:00
 
 PSG
Nantes 
23/12 04:00
 
 Stade Reims
Caen 
23/12 04:00
 
 Stade Rennais
Nimes 
23/12 04:00
 
 Saint Etienne
Dijon 
23/12 04:00
 
 Strasbourg
Nice 
22/12 23:00
 
 Blackburn Rovers
Norwich 
22/12 23:00
 
 Brentford
Bolton Wanderers 
22/12 23:00
 
 Derby County
Bristol City 
22/12 23:00
 
 Ipswich
Sheffield United 
22/12 23:00
 
 Nottingham Forest
Queens Park Rangers 
22/12 23:00
 
 Reading
Middlesbrough 
22/12 23:00
 
 Rotherham United
West Bromwich 
22/12 23:00
 
 Sheffield Wed.
Preston North End 
22/12 23:00
 
 Stoke City
Millwall 
22/12 23:00
 
 Wigan Athletic
Birmingham 
23/12 01:30
 
 Hull City
Swansea City 
23/12 01:30
 
 Fortuna Sittard
Groningen 
23/12 02:45
 
 NAC Breda
SC Heerenveen 
23/12 02:45
 
 PSV Eindhoven
AZ Alkmaar 
23/12 03:45
 
 SBV Excelsior
Heracles Almelo 
23/12 01:00
 
 Peruwelz
Anderlecht 
23/12 03:00
 
 Red Star Waasland-Beveren
Lokeren 
23/12 03:00
 
 St.-Truidense VV
Kortrijk 
23/12 03:30
 
 Standard Liege
Oostende 
22/12 23:30
 
 Feirense
Portimonense 
22/12 23:30
 
 Vitoria Setubal
Santa Clara 
22/12 23:30
 
 Desportivo de Tondela
Maritimo 
23/12 02:00
 
 Belenenses
Aves 
23/12 04:30
 
 Moreirense
Boavista 
22/12 23:00
 
 Celtic
Dundee 
22/12 23:00
 
 Motherwell
St. Mirren 
22/12 23:00
 
 Hamilton
Kilmarnock 
22/12 23:00
 
 Aberdeen
Hearts 
22/12 23:00
 
 Hibernian
Livingston 
22/12 14:35
 
 Wellington Phoenix
Brisbane Roar 
22/12 16:50
 
 Melbourne City
Melbourne Victory 
22/12 21:00
 
 Zesco United Ndola
Tp Mazembe Englebert 
22/12 21:00
 
 Vipers
Cs Constantine 
22/12 21:00
 
 Platinum
As Otoho 
22/12 22:30
 
 Coton Sport
El Ismaily 
23/12 01:00
 
 Asc Jaraaf
Wydad Casablanca 
22/12 19:30
 
 Assm Elgeco Plus
Kaizer Chiefs FC 
22/12 21:00
 
 Mantag Van
Kampala City Council 
22/12 21:30
 
 Mukula Victory Sports
Hilal Obayed 
22/12 22:30
 
 Segura Don Bailey
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
22/12 23:30
 
