livescore - live soccer scores

LiveScore 16 Dec 2018

16/12 21:30
 
 Brighton
Chelsea 
16/12 21:30
 
 Southampton
Arsenal 
17/12 00:00
 
 Liverpool
Manchester United 
16/12 19:00
 
 Sevilla
Girona 
16/12 23:15
 
 Espanyol
Real Betis 
17/12 01:30
 
 SD Huesca
Villarreal 
17/12 03:45
 
 Levante
Barcelona 
16/12 19:30
 
 Spal
Chievo 
16/12 22:00
 
 Frosinone
Sassuolo 
16/12 22:00
 
 Fiorentina
Empoli 
16/12 22:00
 
 Sampdoria
Parma 
17/12 01:00
 
 Cagliari
Napoli 
17/12 03:30
 
 AS Roma
Genoa 
16/12 22:30
 
 RB Leipzig
Mainz 05 
17/12 01:00
 
 Eintr. Frankfurt
Bayer Leverkusen 
16/12 22:00
 
 Nimes
Lille 
17/12 00:00
 
 Guingamp
Stade Rennais 
17/12 00:00
 
 Nice
Saint Etienne 
17/12 04:00
 
 Lyon
AS Monaco 
17/12 04:00
 
 Marseille
Bordeaux 
16/12 19:15
 
 SC Heerenveen
Utrecht 
16/12 21:30
 
 Ajax Amsterdam
De Graafschap 
16/12 21:30
 
 Groningen
Emmen 
16/12 23:45
 
 Feyenoord Rotterdam
Fortuna Sittard 
16/12 21:30
 
 Cercle Brugge
Anderlecht 
17/12 01:00
 
 Genk
Oostende 
17/12 03:00
 
 Standard Liege
Zulte-Waregem 
16/12 23:00
 
 Rio Ave
Belenenses 
17/12 01:30
 
 Maritimo
Benfica 
17/12 04:00
 
 Sporting Lisbon
CD Nacional 
16/12 20:30
 
 Hibernian
Celtic 
16/12 23:00
 
 Glasgow Rangers
Hamilton 
16/12 14:00
 
 Newcastle Jets
Perth Glory 
16/12 16:00
 
 Adelaide United
Melbourne City 
16/12 21:00
 
 Gor Mahia
Lobi Stars 
16/12 21:30
 
 As Vita Club
Bantu 
16/12 22:30
 
 As Otoho
Platinum 
16/12 23:00
 
 El Ismaily
Coton Sport 
16/12 23:00
 
 Alahly Benghazi
Mamelodi Sundowns 
17/12 00:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Segura Don Bailey 
16/12 21:00
 
 Kastrioti Kruje
Teuta Durres 
17/12 00:00
 
 Skenderbeu Korca
Luftetari Gjirokaster 
17/12 05:00
 
 Old Road
Jennings Grenades 
17/12 07:00
 
 Liberta
Five Islands 
16/12 13:30
 
 Canberra United U21
Sydney FC U21 
16/12 13:00
 
 Brisbane Roar Womens
Melbourne Victory Womens 
16/12 21:30
 
 Red Bull Salzburg
St.Polten 
16/12 21:30
 
 Rheindorf Altach
TSV Hartberg 
17/12 00:00
 
 Austria Wien
Rapid Wien 
16/12 18:00
 
 Gilan Gabala
Sabah 
16/12 23:00
 
 Qarabag
FK Inter Baku 
17/12 04:00
 
 St Andrew Lions
Weymouth Wales 
16/12 23:00
 
 St Gilloise
KFCO wilrijk 
16/12 22:00
 
 Eendracht Aalst
KSK Heist 
16/12 22:00
 
 Rupel Boom
Thes Sport 
17/12 04:00
 
 Aurora
Destroyers 
17/12 04:00
 
 Blooming
San Jose 
17/12 04:00
 
 Bolivar
Real Potosi 
17/12 04:00
 
 Nacional Potosi
The Strongest 
17/12 04:00
 
 Royal Pari
Oriente Petrolero 
17/12 04:00
 
 Sport Boys Warnes
Jorge Wilstermann 
17/12 04:00
 
 Universitario de Sucre
Club Guabira 
17/12 02:30
 
 Palmeiras Youth
Sao Paulo U20 
16/12 18:30
 
 Dunav Ruse
Ludogorets Razgrad 
16/12 21:00
 
 Etar Veliko Tarnovo
Septemvri Simitli 
16/12 23:30
 
 CSKA Sofia
Botev Plovdiv 
17/12 05:30
 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Junior Barranquilla 
16/12 22:00
 
