livescore - live soccer scores

LiveScore 15 Dec 2018

15/12 21:00
FT 
 Kashima Antlers
Chivas Guadalajara 
16/12 00:30
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Al Ain 
15/12 20:30
FT 
 Manchester City
Everton 
15/12 23:00
FT 
 Crystal Palace
Leicester City 
15/12 23:00
FT 
 Huddersfield Town
Newcastle United 
15/12 23:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Burnley 
15/12 23:00
FT 
 Watford
Cardiff City 
15/12 23:00
FT 
 Wolves
Bournemouth 
16/12 01:30
FT 
 Fulham
West Ham 
15/12 20:00
FT 
 Getafe
Real Sociedad 
15/12 23:15
FT 
 Valladolid
Atletico Madrid 
16/12 01:30
FT 
 Real Madrid
Rayo Vallecano 
16/12 03:45
FT 
 Eibar
Valencia 
16/12 01:00
FT 
 Inter Milan
Udinese 
16/12 03:30
FT 
 Torino
Juventus 
15/12 22:30
FT 
 Augsburg
Schalke 04 
15/12 22:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Freiburg 
15/12 22:30
FT 
 Hannover 96
Bayern Munich 
15/12 22:30
FT 
 Hoffenheim
Monchengladbach 
15/12 22:30
FT 
 VfB Stuttgart
Hertha Berlin 
16/12 01:30
FT 
 Borussia Dortmund
Werder Bremen 
16/12 00:00
Postp. 
 Dijon
PSG 
16/12 03:00
Postp. 
 Amiens
Angers SCO 
16/12 03:00
Postp. 
 Nantes
Montpellier 
16/12 03:00
FT 
 Stade Reims
Strasbourg 
15/12 23:00
FT 
 Aston Villa
Stoke City 
15/12 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Birmingham 
15/12 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Leeds United 
15/12 23:00
FT 
 Hull City
Brentford 
15/12 23:00
FT 
 Ipswich
Wigan Athletic 
15/12 23:00
FT 
 Preston North End
Millwall 
15/12 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Middlesbrough 
15/12 23:00
FT 
 Rotherham United
Reading 
15/12 23:00
FT 
 Swansea City
Sheffield Wed. 
16/12 01:30
FT 
 Bristol City
Norwich 
16/12 03:00
AET 
 Bastia
St Omer 
90min [0-0], 120min [3-1], Bastia win
16/12 01:30
FT 
 Zwolle
NAC Breda 
16/12 02:45
FT 
 AZ Alkmaar
SBV Excelsior 
16/12 02:45
FT 
2 Heracles Almelo
PSV Eindhoven 
16/12 03:45
FT 
 Vitesse Arnhem
VVV Venlo 
16/12 01:00
FT 
 Kortrijk
Club Brugge 
16/12 03:00
FT 
 AS Eupen
Peruwelz 
16/12 03:00
FT 
 Lokeren
St.-Truidense VV 
16/12 03:30
FT 
 Royal Antwerp
Red Star Waasland-Beveren 
15/12 23:30
FT 
 Boavista
Desportivo de Tondela 
15/12 23:30
FT 
 Chaves
Moreirense 
16/12 02:00
FT 
 Aves
Vitoria Guimaraes 
16/12 04:30
FT 
 Santa Clara
Porto 
15/12 23:00
FT 
 Kilmarnock
Dundee 
15/12 23:00
FT 
 St. Johnstone
Motherwell 
15/12 23:00
FT 
 St. Mirren
Aberdeen 
15/12 14:35
FT 
 Wellington Phoenix
Central Coast Mariners 
15/12 17:40
FT 
1 Western Sydney
Sydney 
15/12 20:30
FT 
 Vietnam
Malaysia 1
15/12 21:00
FT 
 Nkana
Simba Sports Club 
16/12 00:00
FT 
 Orlando Pirates
Africa Stars 
16/12 00:45
FT 
 Js Saoura
IRT Itihad de Tanger 
16/12 01:00
FT 
 Stade Malien De Bamako
Asec Mimosas 
16/12 02:00
FT 
 Wydad Casablanca
Asc Jaraaf 
15/12 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Asante Kotoko 
15/12 21:00
FT 
 Kampala City Council
Mantag Van 
15/12 21:05
FT 
 Al-ahli Tripoli
New Star De Douala 
15/12 22:00
FT 
 Es Du Sahel
Abidjan 
15/12 22:30
FT 
 EL Masry
Sally Tas 
15/12 23:00
FT 
 Usm Bel Abbes
Enugu Rangers International 
16/12 00:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Al Ittihad Tripoli 1
16/12 01:00
FT 
 Club Sportif Sfaxien
Green Buffaloes 
16/12 01:00
FT 
 El Zamalek
Ascotontchad 
16/12 02:15
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Assm Elgeco Plus 
15/12 21:00
FT 
 KF Laci
KF Tirana 
16/12 00:00
FT 
 Flamurtari
Kamza 
16/12 05:00
 
