livescore - live soccer scores

LiveScore 08 Dec 2018

08/12 20:30
FT 
 Bournemouth
Liverpool 
08/12 23:00
FT 
 Arsenal
Huddersfield Town 
08/12 23:00
FT 
 Burnley
Brighton 
08/12 23:00
FT 
 Cardiff City
Southampton 
08/12 23:00
FT 
 Manchester United
Fulham 1
08/12 23:00
FT 
 West Ham
Crystal Palace 
09/12 01:30
FT 
 Chelsea
Manchester City 
09/12 03:45
FT 
 Leicester City
Tottenham Hotspur 
08/12 20:00
FT 
 Atletico Madrid
Alaves 
08/12 23:15
FT 
 Valencia
Sevilla 
09/12 01:30
FT 
 Villarreal
Celta Vigo 
09/12 03:45
FT 
 Espanyol
Barcelona 
08/12 22:00
FT 
 Napoli
Frosinone 
09/12 01:00
FT 
2 Cagliari
AS Roma 
09/12 03:30
FT 
 Lazio
Sampdoria 1
08/12 22:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Augsburg 
08/12 22:30
FT 
 Bayern Munich
Nurnberg 
08/12 22:30
FT 
 Freiburg
RB Leipzig 
08/12 22:30
FT 
 Schalke 04
Borussia Dortmund 
08/12 22:30
FT 
 Wolfsburg
Hoffenheim 
09/12 01:30
FT 
 Hertha Berlin
Eintr. Frankfurt 
09/12 03:00
FT 
1 Guingamp
Amiens 
09/12 03:00
FT 
 Stade Rennais
Dijon 
08/12 23:00
FT 
 Birmingham
Bristol City 
08/12 23:00
FT 
 Brentford
Swansea City 
08/12 23:00
FT 
 Leeds United
Queens Park Rangers 
08/12 23:00
FT 
1 Middlesbrough
Blackburn Rovers 
08/12 23:00
FT 
 Millwall
Hull City 
08/12 23:00
FT 
 Norwich
Bolton Wanderers 1
08/12 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Preston North End 
08/12 23:00
FT 
 Sheffield Wed.
Rotherham United 
08/12 23:00
FT 
 Stoke City
Ipswich 
08/12 23:00
FT 
1 Wigan Athletic
Derby County 
09/12 01:30
FT 
 Reading
Sheffield United 
08/12 20:30
FT 
1 Versailles 78
Lens 
08/12 21:30
FT 
 Cote Bleue
Lyon la Duchere 2
08/12 22:00
AET 
 US Boulogne
Iris Club de Croix 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [2-3], Iris Club de Croix win
08/12 22:00
 
