livescore - live soccer scores

LiveScore 11 Dec 2018

12/12 01:55
FT 
 Galatasaray
Porto 
12/12 01:55
FT 
 Schalke 04
Lokomotiv Moscow 
12/12 04:00
FT 
 Club Brugge
Atletico Madrid 
12/12 04:00
FT 
 AS Monaco
Borussia Dortmund 
12/12 04:00
FT 
 Barcelona
Tottenham Hotspur 
12/12 04:00
FT 
 Inter Milan
PSV Eindhoven 
12/12 04:00
FT 
 Liverpool
Napoli 
12/12 04:00
FT 
 Crvena Zvezda
PSG 
12/12 03:45
AET 
 Bradford AFC
Peterborough United 
90min [4-4], 120min [4-4], Penalty [2-3], Peterborough United win
12/12 03:45
FT 
 Sunderland
Walsall 
12/12 03:45
FT 
 Newport County
Wrexham 1
12/12 03:45
FT 
 Aberdeen
Livingston 
11/12 20:45
FT 
 Malaysia
Vietnam 
11/12 19:00
FT 
 Galatasaray U19
Porto U19 
11/12 21:00
FT 
 Monaco U19
Dortmund U19 
11/12 21:00
FT 
 Schalke 04 U19
Lokomotiv Moscow U19 
11/12 21:00
FT 
 Inter Milan U19
PSV Eindhoven U19 
11/12 21:00
FT 
 Liverpool U19
Napoli U19 
11/12 23:00
FT 
 Crvena Zvezda U19
PSG U19 
11/12 23:00
FT 
 Club Brugge U19
Atletico Madrid U19 
11/12 23:00
FT 
 Barcelona U19
Tottenham Hotspur U19 
11/12 23:30
FT 
1 Burkina Faso U20
Togo U20 
12/12 03:00
FT 
 Mali U20
Senegal U20 
12/12 04:00
FT 
 Club Atletico Colegiales
Deportivo Riestra 
12/12 04:00
FT 
1 Sportivo Dock Sud
Central Cordoba De Rosario 
12/12 08:05
FT 
 Santa Marina Tandil
Sarmiento Junin 
12/12 04:00
FT 
 Centro Espanol
Claypole 
11/12 20:00
FT 
 Ca Patronato Reserves
Velez Sarsfield Reserves 
11/12 20:00
FT 
1 Ca Ituzaingo Reserves
Villa San Carlos Reserves 
11/12 20:00
FT 
 Leandro N Alem Reserves
Argentino Quilmes Reserves 
12/12 03:00
AET 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
El Ismaily 
90min [0-0], Penalty [4-2], RCA Raja Casablanca Atlhletic win
11/12 18:00
FT 
 Senegal Beach Soccer
Libya Beach Soccer 
11/12 20:30
FT 
 Egypt Beach Soccer
Ivory Coast Beach Soccer 
12/12 03:00
FT 
 Internacional Rs Youth
Cruzeiro Youth 
12/12 05:20
AET 
 Sao Paulo U20
Corinthians Paulista U20 
90min [1-1], Penalty [3-2], Sao Paulo U20 win
12/12 01:00
FT 
 Mushuc Runa
Sociedad Deportiva Aucas 
11/12 23:00
FT 
 Wadi Degla SC
El Entag Al Harby 
12/12 03:45
FT 
 Spennymoor Town
Stockport County 1
12/12 03:30
FT 
 Bath City
Billericay Town 
12/12 03:45
FT 
 Slough Town
Truro City 
12/12 03:45
FT 
 Oxford City
East Thurrock United 
12/12 03:45
FT 
 Weston Super Mare
Chelmsford City 
12/12 03:45
FT 
1 Portsmouth
Charlton Athletic 
12/12 03:45
FT 
 Guiseley
Lancaster City 
12/12 03:00
FT 
 Rochdale
Oldham Athletic 1
11/12 21:00
FT 
 Southend Utd Reserve
Afc Wimbledon Reserve 
11/12 21:55
FT 
 Notts County R
Rotherham United (r) 
11/12 22:00
FT 
 Mansfield Town Reserve
Peterborough United Reserve 
11/12 21:00
FT 
 Bournemouth Reserve
Portsmouth R 
11/12 21:00
FT 
 Bristol Rovers Reserve
Walsall Reserve 
12/12 03:45
FT 
 Merstham
Leatherhead 
12/12 03:45
FT 
 Corinthian Casuals
Tonbridge Angels 
12/12 03:45
FT 
1 AFC Hornchurch
Potters Bar Town 
12/12 03:45
FT 
 Wingate Finchley
Harlow Town 
12/12 03:40
FT 
 Staines Town
Dorchester Town 
12/12 03:45
FT 
 Weymouth
Gosport Borough 
12/12 03:45
FT 
 Merthyr Town
Poole Town 
12/12 03:50
FT 
 Hendon
Metropolitan Police 
11/12 21:00
FT 
 Burnley U23
Leeds United U23 
12/12 03:45
FT 
 Banbury United
Stourbridge 
12/12 03:45
FT 
1 Stratford Town
Tamworth 
12/12 03:00
FT 
 Southampton U23
West Ham United U23 
11/12 18:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Bakhmaro Chokhatauri 
11/12 18:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Samgurali Tskh 
11/12 16:30
FT 
 Real Kashmir
Shillong Lajong FC 
11/12 22:00
FT 
 Pune City
Goa 
11/12 16:30
FT 
 Rance Ning U18
Guwahati U19 1
11/12 18:50
FT 
 Hapoel Bueine
Maccabi Ahva Yarka 
11/12 20:00
FT 
 Hapoel Bnei Pardes
Hapoel Dalyat El Carmel 
11/12 20:30
 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
MS Tseirey Taybe 1
11/12 20:30
 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
11/12 20:30
 
