livescore - live soccer scores

LiveScore 02 Dec 2018

02/12 20:00
FT 
 Chelsea
Fulham 
02/12 22:05
FT 
 Arsenal
Tottenham Hotspur 1
03/12 00:15
FT 
 Liverpool
Everton 
02/12 19:00
FT 
 Real Betis
Real Sociedad 
02/12 23:15
FT 
 Girona
Atletico Madrid 
03/12 01:30
FT 
 Barcelona
Villarreal 
03/12 03:45
FT 
 Alaves
Sevilla 
02/12 19:30
FT 
 AC Milan
Parma 
02/12 22:00
FT 
 Frosinone
Cagliari 1
02/12 22:00
FT 
 Torino
Genoa 1
02/12 22:00
FT 
 Sassuolo
Udinese 
03/12 01:00
FT 
 Chievo
Lazio 
03/12 03:30
FT 
 AS Roma
Inter Milan 
02/12 22:30
FT 
 RB Leipzig
Monchengladbach 
03/12 01:00
FT 
 Eintr. Frankfurt
Wolfsburg 
02/12 22:00
FT 
1 Toulouse
Dijon 
03/12 00:00
FT 
 Marseille
Stade Reims 
03/12 00:00
FT 
 Stade Rennais
Strasbourg 
03/12 04:00
FT 
 Bordeaux
PSG 
02/12 22:00
FT 
 Barnet
Stockport County 
02/12 22:00
FT 
 Rochdale
Portsmouth 
02/12 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Scunthorpe United 
02/12 22:00
FT 
 Bury
Luton Town 
02/12 22:00
FT 
 Chesterfield
Grimsby Town 
02/12 22:00
FT 
 Slough Town
Gillingham 
02/12 22:00
FT 
 Swindon
Woking 
02/12 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Southport FC 
02/12 21:30
FT 
 Bristol City
Millwall 
02/12 19:15
FT 
 Ajax Amsterdam
ADO Den Haag 
02/12 21:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
PSV Eindhoven 
02/12 21:30
FT 
 Heracles Almelo
VVV Venlo 
02/12 23:45
FT 
 Groningen
NAC Breda 
02/12 21:30
FT 
 Club Brugge
Standard Liege 1
03/12 01:00
FT 
 Anderlecht
Genk 
03/12 03:00
FT 
 AS Eupen
Red Star Waasland-Beveren 
02/12 23:00
FT 
 Aves
CD Nacional 
02/12 23:00
FT 
 Portimonense
Desportivo de Tondela 1
03/12 01:30
FT 
 Chaves
Vitoria Guimaraes 
03/12 04:00
FT 
 Boavista
Porto 
02/12 20:00
FT 
 Hearts
Glasgow Rangers 1
02/12 14:00
FT 
1 Wellington Phoenix
Perth Glory 
02/12 16:00
FT 
 Melbourne City
Newcastle Jets 
02/12 19:00
FT 
 Krasnodar
Ural Sr 
02/12 21:30
FT 
 FK Rostov
CSKA Moscow 1
03/12 00:00
FT 
1 Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow 
02/12 19:30
FT 
 Philippines
Vietnam 
02/12 13:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Gyeongnam 
02/12 13:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Jeju United 
02/12 13:00
FT 
 Pohang Steelers
Ulsan Hyundai Horang-i 1
03/12 09:00
FT 
 Hong Kong womens
China (w) 
03/12 03:00
FT 
 As Vita Club
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
02/12 17:00
FT 
 Lesotho U20
Angola U20 
02/12 17:00
FT 
 Lesotho U20
Angola U20 
02/12 21:00
FT 
 Zambia U20
Malawi U20 
02/12 21:00
FT 
 Malawi U20
Zambia U20 
02/12 21:00
FT 
 Zambia U20
Malawi U20 
02/12 21:00
FT 
 KF Laci
Kamza 
02/12 21:00
FT 
 Kastrioti Kruje
Flamurtari 
03/12 04:00
FT 
1 Estudiantes de Caseros
CA Fenix Pilar 1
03/12 04:00
FT 
 Flandria
Almirante Brown 
03/12 04:00
FT 
 Acassuso
Defensores Unidos 1
03/12 04:00
FT 
 CA Brown Adrogue
Defensores de Belgrano 
03/12 04:00
FT 
 Deportivo Moron
Temperley 
03/12 04:00
FT 
 Quilmes
Santa Marina Tandil 
03/12 05:00
FT 
 Olimpo
Gimnasia Mendoza 
03/12 06:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Arsenal de Sarandi 
03/12 06:05
FT 
 Atletico Rafaela
Ca Platense 
03/12 04:10
FT 
 Aldosivi
San Lorenzo 
03/12 06:20
FT 
 Independiente
Boca Juniors 1
03/12 08:30
FT 
 River Plate
Gimnasia LP 
02/12 20:00
FT 
 River Plate R
Gimnasia Lp Reserves 
03/12 04:00
FT 
 Huracan Las Heras
Sportivo Belgrano 
02/12 18:00
FT 
1 Ararat Yerevan
Alashkert 
02/12 18:00
FT 
 Pyunik
Gandzasar Kapan 
02/12 13:00
FT 
 Canberra United Womens
Sydney Womens 
02/12 13:00
FT 
 Melbourne Victory Womens
Ws Wanderers Womens 
02/12 21:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Rapid Wien 
02/12 21:30
FT 
 Red Bull Salzburg
Rheindorf Altach 
03/12 00:00
FT 
 Sturm Graz
Wolfsberger AC 1
02/12 21:00
FT 
 Gilan Gabala
Zira 
02/12 19:00
FT 
1 Luch Minsk
Vigvam Smolevichy 1
02/12 19:00
FT 
 Torpedo Zhodino
BATE Borisov 
02/12 19:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Torpedo Minsk 
02/12 19:00
FT 
 Neman Grodno
Dinamo Brest 
02/12 19:00
FT 
 Gomel
Vitebsk 
02/12 19:00
FT 
 Gorodeya
Slutsksakhar Slutsk 
02/12 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Dnepr Mogilev 
02/12 19:00
 