 Stade Beaucairois
Ajaccio GFCO 
90min [0-0], 120min [0-2], Ajaccio GFCO win
08/12 22:00
AET 
 US Raon L Etape
St Maur Lusitanos 1
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-2], US Raon L Etape win
08/12 23:30
FT 
 As Villers Houlgate
Le Havre 
09/12 00:00
FT 
 Entente Sannois
Sedan 
09/12 00:00
FT 
 Saint-Louis Neuweg
Nancy 
09/12 00:00
FT 
 Fa Illkirch Graffenstaden
Sochaux 
09/12 00:00
FT 
 Bobigny Ac
Clermont Foot 
09/12 00:30
AET 
 Viry-Chatillon
Angouleme 1
90min [2-2], 120min [4-2], Viry-Chatillon win
09/12 01:00
FT 
 Chateauroux
Pau 
09/12 01:00
FT 
 Avion
Red Star 93 
09/12 01:00
FT 
 Us Cheminots Paray
Orleans US 45 
09/12 01:00
FT 
1 USSA Vertou
Bergerac 
09/12 01:00
FT 
 JA Le Poire Sur Vie
Les Herbiers 
09/12 01:00
FT 
 Canet Roussillon
Frejus Saint-Raphael 
09/12 01:00
AET 
1 Hyeres
Grenoble 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [1-3], Grenoble win
09/12 01:00
FT 
 Vitre
Inzinzac Montagnarde 
09/12 01:00
FT 
 Pontivy Stade
Avranches 
09/12 01:00
FT 
 Grand Quevilly
Pontivy 
09/12 01:00
FT 
 St Pryve St Hilaire
ES Troyes AC 
09/12 01:00
FT 
 Besancon
Tours 
09/12 02:00
FT 
1 Olympique Ales
Marignane Gignac 
09/12 01:30
FT 
1 Willem II
SC Heerenveen 
09/12 02:45
FT 
 Zwolle
Ajax Amsterdam 
09/12 03:45
FT 
 ADO Den Haag
De Graafschap 
09/12 01:00
FT 
 Genk
Kortrijk 
09/12 03:00
FT 
 Oostende
Lokeren 
09/12 03:00
FT 
1 Peruwelz
Zulte-Waregem 
09/12 03:30
FT 
 St.-Truidense VV
Standard Liege 
08/12 23:30
FT 
 Belenenses
Chaves 
09/12 02:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Sporting Braga 
09/12 04:30
FT 
 Vitoria Setubal
Benfica 
08/12 23:00
FT 
 Hamilton
Hibernian 
08/12 23:00
FT 
 Livingston
St. Mirren 
08/12 23:00
FT 
 Hearts
Motherwell 
08/12 23:00
FT 
 Aberdeen
St. Johnstone 
08/12 23:00
FT 
 Celtic
Kilmarnock 
08/12 14:35
FT 
 Sydney
Wellington Phoenix 
08/12 16:50
FT 
 Melbourne Victory
Adelaide United 
08/12 19:00
FT 
 Perth Glory
Melbourne City 1
08/12 17:30
FT 
1 Krylya Sovetov Samara
FK Rostov 2
08/12 20:00
FT 
 CSKA Moscow
Yenisey Krasnoyarsk 
08/12 22:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Gazovik Orenburg 
09/12 01:00
FT 
1 Anzhi
Spartak Moscow 
09/12 09:10
FT 
 Atlanta United
Portland Timbers 
08/12 13:05
FT 
 Jubilo Iwata
Tokyo Verdy 
08/12 21:30
FT 
 Malawi U20
Congo U20 2
08/12 21:30
FT 
 Zambia U20
Mozambique U20 
09/12 04:00
FT 
1 Villa San Carlos
Canuelas 
09/12 04:00
FT 
 Ferrocarril Midland
Sportivo Italiano 
09/12 04:00
FT 
 General Lamadrid
Ituzaingo 
09/12 04:00
FT 
 Villa Dalmine
Olimpo 
09/12 04:05
FT 
 Ca Platense
Los Andes 
09/12 07:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Guillermo Brown 1
09/12 08:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
CA Brown Adrogue 2
09/12 04:10
FT 
 San Lorenzo
Estudiantes 
09/12 04:10
FT 
 Union Santa Fe
CA Banfield 
09/12 06:20
FT 
 Lanus
Talleres Cordoba 
09/12 06:20
FT 
 Defensa Y Justicia
Colon 
09/12 08:30
FT 
 Godoy Cruz
Independiente 
08/12 18:00
FT 
 Pyunik B
Banants B 
08/12 18:00
FT 
1 Ararat Yerevan 2
Shirak Gjumri B 
08/12 18:00
FT 
 Banants C
Alashkert B Martuni 
08/12 18:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Ararat Armenia B 
08/12 18:00
FT 
 Yerevan
Junior Sevan 
08/12 14:00
FT 
1 Melbourne Victory Fc Am
Adelaide United U21 
08/12 16:25
FT 
 Western Sydney Wanderers Am
Newcastle Jets Fc Youth 
09/12 11:30
FT 
 Newcastle Jets Womens
Melbourne City Womens 
09/12 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
LASK Linz 
09/12 00:00
FT 
 St.Polten
Rheindorf Altach 
09/12 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Red Bull Salzburg 
09/12 09:00
FT 
 Uwi Blackbirds
Brittons Hill 1
09/12 03:00
FT 
 The Strongest
Sport Boys Warnes 1
09/12 02:15
FT 
 Santos Youth
Gremio Youth 
09/12 04:30
FT 
 Torraca U20
Atletico Mineiro Mg U20 
09/12 07:00
FT 
3 River Plate U20
Palmeiras Youth 
08/12 18:30
FT 
 Cherno More Varna
Lokomotiv Plovdiv 
08/12 21:00
FT 
 Botev Vratsa
Beroe 
08/12 23:30
FT 
 Levski Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
08/12 20:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Cska 1948 Sofia 
08/12 20:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
PFK Montana 
08/12 20:00
FT 
 Pfc Nesebar
Dobrudzha 
08/12 20:00
FT 
 Strumska Slava
Arda 
09/12 10:00
FT 
 Shandong Luneng U23
Shanghai Sipg U23 
09/12 08:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Dep.Independiente Medellin 
08/12 22:00
FT 
 NK Rijeka
NK Lokomotiva Zagreb 
09/12 00:30
FT 
 Hajduk Split
Istra 1961 
08/12 23:00
FT 
1 AEP Paphos
AEK Larnaca 
09/12 00:00
FT 
 Alki Oroklini
Omonia Nicosia 
09/12 01:00
FT 
1 E.N.Paralimni
Apollon Limassol FC 
08/12 22:00
FT 
 Banik Ostrava
Bohemians 1905 
08/12 22:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Synot Slovacko 
08/12 22:00
FT 
 Mfk Karvina
Baumit Jablonec 
09/12 00:00
FT 
 Slavia Praha
Mlada Boleslav 
08/12 23:00
FT 
 Hobro I.K.
Sonderjyske 
09/12 01:00
FT 
 CD El Nacional
Barcelona Sporting Club 
09/12 01:00
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Delfin 
09/12 01:00
FT 
 Independiente Jose Teran
Macara 
09/12 01:00
FT 
 Guayaquil City
Univ. Catolica 
09/12 01:00
FT 
 Tecnico Universitario
Emelec 
09/12 01:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Sociedad Deportiva Aucas 
09/12 09:30
 