 Asante Kotoko
Kariobangi Sharks 
23/12 00:00
 
 Sally Tas
EL Masry 
23/12 00:00
 
 Calor De San Pedro
Daring Club Motema Pembe 
22/12 21:00
 
 Kamza
Skenderbeu Korca 
23/12 00:00
 
 Teuta Durres
KF Laci 
22/12 23:00
 
 Progresso
Kabuscorp 
22/12 23:00
 
 Petro Atletico De Luanda
Onze Bravos 
22/12 23:00
 
 Academica Lobito
Interclube Luanda 
22/12 23:00
 
 Recreativo Libolo
Primeiro De Agosto 
22/12 23:00
 
 Sporting Cabinda
Recreativo Caala 
22/12 23:00
 
 Casa Militar
Asa Luanda 
22/12 23:00
 
 Santa Rita
Desportivo Huila 
22/12 23:00
 
 Saurimo
Sagrada Esperanca 
22/12 13:30
 
 Newcastle Jets Fc Youth
Central Coast Mariners Fc Am 
22/12 13:30
 
 Western Sydney Wanderers Am
Canberra United U21 
22/12 14:00
 
 Melbourne City Womens
Canberra United Womens 
23/12 00:00
 
 KV Mechelen
Tubize 
23/12 03:30
 
 KFCO wilrijk
KVSK Lommel 
22/12 23:00
 
 E.N.Paralimni
Omonia Nicosia 
22/12 23:00
 
 Alki Oroklini
Doxa Katokopias 
22/12 23:00
 
 AEP Paphos
Apollon Limassol FC 
23/12 00:00
 
 APOEL Nicosia
Ermis Aradippou 
23/12 01:00
 
 AEK Larnaca
Nea Salamis 
22/12 20:30
 
 Agia Napa
Omonia Aradippou 
22/12 20:30
 
 Akritas Chloraka
Aris Limassol 
22/12 20:30
 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Asil Lysi 
22/12 20:30
 
