livescore - live soccer scores

LiveScore 04 Dec 2018

05/12 03:45
FT 
 Bournemouth
Huddersfield Town 
05/12 03:45
FT 
1 Brighton
Crystal Palace 
05/12 03:45
FT 
 West Ham
Cardiff City 
05/12 04:00
FT 
 Watford
Manchester City 
05/12 02:00
FT 
1 Amiens
AS Monaco 
05/12 02:00
FT 
 Nice
Angers SCO 1
05/12 04:00
FT 
 Montpellier
Lille 
05/12 02:30
FT 
 Getafe
Cordoba 
05/12 02:30
FT 
 Valencia
Cd Ebro 
05/12 03:30
FT 
 Rayo Vallecano
Leganes 
05/12 04:30
FT 
 Espanyol
Cadiz 
04/12 22:00
FT 
 Benevento
Cittadella 
05/12 01:00
FT 
 Bologna
Crotone 
05/12 03:45
FT 
 Sampdoria
Spal 
05/12 09:00
FT 
 Mongolia Womens
Hong Kong womens 
04/12 21:00
FT 
 Zesco United Ndola
Sonidep 
04/12 21:00
FT 
 Jimma Aba Jifar
Asas Djibouti Telecom 
04/12 21:00
FT 
 Al Hilal Juba
Al Nasr Benghazi 
04/12 21:30
FT 
 Mbabane Swallows
Simba Sports Club 
04/12 22:30
AET 
 Coton Sport
Asf Bobo 
90min [3-1], Penalty [5-3], Coton Sport win
05/12 00:00
AET 
 Bantu
Township Rollers 
90 minutes[1-1], Double bouts[2-2], Penalty Kicks[4-2]
05/12 00:00
FT 
 Barrack Young Controllers
Horoya Ac 
05/12 00:00
AET 
 Us Koroki
Asc Jaraaf 
90 minutes[1-0], Double bouts[1-1], Penalty Kicks[2-4]
05/12 01:00
FT 
 Club Africain
Apr 
04/12 21:00
FT 
 Zimamoto Sc
Kaizer Chiefs FC 
04/12 21:30
FT 
 North Dynamo
Mantag Van 
04/12 23:30
FT 
 As Garde National
HUSA Hassania Agadir 1
05/12 00:00
FT 
 Djoliba
Generation Foot 
05/12 04:00
FT 
1 Victoriano Arenas
Argentino de Quilmes 1
05/12 08:05
FT 
 Chacarita Juniors
Atletico Mitre De Salta 
05/12 04:00
FT 
 Argentino De Rosario
Deportivo Muniz 
05/12 04:00
FT 
1 Puerto Nuevo
Real Pilar 
05/12 04:00
FT 
1 Yupanqui
Defensores De Cambaceres 
04/12 20:00
FT 
 Ca Ituzaingo Reserves
Leandro N Alem Reserves 
05/12 00:30
FT 
 Al Ahli Jeddah
Es Setif 
04/12 22:30
FT 
 Al-hala
Al-Najma 
05/12 01:00
FT 
 East Riffa
Al-Hadd 
04/12 19:00
 
 Team Bjmc
Arambagh Ks 
05/12 03:30
FT 
 Kortrijk
Zulte-Waregem 
05/12 03:45
FT 
 Gent
KFCO wilrijk 1
05/12 01:00
FT 
 Santos Youth
Botafogo Rj U20 
05/12 03:00
FT 
 Deportivo Toluca Mexiquense U20
Vasco Da Gama Rj U20 
05/12 03:30
FT 
 Gremio Rs U20
Ca Penarol U20 
05/12 01:00
FT 
 Santos Youth
Botafogo Rj Youth 
05/12 03:00
FT 
 Torraca U20
Vasco Da Gama Youth 
05/12 03:30
FT 
 Gremio Youth
Sportivo Penarol Youth 
05/12 05:15
FT 
 Atletico Mineiro Mg U20
Palmeiras Youth 
04/12 21:00
FT 
 Beroe
Cherno More Varna 
04/12 23:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Botev Plovdiv 
05/12 00:00
FT 
1 Zapresic
Vinogradar 
05/12 02:30
FT 
1 NK Lokomotiva Zagreb
NK Rijeka 
05/12 03:45
FT 
 Solihull Moors
Harrogate Town 
05/12 03:45
FT 
 Ashton United
Alfreton Town 
05/12 03:45
FT 
 Concord Rangers
Hampton & Richmond 
05/12 03:45
FT 
 Dartford
Torquay United 
05/12 03:00
FT 
 Chelsea U21
AFC Wimbledon 1
05/12 03:00
AET 
 Newcastle U21
Macclesfield Town 
90min [1-1], Penalty [4-3], Newcastle U21 win
05/12 03:15
FT 
 Exeter City
Peterborough United 
05/12 03:30
AET 
 Barnsley
Manchester City U21 
90min [3-3], Penalty [3-5], Manchester City U21 win
05/12 03:45
FT 
 Port Vale
Stoke City U21 
05/12 03:45
FT 
 Portsmouth
Arsenal U21 
05/12 03:45
AET 
 Cambridge United
Northampton Town 
90min [1-1], Penalty [2-4], Northampton Town win
05/12 03:45
AET 
 Cheltenham Town
Newport County 
90min [1-1], Penalty [7-6], Cheltenham Town win
05/12 03:45
FT 
 Sunderland
Notts County 
05/12 03:45
AET 
 Accrington Stanley
Lincoln City 
90min [2-2], Penalty [4-2], Accrington Stanley win
05/12 03:45
FT 
 Mansfield Town
Bury 1
04/12 21:00
 
