livescore - live soccer scores

LiveScore 12 Dec 2018

12/12 23:30
AET 
1 Al Ain
Team Wellington 
90 minutes[3-3], 120 minutes[3-3], Penalty Kicks[4-3]
13/12 01:55
FT 
 Real Madrid
CSKA Moscow 
13/12 01:55
FT 
 Viktoria Plzen
AS Roma 1
13/12 04:00
FT 
1 Ajax Amsterdam
Bayern Munich 1
13/12 04:00
FT 
 Benfica
AEK Athens 1
13/12 04:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Lyon 
13/12 04:00
FT 
 Manchester City
Hoffenheim 
13/12 04:00
FT 
 Young Boys
Juventus 
13/12 04:00
FT 
 Valencia
Manchester United 
12/12 18:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U19
Lyon U19 
12/12 19:00
FT 
1 Viktoria Plzen U19
AS Roma U19 
12/12 20:00
FT 
 Valencia U19
Manchester United U19 
12/12 21:00
FT 
 Young Boys U19
Juventus U19 
12/12 22:00
FT 
 Real Madrid U19
CSKA Moscow U19 
12/12 23:00
FT 
 Ajax Amsterdam U19
Bayern Munich U19 
12/12 23:00
FT 
 Benfica U19
Aek Athens U19 1
12/12 23:00
FT 
 Manchester City U19
Hoffenheim U19 
12/12 15:30
FT 
 Malaysia U21
Gimhae U21 
12/12 18:30
FT 
 Vietnam U21
Myanmar U21 
13/12 00:00
FT 
 Ghana U20
Nigeria U20 
13/12 07:05
FT 
 Defensores de Belgrano
Temperley 
12/12 20:35
FT 
 Deportivo Laferrere Reserves
El Porvenir Reserves 
13/12 01:00
FT 
 Bdf Xi
Township Rollers 
13/12 09:00
 
 Emelec
Liga Dep. Universitaria Quito 
13/12 00:00
FT 
 Sd Aucas Reserves
El Nacional Reserves 
12/12 23:00
FT 
 Smouha SC
Ittihad Alexandria 
13/12 01:30
FT 
1 Enppi
Nogoom El Mostakbal 
13/12 03:30
AET 
 Birmingham Womens
Bristol Academy Womens 
90min [0-0], Penalty [1-3], Bristol Academy Womens win
13/12 03:30
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
Chelsea Fc Womens 
13/12 03:30
FT 
 Millwall Womens
Arsenal Womens 
13/12 03:30
AET 
 Reading Womens
Liverpool Womens 
90min [1-1], Penalty [4-5], Liverpool Womens win
13/12 03:45
FT 
 Sheffield United Womens
Leicester City Womens 
13/12 03:45
FT 
 Yeovil Town Womens
Brighton Ha Womens 
13/12 03:45
FT 
 Charlton Athletic Womens
West Ham United Womens 
13/12 03:45
FT 
 Lewes
Brightlingsea Regent 
13/12 03:00
FT 
 Everton U23
Bayern Munich (am) 
12/12 22:00
FT 
 Hyeres
Marseille Endoume 
12/12 19:00
FT 
 Gagra
Sioni Bolnisi 
12/12 21:00
FT 
 Samtredia
WIT Georgia Tbilisi 
13/12 03:30
FT 
 Lions Gibraltar
Lincoln City 
13/12 10:00
FT 
 Club Comunicaciones
Guastatoya 
12/12 18:30
FT 
 Hoi King Reserves
Bc Glory Sky Reserves 
12/12 18:30
 
