livescore - live soccer scores

LiveScore 30 Nov 2018

01/12 04:00
FT 
 Cardiff City
Wolves 
01/12 04:00
FT 
 Rayo Vallecano
Eibar 
01/12 03:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Mainz 05 
01/12 03:45
FT 
 Saint Etienne
Nantes 
01/12 03:55
FT 
 Solihull Moors
Blackpool 
01/12 03:00
FT 
 SBV Excelsior
Utrecht 1
01/12 03:30
FT 
 Lokeren
Gent 
01/12 04:30
FT 
1 Santa Clara
Belenenses 
30/11 16:50
FT 
1 Adelaide United
Brisbane Roar 1
01/12 00:30
FT 
 Rubin Kazan
Dinamo Moscow 
01/12 09:00
FT 
 Chinese Taipei womens
Hong Kong womens 
01/12 00:00
FT 
 Cameroon Womens
Mali Womens 
01/12 01:00
FT 
 Partizani Tirana
KF Tirana 
30/11 22:00
FT 
 Usm El Harrach
Jsm Skikda 
30/11 22:00
FT 
 Es Mostaganem
Mc Saida 
30/11 22:00
FT 
 Rc Relizane
Usm Blida 
30/11 22:00
FT 
1 Asm Oran
Us Biskra 1
30/11 22:00
FT 
 Mc Magra
Rc Kouba 
30/11 22:10
FT 
 Usm Annaba
A Bou Saada 
01/12 00:00
FT 
 Mc El Eulma
Jsm Bejaia 
01/12 00:00
FT 
 Wa Tlemcen
Aso Chlef 
30/11 17:35
FT 
 Es Mostaganem U21
Mc Saida U21 
30/11 18:00
FT 
 Rc Relizane U21
Usm Blida U21 2
30/11 18:00
FT 
 Usm Annaba U21
A Bou Saada U21 
30/11 18:05
 
 Wa Tlemcen U21
Aso Chlef U21 
01/12 04:00
FT 
1 Ituzaingo
Club Lujan 
01/12 07:00
FT 
 Los Andes
Almagro 
01/12 06:00
FT 
 Colon
Belgrano 
01/12 08:15
FT 
 Newells Old Boys
Patronato Parana 
30/11 20:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
San Lorenzo Reserves 
30/11 20:00
FT 
 Estudiantes Lp Reserves
Lanus Reserves 
30/11 18:30
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Shirak Gjumri B 
30/11 19:00
FT 
1 Ararat Yerevan 2
Banants C 
30/11 19:00
FT 
 Pyunik B
Ararat Armenia B 
30/11 22:00
FT 
 Al-Naft
Al Hilal 
01/12 01:00
AET 
 El Zamalek
Ittihad Alexandria 
90 minutes[0-1], Double bouts[1-1], Penalty Kicks[3-4]
01/12 07:30
FT 
 Newcastle Jets Fc Youth
Canberra United U21 
30/11 18:00
 
