livescore - live soccer scores

LiveScore 06 Dec 2018

06/12 19:00
FT 
 Levante
CD Lugo 
06/12 23:15
FT 
 Real Madrid
UD Melilla 
07/12 01:30
FT 
 SD Huesca
Athletic Bilbao 
07/12 01:30
FT 
 Eibar
Sporting de Gijon 
07/12 03:45
FT 
 Real Betis
Racing de Santander 
07/12 01:00
AET 
 Genoa
Virtus Entella 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [6-7], Virtus Entella win
07/12 03:45
FT 
 Torino
Alto Adige/sudtirol 
07/12 03:00
FT 
 Feyenoord Rotterdam
VVV Venlo 
06/12 20:30
FT 
 Vietnam
Philippines 
06/12 18:00
FT 
1 Busan I'Park
Seoul 
06/12 18:00
FT 
 Mauritius U20
Swaziland U20 
06/12 19:00
FT 
 Angola U20
Botswana U20 
06/12 21:30
 
 Malawi U20
Mozambique U20 
06/12 21:30
FT 
 Zambia U20
Congo U20 
07/12 08:10
AET 
 Rosario Central
Gimnasia LP 
90min [1-1], Penalty [4-1], Rosario Central win
07/12 04:00
FT 
 Comunicaciones BsAs
Sacachispas 
06/12 20:00
FT 
 Talleres Remedios Reserves
Barracas Central Reserves 
06/12 16:30
FT 
 Adelaide United Womens
Perth Glory Womens 1
06/12 17:30
FT 
 Agsu
Sabah 
06/12 17:30
FT 
 Qaradag Lokbatan
Standard Sumqayit 
06/12 17:30
FT 
 Fk Kapaz Ganca
Sabail 
06/12 21:00
FT 
 Olimpik Shuvalan Baku
FK Inter Baku 
06/12 23:00
FT 
1 Isa Town
Al Ahli Bhr 
06/12 23:00
FT 
 Qalali
Sitra 
07/12 03:45
FT 
1 St Gilloise
Royal Knokke 
07/12 02:30
FT 
 Gent U21
Genk U21 
07/12 03:00
FT 
 Club Brugge Youth
Royal Antwerp U21 
07/12 08:30
 
 Nacional Potosi
San Jose 
07/12 08:30
FT 
 Oriente Petrolero
Real Potosi 
07/12 01:00
FT 
 Sportivo Penarol Youth
Santos Youth 1
07/12 03:30
FT 
 Botafogo Rj U20
Racing Club U20 1
07/12 05:15
FT 
 Vasco Da Gama Youth
River Plate U20 1
07/12 07:30
FT 
 Palmeiras Youth
Torraca U20 
07/12 03:00
AET 
 Fortaleza Youth
River Pi Youth 
90min [1-1], Penalty [4-3], Fortaleza Youth win
07/12 07:00
FT 
 Bahia Youth
Santa Cruz Pe U20 
06/12 18:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Vereya 
06/12 21:00
FT 
 Dunav Ruse
Slavia Sofia 
06/12 23:30
FT 
 CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad 1
07/12 10:00
FT 
 Shanghai Sipg U23
Qingdao Jonoon U23 
07/12 10:00
FT 
 Yanbian Fude U23
Shandong Luneng U23 
06/12 20:30
FT 
 Al Nasr Cairo
El Terasanah 1
06/12 20:30
FT 
 Pharco
Abo Qair Semads 
07/12 01:00
FT 
 El Zamalek
EL Masry 
07/12 09:30
 
1 CD FAS
Alianza San Salvador 
07/12 03:00
FT 
 PSG B
Jong PSV Eindhoven 
07/12 03:30
FT 
 Boca Juniors Gibraltar
St Joseph 
07/12 10:00
FT 
 Club Comunicaciones
Xelaju MC 
06/12 18:20
 
 Panjim Footballers
Sporting Clube de Goa 
06/12 22:00
FT 
 Mumbai City
Chennai Titans 
06/12 19:45
FT 
 Peykan
Nassaji Mazandaran 
07/12 01:00
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Maccabi Ironi Kiryat Ata 1
07/12 00:00
FT 
 Al Qadsia Sc Youth
Khaitan Youth 
06/12 20:30
FT 
 Silver Strikers
Masters Security 
07/12 10:45
FT 
 Pumas UNAM
Club America 
06/12 18:00
FT 
 Sngpl
Khan Research Laboratories 
07/12 05:00
FT 
 Libertad Asuncion
Deportivo Santani 
07/12 07:15
FT 
 Cerro Porteno
Nacional Asuncion 1
07/12 09:00
AET 
 Melgar
Alianza Lima 
90min [2-2], Penalty [0-2], Alianza Lima win
06/12 19:15
AET 
 Rozwoj Katowice
Gornik Zabrze 
90min [1-1], 120min [1-4], Gornik Zabrze win
07/12 03:30
FT 
 Wigry Suwalki
Rakow Czestochowa 
07/12 04:15
FT 
 SC Farense
Benfica B 
07/12 01:00
FT 
 Rio Ave U23
Belenenses U23 
06/12 21:00
FT 
 Al-Garrafa
Al-Ahli Doha 
06/12 23:30
FT 
 Al-Khuraitiat
Al Rayyan 
06/12 23:15
FT 
 Al Bidda Sc
Al Mesaimeer Club 
06/12 20:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Astra Ploiesti 
06/12 23:00
FT 
 Botosani
CSM Studentesc Iasi 
07/12 02:00
FT 
 Concordia Chiajna
Universitatea Craiova 
06/12 20:15
FT 
 Al taqdom
Al Riyadh 
06/12 20:00
FT 
 Al Baten
Al Feiha 
06/12 22:25
FT 
 Al Qadasiya
Al-Ettifaq 
06/12 22:45
FT 
 Al Shabab Ksa
Uhud 
07/12 00:40
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Faisaly Harmah 
06/12 16:45
 