 Sap
Tryum 
16/12 07:00
 
 Aston Villa
Parham 
15/12 12:30
FT 
 Melbourne Heart Youth
Brisbane Roar Am 
15/12 19:00
FT 
 Perth Glory Womens
Newcastle Jets Womens 1
16/12 00:00
FT 
 Sturm Graz
Trenkwalder Admira 
16/12 00:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Wolfsberger AC 
16/12 00:00
FT 
 LASK Linz
Mattersburg 
15/12 21:00
FT 
 Zira
Sabail 1
15/12 23:00
FT 
1 Neftci Baku
Standard Sumqayit 
16/12 05:00
 
 Paradise
Barbados Soccer Academy 
16/12 07:00
 
 Brittons Hill
Ellerton 
16/12 00:00
 
 KVSK Lommel
Roeselare 1
16/12 03:30
 
 Tubize
Westerlo 
16/12 03:00
FT 
 Lierse Kempenzonen
Excelsior Virton 
16/12 03:00
FT 
 Jeunesse Molenbeek
Sporting Chatelet 1
15/12 18:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Cherno More Varna 
15/12 21:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Botev Vratsa 
15/12 23:30
FT 
 Beroe
Levski Sofia 
16/12 04:30
FT 
 Malleco Unido
San Antonio Unido 
16/12 04:30
FT 
1 Deportes Recoleta
Fernandez Vial 
16/12 04:30
FT 
 Iberia Los Angeles
General Velasquez 
16/12 05:00
 
 Deportes Santa Cruz
Independiente De Cauquenes 
16/12 05:30
 
 Ac Colina
Deportes Limache 
15/12 22:00
Postp. 
 ZNK Osijek
Zapresic 
16/12 00:30
Postp. 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Rijeka 
15/12 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEL Limassol 
16/12 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
Alki Oroklini 
16/12 01:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEP Paphos 
15/12 20:30
FT 
1 Anagenisis Dherina
Akritas Chloraka 1
15/12 20:30
FT 
 Aris Limassol
Thoi Lakatamias 
15/12 20:30
FT 
 Asil Lysi
Olympiakos Nicosia 
15/12 20:30
FT 
 Omonia Aradippou
PAEEK Keryneias 
15/12 20:30
FT 
 AE Zakakiou
Onisilos Sotiras 
15/12 22:00
FT 
 Bohemians 1905
Slovan Liberec 
15/12 22:00
FT 
 Synot Slovacko
Dukla Praha 
15/12 22:00
FT 
 Teplice
Zlin 
15/12 22:00
FT 
 Opava
Mlada Boleslav 
16/12 00:00
FT 
 Marila Pribram
Sparta Praha 
15/12 23:00
FT 
 Randers
Vejle 
16/12 01:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Mushuc Runa 
15/12 23:00
FT 
 Chorley
Darlington 
15/12 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Welling United 
15/12 20:15
FT 
 Doncaster Rovers
Scunthorpe United 
15/12 23:00
FT 
 Barnsley
Portsmouth 
15/12 23:00
FT 
 Bradford AFC
Walsall 
15/12 23:00
FT 
1 Charlton Athletic
AFC Wimbledon 1
15/12 23:00
FT 
 Coventry
Luton Town 
15/12 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Burton Albion 
15/12 23:00
FT 
 Gillingham
Wycombe Wanderers 
15/12 23:00
FT 
 Oxford United
Blackpool 
15/12 23:00
FT 
 Rochdale
Plymouth Argyle 
15/12 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Peterborough United 
15/12 23:00
FT 
 Southend United
Accrington Stanley 
15/12 23:00
FT 
 Sunderland
Bristol Rovers 
15/12 23:00
FT 
 Cambridge United
Yeovil Town 
15/12 23:00
FT 
 Carlisle
Colchester United 
15/12 23:00
FT 
 Exeter City
Crewe Alexandra 
15/12 23:00
 