 Zaqatala
Fk Moik Baku 1
30/11 18:00
FT 
 Turan Tovuz
Standard Sumgayit 2 
30/11 18:00
FT 
 Zira 2
Olimpik Shuvalan Baku 
30/11 18:00
FT 
 Fk Kapaz Ganca
Sabail 2 
30/11 21:15
FT 
 East Riffa
Al Budaiya 
30/11 21:15
FT 
1 Al-Riffa
Al-Muharraq 
01/12 00:15
FT 
 Al-Najma
Manama Club 
01/12 02:30
FT 
 Excelsior Mouscron U21
Anderlecht U21 
30/11 21:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Krupa 
01/12 01:00
FT 
 Gremio Rs U20
Racing Club U20 
01/12 03:15
FT 
 Ca Penarol U20
Botafogo Rj U20 
01/12 05:15
FT 
 Atletico Mineiro Mg U20
River Plate U20 
01/12 07:30
FT 
 Palmeiras Youth
Vasco Da Gama Rj U20 
01/12 01:00
FT 
 Gremio Youth
Racing Club U20 
01/12 03:15
FT 
 Sportivo Penarol Youth
Botafogo Rj Youth 
01/12 05:15
FT 
 Atletico Mineiro Mg U20
River Plate U20 
01/12 07:30
FT 
 Palmeiras Youth
Vasco Da Gama Youth 
30/11 23:30
FT 
 Cherno More Varna
Etar Veliko Tarnovo 
30/11 20:00
FT 
 PFK Montana
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
30/11 20:30
FT 
 Cska 1948 Sofia
Botev Galabovo 
01/12 06:00
FT 
 Deportes Santa Cruz
Iberia Los Angeles 
30/11 19:35
FT 
1 Shandong Luneng
Beijing Guoan 
30/11 23:00
FT 
1 Istra 1961
Zapresic 1
01/12 01:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 1
30/11 20:00
FT 
 Ponikve
Vinogradar 
01/12 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Akritas Chloraka 
01/12 01:00
FT 
 Aris Limassol
Olympiakos Nicosia 
30/11 20:00
FT 
 Slavia Praha U21
Baumit Jablonec U21 
01/12 01:00
FT 
 Teplice
Slovan Liberec 
30/11 21:00
FT 
 Esbjerg Fb Reserve
Vejle Reserve 
01/12 02:00
FT 
 Esbjerg FB
Aalborg BK 
30/11 23:00
FT 
1 Delfin Sc Reserves
El Nacional Reserves 
30/11 22:00
FT 
 Sheffield United U23
Everton U23 
01/12 03:00
FT 
 West Bromwich U23
Burnley U23 
01/12 03:00
FT 
 Norwich City U23
Nottingham Forest U23 
01/12 03:00
FT 
 Swansea City U23
Hull City U23 
01/12 03:00
FT 
 Aston Villa U23
Plymouth Argyle U23 
01/12 03:00
FT 
 Bristol City U23
Derby County U23 
01/12 03:00
FT 
 Newcastle U23
Leeds United U23 
30/11 21:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Bolton Wanderers U23 
30/11 14:35
FT 
 Lautoka
Ba 
01/12 01:00
FT 
 Lille B
Stade Reims Ii 
01/12 03:00
FT 
 Avranches
Marignane Gignac 
01/12 03:00
FT 
 Chambly
Concarneau 
01/12 03:00
FT 
 Dunkerque
Entente Sannois 
01/12 03:00
FT 
 Quevilly
US Boulogne 
01/12 03:00
FT 
 Rodez Aveyron
Bourg Peronnas 
01/12 03:00
FT 
1 Tours
Drancy 
01/12 03:00
FT 
 Villefranche
Stade Lavallois MFC 
01/12 03:00
FT 
 Lorient
Lens 
01/12 03:00
FT 
 Le Havre
Auxerre 
01/12 03:00
FT 
 Red Star 93
ES Troyes AC 
01/12 03:00
FT 
 Clermont Foot
Avenir Sportif Beziers 
01/12 03:00
FT 
 Orleans US 45
Nancy 
01/12 03:00
FT 
 Stade Brestois
Ajaccio 1
01/12 03:00
FT 
1 Ajaccio GFCO
Chamois Niortais 1
01/12 03:00
FT 
 Valenciennes
Paris Fc 
01/12 03:00
FT 
 Chateauroux
Sochaux 
30/11 19:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Kolkheti Poti 
30/11 21:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Sioni Bolnisi 
30/11 23:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Saburtalo Tbilisi 
01/12 02:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Kaiserslautern 
01/12 01:30
FT 
 Paderborn 07
Arminia Bielefeld 
01/12 01:30
FT 
 Erzgebirge Aue
SSV Jahn Regensburg 
01/12 02:00
FT 
1 Rb Leipzig U19
Magdeburg U19 
01/12 03:00
FT 
 Wegberg Beeck
Duren 
01/12 02:00
FT 
1 Tsg Balingen
Ssv Ulm 1846 
30/11 20:00
FT 
 Kitchee
Hong Kong Pegasus 
30/11 19:30
FT 
 Gokulam Kerala
Churchill Brothers 
30/11 18:15
 