 Torpedo Minsk
Dinamo Minsk 
02/12 22:00
FT 
 Royal Knokke
Sporting Chatelet 
03/12 05:15
FT 
 Nacional Potosi
Sport Boys Warnes 1
03/12 05:15
FT 
 The Strongest
Aurora 
03/12 07:30
FT 
 Blooming
Universitario de Sucre 
03/12 07:30
FT 
 Jorge Wilstermann
Bolivar 
02/12 20:00
FT 
 FK Zeljeznicar
NK Siroki Brijeg 
02/12 20:00
FT 
 GOSK Gabela
Radnik Bijeljina 
02/12 21:00
AET 
 Ferroviaria Sp
Ca Votuporanguense Sp 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-5], Ca Votuporanguense Sp win
03/12 01:30
FT 
 Racing Club U20
Santos Youth 
03/12 01:30
FT 
 River Plate U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 
03/12 03:30
FT 
 Botafogo Rj U20
Gremio Rs U20 
03/12 03:30
FT 
 Vasco Da Gama Rj U20
Atletico Mineiro Mg U20 
03/12 03:00
FT 
 Gremio
Corinthians 
03/12 03:00
FT 
1 Ceara
Vasco da Gama 
03/12 03:00
FT 
 Chapecoense
Sao Paulo 
03/12 03:00
FT 
 Sport Recife
Santos 
03/12 03:00
FT 
 Fluminense
America Mineiro 
03/12 03:00
FT 
1 Parana
Internacional RS 
03/12 03:00
FT 
 Palmeiras
Vitoria Salvador BA 
03/12 03:00
FT 
 Bahia
Cruzeiro 
03/12 01:30
FT 
 Racing Club U20
Santos Youth 
03/12 03:30
FT 
 Botafogo Rj U20
Gremio Youth 
03/12 03:30
FT 
 Vasco Da Gama Youth
Atletico Mineiro Mg U20 
02/12 18:30
FT 
1 Botev Vratsa
Septemvri Simitli 1
02/12 20:45
FT 
 Ludogorets Razgrad
Vitosha Bistritsa 
02/12 23:00
FT 
1 Slavia Sofia
CSKA Sofia 
02/12 23:00
FT 
 Deportes Iquique
Csd Antofagasta 
03/12 04:30
FT 
 Curico Unido
Universidad de Chile 
03/12 04:30
FT 
1 Deportes Temuco
Univ. Catolica 
03/12 04:30
FT 
 Palestino
Huachipato 
03/12 04:30
FT 
 Colo Colo
Universidad de Concepcion 
03/12 08:00
 