 Partizan Belgrade U19
Vozdovac U19 
06/12 18:00
FT 
 Barcelona U19
El Olivar U19 
06/12 18:00
FT 
 Racing Ferrol U19
Alondras U19 
06/12 18:30
FT 
 Cordoba U19
San Felix U19 
06/12 18:30
FT 
 Atletico Madrid U19
Aravaca U19 
06/12 19:00
FT 
 Cd Roda U19
Real Murcia U19 
06/12 19:00
FT 
 Alboraya U19
Ud Alzira U19 
06/12 19:00
FT 
 Inter Amistad U19
Getafe U19 
06/12 19:00
FT 
 Ranero U19
Ciudad De Cuenca U19 
06/12 19:00
FT 
 Valladolid U19
Cd Canillas U19 
06/12 19:30
FT 
 Ed Val Minor Nigran U19
Lugo U19 
06/12 20:00
FT 
 Eibar U19
Numancia U19 
06/12 20:00
FT 
1 Santutxu U19
Athletic Bilbao U19 
06/12 20:00
FT 
1 Union Adarve U19
Leganes U19 
06/12 23:00
FT 
 Alcorcon U19
Ud Santa Marta U19 
06/12 23:00
FT 
1 Rayo Majadahonda U19
Extremadura U19 
06/12 23:00
FT 
 Malaga U19
Granada U19 
06/12 23:00
FT 
 Ce Europa U19
Stadium Casablanca U19 
06/12 23:00
FT 
 Torre Levante U19
Racing Algemesi U19 
06/12 23:00
FT 
 Ural U19
Covadonga U19 
06/12 23:30
FT 
 Seneca U19
Cd 26 De Febrero U19 
06/12 23:30
FT 
 Espanyol U19
Cd San Francisco U19 
07/12 00:00
FT 
 Real Sociedad U19
Osasuna U19 
07/12 00:00
FT 
 Ud Tomares U19
Sevilla U19 
07/12 00:00
FT 
 Ud Cornella U19
Penya Arrabal U19 
07/12 02:00
FT 
 Real Betis U19
Rusadir U19 
06/12 19:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Athletic Club Bibao Womens 
06/12 19:00
 
 Real Sociedad Womens
Sporting De Huelva Womens 
06/12 20:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Rayo Vallecano Womens 
06/12 20:00
 
 Rcd Espanyol Womens
Fundacion Albacete Womens 1
07/12 03:30
FT 
 Valencia Womens
Atletico De Madrid Womens 
06/12 18:00
FT 
 Santutxu
SD Deusto 
06/12 18:00
FT 
 Sd San Ignacio
Alaves B 
06/12 18:30
FT 
 Sestao
Santurtzi Cd 
06/12 18:30
FT 
 Cordoba B
Conil 
06/12 18:30
FT 
 Cd San Roque De Lepe
Sevilla C 
06/12 18:30
FT 
 Nv Estudiantes De Murcia
Edmf Churra 
06/12 18:30
FT 
 Yeclano Deportivo
Mar Menor 
06/12 18:30
FT 
 Cd Vicalvaro
Cdf Tres Cantos 
06/12 18:30
FT 
 Villaverde Boetticher
Alcorcon B 
06/12 18:45
 