 Forest Green Rovers
Mansfield Town 
15/12 23:00
FT 
 Grimsby Town
Swindon 
15/12 23:00
FT 
 Lincoln City
Morecambe 
15/12 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Crawley Town 
15/12 23:00
Postp. 
 Newport County
Milton Keynes Dons 
15/12 23:00
FT 
 Northampton Town
Stevenage Borough 
15/12 23:00
FT 
 Notts County
Tranmere Rovers 
15/12 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Bury 
15/12 23:00
FT 
 Port Vale
Cheltenham Town 
15/12 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Barwell 
15/12 23:00
FT 
 Wingate Finchley
Dulwich Hamlet 
15/12 23:00
FT 
 AFC Telford United
Farsley Celtic 
15/12 23:00
FT 
 Woking
Maidstone United 1
15/12 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Dorchester Town 
15/12 23:00
FT 
 Aldershot Town
Bedford Town 
15/12 23:00
FT 
 AFC Fylde
Stratford Town 
15/12 23:00
FT 
 Harrogate Town
York City 
15/12 23:00
FT 
 Carshalton Athletic
Dorking 
15/12 23:00
FT 
 Hereford
Billericay Town 
15/12 23:00
FT 
 Dover Athletic
Havant and Waterlooville 
15/12 23:00
 
 Maidenhead United
Oxford City 
15/12 23:00
FT 
 Barrow
Halifax Town 
15/12 23:00
Postp. 
 Salford City
Gateshead 
15/12 23:00
FT 
1 Altrincham
Stockport County 
15/12 23:00
FT 
 Southport FC
Solihull Moors 
15/12 23:00
FT 
 Chesterfield
Basford Utd 
15/12 23:00
FT 
 Leamington
Hartlepool United FC 
15/12 23:00
AET 
 Boreham Wood
Torquay United 1
90min [1-1], 120min [3-1], Boreham Wood win
15/12 23:00
FT 
 Biggleswade Town
Wealdstone 
15/12 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Eastleigh 
15/12 23:00
FT 
 Bromley
Sutton United 
15/12 23:00
FT 
 Workington
Ramsbottom United 
15/12 23:00
FT 
 Leyton Orient
Beaconsfield Sycob 
15/12 23:00
FT 
 Truro City
Weston Super Mare 
15/12 23:00
FT 
 Wrexham
Boston United 
15/12 23:00
FT 
 Brackley Town
Hayes&Yeading 
15/12 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Dagenham and Redbridge 
15/12 23:15
FT 
 Barnet
Bath City 
15/12 21:00
FT 
 West Ham United U23
Brighton U23 
15/12 23:00
FT 
1 Manchester City U23
Tottenham Hotspur U23 
15/12 21:30
FT 
 Fleury 91 Womens
Lille Osc Metropole Womens 
16/12 02:00
FT 
1 Lorient B
Saint Malo 
16/12 02:00
FT 
 US Boulogne
Chartres 
15/12 22:00
FT 
 Clermont Foot
Lens 
15/12 17:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Samtredia 1
15/12 17:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Gagra 
15/12 21:00
FT 
 Energie Cottbus
Eintr. Braunschweig 
15/12 21:00
FT 
 Hallescher
Karlsruher 
15/12 21:00
FT 
 Hansa Rostock
VfR Aalen 
15/12 21:00
FT 
 Sv Meppen
Kaiserslautern 
15/12 21:00
FT 
 Preuben Munster
Fsv Zwickau 
15/12 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
VfL Osnabruck 
15/12 18:00
FT 
 St Pauli U19
Rb Leipzig U19 
15/12 19:00
FT 
 Sc Freiburg U19
Wolfsburg U19 
15/12 20:00
FT 
 Union Berlin
Bochum 
15/12 20:00
FT 
 St. Pauli
Greuther Furth 
15/12 20:00
FT 
 Paderborn 07
Dynamo Dresden 
15/12 20:05
FT 
 Rw Essen U19
Koln U19 
15/12 21:00
FT 
 Ssvg Velbert
VfB Hilden 1
15/12 21:30
FT 
 Duren
Borussia Freialdenhoven 
15/12 22:00
FT 
 Kleve
Turu Dusseldorf 
15/12 23:00
FT 
 SF Baumberg
VFB Homberg 
16/12 00:00
FT 
 Fsv Duisburg
Bocholt 
16/12 00:00
FT 
 Tsv Meerbusch
Spvg Schonnebeck 
15/12 21:00
Postp. 
 Bonner sc
Tv Herkenrath 
15/12 21:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Monchengladbach Am 
15/12 21:00
 
