livescore - live soccer scores

LiveScore 01 Dec 2018

01/12 23:00
FT 
 Crystal Palace
Burnley 
01/12 23:00
FT 
1 Huddersfield Town
Brighton 
01/12 23:00
FT 
 Leicester City
Watford 1
01/12 23:00
FT 
 Manchester City
Bournemouth 
01/12 23:00
FT 
 Newcastle United
West Ham 
02/12 01:30
FT 
 Southampton
Manchester United 
01/12 20:00
FT 
 Celta Vigo
SD Huesca 
01/12 23:15
FT 
 Valladolid
Leganes 
02/12 01:30
FT 
 Getafe
Espanyol 
02/12 03:45
FT 
 Real Madrid
Valencia 
01/12 22:00
FT 
1 Spal
Empoli 
02/12 01:00
FT 
 Fiorentina
Juventus 
02/12 03:30
FT 
 Sampdoria
Bologna 
01/12 22:30
FT 
 Borussia Dortmund
Freiburg 
01/12 22:30
FT 
 Hannover 96
Hertha Berlin 
01/12 22:30
FT 
 VfB Stuttgart
Augsburg 
01/12 22:30
FT 
1 Werder Bremen
Bayern Munich 
02/12 01:30
FT 
 Hoffenheim
Schalke 04 
02/12 00:00
FT 
 Lille
Lyon 
02/12 03:00
FT 
 Angers SCO
Caen 
02/12 03:00
FT 
 Guingamp
Nice 
02/12 03:00
FT 
 AS Monaco
Montpellier 
02/12 03:00
FT 
 Nimes
Amiens 
01/12 20:30
FT 
 Halifax Town
AFC Wimbledon 
01/12 23:00
FT 
 Walsall
Sunderland 
01/12 23:00
FT 
 Southend United
Barnsley 
01/12 23:00
FT 
 Peterborough United
Bradford AFC 
01/12 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Oxford United 
01/12 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Doncaster Rovers 
01/12 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Cheltenham Town 
01/12 23:00
FT 
 Lincoln City
Carlisle 
01/12 23:00
FT 
 Maidstone United
Oldham Athletic 
02/12 04:00
FT 
 Wrexham
Newport County 
01/12 20:30
FT 
 Sheffield United
Leeds United 
01/12 23:00
FT 
 Birmingham
Preston North End 
01/12 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Sheffield Wed. 
01/12 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Wigan Athletic 
01/12 23:00
FT 
 Derby County
Swansea City 
01/12 23:00
FT 
 Norwich
Rotherham United 
01/12 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Ipswich 
01/12 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Hull City 
01/12 23:00
FT 
 Reading
Stoke City 
02/12 01:30
FT 
 Middlesbrough
Aston Villa 
02/12 01:30
FT 
 Vitesse Arnhem
Emmen 
02/12 02:45
FT 
 AZ Alkmaar
Willem II 
02/12 02:45
FT 
1 De Graafschap
Zwolle 
02/12 03:45
FT 
 SC Heerenveen
Fortuna Sittard 
02/12 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
Cercle Brugge 
02/12 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Oostende 
02/12 03:00
FT 
 Kortrijk
Excelsior Mouscron 
02/12 03:30
FT 
 Royal Antwerp
St.-Truidense VV 
01/12 23:30
FT 
 Maritimo
Vitoria Setubal 
02/12 02:00
FT 
 Benfica
Feirense 
02/12 04:30
FT 
 Sporting Braga
Moreirense 
01/12 23:00
FT 
1 St. Mirren
Hamilton 
01/12 23:00
FT 
 Livingston
Motherwell 
01/12 23:00
FT 
 Kilmarnock
Hibernian 
01/12 14:35
FT 
 Central Coast Mariners
Sydney 
01/12 16:50
FT 
 Melbourne Victory
Western Sydney 
01/12 19:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Terek Groznyi 
02/12 00:00
FT 
 Anzhi
Ufa 
01/12 20:45
FT 
 Malaysia
Thailand 
01/12 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Sanfrecce Hiroshima 
01/12 13:00
FT 
 Kashima Antlers
Sagan Tosu 
01/12 13:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 
01/12 13:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Jubilo Iwata 
01/12 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Shonan Bellmare 
01/12 13:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Tokyo 
01/12 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Shimizu S-Pulse 
01/12 13:00
FT 
 Vissel Kobe
Vegalta Sendai 1
01/12 13:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Cerezo Osaka 
01/12 13:00
FT 
 Gangwon
Daegu 
01/12 13:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Seoul 
01/12 13:00
FT 
 Incheon United
Chunnam Dragons 
01/12 13:45
FT 
 China (w)
Mongolia Womens 
01/12 21:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
KS Perparimi Kukesi 
02/12 00:00
FT 
 Skenderbeu Korca
Teuta Durres 
02/12 04:00
FT 
1 Deportivo Merlo
Villa San Carlos 
02/12 04:00
FT 
 Central Cordoba De Rosario
General Lamadrid 
02/12 04:00
FT 
 Sportivo Italiano
San Martin Burzaco 
02/12 04:05
FT 
1 Sarmiento Junin
Gimnasia Jujuy 1
02/12 06:10
