livescore - live soccer scores

LiveScore 05 Dec 2018

06/12 03:45
FT 
 Burnley
Liverpool 
06/12 03:45
FT 
 Fulham
Leicester City 
06/12 03:45
FT 
 Wolves
Chelsea 
06/12 03:45
FT 
 Everton
Newcastle United 
06/12 04:00
FT 
 Manchester United
Arsenal 
06/12 04:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Southampton 
06/12 02:00
FT 
 Bordeaux
Saint Etienne 
06/12 02:00
FT 
 Caen
Nimes 
06/12 02:00
FT 
1 Dijon
Guingamp 
06/12 02:00
FT 
 Lyon
Stade Rennais 
06/12 02:00
FT 
 Nantes
Marseille 
06/12 02:00
FT 
 Stade Reims
Toulouse 1
06/12 04:00
FT 
 Strasbourg
PSG 
06/12 02:30
FT 
 Atletico Madrid
Sant Andreu 
06/12 02:30
FT 
 Girona
Alaves 
06/12 03:30
FT 
 Sevilla
Villanovense 
06/12 03:30
FT 
 Villarreal
Almeria 
06/12 03:30
FT 
 Real Sociedad
Celta Vigo 
06/12 04:30
FT 
 Barcelona
Cultural Leonesa 
06/12 04:30
FT 
 Valladolid
Mallorca 
05/12 22:00
FT 
 Novara
Pisa 
06/12 01:00
FT 
 Sassuolo
Catania 
06/12 03:45
FT 
 Chievo
Cagliari 
06/12 03:45
FT 
 Motherwell
Celtic 
06/12 03:45
FT 
 Kilmarnock
Livingston 
06/12 03:45
FT 
 Dundee
Hamilton 
06/12 03:45
FT 
 St. Johnstone
Hearts 
06/12 03:45
FT 
 Hibernian
St. Mirren 
06/12 03:45
FT 
1 Glasgow Rangers
Aberdeen 1
06/12 08:45
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Atletico Paranaense 
06/12 00:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Rubin Kazan 
06/12 00:30
FT 
 Krasnodar
FK Rostov 
06/12 00:30
FT 
 Spartak Moscow
Ural Sr 
05/12 20:00
FT 
 Thailand
Malaysia 1
05/12 13:45
FT 
 Chinese Taipei womens
China (w) 
05/12 20:00
FT 
 Lightstars
Orlando Pirates 
05/12 20:30
AET 
 Big Bullets
Gor Mahia 
90min [1-0], Aggregate [1-1], Penalty [3-4], Gor Mahia win
05/12 21:00
FT 
 Nkana
Ud Songo 
05/12 21:00
FT 
 Vipers
Al Merreikh 
05/12 21:00
FT 
 Platinum
Cnaps Sports 
05/12 21:00
FT 
 Jku
Al Hilal Omdurman 
05/12 22:00
FT 
 Fs Sequence
IRT Itihad de Tanger 
05/12 22:30
FT 
 As Otoho
Primeiro De Agosto 
05/12 22:30
FT 
 Mangasport
Asec Mimosas 
05/12 23:00
FT 
 Alahly Benghazi
Nouadhibou 
05/12 23:00
FT 
 Lobi Stars
Ums De Loum 
05/12 23:00
FT 
 El Ismaily
Le Messager Ngozi 
06/12 00:00
FT 
 Sporting Gagnoa
Js Saoura 
06/12 00:00
FT 
 Gamtel
Cs Constantine 
06/12 01:00
FT 
 Africa Stars
Volcan Club 
06/12 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Leones Vegetarianos 
05/12 20:30
AET 
 Silver Shooter
Segura Don Bailey 
90min [1-0], Aggregate [1-1], Penalty [2-3], Segura Don Bailey win
05/12 21:00
FT 
 Merek Juba
Green Buffaloes 
05/12 21:00
FT 
 Matlama
Green Eagles 
05/12 21:00
FT 
 Defence Sc
Enugu Rangers International 
05/12 21:00
FT 
 Arta Solar
Kariobangi Sharks 
05/12 21:00
FT 
 Vitalo
New Star De Douala 
05/12 21:30
FT 
 Mukula Victory Sports
Free State Stars 
05/12 22:30
FT 
 Anges De Fatima
Daring Club Motema Pembe 
05/12 22:30
AET 
 As Nuke
Al Ahly 
90min [1-0], Aggregate [1-1], Penalty [4-2], As Nuke win
05/12 23:00
FT 
 Gomido
Ascotontchad 
06/12 00:00
FT 
 Liscr Monrovia
Usm Bel Abbes 
06/12 01:00
FT 
 Orapa United
Petro Atletico De Luanda 
06/12 01:00
FT 
 United Defense Department
Assm Elgeco Plus 
06/12 01:00
FT 
 Al Ittihad Tripoli
Miracle Club 
05/12 18:00
FT 
 Congo U20
Mozambique U20 
05/12 21:30
FT 
 Zimbabwe U20
Lesotho U20 
05/12 20:00
FT 
 Ca Estudiantes Caseros Reserves
Acassuso Reserves 
05/12 20:00
FT 
 Jj Urquiza Reserves
Atletico Fenix Reserves 
06/12 04:00
FT 
 Ca Colegiales Reserves
Almirante Brown Reserves 
06/12 04:00
FT 
1 Ca San Miguel Reserves
Sacachispas Reserves 
06/12 04:00
FT 
 Deportivo Armenio Reserves
Villa San Carlos Reserves 
05/12 22:30
FT 
 Al-shabbab
Al-Riffa 
06/12 01:00
FT 
 Manama Club
Al-Muharraq 1
06/12 03:00
AET 
1 Peruwelz
Oostende 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [4-5], Oostende win
06/12 03:30
FT 
 Kmsk Deinze
AS Eupen 1
06/12 03:30
FT 
 KV Mechelen
Lokeren 
06/12 03:30
FT 
 St.-Truidense VV
Kfc Mandel United 
06/12 03:45
FT 
 Sporting Charleroi
Genk 
06/12 06:15
FT 
 Sport Boys Warnes
Blooming 
06/12 08:30
FT 
 Universitario de Sucre
The Strongest 
06/12 01:30
FT 
 Defensor Sporting U20
Juventude U20 Rs 
06/12 02:00
FT 
 Independente Sp Youth
Cruzeiro Mg U20 
06/12 03:30
FT 
 Fluminense Rj Youth
Internacional Rs Youth 
06/12 04:30
FT 
 Sao Paulo Youth
Cr Flamengo Rj Youth 
05/12 21:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Botev Vratsa 1
05/12 23:30
FT 
1 Septemvri Simitli
Levski Sofia 
05/12 14:20
FT 
 Tianjin Teda U23
Shanghai Shenhua U23 
05/12 14:25
FT 
 Qingdao Jonoon U23
Dalian Yifang U23 
06/12 00:00
FT 
 ZNK Osijek
Hajduk Split 
06/12 02:30
FT 
 Dinamo Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
05/12 20:30
FT 
 Aris Limassol
Alki Oroklini 
05/12 22:00
FT 
 Omonia Nicosia
Onisilos Sotiras 
05/12 23:00
FT 
 Akritas Chloraka
Anorthosis Famagusta FC 
06/12 00:00
FT 
 Olympiakos N
AEP Paphos 
06/12 01:00
FT 
 Omonia Aradippou
AEL Limassol 
05/12 18:00
 