 Notts County R
Grimsby Am R 
04/12 22:00
FT 
 Plymouth R
Forest Green Rovers R 
05/12 03:45
FT 
 Bognor Regis Town
Enfield Town 
05/12 03:45
FT 
 Beaconsfield Sycob
Kings Langley 
04/12 21:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Burnley U23 
05/12 03:00
FT 
 Blackpool U18
Derby County U18 
05/12 03:00
AET 
 Preston North End U18
Charlton Athletic U18 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[3-1]
05/12 03:00
FT 
 Southampton U18
Rotherham United U18 
05/12 03:00
FT 
 Ipswich U18
Andover U18 
05/12 03:45
FT 
 Biggleswade Town
Needham Market 
05/12 03:45
FT 
 Halesowen Town
Alvechurch 
05/12 04:00
FT 
 Ajaccio
Nancy 
05/12 04:00
FT 
 Le Havre
Chateauroux 
05/12 04:00
FT 
 Paris Fc
Clermont Foot 
05/12 04:00
FT 
 Metz
Red Star 93 
05/12 04:00
FT 
 Lens
Stade Brestois 
05/12 04:00
FT 
 Chamois Niortais
Valenciennes 
05/12 04:00
FT 
 Sochaux
Ajaccio GFCO 1
05/12 04:00
FT 
 ES Troyes AC
Orleans US 45 1
05/12 04:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Grenoble 
04/12 17:00
FT 
 Kolkheti Poti
Dinamo Tbilisi 
04/12 19:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Torpedo Kutaisi 
04/12 21:00
FT 
 Dila Gori
Lokomotiv Tbilisi 
04/12 23:00
FT 
1 Saburtalo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
04/12 19:00
FT 
 Pas Lamia U19
Paok Saloniki U19 
04/12 18:00
FT 
 Penzugyor Se
Puskas Akademia 
04/12 19:00
AET 
 Szentlorinc Se
Varda Se 
90min [1-1], 120min [1-4], Varda Se win
04/12 19:00
FT 
 Iiikeruleti Tue
Mezokovesd-Zsory 
04/12 19:00
FT 
1 Sajobabony Vegyesz
Taksony Se 
05/12 03:00
FT 
1 Vasas
Debreceni VSC 
04/12 19:30
FT 
 East Bengal
Minerva Academy 
04/12 18:15
 
 Guardian Angel
Goa Development Ii 
04/12 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Jamshedpur 
04/12 16:00
FT 
 Pes Pessel
Keluarga Usu 
04/12 16:00
FT 
1 Persita Tangerang
Kalteng Putra 
04/12 19:30
 
 Semen Padang
Pss Sleman 
04/12 20:45
FT 
 Persepolis
Zob Ahan 1
04/12 20:30
FT 
 Ahva Kfar Manda
Ahva Arraba 
04/12 20:30
 