FT 
 Independiente Rivadavia
Instituto 
02/12 04:10
FT 
 Estudiantes
Lanus 
02/12 06:20
FT 
 Atletico Tucuman
San Martin Tucuman 
02/12 08:30
FT 
 CA Banfield
Argentinos Juniors 
01/12 20:00
FT 
 Tigre Reserves
Godoy Cruz Reserves 
02/12 04:00
FT 
 Colon Reserves
Belgrano Reserves 
01/12 18:00
FT 
 Banants
Shirak 
01/12 18:00
FT 
 Lori Vanadzor
Avan Academy 
01/12 19:00
FT 
 Kyrgyzstan Womens
Iran Womens 
01/12 13:30
FT 
 Melbourne Heart Youth
Melbourne Victory Fc Am 
02/12 07:30
FT 
 Sydney FC U21
Western Sydney Wanderers Am 
02/12 08:00
FT 
 Adelaide United U21
Perth Glory Am 
01/12 16:30
FT 
 Melbourne City Womens
Adelaide United Womens 
01/12 16:30
FT 
 Melbourne City Womens
Adelaide United Womens 
02/12 00:00
FT 
 Mattersburg
Trenkwalder Admira 
02/12 00:00
FT 
 Austria Wien
St.Polten 
02/12 00:00
FT 
 LASK Linz
TSV Hartberg 
01/12 20:30
FT 
 Sabah
Neftchi Baku 
01/12 23:00
FT 
 Standard Sumqayit
Sabail 
02/12 00:00
FT 
 Westerlo
Roeselare 
02/12 03:30
FT 
 Oud Heverlee
KVSK Lommel 
02/12 07:30
FT 
 Club Guabira
Royal Pari 
01/12 23:30
FT 
 Internacional Rs U20
Juventude U20 Rs 
02/12 02:00
FT 
 Fluminense Rj U20
Corinthians Paulista Sp U20 
02/12 04:30
FT 
 Sao Paulo U20
Nacional Montevideo U20 
02/12 07:00
FT 
 Flamengo Rj U20
Cruzeiro Mg U20 
02/12 05:00
FT 
1 Flamengo
Atletico Paranaense 1
02/12 05:00
FT 
 Atletico-MG
Botafogo 
02/12 02:00
FT 
 Fluminense Rj Youth
Corinthians Paulista U20 
02/12 04:30
FT 
 Sao Paulo Youth
Nacional Montevideo U20 1
02/12 07:00
FT 
1 Cr Flamengo Rj Youth
Cruzeiro Mg U20 
01/12 18:30
FT 
 Vereya
Lokomotiv Plovdiv 
01/12 21:00
FT 
 Botev Plovdiv
Beroe 1
01/12 23:30
FT 
 Levski Sofia
Dunav Ruse 
01/12 22:00
FT 
 ZNK Osijek
NK Rijeka 
02/12 00:30
FT 
 Rudes
Hajduk Split 
01/12 23:00
FT 
 Alki Oroklini
Nea Salamis 
02/12 01:00
FT 
 AEL Limassol
Omonia Nicosia 1
01/12 20:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Slovan Liberec U21 
01/12 22:00
FT 
 Mlada Boleslav
Mfk Karvina 
02/12 00:00
FT 
 Synot Slovacko
Sparta Praha 2
01/12 23:00
FT 
 Odense BK
Vendsyssel 
01/12 20:00
FT 
 Brondby Womens
Kolding Bk Womens 
01/12 19:30
FT 
 Sonderjyske U19
Odense Bk U19 
01/12 20:00
FT 
 Silkeborg If U19
Aalborg Bk U19 
02/12 00:15
FT 
 Petrojet
Al Ahly 
02/12 05:20
FT 
 Aguila
Cd Audaz 
02/12 09:00
FT 
 Santa Tecla
Municipal Limeno 
01/12 23:00
FT 
 Maidenhead United
Harrogate Town 
01/12 23:00
FT 
 Braintree Town
Barrow 
01/12 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Dagenham and Redbridge 
01/12 23:00
FT 
 Leyton Orient
Gateshead 1
01/12 23:00
FT 
 Salford City
Havant and Waterlooville 
01/12 23:00
FT 
 AFC Telford United
Bradford Park Avenue 
01/12 23:00
FT 
 Brackley Town
Altrincham 
01/12 23:00
FT 
1 Chester FC
Darlington 
01/12 23:00
FT 
 Chorley
Boston United 
01/12 23:00
FT 
 Hereford
Alfreton Town 
01/12 23:00
FT 
 York City
Fc United Of Manchester 
01/12 23:00
FT 
 Billericay Town
Oxford City 
01/12 23:00
FT 
 Chelmsford City
Gloucester City 
01/12 23:00
FT 
 Chippenham Town
Weston Super Mare 1
01/12 23:00
FT 
1 Concord Rangers
Hemel Hempstead Town 
01/12 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Torquay United 
01/12 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
East Thurrock United 1
01/12 23:00
FT 
1 Wealdstone
Eastbourne Borough 
01/12 23:00
FT 
 Welling United
Hungerford Town 
01/12 21:30
FT 
 Rodez Aveyron Womens
Bordeaux Womens 
02/12 02:00
FT 
 Saint Malo
Bastia CA 
01/12 21:00
FT 
 Grenoble
Metz 
01/12 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
VfR Aalen 
01/12 21:00
FT 
 Energie Cottbus
Uerdingen 
01/12 21:00
FT 
 Munchen 1860
Fsv Zwickau 
01/12 21:00
FT 
 Preuben Munster
Hallescher 
01/12 21:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Sportfreunde Lotte 
01/12 21:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Carl Zeiss Jena 
01/12 20:00
FT 
 Ingolstadt 04
Hamburger 
01/12 20:00
FT 
 Koln
Greuther Furth 1
01/12 20:00
FT 
 Union Berlin
Darmstadt 
01/12 20:00
FT 
 St. Pauli
Dynamo Dresden 
01/12 18:00
FT 
 Dynamo Dresden U19
Werder Bremen U19 
01/12 19:00
FT 
 Hamburger U19
Niendorfer Tsv U19 
01/12 19:00
 
