livescore - live soccer scores

LiveScore 10 Dec 2018

11/12 04:00
FT 
 Everton
Watford 
11/12 04:00
FT 
 Athletic Bilbao
Girona 
11/12 04:15
FT 
 Feirense
Maritimo 
11/12 00:30
FT 
 Terek Groznyi
Arsenal Tula 
11/12 04:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Acassuso 1
11/12 04:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Berazategui 
11/12 04:00
FT 
 Club Lujan
El Porvenir 2
11/12 04:00
FT 
 Almagro
Central Cordoba Sde 
11/12 08:05
FT 
 Arsenal de Sarandi
Nueva Chicago 
11/12 09:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Deportivo Moron 
11/12 04:00
FT 
2 Deportivo Muniz
Puerto Nuevo 
11/12 04:00
FT 
1 Defensores De Cambaceres
Ca Lugano 
11/12 06:00
FT 
 Patronato Parana
Velez Sarsfield 1
11/12 08:15
FT 
 Belgrano
Tigre 
10/12 20:05
FT 
 Gimnasia Lp Reserves
Huracan Reserves 
10/12 20:15
FT 
 Excursionistas Reserves
Cs Dock Sud Reserves 
11/12 05:15
FT 
 Belgrano Reserves
Tigre Reserves 
11/12 08:30
FT 
1 Estudiantes Rio Cuarto
Desamparados 1
11/12 04:00
FT 
 Villa Mitre
Independiente Neuquen 
11/12 04:00
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Sol De Mayo 
11/12 02:00
FT 
 Usm Alger
Al Merreikh 
10/12 18:00
FT 
 Morocco Beach Soccer
Ivory Coast Beach Soccer 
10/12 18:00
 
 Fk Moik Baku
Qaradag Lokbatan 
10/12 18:00
FT 
 Qarabag 2
Sabah 2 1
10/12 18:00
FT 
 Standard Sumgayit 2
Zira 2 
10/12 18:00
FT 
 Olimpik Shuvalan Baku
Keshla 2 
10/12 18:00
FT 
 Agsu
Fk Kapaz Ganca 1
10/12 18:05
FT 
 Sabail 2
Turan Tovuz 
10/12 18:30
FT 
1 Neftchi Baku 2
Zaqatala 
11/12 02:30
FT 
 Excelsior Mouscron U21
As Eupen U21 
11/12 02:30
FT 
 Lokeren U21
Kortrijk U21 
11/12 02:30
FT 
 Royal Charleroi U21
Cercle Brugge U21 
11/12 02:30
FT 
 St Truidense Vv U21
Standard Liege U21 
11/12 02:30
FT 
 Zulte Waregem U21
Genk U21 
11/12 02:30
FT 
 Anderlecht U21
Red Star Waasland Beveren U21 
11/12 02:30
FT 
 Gent U21
Kv Oostende U21 
11/12 08:30
FT 
 Blooming
Nacional Potosi 
11/12 03:30
FT 
 Palmeiras Youth
Botafogo Rj U20 
11/12 06:00
AET 
 Gremio Youth
Vasco Da Gama Youth 
90min [2-2], Penalty [1-3], Vasco Da Gama Youth win
10/12 23:30
FT 
1 Botev Plovdiv
Vitosha Bistritsa 
10/12 20:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Ludogorets Razgrad Ii 
11/12 01:00
FT 
1 Rudes
Slaven Belupo Koprivnica 1
11/12 01:00
FT 
 AEL Limassol
Ermis Aradippou 1
11/12 01:00
FT 
1 Slovan Liberec
Opava 
11/12 02:00
FT 
 Nordsjaelland
Aarhus AGF 
10/12 20:45
FT 
 Arab Contractors
Petrojet 
10/12 23:00
FT 
 EL Masry
El Dakhleya 
11/12 01:30
FT 
 Pyramids
Haras El Hedoud 
11/12 03:45
FT 
 Haringey Borough
Bishop's Stortford 
10/12 20:00
FT 
1 Blackburn Rovers U23
Swansea City U23 1
11/12 03:00
FT 
 Brighton U23
Leicester City U23 
11/12 03:00
FT 
 Newcastle U23
Norwich City U23 
10/12 21:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Sheffield Wed U23 
10/12 21:00
FT 
 Ipswich U23
Queens Park Rangers U23 
10/12 21:00
FT 
1 Charlton Athletic U23
Cardiff City U23 1
10/12 21:00
FT 
1 Crystal Palace U23
Bristol City U23 
11/12 03:00
FT 
 Hull City U23
Bolton Wanderers U23 1
11/12 03:00
FT 
 Colchester United U23
Coventry U23 
10/12 22:00
Postp. 
 Sunderland Womens
Blackburn Rovers Womens 
10/12 22:10
FT 
 Mekelakeya
Welwalo Adigrat 
11/12 02:00
FT 
 Fsv Zwickau
SG Sonnenhof Grobaspach 
11/12 03:30
FT 
 Bochum
St. Pauli 
11/12 01:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Apollon Smirnis 
11/12 01:30
FT 
 Panionios
PAE Levadiakos 
10/12 18:05
FT 
 Pune City U18
Football School Of India U18 
10/12 19:45
FT 
1 Shimshon Tel Aviv
Hapoel Bnei Jat United 
10/12 20:00
 