 Maccabi Bnei Nahaf Qasem
Ahi Acre 
04/12 20:30
FT 
 Maccabi Ahva Yarka
Maccabi Tzeirei Shefaram 
05/12 01:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Yehuda Tel Aviv 
05/12 02:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Haifa 
05/12 02:30
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Ashdod MS 
05/12 03:00
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva 
05/12 01:30
FT 
1 Maccabi Holon Womens
Ironi Ramat Hasharon Womens 
05/12 03:30
FT 
 Ternana
Rimini 
04/12 22:05
FT 
 Al Salibikhaet
Burgan Sc 1
04/12 22:05
FT 
 Al-Nasar
Al-Qadsia 
05/12 00:20
FT 
 Al-Arabi Club
Al Salmiyah 
04/12 22:00
FT 
2 Chabab Rif Hoceima
Rcoz Oued Zem 
05/12 01:30
FT 
 Go Ahead Eagles Reserve
Cambuur Reserve 
05/12 03:45
FT 
 Ballyclare Comrades
Knockbreda Parish 
05/12 03:45
FT 
 Portadown FC
Linfield FC 
04/12 21:10
FT 
 Mrbat
Al Msnaa 
05/12 00:15
FT 
 Al Oruba Sur
Mjees 
04/12 18:00
FT 
 Karachi Electric
Kpt 
05/12 04:30
FT 
 Sportivo Luqueno
Resistencia Sc 
04/12 20:30
FT 
 Puszcza Niepolomice
Wisla Plock 
05/12 00:00
FT 
 Slask Wroclaw
Miedz Legnica 
05/12 03:30
FT 
1 Arka Gdynia
Jagiellonia Bialystok 
04/12 23:00
FT 
 Feirense U23
Estoril U23 1
04/12 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Sporting Braga U23 
04/12 23:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Vitoria Setubal U23 
04/12 23:15
FT 
 Al Sadd Sc U23
Al Rayyan Sc U23 
04/12 23:15
FT 
 Al Kharitiyath Sc U23
Al Arabi Doha U23 
04/12 23:15
FT 
 Al Duhail U23
Qatar Sc Doha U23 1
04/12 23:30
FT 
 Cs Voluntari
Hermannstadt 
05/12 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
CFR Cluj 
05/12 03:45
FT 
 Sp Cosmos
Folgore/falciano 
05/12 03:45
FT 
 Tre Penne
Cailungo 
04/12 20:05
FT 
 Al Shoalah
Al Washm 
04/12 20:30
FT 
 Dhamk
Hajer 
04/12 20:50
FT 
 Al Qaisoma
Al Tai 
04/12 22:30
FT 
 Al Khaleej Club
Al Kawkab 
04/12 22:45
FT 
 Al Nojoom
Al Adalh 
04/12 21:00
FT 
 Dundee United U20
Celtic U20 
04/12 22:00
FT 
1 Dunfermline U20
Hearts U20 
04/12 22:00
FT 
 Greenock Morton U20
Ross County U20 
05/12 03:30
FT 
 Raith Rovers U20
Ayr United Reserve 
05/12 04:00
FT 
 Livingston U20
East Kilbride Reserves 
05/12 03:45
FT 
 Inverness C.T.
Edinburgh City 
05/12 05:00
FT 
 Atletico Union Guimar
Ad Anaza Womens 
04/12 20:00
FT 
 Al-Majd Damascus
Jableh Sc 
04/12 20:00
FT 
1 Herafio Halab
Al-Wathba Homs 1
04/12 16:00
 
 North Bangko College
Chulalongkorn University 
04/12 18:00
AET 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Trabzonspor 
90min [2-2], 120min [2-2],
04/12 19:45
FT 
 Genclerbirligi
Hatayspor 
04/12 19:45
FT 
 Nazillispor
Goztepe 
04/12 21:45
FT 
 Antalyaspor
Darica Genclerbirligi 1
04/12 23:30
FT 
 Alanyaspor
Kahramanmaras 1
05/12 01:30
FT 
 Rizespor
Balikesirspor 
04/12 20:40
FT 
 Emirate
Ajman 
04/12 20:55
FT 
 Al-Dhafra
Al-Jazira UAE 
04/12 23:30
FT 
 Al Nasr Dubai
Ahli Al-Fujirah 
04/12 23:30
FT 
 Banni Yas
Al Ahli Dubai 1
04/12 20:45
 
 Al Sharjah R
Al Wahda Abu Dhabi Reserves 
04/12 21:00
FT 
 Ura Kampala
Tooro United 
04/12 21:30
FT 
 Ndejje University
Kirinya Jinja Ss 
04/12 17:00
FT 
 AGMK
Istiklol Fergana 
04/12 18:00
FT 
 Zagreb Locomotive U19
Inter Zapresic U19 
05/12 00:00
FT 
 Portugal U18
Spain U18 
05/12 01:45
FT 
 Rio Preto
Catanduva 
05/12 03:45
AET 
 Kettering Town
Barwell 
90min [1-1], Penalty [1-1],
05/12 03:45
AET 
 Didcot Town
Stratford Town 
90min [1-1], Penalty [0-1],