 Hertha Bsc Berlin U19
St Pauli U19 
01/12 18:00
 
1 Augsburg U19
Sc Freiburg U19 
01/12 18:00
 
 Bayer Leverkusen U19
Koln U19 
01/12 20:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Bsg Wismut Gera 1
01/12 20:00
FT 
 Hallen
Sv Blau Weiss Zorbau 
01/12 21:00
 
 BSV Rehden
Hansa Luneburg 
01/12 21:00
 
 St Pauli 2
VfB Oldenburg 
01/12 20:30
 
 Viktoria Berlin 1889
Budissa Bautzen 
01/12 21:00
FT 
 Steinbach
Hessen Dreieich 
01/12 21:00
FT 
 Pirmasens
Mainz Am 1
01/12 21:00
 
 Saarbrucken
Sc Freiburg Am 
01/12 21:00
 
 Eintracht Stadtallendorf
FSV Frankfurt 1
01/12 21:00
 
 Bonner sc
Koln Am 
01/12 21:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Sc Verl 
01/12 21:00
FT 
 Sv Rodinghausen
SV Lippstadt 
01/12 21:00
 
 Viktoria Koln
Dortmund(am) 
01/12 21:00
FT 
 SC Wiedenbruck
SV Straelen 
01/12 21:15
 