 Ironi Rishon Lezion
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 
11/12 00:00
FT 
 Hapoel Beit Shean
Maccabi Nujeidat Ahmed 1
11/12 01:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Iksal 
11/12 01:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Acco 
11/12 01:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Ashkelon 
11/12 03:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Beitar Jerusalem 
10/12 19:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Shfaram 
10/12 20:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Herzliya 
10/12 20:00
 
 Hapoel Azor
Maccabi Shaarayim 
10/12 20:30
FT 
 Ironi Tiberias
Hapoel Bnei Zalfa 
10/12 20:30
 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Yavne 
11/12 02:00
FT 
1 AC Milan U19
Cagliari U20 
11/12 03:45
FT 
 Pro Vercelli
Cuneo 
11/12 04:00
FT 
 Salernitana
Brescia 
11/12 09:35
 
 Arnett Gardens
Humble Lions 
10/12 22:00
FT 
1 Al-Nejmeh
Al-Ahed 
10/12 22:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Chabab Rif Hoceima 
11/12 01:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Difaa Hassani Jdidi 
11/12 03:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Telstar 
11/12 03:00
FT 
1 Jong PSV Eindhoven
Cambuur Leeuwarden 
10/12 22:00
 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Feyenoord Reserve 
11/12 01:30
FT 
 Eindhoven Reserves
Rkc Waalwijk Reserve 
11/12 01:30
FT 
 Twente Enschede Am.
Jong Zwolle Reserve 
11/12 01:30
FT 
 Sc Heerenveen 2
Emmen Reserves 
10/12 18:00
FT 
 Baloch Quetta
Khan Research Laboratories 
11/12 01:00
FT 
 Arka Gdynia
Cracovia Krakow 
10/12 23:15
FT 
 Qatar Sc Doha U23
Al Ahli Doha U23 
10/12 23:30
FT 
 Sepsi
Botosani 
11/12 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Viitorul Constanta 
11/12 02:00
FT 
 Universitatea Craiova
Cs Voluntari 1
10/12 18:00
FT 
1 Terek Groznyi Youth
Arsenal Tula Youth 1
10/12 22:00
FT 
1 Partick Thistle U20
Aberdeen U20 
11/12 00:30
FT 
 Sonacos
Asc Jaraaf 
10/12 20:00
FT 
 OFK Becej 1918
Karadjordje Topola 
11/12 01:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Javor Ivanjica 
10/12 20:55
FT 
 Kmc
Azam 
10/12 21:00
FT 
 Lipuli
Ruvu Shooting 
10/12 23:05
FT 
 Maranatha Fiokpo
Gomido 
11/12 01:00
FT 
 Ankaragucu
Istanbul Basaksehir 
11/12 01:00
FT 
 Kasimpasa
Kayserispor 
11/12 00:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Balikesirspor 
11/12 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Giresunspor 
10/12 18:00
FT 
1 Ankaragucu U21
Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21 
10/12 18:00
FT 
 Kasimpasa U21
Kayserispor U21 
10/12 18:30
 
 Adana Demirspor U21
Giresunspor U21 
10/12 16:25
FT 
 Mumbai Customs
Air India 
10/12 18:10
FT 
 Student Union
Bangalore Dream United 
10/12 18:40
FT 
 Western Railway
Ms Police 
11/12 01:00
FT 
 Gaborone United
Miscellaneous