 Bardez
Panjim Footballers 1
30/11 22:00
FT 
 Bengaluru
Pune City 
30/11 16:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
Mitra Kukar 
30/11 19:30
FT 
 Barito Putera
Pusamania Borneo 
30/11 19:45
FT 
 Saipa
Esteghlal Khozestan 
30/11 19:45
FT 
 Sepahan
Padideh Mashhad 
30/11 19:45
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Peykan 
01/12 03:45
FT 
1 Edenderry Town
Glebe North 1
30/11 15:55
FT 
 Ihud Bnei Kfar Kara
Hapoel Bnei Arrara Ara 
30/11 17:00
 
 Ahva Arraba
Maccabi Maalot Tarshina 
30/11 17:00
 
1 Beitar Petah Tikva
Shimshon Tel Aviv 1
30/11 17:15
FT 
 MS Tseirey Taybe
Hapoel Hod Hasharon 
30/11 17:30
 
 SC Cpa Tel Aviv
Ironi Rishon Lezion 1
30/11 17:30
 
 Bnei Mamba Golan
Maccabi Tzeirei Shefaram 
30/11 17:45
 
 Hapoel Kiryat Ono
Beitar Ramat Gan 1
30/11 18:00
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Beitar Ironi Kiryat Gat 
30/11 18:00
 
 Sc Beer Sheva
Bnei Yeechalal Rehovot 
30/11 18:05
 
 Maccabi Ironi Netivot
Beitar Givat Zeev Shabi 1
30/11 18:30
FT 
 Ms Hapoel Lod
Beitar Ironi Maale Adumim 1
30/11 19:15
 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Hapoel Ihud Bnei Gat 
30/11 19:15
FT 
 Shimshon Bnei Tayibe
Ironi Or Yehuda 
30/11 20:00
FT 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 
30/11 21:00
FT 
 Hapoel Acco
Hapoel Kfar Saba 
30/11 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Afula 
30/11 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Bnei Lod 
30/11 21:00
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Ramat Gan FC 
30/11 21:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Maccabi Ahi Nazareth 
30/11 23:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Katamon Jerusalem 
30/11 18:15
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Migdal Haemek 
30/11 18:15
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Herzliya 
30/11 18:30
FT 
 Ironi Nesher
Hapoel Asi Gilboa 
30/11 18:40
 
 Moadon Sport Tira
Maccabi Tzur Shalom 
30/11 18:45
 
 Hapoel Shfaram
Rubi Shapira 
30/11 18:45
FT 
 Hapoel Herzliya
Hapoel Bnei Zalfa 1
30/11 18:45
FT 
 Maccabi Kabilio Jaffa
As Ashdod 
30/11 19:00
 