1 Wattenscheid
TSV Alemannia Aachen 
01/12 23:15
FT 
 Larisa
Panionios 1
02/12 01:00
FT 
 Apollon Smirnis
Atromitos Athens 
02/12 01:30
FT 
 Pas Giannina
OFI Crete 
01/12 21:00
FT 
 Aiginiakos
Apollon Kalamaria 
01/12 21:00
FT 
 Platanias FC
Trikala Imathias 
01/12 17:45
FT 
 Aek Athens U19
Xanthi U19 
01/12 18:00
FT 
1 Olympiakos Piraeus U19
Panaitolikos U19 
01/12 18:00
FT 
 Ael Larisa U19
Panionios U19 
01/12 18:00
FT 
 Panahaiki 2005 U19
Kissamikos U19 
01/12 20:00
FT 
1 Aris Thessaloniki U19
Panathinaikos U19 
02/12 09:00
FT 
 CD Olimpia
Real Espana 
01/12 14:30
FT 
 Leeman
Southern District 
01/12 14:30
FT 
 Rf
Yuen Long 
02/12 00:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Diosgyor 
02/12 00:00
FT 
 Varda Se
Puskas Akademia 
02/12 00:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Ujpesti TE 
02/12 00:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Debreceni VSC 
02/12 02:30
FT 
 Paksi SE
Ferencvarosi TC 
01/12 17:00
FT 
 Illes Akademia Haladas U19
Gyori Eto Fc U19 
01/12 17:00
 
 Mtk Hungaria Fc U19
Ferencvarosi Tc U19 
01/12 17:00
FT 
 Mtk Budapest U19
Ferencvarosi Tc U19 
01/12 19:00
FT 
 Budapest Honved U19
Debreceni Vsc U19 
01/12 19:00
FT 
 Budapest Honved U19
Debreceni Vsc U19 
01/12 20:00
FT 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Diosgyor Vtk U19 
01/12 20:00
FT 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Diosgyor Vtk U19 
01/12 16:30
FT 
 Minerva Academy
AIFF XI 
01/12 19:30
FT 
 Mohun Bagan
Chennai City 
01/12 18:15
 
 Just Lang Ge Uthai Association
Goa Development Ii 
01/12 22:00
FT 
 Jamshedpur
Northeast United 
01/12 16:10
FT 
 Pscs Cilacap
Psbl Langsa 
01/12 16:25
FT 
 Solok
Psid Jombang 
01/12 14:30
FT 
 Perseru Serui
Madura United 
01/12 16:30
FT 
 Persela Lamongan
Persib Bandung 
01/12 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Persipura Jayapura 
01/12 19:30
FT 
 PSMS Medan
Persebaya Surabaya 
01/12 18:45
FT 
 Qashqai Shiraz
Khouneh Be Khouneh 
01/12 19:30
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Teraktor-Sazi 
01/12 22:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
02/12 00:15
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
02/12 00:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Hadera 
02/12 03:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Maccabi Tel Aviv 
02/12 03:00
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Haifa 
01/12 14:30
 
 Maccabi Herzelia U19
Maccabi Yavne Shimon U19 1
01/12 16:25
FT 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Hapoel Bnei Lod U19 1
01/12 16:30
FT 
 Gadna Tel Aviv U19
Hapoel Mahane Yehuda U19 
01/12 16:30
FT 
 Hapoel Akko U19
Football Club Nave Yosef U19 
01/12 16:30
FT 
 Hapoel Kfar Saba U19
Hapoel Hod Hasharon U19 
01/12 16:30
 
 Maccabi Ironi Bat Yam U19
Hapoel Katamon U19 
01/12 16:30
FT 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Ihud Bnei Baqa U19 
01/12 16:30
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Maccabi Haifa Shmuel U19 
01/12 16:40
FT 
 Hapoel Tel Aviv U19
Hapoel Hadera U19 1
01/12 16:45
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
01/12 17:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
01/12 17:00
 