2 Alianza San Salvador
CD FAS 
08/12 20:35
FT 
 Boreham Wood
Leyton Orient 
08/12 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Braintree Town 
08/12 23:00
FT 
1 Maidenhead United
Hartlepool United FC 
08/12 23:00
FT 
1 Barrow
Maidstone United 
08/12 23:00
FT 
 Chesterfield
Salford City 
08/12 23:00
FT 
1 Dagenham and Redbridge
Halifax Town 1
08/12 23:00
FT 
1 Dover Athletic
AFC Fylde 
08/12 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Barnet 
08/12 23:00
FT 
 Gateshead
Bromley 
08/12 23:00
FT 
 Harrogate Town
Aldershot Town 
08/12 23:00
FT 
 Wrexham
Eastleigh 
08/12 23:00
FT 
 Altrincham
AFC Telford United 
08/12 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Ashton United 1
08/12 23:00
FT 
 Boston United
York City 
08/12 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Southport FC 
08/12 23:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Curzon Ashton 1
08/12 23:00
FT 
 Stockport County
Chester FC 
08/12 23:00
FT 
 Bath City
Concord Rangers 
08/12 23:00
FT 
 Dartford
Slough Town 
08/12 23:00
FT 
 East Thurrock United
Chelmsford City 
08/12 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Billericay Town 
08/12 23:00
FT 
 Gloucester City
Hampton & Richmond 
08/12 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Dulwich Hamlet 
08/12 23:00
FT 
 Hungerford Town
Chippenham Town 1
08/12 23:00
FT 
 Oxford City
Truro City 
08/12 23:00
FT 
 St Albans City
Wealdstone 
08/12 23:00
FT 
 Torquay United
Welling United 
08/12 23:00
FT 
 Weston Super Mare
Woking 
08/12 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Rochdale 
08/12 23:00
FT 
 Blackpool
Charlton Athletic 
08/12 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Doncaster Rovers 
08/12 23:00
FT 
 Burton Albion
Shrewsbury Town 
08/12 23:00
FT 
 Luton Town
Fleetwood Town 
08/12 23:00
FT 
 Peterborough United
Oxford United 
08/12 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Bradford AFC 
08/12 23:00
FT 
 Portsmouth
Southend United 
08/12 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Gillingham 
08/12 23:00
FT 
 Walsall
Coventry 
08/12 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Barnsley 
08/12 21:00
FT 
 Mansfield Town
Notts County 
08/12 23:00
FT 
 Bury
Exeter City 
08/12 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Grimsby Town 
08/12 23:00
FT 
 Colchester United
Macclesfield Town 
08/12 23:00
FT 
1 Crawley Town
Northampton Town 
08/12 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Oldham Athletic 
08/12 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Carlisle 
08/12 23:00
FT 
 Morecambe
Port Vale 
08/12 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Lincoln City 
08/12 23:00
FT 
 Swindon
Newport County 
08/12 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Cambridge United 
08/12 23:00
FT 
 Yeovil Town
Forest Green Rovers 1
08/12 21:00
FT 
 Fulham U23
Stoke City U23 1
08/12 21:00
FT 
 West Bromwich U23
Reading U23 
08/12 19:00
FT 
 Birmingham U23
Nottingham Forest U23 1
08/12 21:00
 