 Sparta Praha U19
Viktoria Plzen U19 
90min [1-1], Penalty [3-4], Viktoria Plzen U19 win
06/12 02:00
FT 
 Nordsjaelland
Vendsyssel 
06/12 01:30
FT 
 Randers U17
Vejle U17 
06/12 02:00
FT 
 Al Ahly
El Gounah 
06/12 05:15
FT 
 Aguila
Santa Tecla 
06/12 03:00
FT 
 Manchester United Womens
Durham Wildcats Womens 
06/12 03:00
FT 
 Manchester City Womens
Sheffield United Womens 
06/12 03:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Aston Villa Womens 
06/12 03:30
FT 
 Millwall Womens
Lewes Womens 
06/12 03:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Yeovil Town Womens 
06/12 03:45
FT 
 Leicester City Womens
Birmingham Womens 
06/12 03:45
FT 
 Brighton Ha Womens
Crystal Palace Womens 
06/12 04:00
FT 
 Barnet Womens
Tottenham Hotspur Womens 
06/12 03:30
FT 
 Shrewsbury Town
Walsall 
06/12 03:45
AET 
 Luton Town
Southend United 
90min [1-1], Penalty [2-4], Southend United win
06/12 03:45
FT 
 Swansea City U21
Bristol Rovers 
06/12 03:45
FT 
 Lewes
Corinthian Casuals 
06/12 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U18
Gillingham U18 
06/12 03:00
FT 
 Huddersfield Town U18
Peterborough United U18 
06/12 03:00
FT 
 Bolton Wanderers U18
Newcastle U18 
06/12 03:00
FT 
 Hull City U18
Cardiff City U18 
06/12 03:00
FT 
 Liverpool U23
Hertha Bsc Berlin Am 
05/12 18:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Sc Freiburg (w) 
06/12 01:30
FT 
 Bayern Munich (w)
Monchengladbach Womens 
06/12 01:30
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Fcr 2001 Duisburg (w) 
06/12 02:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Wolfsburg womens 
06/12 02:30
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Bayer Leverkusen (w) 1
05/12 22:00
FT 
 Panathinaikos
Ierapetra 
05/12 21:00
FT 
 Foivos Kremastis
Pao Vardas 
06/12 09:00
 