 Maccabi Tel Aviv U19
Maccabi Netanya U19 
01/12 18:00
 
 Maccabi Petach Tikva U19
Bnei Sakhnin U19 
01/12 18:00
 
 Hapoel Raanana Roei U19
Ashdod Ms U19 
01/12 17:30
FT 
 Livorno U19
Benevento Youth 
01/12 18:00
FT 
1 Empoli U20
Juventus U19 
01/12 18:30
FT 
 Lecce U20
Lazio U20 
01/12 20:00
FT 
 Inter Milan U20
Napoli U19 
01/12 21:00
FT 
1 Cagliari U20
Udinese Youth 
01/12 21:30
FT 
 Atalanta U19
Chievo Youth 
01/12 21:30
FT 
 Genoa U20
Palermo U20 
01/12 19:30
FT 
 Gs Roma Womens
Ac Milan Womens 
01/12 21:30
FT 
 Giana
Feralpisalo 
01/12 21:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Pordenone Calcio Ssd 
01/12 21:30
FT 
 Gubbio
Ac Monza 
01/12 21:30
FT 
 Teramo
Renate Ac 
01/12 21:30
FT 
1 Ternana
Vicenza 
01/12 21:30
FT 
1 Triestina
Imolese 
01/12 23:30
FT 
 Fermana
Albinoleffe 
01/12 23:30
FT 
2 Usd Virtus Verona
Sambenedettese 
02/12 01:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Rimini 
02/12 03:45
FT 
 Ravenna
Vis Pesaro 
01/12 22:00
FT 
 Cittadella
Salernitana 
01/12 22:00
FT 
 Cremonese
Crotone 1
01/12 22:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Padova 1
02/12 01:00
FT 
1 Ascoli
Spezia 1
02/12 12:00
FT 
 Yokohama
Tokyo Verdy 
02/12 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Blaublitz Akita 
02/12 12:00
FT 
 Kataller Toyama
Ryukyu 
02/12 12:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Fukushima United FC 
02/12 12:00
FT 
1 Gamba Osaka U23
Cerezo Osaka U23 
02/12 12:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Yokohama Scc 
02/12 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Kagoshima United 
02/12 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Fujieda Myfc 
02/12 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Grulla Morioka 
02/12 10:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima U19
Avispa Fukuoka U18 
02/12 12:00
FT 
 Vissel Kobe U18
Gamba Osaka U18 
01/12 13:00
FT 
 Beleza (w)
Orca Kamogawa Womens 
01/12 13:00
FT 
 Teikyo Heisei University Womens
Jef U Ichi.chiba (w) 
02/12 10:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Nippon Sport Science University (w) 
02/12 10:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Vegalta Sendai (w) 
01/12 22:00
FT 
 Al-Baq'a
Al Ahli 
02/12 00:30
FT 
 Al Wihdat Amman
Ramtha SC 
01/12 15:00
FT 
 Busan I'Park
Daejeon Citizen 
02/12 09:00
 
 Cruz Azul
Queretaro 
02/12 11:00
FT 
 Santos Laguna
Monterrey 
02/12 05:00
FT 
 Cd Albinegros Orizaba
Club America Ii 
02/12 05:00
FT 
 Deportivo Gladiadores
Celaya Ii 
02/12 06:00
FT 
 Loros Universidad
Estudiantes Tecos 
02/12 06:00
FT 
2 Pioneros De Cancun
Irapuato 
01/12 20:00
FT 
 Rudar Pljevlja
FK Buducnost Podgorica 
01/12 20:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Grbalj Radanovici 
01/12 20:00
FT 
 Mornar
Zeta 
01/12 20:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Ofk Titograd 
01/12 22:30
FT 
 OFK Petrovac
Iskra Danilovgrad 
01/12 22:00
 