 Meap Nisou
AE Zakakiou 
22/12 20:30
 
 PAEEK Keryneias
Anagenisis Dherina 
22/12 20:30
 
 Onisilos Sotiras
Ethnikos Achnas 
22/12 23:00
 
 Smouha SC
Al Ahly 
22/12 23:00
 
 Smouha SC
Misr Elmaqasah 
23/12 01:30
 
 Pyramids
Enppi 
23/12 01:30
 
 EL Masry
El Gounah 
23/12 01:30
 
 El Ismaily
Al Ahly 
23/12 01:30
 
 El Zamalek
Petrojet 
22/12 20:35
 
 Barnet
Dover Athletic 
22/12 23:00
 
 Bromley
Wrexham 
22/12 23:00
 
 Aldershot Town
Wrexham 
22/12 23:00
 
 Braintree Town
Boreham Wood  
22/12 23:00
 
 Bromley
Maidenhead United 
22/12 23:00
 
 Eastleigh
Harrogate Town 
22/12 23:00
 
 AFC Fylde
Ebbsfleet United 
22/12 23:00
 
 Halifax Town
Sutton United 
22/12 23:00
 
 Hartlepool United FC
Havant and Waterlooville 
22/12 23:00
 
 Leyton Orient
Chesterfield 
22/12 23:00
 
 Maidstone United
Gateshead 
22/12 23:00
 
 Salford City
Dagenham and Redbridge 
22/12 23:00
 
 Solihull Moors
Barrow 
22/12 23:00
 
 Alfreton Town
Stockport County 
22/12 23:00
 
 Altrincham
Darlington 
22/12 23:00
 
 Ashton United
Southport FC 
22/12 23:00
 
 Bradford Park Avenue
Hereford 
22/12 23:00
 
 Chester FC
AFC Telford United 
22/12 23:00
 
 Chorley
Blyth Spartans 
22/12 23:00
 
 Kidderminster
Curzon Ashton 
22/12 23:00
 
 Leamington
Fc United Of Manchester 
22/12 23:00
 
 Nuneaton Town
Guiseley 
22/12 23:00
 
 Spennymoor Town
Boston United 
22/12 23:00
 
 York City
Brackley Town 
22/12 23:00
 
 Truro City
Wealdstone 
22/12 23:00
 
 Bath City
Chelmsford City 
22/12 23:00
 
 Billericay Town
Woking 
22/12 23:00
 
 Concord Rangers
Chippenham Town 
22/12 23:00
 
 Dartford
Hungerford Town 
22/12 23:00
 
 Eastbourne Borough
St Albans City 
22/12 23:00
 
 Gloucester City
Dulwich Hamlet 
22/12 23:00
 
 Hampton & Richmond
Torquay United 
22/12 23:00
 
 Hemel Hempstead Town
Welling United 
22/12 23:00
 
 Oxford City
Weston Super Mare 
22/12 23:00
 
 Slough Town
East Thurrock United 
22/12 23:00
 
 Blackpool
Barnsley 
22/12 23:00
 
 Bradford AFC
Scunthorpe United 
22/12 23:00
 
 Bristol Rovers
Fleetwood Town 
22/12 23:00
 
 Charlton Athletic
Gillingham 
22/12 23:00
 
 Doncaster Rovers
Oxford United 
22/12 23:00
 
 Luton Town
Burton Albion 
22/12 23:00
 
 Peterborough United
Walsall 
22/12 23:00
 
 Plymouth Argyle
Accrington Stanley 
22/12 23:00
 
 Portsmouth
Sunderland 
22/12 23:00
 
 Shrewsbury Town
Coventry 
22/12 23:00
 
 Southend United
Rochdale 
22/12 23:00
 
 Wycombe Wanderers
AFC Wimbledon 
22/12 23:00
 
 Bury
Tranmere Rovers 
22/12 23:00
 
 Crawley Town
Carlisle 
22/12 23:00
 
 Forest Green Rovers
Crewe Alexandra 
22/12 23:00
 
 Grimsby Town
Notts County 
22/12 23:00
 
 Lincoln City
Newport County 
22/12 23:00
 
 Macclesfield Town
Port Vale 
22/12 23:00
 
 Milton Keynes Dons
Colchester United 
22/12 23:00
 
 Morecambe
Cambridge United 
22/12 23:00
 
 Oldham Athletic
Exeter City 
22/12 23:00
 
 Stevenage Borough
Mansfield Town 
22/12 23:00
 
 Swindon
Cheltenham Town 
22/12 23:00
 
 Yeovil Town
Northampton Town 
22/12 23:00
 
 Lancaster City
South Shields 
22/12 23:00
 
 Grantham Town
Stalybridge Celtic 
22/12 23:00
 
 Hednesford Town
Witton Albion 
22/12 23:00
 
 Hyde United
North Ferriby United 
22/12 23:00
 
 Marine
Farsley Celtic 
22/12 23:00
 
 Matlock Town
Stafford Rangers 
22/12 23:00
 
 Mickleover Sports
Bamber Bridge 
22/12 23:00
 
 Nantwich Town
Basford Utd 