 Bordeaux Womens
Montpellier Hsc Womens 
08/12 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Sioni Bolnisi 
08/12 18:00
FT 
 Samtredia
Saburtalo Tbilisi 
08/12 18:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dila Gori 
08/12 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Hallescher 
08/12 21:00
FT 
1 Fortuna Koln
Munchen 1860 
08/12 21:00
FT 
 Kaiserslautern
Wurzburger Kickers 1
08/12 21:00
FT 
 Karlsruher
Preuben Munster 1
08/12 21:00
FT 
 Uerdingen
Hansa Rostock 
08/12 21:00
FT 
 VfL Osnabruck
SV Wehen Wiesbaden 
08/12 17:00
FT 
 Stuttgarter Kickers U17
Karlsruher Sc U17 
08/12 20:00
FT 
 Heidenheimer
MSV Duisburg 
08/12 20:00
FT 
 Greuther Furth
Erzgebirge Aue 
08/12 20:00
FT 
 Darmstadt
Ingolstadt 04 1
08/12 18:00
 
 Rb Leipzig U19
St Pauli U19 1
08/12 19:00
FT 
 Hamburger U19
Magdeburg U19 
08/12 20:00
 
 Werder Bremen U19
Hannover 96 U19 2
08/12 20:00
FT 
 Union Berlin U19
Carl Zeiss Jena U19 
08/12 20:00
 
1 Hertha Bsc Berlin U19
Wolfsburg U19 
08/12 18:00
 
 Bayern Munich U19
Hoffenheim U19 1
08/12 18:00
FT 
 Mainz U19
Ingolstadt U19 
08/12 20:30
FT 
 Stuttgarter Kickers U19
Vfb Stuttgart U19 
08/12 18:00
 
 Fortuna Dusseldorf U19
Dortmund U19 
08/12 18:00
 
 Bayer Leverkusen U19
Monchengladbach U19 
08/12 18:00
 
 Rw Oberhausen U19
Bochum U19 1
08/12 18:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Aachen U19 1
08/12 20:00
 
 Preuben Munster U19
Koln U19 1
08/12 20:00
FT 
 Hallen
Einheit Rudolstadt 
08/12 20:00
FT 
1 Torgelower Sv Greif
Lichtenberg 47 
08/12 20:00
FT 
 Brandenburger Sc Sud 05
Greifswalder 
08/12 20:00
 
 Martini Wolfsburg
VfB Lubeck 
08/12 20:30
 
 Etsv Weiche Flensburg
Germania Egestorf 
08/12 21:00
FT 
 Werder Bremen Am
Hansa Luneburg 
08/12 20:30
 