 Herediano
Alajuelense 
02/12 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hnk Gorica 
02/12 20:00
FT 
 NK Zagreb
Vrbovec 
02/12 20:00
FT 
 Croatia Zmijavci
Gosk Dubrovnik 
02/12 20:00
FT 
 Zagorec
Naftas Hask 
02/12 22:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEP Paphos 
03/12 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Ermis Aradippou 
02/12 17:00
FT 
 Lefkothea Latisa Womens
Apollon Limassol Lfc Womens 
02/12 18:00
FT 
 Hradec Kralove U21
Teplice U21 
02/12 22:00
FT 
 Bohemians 1905
Dukla Praha 
02/12 22:00
FT 
 Marila Pribram
Banik Ostrava 
03/12 00:00
FT 
 Viktoria Plzen
SK Sigma Olomouc 
02/12 19:00
FT 
 Sonderjyske
Nordsjaelland 
02/12 21:00
FT 
 Randers
Midtjylland 
02/12 23:00
FT 
1 Horsens
Kobenhavn 
03/12 01:00
FT 
 Brondby
Hobro I.K. 
03/12 01:00
FT 
 Univ. Catolica
Deportivo Cuenca 
03/12 01:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Independiente Jose Teran 
03/12 01:00
FT 
 Emelec
Liga Dep. Universitaria Quito 
03/12 01:00
FT 
 Barcelona Sporting Club
Tecnico Universitario 
03/12 01:00
FT 
 Macara
Guayaquil City 
03/12 01:00
FT 
 Delfin
CD El Nacional 
02/12 23:00
FT 
 EL Masry
Matroh 
03/12 05:00
FT 
 CD FAS
Isidro Metapan 1
03/12 05:15
FT 
 Alianza San Salvador
Cd Chalatenango 1
02/12 22:00
FT 
 Afc Wimbledon Womens
Portsmouth Womens 
02/12 22:00
FT 
 Cardiff City Womens
Queens Park Rangers Womens 
02/12 22:00
FT 
 Oxford United Womens
Cambridge United Womens 
02/12 20:00
FT 
 Everton Cd Womens
Liverpool Womens 
02/12 20:30
FT 
 Manchester City Womens
Arsenal Womens 
02/12 22:00
FT 
 Birmingham Womens
Yeovil Town Womens 
02/12 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
West Ham United Womens 
02/12 22:00
 
 Chelsea Fc Womens
Reading Womens 
02/12 22:00
FT 
 Crystal Palace Womens
Aston Villa Womens 
02/12 22:00
FT 
 Leicester City Womens
Charlton Athletic Womens 
02/12 22:00
FT 
 Lewes Womens
Manchester United Womens 
02/12 20:00
FT 
 Liverpool U23
Afc Bournemouth U23 
02/12 20:00
FT 
 Wolaita Dicha
Mekelle Kenema 
02/12 18:00
FT 
 Bordeaux U19
Brest Stade U19 
02/12 18:00
FT 
 Saint Etienne U19
Nice U19 
02/12 21:45
FT 
 Lyonnais Womens
Guingamp Womens 
02/12 18:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Telavi 
02/12 18:00
FT 
1 Samgurali Tskh
WIT Georgia Tbilisi 
02/12 20:00
FT 
 Sv Meppen
Fortuna Koln 
02/12 21:00
FT 
1 SG Sonnenhof Grobaspach
Karlsruher 
02/12 18:00
FT 
 Monchengladbach Womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
02/12 18:00
FT 
 Sc Sand (w)
Werder Bremen Womens 1
02/12 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Bayern Munich (w) 
02/12 21:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Ffc Frankfurt Womens 
02/12 21:00
 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Turbine Potsdam (w) 
02/12 22:00
FT 
 Wolfsburg womens
Hoffenheim (w) 
02/12 20:30
FT 
 1. Magdeburg
Bochum 
02/12 20:30
FT 
 SV Sandhausen
Heidenheimer 
02/12 20:30
FT 
 MSV Duisburg
Holstein Kiel 
02/12 18:00
 
 Mainz U19
Bayern Munich U19 
02/12 19:30
 
 Vfb Stuttgart U19
Hoffenheim U19 1
02/12 20:00
FT 
 Stuttgarter Kickers U19
Nurnberg U19 
02/12 18:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Dortmund U19 
02/12 18:00
 
 Schalke 04 U19
Bochum U19 1
02/12 18:00
FT 
 Preuben Munster U19
Sv Rodinghausen U19 
02/12 18:00
 