 Koln Am
RW Essen 
15/12 21:00
FT 
 Sv Rodinghausen
SV Straelen 
15/12 21:00
 
 Wattenscheid
Viktoria Koln 1
15/12 21:00
 
 Wuppertaler Sv
Sc Verl 
15/12 22:30
 
 RW Oberhausen
Dortmund(am) 
15/12 21:00
FT 
 Ao Palliniakos
Diagoras 
15/12 23:15
FT 
 Pas Giannina
Panionios 
16/12 01:00
FT 
1 Aris Thessaloniki
Panaitolikos Agrinio 
16/12 01:30
FT 
 Asteras Tripolis
OFI Crete 
15/12 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Iraklis 1908 
15/12 21:00
FT 
 Irodotos
Volos Nfc 
15/12 21:00
FT 
 Aiginiakos
Ergotelis 
15/12 21:00
FT 
 Kerkyra
Trikala Imathias 
15/12 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Xanthi U19 1
15/12 17:15
FT 
 Pas Giannina U19
Panionios U19 
15/12 18:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U19
Pas Lamia U19 
15/12 18:00
FT 
 Doxa Dramas U19
Ae Karaiskakis U19 
15/12 18:30
FT 
1 Aris Thessaloniki U19
Panaitolikos U19 
15/12 19:00
FT 
 Platanias U19
Aititos Spaton U19 
16/12 04:05
FT 
 Guastatoya
Club Comunicaciones 
16/12 00:00
FT 
1 Szombathelyi Haladas
Debreceni VSC 
16/12 00:00
FT 
 Varda Se
MTK Hungaria FC 
16/12 00:00
FT 
 Paksi SE
Diosgyor 
16/12 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Mezokovesd-Zsory 
16/12 02:30
FT 
1 Budapest Honved
Ujpesti TE 
15/12 16:30
FT 
 Neroca
Churchill Brothers 
15/12 19:30
FT 
 Gokulam Kerala
Real Kashmir 
15/12 18:15
FT 
 Panjim Footballers
Salgaocar Sports Club 
15/12 22:00
FT 
 Chennai Titans
Delhi Dynamos 
15/12 18:30
FT 
 Persepolis Pakdasht
Shahrdary Arak 
15/12 18:30
FT 
 Fajr Sepasi
Shahrdari Mahshahr 
15/12 18:30
FT 
 Gol Gohar
Oxin Alborz 
15/12 18:30
FT 
 Malavan
Navad Urmia 
15/12 18:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Qashqai Shiraz 
15/12 18:35
FT 
 Baderan Tehran
Mes Krman 
15/12 19:00
FT 
 Karoun Ahvaz
Khouneh Be Khouneh 
15/12 19:30
FT 
 Esteghlal Khozestan
Sepahan 
15/12 14:30
FT 
 Paykan U23
Kian Padideh U23 
15/12 16:00
FT 
 Datis Khodro U23
Niroomandan Namdar U23 
15/12 16:30
FT 
 Arvand Charkh Shemiran U23
Niroye Zamini U23 
15/12 17:00
FT 
 Ahi Acre
Bnei Mamba Golan 
15/12 20:30
FT 
 Alnada Nazareth
Ahva Arraba 
15/12 20:30
FT 
 Hapoel Dalyat El Carmel
Hapoel Ramot Menashe 
15/12 20:30
FT 
 Maccabi Bnei Nahf
Bnei Majdal Krum United 
15/12 20:30
FT 
 Maccabi Tamra
Maccabi Tzeirei Shefaram 
16/12 02:00
 