 Dinamo Zagreb
Hajduk Split 
17/12 00:30
 
 Istra 1961
Rudes 
16/12 22:00
 
 Omonia Nicosia
APOEL Nicosia 
17/12 00:00
 
 Nea Salamis
E.N.Paralimni 
16/12 20:30
 
 Digenis Oroklini
Meap Nisou 
16/12 22:00
 
 Viktoria Plzen
Mfk Karvina 
16/12 19:00
 
 Esbjerg FB
Nordsjaelland 
16/12 21:00
 
 Horsens
Midtjylland 
16/12 23:00
 
 Sonderjyske
Kobenhavn 
17/12 01:00
 
 Brondby
Vendsyssel 
17/12 01:00
 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Emelec 
17/12 00:00
 
 El Nacional Reserves
Sd Aucas Reserves 
16/12 20:30
 
 Everton U23
Derby County U23 
16/12 21:00
 
 Reading U23
Manchester United U23 
16/12 22:00
 
 Derby County Womens
Middlesbrough Womens 
16/12 22:00
 
 Bradford City Womens
Nottingham Forest Womens 
16/12 22:00
 
 Fylde Lfc Womens
Sunderland Womens 
16/12 20:00
 
 Fasil Kenema
Mekelakeya 
16/12 20:00
 
 Adama City
Mekelle Kenema 
16/12 21:00
 
 Saint George
Hawassa City 
16/12 20:00
 
 Montpellier Hsc Womens
Lyonnais Womens 
16/12 22:10
 
 PSG Womens
Metz Womens 
16/12 20:00
 
 Munchen 1860
Carl Zeiss Jena 
16/12 21:00
 
 Wurzburger Kickers
Sportfreunde Lotte 
16/12 18:00
 
 Sc Sand (w)
Turbine Potsdam (w) 
16/12 18:00
 
 Monchengladbach Womens
Sc Freiburg (w) 
16/12 21:00
 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Bayern Munich (w) 
16/12 21:00
 