 Fortuna Dusseldorf U19
Monchengladbach U19 
02/12 18:00
FT 
 Aachen U19
Rw Essen U19 
02/12 19:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Paderborn U19 
02/12 17:45
FT 
 Hamburg Eimsbutteler Bc
Suderelbe 
02/12 20:00
FT 
1 Hertha 06 Charlotten
Lichtenberg 47 
02/12 20:00
FT 
 Vfc Plauen
Einheit Rudolstadt 
02/12 21:00
FT 
 Hsc Hannover
Mtv Gifhorn 
02/12 21:00
FT 
 Sc Staaken
Greifswalder 
02/12 22:00
FT 
1 Sv Deutz 05
Blau Weib Friesdorf 
02/12 22:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
Kleve 
02/12 23:00
FT 
 VfB Hilden
Fsv Duisburg 
02/12 20:00
 
1 Hannover 96 Am
Etsv Weiche Flensburg 
02/12 21:00
FT 
 Werder Bremen Am
Havelse 
02/12 21:00
FT 
 Germania Egestorf
Sv Drochtersen/assel 1
02/12 21:00
FT 
1 Holstein Kiel 2
Eintracht Norderstedt 
02/12 21:00
FT 
 Martini Wolfsburg
Ssv Jeddeloh 
02/12 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Hamburger Sv Ii 
02/12 20:30
 
 Berliner Fc Dynamo
VFB Auerbach 
02/12 20:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Berliner Ak 07 
02/12 20:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
VSG Altglienicke 
02/12 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Chemnitzer 
02/12 20:30
 
1 Zfc Meuselwitz
Lokomotive Leipzig 
02/12 20:30
Postp. 
 Oberlausitz
FSV Optik Rathenow 
02/12 21:00
 
 Kickers Offenbach
Astoria Walldorf 
02/12 21:00
FT 
 Stuttgart Amateure
08 Homburg 
02/12 21:00
 
 Wuppertaler Sv
RW Essen 
02/12 19:00
FT 
 Diagoras Vrachneikon
Lalysos 
02/12 21:00
FT 
 Almyros
Niki Volou 
02/12 21:00
FT 
 Aris Avatou
Ethnikos Sidirokastrou 
02/12 21:00
FT 
 AO Episkopis Rethymno
Apo Keratsini 
02/12 21:00
FT 
 Ethnikos Pireaus
Ae Neapolis 
02/12 21:00
FT 
 Aeek Synka
Atromitos Piraeus 
02/12 21:00
FT 
 Haravgiakos
Ilisiakos 1
02/12 21:00
FT 
 Kallithea
Apollon Eretrias 
02/12 21:00
FT 
 Ao Chalkida
Panthiraikos Santorini 
02/12 23:15
FT 
1 PAE Levadiakos
Asteras Tripolis 
03/12 01:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Panathinaikos 1
03/12 01:30
FT 
 AEK Athens
Xanthi 
02/12 21:00
FT 
 Athletic Union Of Sparta
Volos Nfc 1
02/12 21:00
FT 
 Aittios Spata
Iraklis 1908 
02/12 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Apollon Larissas 
02/12 21:00
FT 
 Irodotos
Ergotelis 
02/12 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Panahaiki-2005 
02/12 21:00
FT 
 Kerkyra
Kissamikos 
02/12 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Atromitos U19 
02/12 18:00
FT 
 Kerkyra U19
Apollon Larissa U19 
02/12 19:30
FT 
 Trikala U19
Ergotelis U19 
02/12 20:00
FT 
 Levadiakos U19
Asteras Tripolis U19 
03/12 02:00
FT 
 CD Malacateco
Coban Imperial 
03/12 06:00
FT 
 CD Motagua
Platense 
02/12 14:30
FT 
 Dreams Sports Club
Kai Jing 
02/12 17:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Wofoo Tai Po 
02/12 13:30
FT 
1 Metro Gallery Sun Source
Yau Tsim Mong Ft 1
02/12 13:30
FT 
 North District
Kwong Wah Aa 
02/12 13:30
FT 
 Kowloon City
Fu Moon 
02/12 13:30
FT 
 Central Western District Rsa
Mutual Football Club 
02/12 15:30
FT 
 Sao Jose Ap
Tuen Mun Progoal 
02/12 15:30
FT 
 Sham Shui Po
Lucky Mile 
02/12 15:30
FT 
 Eastern District Sa
Wong Tai Sin District Rsc 
02/12 15:30
FT 
 Happy Valley
Citizen 
03/12 01:00
FT 
 Fehervar Videoton
Budapest Honved 
02/12 20:00
FT 
 Mte Mosonmagyarovar
ETO Gyori FC 
02/12 20:00
FT 
 Budafoki Mte
Monori Se 
02/12 20:00
FT 
 Budaorsi Sc
Csakvari Tk 
02/12 20:00
FT 
 Cegled
Siofok 
02/12 20:00
FT 
 Dorogi
Duna Tisza 1
02/12 20:00
FT 
 Kazincbarcika
Bekescsaba 
02/12 20:00
FT 
 Soroksar
Kaposvar 
02/12 20:00
FT 
 Vac-Dunakanyar
Balmazujvaros 
02/12 20:30
FT 
 Gyirmot Se
Nyiregyhaza 
02/12 19:30
FT 
 Shillong Lajong FC
Neroca 
02/12 22:00
FT 
 Chennai Titans
Atletico De Kolkata 
02/12 14:30
FT 
 Persekap Pasuruan
Celebest 
02/12 14:30
FT 
 Persinga Ngawi
Kreasindo 
02/12 15:20
FT 
1 Perssu MU
Persedikab Kediri 
02/12 15:55
FT 
 Bogor
Persem Mojokerto 1
02/12 16:30
FT 
 Psbk Blitar
Persewar Waropen 
02/12 16:30
FT 
 PS Tni
Arema Malang 
02/12 19:30
FT 
 Bali United
Persija Jakarta 
02/12 18:30
FT 
 Gol Gohar
Fajr Sepasi 
02/12 18:30
FT 
 Persepolis Pakdasht
Oxin Alborz 
02/12 18:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Mes Krman 
02/12 18:30
FT 
 Mes Rafsanjan
Navad Urmia 
02/12 18:45
FT 
 Baderan Tehran
Shahrdari Mahshahr 
02/12 18:45
FT 
 Malavan
Shahin Bushehr 
03/12 02:15
FT 
 Hapoel Raanana
Beitar Jerusalem 1
03/12 03:00
FT 
1 Maccabi Netanya
Hapoel Tel Aviv 
02/12 17:00
FT 
 Torino U19
AS Roma U19 
02/12 19:00
FT 
 Fiorentina U20
Sampdoria U19 
02/12 21:30
FT 
 Cuneo
Pontedera 
02/12 21:30
FT 
 Pomigliano
Pro Vercelli 
02/12 21:30
FT 
 Arzachena
Robur Siena Ssd 
02/12 21:30
 