 Lee Man Reserves
Southern District Reserve 
12/12 20:30
 
 Wofoo Tai Po R
Eastern (r) 
12/12 20:30
 
 Yuen Long Reserve
Kitchee R 
13/12 03:30
FT 
 Slotur U19
Fylkir Reykjavik U19 
12/12 22:00
FT 
 Jamshedpur
Delhi Dynamos 
12/12 19:30
FT 
 Zob Ahan
Naft Masjed Soleyman 1
12/12 19:00
FT 
 Al-Naft
Al Talaba 
12/12 19:00
FT 
 Al Najaf
Al Hussein Irbid 
12/12 19:00
FT 
 Al Semawah
Al-Hudod 
12/12 19:00
FT 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Naft Alwasat 
12/12 20:00
FT 
 Arbil
Al Shorta Damascus 
12/12 21:15
FT 
 Al Minaa
Al Quwa Al Jawiya 
12/12 20:30
FT 
 Maccabi Tzeirei Shefaram
Alnada Nazareth 
12/12 21:30
FT 
 Pomigliano
Carrarese 
12/12 21:30
FT 
 Virtus Entella
Pro Patria 
13/12 01:30
FT 
1 Olbia
Juventus U23 
13/12 01:30
FT 
1 Pro Piacenza
Arezzo 1
13/12 01:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Asd Albissola 1
13/12 02:30
FT 
 Pistoiese
Pontedera 
13/12 03:30
FT 
 Pisa
Arzachena 
13/12 03:30
FT 
 Alessandria
Novara 
13/12 01:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Ternana 
13/12 03:30
FT 
 Albinoleffe
Sambenedettese 
12/12 21:30
FT 
1 Juve Stabia
Asd Sicula Leonzio 1
12/12 21:30
FT 
 Us Siracusa
Us Casertana 1908 
12/12 23:30
FT 
1 Paganese
Matera 
13/12 01:30
FT 
 Potenza
Trapani 
13/12 01:30
FT 
 Reggina
Cavese 
13/12 03:30
FT 
 Catania
Virtus Francavilla 1
13/12 03:30
FT 
 Ac Monopoli
Vibonese 
13/12 03:30
FT 
1 Rende
Rieti 
12/12 21:30
FT 
 Aglianese
Asd Seravezza Calcio 1
12/12 21:30
FT 
 Ap Turris
Us Palmese 
12/12 21:30
FT 
 Arconatese
Ligorna 
12/12 21:30
FT 
 Asd Adrense 1909
Modena 
12/12 21:30
 
1 Asd Pineto Calcio
Olympia Agnonese 
12/12 21:30
FT 
 Asd Savignanese
Societa Sportiva Matelica Calcio 1
12/12 21:30
FT 
 Asd Sporting Trestina
Ponsacco 
12/12 21:30
FT 
 Bari
Asd Troina 2
12/12 21:30
FT 
 Bastia 1924
Montevarchi 
12/12 21:30
FT 
 Bustese Milano City
Asd Bra 
12/12 21:30
FT 
2 Acd Campodarsego
Asd Cartigliano 
12/12 21:30
FT 
 Cittanovese
Nocerina 
12/12 21:30
FT 
 Clodiense
Ac Este 
12/12 21:30
FT 
 Lentigione
Pavia 
12/12 21:30
FT 
 Mantova
Caravaggio 
12/12 21:30
FT 
 Massese
Ghivizzano 
12/12 21:30
FT 
 Pro Sesto
Rezzato 
12/12 21:30
FT 
 Savona
Fezzanese 
12/12 21:30
FT 
1 Scandicci
Gavorrano 
12/12 21:30
FT 
 Sestri Levante
Lecco 
12/12 21:30
FT 
 Anzio Calcio 1924
Latina Calcio 
12/12 21:30
FT 
 Asd Flaminia Civita Castellana
As Ostia Mare 
12/12 21:30
FT 
 Borgaro
As Casale Calcio 
12/12 21:30
FT 
 Castiadas
Cassino 
12/12 21:30
FT 
 Nuova Monterosi
Aprilia 
12/12 21:30
FT 
 Olginatese
Sc Caronnese 
12/12 21:30
FT 
 Pomigliano
As Sorrento Calcio 
12/12 21:30
FT 
 Santarcangelo
Forli 
12/12 21:30
FT 
 Stresa Sportiva
Borgosesia 
12/12 21:30
FT 
 Tamai
Trento 
12/12 21:30
FT 
1 Us Ciserano
Scanzorosciate 
12/12 21:30
FT 
 Axys Zola
Asd Fanfulla 
12/12 21:30
FT 
 Ciliverghe Mazzano
Reggio Audace 1
12/12 21:30
FT 
 Prato
Asd Cannara 
12/12 21:30
FT 
 Vastese
Castelfidardo 
12/12 21:30
FT 
 Albalonga
Us Ladispoli 1
12/12 21:30
FT 
 Mezzolara
Usd Classe 
12/12 21:30
FT 
 Azy Based Nano Bo
Delta Porto Tolle 1
12/12 21:35
FT 
 Savoia 1908
Nardo 
12/12 21:35
FT 
 Castrovillari
Igea Virtus 
12/12 21:35
FT 
 Messina
Roccella 1
12/12 21:35
FT 
 Taranto Sport
Az Picerno Asd 
12/12 21:35
FT 
 Vigor Carpaneto
Us Fiorenzuola 
12/12 21:35
FT 
 Nuovo Campobasso
Avezzano 
12/12 22:00
FT 
 Avellino
Lupa Roma 
12/12 22:30
FT 
 Citta Di Fasano
Team Altamura 1
12/12 23:00
FT 
 As Andria Bat
Sarnese 
13/12 01:30
FT 
 Como
Villafranca 1
13/12 03:30
FT 
 Cesena
San Nicolo 
13/12 04:00
FT 
 Dunbeholden
Montego Bay Utd 
13/12 08:00
FT 
1 Harbour View
Waterhouse Fc 
13/12 08:00
FT 
 Siti Worley Garden J
Cavalier 
13/12 02:00
FT 
 Chivas Guadalajara U20
Leon U20 
13/12 03:45
FT 
 Newry City Reserves
Dungannon Swifts Reserves 
12/12 18:00
FT 
 Sngpl
Ssgc 
13/12 09:00
 