 Bayer Leverkusen (w)
Werder Bremen Womens 
16/12 21:00
 
 Wolfsburg womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
16/12 21:00
 
 Hoffenheim (w)
Ffc Frankfurt Womens 
16/12 18:00
 
 Wuppertaler Sv U19
Vfb Stuttgart U19 
16/12 18:00
 
 Magdeburg U19
Dortmund U19 
16/12 18:00
 
 Bayern Munich 2 Womens
Tsg 1899 Hoffenheim Ii Womens 
16/12 18:00
 
 Bv Cloppenburg Womens
Fsv Hessen Wetzlar Womens 
16/12 18:00
 
 Ff Usv Jena (w)
Saarbrucken Womens 
16/12 18:00
 
 Sv Weinberg Womens
Ffc Turbine Potsdam 2 Womens 
16/12 21:00
 
 Koln Womens
Gutersloh Womens 
16/12 20:30
 
 Ingolstadt 04
Heidenheimer 
16/12 20:30
 
 SV Sandhausen
SSV Jahn Regensburg 
16/12 20:30
 
 Erzgebirge Aue
Darmstadt 
16/12 21:30
 
 Hennef 05
Viktoria Arnoldsweiler 
16/12 21:30
 
 Bergisch Gladbach 09
Siegburger Sv 04 
16/12 21:30
 
 Vfl Alfter
Sv Deutz 05 
16/12 21:45
 
 Blau Weib Friesdorf
Hurth 
16/12 21:45
 
 Ssv Merten
Spvg Frechen 20 
16/12 22:00
 
 Vfl Vichttal
Wegberg Beeck 
16/12 22:30
 
 Sc Dusseldorf West
Vfb Speldorf 
16/12 22:00
 
 Apollon Smirnis
Xanthi 
16/12 23:15
 
 Larisa
AEK Athens 
17/12 01:00
 
 Panathinaikos
Atromitos Athens 
17/12 01:30
 
 Olympiakos Piraeus
Lamia 
16/12 21:00
 
 Giorgos Karaiskakis
Aittios Spata 
16/12 21:00
 
 Apollon Kalamaria
Apollon Larissas 
16/12 17:00
 
 Ael Larisa U19
Aek Athens U19 
16/12 17:30
 
 Levadiakos U19
Paok Saloniki U19 
16/12 17:30
 
 Panathinaikos U19
Atromitos U19 
16/12 19:30
 
 Asteras Tripolis U19
Ofi Crete U19 
17/12 05:30
 
 Deportivo Mixco
Coban Imperial 
17/12 07:00
 
 Tempete
Cs Don Bosco 
17/12 06:00
 
 CD Motagua
CD Olimpia 
16/12 14:30
 
 Kai Jing
Kitchee 
16/12 17:30
 
 Eastern A.A Football Team
Wofoo Tai Po 
17/12 03:15
 
 Fehervar Videoton
Ferencvarosi TC 
16/12 20:00
 
 Nyiregyhaza
Mte Mosonmagyarovar 
16/12 20:00
 
 Vac-Dunakanyar
Dorogi 
16/12 20:00
 
 ETO Gyori FC
Cegled 
16/12 20:00
 
 Kaposvar
Kazincbarcika 
16/12 20:00
 
 Siofok
Monori Se 
16/12 20:00
 
 Duna Tisza
Gyirmot Se 
16/12 20:30
 
 Bekescsaba
Budaorsi Sc 
17/12 00:00
 
 Csakvari Tk
Zalaegerszegi TE 
17/12 00:00
 
 Vasas
Budafoki Mte 
16/12 16:30
 
 Minerva Academy
Chennai City 
16/12 19:30
 
 East Bengal
Mohun Bagan 
17/12 01:00
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Ashdod MS 
17/12 02:30
 