 Lucchese
Olbia 
02/12 21:30
FT 
1 Pro Piacenza
Carrarese 
02/12 21:30
FT 
1 Arezzo
Pro Patria 
02/12 21:30
FT 
 Virtus Entella
Novara 1
02/12 23:30
FT 
 Pisa
Asd Albissola 
03/12 01:30
FT 
 Pistoiese
Juventus U23 1
02/12 21:30
FT 
 Reggina
Rieti 
02/12 21:30
FT 
 Catanzaro
Cavese 
02/12 21:30
FT 
 Viterbese
Trapani 
02/12 23:30
FT 
 Juve Stabia
Bisceglie 1913 
02/12 23:30
FT 
 Ac Monopoli
Matera 
02/12 23:30
FT 
 Paganese
Vibonese 
02/12 23:30
FT 
 Potenza
Virtus Francavilla 
03/12 03:30
FT 
1 Rende
Us Casertana 1908 1
02/12 22:00
FT 
 Carpi
Lecce 
02/12 22:00
FT 
1 Brescia
Livorno 
03/12 04:00
FT 
 Perugia
Pescara 
02/12 20:30
FT 
 Nuovo Campobasso
Olympia Agnonese 
02/12 21:30
FT 
 Asd Pineto Calcio
Castelfidardo 1
02/12 21:30
FT 
 Tamai
Belluno 
02/12 21:30
FT 
 Asd Adrense 1909
Asd Sasso Marconi 
02/12 21:30
FT 
2 Axys Zola
Ciliverghe Mazzano 
02/12 21:30
FT 
 Citta Di Fasano
As Andria Bat 1
02/12 21:30
FT 
 Mantova
Rezzato 
02/12 21:30
FT 
 Mezzolara
Ac Crema 1908 
02/12 21:30
FT 
 Montebelluna
Asd Cartigliano 
02/12 21:30
FT 
 Nuova Monterosi
Cassino 
02/12 21:30
FT 
 Recanatese
Virtus Francavilla 
02/12 21:30
FT 
 Santarcangelo
Sangiustese 
02/12 21:30
FT 
1 Savona
Tsv Klausdorf 
02/12 21:30
FT 
 Sestri Levante
Arconatese 
02/12 21:30
FT 
1 Ss Nola 1925
Team Altamura 
02/12 21:30
FT 
 Ssc Bari 1908
Nocerina 
02/12 21:30
FT 
 Us Adriese
Ac Este 1
02/12 21:30
FT 
 Bastia 1924
Ghivizzano 
02/12 21:30
FT 
 Borgaro
Borgosesia 
02/12 21:30
FT 
 Jesina Calcio
Societa Sportiva Matelica Calcio 
02/12 21:30
FT 
 Messina
Asd Troina 
02/12 21:30
FT 
 Olginatese
Villafranca 
02/12 21:30
FT 
 Real Forte Querceta
Montevarchi 
02/12 22:00
FT 
 Taranto Sport
Virtus Francavilla 
03/12 04:00
FT 
 University Of West Indies
Cavalier 
02/12 12:00
FT 
 Yokohama
Tokyo Verdy 
02/12 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Blaublitz Akita 
02/12 12:00
FT 
 Kataller Toyama
Ryukyu 
02/12 12:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Fukushima United FC 
02/12 12:00
FT 
1 Gamba Osaka U23
Cerezo Osaka U23 
02/12 12:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Yokohama Scc 
02/12 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Kagoshima United 
02/12 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Fujieda Myfc 
02/12 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Grulla Morioka 
02/12 12:00
FT 
 Vissel Kobe U18
Gamba Osaka U18 
02/12 20:00
FT 
 Gor Mahia
Kariobangi Sharks 
02/12 20:15
FT 
 Al Ansar Lib
Al Akhaahli Alay 
02/12 20:15
FT 
 Al-Safa
Tadamon Sour 
02/12 22:00
FT 
 Shabab Sahel
Al-Ahed 
02/12 22:00
FT 
 Fola Esch
Differdange 03 
02/12 23:00
FT 
 F91 Dudelange
Hostert 
02/12 20:00
FT 
 Pobeda Prilep
Makedonija Gjorce Petrov 1
02/12 20:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Korzo Prilep 
02/12 20:00
FT 
 Academy Pandev
Vardar Skopje 
02/12 20:00
FT 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
02/12 20:00
FT 
 Sileks
Belasica Strumica 
02/12 21:00
FT 
 Mellieha
Lija Athletic 
02/12 21:00
FT 
 Sliema Wanderers FC
St Andrews 
02/12 23:00
FT 
 Floriana
Hamrun Spartans 
03/12 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Tigres UANL 
03/12 08:30
FT 
 Club America
Toluca 1
03/12 05:30
FT 
 Reboceros De La Piedad
Sporting Canamy 
03/12 10:30
AET 
 Atletico San Luis
Csyd Dorados De Sinaloa 
90min [3-2], Aggregate [3-3], 120min [4-2], Atletico San Luis win
02/12 20:00
FT 
 Bokelj Kotor
Jezero Plav 
02/12 20:00
FT 
 Decic Tuzi
Otrant 1
02/12 20:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Arsenal Tivat 
02/12 20:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Kom Podgorica 
02/12 22:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Wydad Casablanca 
03/12 00:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
MCO Mouloudia Oujda 
02/12 21:00
FT 
 AFC Amsterdam
Vitesse Arnhem Am 
02/12 20:15
FT 
 Rosenborg
Stromsgodset 
02/12 15:00
FT 
1 Muslim
Khan Research Laboratories 
02/12 18:00
FT 
 Paf
Wapda 
03/12 05:30
FT 
 Deportivo Capiata
Cerro Porteno 
02/12 22:30
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Lubin 
03/12 01:00
FT 
 Cracovia Krakow
Lech Poznan 
02/12 19:45
FT 
 Odra Opole
Rakow Czestochowa 
02/12 20:00
FT 
 Radomiak Radom
Olimpia Grudziadz 
02/12 23:00
FT 
 Stal Mielec
Bytovia Bytow 
02/12 23:00
FT 
 GKS Katowice
Sandecja 
02/12 19:15
FT 
 Pacos Ferreira
Penafiel 
02/12 22:30
FT 
1 SC Covilha
SC Farense 
02/12 23:00
FT 
1 Leixoes
Sporting Braga B 
02/12 23:00
FT 
 Caldas
Sintrense 
02/12 23:00
FT 
 Assoc.Desportiva Oliveirense
Marr Tino 
02/12 23:00
FT 
 Gil Vicente
Vilaverdense 
02/12 23:00
FT 
 Gondomar
CF Uniao Madeira 1
02/12 23:00
FT 
 St Maur Lusitanos
Cesarense 
02/12 23:00
FT 
 Mirandela
Felgueiras 
02/12 23:00
FT 
 Pedras Salgadas
Maria da Fonte 1
02/12 23:00
FT 
 Agueda
Sc Coimbroes 
02/12 23:00
FT 
 Ad Nogueirense
Sertanense 
02/12 23:00
FT 
 Sanjoanense
Pedras Rubras 
02/12 23:00
FT 
 Arc Oleiros
Uniao Leiria 
02/12 21:00
FT 
 Al-Garrafa
Al-Sadd 
02/12 17:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Acs Sirineasa 
02/12 17:00
FT 
 Metaloglobus
Universitaea Cluj 
02/12 20:00
 