 Alianza Lima
Sporting Cristal 
12/12 23:15
FT 
1 Al Shahaniya 2
Al Khor Sc U23 
13/12 00:45
FT 
 Al Rayyan Sc U23
Al Kharitiyath Sc U23 
12/12 21:30
FT 
 Marines
Amagaju 
12/12 21:30
FT 
 Muhanga
Sunrise 
12/12 20:15
FT 
 Al Mojzel
Al Rbeea 
12/12 20:35
FT 
 Al Ansar
Hajer 
12/12 20:35
FT 
 Abha
Al Nojoom 1
12/12 20:35
FT 
 Al Ameade
Al Qaisoma 
12/12 22:30
FT 
 Al Adalh
Najran 
12/12 23:20
FT 
 Uhud
Al Hilal 
13/12 03:45
FT 
 Queens Park U20
Ayr United Reserve 
13/12 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Lamontville Golden Arrows 
13/12 01:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Supersport United 
13/12 01:30
FT 
 Maritzburg United
Black Leopards 
12/12 23:30
FT 
 Santa Catalina Atletico
Scr Pena Deportiva 
13/12 03:00
FT 
 UD Alzira
Ud Rayo Ibense 
13/12 03:00
FT 
1 Sant Andreu
L'Hospitalet 
13/12 03:30
FT 
 Cartagena B
Ud Los Garres 
12/12 21:00
FT 
 Ahli Marawi
Al Mawreda 
13/12 01:00
FT 
 Alamal Atbara
Hay Al Wadi 
12/12 21:00
FT 
 U.s.monastir
Us Tataouine 
12/12 21:00
FT 
 Etoile Metlaoui
C. A. Bizertin 
12/12 21:20
FT 
 Cs. Hammam-lif
Stade Gabesien 
12/12 21:00
 
 Uganda Police
Bright Stars 
12/12 18:00
FT 
 Madagascar Beach Soccer
Tanzania Beach Soccer 
12/12 19:15
FT 
 Libya Beach Soccer
Ivory Coast Beach Soccer 
12/12 20:30
FT 
 Egypt Beach Soccer
Nigeria Beach Soccer 
12/12 15:15
FT 
 Bogor
Persija Jakarta 
12/12 16:15
FT 
 Young Challengers
Postal Department 
12/12 17:00
FT 
 South Melbourne
Altona Magic 
12/12 18:10
FT 
 Ozone
Jawahar Union 1
12/12 19:00
FT 
1 Millat
Companeros 
13/12 05:00
FT 
 Tenerife B
Ud Tacoronte 
13/12 10:30
FT 
 Mumbai Strikers
Sellebrity