 VSG Altglienicke
Hertha Bsc Berlin Am 1
08/12 20:30
FT 
 Chemnitzer
SV Babelsberg 03 1
08/12 20:30
 
 Germania Halberstadt
Berliner Fc Dynamo 1
08/12 20:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Zfc Meuselwitz 
08/12 21:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Eintracht Stadtallendorf 
08/12 21:00
 
 FSV Frankfurt
Steinbach 
08/12 21:00
FT 
 Hessen Dreieich
SV Waldhof Mannheim 
08/12 21:00
FT 
1 Tsg Hoffenheim Am
Tsg Balingen 
08/12 21:00
 
 Mainz Am
Kickers Offenbach 
08/12 21:00
 
1 Saarbrucken
Stuttgart Amateure 
08/12 21:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Pirmasens 
08/12 21:00
 
 Astoria Walldorf
VfR Wormatia Worms 
08/12 21:00
 
 TSV Alemannia Aachen
RW Oberhausen 
08/12 21:00
 
 Dortmund(am)
Wattenscheid 
08/12 21:00
Postp. 
 SV Lippstadt
Wuppertaler Sv 
08/12 21:00
FT 
 RW Essen
Kaan Marienborn 
08/12 21:00
FT 
 SV Straelen
Fortuna Dusseldorf Ii 1
08/12 21:00
FT 
 Tv Herkenrath
Koln Am 
08/12 23:15
FT 
 Asteras Tripolis
Pas Giannina 
09/12 01:30
FT 
 AEK Athens
Lamia 
08/12 21:00
FT 
 Ergotelis
Kerkyra 
08/12 17:00
FT 
1 Xanthi U19
Olympiakos Piraeus U19 
08/12 17:00
FT 
 Irodotos U19
Panahaiki 2005 U19 
08/12 17:00
FT 
 Apollon Larissa U19
Volos Nps U19 
08/12 17:30
FT 
1 Panionios U19
Levadiakos U19 
08/12 17:45
FT 
 Aek Athens U19
Pas Lamia U19 
08/12 18:00
FT 
 Atromitos U19
Aris Thessaloniki U19 
08/12 19:00
FT 
 Ergotelis U19
Platanias U19 
08/12 19:15
FT 
 Ofi Crete U19
Panathinaikos U19 
08/12 20:00
FT 
 Panaitolikos U19
Apollon Smirnis U19 
08/12 14:30
FT 
 Wofoo Tai Po
Leeman 
08/12 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Southern District 
08/12 17:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Sun Pegasus 
09/12 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Budapest Honved 
09/12 00:00
FT 
 Diosgyor
Varda Se 1
09/12 00:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Mezokovesd-Zsory 
09/12 00:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Szombathelyi Haladas 
09/12 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Paksi SE 1
09/12 02:30
FT 
 Ujpesti TE
Fehervar Videoton 
08/12 19:30
FT 
 East Bengal
Gokulam Kerala 
08/12 18:15
 