 Beitar Jerusalem
Maccabi Petah Tikva FC 
16/12 17:00
 
 Cagliari U20
AS Roma U19 
16/12 19:30
 
 Tavagnacco Womens
Juventus Womens 
16/12 21:30
 
 Arzachena
Pro Piacenza 
16/12 21:30
 
 Carrarese
Robur Siena Ssd 
16/12 21:30
 
 Novara
Olbia 
16/12 21:30
 
 Piacenza
Lucchese 
16/12 21:30
 
 Pro Vercelli
Pistoiese 
16/12 21:30
 
 Arezzo
Virtus Entella 
16/12 23:30
 
 Pro Patria
Alessandria 
16/12 23:30
 
 Juventus U23
Pomigliano 
17/12 01:30
 
 Asd Albissola
Cuneo 
17/12 01:30
 
 Pontedera
Pisa 
16/12 21:30
 
 Renate Ac
Alto Adige/sudtirol 
16/12 21:30
 
 Ternana
Giana 
16/12 21:30
 
 Rieti
Bisceglie 1913 
16/12 21:30
 
 Vibonese
Juve Stabia 
16/12 21:30
 
 Viterbese
Potenza 
16/12 23:30
 
 Us Casertana 1908
Reggina 
16/12 23:30
 
 Cavese
Ac Monopoli 
16/12 23:30
 
 Trapani
Rende 
16/12 23:30
 
 Virtus Francavilla
Paganese 
17/12 03:30
 
 Asd Sicula Leonzio
Catania 
16/12 22:00
 
 Crotone
Venezia 
16/12 22:00
 
 Carpi
Salernitana 
17/12 04:00
 
 Brescia
Lecce 
16/12 21:30
 
 Sammaurese
Asd Pineto Calcio 
16/12 21:30
 
 Ac Crema 1908
Ciliverghe Mazzano 
16/12 21:30
 
 Nardo
Citta Di Fasano 
16/12 21:30
 
 Albalonga
Cassino 
16/12 21:30
 
 Asd Adrense 1909
San Marino Calcio 
16/12 21:30
 
 Asd Cannara
Aglianese 
16/12 21:30
 
 Asd Sasso Marconi
Lentigione 
16/12 21:30
 
 Trastevere Calcio
Asd Flaminia Civita Castellana 
16/12 21:30
 
 Caravaggio
Rezzato 
16/12 21:30
 
 Asd Cartigliano
Belluno 
16/12 21:30
 
 Darfo Boario
Pro Sesto 
16/12 21:30
 
 Ac Este
Azy Based Nano Bo 
16/12 21:30
 
 Fbc Gravina
As Andria Bat 
16/12 21:30
 
 Forli
Jesina Calcio 
16/12 21:30
 
 Pavia
Mezzolara 
16/12 21:30
 
 Portici 1906
Acireale 
16/12 21:30
 
 Giulianova
San Nicolo Notaresco 
16/12 21:30
 
 Rotonda
Ssc Bari 1908 
16/12 21:30
 
 Sangiustese
Asd Savignanese 
16/12 21:30
 
 Santarcangelo
Recanatese 
16/12 21:30
 
 Savona
Chieri 
16/12 21:30
 
 Sc Caronnese
Legnago Salus 
16/12 21:30
 
 Team Altamura
Sarnese 
16/12 21:30
 
 Trento
Acd Campodarsego 
16/12 21:30
 
 Tuttocuoio
Bastia 1924 
16/12 21:30
 
 Virtus Bergamo
Como 
16/12 22:00
 
 Az Picerno Asd
Audace Cerignola 
17/12 04:00
 
 University Of West Indies
Humble Lions 
17/12 06:00
 
 Cavalier
Dunbeholden 
17/12 08:00
 
 Arnett Gardens
Reynolds 
17/12 08:00
 
 Mount Pleasant
Siti Worley Garden J 
17/12 08:00
 
 Waterhouse Fc
Portmore United 
16/12 13:00
 
 Espo Lada Hokkaido Futsal
Nagoya Oceans Futsal 
16/12 17:00
 
 Agleymina Hamamatsu Futsal
Fugador Sumida Futsal 
16/12 12:00
 
 Nippon Sport Science University (w)
Yokohama Fc Seagulls Womens 
16/12 19:00
 
 Kenya Police
Posta Rangers 
16/12 20:00
 
 Weston Shitima
Tusker 
16/12 20:00
 
 Sofapaka
Bandari 
16/12 21:15
 
 Ulinzi Stars Nakuru
Kenya Commercial Bank 
16/12 20:00
 
 Zebbug Rangers
Mqabba 
17/12 00:30
 
 Vittoriosa Stars
Naxxar Lions 
16/12 22:15
 
 Gudja United
Sirens 
16/12 21:00
 
 Senglea Athletic
Birkirkara FC 
16/12 23:00
 
 Floriana
Tarxien Rainbows 
17/12 08:30
 
 Cruz Azul
Club America 
16/12 22:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
KAC de Kenitra 
17/12 04:30
 