 Beitar Givat Zeev Shabi
Sc Maccabi Ashdod 
11/12 20:15
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Holon Yaniv 
11/12 21:30
FT 
 Gubbio
Vicenza 
12/12 02:00
FT 
 Rimini
Ac Monza 
12/12 03:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Vis Pesaro 1
12/12 03:30
FT 
 Feralpisalo
Imolese 
12/12 03:30
FT 
 Fermana
Triestina 
12/12 03:30
FT 
 Giana
Renate Ac 
12/12 03:30
FT 
 Ravenna
Usd Virtus Verona 
12/12 03:30
FT 
 Teramo
Pordenone Calcio Ssd 
12/12 06:00
FT 
 Club America Womens
Tigres Womens 
12/12 02:30
FT 
 Twente Enschede Womens
Vv Alkmaar Womens 
12/12 02:30
FT 
 Zwolle Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
12/12 01:30
FT 
 Cambuur Reserve
De Graafschap R 
12/12 03:45
AET 
 Dungannon Swifts
Linfield FC 
90min [0-0], 120min [0-1], Linfield FC win
12/12 03:45
FT 
 Crusaders FC
Ballymena United 
11/12 18:00
FT 
 Kpt
Paf 
11/12 18:00
FT 
 National Bank
Muslim 
11/12 18:00
FT 
 Afghan
Pakistan Army 
12/12 05:00
FT 
1 Alianza Universidad
Cienciano 
12/12 07:00
FT 
1 Santos Lima
Carlos Manucci 
11/12 23:00
FT 
 Sporting Lisbon U23
Coimbra Ec U23 
11/12 23:30
FT 
 Al-Sadd
Al Duhail Sc 
11/12 21:30
FT 
 Mukura
Espoir 
11/12 21:30
FT 
 Etincelles
Uganda Police 
11/12 21:30
FT 
1 Kirehe
Musanze 1
11/12 21:50
FT 
 Kiyovu
Gicumbi 
11/12 20:05
FT 
 Al Kawkab
Dhamk 
11/12 20:15
 
 Al Washm
Al Jabalain 
11/12 20:25
FT 
 Al Tai
Al Khaleej Club 
11/12 20:25
FT 
 Al Orubah
Al Shoalah 
11/12 22:30
FT 
 Al Jeel
Al Nahdha 
12/12 03:45
FT 
1 Edinburgh City
Peterhead 
12/12 04:00
FT 
 Livingston U20
Raith Rovers U20 
12/12 04:05
FT 
 Berwick Rangers U20
East Stirlingshire U20 
12/12 01:30
FT 
1 Free State Stars
Orlando Pirates 
12/12 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Baroka 
12/12 01:30
FT 
 Polokwane City
Highlands Park 
11/12 21:00
FT 
1 J.s. Kairouanaise
Club Africain 1
11/12 18:05
 
1 Balikesirspor U19
Gazisehir Gaziantep Fk U19 
11/12 21:05
FT 
 Cs Paulesti
Kampala City Council 
11/12 21:25
FT 
 Mbarara City
Tooro United 
11/12 21:30
FT 
 Paidha Black Angels
Kirinya Jinja Ss 
11/12 21:30
FT 
1 Ndejje University
Sc Villa 
11/12 21:40
 
 Bul
Onduparaka 
11/12 21:45
FT 
 Maroons
Nyamityobora 
11/12 16:00
FT 
 PS Tni
PSIM Yogyakarta 
11/12 16:00
FT 
 Dyes
Rwf 
11/12 17:00
FT 
 Germany U19
Serbia U19 
11/12 17:00
FT 
 Sport Education Womens
Zwekapin Womens 
11/12 18:05
FT 
 Turkey U18
Bosnia U18 
11/12 19:00
 
 Belarus U19
Georgia U19 
11/12 19:00
FT 
 South Africa U20
Angola U20 
11/12 20:30
FT 
 Jong Den Haag Reserve
Jong Sparta Rotterdam 
11/12 21:30
FT 
 Zambia U20
Zimbabwe U20 
11/12 22:00
FT 
 Croatia U18
Montenegro U19 
12/12 03:30
FT 
 Leek Town
Stoke City U23 
12/12 03:45
FT 
 Alfreton Town
Buxton FC 
12/12 03:45
FT 
 Wimborne Town
Bideford Afc 
12/12 03:45
FT 
 Basingstoke Town
Walton Casuals 
12/12 03:45
FT 
 Royston Town
Hitchin Town 
12/12 11:05
FT 
 Dena Bank
Central Railway