 Forces Armee Royales
Olympique de Safi 
02/12 00:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Kawkab de Marrakech 
01/12 19:30
FT 
 Nac Breda U19
Volendam U19 
02/12 09:00
FT 
 Tasman United
Hawkes Bay United 
02/12 09:00
FT 
 Tasman United
Hawkes Bay United 
02/12 10:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Southern United 
02/12 10:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Southern United 
02/12 11:35
FT 
 Hamilton Wanderers
Auckland City 1
02/12 11:35
FT 
 Hamilton Wanderers
Auckland City 
02/12 09:00
FT 
 Team Wellington U20
Canterbury United U20 
02/12 09:00
FT 
1 Real Esteli
Juventus Managua 1
01/12 21:30
FT 
 Crewe United
Crumlin Star 
01/12 21:30
FT 
 Dunloy
Larne Technical Old Boys 
01/12 21:30
FT 
 Lisburn Distillery
Comber Rec 
01/12 21:30
FT 
 Maiden City
Portstewart 
01/12 21:30
FT 
 Queens University Belfast
Newington Youth 
01/12 21:30
FT 
 Rosemount Rec
Islandmagee 
01/12 21:30
FT 
 Strabane Athletic
St James Swifts 
01/12 21:30
FT 
 Tullycarnet
Abbey Villa Fc Millisle 
01/12 23:00
FT 
 Ballymena United
Linfield FC 
01/12 23:00
FT 
 Cliftonville
Dungannon Swifts 
01/12 23:00
FT 
 Ards
Warrenpoint Town 
01/12 23:00
FT 
1 Glentoran
Crusaders FC 2
01/12 23:00
FT 
 Glenavon
Institute 
02/12 09:00
AET 
 Costa Del Este
Tauro 
90min [1-1], 120min [1-2], Tauro win
02/12 06:00
FT 
 General Diaz
Libertad Asuncion 
02/12 06:40
FT 
 Deportivo Santani
Guarani CA 1
02/12 06:40
FT 
 Sportivo Luqueno
Independiente Fbc 
01/12 19:00
 
 Sportivo Luqueno Reserve
Independiente Fbc Reserves 
01/12 19:00
 
2 Deportivo Santani Reserves
Club Guarani Reserve 
01/12 22:30
FT 
 Wisla Plock
Gornik Zabrze 
02/12 01:00
FT 
 Miedz Legnica
Wisla Krakow 
02/12 03:30
FT 
 Legia Warszawa
Korona Kielce 1
01/12 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Znicz Pruszkow 
01/12 20:00
FT 
 Skra Czestochowa
Belchatow 
01/12 20:00
FT 
 Elana Torun
Gryf Wejherowo 
01/12 20:00
FT 
 Warta Poznan
Puszcza Niepolomice 1
01/12 22:00
FT 
 Chrobry Glogow
Wigry Suwalki 
01/12 23:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Podbeskidzie 
01/12 23:00
FT 
 LKS Nieciecza
GKS Tychy 
01/12 23:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
LKS Lodz 
01/12 19:00
FT 
 CD Mafra
Porto B 
01/12 23:00
FT 
 Varzim
Academico Viseu 
01/12 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Famalicao 
01/12 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
UD Oliveirense 
01/12 23:00
FT 
 Academica Coimbra
Arouca 
01/12 19:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Aves U23 
01/12 19:00
FT 
 Maritimo U23
Cova Piedade U23 
01/12 19:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Benfica U23 1
01/12 23:30
FT 
 Al-Arabi SC
Al-Khuraitiat 1
01/12 17:00
 
 Clinceni
CS Mioveni 
01/12 17:00
FT 
 Pandurii
Cs Aerostar Bacau 
01/12 17:00
 
 Ripensia Timisoara
Dacia Unirea Braila 
01/12 17:00
FT 
 UTA Arad
Juventus Bucharest 
01/12 17:15
 