 Sporting Cristal
Alianza Lima 
16/12 22:30
 
 Slask Wroclaw
Korona Kielce 
17/12 01:00
 
 Zaglebie Sosnowiec
Lech Poznan 
16/12 19:15
 
 GD Estoril-Praia
SC Farense 
16/12 23:00
 
 SC Covilha
Arouca 
16/12 23:00
 
 CD Cova Piedade
Sporting Braga B 
16/12 23:00
 
 Vitoria Guimaraes B
Academico Viseu 
16/12 19:00
 
 Maritimo B
Lusitania Lourosa 
16/12 23:00
 
 Gondomar
Sanjoanense 
16/12 23:00
 
 Armacenenses
Moura 
16/12 23:00
 
 Benf.C.Branco
Sertanense 
16/12 23:00
 
 Caldas
Vilafranquense 
16/12 23:00
 
 Ad Macao
Santa Iria 
16/12 23:00
 
 Amarante
Sc Coimbroes 
16/12 23:00
 
 Arc Oleiros
Alverca 
16/12 23:00
 
 Peniche
Anadia 
16/12 23:00
 
 Limianos
Vilaverdense 
16/12 23:00
 
 Loures
Fatima 
16/12 23:00
 
 St Maur Lusitanos
Gafanha 
16/12 23:00
 
 Merelinense
Fafe 
16/12 23:00
 
 Olhanense SC
Redondense 
16/12 23:00
 
 Oriental Lisboa
Olimpico Montijo 
16/12 23:00
 
 Pedras Salgadas
Torquay Cádiz 
16/12 23:00
 
 Agueda
CF Uniao Madeira 
16/12 23:00
 
 Sp Espinho
Cesarense 
16/12 23:00
 
 Sp. Ideal
Amora 
16/12 23:00
 
 SCU Torreense
Sintrense 
16/12 23:00
 
 Vizela
Clube Desportivo Trofense 
16/12 20:00
 
 Dunarea Calarasi
Sepsi 
17/12 02:00
 
 Botosani
Steaua Bucuresti 
16/12 21:30
 
 Bugesera
Apr 
16/12 21:30
 
 Kiyovu
As Kigali 
17/12 03:45
 
 Bohemians
East Fife 
17/12 01:00
 
 Asec Ndiambour
Casamance 
17/12 02:00
 
 FK Napredak Krusevac
Radnicki Nis 
16/12 20:00
 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Sloboda Uzice Sevojno 
16/12 20:00
 