 Sc Maccabi Ashdod
Beitar Ironi Maale Adumim 
15/12 22:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Hadera 
16/12 00:00
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
16/12 00:15
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Haifa 
16/12 02:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 1
15/12 16:30
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 
15/12 16:30
FT 
1 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Sc Haifa Robi Shapira U19 
15/12 17:00
FT 
 Maccabi Yaffo Kabilio U19
Gadna Tel Aviv U19 
15/12 17:00
FT 
 Maccabi Tzur Shalomu19
Hapoel Nazareth Illit U19 1
15/12 17:00
 
 Ashdod Ms U19
Hapoel Beer Sheva U19 
15/12 18:00
 
 Maccabi Haifa U19
Hapoel Raanana Roei U19 
15/12 18:30
 
 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Maccabi Tel Aviv U19 
15/12 18:30
FT 
 Hapoel Hadera U19
Maccabi Petach Tikva U19 
15/12 19:30
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Maccabi Netanya U19 
15/12 23:00
FT 
 Hapoel Kiryat Shmona U19
Hapoel Tel Aviv U19 
15/12 18:00
FT 
 Atalanta U19
Torino U19 
15/12 20:00
FT 
 Inter Milan U20
Chievo Youth 
15/12 21:30
FT 
 Fiorentina U20
Genoa U20 
15/12 21:30
FT 
 Sampdoria U19
Palermo U20 
15/12 21:30
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Napoli U19 
16/12 00:00
FT 
 Juventus U19
Udinese Youth 1
15/12 21:30
FT 
 Bari Womens
Gs Roma Womens 
15/12 21:30
FT 
 Ac Milan Womens
Mozzanica Womens 
15/12 21:30
FT 
 Agsm Verona Womens
Fimauto Valpolicella Womens 
16/12 00:30
FT 
 Fiorentina Womens
Orobica Womens 
15/12 23:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Gubbio 
15/12 23:30
FT 
1 Triestina
Feralpisalo 
15/12 23:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Alma Juventus Fano 
16/12 01:30
FT 
 Imolese
Fermana 
16/12 01:30
FT 
 Sambenedettese
Rimini 
16/12 03:30
FT 
 Ac Monza
Albinoleffe 
16/12 03:30
FT 
 Vis Pesaro
Teramo 
16/12 03:45
FT 
 Vicenza
Ravenna 
15/12 22:00
FT 
 Ascoli
Cittadella 
15/12 22:00
FT 
 Palermo
Livorno 
15/12 22:00
FT 
 Perugia
Spezia 
16/12 01:00
Postp. 
 Cosenza Calcio 1914
Benevento 
15/12 12:30
FT 
 Juntendo University
Kansai University 
15/12 12:30
AET 
 Kwansei Gakuin University
Toyo University 
90min [2-2], 120min [3-2], Kwansei Gakuin University win
15/12 13:00
FT 
 Meiji University
Fukuoka University 
16/12 12:00
 
 Nippon Sport Science University (w)
Yokohama Fc Seagulls Womens 
15/12 18:00
 
1 Nzoia United
Mathare United 
15/12 19:00
FT 
 Chemelil Sugar
Vihiga United 
15/12 20:00
FT 
 Fortune Sacco
Green Commandos 
15/12 20:15
 