 Maccabi Yavne
AS Nordia Jerusalem 
30/11 21:30
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
AC Milan U19 1
01/12 04:00
FT 
 Palermo
Benevento 
01/12 10:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Tokiwagi Gakuen High School (w) 
01/12 10:00
FT 
 Kanagawa University (w)
As Harima Albion (w) 
30/11 22:00
FT 
 Shabab AlOrdon
Al Aqaba Sc 
01/12 00:30
FT 
 Al-Faisaly
Al-Jazeera (Jordan) 
01/12 01:00
FT 
 Birzebbuga
Zebbug Rangers 
01/12 02:00
FT 
 Qormi
Hibernians FC 
01/12 05:00
FT 
 Club America Womens
Pachuca Womens 
01/12 00:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Tuxtla 
01/12 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Cocodrilos De Tabasco 
01/12 05:00
FT 
 Cd Nuevo Chimalhuacan
Mineros De Fresnillo 
01/12 06:00
FT 
 Necaxa Ii
Tepatitlan De Morelos 2
01/12 07:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Constructores Gomez Palacio 
01/12 10:30
FT 
 Ua De Chihuahua
Alacranes de Durango 
01/12 11:00
FT 
 Coras De Nayarit
Pacific 
01/12 11:00
FT 
 Murcielagos
Monarcas Morelia Ii 1
01/12 02:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Sc Heerenveen Womens 
01/12 02:30
FT 
 Zwolle Womens
Vv Alkmaar Womens 
01/12 03:00
FT 
 Helmond Sport
Sparta Rotterdam 
01/12 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Az Alkmaar 2 
01/12 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Eindhoven 
01/12 03:00
FT 
 Telstar
Almere City FC 
01/12 03:00
FT 
1 Twente Enschede
Jong Ajax Amsterdam 
01/12 03:00
FT 
 Dordrecht 90
RKC Waalwijk 
01/12 03:00
FT 
 Oss
Roda JC Kerkrade 
01/12 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Volendam 
01/12 09:00
FT 
 Team Wellington
Canterbury University 1
01/12 09:00
FT 
 Waitakere United
Eastern Suburbs Afc 
01/12 09:00
FT 
 Team Wellington
Canterbury United 
01/12 09:00
FT 
 Waitakere United
Eastern Suburbs Afc 
01/12 06:00
FT 
 Waitakere United U20
Eastern Suburbs U20 
01/12 10:00
FT 
 Tasman United U20
Hawkes Bay United U20 
01/12 03:45
FT 
 Coleraine
Newry City 
30/11 21:00
FT 
 Shabab Al Am Ari
Shabab Al Dhaheriya 
01/12 06:00
FT 
 Nacional Asuncion
3 De Febrero 
01/12 01:00
FT 
 Slask Wroclaw
Lechia Gdansk 
01/12 03:30
FT 
1 Jagiellonia Bialystok
Arka Gdynia 
01/12 04:00
FT 
 Benfica B
GD Estoril-Praia 
30/11 23:00
FT 
 Belenenses U23
Portimonense U23 1
30/11 21:00
FT 
 Al-Ahli Doha
Umm Salal 
30/11 23:30
FT 
 Al-Sailiya
Qatar SC 
30/11 23:30
FT 
 CSM Studentesc Iasi
Sepsi 
01/12 02:00
FT 
 CFR Cluj
Cs Voluntari 
30/11 20:00
FT 
 Millenium Giarmata
Cs Municipal Lugoj 
30/11 20:00
FT 
 Comuna Recea
Ariesu Turda 1
30/11 20:00
FT 
 Afc Metalul Buzau
Cs Sanatatea Darabani 
30/11 20:00
FT 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Agricola Borcea 
30/11 20:00
FT 
 Atletic Bradu
Sr Brasov 
30/11 20:00
FT 
 Cluj Ii
Mse Targu Mures 
30/11 20:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Acs Flacara Horezu 
30/11 20:00
FT 
 Otelul Galati
Stiinta Miroslava 
30/11 20:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Medgidia 
30/11 20:00
FT 
 ACS Foresta Suceava
Bucovina Radauti 
30/11 20:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Maramures 
30/11 20:00
FT 
 Gloria Popesti-leordeni
Afumati 
30/11 20:00
FT 
 Unirea Bascov
Pucioasa 
30/11 20:00
FT 
 Unirea Dej
Csikszereda 
30/11 20:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
U Craiova 1948 Sa 1
30/11 20:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Soimii Lipova 
30/11 22:00
FT 
 Astrakhan Futsal
Dynamo Moscow Futsal 
30/11 17:00
FT 
 Orenburg Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
30/11 20:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Terek Groznyi Youth 
30/11 21:30
FT 
 Marines
Espoir 
30/11 21:30
FT 
 Kirehe
Police Rwa 
30/11 20:30
FT 
 Al Riyadh
Al Muzahmiyya 
30/11 22:25
FT 
 Al Qadasiya
Al Faisaly Harmah 
30/11 23:30
FT 
 Al Ahli Jeddah
Al Feiha 
01/12 03:45
FT 
 Dundee United
Ayr Utd 
01/12 03:45
FT 
 Bsc Glasgow
Edinburgh University 
01/12 01:00
FT 
 Backa Backa Palanka
FK Napredak Krusevac 
30/11 16:50
 