 Salgaocar Sports Club
Vasco SC 
08/12 22:00
FT 
 Northeast United
Atletico De Kolkata 
08/12 15:00
FT 
 Persiba Bantul
Perssu MU 
08/12 16:00
FT 
 Persijap Jepara
Persewar Waropen 
08/12 16:20
FT 
 Persik Kediri
Persinga Ngawi 
08/12 16:30
FT 
 Psgc Ciamis
Solok 
08/12 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya
PSIS Semarang 
08/12 19:30
FT 
 Madura United
Persela Lamongan 
08/12 19:30
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Bali United 1
08/12 19:30
FT 
 Persib Bandung
Barito Putera 
08/12 18:30
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Mes Rafsanjan 1
08/12 18:30
FT 
1 Shahrdary Arak
Baderan Tehran 1
08/12 18:30
FT 
 Qashqai Shiraz
Karoun Ahvaz 
08/12 14:35
FT 
1 Baderan Tehran U23
Arvand Charkh Shemiran U23 
08/12 17:00
FT 
 Niroomandan Namdar U23
Saipa U23 
08/12 17:30
FT 
 Kian Padideh U23
Moghavemat Tehran U23 
08/12 17:30
FT 
 Olympic Andisheh U23
Datis Khodro U23 
09/12 03:00
FT 
 Liffeys Pearse
Wayside Celtic 
08/12 22:00
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
09/12 00:00
FT 
 Ashdod MS
Maccabi Petah Tikva FC 
09/12 00:15
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Bnei Sakhnin FC 1
09/12 02:30
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv 
08/12 18:00
FT 
2 Cosenza Calcio Youth
Lecce U20 1
08/12 18:00
FT 
 Frosinone Youth
Crotone Youth 
08/12 18:00
FT 
 AS Roma U19
Empoli U20 
08/12 18:00
FT 
 Genoa U20
Inter Milan U20 
08/12 19:00
FT 
 Udinese Youth
Sampdoria U19 
08/12 20:00
FT 
 Juventus U19
Fiorentina U20 
08/12 21:30
FT 
 Renate Ac
Alma Juventus Fano 
08/12 21:30
FT 
 Rimini
Albinoleffe 
08/12 21:30
FT 
 Vis Pesaro
Feralpisalo 
08/12 21:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Ravenna 
08/12 21:30
FT 
 Triestina
Gubbio 
08/12 21:30
FT 
 Vicenza
Teramo 
09/12 01:30
FT 
 Imolese
Usd Virtus Verona 
09/12 03:30
FT 
 Ac Monza
Giana 
09/12 03:45
FT 
 Ternana
Fermana 
08/12 21:30
FT 
 Trapani
Juve Stabia 
08/12 19:30
FT 
 Padova
Palermo 
08/12 22:00
FT 
 Lecce
Perugia 
08/12 22:00
FT 
 Spezia
Cosenza Calcio 1914 
08/12 22:00
FT 
 Venezia
Ascoli 1
09/12 12:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima U19
Kyoto Sanga U18 
09/12 12:00
FT 
 Kashiwa Reysol U18
Tokyo U18 
08/12 12:00
FT 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Nippon Sport Science University (w) 
08/12 20:00
 
1 Mathare United
Chemelil Sugar 
08/12 20:00
 
 Posta Rangers
Weston Shitima 
08/12 20:00
FT 
 Kakamega
Kenya Commercial Bank 1
08/12 12:30
FT 
 Daegu
Ulsan Hyundai Horang-i 
08/12 19:30
FT 
 Al-Safa
Alnabisheet 1
09/12 09:00
FT 
 Cruz Azul
Monterrey 
08/12 20:00
FT 
 Ofk Titograd
Rudar Pljevlja 
08/12 20:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Mornar 
08/12 20:00
FT 
 Zeta
OFK Petrovac 
08/12 22:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
Renaissance Sportive de Berkane 
09/12 00:00
FT 
 Olympique de Safi
OCK Olympique de Khouribga 1
09/12 08:00
 