22/12 23:00
 
 Warrington Town AFC
Buxton FC 
22/12 23:00
 
 Whitby Town
Lancaster City 
22/12 23:00
 
 Workington
Scarborough 
22/12 23:00
 
 Corinthian Casuals
Kingstonian 
22/12 23:00
 
 Haringey Borough
Potters Bar Town 
22/12 23:00
 
 AFC Hornchurch
Brightlingsea Regent 
22/12 23:00
 
 Margate
Whitehawk 
22/12 23:00
 
 Bishop's Stortford
Harlow Town 
22/12 23:00
 
 Bognor Regis Town
Lewes 
22/12 23:00
 
 Burgess Hill Town
Worthing 
22/12 23:00
 
 Enfield Town
Wingate Finchley 
22/12 23:00
 
 Leatherhead
Carshalton Athletic 
22/12 23:00
 
 Merstham
Dorking 
22/12 23:00
 
 Tonbridge Angels
Folkestone 
22/12 23:00
 
 Kettering Town
Hitchin Town 
22/12 23:00
 
 Basingstoke Town
Walton Casuals 
22/12 23:00
 
 Hartley Wintney
Poole Town 
22/12 23:00
 
 Hendon
Frome Town 
22/12 23:00
 
 Kings Langley
Gosport Borough 
22/12 23:00
 
 Merthyr Town
Chesham United 
22/12 23:00
 
 Metropolitan Police
Dorchester Town 
22/12 23:00
 
 Salisbury City
Beaconsfield Sycob 
22/12 23:00
 
 Staines Town
Taunton Town 
22/12 23:00
 
 Tiverton Town
Swindon Supermarine 
22/12 23:00
 
 Weymouth
Harrow Borough 
22/12 23:00
 
 Wimborne Town
Farnborough Town 
22/12 23:00
 
 Alvechurch
Leiston 
22/12 23:00
 
 Stratford Town
Hitchin Town 
22/12 23:00
 
 Banbury United
Rushall Olympic 
22/12 23:00
 
 Biggleswade Town
Kings Lynn 
22/12 23:00
 
 Coalville
Leiston 
22/12 23:00
 
 Lowestoft Town
Halesowen Town 
22/12 23:00
 
 Needham Market
Bedworth United 
22/12 23:00
 
 Redditch United
Rushden&Diamonds 
22/12 23:00
 
 Royston Town
Alvechurch 
22/12 23:00
 
 St Neots Town
Stratford Town 
22/12 23:00
 
 Stourbridge
Barwell 
22/12 23:00
 
 Tamworth
St Ives Town 
22/12 23:00
 
 Nantes B
Vitre 
22/12 23:00
 
 GS Consolat Marseille
Chasselay M.D. Azergues 
22/12 23:00
 
 Lyonnais B
Hyeres 
23/12 00:00
 
 Toulon
Monaco B 
23/12 00:00
 
 Frejus Saint-Raphael
Pontarlier 
23/12 01:00
 
 Martigues
Ogc Nice B 
23/12 01:00
 
 Saint Malo
PSG B 
23/12 01:00
 
 Colomiers
Stade Bordelais 
23/12 01:00
 
 Graces
Annecy 
23/12 01:00
 
 Olympique De Marseille B
Marseille Endoume 
23/12 00:00
 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Romorantin 
23/12 00:00
 
 Saint Etienne B
Yzeure AS 
23/12 01:00
 
 Saint Priest
Jura Sud Foot 
23/12 01:00
 
 Bordeaux B
Blois 
23/12 01:00
 
 Les Herbiers
Andrezieux 
23/12 01:00
 
 St Pryve St Hilaire
Mont-de-Marsan 
22/12 22:00
 
 Lens B
Schiltigheim 
23/12 00:00
 
 Iris Club de Croix
ASM Belfortaine 
23/12 01:00
 
 Fleury Merogis U.S.
Stade Reims Ii 
23/12 01:00
 
 Haguenau
Arras 
23/12 01:00
 
 Lille B
Bobigny Ac 
23/12 01:00
 
 St Maur Lusitanos
Creteil 
22/12 21:00
 
 As Furiani Agliani
Mantes La Ville 
23/12 01:00
 
 Sedan
Sainte Genevieve Sports 
23/12 01:00
 
 Chartres
Oissel 
23/12 01:00
 
 Poissy As
Bastia CA 
23/12 01:00
 
 Stade Briochin
Lorient B 
23/12 01:30
 
 Vannes OC
Granville 
22/12 22:00
 
 Sochaux
Lorient 
22/12 22:00
 
 Lens
Ajaccio 
22/12 22:00
 
 Le Havre
Valenciennes 
22/12 21:00
 
 Hallescher
Fsv Zwickau 
22/12 21:00
 
 Hansa Rostock
Energie Cottbus 
22/12 21:00
 
 Karlsruher
Eintr. Braunschweig 
22/12 21:00
 
 Sv Meppen
Sportfreunde Lotte 
22/12 21:00
 
 Munchen 1860
Kaiserslautern 
22/12 21:00
 
 Preuben Munster
Fortuna Koln 
22/12 21:00
 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Carl Zeiss Jena 
22/12 21:00
 