 Chindia Targoviste
Politehnica Timisoara 
02/12 23:00
FT 
 Universitatea Craiova
Dunarea Calarasi 
03/12 02:00
FT 
1 Steaua Bucuresti
Gaz Metan Medias 1
02/12 17:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Zenit St.petersburg Youth 
02/12 17:00
FT 
 Rostov Youth
Cska Moscow Youth 
02/12 17:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
02/12 22:45
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Wehda Mecca 
02/12 23:15
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Hazm 
02/12 23:00
FT 
 Celtic
Aberdeen 
03/12 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
FK Vozdovac Beograd 
02/12 20:00
FT 
 Trajal
FK Javor Ivanjica 
02/12 17:05
FT 
 Brodarac U19
Rad U19 
02/12 21:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Spartak Trnava 
02/12 20:00
FT 
1 NK Mura 05
NK Publikum Celje 
02/12 23:00
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Triglav Kranj 
02/12 21:30
FT 
 Supersport United
Mamelodi Sundowns 
02/12 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Polokwane City 
02/12 16:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows Reserves
Cape Town City Reserves 
02/12 18:00
FT 
 Mamelodi Sundowns Reserves
Kaizer Chiefs Reserves 
02/12 21:00
AET 
 Stellenbosch
Mbombela United 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [2-4], Mbombela United win
02/12 21:00
FT 
 Tshakhuma Tm
Cape Town 
02/12 21:00
FT 
1 Jomo Cosmos
Real Kings 
02/12 19:30
FT 
1 Cd Getxo U19
Real Sociedad U19 
02/12 19:30
FT 
 Ud Santa Marta U19
Atletico Madrid U19 
02/12 20:00
FT 
 Arucas U19
Cd Sobradillo U19 
02/12 18:00
 