 Karadjordje Topola
Trajal 
16/12 20:00
 
 Zemplin Michalovce
Skf Sered 
16/12 20:00
 
 Nitra
Sport Podbrezova 
16/12 20:00
 
 MFK Ruzomberok
Zlate Moravce 
16/12 20:00
 
 Trencin
FK Senica 
16/12 20:00
 
 MSK Zilina
Spartak Trnava 
16/12 20:00
 
 DAC Dunajska Streda
Slovan Bratislava 
16/12 21:30
 
 Cape Town
Real Kings 
16/12 21:30
 
 Baroka
Bidvest Wits 
16/12 17:00
 
 Getafe U19
Leganes U19 
16/12 18:30
 
 Ud Alzira U19
Ranero U19 
16/12 20:00
 
 Las Palmas U19
Laguna U19 
16/12 23:00
 
 San Felix U19
Cadiz U19 
16/12 23:00
 
 Torre Levante U19
Levante U19 
17/12 02:00
 
 Real Madrid U19
Valladolid U19 
17/12 03:00
 
 Cd 26 De Febrero U19
Malaga U19 
16/12 18:30
 
 Madrid Cff Womens
Sevilla Fc Womens 
16/12 19:00
 
 Fundacion Albacete Womens
Atleico Malaga Womens 
16/12 19:00
 
 Real Sociedad Womens
Rcd Espanyol Womens 
16/12 19:00
 
 Sporting De Huelva Womens
Granadilla Tenerife Womens 
16/12 23:00
 
 Real Betis Womens
Atletico De Madrid Womens 
16/12 19:00
 
 Cf Rayo Majadahonda
Elche 
16/12 23:00
 
 Osasuna
Alcorcon 
17/12 01:00
 
 Extremadura
Gimnastic Tarragona 
17/12 03:00
 
 Almeria
CD Lugo 
17/12 03:30
 
 Deportivo La Coruna
Zaragoza 
16/12 19:00
 
 Burgos CF
Inter De Madrid 
16/12 19:00
 
 Deportivo La Coruna B
Cultural Leonesa 
16/12 19:00
 
 Pontevedra
Las Palmas Atletico 
16/12 19:00
 
 San Sebastian Reyes
Unionistas De Salamanca 
16/12 19:00
 
 Ad Union Adarve
Fuenlabrada 
16/12 23:30
 
 Coruxo
Real Madrid Castilla 
16/12 23:30
 
 Rapido de Bouzas
Atletico De Madrid B 
17/12 00:00
 
 Cd Guijuelo
Cd Artistico Navalcarnero 
17/12 00:00
 
 Salmantino
Valladolid B 
16/12 19:00
 
 CD Tudelano
Sporting De Gijon B 
16/12 22:45
 
 Real Oviedo B
CD Izarra 
17/12 00:00
 
 Cd Vitoria Spa
Real Union de Irun 
17/12 00:00
 
 SD Gernika
Racing de Santander 
17/12 00:00
 
 Gimnastica Torrelavega
Union Langreo 
17/12 00:00
 
 UD Logrones
Arenas Club De Getxo 
17/12 01:00
 
 Real Sociedad B
CD Mirandes 
16/12 19:00
 
 Atletico Baleares
CF Badalona 
16/12 19:00
 
 UB Conquense
Hercules 
16/12 19:00
 
 Cd Ebro
Teruel 
16/12 19:00
 
 Espanyol B
Ue Cornella 
16/12 23:30
 
 UE Olot
SD Ejea 
17/12 00:00
 
 Sabadell
Alcoyano 
17/12 00:15
 
 Ontinyent
Valencia Cf Mestalla 
16/12 18:15
 
 Santurtzi Cd
Ud San Pedro 
16/12 18:30
 
 Cordoba B
Xerez CD 
16/12 18:30
 
 Alcorcon B
Cd Vicalvaro 
16/12 18:30
 
 Parla Escuela
Rayo Vallecano B 
16/12 18:30
 
 Alcobendas
Atletico Pinto 
16/12 18:30
 
 Cf Trival Valderas
Rcd Carabanchel 
16/12 18:30
 
 San Juan De Mozarrifar
Brea 
16/12 18:45
 
 Grama
UE Llagostera 
16/12 19:00
 
 Olimpico De Totana
Lorca Deportiva 
16/12 19:00
 
 Cd Huetor Vega
Torredonjimeno 
16/12 19:00
 
 Ue Castelldefels
EC Granollers 
16/12 19:00
 
 Cd Varea
Cp Calasancio 
16/12 19:00
 
 Real Aviles
Marino luanco 
16/12 19:00
 
 Getafe B
Mostoles 
16/12 19:00
 
 Cartagena B
Mazarron 
16/12 19:00
 
 Coria
Cd Artistico Navalcarnero 
16/12 19:00
 
 Mallorca B
Song Clade Pull 
16/12 19:00
 
 Guadalcacin Cd
Ud Los Barrios 
16/12 19:00
 
 Cacereno
Cd Valdelacalzada 
16/12 19:00
 
 Calamocha
Cd Binefar 
16/12 19:00
 
 Condal
Club Siero 
16/12 19:00
 
 Las Rozas