1 Balotesti
Scm Argesul Pitesti 
01/12 18:00
FT 
 Snagov
Petrolul Ploiesti 
01/12 20:00
FT 
 Hermannstadt
Concordia Chiajna 
02/12 02:00
FT 
 Viitorul Constanta
Dinamo Bucuresti 1
01/12 16:30
FT 
1 Anzhi Youth
Ufa Youth 
01/12 19:00
FT 
 Krasnodar Youth
Ural Youth 
01/12 22:25
FT 
 Al-Fath
Al Taawon 
01/12 22:40
FT 
 Al Baten
Al-Raed 1
01/12 23:00
FT 
 Dunfermline
Greenock Morton 
01/12 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Falkirk 
01/12 23:00
FT 
 Queen of the South
Partick Thistle 
01/12 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Ross County 
01/12 23:00
FT 
 Arbroath
Stenhousemuir 
01/12 23:00
FT 
 Dumbarton
Brechin City 
01/12 23:00
FT 
 East Fife
Montrose 
01/12 23:00
FT 
 Raith Rovers
Airdrie United 
01/12 23:00
FT 
 Stranraer
Forfar Athletic 
01/12 23:00
FT 
 Stirling Albion
Elgin City 1
01/12 23:00
FT 
 Peterhead
Annan Athletic 
01/12 23:00
FT 
 Edinburgh City
Queens Park 1
01/12 23:00
FT 
 Albion Rovers
Cowdenbeath 1
01/12 23:00
FT 
 Peterhead
Annan Athletic 
01/12 23:00
FT 
 Clyde
Berwick Rangers 
01/12 23:00
FT 
 Edinburgh City
Queens Park 
01/12 23:00
FT 
 Stirling Albion
Elgin City 
01/12 23:00
FT 
 Albion Rovers
Cowdenbeath 
01/12 20:00
FT 
 FK Rad Beograd
Vojvodina 
01/12 20:00
FT 
 Zemun
Radnik Surdulica 
01/12 22:00
FT 
 Macva Sabac
Cukaricki 
01/12 22:30
FT 
 Mladost Lucani
Partizan Belgrade 1
02/12 01:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Spartak Subotica 
02/12 01:00
FT 
 Dinamo Vranje
Radnicki Nis 
01/12 20:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Sindjelic Belgrad 
01/12 20:00
FT 
 Karadjordje Topola
Zarkovo 
01/12 20:00
FT 
 OFK Becej 1918
FK Metalac Gornji Milanovac 
01/12 20:00
FT 
 Borac Cacak
Buducnost Dobanovci 
01/12 20:00
FT 
 Indjija
Novi Pazar 
01/12 20:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
FK Bezanija 
01/12 20:00
FT 
 Fk Teleoptik Zemun
Zlatibor 
01/12 20:45
FT 
 Trencin
Slovan Bratislava 
01/12 21:00
FT 
 Sport Podbrezova
Skf Sered 
01/12 21:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Zlate Moravce 
01/12 21:00
FT 
 Nitra
FK Senica 
01/12 22:30
FT 
 MSK Zilina
DAC Dunajska Streda 
01/12 18:00
FT 
 Nitra U19
Spartak Trnava U19 
01/12 20:30
FT 
 NK Aluminij
NK Olimpija Ljubljana 1
02/12 00:15
FT 
 Domzale
NK Maribor 
02/12 02:15
FT 
 Krsko Posavlje
Gorica 
01/12 21:30
 
 Highlands Park
Kaizer Chiefs FC 
02/12 00:00
FT 
1 Lamontville Golden Arrows
Kaizer Chiefs FC 
02/12 02:15
FT 
 Orlando Pirates
Maritzburg United 
02/12 02:15
FT 
 Black Leopards
Bidvest Wits 
01/12 16:00
FT 
 Black Leopards Reserves
Bloem Celtic Reserves 
01/12 16:00
FT 
 Maritzburg United Reserves
Baroka Reserves 
01/12 16:00
FT 
 Polokwane City Reserves
Amazulu Reserves 
01/12 15:30
 
 China Futsal
Morocco Futsal 
01/12 19:45
FT 
 Athletic Bilbao U19
Ad San Juan U19 
01/12 20:00
FT 
 Sevilla U19
Malaga U19 
01/12 20:00
FT 
 Recreativo Huelva U19
Cordoba U19 
01/12 20:40
 
 Laguna U19
Cd Juventud Maritima U19 
01/12 20:00
 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Inter Movistar Futsal 
02/12 01:30
FT 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Vaidepenas Futsal 
02/12 01:30
FT 
 Caja Segovia Futsal
Antequera Futsal 
01/12 17:45
 