 Real Betis Womens
Valencia Womens 
02/12 19:00
FT 
 Fundacion Albacete Womens
Cdef Logrono Womens 
02/12 19:00
 
 Levante Ud Womens
Sevilla Fc Womens 
02/12 19:00
 
 Sporting De Huelva Womens
Rcd Espanyol Womens 
02/12 20:00
 
 Barcelona Womens
Granadilla Tenerife Womens 
02/12 19:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Deportivo La Coruna 
02/12 23:00
FT 
 Osasuna
CD Lugo 
03/12 01:00
FT 
 Albacete
Alcorcon 
03/12 01:00
FT 
 Numancia
Gimnastic Tarragona 
03/12 03:30
FT 
 Las Palmas
Real Oviedo 1
02/12 19:00
FT 
 Burgos CF
Cd Artistico Navalcarnero 
02/12 19:00
FT 
 Coruxo
Las Palmas Atletico 
02/12 19:00
FT 
 Fuenlabrada
Inter De Madrid 
02/12 19:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Atletico De Madrid B 
02/12 19:00
 
 Ad Union Adarve
Celta Vigo B 
02/12 23:30
FT 
 Rapido de Bouzas
Pontevedra 
03/12 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Unionistas De Salamanca 
03/12 00:00
FT 
 SD Ponferradina
Valladolid B 
03/12 00:00
FT 
 Salmantino
Cultural Leonesa 
02/12 19:00
FT 
 Real Oviedo B
CD Mirandes 
02/12 19:00
 
 CD Tudelano
Barakaldo CF 
03/12 00:00
FT 
 Cd Vitoria Spa
Calahorra 
03/12 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Cultural De Durango 
02/12 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Ud Levante B 
02/12 19:00
FT 
 UB Conquense
CF Badalona 2
02/12 19:00
 