 SpVgg Unterhaching
Uerdingen 
22/12 21:00
 
 Wurzburger Kickers
VfL Osnabruck 
22/12 20:00
 
 Arminia Bielefeld
Heidenheimer 
22/12 20:00
 
 St. Pauli
1. Magdeburg 
22/12 20:00
 
 Ingolstadt 04
SSV Jahn Regensburg 
22/12 22:00
 
 Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos 
22/12 23:15
 
 OFI Crete
Atromitos Athens 
23/12 01:30
 
 Panionios
Asteras Tripolis 
22/12 20:00
 
 Juventus Womens
Agsm Verona Womens 
22/12 21:30
 
 Gs Roma Womens
Fiorentina Womens 
22/12 21:30
 
 Mozzanica Womens
Bari Womens 
22/12 21:30
 
 Fimauto Valpolicella Womens
Ac Milan Womens 
22/12 21:30
 
 Orobica Womens
Sassuolo Womens 
23/12 03:45
 
 Robur Siena Ssd
Novara 
22/12 21:30
 
 Rimini
Vis Pesaro 
22/12 21:30
 
 Albinoleffe
Usd Virtus Verona 
22/12 21:30
 
 Alto Adige/sudtirol
Imolese 
22/12 21:30
 
 Gubbio
Sambenedettese 
22/12 21:30
 
 Teramo
Triestina 
22/12 23:30
 
 Fermana
Ac Monza 
22/12 23:30
 
 Giana
Pordenone Calcio Ssd 
22/12 23:30
 
 Alma Juventus Fano
Vicenza 
23/12 01:30
 
 Feralpisalo
Renate Ac 
23/12 01:30
 
 Ravenna
Ternana 
22/12 22:00
 
 Livorno
Hellas Verona 
22/12 22:00
 
 Cremonese
Carpi 
22/12 23:00
 
 JSM Jeunesse Sportive El Massira
Wydad Fes 
22/12 23:00
 
 JSM Jeunesse Sportive El Massira
ASS Association Sportive de Sale 
22/12 23:00
 
 Raja de Beni Mellal
JSK Chabab Kasba Tadla 
22/12 23:00
 
 JSK Chabab Kasba Tadla
Itihad Z. Khemisset 
22/12 23:00
 
 Chabab Atlas Khenifra
Raja de Beni Mellal 
22/12 23:00
 
 KAC de Kenitra
Chabab Ben Guerir 
22/12 23:00
 
 Renaissance Zmamra
Union Sportive Sidi Kacem 
22/12 23:00
 
 Maghreb Fez
Olympique Dcheira 
22/12 23:00
 
 ASS Association Sportive de Sale
Club Salmi 
22/12 23:00
 
 Wydad Temara
Racing Casablanca 
22/12 23:00
 
 Chabab Ben Guerir
Olympique Dcheira 
22/12 23:00
 
 Chabab Atlas Khenifra
Wydad Temara 
22/12 23:00
 
 Racing Casablanca
KAC de Kenitra 
22/12 23:00
 
 Club Salmi
Maghreb Fez 
22/12 23:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
Itihad Z. Khemisset 
22/12 23:00
 