 Partizan Belgrade U19
Cukaricki U19 
30/11 19:15
 
 Vojvodina U19
Vozdovac U19 
30/11 20:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Slovan Bratislava U19 
01/12 02:00
FT 
 Chippa United FC
AmaZulu 
30/11 15:30
FT 
 China Futsal
Mexico Futsal 
30/11 17:30
 
 Morocco Futsal
Romania Futsal 
01/12 04:00
FT 
 Zaragoza
Cadiz 
01/12 05:00
FT 
 Panaderia Pulido
Unión Viera 
01/12 05:00
FT 
 Ud San Fernando
Ud Tamaraceite 
30/11 21:00
FT 
 Rabita Kosti
Al-Hilal Kadougl 
30/11 21:00
FT 
 Al Shorta Al Qadarif
Wad Hashem Senar 
01/12 00:30
FT 
 Ahli Al Khartoum
Ahli Marawi 
01/12 03:00
FT 
 Vaduz
Rapperswil Jona 
30/11 20:00
FT 
 Al Shorta Damascus
Hutteen Latakia 1
30/11 20:00
FT 
 Al-Karamah
Al-Wahda Damascus 
30/11 20:00
FT 
 Al Nawair
Al Taleiah 
30/11 20:00
FT 
 Al Sahel Syr
Al-Wathba Homs 
30/11 20:00
FT 
 Al ittihad SYR
Al-Majd Damascus 
30/11 23:00
FT 
 Teshrin Sc
Al-Jaish Damascus 
30/11 14:40
FT 
1 Bangkok Christian College
North Bangko College 
30/11 16:55
 
 Chulalongkorn University
Dhurakij Pundit University 
01/12 01:00
FT 
 Konyaspor
Alanyaspor 1
01/12 01:00
FT 
 Rizespor
Ankaragucu 
01/12 00:00
FT 
 Adanaspor
Hatayspor 
30/11 18:00
FT 
 Rizespor U21
Ankaragucu U21 
30/11 18:00
FT 
 Konyaspor U21
Alanyaspor U21 
30/11 20:40
FT 
 Al Khaleej
Al Thaid 
30/11 20:40
FT 
 Masafi
Dubba Al-Husun 
30/11 23:15
FT 
 Al Hamriyah
Al Arabi Uae 1
30/11 20:40
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Al-Dhafra 
30/11 20:50
FT 
 Al-Jazira UAE
Emirate 
30/11 23:30
FT 
 Al Ahli Dubai
Al Nasr Dubai 
30/11 20:45
FT 
 Al Wasl Sc Reserves
Al Sharjah R 
30/11 20:50
FT 
1 Al Wahda Abu Dhabi Reserves
Ajman Reserve 1
30/11 21:00
FT 
 Uganda Police
Mbarara City 
30/11 21:30
FT 
 Nyamityobora
Sc Villa 
30/11 18:00
FT 
1 Desna Chernihiv U21
Zorya U21 
30/11 18:00
FT 
 Arsenal Kyiv U21
Karpaty Lviv U21 
30/11 19:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Buxoro 
30/11 19:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Lokomotiv Tashkent 
30/11 19:00
FT 
 Navbahor Namangan
Kuruvchi Bunyodkor 
01/12 03:45
FT 
 Rhyl FC
Bangor City FC 
01/12 03:45
FT 
 Aberystwyth Town
Carmarthen 
01/12 03:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Bala Town 
30/11 16:10
FT 
 Deccan Rovers
Parikrama 
30/11 17:20
FT 
 Pulau Pinang
Perlis