 Kakamega
Afc Leopards Sc 
15/12 21:05
FT 
 Al-Qadsia
Al Fahaheel 
16/12 00:30
FT 
 CD Arabe Unido
Al Jahra 
15/12 20:15
FT 
 Salam Zgharta
Trables Sports Club 
15/12 20:15
FT 
 Racing Beirut
Al-Safa 
15/12 20:15
FT 
 Shabab Al Ghazieh
Al-Nejmeh 
15/12 22:00
FT 
 Al-Ahed
Tadamon Sour 
15/12 20:30
FT 
 Be Forward Wanderers
Moyale Barracks 
15/12 20:30
FT 
1 Red Lions
Big Bullets 
15/12 20:35
FT 
 Masters Security
Dwangwa United 
15/12 21:00
FT 
 Swieqi United
Santa Lucia 
15/12 23:15
FT 
1 Marsa
Zejtun Corinthians 1
15/12 21:00
FT 
 Mosta
Qormi 
15/12 23:15
FT 
 Pieta Hotspurs
Sliema Wanderers FC 
16/12 00:00
FT 
 Leon U20
Chivas Guadalajara U20 
15/12 22:00
FT 
 Itihad Z. Khemisset
Renaissance Zmamra 
15/12 22:00
FT 
 Club Salmi
Chabab Atlas Khenifra 
15/12 22:00
FT 
 Wydad Temara
Maghreb Fez 
15/12 22:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Maghrib Association Tetouan 
15/12 23:00
FT 
 Pyeongtaek Citizens
Blue Waters Fc 
16/12 01:10
FT 
 Black Africa
Young Africans 
15/12 21:45
FT 
 Nac Breda U19
Feyenoord Rotterdam U19 
15/12 21:00
FT 
 Koninklijke Hfc
Gelders Veenendaalse VV 
15/12 21:00
FT 
 AFC Amsterdam
VV Katwijk 
15/12 21:30
FT 
 Excelsior Maassluis
Lienden 
15/12 21:30
FT 
 Scheveningen
Jong Sparta Rotterdam 
15/12 22:00
FT 
 IJsselmeervogels
Rijnsburgse Boys 
15/12 22:30
FT 
 Vv sint bavo
BVV Barendrecht 
15/12 22:30
FT 
 HHC Hardenberg
Vitesse Arnhem Am 
16/12 01:00
FT 
 de Treffers
Spakenburg 
16/12 09:00
 
 Hawkes Bay United
Eastern Suburbs Afc 
16/12 09:00
 
 Southern United
Canterbury University 
16/12 09:00
 
 Tasman United
Auckland City 
16/12 09:00
 
 Managua
Real Madriz 
15/12 21:00
Postp. 
 Newry City
Linfield FC 
15/12 23:00
 
 Glentoran
Warrenpoint Town 
15/12 23:00
FT 
 Ards
Cliftonville 
15/12 23:00
Postp. 
 Ballymena United
Institute 
15/12 23:00
FT 
 Crusaders FC
Dungannon Swifts 
15/12 18:00
FT 
 National Bank
Sngpl 1
16/12 02:30
FT 
 Cienciano
Santos Lima 
16/12 04:30
FT 
 Carlos Manucci
Alianza Universidad 1
15/12 22:30
FT 
 Cracovia Krakow
Pogon Szczecin 1
16/12 01:00
FT 
 Gornik Zabrze
Arka Gdynia 
16/12 03:30
FT 
 Legia Warszawa
Piast Gliwice 
15/12 19:00
FT 
 Pacos Ferreira
Porto B 
15/12 23:00
FT 
 CD Mafra
Leixoes 
15/12 23:00
FT 
 Varzim
Penafiel 
16/12 01:00
FT 
 Benfica B
UD Oliveirense 
15/12 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
Su 1 Dezembro 1
15/12 23:00
FT 
 Felgueiras
Montalegre 
16/12 00:00
FT 
 Sc Angrense
Scpraiense 
15/12 19:00
FT 
 Sporting Braga U23
Cova Piedade U23 
15/12 19:00
FT 
 Feirense U23
Benfica U23 
15/12 19:00
FT 
 Maritimo U23
Rio Ave U23 1
15/12 19:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Vitoria Guimaraes U23 
15/12 20:00
FT 
 Cs Voluntari
Astra Ploiesti 1
15/12 23:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Hermannstadt 
16/12 02:55
FT 
 Dinamo Bucuresti
Universitatea Craiova 
15/12 20:00
FT 
 Norilsky Nickel Futsal
Novali Futsal 
15/12 21:30
FT 
 Amagaju
Etincelles 
15/12 21:30
FT 
 Musanze
Marines 
15/12 21:30
FT 
 Rayon Sports
Muhanga 
15/12 21:30
FT 
 Sunrise
Espoir 
15/12 20:10
FT 
 Al Hilal
Al Hazm 
15/12 23:25
FT 
 Al Ahli Jeddah
Al Shabab Ksa 
15/12 23:00
FT 
 Partick Thistle
Alloa Athletic 
15/12 23:00
FT 
 Falkirk
Greenock Morton 
15/12 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Dundee United 
15/12 23:00
FT 
 Queen of the South
Dunfermline 
15/12 23:00
FT 
 Ayr Utd
Ross County 
15/12 23:00
FT 
 Airdrie United
Arbroath 
15/12 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Montrose 
15/12 23:00
FT 
 Raith Rovers
Dumbarton 
15/12 23:00
FT 
 Stenhousemuir
East Fife 
15/12 23:00
Postp. 
 Stranraer
Brechin City 
15/12 23:00
FT 
 Edinburgh City
Elgin City 
15/12 23:00
Postp. 
 Stirling Albion
Albion Rovers 
15/12 23:00
Postp. 
 Peterhead
Cowdenbeath 
15/12 23:00
FT 
 Clyde
Annan Athletic 
15/12 23:00
Postp. 
 Berwick Rangers
Queens Park 
16/12 01:00
 