Leganes B 
16/12 19:00
 
 Ud Paterna
Novelda 
16/12 19:00
 
 Cerdanyola del Valles
Figueres 
16/12 19:00
 
 Sant Andreu
Martinenc 
16/12 19:00
 
 Ua Horta
Europa Point 
16/12 19:00
 
 Villafranca
AE Prat 
16/12 19:00
 
 San Agustin
Cdf Tres Cantos 
16/12 19:00
 
 Poli deportivo Almeria
Martos Club Deportivo 
16/12 19:00
 
 Ud Socuellamos
Cd Marchamalo 
16/12 19:00
 
 Alaves B
CD Basconia 
16/12 19:15
 
 Cd Llanes
Cd Lealtad 
16/12 19:15
 
 Silva SD
Ourense 
16/12 19:15
 
 Ue Sants
Reus Deportiu Ii 
16/12 19:30
 
 Arcos
Cd Utrera 
16/12 19:30
 
 Platges De Calvia
Sd Formentera 
16/12 19:30
 
 Ud Logrones B
Haro Deportivo 
16/12 19:30
 
 Ud Llanera
UD Gijon Industrial 
16/12 19:45
 
 Paiporta
Elche Cf Ilicitano 
16/12 20:00
 
 Marino
Lanzarote 
16/12 20:00
 
 Ud San Fernando
Cd Santa Ursula 
16/12 22:30
 
 Racing B
Ad Siete Villas 
16/12 22:45
 
 Cd Agoncillo
Cd Pradejon 
16/12 23:00
 
 CD Tuilla
Cd Covadonga 
16/12 23:00
 
 La Baneza
Numancia B 
16/12 23:00
 
 CD Pena Sport
Soller 
16/12 23:00
 
 Villanueva
Real Zaragoza B 
16/12 23:00
 
 Tamar Ritter
CA Monzon 
16/12 23:00
 
 Cd Cebrerena
Zamora Barinas 
16/12 23:00
 
 Ud Rayo Ibense
Torre Levante 
16/12 23:15
 
 Minera
Ucam Murcia B 
16/12 23:15
 
 L Entregu
Univ. Oviedo 
16/12 23:30
 
 Edmf Churra
Mar Menor 
16/12 23:30
 
 Utebo
Ad Almudevar 
16/12 23:30
 
 Cd Coria
Cd Calamonte 
16/12 23:30
 
 Cd Villacanas
CP Villarrobledo 
16/12 23:30
 
 Cd Algar
Murcia B 
16/12 23:30
 
 Up Plasencia
Ad Llerenense 
16/12 23:30
 
 Cd Madridejos
Albacete B 
16/12 23:30
 
 Almagro
Tomelloso 
16/12 23:30
 
 Villarrubia
Toledo 
16/12 23:30
 
 Dav Santa Ana
Villaverde Boetticher 
16/12 23:30
 
 Juventud Torremolinos
Guadix 
16/12 23:30
 
 CD Guadalajara
La Roda CF 
16/12 23:30
 
 Atletico Bembibre
G Segoviana 
17/12 00:00
 
 CD Olimpic Xativa
Villarreal C 
17/12 00:00
 
 Aguilas CF
Muleno 
17/12 00:00
 
 Compostela
Ribadumia 
17/12 00:00
 
 Racing de Ferrol
Laracha 
17/12 00:00
 
 CD Barco
Cd Boiro 
17/12 00:00
 
 Lorca Deportiva
Ciudad Murcia 
17/12 00:00
 
 Xerez CD
Ecija Balompie 
17/12 00:00
 
 Algeciras
Cadiz B 
17/12 00:00
 
 Cdfc La Calzada
SD Logrones 
17/12 00:00
 
 Merida
Atletico Pueblonuevo 
17/12 00:00
 
 Velarde
Cd Cayon 
17/12 00:00
 
 UD Alzira
Eldense 
17/12 00:00
 
 Motril
Velez 
17/12 00:00
 
 Ud Alcudia
Ce Esporles 
17/12 00:00
 
 Manchego Ciudad
Atletico Ibanes 
17/12 00:00
 
 Arandina
Beroil Bupolsa 
17/12 00:15
 
 Crevillente
CF La Nucia 
17/12 00:30
 
 Ud Paiosaco
Ud Somozas 
17/12 00:30
 
 Ciudad Lucena
Atletico Espeleno 
17/12 00:30
 
 Sestao
Portugalete 
17/12 00:30
 
 Loja CD
Real Jaen CF 
17/12 00:30
 
 Alfaro
Cd Arnedo 
17/12 01:00
 
 Alhaurin De La Torre
Cd Rincon 
17/12 01:00
 
 CD Alhaurino
Cd Rincon 
17/12 03:00
 
 Nv Estudiantes De Murcia
Deportivo Cieza 
17/12 03:00
 
 Ean Vanguardia
Deportivo Cieza 
16/12 19:00
 
 UD Badajoz
UD Melilla 
16/12 19:00
 
 Ejido
Jumilla 
16/12 19:00
 
 Murcia
Malaga B 
16/12 19:00
 
 Ud Ibiza
Almeria B 
17/12 00:00
 
 Talavera De La Reina
Don Benito 
17/12 00:00
 
 Linense
Granada Cf B 
17/12 00:00
 
 UD Marbella
Futbol Club Cartagena 
17/12 00:00
 