 Cf Peralada
Lleida 
02/12 18:30
FT 
 Alcobendas Sport
Pozuelo Alarcon 
02/12 18:30
FT 
 Parla Escuela
Mostoles 
02/12 18:30
FT 
 RSD Alcala Henares
Atletico Pinto 
02/12 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Cartagena B 
02/12 18:30
FT 
 Cd Roda
CF La Nucia 
02/12 18:30
FT 
 Alcorcon B
Cd Canillas 
02/12 19:00
FT 
1 Cerdanyola del Valles
Ce Europa 
02/12 19:00
FT 
 EC Granollers
Terrassa 1
02/12 19:00
FT 
 La Hoya Lorca
At Pulpileno 
02/12 19:00
FT 
 Racing B
Solares 
02/12 19:00
FT 
 L'Hospitalet
AE Prat 
02/12 20:00
FT 
 Marino
Cd Buzanada 
02/12 19:00
FT 
1 Plaza Argel Womens
Lorca Womens 
02/12 19:15
FT 
 Seccio Esportiva Aem Womens
Ad Son Sardina Womens 
02/12 20:00
FT 
 Ud Geneto Del Teide Womens
Cd Tarsa Womens 
02/12 22:00
FT 
 Levante B Womens
Cff Maritim Womens 
02/12 23:00
FT 
 Madrid Cff Ii Womens
La Solana Womens 
03/12 00:00
FT 
 Palleja Womens
Espanyol B Womens 
02/12 19:00
 
 Murcia
Jumilla 
02/12 19:00
FT 
 Atletico Sanluqueno
UD Melilla 1
02/12 19:00
FT 
1 Ud Ibiza
UCAM Murcia 
03/12 00:00
FT 
 UD Badajoz
Almeria B 
03/12 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Linense 
03/12 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Don Benito 
02/12 21:30
FT 
 Wil 1900
Schaffhausen 
02/12 22:00
FT 
 Aarau
Lausanne Sports 
02/12 23:00
FT 
 Servette
Chiasso 
02/12 23:00
FT 
 Basel
Young Boys 1
02/12 23:00
FT 
 Lugano
Neuchatel Xamax 
02/12 23:00
FT 
 Zurich
Grasshoppers 
02/12 21:00
FT 
1 Stade Tunisien
Us Tataouine 1
02/12 21:00
 
 U.s.monastir
Us Ben Guerdane 1
02/12 21:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Esperance Sportive de Tunis 
02/12 21:00
FT 
 Stade Gabesien
C. A. Bizertin 
02/12 21:00
FT 
 Es Du Sahel
Club Sportif Sfaxien 
02/12 21:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
As Gabes 
02/12 21:00
FT 
 Bursaspor
Erzurum BB 
03/12 01:00
FT 
 Besiktas
Galatasaray 
02/12 18:30
FT 
 Umraniyespor
Osmanlispor 
02/12 21:00
FT 
 Elazigspor
Istanbulspor 
03/12 00:00
FT 
1 Giresunspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
02/12 18:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Wing Larsburg 
02/12 18:00
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Erbaaspor S 
02/12 18:00
FT 
 Osmaniyespor
Kizilcabolukspor 
02/12 18:30
FT 
1 Erokspor
Bergama Belediyespor 
02/12 18:30
FT 
 Karsiyaka
Adiyamanspor 
02/12 18:00
FT 
1 Bursa Niluferspor AS
Bayburt Ozel Idare 
02/12 18:00
FT 
 1461 Trabzon Karadenizspor
Anadolu Uskudar 
02/12 18:30
FT 
 Muglaspor
Diyarbakirspor 
02/12 18:30
FT 
 Ankara Adliyespor
Korfez Bld 
02/12 18:00
FT 
 Gumushanespor
Gaziantepspor 
02/12 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Eyupspor 
02/12 18:30
FT 
 Sakaryaspor
Kastamonuspor 
02/12 18:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Inegolspor 1
02/12 18:30
FT 
 Usakspor
Samsunspor 
02/12 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Bayrampasaspor 
02/12 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Zonguldak 
02/12 18:30
FT 
 Tokatspor
Surfaspor 1
02/12 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Pendikspor 
02/12 18:00
FT 
 Bursaspor U21
Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21 
02/12 20:00
FT 
 Lviv
Illichivets 
02/12 23:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Olimpic Donetsk 
03/12 06:00
FT 
 Deportivo Lara
Zamora Barinas 1
02/12 15:55
FT 
 Than Quang Ninh U21 Womens
HCMC U21 Womens 
02/12 16:10
FT 
 Income Tax Sc
Postal Department 
02/12 18:00
FT 
1 Bengaluru B
South United 
02/12 18:10
FT 
 Hdfc Bank
Dena Bank