 Athletic Club Bibao Womens
Madrid Cff Womens 
01/12 18:00
FT 
 Rayo Vallecano Womens
Atleico Malaga Womens 
01/12 23:00
FT 
 Cordoba
Elche 1
02/12 01:00
FT 
 Malaga
Granada 
02/12 01:00
FT 
 Reus Deportiu
Mallorca 
02/12 03:00
FT 
 Almeria
Extremadura 
02/12 03:30
FT 
 Sporting de Gijon
Tenerife 
02/12 00:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Real Madrid Castilla 
02/12 00:00
FT 
 Athletic Bilbao B
Union Langreo 
01/12 23:00
FT 
 Espanyol B
Cd Ebro 
02/12 00:00
FT 
 SD Ejea
CD Castellon 
02/12 00:00
FT 
 Villarreal B
Teruel 1
02/12 01:00
FT 
 Barcelona B
Valencia Cf Mestalla 
01/12 19:00
FT 
 Ecija Balompie
Arcos 
02/12 01:00
FT 
 UD Las Zocas
UD Ibarra 
02/12 01:30
FT 
2 Loja CD
Antequera 
02/12 00:00
FT 
 Villanovense
Malaga B 
02/12 00:00
FT 
 Recreativo Huelva
Sevilla Atletico 
02/12 01:00
FT 
 Al Hilal Omdurman
El Nile Shandi 
01/12 19:00
FT 
 Gais Goteborg U19
Ik Oddevold U19 
01/12 21:00
FT 
 Antalyaspor
Goztepe 
01/12 21:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Sivasspor 
02/12 00:00
FT 
 Kayserispor
Trabzonspor 
01/12 18:30
FT 
 Boluspor
Adana Demirspor 1
01/12 18:30
FT 
 Altay Spor Kulubu
Altinordu 
01/12 21:00
FT 
 Balikesirspor
Denizlispor 
01/12 21:00
FT 
 Genclerbirligi
Karabukspor 
01/12 18:30
FT 
 Nazillispor
Tepecik Bld 
01/12 18:30
FT 
 Kocaeli Birlik Spor
Erzin Belediyespor 1
01/12 18:30
FT 
1 Tire 1922 Spor
Duzyurtspor 
01/12 18:30
FT 
 Silivrispor
Ergene Velimese 
01/12 18:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Ofspor 
01/12 18:30
FT 
 Alibeykoy
Catalca Spor 
01/12 18:30
FT 
 Hacettepe Spor
Keciorengucu 
01/12 18:30
FT 
 Sariyer
Nigde Belediyespor 
01/12 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Anadolu Selcukluspor 
01/12 18:30
FT 
 Fethiyespor
Manisa Bb Spor 
01/12 18:30
FT 
 Karagumruk
Tarsus Idman Yurdu 
01/12 18:30
FT 
 Menemen Belediye Spor
Bandirmaspor 
01/12 18:20
 
 Kasimpasa U19
Fenerbahce U19 
01/12 18:00
 
 Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21
Sivasspor U21 
01/12 18:00
FT 
 Kayserispor U21
Trabzonspor U21 
01/12 17:00
FT 
 Yohm Niyeshibang U21
Osmanlispor U21 
01/12 17:30
FT 
 Altay U21
Altinordu U21 1
01/12 17:30
 
2 Boluspor U21
Adana Demirspor U21 2
01/12 18:00
FT 
 Genclerbirligi U21
Kardemir Karabukspor U21 
01/12 18:00
 
 Balikesirspor U21
Denizlispor U21 
01/12 21:00
FT 
 Desna Chernihiv
Zorya 
01/12 23:00
FT 
 Arsenal Kyiv
Karpaty Lviv 
01/12 22:30
FT 
 Connahs Quay Nomads
Llandudno 
01/12 22:30
FT 
1 Llanelli
Caernarfon 1
01/12 22:30
FT 
 The New Saints
Uwic Inter Cardiff 1
02/12 03:30
FT 
 Barry Town Afc
Newtown 1
01/12 22:00
FT 
 Afan Lido
Briton Ferry Athletic 
01/12 22:00
FT 
 Ammanford
Ton Pentre 
01/12 22:00
FT 
 Llantwit Major
Goytre Afc 
01/12 22:30
FT 
 Pontypridd
Cambrian Clydach 
02/12 03:00
FT 
 New Zealand Womens U17
Canada Womens U17 
02/12 06:00
FT 
 Spain Womens U17
Mexico Womens U17 
01/12 16:00
FT 
 Rs Sports Club
Dyes 
02/12 02:00
FT 
 Abc Rn Youth
Csa U20 
02/12 02:00
FT 
2 River Pi Youth
Moto Club De Sao Luis U20 3
02/12 02:00
FT 
1 Vitoria Da Conquista Ba U20
Crb Youth 
02/12 04:30
FT 
 Sporting Cristal
Atletico Nacional