 Wydad Fes
Renaissance Zmamra 
23/12 02:45
 
 Den Bosch
Roda JC Kerkrade 
22/12 23:00
 
 Ballymena United
Ards 
22/12 23:00
 
 Coleraine
Dungannon Swifts 
22/12 23:00
 
 Crusaders FC
Warrenpoint Town 
22/12 23:00
 
 Institute
Cliftonville 
22/12 23:00
 
 Linfield FC
Glenavon Lurgan 
23/12 01:00
 
 Lechia Gdansk
Gornik Zabrze 
23/12 01:00
 
 Zaglebie Lubin
Cracovia Krakow 
22/12 23:00
 
 Sporting Braga B
Varzim 
22/12 23:00
 
 Arouca
Vitoria Guimaraes B 
22/12 19:00
 
 Hermannstadt
Viitorul Constanta 
23/12 02:00
 
 Steaua Bucuresti
CFR Cluj 
22/12 20:15
 
 Al Feiha
Uhud 
22/12 23:00
 
 Dunfermline
Ayr Utd 
22/12 23:00
 
 Alloa Athletic
Queen of the South 
22/12 23:00
 
 Dundee United
Falkirk 
22/12 23:00
 
 Ross County
Partick Thistle 
22/12 23:00
 
 Greenock Morton
Inverness C.T. 
22/12 23:00
 
 Arbroath
Raith Rovers 
22/12 23:00
 
 Brechin City
Airdrie United 
22/12 23:00
 
 Dumbarton
Stranraer 
22/12 23:00
 
 East Fife
Forfar Athletic 
22/12 23:00
 
 Montrose
Stenhousemuir 
22/12 23:00
 
 Annan Athletic
Berwick Rangers 
22/12 23:00
 
 Cowdenbeath
Edinburgh City 
22/12 23:00
 
 Peterhead
Stirling Albion 
22/12 23:00
 
 Queens Park
Elgin City 
22/12 23:00
 
 Albion Rovers
Clyde 
22/12 22:00
 
 Deveronvale
Wick Academy 
22/12 22:00
 
 Rothes
Keith 
22/12 22:00
 
 Brora Rangers
Fraserburgh 
22/12 22:00
 
 Nairn County
Forres Mechanics 
22/12 22:00
 
 Huntly
Strathspey Thistle 
22/12 22:00
 
 Formartine United
Inverurie Loco Works 
22/12 22:00
 
 Turriff United
Fort William 
22/12 22:00
 
 Buckie Thistle
Cove Rangers 
22/12 21:30
 
 Ts Galaxy
Uthongathi 
22/12 22:00
 
 Ajax Cape Town
Mbombela United 
22/12 22:00
 
 Real Kings
Ts Sporting 
22/12 22:00
 
 Richards Bay
Tshakhuma Tm 
22/12 22:30
 
 Jomo Cosmos
Witbank Spurs 
22/12 22:30
 
 Maccabi
Stellenbosch 
22/12 22:30
 
 Royal Eagles
Cape Town 
22/12 21:30
 
 AmaZulu
Lamontville Golden Arrows 
23/12 00:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Bloemfontein Celtic 
23/12 02:15
 
 Maritzburg United
Baroka 
22/12 20:15
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Catgas Energia Futsal 
23/12 01:00
 
 Peniscola Futsal
Xota Navarra Futsal 
23/12 01:30
 
 Caja Segovia Futsal
Inter Movistar Futsal 
23/12 01:30
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Antequera Futsal 
23/12 03:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Paruro Five Foot 
22/12 18:30
 
 Cdef Logrono Womens
Levante Ud Womens 
22/12 19:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Sporting De Huelva Womens 
22/12 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Madrid Cff Womens 
22/12 19:00
 