1 Ad Siete Villas
Cd Guarnizo 
06/12 19:00
FT 
 Valle de Egues
Cd Cortes 
06/12 19:00
FT 
 Guadalcacin Cd
Xerez CD 
06/12 19:00
FT 
 Coria
Puente Genil 
06/12 19:00
FT 
 Olivenza
Emd Aceuchal 
06/12 19:00
FT 
 Yague
Cd Anguiano 
06/12 19:00
FT 
 Cd Binefar
Sd Tarazona 
06/12 19:00
FT 
 Villanueva
Utebo 
06/12 19:00
FT 
 Ei San Martin
L Entregu 
06/12 19:00
FT 
 Uc Ceares
Ud Llanera 
06/12 19:00
FT 
 Cd Canillas
Dav Santa Ana 
06/12 19:00
FT 
 Briviesca Norpetrol
Zamora Barinas 
06/12 19:00
FT 
1 Beroil Bupolsa
Tuoer De Cilliers 
06/12 19:00
FT 
1 Cultural Leonesa B
Atletico Astorga 
06/12 19:00
FT 
 Motril
Cd Rincon 
06/12 19:00
FT 
 Poli deportivo Almeria
CD Alhaurino 
06/12 19:00
FT 
 Ud San Pedro
Loja CD 
06/12 19:30
FT 
2 Cd Utrera
AD Ceuta 2
06/12 19:30
FT 
 Atletico Pueblonuevo
Cd Coria 
06/12 19:30
FT 
 Murcia B
Mazarron 
06/12 20:00
FT 
1 Cd Santa Ursula
Cd Union Sur Yaiza 
06/12 20:00
FT 
 Villa Santa Brigida
Las Palmas C 
06/12 20:30
FT 
 Rayo Vallecano B
RSD Alcala Henares 
06/12 22:30
FT 
 Avance Ezcabarte
Cd Beti Onak 1
06/12 22:45
FT 
 San Claudio
CD Tuilla 
06/12 23:00
FT 
 Sd Borja
Tamar Ritter 
06/12 23:00
FT 
 Sc Uxama
Almazan 
06/12 23:00
FT 
 Racing Villalbes
Compostela 1
06/12 23:00
FT 
 La Baneza
Burgos Promesas 
06/12 23:15
FT 
1 Minera
CF La Union 
06/12 23:30
FT 
 Amurrio
Sd Balmaseda 
06/12 23:30
FT 
 Cd Murense
Platges De Calvia 
06/12 23:30
FT 
 Cd Algar
Muleno 1
06/12 23:30
FT 
 Cd Diocesano
Up Plasencia 
06/12 23:30
FT 
 CA Monzon
San Juan De Mozarrifar 
06/12 23:30
FT 
 Tomelloso
Cd Marchamalo 
06/12 23:30
FT 
 Atletico Bembibre
Cd La Virgen Del Camino 
07/12 00:00
FT 
 Cd Cristo Atletico
Numancia B 
07/12 00:00
FT 
 Marino luanco
Condal 1
07/12 00:00
FT 
 Ud Somozas
Silva SD 
07/12 00:00
FT 
 Algeciras
Atletico Espeleno 1
07/12 00:00
FT 
 Ciudad Lucena
Real Betis B 
07/12 00:00
FT 
 Cd Ferriolense
Cd Llosetense 
07/12 00:00
FT 
 SD Logrones
Cd Ebro 
07/12 00:00
FT 
 Atletico Albericia
Racing B 
07/12 00:00
FT 
 Solares
Sd Revilla 
07/12 00:00
FT 
 Real Avila CF
Cd La Granja 1
07/12 00:00
FT 
 Antequera
Real Jaen CF 
07/12 00:30
FT 
1 Xerez CD
Cadiz B 
07/12 00:30
FT 
 Suodu Pei
Sd San Pedro 1
07/12 01:00
FT 
 Juventud Torremolinos
Cd Linares Deportivo 
07/12 02:00
FT 
 Pasaia Ke
SD Beasain 
06/12 19:00
FT 
 Ud Poblense
SD Ejea 
06/12 19:00
FT 
 Ud Socuellamos
Cartagena B 
06/12 19:30
AET 
 Teruel
Ue Cornella 
90min [4-1], 120min [5-2], Teruel win
06/12 20:00
FT 
1 Cd Mensajero
Cd Artistico Navalcarnero 
06/12 19:30
FT 
 Prainsa Zaragoza Womens
Ce Europa Womens 
07/12 00:00
FT 
 Dns De Belen Womens
Torrelodones Womens 
06/12 18:00
FT 
 Bodrumspor
Ankaragucu 
06/12 20:00
FT 
 Karagumruk
Akhisar Bld.Geng 
06/12 22:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Kasimpasa 
06/12 23:30
FT 
 Yeni Malatyaspor
Etimesgut Belediye Spor 
07/12 01:30
FT 
 Fenerbahce
Giresunspor 
06/12 21:00
FT 
 Sc Villa
Ma Lu 
06/12 20:00
FT 
 Mariupol U21
Shakhtar Donetsk U21 
06/12 16:00
FT 
 Madura
Madura United 
06/12 16:00
 
 Ade
Asc 
06/12 16:00
FT 
 Than Quang Ninh U21 Womens
Phong Phu Ha Nam Womens 
06/12 16:15
FT 
 Rwf
Bufc 
06/12 16:20
FT 
 Central Railway
ONGC FC 
06/12 18:30
FT 
 Western Railway
Mumbai Customs 
06/12 19:00
FT 
 Libertad Asuncion Reserves
Deportivo Santani Reserves 
06/12 19:00
FT 
 Cukaricki U19
Vojvodina U19 
06/12 23:00
FT 
 Spain U18
Portugal U18 
06/12 23:30
FT 
 Burkina Faso U20
Senegal U20 
07/12 01:30
FT 
 Sturm Graz Amateur
Wolfsberger Ac Amateur 
07/12 02:30
FT 
 Togo U20
Mali U20