 Coban Imperial
Guastatoya 
05/12 18:30
FT 
 Lee Man Reserves
Yuen Long Reserve 
05/12 18:30
FT 
 Wofoo Tai Po R
R F Reserves 
05/12 20:30
 
 Kitchee R
Sun Pegasus Reserve 
05/12 20:30
 
 Southern District Reserve
Eastern (r) 
05/12 19:00
FT 
 Budaorsi Sc
Diosgyor 
05/12 19:00
FT 
1 Senyo Carnifex
Ferencvarosi TC 
05/12 19:00
FT 
 Tiszaujvaros
Budapest Honved 
05/12 19:00
FT 
 Ivancsa
Szombathelyi Haladas 
05/12 19:00
AET 
 Rco Agde
Andrashida Sc 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4], Andrashida Sc win
05/12 19:00
FT 
 Fuzesgyarmati Sk
Duna Tisza 
05/12 19:15
FT 
 Soroksar
Bekescsaba 
05/12 22:00
FT 
 Ajka
MTK Hungaria FC 
05/12 22:00
FT 
 Budafoki Mte
Fehervar Videoton 
05/12 22:00
AET 
 Siofok
Paksi SE 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-6], Paksi SE win
06/12 01:00
FT 
 Kaposvar
Ujpesti TE 
05/12 16:30
FT 
 Real Kashmir
Aizawl 
05/12 18:30
 
 Just Lang Ge Uthai Association
Velsao Scc 
05/12 18:30
 
 Churchill Brothers Sc
Salgaocar Sports Club 
05/12 18:30
 
 Vasco SC
Dempo SC 
05/12 22:00
FT 
 Northeast United
Bengaluru 
05/12 16:00
FT 
 Pscs Cilacap
Persiba Balikpapan 
05/12 19:30
 
1 PSMS Medan
PS Tni 1
06/12 01:00
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Raanana 
06/12 02:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Tel Aviv 1
06/12 03:00
FT 
 Beitar Jerusalem
Maccabi Netanya 
05/12 21:30
FT 
 Fiorentina Womens
Bari Womens 
05/12 21:30
FT 
 Viterbese
Bisceglie 1913 
05/12 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Kashima Antlers 
05/12 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Yamagata Montedio 
05/12 18:30
FT 
 Ulsan University
Daegu 
05/12 20:00
FT 
 Pobeda Prilep
FK Shkendija 79 
05/12 20:00
FT 
 Belasica Strumica
Sileks 
05/12 20:00
FT 
 Korab Debar
Academy Pandev 
05/12 20:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Makedonija Gjorce Petrov 
06/12 10:06
FT 
 Monterrey
Cruz Azul 
05/12 23:00
FT 
 Atlas U20
Leon U20 
06/12 00:00
FT 
 Monterrey U20
Chivas Guadalajara U20 
05/12 20:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
Rudar Pljevlja 
05/12 20:00
FT 
 Grbalj Radanovici
Mornar 
05/12 20:00
FT 
 Zeta
Lovcen Cetinje 
05/12 20:00
FT 
 Ofk Titograd
OFK Petrovac 
06/12 00:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
FK Sutjeska Niksic 
06/12 00:00
FT 
 Wydad Casablanca
Difaa Hassani Jdidi 
06/12 01:00
FT 
 Stabaek
Aalesund 
05/12 20:35
AET 
 Sur Club
Al Seeb 
90min [0-0], Aggregate [1-1], 120min [0-0],
05/12 23:45
FT 
 Fnjaa SC
Sohar Club 
05/12 15:00
FT 
 Civil Aviation Authority
Muslim 
05/12 15:00
FT 
 National Bank
Ssgc 
05/12 18:00
FT 
 Paf
Pakistan Army 
05/12 18:00
FT 
 Afghan
Wapda 
05/12 20:00
 