 As Dakar Sacre Coeur
Mbour 
15/12 20:00
Postp. 
 Mladost Lucani
FK Rad Beograd 
15/12 20:00
Postp. 
 Spartak Subotica
FK Vozdovac Beograd 
15/12 20:00
FT 
 Radnik Surdulica
Backa Backa Palanka 
15/12 20:00
Postp. 
 Zemun
Dinamo Vranje 
15/12 22:00
Postp. 
 Cukaricki
Crvena Zvezda 
15/12 22:00
Postp. 
 Vojvodina
Proleter Novi Sad 
15/12 21:30
FT 
1 Pretoria Univ
Richards Bay 
15/12 21:30
FT 
 Stellenbosch
Cape Umoya United 
15/12 21:30
FT 
 Uthongathi
Jomo Cosmos 
15/12 21:30
FT 
 Black Leopards
AmaZulu 
16/12 00:00
FT 
 Supersport United
Maritzburg United 
15/12 19:00
FT 
 Extremadura U19
Almendralejo U19 
15/12 19:00
FT 
1 Manacor U19
El Olivar U19 
15/12 19:45
FT 
 Atletico Madrid U19
Rayo Majadahonda U19 
15/12 19:45
FT 
 Santutxu U19
Eibar U19 
15/12 20:00
FT 
 Cd Ofra U19
Arucas U19 
15/12 20:00
FT 
 Tenerife U19
Acodetti U19 1
15/12 20:30
FT 
2 Estrella U19
Longuera Toscal U19 
15/12 20:30
FT 
 Rc Victoria U19
Ud Guia U19 
15/12 22:05
FT 
1 Elche U19
Alboraya U19 1
15/12 22:05
FT 
 Kelme U19
Albacete U19 
15/12 23:00
FT 
1 Cordoba U19
Seneca U19 
15/12 23:00
FT 
 Reus Deportiu U19
Mallorca U19 
15/12 23:00
FT 
 Sevilla U19
Ucd Canada Atletico U19 
15/12 23:30
FT 
 Ud Santa Marta U19
Rayo Vallecano U19 
15/12 19:00
 
2 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Palma Futsal 
16/12 01:00
 
 Levante Futsal
Xota Navarra Futsal 
16/12 01:00
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
16/12 01:00
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Paruro Five Foot 
16/12 01:00
FT 
 Peniscola Futsal
Antequera Futsal 
16/12 01:00
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Catgas Energia Futsal 
16/12 01:00
FT 
 Caja Segovia Futsal
Vaidepenas Futsal 
16/12 03:00
 