 Hawkes Bay United
Southern United 
09/12 09:00
FT 
 Canterbury University
Waitakere United 
09/12 09:45
FT 
 Hamilton Wanderers
Wellington Phoenix Reserve 
09/12 11:35
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Tasman United 
09/12 09:00
FT 
 Real Esteli
Managua 
08/12 23:00
FT 
 Institute
Glentoran 
08/12 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Ballymena United 
08/12 23:00
FT 
 Coleraine
Ards 
08/12 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Newry City 
08/12 23:00
FT 
 Cliftonville
Glenavon Lurgan 
08/12 23:00
FT 
 Linfield FC
Crusaders FC 
08/12 15:00
FT 
 National Bank
Pakistan Army 1
08/12 15:00
FT 
 Ssgc
Muslim 
08/12 18:00
FT 
 Afghan
Paf 
09/12 04:45
FT 
1 Independiente Fbc
Deportivo Capiata 1
09/12 04:45
FT 
 Guarani CA
Sportivo Luqueno 
09/12 04:45
FT 
 Sol De America
General Diaz 
09/12 07:00
FT 
 3 De Febrero
Olimpia Asuncion 
08/12 22:30
FT 
 Pogon Szczecin
Zaglebie Sosnowiec 1
09/12 01:00
FT 
 Korona Kielce
Wisla Plock 
09/12 03:30
FT 
 Wisla Krakow
Jagiellonia Bialystok 
08/12 19:00
FT 
 GD Estoril-Praia
SC Covilha 
08/12 23:00
FT 
 Academico Viseu
CD Cova Piedade 
08/12 23:00
FT 
 Porto B
Academica Coimbra 
08/12 23:00
FT 
 Famalicao
Leixoes 1
08/12 19:00
FT 
 Aves U23
Portimonense U23 
08/12 21:00
FT 
 Estoril U23
Maritimo U23 
08/12 21:00
FT 
 Al Khor SC
Al-Sailiya 
08/12 23:30
FT 
 Umm Salal
Al-Arabi SC 
08/12 17:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Metaloglobus 
08/12 17:00
FT 
 Dacia Unirea Braila
ACS Poli Timisoara 
08/12 17:00
FT 
 Juventus Bucharest
Clinceni 
08/12 17:00
FT 
 CS Mioveni
Snagov 
08/12 17:00
 
 Ripensia Timisoara
Luceafarul Oradea 
08/12 17:30
FT 
 Farul Constanta
UTA Arad 
08/12 20:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Acs Sirineasa 
08/12 23:00
FT 
 Hermannstadt
Dinamo Bucuresti 
09/12 02:00
FT 
 CFR Cluj
Gaz Metan Medias 1
08/12 16:00
FT 
 Sibiryak Bratsk Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
08/12 22:00
FT 
 Blik Nefteyugansk Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
08/12 22:00
FT 
 Ukhta Tyumen Futsal
Mfk Tyumen Futsal 
08/12 16:20
FT 
 Std Petrovich
Leningrad St Petersburg 
08/12 17:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Rubin Kazan Youth 
08/12 19:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Ural Youth 
08/12 19:00
FT 
 Krasnodar Youth
Ufa Youth 
08/12 20:05
FT 
1 Al Hilal
Al-Nasr Riyadh 
08/12 22:30
FT 
 Al-Fath
Al Hazm 
08/12 22:50
FT 
 Al-Raed
Al Ahli Jeddah 1
08/12 23:00
FT 
 Falkirk
Alloa Athletic 
08/12 23:00
FT 
 Ross County
Queen of the South 
08/12 23:00
FT 
 Greenock Morton
Dundee United 
08/12 23:00
FT 
 Partick Thistle
Dunfermline 
08/12 23:00
FT 
 Brechin City
Stenhousemuir 
08/12 23:00
FT 
 Dumbarton
Airdrie United 
08/12 23:00
FT 
1 East Fife
Stranraer 1
08/12 23:00
FT 
1 Forfar Athletic
Arbroath 1
08/12 23:00
FT 
 Montrose
Raith Rovers 
08/12 23:00
FT 
 Annan Athletic
Edinburgh City 
08/12 23:00
FT 
1 Queens Park
Stirling Albion 
08/12 23:00
FT 
 Elgin City
Albion Rovers 
09/12 02:00
FT 
 Crvena Zvezda
FK Napredak Krusevac 
08/12 20:45
FT 
 Slovan Bratislava
MSK Zilina 
08/12 21:00
FT 
 Skf Sered
DAC Dunajska Streda 
08/12 21:00
FT 
 FK Senica
MFK Ruzomberok 
08/12 21:00
FT 
 Zlate Moravce
Nitra 
08/12 21:00
FT 
 Sport Podbrezova
Zemplin Michalovce 
08/12 22:45
FT 
 Spartak Trnava
Trencin 
08/12 21:00
FT 
 Gorica
NK Olimpija Ljubljana 
08/12 23:05
FT 
 Domzale
Krsko Posavlje 
09/12 00:00
AET 
 Baroka
Orlando Pirates 1
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [3-2], Baroka win
08/12 18:00
FT 
 Villarreal U19
Elche U19 
08/12 19:00
FT 
 Malaga U19
Rusadir U19 1
08/12 20:00
FT 
 Cd Sobradillo U19
Union Viera U19 
08/12 20:00
 