 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elblag 
05/12 19:15
FT 
 Wisla Sandomierz
Odra Opole 
06/12 00:00
FT 
1 LKS Nieciecza
Lechia Gdansk 
06/12 03:30
FT 
 Chrobry Glogow
Legia Warszawa 
06/12 04:15
FT 
 Benfica
Pacos Ferreira 
05/12 22:30
FT 
 Al Markhiya
Al Muaidar Club 
05/12 23:30
FT 
1 Gaz Metan Medias
Viitorul Constanta 
06/12 02:00
FT 
 Sepsi
Steaua Bucuresti 
06/12 03:45
FT 
 Murata
SP Libertas 
05/12 20:20
FT 
 Al Jabalain
Al Mojzel 
05/12 20:25
FT 
 Al Orubah
Al Ansar 
05/12 20:30
FT 
 Najran
Al Ameade 
05/12 22:30
FT 
1 Al Nahdha
Abha 
05/12 23:20
FT 
 Al Rbeea
Al Jeel 
06/12 03:45
FT 
 Queens Park U20
Airdrie United U20 
05/12 23:00
FT 
 Spartak Subotica
Crvena Zvezda 
05/12 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
FK Rad Beograd 
05/12 23:00
FT 
 Mladost Lucani
Dinamo Vranje 1
05/12 23:00
FT 
1 FK Vozdovac Beograd
Radnicki Nis 
05/12 23:00
FT 
 Vojvodina
Macva Sabac 
05/12 23:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Proleter Novi Sad 1
05/12 23:15
FT 
 Cukaricki
Backa Backa Palanka 
06/12 01:30
FT 
 Partizan Belgrade
Zemun 
05/12 20:00
FT 
 Karadjordje Topola
Indjija 
05/12 20:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Radnicki 1923 Kragujevac 
05/12 20:00
FT 
1 FK Bezanija
Novi Pazar 
05/12 20:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Trajal 
05/12 20:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Borac Cacak 
05/12 20:00
FT 
 Zarkovo
OFK Becej 1918 
05/12 20:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Teleoptik 
05/12 20:00
FT 
 Zlatibor
Sloboda Uzice Sevojno 
05/12 17:00
 
 Brodarac U19
Spartak Zdrepceva Krv U19 
05/12 21:00
FT 
 Maribor U19
Bravo U19 
05/12 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Pretoria Univ 
05/12 23:00
FT 
 Levante U19
Elche U19 
06/12 00:00
FT 
 Villarreal U19
Lorca Cfb U19 
06/12 01:30
FT 
 Cdef Logrono Womens
Real Betis Womens 
06/12 03:00
FT 
1 Huetor Tajar
Cd Huetor Vega 
06/12 03:00
FT 
1 CD El Palo
Guadix 
06/12 03:00
FT 
 Mallorca B
Soller 
06/12 03:30
FT 
 Figueres
Vilafranca 
06/12 03:45
FT 
 Lorca Deportiva
Sfc Minerva 
06/12 00:00
FT 
 Bergantinos
Cd Lealtad 
06/12 02:00
FT 
 UE Llagostera
Scr Pena Deportiva 
06/12 03:00
FT 
 Union Langreo
Pontevedra 
06/12 03:00
FT 
 Real Union de Irun
Cultural De Durango 
06/12 03:00
AET 
 CD Mirandes
Arandina 
90min [2-2], Aggregate [4-4], 120min [2-2], Penalty [4-2], CD Mirandes win
06/12 03:15
FT 
 Barakaldo CF
CD Tropezon 1
06/12 03:45
FT 
 Talavera De La Reina
Cacereno 
06/12 04:00
FT 
 Tenerife B
Inter De Madrid 
05/12 18:00
FT 
 Keciorengucu
Galatasaray 
05/12 19:45
FT 
 Umraniyespor
1461 Trabzon Karadenizspor 
05/12 22:00
FT 
 Boluspor
Belediye Vanspor 
05/12 23:30
FT 
 Altay Spor Kulubu
Kayserispor 
06/12 01:30
FT 
1 Adana Demirspor
Istanbul Basaksehir 1
05/12 20:40
FT 
 Al Fujairah U21
Al Nasr Dubai U21 
05/12 20:45
FT 
 Al Ahli Dubai U21
Banni Yas U21 
05/12 20:45
FT 
 Ajman U21
Emirates Club U21 
05/12 20:50
 
 Al Jazira Uae U21
Al Dhafra U21 
06/12 07:00
FT 
 Zamora Barinas
Deportivo Lara 
05/12 16:00
FT 
 Young Challengers
Parikrama 
05/12 18:00
 
1 Cil
Jawahar Union 
05/12 19:30
 
 Crvena Zvezda U19
Rad U19 
05/12 21:00
FT 
 Georgia U19
Italy U19 1
06/12 03:45
AET 
 Hitchin Town
Hemel Hempstead Town 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [1-4], Hemel Hempstead Town win