 Fcbarcelona Futsal
Inter Movistar Futsal 
15/12 17:45
 
 Levante Ud Womens
Athletic Club Bibao Womens 
15/12 18:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Valencia Womens 
15/12 22:00
FT 
 Barcelona Womens
Cdef Logrono Womens 
15/12 23:00
FT 
 Granada
Real Oviedo 
16/12 01:00
FT 
 Numancia
Albacete 
16/12 01:00
FT 
 Reus Deportiu
Cordoba 
16/12 03:00
FT 
 Sporting de Gijon
Mallorca 
16/12 01:00
FT 
 SD Ponferradina
Celta Vigo B 
15/12 23:00
FT 
 Leioa
Cultural De Durango 
15/12 23:30
 
 SD Amorebieta
Barakaldo CF 
16/12 00:00
FT 
 Athletic Bilbao B
Calahorra 1
15/12 23:00
FT 
 Cf Peralada
CD Castellon 
15/12 23:00
FT 
 Villarreal B
Ud Levante B 
16/12 01:00
FT 
 Barcelona B
Lleida 
16/12 01:00
FT 
 Sd Balmaseda
Bermeo 
16/12 01:00
FT 
 JD Somorrostro
Santutxu 
16/12 01:00
FT 
 Santfeliuenc
Cp San Cristobal 
16/12 01:30
FT 
 Sd Revilla
Atletico Albericia 
16/12 00:30
FT 
 Kriens
Aarau 
16/12 02:00
FT 
 Sion
Basel 
16/12 02:00
FT 
 Thun
Grasshoppers 
15/12 18:30
FT 
 Rizespor
Alanyaspor 
15/12 18:30
FT 
 Sivasspor
Ankaragucu 
15/12 21:00
FT 
 Konyaspor
Kasimpasa 
16/12 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Galatasaray 
15/12 18:30
FT 
1 Genclerbirligi
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 1
15/12 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Elazigspor 
15/12 21:00
FT 
 Balikesirspor
Adana Demirspor 
15/12 21:00
FT 
 Karabukspor
Denizlispor 
15/12 18:30
FT 
 Nazillispor
Kocaeli Birlik Spor 
15/12 18:30
FT 
 Karsiyaka
Elazig Belediyespor 
15/12 18:00
FT 
 1461 Trabzon Karadenizspor
Korfez Bld 
15/12 18:30
 
 Ankara Adliyespor
Corum Belediyespor 
15/12 18:30
FT 
 Golcukspor
Anadolu Uskudar 
15/12 18:30
FT 
 Muglaspor
Bayburt Ozel Idare 
15/12 18:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Bodrumspor 
15/12 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Inegolspor 
15/12 18:30
FT 
 Eyupspor
Gaziantepspor 
15/12 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Keciorengucu 
15/12 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Tarsus Idman Yurdu 
15/12 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Surfaspor 
15/12 18:00
FT 
 Ankaragucu U19
Sivasspor U19 
15/12 18:15
FT 
1 Bursaspor U19
Goztepe U19 
15/12 17:00
FT 
1 Rizespor U21
Alanyaspor U21 
15/12 17:00
 
 Konyaspor U21
Kasimpasa U21 
15/12 18:00
FT 
 Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21
Galatasaray U21 
15/12 17:30
FT 
 Afjet Afyonspor U21
Elazigspor U21 
15/12 17:30
FT 
 Genclerbirligi U21
Gazisehir Gaziantep Fk U21 
15/12 18:00
FT 
 Balikesirspor U21
Adana Demirspor U21 
15/12 18:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Denizlispor U21 
15/12 20:45
 
 Al Wasl Sc Reserves
Al Ittihad Kalba Reserves 
15/12 20:45
FT 
 Al Ahli Dubai Reserves
Al Fujairah Reserves 
15/12 22:30
FT 
 Flint Town United
Airbus 
16/12 03:30
FT 
 Newtown
Llandudno 
15/12 22:00
FT 
 Penybont
Llantwit Major 
15/12 22:30
FT 
 Pontypridd
Haverfordwest County 
15/12 16:00
FT 
 Parikrama
Rs Sports Club 
15/12 17:00
FT 
 Bosnia U18
Montenegro U19 
15/12 18:10
FT 
 Asc
Bangalore Eagles 
15/12 21:00
FT 
 Croatia U18
Turkey U18