 Catgas Energia Futsal
Peniscola Futsal 
08/12 20:00
FT 
1 Deportivo La Coruna
Numancia 
08/12 23:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Granada 
09/12 01:00
FT 
2 Albacete
Osasuna 
09/12 01:00
FT 
 Mallorca
Malaga 
09/12 03:00
FT 
1 Real Oviedo
Almeria 
08/12 23:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Deportivo La Coruna B 
09/12 03:00
FT 
 Real Madrid Castilla
San Sebastian Reyes 1
08/12 23:00
FT 
1 Arenas Club De Getxo
Real Oviedo B 
08/12 23:30
FT 
 Calahorra
Real Union de Irun 
09/12 00:00
FT 
1 Cultural De Durango
SD Amorebieta 
08/12 23:00
FT 
 Ud Levante B
Ontinyent 1
08/12 19:00
FT 
 Leganes B
Cf Trival Valderas 2
09/12 01:00
FT 
1 Acero
Jove Espanol 
09/12 00:00
FT 
 Lausanne Sports
Servette 
09/12 00:30
FT 
 Schaffhausen
Kriens 
09/12 01:00
FT 
 Rapperswil Jona
Chiasso 
09/12 02:00
FT 
 St. Gallen
Neuchatel Xamax 1
09/12 02:00
FT 
 Young Boys
Thun 
08/12 21:00
 
 Club Sportif Sfaxien
J.s. Kairouanaise 
08/12 21:00
FT 
 Us Ben Guerdane
Cs. Hammam-lif 
08/12 21:00
 
 C. A. Bizertin
U.s.monastir 
08/12 21:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Stade Tunisien 
08/12 18:30
FT 
 Sivasspor
Goztepe 1
08/12 21:00
FT 
 Trabzonspor
Konyaspor 
09/12 00:00
FT 
 Galatasaray
Rizespor 
08/12 18:30
FT 
 Osmanlispor
Afjet Afyonspor 1
08/12 18:30
FT 
 Karabukspor
Istanbulspor 
08/12 21:00
FT 
 Altinordu
Adanaspor 1
08/12 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Karsiyaka 
08/12 18:30
FT 
1 Bucaspor
Turgutluspor 
08/12 18:30
FT 
1 Sariyer
Hacettepe Spor 
08/12 18:30
FT 
 Keciorengucu
Usakspor 
08/12 18:30
FT 
 Pendikspor
Fethiyespor 
08/12 18:00
 
 Fenerbahce U19
Akhisar Bldgeng U19 
08/12 18:00
 
 Konyaspor U19
Trabzonspor U19 
08/12 19:00
FT 
 Buyuksehir Bldspor U19
Ankaragucu U19 
08/12 18:00
 
 Sivasspor U21
Goztepe U21 
08/12 18:00
FT 
 Trabzonspor U21
Konyaspor U21 
08/12 18:00
FT 
 Galatasaray U21
Rizespor U21 
08/12 16:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Istanbulspor As U21 
08/12 17:30
FT 
 Osmanlispor U21
Afjet Afyonspor U21 
08/12 20:40
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Ajman 
08/12 20:45
FT 
 Al-Dhafra
Dubba Al-Husun 
08/12 23:30
FT 
 Hatta
Emirate 
08/12 23:30
FT 
 Al-Sharjah
Al-Jazira UAE 
08/12 20:00
FT 
 Karpaty Lviv
Dynamo Kyiv 
08/12 20:00
FT 
 Zorya
Arsenal Kyiv 
08/12 23:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Vorskla Poltava 
08/12 16:30
FT 
 Moreton Bay United
Mitchelton 
08/12 23:30
FT 
 Mali U20
Burkina Faso U20