 Recreativo Huelva
Atletico Sanluqueno 
17/12 00:00
 
 Cd San Fernando Isleno
UCAM Murcia 
17/12 00:00
 
 Villanovense
Sevilla Atletico 
16/12 21:30
 
 Chiasso
Winterthur 
16/12 21:30
 
 Wil 1900
Lausanne Sports 
16/12 23:00
 
 Vaduz
Schaffhausen 
16/12 23:00
 
 Luzern
St. Gallen 
16/12 23:00
 
 Neuchatel Xamax
Young Boys 
16/12 23:00
 
 Zurich
Lugano 
16/12 19:00
 
 J.s. Kairouanaise
As Gabes 
16/12 19:00
 
 Stade Gabesien
U.s.monastir 
16/12 18:30
 
 Yeni Malatyaspor
Antalyaspor 
16/12 21:00
 
 Kayserispor
Akhisar Bld.Geng 
17/12 00:00
 
 Besiktas
Trabzonspor 
16/12 18:30
 
 Giresunspor
Hatayspor 
16/12 18:30
 
 Altay Spor Kulubu
Osmanlispor 
16/12 21:00
 
 Boluspor
Altinordu 
16/12 21:00
 
 Adanaspor
Eskisehirspor 
16/12 18:00
 
 Artvin Hopaspor
Erzin Belediyespor 
16/12 18:30
 
 Kozan Bldspor
Tepecik Bld 
16/12 18:30
 
 Tire 1922 Spor
Wing Larsburg 
16/12 18:30
 
 Nevsehirspor Genclik
Batman Petrolspor 
16/12 18:30
 
 Silivrispor
Sile Yildizspor 
16/12 18:30
 
 Gebzespor
Erbaaspor S 
16/12 18:00
 
 Osmaniyespor
Ofspor 
16/12 18:00
 
 Belediye Vanspor
Duzcespor 
16/12 18:30
 
 Erokspor
Yeni Orduspor 
16/12 18:30
 
 Alibeykoy
Adiyamanspor 
16/12 18:30
 
 Yeni Altindag Bs
Bergama Belediyespor 
16/12 18:30
 
 Tekirova Belediyespor
Sultanbeyli 
16/12 18:30
 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Catalca Spor 
16/12 18:30
 
 Kizilcabolukspor
Pazarspor 
16/12 18:00
 
 Karaman Belediyesi Spor
Duzyurtspor 
16/12 18:00
 
 Erzincanspor
Payas BS 1975 
16/12 18:00
 
 Fatsa Belediyespor
Diyarbakirspor 
16/12 18:30
 
 Halide Edip Adivarspor
Bucaspor 
16/12 18:30
 
 Bursa Niluferspor AS
Cizrespor 
16/12 18:30
 
 Turgutluspor
Serik Belediyespor 
16/12 20:00
 
 Trabzon Idmanocagi Womens
Atasehir Belediyesi Womens 
16/12 20:00
 
 Besiktas Womens
Amedspor Womens 
16/12 20:00
 
 Hakkarigucu Womens
Kirecburnu Womens 
16/12 20:00
 
 Konak Bel Womens
Kdz Ereglispor Womens 
16/12 20:00
 
 Alg Spor Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
16/12 18:00
 
 Gumushanespor
Kastamonuspor 
16/12 18:30
 
 Kirklarelispor
Bugsasspor 
16/12 18:30
 
 Hacettepe Spor
Nigde Belediyespor 
16/12 18:30
 
 Usakspor
Sariyer 
17/12 00:00
 
 Sakaryaspor
Samsunspor 
16/12 18:00
 
 Kahramanmaras
Pendikspor 
16/12 18:00
 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Manisa Bb Spor 
16/12 18:30
 
 Fethiyespor
Bandirmaspor 
16/12 18:30
 
 Menemen Belediye Spor
Anadolu Selcukluspor 
16/12 18:30
 
 Tokatspor
Karagumruk 
16/12 18:30
 
 Zonguldak
Etimesgut Belediye Spor 
16/12 18:00
 
 Galatasaray U19
Buyuksehir Bldspor U19 
16/12 22:00
 
 Kayserispor U21
Akhisar Bldgeng U21 
16/12 22:00
 
 Yeni Malatyaspor U21
Antalyaspor U21 
16/12 22:00
 
 Sivasspor U21
Ankaragucu U21 
16/12 22:00
 
 Besiktas Jk U21
Trabzonspor U21 
16/12 22:00
 
 Fenerbahce U21
Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21 
16/12 17:00
 
 Adanaspor U21
Eskisehirspor U21 
16/12 17:30
 
 Altay U21
Osmanlispor U21 
16/12 17:30
 
 Giresunspor U21
Hatayspor U21 
16/12 18:00
 
 Boluspor U21
Altinordu U21 
16/12 22:00
 
 Oman
Tajikistan 
17/12 01:00
 
 Las Palmas
Tenerife 
17/12 03:00
 
 Greenbay Hoppers
Swetes