 Atleico Malaga Womens
Barcelona Womens 
22/12 19:00
 
 Sevilla Fc Womens
Real Betis Womens 
22/12 19:30
 
 Athletic Club Bibao Womens
Fundacion Albacete Womens 
23/12 00:00
 
 Rcd Espanyol Womens
Rayo Vallecano Womens 
22/12 20:00
 
 CD Lugo
Sporting de Gijon 
22/12 23:00
 
 Real Oviedo
Malaga 
23/12 01:00
 
 Zaragoza
Extremadura 
23/12 03:00
 
 Elche
Almeria 
23/12 03:30
 
 Cordoba
Las Palmas 
23/12 03:45
 
 Cadiz
Deportivo La Coruna 
22/12 19:00
 
 Valladolid B
Cd Guijuelo 
22/12 19:00
 
 Celta Vigo B
Burgos CF 
22/12 19:00
 
 Fuenlabrada
SD Ponferradina 
22/12 19:00
 
 Inter De Madrid
Salmantino 
22/12 19:00
 
 Cd Artistico Navalcarnero
Deportivo La Coruna B 
22/12 23:00
 
 Ad Union Adarve
Las Palmas Atletico 
22/12 23:00
 
 Unionistas De Salamanca
Coruxo 
23/12 00:00
 
 Cultural Leonesa
San Sebastian Reyes 
23/12 00:00
 
 Real Madrid Castilla
Rapido de Bouzas 
22/12 22:45
 
 Sporting De Gijon B
Gimnastica Torrelavega 
22/12 23:45
 
 Cultural De Durango
SD Gernika 
23/12 00:00
 
 Arenas Club De Getxo
Real Sociedad B 
23/12 00:00
 
 Cd Vitoria Spa
CD Mirandes 
23/12 00:00
 
 Real Union de Irun
Athletic Bilbao B 
23/12 01:00
 
 Barakaldo CF
Leioa 
23/12 01:00
 
 Union Langreo
SD Amorebieta 
23/12 01:00
 
 Racing de Santander
Real Oviedo B 
23/12 03:00
 
 CD Izarra
UD Logrones 
23/12 03:15
 
 Calahorra
CD Tudelano 
22/12 19:00
 
 Ud Levante B
Espanyol B 
22/12 19:00
 
 Lleida
Atletico Baleares 
22/12 23:30
 
 UE Olot
Teruel 
23/12 00:00
 
 Alcoyano
Cf Peralada 
23/12 00:00
 
 CF Badalona
Ontinyent 
23/12 00:00
 
 SD Ejea
Sabadell 
23/12 01:00
 
 Ue Cornella
Cd Ebro 
23/12 02:00
 
 CD Castellon
UB Conquense 
23/12 03:00
 
 Hercules
Barcelona B 
23/12 03:00
 
1 Valencia Cf Mestalla
Villarreal B 
22/12 18:30
 
 Almeria B
Ejido 
22/12 18:30
 
 UD Melilla
Murcia 
22/12 19:00
 
 Futbol Club Cartagena
Talavera De La Reina 
22/12 19:00
 
 Jumilla
Cd San Fernando Isleno 
22/12 19:00
 
 Malaga B
Ud Ibiza 
23/12 00:00
 
 Recreativo Huelva
Granada Cf B 
23/12 00:00
 
 Atletico Sanluqueno
Villanovense 
23/12 00:00
 
 Sevilla Atletico
UD Badajoz 
23/12 00:30
 
 UCAM Murcia
UD Marbella 
23/12 01:00
 
 Don Benito
Linense 
22/12 18:30
 
 Ankaragucu
Goztepe 
22/12 21:00
 
 Alanyaspor
Istanbul Basaksehir 
23/12 00:00
 
 Kasimpasa
Besiktas 
22/12 18:30
 
 Elazigspor
Altay Spor Kulubu 
22/12 18:30
 
 Umraniyespor
Afjet Afyonspor 
22/12 21:00
 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Karabukspor 
22/12 20:45
 
 Ajman
Al Nasr Dubai 
22/12 20:45
 
 Al-Jazira UAE
Al Ahli Dubai 
22/12 20:45
 
 Al-Sharjah
Al-Dhafra 
22/12 20:45
 
 Banni Yas
Ahli Al-Fujirah 
22/12 20:45
 
 Dabba Al-Fujairah
Al-Wasl 
22/12 22:00
 
 Ittihad Kalba
Al Wehda UAE 
22/12 22:30
 
 Connahs Quay Nomads
Uwic Inter Cardiff 
22/12 22:30
 
 Llandudno
The New Saints 
22/12 22:30
 
 Llanelli
Bala Town 
22/12 22:30
 
 Newtown
Carmarthen 
23/12 03:35
 
 Barry Town Afc
Caernarfon 
22/12 22:00
 
 Briton Ferry Athletic
Haverfordwest County 
22/12 22:00
 
 Port Talbot
Cwmamman United 
22/12 22:00
 
 Afan Lido
Cambrian Clydach 
22/12 22:00
 
 Ammanford
Cwmbran Celtic 
22/12 22:00
 
 Pontypridd
Penybont 
22/12 22:00
 
 Ton Pentre
Goytre Afc 
22/12 22:30
 
 Korona Kielce
Miedz Legnica 
22/12 23:00
 
 Worthing
Bognor Regis Town 
22/12 23:00
 
 AEL Limassol
Anorthosis Famagusta FC